HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Jerome Brightman Today at 3:14 am

» Szó-kép-zene
by Fenrir Vidarr Today at 2:24 am

» Zenedoboz...
by Fenrir Vidarr Today at 1:13 am

» Trollkodjunk
by Henrik Ibsen Troy Yesterday at 7:50 pm

» Napi bölcsesség
by Henrik Ibsen Troy Yesterday at 7:46 pm

» You cannot make me blue
by Layla Seymour Yesterday at 2:50 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Yesterday at 9:34 am

» Elme, gyógy és intézet - Josie & Henrik
by Josephine W. McAllister Yesterday at 8:54 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Dunno ~ penthouse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Job : Solve problems.

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Dunno ~ penthouse   Vas. Május 21, 2017 12:40 am

Blondie vs. Pinky

- Tyler lakása, Amy kulcsa, a nyulak bosszúja...

Tudatom ignorálja a motoszkálást az ajtó felől... Biztos a prosti ment el. Elvégre Vegasban a munka soha nem áll meg, még ilyenkor sem... Hát becsülendő, ha ennyire karrierista egy nő. Hát nem? Hát de... Én lennék az utolsó, aki megvet egy sztahanovistát...
Azt a logikai lépcsőt már nem sikerül megugranom a párnába fúrva arcom, hogy az estém egyedül töltöttem. Az ilyen nüansznyi tények soha a jó életben nem zavartak, ha egyszer aludni akatam. Kis túlzással a mélynyomón képes vagyok rá.
Csendesen süppedek vissza a jótékony langymeleg homályba. Valahol ott tartottam, lefekvés előtt, hogy számoltam a... Mióta van ilyen hosszú fülük a bárányoknak, és mióta ugranak ilyen jól...?
Süllyed mellettem a matrac, én meg egy morranással veszem, hogy mégse ment el. Hajt a reggeli prémiumra... A kitartást is sokra becsülöm...
Aztán összeomlik minden...
Egy pillanat alatt tűnik el a takaróm, és bár igazán nem mondanám magam territóriális alkatnak, erre már kisöpri a vihar előtti hűvös levegő az álomport a szememből. Egy ingerült morranással könyöklök fel, csak hogy a félhomályba is retinán verjen az ismerős kóctömeg deja vuje... Hogy a földikutyákkal ásatná el magát a szerencse kétarcú istennője ma este! Fortuna az utóbbi időben elég gusztustalanul viselkedik, és ennek álomittas rekedtséggel hangot is adok.
- Te meg mi a jó francokat csinálsz? - de kibaszott szofisztikált vagyok ébredés után fél perccel... Megpróbálom kikuszálni a hajam az útból, majd realizálva, milyen esélytelen harcba kezdtem kávé előtt, inkább visszahanyatlok a plafonra meredve egy halk sóhajjal.
Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.

TémanyitásTárgy: Re: Dunno ~ penthouse   Szomb. Jún. 10, 2017 10:05 pm

-Hol a fenébe........????? – túrom át a veszettül biztos, hogy nem ennyire nagy táskámat a tetves kulcs után kutatva... újra..... és újra...... és valahol a negyedik kör fogócskánál unom meg az egészet a picsába és megfelelő nőiességgel a seggemre huppanva öntöm ki magam elé az egész maradékát. Erre már bezzeg az ajtónyitogató, jónapotkihezjött?.... portás! Az! Tudtam, hogy van erre valami jó szó! .... szóval a portás srác figyelmét is felkeltem és szemmel láthatólag nem túl boldogan szemrevételezi amint mostmár két kézzel túrok egy halom fogkefe, buborékfújó, nyalóka, bugyi, napszemüveg, koton, körömlakk, szaténszalag, neccharisnya, szöszhenger és tudja mi a fene között.
-Kisasszony...... – kezdi, de oda sem figyelve rá cipzározom ki a neszeszerem és borítom annak a tartalmát is a többi vacak mellé. A fejem fölül érkező lemondó sóhajt lazán engedem el a fülem mellett, s egy rövid sikkantással karöltve taperolom végig magam, majd a telót megtalálva izzítom az instant zseblámpát. Hogy ez előbb nem jutott eszembe?!
-Kisasszony..... ne haragudjon a zavarásért, de elárulná kérem mit csinál? – érdeklődik módfelett barátságos és nyugodt hangon, csak ahogy a sorozatgyilkosokkal, vagy a komplett elmeháborodottakkal beszélne az ember. Mondjuk igazán nem hibáztathatom. A fejem két oldalán ágaskodó élénk rózsaszín copfok már eleve nem kelthetnek túl megszokott látványt a számára. Sebaj. Legalább ő sem uncsizik így vasárnap hajnal 5kor.
-Keresem a kulcsom. – felelem magától értetődően és egyben égetem ki a retináját, ahogy jólnevelt kislány módjára felé fordulok és pofánvilágítom a telómmal. Még egy bűbáj mosoly, majd vissza is térek eredeti küldetésemhez.
-És melyik volna az Ön lakása Miss.... ?Kitartó a rohadék... vagy ennyire nem izgi a sorozat, amin eddig aludt?
-A fölső szintre megyek. A penthouseba. – felelem mostmár fel sem nézve és ignorálva a szerintem koránt sem kötelező bemutatkozásomat.
-Mr. Christiansen várja Önt? – csendül némi érdeklődő szemrehányás a kölyök hangjában, de még mindig tartja a kötelezően előírt udvariassági formulát. Nem mellesleg... ezek szerint annyira nem új itt a kölyök, csak engem evett a fene erre veszettül régen. Kár. A régi srácot egészen csíptem...
-Persze, hogy vár. Csak nem találom a kulcsomat.... Magának nincs egy tartalék? – fordulok újra felé, s időlegesen megszakítom a kupachalom szétpalokását az őskáosz és a már átnéztem, de nem kulcs jellegű őskáosz szortírozása között.
-Nincs pótkulcsom a lakásokhoz Hölgyem. De.... engedelmével szólnék Mr. Christiansennek, hogy megérkezett és így nem szükséges a kulccsal bajlódnia. – húzódik kedves mosolyra az ajka, s már el is indul a kis pultja felé. Nem hisz nekem. Teljesen egyértelmű.
- Te valóban fel akarsz telefonálni Tylernek hajnal 5kor? – bukik ki belőlem a nevetés, s ezzel elérem, hogy a kölyök is megálljon pár lépésre tőlem.
-Noss.... – kezdi bizonytalanul. Egyértelmű, hogy nem ma kezdett és volt már dolga az én kedvenc szöszkémmel. Lassú, magabiztos mosolyra húzódik a szám s újra lepillantva..... basszameg! Úgy rikít az a vacak.... csodálom, hogy eddig nem szúrta ki a szemem. Felemelve lóbálom meg a srác felé.
-Noss.. nyilván Tyler nem osztogatja csak úgy mindenfelé a lakáskulcsát, tehát... ha ezzel a vacakkal el tudom indítani a liftet az azt jelenti, hogy teljesen jogosan megyek fel a lakásba.... Ha nem akkor pedig azonnal lelépek. Mit szólsz? – bűbájmosoly, kiskutya pillantások, s láthatóan Mucóka is megnyugszik ettől a megoldástól.
-Noss.... kétség kívül nem sok embernek van bejárása abba a lakásba. – kezdi, s egy újabb telibe vigyor után nekilátok visszatűrni mindent a hátizsákomba amikor pedig kész vagyok..... még nyújtja is a kezét, hogy felsegítsen a márványról. Mijjjjjen figyelmes!
Együtt sétálunk el a lifthez, én levakarhatatlan bűbájvigyorral ő pedig udvariasan mosolyogva. Tehetek én róla, hogy még mindig nem hisz nekem?? Megnyomom a gombot, beszállok és az érzékelőhöz nyomom azt a kis hülye fityulát..... a lift pedig engedelmesen csippan és már jelzi is az emeletet. Szélesen mosolyogva integetek még ki Mucókának, aki olyan meglepett fejjel pillog rám, mintha minimum anyaszültmeztelen lennék pedig... azt azért nem is! A fenetudja hanyadik emelet előterében elcseszekedek még egy kicsit a kulccsal, majd elégedetten szusszanva nyitom végre az ajtót, rúgom le a bakancsot, a szoknyát és a melltartót. A táskám valahol a kanapé irányába dobom le majd mezítláb indulok el a háló irányába... út közben mintha súrolná a lábam valami mocorgó szőrös, de találtam én már pár fura szexjátéknál durvább dolgt is ebben a lakásban. Kedvenc szöszim az ágy egyik oldalán meglepően egyedül.... így én a szabad oldalra mászom be és nekilátok kényelmesen elfészkelődni mikor.....
-He? – érdeklődöm módfelett szofisztikáltan. – Alszok. – teszem még hozzá nemes egyszerűséggel, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga volna, majd rövid nyöszörgéssel kiszedem még a gumikat a hajamból és újra visszahanyatlok a párnára részemről egyelőre lezártnak tekintve a beszélgetést...

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Dunno ~ penthouse   Szomb. Jún. 10, 2017 11:04 pm

Beletelik egy idegőrlő örökké valóságba, mire választ kapok. Méghozzá olyan kielégítőt és alaposat, hogy azonnal utánna be is gerjeszt újra... Nem hiába, vannak olyan nők, akik ezt el tudják érni.
Csak épp Amy nem úgy és nem annyira.
Gyűlölöm a reggeleket. Ha pedig van olyan szakasza egy reggelnek, ami ocsmányabb, aljasabb, és elbaszottabb, mint a sima reggel, akkor az egészen biztos egy olyan reggel, ami éjfél és dél közé pozicionálja magát. Nem lehet egy reggel olyan rohadék, hogy délelőtt legyen... De ma... Ma képes erre! Majdhogynem kereken fél útra tette a mércét, ami igazán pofátlan!
A telefonom kijelzőjét vizslatom hunyorogva fél teljes percig, aztán kikapcsol a hattérfény a bolygó, meg az energia védelmére.
Alszik. Ismétlem magamban szépen, és nyugodtan, de valószínű olyan ábrázattal tehetem, mint a hörcsög, ami leesett a kanapéról. A gumicincán már meg sem lepődök, mint ahogy azon se, hogy arcon töröl a vattacukor illatú copf elszabadulva. Elvégre én se alszom belőtt frizurával. ...Kivéve, ha részeg vagyok. De a részegség minden fizikai törvényszerűséget felülír.
- Kiscsillag... Már csak annyit árulj el, miért nem volt erre jó a saját házad, és a saját ágyad... - meg honnan a búbánatos életből van kulcsa... kezdem sorolni felülve, de ahogy leteszem a lábam, egy sötét árny iszkol el a szoba homályába. Mi a....
Faszom...
Tényleg szünetet kéne tartanom... Egy kicsit leállni az alkohollal, a drogokkal, elmenni egy tengerpartra, és ott keresni valami egzotikus dealert ínyenc kínálattal, és olcsó töménnyel... Igen, a szünetnek és a repülőútnyi józanságnak pont itt lenne az ideje.
De... Előtte még kell egy utolsó szál spangli, csak a szép álmok kedvéért, és egy másik takaró... Mert... Mert néha egy férfi, amikor elég intelligens, bölcs, és tapasztalt, szimplán megérzi, mikor stílszerűbb, nemesebb, nagyvonalúbb és kibaszottul bölcs dolog meghátrálni egy nő elől.
Egy sóhajjal küzdöm talpra magam.

Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.

TémanyitásTárgy: Re: Dunno ~ penthouse   Pént. Júl. 21, 2017 10:32 pm

Hatalmas ásítást nyomok el egy finomabb nyávogással karöltve. Fel sem tűnt, hogy tényleg álmos lennék, egészen addig amíg át nem ölelt a paplan és az ágy és magához nem láncoltak volta egy nagy és boldog szendvicsben. Tökéletesen biztos vagyok benne ugyanis, hogy ez a kép piszok a felelős azért, hogy alig érte a párna a fejemet, de már ragadnak is le a szemeim. Vagy Tyler keze van a dologban és megvuduztatta az ágyát, hogy az ember lányafia ne akarjon kimászni belőle. Mondjuk..... azt erősen kétlem, hogy instant álommanót is vuduztatott bele. Persze lehet hogy szimplán csak lejárt a szavatossága a varázslatnak...

Deeeeeeee hogy mit is...?

-Nem lehet. Ott most egy kis vietnámi család van. - pillogok fel Tylerre miután nagynehezen átfordultam felé. - Elég cukik. - vigyorgom még mellé, mintha ez mindent megmagyarázna. Mert hát.... magától értetődő, hogyha kicsi ferdeszeműek héderelmek épp a lakásodban akkor nem fogsz otthon szuszukálni.
Ennyike.

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Dunno ~ penthouse   Pént. Aug. 04, 2017 8:19 pm

Fél kézzel már az éjjelibe vagyok. Zseniális az ember, és az indokolatlanul hosszú végtagjai... Egész hatékony dolgokra képes vele egy humanoid, ha tud koncentrálni.
Én most egyérteműen képtelen vagyok rá.
Két koton között megtalálom a cigaretta papírt, és kicsit mélyebbre ásva a dohányt is. Amy pedig komfort mozog, és teszi ezt a teljes színes szagos valójában, az ágyam nagyobbik szeletén...
Azonnal kell az a cigi!
Valahol a spangli precíz hajtása közben ér a kissebb idegrendszeri kimaradás, de végül tökéletesen felveszem a fonalat, már csak azért is, mert utálok ágyat húzni, és még két szó, és konfetti módjára borítom a dohányt.
- Elég cukik... - hümmögök egyetértően, de igazából már a szó is idegenül áll a számba.
Leszarom.
Vannak dolgok, amikre az egyetlen, működő, és igaz út csakis a hatékony leszarás kifinomult művészete. Az a fajta leszarás ez, amiben rég nincs indulat. Csak a jó édes búbánatos közönyös kínkeserv.
- Életem szerelme... Ugye nagyon álmos vagy? Hát persze, hogy álmos vagy... - szakítom meg a mézes mázas gagyogásom, amíg nyálazom a papírt, és egy jól irányzott sodrással bevégzem a cigit. Egyszer, ha valami baleset folytán nekem valami fattyam lesz, az biztos, hogy egy ilyen hangszínnel életreszóló traumákat fogok okozni.
- Szeretném, ha estimesének elmondanád nekem, hogy mi a faszt keres nálad egy vietnámi család... - dünnyögöm olyan babusgató tónusban, amennyire csak kitelik a nagyon rekedt "elmész ám te a jó büdös...."-jellegű ébredés utáni sziporkás hanglejtésemből.
Aztán belehunyorítok a félhomályba, azon filozofálva, vajon megéri a szoba másik feléig elmenni egy nadrágért, vagy teljesen felesleges energiapazarlás erre fecsérelni a tehetségem...

Dunno ~ penthouse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal