HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:20 am

» Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:15 am

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 am

» I need to know now
by Paul Harrison Today at 2:44 am

» A bácsié a tappancs?
by Ragnar Gainsbrock Today at 2:38 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 2:29 am

» Világképek karambolja - In flagranti
by Jerome Brightman Today at 1:57 am

» I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!
by Thomas J. Jefferson Today at 1:51 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Solve problems.

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!   Vas. Ápr. 09, 2017 2:08 am

- Nem-nem. Ne idegesítsen! Ha felvette, biztos jó! - üvöltöm túl a motor duruzsolását, és a szándékoltnál élesebben veszem be a következő kanyart.
- Na ne mondja! Ha felveszek egy bugyit, és azt mondom jó, maga szerint az magának is jó lesz? - replikázik az éles hang a kihangosítóból, én pedig próbálom kirázni a hajam a kilátásból, amit a kanyar menetszele elém vágott.
Azt mondják vakon vezetni életveszélyes, de azért nem hiszek ezeknek az embereknek, mert birtokomban van egy értékes információ... A kormányhatalmak a többi autóba is szereltek féket. Nem vagyok rákényszerítve, hogy csak én használjam, használhatja más is, ha baja van... Mondjuk azzal, hogy szembe száguld egy cabrio vele az úton, és a sofőr vezetés helyett tollászkodik.
Egy halk szitkozódással feltolom a napszemüveget a fejem tetejére, és a menetszél végre kivágja a maradék úttorlaszt is az arcomból.
- Hogy mondta...?
- Jó, most megfogott... - morrdulok, mert nem fogom elismételni azt a cirkalmas szitkot, amire már én sem emlékszem. - Utálom minden pillanatát, de igazat adok magának.... Ne merészelje kiélvezni! - teszem hozzá szórakozottan, de így, hogy senki nem látja, megengedek egy gúnyos félmosolyt. Pontosan tudom, a szöszim milyen önelégülten tud vigyorogni, és most biztos azt teszi.
- Akkor negyven perc múlva...
Fékcsikorgás, újabb szitkok. Hogyaza...
- Jól van? - csendül az aggodalmas hang, én meg újraindítom a lefulladt motort, és félrehúzódok az út szélére.
- Nem vagyok jól! Maga most próbált megölni!
- Nem hat meg! Negyven perc múlva a belvárosban!
- Mostmár tényleg nem vagyok jól! - fújtatatok fel, egy éles hajtűkanyarral újratervezve a napom.
- Oda fog érni? Hol van most? - csicsereg a kihangosított hang. Egyszer felveszem altatónak, ahogy beszél...
- Montreálban! - csattanok ingerülten.
- Nagyszerű, hozzon akkor valami szuvenírt is. Légvonalba rakétával pikk-pakk ide is ér... Elolvasta tegnap este a CV-t? - óhhh, hogyaza...
- Hát persze! - vágom rá. Milyen CV-t? Milyen tegnap este? Mi a francot csináltam én tegnap este?!
- Na, eggyel kevesebb dolog, ami váratlanul éri... - hallom az elégedett hangot. Tudom, hogy tudja, hogy nem.
- Sharon... Én magát... Én magát...! - keresem a szavakat, de nem épp a szofisztikáltak tódulnak a fejembe.
- Hát még én mennyire magát... - érkezik a válasz, és komolyan azt hiszem, hogy menten dodgemezni fogok a mellettem menő csotrogány impalával.
Letette!
Megfojtom.
Mostmár biztos. Csak managelje le nekem azt a kurva forgatást előbb...

Potom negyed óra késéssel nyomom be a kávézó ajtaját, ahova az a dilis nőszemély lebeszélte a találkozót, és hirtelen új értelmet nyer minden. De tényleg minden... Mondhatni, megvilágodosni látszok egycsapásra.
Megtorpanva végighordozom a tekintetem, és egy halk sóhajjal kapom elő a telefonom, pusztán egy rövid sort biggyesztve az sms-be.
"Férfi vagy nő?"
"Inkább férfi."
Érkezik a tömör válasz, én pedig úgy döntök, hümmögve zsebre vágom a telefont. Csak lesz valahogy... A dolgok általában mindig megoldják magukat.
...Egy kis noszogatásra.
Ha elég elhivatott az a taknyos, csak felismer, nem?
Vissza az elejére Go down

Thomas J. Jefferson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : asszisztens

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Re: I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!   Today at 1:51 am

Menni fog.. menni fog.. MENNIFOG! Ne szarj be...

Az önszuggesszió soha nem ment olyan magas szinten mégse adtam fel soha vele próbálkozni. Végülis mi történhet.. Max bedarál??? Akár.. Én is olvasok mindenféle lapot, és bár a bulvár nem az.. elsődleges, de azért itt-ott nem nehéz belebotlani egy-egy hírekbe.
ŐRÜLTVAGYOK!
Ez már a sokadik ellenérv/megállapítás, SŐT! Már talán ez maga is előfordult párszor, ideje lenne bővíteni a SZÓKINCSEMET!
Vagy legalábbis csiszolni rajta itt-ott valamicskét, elvégre..
..egy SZTÁÁÁR asszisztense leszek. Vagyis csicska. Mégse tud rontani ez a tény az összképen, az már annál inkább hogy a legnehezebb feladat, az EGYETLEN.. szóbajöhető feladat, ki éri be különbbel!??

Már rojtosra gyűrtem a kezeimet, tekintve hogy bőőő egy órával hamarabb idejöttem. Nem, nem ideértem, egész egyszerűen muszáj volt.. kissé klimatizálódnom a terepen, felszíívva a.. környezetét, a hangulatát, az egész.. biztonságát, elvégre a legveszélyesebb fenevad áll itt majd velem szemben alig több...

- .. mint fél óra múlva.... - nézem meg a karórám, az idő ROHAN! Száguld, és én nem vagyok biztos benne hogy tényleg feltartanám, elvégre túl kell ezen esni egyszer, és jobb előbb.. mint később. Ez az életpolitikám.

Már egy kávé lecsúszott. SŐT! Kettő, meg egy üveg víz is ott figyel az asztalon, félig tele. De attól meg vizelni kell, szóval csínján bánok vele.
És megint az óra.
Már kétperc eltelt. Három... négy..

- ..öt.. hat.. - még mindig az órámat nézem, de felállok. Nem bírok ülni a seggemen.

- A fenébe.. - köpöm ki mire észreveszem ezért visszaszorítkozom az ülésre.
Lazuuulj.. csak lazán. Mindig késik. A sztároknak ez a privilégiuma, neszarjbe!
MEGVANAMELÓ!

Azt mondta.. a másik végen aztmondták, csak meg kell ejteni egy.. TALÁLKOZÓT!
Ugyan mi baj lehet...

Mi-mi a francokat, talán hogy az első adandó alkalommal kibelez!??
És már csendül is fel az az ajtó.
Ezúttal nem egy újabb párocska jön.
BASSZAMEG!

- HÉ! Hé! Mr. Christiansen..! - már felállva kapálózom. És kiabálok. BASSZAMEG!
De meglátott.
És ha elindul felém, addig nem is vágódok le, amíg nem szükséges hogy megtegyem.

- Thomas Jefferson! - nyújtok felé lelkesen kezet. De hogy mit tesz!? Nemigazán számítom ki.. Nemigazán számítok vele. A pillanat lesz az egyetlen kulcssegédletem!

Vissza az elejére Go down

I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal