♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Zora Quinn Ledger Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zora Quinn Ledger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Zora Q. Ledger

Zora Q. Ledger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 1

#1TémanyitásTárgy: Zora Quinn Ledger   Zora Quinn Ledger Icon_minitimeHétf. Feb. 10, 2020 4:52 pm

ZORA QUINN LEDGER
Skócia
1992.01.02.
28
Pszichiáter, gyógytornász
Civilians
ANYA CHALOTRA

Amit jó ha tudunk...

Nincs idő meghalni.
Tikk-takk-tikk-takk.
Édesanyám kemény asszony volt. A maximumot taposta ki a környezetéből. Soha nem fogadta el, ha valami csak megközelítette a tökéletest. De szeretett. Mindig. Csak sosem feltétel nélkül. Nem akart olyan lányt, akit az orránál fogva vezethetnek, aki apróságokért sír, aki fél mások szemébe nézni. Ő nem nevel gyenge gyereket. Ezt sosem győzte eléggé kihangsúlyozni.
Ez milyen hatással volt a hétköznapjaidra?
Nézzük csak. Szorongtam. Sokszor. Indokolatlanul. De ezt sosem látta senki. Mindig vigyáztam arra, hogy még csak kimerültnek se lássanak az emberek. Sokat mosolyogtam, sokat viccelődtem, de nem annyit, hogy ne vegyenek komolyan. Aztán pedig sokat sírtam és ostoroztam magamat, ha valami nem úgy sikerült ahogyan elvárták volna tőlem.
Szerettél volna megfelelni az elvárásoknak?
Igen. Természetesen. Minden gyerek arra vágyik, hogy büszkék legyenek rá. Én igyekeztem mindent megtenni ezért... azt hittem csak akkor fognak szeretni a szüleim, ha kifogástalan vagyok.
Édesapád milyen szerepet játszott közben az életedben?
Édesapám üzletember. Egy videojáték gyártó cég cégnél van igen magas beosztásban. Ő a közvetítő a megrendelők és a tervezők között. Rengeteget utazott. Csak ritkán járt haza. Ő mindig biztosított végtelen szeretetéről mielőtt elutazott. Csak ezt sosem tudta tettekkel kimutatni. Ő egy végtelenül okos ember volt. Csak az érzelmekkel nem boldogult túl ügyesen.
Szerinted édesanyád büszke volt rád valaha? Érezted azt valaha, hogy sikerült megfelelned neki?
Egyszer. Amikor közöltem vele, hogy nem irányíthatja tovább az életemet. De nem tudhatom biztosan. Sosem mondta. Csak attól a perctől láttam egy furcsa csillogást a szemében.
Mikor veszítetted el őket?
2 évvel ezelőtt. Autóbalesetben hunytak el. Elaludt egy kamionsofőr. Még a kocsiban meghaltak. De akkoriban már külön éltem. Így a hétköznapjaimon nem sokat változtatott a hiányuk.
Most viszont mennem kell. Jön egy betegem fél óra múlva.
Ezzel megfutottuk a kötelező köröket ugye?
Igen. Találkozunk egy fél év múlva. Előtte jelentkezz kérlek telefonon majd.
Rendben, köszönöm.
Zora!..
Lehetsz néha törékeny... senki sincs vasból.

Köszönöm, de engem nem így tanítottak.

Dohányzok. Mármint csak ritkán. Főleg amikor úgy érzem, hogy ki kellene borulnom, de nem lehet, nem megy, így egyszerűen elkezdem magamat belülről széttépni. Az egyetlen függőségem.
Turisták lepik el az utcát. Felrakom a napszemüvegemet és elindulok a rendelőm felé. A közeli korházban dolgozom pszichiáterként néhány napot egy héten. A többi nap a magánrendelőmben fogadom az embereket. Diszkrétebb. Azt az emberek jobban kedvelik. Azt hiszem én is.
Megigazítom a ruhám szoknyarészét. Kedvelem a nőies ruhákat. Szerintem, ha az ember olyan városban él, ahol egész évben lehet szép ruhákat hordani, akkor meg is kell tenni.

Ha van még mit mondanod...

Mindig a test és a lélek egyensúlyát kerestem. Főleg másokban... mármint másoknak. Valakitől egyszer azt hallottam, hogy a legszomorúbb emberek próbálják a legtöbb örömöt hozni mások életébe, mert tudják, hogy milyen a reménytelenség és próbálnak ettől megóvni mindenkit. Talán ebben találtam meg életem legnagyobb igazságát. De nem nevezném magamat boldogtalannak. Sosem voltam az. De valahogy mégis azt érzem, hogy az elmúlt években csak csendesen tűrtem, hogy áthúzzanak a fejem fölött a dübörgő, tajtékzó hullámok és várom, hogy valaki kihúzzon a fojtogató bizonytalanságból, vagy csak szépen lassan eltemessen a világ és elsüllyedhessek a csendes mélységbe.
Kiskorom óta tudom, hogy az átlagnál jóval érettebb az érzelmi intelligenciám. Empatikus személyiség vagyok, de nem annyira, hogy betemessenek más problémái. Szeretem boncolgatni a miérteket... ösvényt keresni a legmélyebb rengetegben az emberi agyban. Ha pedig megtalálom a kiváltó okot... akkor el tud indulni a beteg is a gyógyulás felé.
A saját romlottságomat is ismerem. Mindazzal szemben amit a világ felé mutatok törékeny vagyok... és folyamat őröl a bizonytalanság. Az anyám nevelési elvei alapján sosem hallottam azt a szüleimtől, hogy büszkék lennének rám. Véleménye szerint a dicsérettől elbízzák magukat az emberek és hajlamosak a lustulásra. Így azonban folyamatosan keresem a világban a megerősítést, hogy jó az, amit csinálok. Igénylem az emberi kapcsolatokat, hogy fontosnak érezzem magamat. Ez pedig az egyik legnagyobb gyengeség, mert függést is jelent. Talán ezért nem volt soha tartós párkapcsolatom. Sosem ismertem volna el, de sosem éreztem azt, hogy elég lennék. Valószínüleg ezért alakult ki nálam egyfajta viselkedészavar, amit próbálok folyamatosan elnyomni. Nimfomániás vagyok. Ez egy soha nem szűnő szexuális igény, az eredete nem kimutatható, lehet agyi túlműködés is, megváltozott vérkeringés, az érzelmi kötődések teljes hiánya vagy egyszerű kompenzáció. A munkáim miatt azonban erről senki sem tud. A magánéletemet pedig igyekszem négy fal között tartani.
Talán ez az a része az életemnek, ami miatt gyógytornásznak is tanultam. Próbáltam a test mozgásait is máshogyan értelmezni. Ez több-kevesebb sikerrel ment. A gyógyítás volt az, amitől én is jobban kezdtem érezni magamat. Másokon segítek, hogy a saját lelkemen segítsek. Nem vagyok piros köpenyes hős.

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Zora Quinn Ledger   Zora Quinn Ledger Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2020 7:47 pm

Elfogadva!

Kedves Pszicho-Lány! Wink

Bár hála nem a rossz értelemben pszicho, persze nálam még akkor is bejönnél - félig Wink - nézd csak a másik feled, de ami mellett végképp képtelen voltam elmenni, az a gyönyörűséged!  Surprised

Nehéz lehet és lesz a betegeidnek emellett elmenni, bár tudom.. tudom.. hogy van ez, Ti Lányok, mindig csak morogtok hogy MI nem vagyunk képesek figyelmen kívül hagyni egy ilyen "aprócska" tényt, és komolyan venni Titeket, de ha egyszer előbb látunk mint gondolkozunk! Very Happy
Te tudhatod a legjobban hogy megy ez, az emberi elme...

Na de azt hiszem ne menjünk ebbe jobban bele, ÜDVÖZLÖM ezt a szépséges feledet, és alig várom hogy valahol, valamiféleképpen összekerüljünk a játéktéren
Lehetne még ebből vagy ezernyi dolgot kihozni! Wink

Hát majd lepj meg! Wink

Stemplizve vagy, na meg foglalom a bájos kis arcodat, így már Neked semmi dolgod, csak hogy suhanj a színtérre, és mutasd be Magad a környezetednek! Wink

Alig várunk... Wink

Vissza az elejére Go down
 

Zora Quinn Ledger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lenora Quinn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Civilians-