♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Csak egy egyszerű este volt... Vote_lcapCsak egy egyszerű este volt... Voting_barCsak egy egyszerű este volt... Vote_rcap 
Leon Williams
Csak egy egyszerű este volt... Vote_lcapCsak egy egyszerű este volt... Voting_barCsak egy egyszerű este volt... Vote_rcap 
Derek Moretti
Csak egy egyszerű este volt... Vote_lcapCsak egy egyszerű este volt... Voting_barCsak egy egyszerű este volt... Vote_rcap 
Alessandra Clark
Csak egy egyszerű este volt... Vote_lcapCsak egy egyszerű este volt... Voting_barCsak egy egyszerű este volt... Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Csak egy egyszerű este volt...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#1TémanyitásTárgy: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 4:55 pm




Nyílik az ajtó... Egyből odakapom a fejem, a megszokás nagy úr, és most is.. alighogy kifújom az utolsó előtti füstömet, máris a kilépőn a szemem.

- Hé, Rid! - Steven az. A megfeszült várakozás elenged, nem ritka hogy egy-egy szarházi akarja tiszteletét tenni/lejátszani a meccsét a sikátorban.

- Csak nem megint szüneten..? - lép oda felém, és máris.. ő is már a farmerzsebében kajtat, és hamar kihúz belőle egy egész doboz cigarettát.
Nem szólok többet, rábiccentek.

- Mostanában túl sokat dohányzol... Valami baj van? - már a szájában a szál, és lobban is alatta a láng, meggyújtja.
Én meg kiköpöm azt az utolsó, a tüdőm mélyén ragadt, jóleső füstömet.

- Jelents fel... - karcos hangon engedem, a füst még marja a torkomat, aztán elindulok. Pont beletaposva a már a földön heverő csikk közepébe, és a hátamon érzem ahogy végig engem néz.
Nemhat meg.

Nyitom az ajtót, újra a klubba lépek. Mellkason csap az üvöltő zene, de megszoktam már az elmúlt években, tovább, előre haladok.
Egy pillantás a bejárati részre, minden rendben, az üvegajtókon túl Dave és Greg tökéletesen teljesítenek. És az a ficsúr is.. asszem... Rob?? Valami ilyen nevet mondott Nyda, aki felvette, valami olyan kísérőszöveggel hogy "még csak próbaidős Rid, legyen rajta a szemed!" Úgy néz ki gyorsan tanul...

A beengedés tökéletes, a tömeg hömpölyög. A bárpultnál... Frank és George biztosítja a helyzetet, odabiccentek... visszabök, jelzendő semmi probléma.
Megyek tovább... A DJ új zenéket kever fel, a tömeg éljenez. Már tökéletesen kerülöm az embereket, soha ne vegyenek észre, de egy kidobó mindig ott legyen ahol lennie kell...
Valami hangos... szóváltás szűrődik ki a wc-khez vezető folyosó körül, odakapom a fejem, de látom Jerry máris intézkedik. Nem kell nagy cécó... Néha elég egy vigyázó szem.. egy jelenlévő testalkat, és bármi hamar elrendeződik.

A kisterembe tartok.. Ez a rész már csendes, itt a bizalmasabb eszmecserét folytatók sora vonul fel, némi - jól tudjuk - kábítószerrel fűszerezve. De ilyenez... Ilyen a világ, ilyen az élet. Mindenki megkapja azt amit kíván.. ha kívánja, és ha van rá elég pénze.

- Ethan! Ott minden rendben? - szólok bele a kezembe akadó rádióba, kis sercegés.. hamar visszajelez, a zárt VIP-részlegek is tökéletesen működnek, ilyen egy csendes este... És reméljük hasonlóképpen csendesen folyik reggelig...

_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Bernadette Lillian Hale

Bernadette Lillian Hale

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : színésznő, modell
Location : Las Vegas
Posts : 5

#2TémanyitásTárgy: Re: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeVas. Feb. 25, 2018 9:26 pm

Csupán egy kiruccanás...

Elég régóta élek ebben a városban, de még mindig nem ismerem minden szegletét. Bár azt hiszem nem is akarom megismerni. Elég nekem csupán annyi, hogy engem ismernek szinte mindenhol. Igaz ennek sem örülök túlságosan. Huha. Ezt a bennem zajló összevisszaságot még nekem is nehéz megérteni. Mindegy.
Lucy barátnőm, ő az egyetlen, igyekszik nagyjából mindent megismertetni velem, még akkor is ha én nem akarom. Ahogy ma is próbálkozik valahová elvinni. Pedig semmi kedvem sincs hozzá. Nagyon rossz napom volt és a kedvem sincs épp a toppon. Leginkább csak egyedül üldögélnék a szobámban és bámulnék kifelé az ablakon.
De Lucy barátnőmnek egyáltalán nem ez a terve. Úgy gondolja rám fér egy kis kiruccanás, az az ötlete támadt, hogy felvidítson. elmondhatom, hogy semmi kedvem sincsen hozzá, de úgysem hallgatna rám.
Így most épp megyünk valahová, gőzöm sincs merre, meglepetés. Ebben a helyzetben nem szeretem a meglepetéseket. Sőt egyáltalán nem.
Még sosem jártam erre. Eléggé lepukkant vagy, hogy is mondjam más ez a hely mint az amit eddig megszoktam. Nem igen jártam ilyen helyeken ez idáig. Úgy érzem magam, mint akit éppen kivégző helyre visznek. Mindenki bámul és legelteti a szemét rajtam. Hozzászoktam a nézésekhez ugyan, de azért mégis kissé zavarba hoz.
Lucy hirtelen karon ragad és bevonszol egy helyiségbe. Meg sem tudok mukkanni csak húz magával.
Miféle hely lehet ez? Csupa ismeretlen népség, és mindenik úgy fest mint valami gengszter. Hova hozott Lucy?
- Hová hoztál? - nézek rá szúrós szemekkel, de ő nem hajlandó válaszolni. Mégis mit képzel magáról ez a lány. Mi a fenéért nem akar nekem válaszolni. Egyáltalán nem érzem jól magam itt. Attól tartok valami nagy baj fog történni. Fogalmam sincs miért, de nagyon rossz elő érzetem van.
Néhány fura fazon éppen felénk tart. Erre már Lucy is megszeppen kissé.
- Tényleg úgy gondolod jó döntés volt idejönni? - kérdezek rá komolyan. De mint az előbbi is erre a kérdésemre sem kapok választ. Mindösszesen kissé megszorítja  a kezemet, jelezvén, hogy hallotta a kérdésemet. Hogy mi lesz itt ebből.....?
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#3TémanyitásTárgy: Re: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeSzer. Feb. 28, 2018 4:08 pm

Tovább megyek... Rendre szemrevételezem a terepet, és ellenőrzök minden, a szokásostól eltérő reakciót. De a mai nap mintha a tökéletességről szólna. Senki nem hőbörög, legalábbis eddig, senki nem taperolja a lányokat kedvére, és senki nem...

- Hé, kislány, dobj meg egy mentes vízzel! - a szemem elé kerülő pult szélét célzom meg. Gwendolin... hallgat is a kérésre, jólismerem, akárcsak ő engem, és alig várakoztatva sokat, széles mosollyal már nyújtja is át a félliteres üveg vizet. Visszamosolygok. Aztán csaknem az egészet leengedem.

- Köszi! - dobom vissza az üres üveget, és ahogy átveszi, az ujja az enyémre simul. A szemeibe pillantok.
De nem lépek közelebb.
Sose érdekeltek a munkahelyi kapcsolatok.


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Bernadette Lillian Hale

Bernadette Lillian Hale

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : színésznő, modell
Location : Las Vegas
Posts : 5

#4TémanyitásTárgy: Re: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimePént. Márc. 23, 2018 11:16 am

Csupán egy kiruccanás...

- Hello szépségek! - üdvözölnek a srácok. Ezzel nem is lenne semmi gond, ha nem bűzlenének a piától már jócskán és még a saját lábukon is alig tudnak megállni. Aj, pont az ilyen alakok miatt nem szerettem volna ilyen helyre jönni. Már most bánom, hogy csak úgy eljöttem Lucy-val.
- Sziasztok. Bocsi ha nem látnátok épp indulnánk valamerre. - mondok valamit, hogy ne keljen velük beszélnem. De a két férfi elénk áll és nem akar elengedni.
- Na. Ne siessetek sehová. - mondják. Kezdem érezni, hogy bajba fogunk kerülni. Aj Lucy, hogy miért vannak ilyen rossz ötleteid. Mentünk volna valahova máshová. Inkább egy kávézóba vagy esetleg egy étterembe. Nekem minden más sokkal jobb lenne, csak ne itt. - Na gyere táncoljunk egyet. - szól hozzám az egyik. Őszintén szólva nincs kedvem táncolni ezzel a seggfejjel. Majd megrészegedek tőle ahogy közel hajol hozzám. El is kapom a fejem és félrefordítom. Ő viszont még közelebb tartja az arcát hozzám, mintha megakarna csókolni.
- Bocs de nem akarok veled táncolni. - jegyzem meg kissé harapósan. Nem azért jöttem ide, hogy ilyesfajta egyedekkel szórakozzak. Nem. Eszme ágában sincs.
- Ugyan már. Tudom, hogy te is akarsz táncolni. - motyogja arcomra lehelve. Pfuj. Hát ha ez egy korsóval nem ivott meg legalább akkor én kutya leszek. Ekkora marhát. Azt hiszi, hogy ilyen egyszerűen felszedhet egy lányt. Hát nagyot téved. Engem biztosan nem fog. Még akkor sem tudna, ha ő lenne az utolsó férfi az egész földön.
- Nem nem akarok. Főleg veled nem. - rivallok rá kicsit hangosabban, hátha ebből hamarabb rájön, hogy semmi esélye nálam. Lucy közben szépen eltűnt mellölem, magam se tudom merre, nem vettem észre ettől az idiótától. Erre a kijelentésemre dühbe jön, mintha megsértettem volna az egoját. Megragadja a felkaromat és szorosan megfogja. - Engedj el! - szisszenek fel kissé, eléggé fáj ahogy megfogta a karomat. De a férfi csak nem akar elengedni. Amilyen peches vagyok éppen senki se figyel ránk még az őrök sem, azt hiszem. Segítséget sem tudok kérni. A férfi kezd egyre erőszakosabb lenni. Én meg egyre jobban félek. Segítsen valaki...
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#5TémanyitásTárgy: Re: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 07, 2018 10:58 pm

A jobb szélről szivárgó kis szóváltás az ami beleakad a fülembe. Nem lépek közbe. Csak figyelek. Fél szemmel és füllel, továbbra is a balomon a pultot könyöklöm, innen a legkönnyebb szemmel tartani a terepet. A rádió is felserceg néha. De odakinn minden rendben, ami akad azt rendezik a többiek, így amikor a jobbos jelenet tovább folyik, és nem épp kedvező irányt vesznek a részletek, csak minden sietség nélkül, mégis célirányosan mozogva az emberek között közelítem meg a már messziből belőtt seggfejet.

- Valami probléma van!? - tornyosodom be mögé. A féreg mögé, aki fizető vendég, és aki nem kell hogy elsőre kiüssem néhány fogát, vagy erővel bírjam a megfelelő viselkedésre.
Van aki ért a szóból...

De aki nem..

_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Bernadette Lillian Hale

Bernadette Lillian Hale

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : színésznő, modell
Location : Las Vegas
Posts : 5

#6TémanyitásTárgy: Re: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2018 9:54 am

Kissé remegő testtel figyelek körbe magam körül, hátha valaki gyorsan a segítségemre sietne. Ezt pedig erőszakoskodó partnerem is észreveszi.
- Na látod-e senki sem jön a segítségedre. Mindenki azt gondolja, hogy a barátnőm vagy. - mondja fülemhez hajolva. Még mindig nem akar elengedni én meg azt sem tudom mit csináljak. Kétségbeestem és a helyzetemen azt hiszem senki se segíthet. Mégis milyen hely ez, ahol nem segítenek egy hölgynek?
Már, már azon agyalok, hogy hogyan tudnám kiszabadítani magamat, amikor meghallok egy hangot.
- Valami probléma van!? -de úgy néz ki fogva tartom nem hallja meg ezeket a szavakat. Élesen a szemembe néz, majd erőteljesen nekinyom az egyik falnak. Kezével közben combomat kezdi el simítani. Én pedig megpróbálom elhámozni magamról. Iszonyatosan félek és reszketek. Remélem az úriember aki az előbb megszólalt segíteni fog rajtam. Mikor másik keze az arcomra téved végig simítva azon, szája éppen, hogy megérinti az enyémet én beleharapok. Hirtelen elenged, ám felemeli kezét, hogy pofon vágjon.
Ez sikerülni is fog neki, hacsak valaki el nem állítja...
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#7TémanyitásTárgy: Re: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2018 7:47 pm

... de ez nemazaz alkalom.

Két féle embertípus van. A mi köreinkben. Van akivel csak úgy elszabadul a ló.. Felpezsdít az ital, bátorrá tesz, de mégis tisztában van a szabályokkal. Belátó... Elég csak egy figyelmeztetés. Néhány szó... a látvány... a végkimenetel esélytelensége, és máris a helyükre kerülnek a fogaskerekek.
És van az... aki semmiből sem tanul.

Nem kell atomtudósnak lennem, hogy felismerjem, ki is áll itt az orrom előtt.

- Azt mondtam... Ez nem az a hely ahol az ilyet megtűrjük! - de a fickó már - szinte- a levegőben lóg. Kapkod.. hirtelen érte a nem várt helyzet, és nem számított külső beavatkozó kezekre. Ezért csak a lánytól alig arrébb teszem le.
És kettejük közé állok.

- Szóval... hol akadtunk el a társalgásban..!? - kérdezem. Nem várok nyílt és őszinte választ tőle, azt se hogy egyáltalán érti miről beszélek. Azzal viszont tisztában vagyok hogy a tag majd 2 fejjel alacsonyabb nálam, cingárabb, és ha nem tudnám biztosan hogy Lou-ék tökéletesen végzik odakinn - a beengedésnél - a fémdetektorokkal a munkájukat, akár tarthatnék fegyvertől vagy akár késtől a kezében. Így viszont... Marad néhány elérhetetlen üveg, és a puszta kéz.
Lássuk melyik hívása az erősebb!

_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#8TémanyitásTárgy: Re: Csak egy egyszerű este volt...   Csak egy egyszerű este volt... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csak egy egyszerű este volt...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Volt egyszer egy történet...
» Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie
» Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?
» Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Vinnie's Night-