♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_lcapLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Voting_barLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_rcap 
Derek Moretti
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_lcapLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Voting_barLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_rcap 
Leon Williams
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_lcapLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Voting_barLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_rcap 
Alessandra Clark
LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_lcapLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Voting_barLV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#1TémanyitásTárgy: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 4:14 pm


LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA 5ae7bdfb86af209349c8ad360ce03afd




A mai nap.. semmivel sem különb mint a többi. Talán csak hogy újra közeledik az az időpont, AZ.. ami mindent megváltoztatott. Talán újra megszülettem.
Mégis semmivel se több mint a többi. Spock - a kutyám - ugyanazzal a nyálas ugatással keltett, ugyanaz a zuhany, a forró kávé, a loholás.. mert elkések és odabenn ugyanaz a szokásos ricsaj.
Grace, a recepcióslány még mindig azzal a füligérő mosollyal néz rám, és én még mindig csak visszamosolygok, egy percig sem érdekel. Pedig hányszor nyüstölt már David hogy ideje lenne már meghívnom egy italra, hát nem látom hogy csöpög értem!??
Átadom másnak a megtisztelő feladatot.

Az iroda még mindig a tegnapi két doboz bűzét ereszti. Csak akkor érzem amikor belépek, aztán jön a következő szál, a munka, és onnan a feledésbe vonul minden.
Ahogy a mai napon is.

Véletlen kopogtatás riaszt fel.

- Gyere! - köpöm ki, és jelzés értékkel becsukom az előttem figyelő aktaköteget.
Morales az. Valamit szövegel, de mögötte... (?)

- Te meg mi a francról beszélsz!? - valahol félúton elvesztettem a lényeget, de akkor hasít csak a tudatomba az a szempár.
Az ISTEN VERJE MEG!

Magam sem gondolkodom, egyszerűen csak cselekszem. Egyszerűen felállok, nézem azt a fickó mögött figyelő szemet, aztán valahogy véletlenszerűen kerülöm meg az asztalt és elindulok az ajtó felé.

- Innen átveszem.. - utalok Moralesnek, és szinte félretolva az ajtóból, kitoloncolva, állok már ott, szemben vele. Egyenesen a szemeibe nézek. Rosszul néz ki...
Pokolian!
Mégse tudom hogy mit mondjak elsőre...

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#2TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 4:45 pm




Sean Holmes



Talán megkönnyebbülést kellett volna éreznem. Talán nem. Az egyetlen dolog, amit hosszú hetek óta érzés a fullasztó, fojtogató szorítás a torkomban. Eltűnhettem volna. Nevet változtathattam volna. De évek szenvedése vált értelmetlenné néhány rövid perc alatt. Egyetlen dologra vágytam bosszúra. Még csak azt sem tudom mondani, hogy igazságra. Nem a többi hozzám hasonló lányt akartam megmenteni. Azt akartam, hogy rohadjon az összes a föld alatt vagy a börtönben. Semmi mást.
Hosszú nadrágban és a vékony kardigánban is látszódik, hogy mennyire vékony vagyok. Szemeim alatt halványlila táskák vannak, a az ajkaim kiszáradtak és berepedeztek. A hajam fénytelen és erőtlen. A kulcscsontom szinte kivágja a felsőmet. Nem mintha valaha érdekeltek volna a külsőségek, de ma először én is észrevettem ezeket a részleteket, amikért az emberek megdöbbenve mérnek végig.
Megpróbálom egy kicsit jobban összehúzni magamon a kardigánt hátha nem látszódik annyira, hogy milyen állapotban van a testem. Nem akarok kérdéseket. Én válaszokért jöttem. Közvetlenül a bejáratnál megállítanak. Miss Cavanogh kérdéseket tesz fel, próbálja kideríteni, hogy ki vagyok és miért vagyok ott, de én nem vele szeretnék beszélni.

Kissé félve mondom csak, hogy Sean Holmes-t keresem. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy jó helyen járok. Egy másik rendőr kísér végig az asztalok között.
Azok a tekintetek. Végig követnek. Érzem ahogyan bámulnak, én pedig a földet nézem és Morales cipőjét.
Kopog. Aztán benyit egy irodába és beszélni kezd, én pedig akkor először felemelem az államat és megtalálom magamon Sean tekintetét. Felismer. Látom a szemein és azonnal megpróbálja eltűntetni Moralest. Ajtó csukódik és ketten maradunk. Nem várom el tőle, hogy bármit is mondjon. Mit mondhatna? Jól nézek ki? Csoda, hogy még lélegzem.
-Sean... Én..-elcsuklik a hangom. Gyorsan próbálom rendezni a gondolataimat.
-A segítségedet kell kérnem. Azt mondtad, ha bármire szükségem van, akkor keresselek.
-Én... ööhm... segíts... kérlek.


Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#3TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2020 2:10 am

" Sean... Én.. A segítségedet kell kérnem. Azt mondtad, ha bármire szükségem van, akkor keresselek.
Én... ööhm... segíts... kérlek. "



A hangja.. a régi. Mintha az az alig több mint 3 év, el se telt volna. A szemei viszont... már egészen másképp festenek.. Akárcsak az alakja, és elsőre... megijeszt. Talán ezért is van hogy egy szót se szólok. Képtelen vagyok kiköpni bármi értelmeset. De aztán megelőz.
Én meg.. időbe telik mire képes vagyok egyáltalán alkalmazkodni.
Nem hogy felmérjem mi is a megfelelő lépés.
Így hirtelen.

Ugyanolyan hirtelen lépek, vissza az asztalomhoz, és halkan felkarcolva a padlón kihúzom neki az asztalommal szemközti széket.

- Ülj le... - kérem. Egyáltalán nem követelem, de tudnom kell mi történt. Tudnom kell hova tűnt, hol volt, mihez kezdett, vagy három egész.. évig, miért jelent meg most, miért most, és úgy egyáltalán, tudnom kell MINDENT!

Csak szépen sorjában...

Ha leül, csakis akkor kerülöm vissza az asztalom. Én is leülök, vele szemben, és félre tolom az összes a kezem alá akadó aktát. Most muszáj csakis őrá koncentráljak.

- Hová tűntél el?? Kerestelek.. - ez az első kérdés. Kettő. Akárhogy is, a legszívesebben egyszerre kérdeznék mindent. De muszáj valamiféle ütemtervet tartani.
És talán most az lesz a legjobb.


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#4TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeVas. Márc. 29, 2020 12:44 pm




Sean Holmes



Félek. De hosszú idő után először nem azért, hogy megtalálnak. Félek, hogy Sean nem fog tudni segíteni nekem. Félek, hogy őt is bajba keverem. Amint átlépem a küszöböt összeszorul a torkom és szinte teljes mértékig biztos vagyok benne, hogy hibát követek el. Hiába mondta azt 3 évvel ezelőtt, hogy bármiben segít. Én most éppen az életét sodrom veszélybe.
Nagyot nyelek, amikor elsétál tőlem. Nem is tudom, hogy hol kellene kezdenem.
Körmeim mellől kezdem el tépkedni a bőrt.
Szó nélkül sétálok utána és ülök le a székre. Keresztberakom a lábam, majd inkább visszateszem a helyére és az egyik lábam idegesen dobolni kezd a földön halkan. Szemeimmel követem, amíg megkerüli az asztalt és leül. Nem tudom, hogy honnan kellene kezdenem. Még meg van a lehetőség. Még mondhatnám neki azt, hogy igazából csak Stan-t keresem. Hogy vissza akarom kapni az egyetlent, ami még Charliehoz köt. Közben azonban tudom azt is, hogy Sean egy nagyon okos ember. Nem tudnám ennyivel átverni. Ha pedig megléptem ezt, hogy felkeresem őt... akkor tényleg a segítségét kell kérnem. Egyedül nem tudom ezt a harcot megvívni. Bármennyire is szeretném.

Megkönnyíti. Ő kérdez. Veszek egy mély levegőt és elfog a hányinger. Éveket kell neki elmesélnem.
-El kell mennem. Én... nem maradhattam.
-A családom... Ukrajnában.. satuban volt. A maffia fogta az életük. Pénz kellett.. minden hónapban. 1 évig az államokban... Indul Los Angeles. Utána Arizona.. Phoenix... Én megálltam Texasban.. Dallas.. próbáltam szerez papír, hogy eltűnni... próbál keres pénz... nem adnak munka... beszéd miatt. Én tovább Luisiana. New Orleans. Ott kap papír. Hamis papír. Pénzem fogy. Tovább hajóval Florida. Ott kap munka. De kevés pénz. Nem tud tovább pénz küldeni családnak... próbál szerezni több pénz. Túl későn utalni. Ukrán férfi utolér. Kap drog. Ébredni hajón konténerben.. több lány. Napokig úton. Nem volt élelem. Több lány meghal úton. Jön gáz... mindenki aludni.. ébredni otthon.. családnál. Család meghal. Kapnak golyót fejbe. Én megölni férfit...
Itt csuklik el a hangom. Emlékszem. Minden apró részletre. Ahogyan kattogott az óra. Ahogyan elsült a pisztoly.. amilyen szag lett a vértől. Emlékszem a nehéz fegyverre a kezemben. Az erő ahogyan visszarúgott. A csendre ahogyan vége lett.


Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#5TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 2:34 am


Csak mesél és mesél, én pedig minden ízében próbálom felfogni a hallottakat. Feldolgozni. Összefűzni. Értelmes egésszé alkotni, lekövetni három egész évet. Okokat. Indokokat. Megérteni... Világossá tenni. Még magam előtt is próbálom elfogadhatóvá tenni az információkat. Mert nem tudom hogy megy ez. Csak sejtem. Vannak sejtéseim. Amikor Charlie meglépte azt amit, mindkettőnk őrült kutatásba kezdett. Csak hogy tudjuk hogy is megy ez. Tudtunk a pénzről... Tudtunk az átutalás szükségességéről, ezért is utaltam neki minden hónapban. Meg mert féltettem hogy baja eshet. Ő mégis másképp döntött, valamikor önkényesen. Mégse fedhetem meg érte. Nincs jogom belevatkozni. És ahogy a végére ér... egyből elszégyellem magam.
Először nem tudom mit is szóljak. Mit is szólhatnék?? Én kényszerítettem vallomásra. Én akartam tudni. Hát most tessék!

Összepréselem a szám, csak mert nem tudom hogyan is hangozzék. De aztán újult erőt veszek, és automatikusan cselekszem, ahogy a kezeimet (f)elfektetem a hideg tölgyfa asztalon, és kinyújtom felé. Nem vagyok biztos benne hogy most erre van szüksége. Hogy tapogassam vagy hogy egyáltalán él a lehetőséggel, hisz annyi férfi meggyalázta már az életben....
Mégis megnyugtató reakció. Legalábbis annak szánom. Már ha egyáltalán valamit tényleg elérek vele.

Ha a kezei ott vannak a kezeimben, ha nem, vissza a helyemre térek, de akkor is belekezdek. Nem megfedőn, csak némileg kétségbeesetten. Képtelen vagyok átérezni.

- Miért nem hívtál fel!?? Miért nem kerestél meg előbb!?? Tudod hogy segítettem volna! Tudod hogy mindent megtettem volna, amit csak tudok, Charlie is ezt akarta volna! Hogy biztonságban legyél! Még az utolsó szavaiban is te jártál a fejében, csak arra kért... - de aztán félbe marad. Nem jó időpont hogy részletezem. - Végig az volt neki a legfontosabb, hogy te legyél biztonságban...


És hogy hiszem azt hogy bármit tehettem volna?? Hogy megmenthettem volna egy családot?? Akkor.. még egyszerű nyomozóként.. Az INTERPOL körberöhögött volna. Ahogy ma is számtalan esetben ha nyomós döntések kell hogy szülessenek. Azt mondják nekünk fogalmunk sincs, milyen is a keleti régió... Milyen az, ha nem irányíthatsz mindent, ha csak egy porszem vagy a folyton változó és morajló tengerben, egy senki. Sokszor nem tehetsz semmit... Mégis...
Szeretném azt hinni hogy a dolgok másképp is alakulhattak volna. Különben lehúzhatom a klotyón az egész szakmám.
Talán mind csak bábok vagyunk egy bábjátékban.
Átkozott gyalogok egy végtelen ütközetben.


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#6TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 12:48 pm




Sean Holmes



Nem tudom neki jól elmesélni.. a borzalmakat... a hónapokat... a rettegést... a vért és a hányigert. Persze azt is tudom, hogy Sean már sok dolgot látott a világon. De nem ugyanolyan látni és átélni. Látom, ahogyan szavaim nyomán feltépem a lelkét... ahogyan eltorzulnak a szemei... ahogyan összeráncolja a homlokát. Pedig nem mondtam el neki mindent. Még közel sem vagyunk hozzá. Sejtem, hogy bűntudat bugyborékol fel szép lassan a lelkében. Tudom, hogy Charlie mit kért tőle. Tudom, hogy kötelességének érezte, hogy vigyázzon rám. De nem sodorhattam őt is magammal. Minden döntésemmel a saját életem felett rendelkeztem. Az ő sorsáról én már nem akartam dönteni.
Egyszercsak felém nyújtja a kezeit. Én pedig hezitálok. Csak az egyik kezemet csúsztatom a kezébe. Tudom, hogy segíteni akar ezzel, én azonban csak nem akarom megbántani. Ezzel inkább az ő lelkén akarok könnyíteni. Az érintés... már rég nem nyugtatott meg. Kicsivel több, mint 3 éve. A temetésen is sokan próbáltak megölelni.. sokan érintették meg a vállamat... sokan próbálták a kezemet fogni. Nem tudták, hogy a lelkem min megy keresztül... nem tudhatták.
Aztán elhúzódik tőlem és én is visszaejtem az ölembe a kezemet.

A szavaitól azonban az én lelkem sérül. Hirtelen fagy le minden érzelem az arcomról és feszítem meg az állkapcsom ahogyan kimondja a nevét. Sosem hibáztattam Seant. Sosem kívántam, hogy bárcsak máshogy történt volna. Sosem kívántam a halálát. Azonban vannak sebek, amik nem tudnak gyógyulni. Kővé dermedt arcomon végigszalad egy könnycsepp. Gyorsan törlöm le. Nem azért jöttem, hogy pityeregjek, mint egy bajba jutott hölgy.
-Charlie akar engem. Charlie akar engem itt. Nem te. Tudom te barát neki. Tudom te megígér neki vigyáz rám. De én nem akar horgony neked. Semmi baj Sean. Én döntésem. Futottam életért. Harcoltam emlékekért.
Mély levegőt veszek.
-Miután megszök Ukrajna. Kell idő átjutni Magyarország. Követség segít visszajönni Los Angeles. Ott nem talál Sean. Én fél téged megtalál maffia, amikor keres engem. Kell idő megkeresni Sean hol van. Kell idő rájönni, hogy csak te tud segíteni. Én akar bosszú. Én akar börtön nekik. De kellett lányok információ... kell bizonyíték.
Azzal leteszek elé egy kis hangrögzítőt.
-Kevés. Csak 1 lány beszél. Nem tud nevek.
-Én nem akar baj neked. De kell segítség. Te segít?


Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#7TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeKedd Márc. 31, 2020 2:24 am

A keze a kezemben, valahogy a szemeiből rí le, hogy csak az én kedvemért teszi. Talán ezért is van hogy hamar elengedem, halva született ötlet volt.
A többit mégsem tudom megakadályozni. Hogy kijöjjenek az évek óta lappangó kérdések, a miért.. a miért.. és a MIÉRT! És még ha valahol hátul, a fejem ködös szegletében tudom is hogy mindez felesleges, ez már a múlt, elmúlt, valahol mégis muszáj megértenem. Muszáj megértenem az indokait.

A könnyei mégis megakadályoznak a döntésemben. Vágják az elhatározást, és arra emlékeztetnek, hogy ne tépjek fel régi sebeket. Ezért újra összepréselem az ajkaim. Nem mondhatok mást. Rá kell figyeljek, és ahogy hagyom, hogy folytassa amibe belekezdett, kitisztul néhány nem várt részlet.
Magyarország.. Követség.. Maffia...
... bosszú és bizonyíték.

A két utolsó szempont.

Az orrom elé került hangrögzítő magától nem indul el, de nem is bánom. Muszáj hogy a fejemben rendezzem a részleteket, előkaparjak régi emlékeket, mindent ami még hozzáférhető.
Az ukránok itt is jelen vannak.. Las Vegasban, szép számmal, de ha lehet az egyik legóvatosabbak a térségben. Soha.. semmit nem lehetett rájuk bizonyítani, még egy átkozott birtoklást sem, így tudom nehéz ügy előtt állunk. De mégis mit mondjak neki?? Hogy ez lehetetlen?? Hogy mostantól örökké futnia kell?? Az nem lehet. Azt nem lehet...
Ezért... egy nagy sóhajt kiengedve, a felvevőért nyúlok, és ha nem áll ellen, elindítom.
Végig akarom hallgatni az anyagot. Először.
Onnan már tudom mire számíthatok.
Nemzetközi vizeken ez a dolog még zűrösebb, és az embercsempészeti osztály...

.. először muszáj hogy szembesüljek.
Mi az ami a felvételen elhangzik.

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#8TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2020 6:14 pm




Sean Holmes



Lehelyezem kettőnk közé a hangrögzítőt. Innentől az ő döntése, hogy inkább engem faggat és később hallgatja meg a felvételt, vagy most ketten megbeszéljük. Emészti a szavaimat, küzd a válaszaimmal. Végül a kíváncsisága (?) győz. Elveszi az asztalról a szerkezetet én pedig felállok és az ablakhoz sétálok. Nem akarom nézni az arcát, mert amit a lány mond a felvételen az félig az én életem is. Tudja, hogy honnan jöttem. Tudja, hogy miért adtak el feleségnek. Tudja, hogy mi volt az ára a családomnak. De vannak részletek, amik a homályba vesztek.
Halkan kattan a gomb és indul a felvétel.
A lánynak a felvételen már csak a hanglejtéséből hallatszódik, hogy nem amerikai. Sokkal szebben használja a szavakat nálam.
"A nevem Charlotte Anderson... Ezt a nevet kaptam itt Amerikában 2012 júniusában, amikor idehoztak. Az igazi nevem Dasha Anastasia Boyko. 30 éves vagyok. 8 éve élek itt, amióta eladtak feleségnek. 14 éves voltam, amikor a családom eladott a maffiának, hogy prostituált legyek. 500 amerikai dollár volt az életem ára.
2 évre egy családhoz kerültem. Gazdag ukrán család. Marko Antoniv bérelt engem. Csak szerette nézni ahogyan takarítottam. Nem lehetett soha rajtam több, mint fehérnemű, de nem ért hozzám 16 éves koromig. Akkor viszont megerőszakolt. A születésnapomon. Többször. Napokig nem engedett zuhanyozni. Azt mondta, hogy ő tisztítja meg a testemet. Azt mondta, hogy boldogok leszünk. 1 hét után visszaküldött és kért helyettem egy másik kislányt. Már nem voltam szűz, így értéktelen voltam. Egy mocskos raktárban csak lepedők választottak el a többi lánytól. Amelyikünk sírt, azt bedrogozták. Amelyikünk ellenkezett azt megverték... aki nem bírta annak elvágták a torkát. Mint a malacoknak a vágóhídon.

2 évet töltöttem abban a lukban. Beteg voltam, koszos, a bőröm is fájt... sípolt a tüdőm. Egyik nap végigjárták a lányokat... mint minden héten. Néhányat elvittek a szobába... ahonnan egy sem jött vissza. Akkor először viszont másokat is vittek el. A csinosakat. A menthetőket. Hideg zuhany.. szappan.. egy szivacs. Egymást fürdettük le. Aki nem tetszett nekik, azokat visszaküldték. Minket orvoshoz vittek... egy kontár mészároshoz. Kaptunk gyógyszer és ellátták a sebeinket és elintézték... hogy soha ne lehessen gyerekünk. Így mikor megöregszünk.. visszaküldenek minket és kérnek fiatalabbat, mint Te, aki tud gyereket szülni. 18 éves koromban eladtak Ausztriába feleségnek... Hűtőkocsiban, több lányt egyszerre. Az első férjem Bertrand Bauer. Kövér, zsíros üzletember. Grazban laktunk. Soha nem mehettek ki a házból. Sosem fogadott vendégeket. Minden este meggyalázta a testemet.. ha nem színleltem örömöt akkor megvert. Ha lebuktam, hogy csak színlelem akkor is megvert. 1 évet voltam nála és visszaküldött, mert elégedetlen volt velem. Akkor már luxusprostituáltnak használtak. Ha nem rendeltek meg, akkor egy hideg koszos pincében tartottak. Egészen 22 éves koromig. Akkor vásárolt meg Aston McGate. 8 éve vagyok a felesége. Megtiltotta, hogy valaha is a múltamról beszéljek, de... gyereket akar. Kezd türelmetlenné válni, pedig nincs rossz életünk. Ha megtudja, hogy nem tudok szülni szerintem visszaküld... csak azért beszélek veled Svetlana... mert lehet, hogy fél év múlva valahol belőnek egy sírba. Vagyis... csak megfojtanak valószínüleg... az olyanokra, mint mi.. a golyót sem pazarolják."

Aztán csend lesz és magától meg áll a kis készülék.
visszafordulok felé.
..
-1 hónapja beszél vele. Jövök hozzád, amint megtalál téged.


Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#9TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 3:42 am


A szavak.. feltérképeznek egy borzalmas életet. Tudom.. hallottam már hasonlót. A rendőrök között a mai napig szárnyra kel egy-két részlet, néhány kiemelkedő vagy épp brutális kegyetlenséggel elkövetett tett, de soha nem hallottam még ilyen részletesen.

Az ahogy ellép... már maga beszédes. De nem fordulok utána. Nem kérdezem meg kér e egy kis vizet. Minden figyelmem a felvételé. Muszáj... muszáj ezt rendőrként látnom. Rendőrként értékelnem, nem ragadhatnak el az érzelmek, nem gondolhatok bele. Muszáj... az esetre olyan szemmel néznem, mintha csak egy átlagos eset lenne, egy a sok közül, olyan mint bármelyik másik a térségben, a kérdés, képes vagyok e rá. Mindenesetre muszáj hogy megpróbáljam.

Minden egyes percében figyelem az felvételt. Próbálok részleteket keresni. Olyan fejleményeket, amiken elindulhatunk. Nevek.. Gyanúsítható emberek, bizonyítékok... De mindaz ami elhangzik, egyetlen lány szavai. Nincsenek látleletek. Kórházi jelentések. Feljelentések, vagy bármi ami nyomot is hagyott volna a rendszerben, így nincs min igazán elindulnunk.
Kivéve talán egy harmatgyenge lehetőség....

Előkapok egy papírlapot, és ahogy a felvételt leállítom, felírok egy nevet.

'Aston McGate'

Nem ismerem. Utánanézek. Hátha akad itt valami...

Alig egy perccel később, hogy a felvétel elhallgatott, ha még az ablaknál áll, székkel együtt felé fordulok. Ha közben elindul felém, csak fel a szemeibe.
Összepréselem a számat.

- Svetlana... - kezdek bele. De aztán egész másfelé visz a reakció. - Nem kérsz egy pohár vizet!?? - érdeklődöm. Ha kér, már azonnal állok is fel, és az oldalsó asztal kancsójából kitöltök egy pohár vizet. A kezébe adom.
Ha nem...
... akkor a dolog már sokkal súlyosabb.

- Kérlek ülj le. - intek újra a szembenfekvő fotel fele és elgondolkozom. Hogyan is kezdjek.

- Segítek neked. - ez az első pár szó. De mielőtt elbízná magát - ... De azt kell mondjam, pokoli nehéz lesz. - tartom mindvégig a szemeit, és csak abból olvasok meg e értett. - Az ügyész azonnal szétszedné a hölgyet. Tönkretenné. Egy pillanat alatt. Ezért muszáj.. - hogy is fogalmazzak - még előbb utánanézni néhány részletnek... rendben!?? - biccentek a szemeibe. Szeretném ha megértene. Segítenék.. Minden kapcsolatot felhasználok, de megvan kötve a kezem. Én is csak egy ember vagyok. Semmi több.

- Van itt egy név.. Aston McGate. Még ma utánanézetek. Hátha akadt már dolgunk vele. Talán találunk valamit amiért házkutatási parancsot kérhetek, hogy kiderüljenek újabb fejlemények. Kell hogy legyenek egyéb részletek! És ha vannak, meg fogjuk találni őket, rendben?? - újra a szemeibe biccentek. De mielőtt még tovább térnék, akad itt egy nagyon is nyomós részlet.

- Van hol aludnod??


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#10TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2020 8:13 pm




Sean Holmes



Hallgat. Ebben Charlie is mindig nagyon ügyes volt. Hallgat, hogy hallja a szavakat és mindent, ami mögöttük megbújhat. Elképzelhetetlenül hiányzik. Dasha szavai visszarántanak egy múltba, ami már beitta magát a bőröm alá.. érzések hányingerkeltő örvénye, ami már valahogy mégsem tud megbotránkoztatni. Ha Charlie nem hal meg, akkor sem eresztettek volna el. A karmuk már a húsomba kapaszkodott, az eleven lelkembe. Nincs más lehetőségem. Ha Sean nem tud segíteni, akkor vége. Akkor iszok egy whiskeyt Charlieért. Iszok egy vodkát magamért. Aztán feladom, hogy ezt az egyet ne tudják elvenni tőlem.
Csend lesz, csak a széke nyikordul egyet, ahogyan felém fordul. Én pedig összeszorítom az állkapcsomat. A következő percek meg fogják határozni a hátralévő életemet.
Felé fordulok és bólintok. Végig követem a szememmel ahogyan vizet tölt és odasétál hozzám. Nem tudom melyikünk zakatolhat jobban. Kezembe szorítom a poharat, hogy ne csússzon ki a kezemből. Iszok egy kortyot, de nehezen nyelem le. Majd amikor int ismét helyet foglalok vele szemben. Visszautasításra várok. Egy újabb csalódásra. Ehelyett Sean halvány reménnyel kecsegtet. Azonban halványabb nem is lehetne, de ez máris több, mint amire valaha számítottam.
Egy rövid pillanatra elmosolyodok, de el is tűnik az arcomról.

-Te tud, hogy mi ilyenkor jó. De te tud... mi jövünk pokolból. Nincs olyan, hogy minket tönkretenni.-de persze megértem őt. Sean jó ember. Nem akar úgy megbolygatni semmit, hogy nincs hozzá alapos indoka vagy bizonyítéka. Hiszen ha nem tudunk semmit tenni, de Dasha neve kikerül, akkor végre. Ő repül vissza a markukba... én pedig feleslegesen küldtem őt a halálba... még akkor is ha ezzel csak időt vettem el tőle... hiszen a végkifejlet változatlan.
Következő szavaira csak bólintok. Ez így nekem jobb, mintha azt bizonygatná, hogy mindent meg tud oldani. Azt úgysem hinném el.
-Van még egy lány... itt Vegas. De én előbb jön hozzád... ha te akar segíteni... én beszél vele.-nem játszadozom mások életével. Ha Sean nem tudott volna segíteni... vagy nem akarna segíteni... akkor jobb ha senki sem kap hamis reményeket.
Következő kérdése meglep.
-Én... nem. Nincs. De még tud keresni hotel.-nem mintha maradt volna pénzem azután, hogy ideutaztam. Részletkérdés volt, hogy hol fogok aludni. Nem számított... nem érdekelt. Csak eddig tartott a tervem és egy lépéssel sem tovább.


Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#11TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimePént. Május 15, 2020 3:13 am

"...Nincs olyan, hogy minket tönkretenni."

Ha ő azt tudná...
De hogyan is magyarázhatnám meg, hogy Amerika csak a nevében a szabadság földje. Eszmékben.. és jól hangzó dalszövegekben, az igazi Amerika...
De nem akarok elakadni félrehangzó gondolatokban, tényekben, vagy épp kötelékekben, szabályokban ami gúzsba köt. Nemhiába választottam ezt a hivatást. Akkor.. régen... akkor még hittem az igazságszolgáltatás erejében. Ma már csak oldalakban hiszek. Az egymásnak feszülő érdekek tengerében néha úgy érzed, csak egy elenyésző ebihal vagy. De ki más tehetné jobbá ezt a világot ha nem én teszem??
Apró.. csekély lépések...
Mert mindent el kell kezdeni valahol.

Aztán felmerül az a másik lány. Azt gondolhatnám parányi csillag a mindent betöltő sötétségben, de az is lehet csak egy másik opció. Mindegy. Megtartjuk. Mint lehetőséget, és jó lesz utánaérdeklődni az Interpolnál is, ők mit tudnak az ügyről. Mire van...
.. bizonyíték.

Csak az az egyetlen ami használhatóvá tesz egy ügyet.
Túl régóta csinálom már ezt...

- Jólvan. - vágom rá. - Amint eljutunk arra a pontra, hogy valami van a kezünkben, őt is meghallgatjuk. - ez nyilvánvaló. Ha fut egy ügy, és már ha fut, minden apró lépés akár sorsfordítóvá is válhat. Ha már csak ki lehetne menteni őket... Már az is plusz 2 élet.

Nagyot sóhajtok, de a felét inkább elnyomom. Váratlanul ért. Mégis, adrenalin dübörög a véremben, elvégre hosszú évek után jelent meg előttem. Talán már a halálával is számoltam néha.. kétségbeesett, sikertelenségbe fúlt éjszakákon.
Fullasztó tud lenni a bűntudat.

De aztán beszökik valami más is. A jelen, mert elvégre jó ha tudom. Jó ha nem tűnik el, újra, egy pillanat alatt a szemeim elől, és jó lenne.. kicsit közelebbről is megismerni a részleteket.
Nálam meg akad hely.

- Ha akarod.. - csak egész félve kezdek bele - Nálam meghúzhatod magad. Egyelőre. - még mindig óvatosan biccentek rá. Nem akarom hogy tolakodásnak vegye. Mert nem az. Egyszerűen csak.. - És ha nem félsz a kutyáktól. - hát igen, a legfontosabb szempont - Nem bánt, de van rá esély, hogy könyékig beborít nyállal.

Hogy mit értett belőle?? Régen igyekeztem vele a legegyszerűbb szavakat használni. Tudtam hogy Charlie tanítgatja szinte minden este, de nem egészen akartam azt, hogy azt érezze.. nem közénk való. De most...
Igen, már elszoktam attól hogy megválogassam a szavaimat. Mellette.
Szóval ha nem értett, muszáj leszek az egészet újragondolni.
Vagyis fogalmazni...


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#12TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2020 12:17 pm




Sean Holmes




Mélységes mocsárban ringatózik a lelkem. Kilátástalanság lassan fojtogatja a torkomat. Sean az egyetlen esélyem, de nem is tudom, hogy mire. Nem a normális életre.. nem is arra vágyom. Csak valamiféle igazságszolgáltatásra van szükségem. Ha ez egyáltalán még létezik ebben a világban. De minden esélyem ellenére Sean mintha felém nyúlna a sötétség örvényébe. Reménykedem ? Soha. De most mégis érzek egy halvány pislákolást.
Lehet, hogy ezek életem utolsó cselekedetei. Vagy belebukok vagy révbe érek. Nem tudom melyik lenne a komolyabb feloldozás. Így vagy úgy de az élet amit éltem véget fog érni.
Válaszát hallva megtudom, hogy ugyanazon az állásponton vagyunk. Amíg nem muszáj addig nem borítjuk fel senkinek sem az életet. Bólintok. Egyet értek.
Addig még sok dolognak kell utána nézni mire van értelme a következő lépéseknek. Most Sean jön. Innentől ő tudja, hogy mi a hivatalos menetrend.
De ez a távolabbi jövő... Hiszen már az estém is a bizonytalanságban ringatózik, hazudok, hogy ne érezze magáénak ezt a problémát is. Valahol biztosan meg tudnám húzni magamat. De Sean még mindig és talán örökké egy úriember marad. Legalábbis ha jól értettem a szavait.

Szóra nyitom a számat, hogy visszautasítsam, de rá kell ébrednem, hogy nem kifejezetten van más lehetőségem. Idióta lennék, ha visszautasítanám.
- köszönöm Sean .. elfogadom.- bólintok végül. Nem akarok a terhére lenni, de tényleg szükségem van rá.
Ahogy a kutyát említi halvány mosoly jelenik meg az arcomon. Eszembe jut az érzés ami akkor fogott el amikor Stan hazavárt. Pedig sosem voltam sokat távol csak néha boltba mentem.. talán ennyi.. de mintha évek teltek volna el és ő addig feküdt az ajtóban amíg meg nem érkeztem. Nagyon szerettem.. őt is..
Talán most is jó érzés lesz majd.. vagy éppen ellenkezőleg.
-Te meddig dolgoz ma? Én nem akarok zavarni.. el mehetek addig..- pillanatok rá. Fogalmam sincs már, hogyan telnek a normális napok... Hogy meddig dolgozik egy normális ember.



Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#13TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2020 2:56 pm

Bólint... És erre én valahogy automatikusan bólintok.

- Rendben.. - csak járulékos éllel engedem. Elvégre valahol úgy a biztosabb ha szemmel tartom. Mármint... vigyázok rá. Másodszor már nem tűnhet el...

Persze jól tudom hogy mindez csak kitaláció. Remény. Nem kezelhetem rabként.. újra.. mégis valahol megnyugtat a tudat, hogy kicsit jobban megismerhetem. Mi történt vele.. hogy volt... Milyenné vált, és valahol... talán még az a tudat is csábít, hogy felidézzünk régi emlékeket.
Amikor még minden olyan tökéletes volt...

Egyre halványodik Charlie képe.

Kiűzöm a fejemből a gondolatot, helyette az újabb felmerülő kérdésre koncentrálok. Mert miért ne! Épp eleget dolgoztam mára!  

- Nem.. nem.. - szaggatok bele - Azt hiszem mára ennyi elég volt.. - kapok bele és teszem ki az asztal szélére az eddig csak hanyagul összecsukott mappát. (Épp mikor megjelent az ajtóban.) - Elvégre a rosszfiúk megvárnak vagy nem!?? - humornak szánom. Némi vigyorkezdemény is akad bele, de igazából nem számolok a környezettel. Ő... egész másképp látja az ilyen dolgokat mint én.

- Bocsánat.. - veszem észre útját állva a további vigyornak, de közben már hátra is tolom magam alatt a széket, hogy felálljak.

- Talán épp ideje lesz egy kis szünetet tartani.. - ezt már mosollyal, ez ugyan az égvilágon senkit nem bánthat meg.

- Majd szólok Alfonznak hogy értesítsen ha valami fontos. - de már útközben kapom is le a zakómat a háttámláról, és gyorsan belebújok.

- Együnk valamit! Mit mondasz!?? - nyújtom ki felé - útban az ajtóhoz - a kezemet, elvégre nem is igazán tudom hogyan is kéne jelen helyzetben viselkednem.

Így...
... csak önmagamat adom.


Remélem nem sértem meg.


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#14TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2020 6:42 am




Sean Holmes




Hát megegyeztünk. Nem tudom milyen lesz nem egyedül lenni. Charlie óta még csak egy lakásban sem aludtam senkivel, de a kommunikációt is a minimálisra szorítottam. Biztosan ezért nem tudok még mindig simulékonyabban bánni a szavakkal. De azt is tudom, hogy kíváncsi. Még nagyon sok kérdésre kell majd félelmem. Emellett azonban tudom azt is, hogy Sean nem fog rám törni a kíváncsiságával.. csak apránként próbál majd feltérképezni.
„Mára elég.” Remélem nem csak miattam. Nem szerettem volna bezavarni a napi rutinjába.
A következő pedig egy vicc. Azt hiszem. Gondolom. A mimikája arról árulkodik. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, de csak azért mert igaza van. A rossz fiúk mindig megvárnak. Nem tűnnek el és nem adják fel. De értem a gondolatát.
Megrázom a fejemet amikor bocsánatot kér. Örülök, ha valaki szereti a humort, de sok összetevő miatt nem tudom azt a reakciót adni, amire ilyenkor az emberek számítanak. Viccelni se kifejezetten tudok.
Vele összhangban én is felállok és visszaigazítom a helyére a széket.


Mozdul felém. Én pedig automatikusan megtorpanok a felém nyújtott kéztől de gyorsan nyelem vissza a pánikot még mielőtt eluralkodhatna rajtam.
Gyorsan pislogok de a testem előbb dönt mint az agyam.
Mozdulok. Felé. Mert ismerős a mozdulat. Résnyire nyílnak az ajkaim miközben megfogom a kezét. Amint hozzámér elhallgatnak a szirénák a fejemben, mielőtt egy keserédes íz telepedne le az ajkaim közé.
Szinte alig érnek el a szavai. Így csak lassan válaszolok.
-az jó lenne.-nem ettem körülbelül 3 napja. Így ez biztosan megterhelő lesz a hasamnak, de mivel eddigis minden olyan bizonytalan volt, így nem tudhatom mikor lesz legközelebb ilyen lehetőségem. Ezért beleegyezek. Illetve gondolom ő éhes egy hosszú nap után.
-Sean.... Te egy jó ember vagy.- most először érzem azt, hogy nem vagyok egyedül. Még nincs mellettem se senki de már látom a fényeket a horizonton. Ez még nem egy új élet. Ez még a lezárása az előzőnek.



Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#15TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2020 2:32 pm

Talán tényleg rossz ötlet volt. Talán tényleg elhamarkodott. De mindez alig egy másodperc alatt játszódik le, amíg a fejem olvas a testi reakciókból, visszakozni már nincs időm. Vagy épp lehetőségem. Jótékonyan engedek le amikor a keze belecsúszik az enyémbe.
Azt hiszem... ez mindkettőnk számára furcsa momentum.
Mégis automatikusan zárnak az ujjaim, csak óvatosan, és hozzá az a bólintás jár.
Együnk! Azután majd minden könnyebb lesz...
(a remény hal meg utoljára vagy nem??)

Kifele az őrsről, már teljesen természetesek a lépteim. Persze nem rohanok, a szokásosan, és még az is felugrik a fejemben, hogy egyeseknek ez majd visszás feltűnést kelt, de aztán elintézem azzal, hogy úgyse láttak még nővel.. vagy legalábbis itt nem, szóval hátha csak betudják a helyzetnek!
Nem lenne jó ha bárki tudomást szerezne bármiről, mielőtt az ügy egyáltalán életre kelhetne.
Jobb megtartani a sötétséget.

A kocsimhoz érve már valószínűleg elengedem a kezét. Mármint ha ő nem tette meg előbb, az öltönyzsebemben keresem a kulcsot, rápittyentek, a Victoria enged, én meg gyanúsan rá nézek.

- Céges kocsi... Még azóta se vettem sajátot... - bocsánatkérő mosolyba fordul, holott biztos vagyok benne, teljesen felesleges, ő se várt királyi limuzint. Persze azért valamiért mégis kicsúszik a számon.

Nyílnak az ajtók, ha látom ő beszáll, én csak akkor szállok be. A helyére tolom a kulcsot. Mégse indítok rá. Először...

- Mit ennél?? Hogy viszonyulsz a tömeghez?? Szeretnél inkább egy csendes zugot? Vagy rendeljünk?? - kérdések. Valahogy most érzem csak igazán, hogy egyáltalán nem ismerem, és.. valamiért szükségét érzem a számára a legkevésbé kényelmetlenné tenni. Alapbeállítás. És most valamiért méginkább akarom.
Teljesen rá hagyatkozom!

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#16TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2022 12:00 pm

Furcsa a közelében lenni. Túl rég volt mégis nem elég régen. Automata üzemmódban van az agyam amíg az ügyről beszélek. A lehetőségekről és a bosszúvágyamról. Vagy inkább igazságtételről. Ismerős érzés járja át a testemet amikor a kezemet a sajátjába zárja. Nem rossz érzés. Mégis lesütöm a szemeimet amikor az emberek közé kilépünk. Mintha Charlie megtudhatná a többi embertől és fájdalmat okoznék ezzel neki. De ezek az emberek nem ismerték őt. Ő pedig egy másodpercig sem érezné magát veszélyeztetve csak azért, mert Sean a kezemet fogja. Szeretnék felnézni. Szeretném őt látni az egyik asztal mögött. De tudom, hogy nincs ott. Így a tekintetem a padlón marad még akkor is, amikor egy két ember kezében megáll a munka, amikor elsétálunk az asztaluk előtt.
Kint merek először levegőt venni és egy hatalmas súly szakad le a mellkasomról.
Követem továbbra is. Kezem az övében. Egészen addig, amíg oda nem érünk egy autóhoz, ahol ő enged el engem.
Amikor hozzám szól egy pillanatra felvonom a szemöldökeimet. Sean Walker Holmes magyarázkodik NEKEM a kocsija miatt.
-Ez több, mint tökéletes, Sean.-mosolygok rá. Most érzem csak igazán, hogy a megfelelő helyre jöttem. Beülök az anyósülésre és egy pillanatra elgondolkozom, de végül bekötöm magam. Utoljára Charlie kocsijában kötöttem be magam. Ő mindig félt, hogy bajom lesz, ha valaki esetleg nekünk jön. Azóta egyszer sem csatoltam be a biztonsági övet, mert mindig rettegtem, hogy beleakadok, ha egyszer autóból kell menekülnöm.
-nem baj ha rendelünk?-nézek rá bocsánatkérően annak ellenére, hogy ő kérdezte. Nem akartam felborítani az életét, de most mégis úgy tűnik, hogy az egész világa elkezdett körülöttem forogni.
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#17TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2022 4:23 pm


- Persze! - vágom rá olyan hirtelenül, és kevéssé magabiztosan, mintha csak teljesen magától értetődne, pedig valahol így is van. Én kérdeztem... Csak kissé eltúlzott a (válasz)reakció.
Szóval igyekszem az azt követőkben inkább szabad, de kissé zavart mosolyra engedni a képemet.

- Bocs. - mosolygom - Csak még hozzá kell szoknom a gondolathoz hogy végre megvagy. - mosolygom tovább, de ezúttal már teljes őszinteséget engedve bele, mert minden szavam igaz. Örülök... Megkönnyebült vagyok, és egyben hálás, de a legfontosabb, hogy mérhetetlen bűntudat szakadt le a mellkasomról. Hisz úgy éreztem, én vagyok az aki nem teljesíti Charlie utolsó kívánságát.
Leírhatatlanul feszített...

Könnyed sóhaj után tolom be a kulcsot a kocsiba, és indítom meg a motort.
Nem prüszköl, de köhög, ideje lenne már elvinnem a karbantartóba, de a fenének van kedve megszokni addig egy cserekocsit. Mindegy... Aztán csak elindul, és ha ő nem szólal meg, néhány rövid kereszteződésig és elcsípett zöld lámpán áthaladva valahogy én se beszélek. Talán nem tudom mit kérdezzek először, egyáltalán miről kérdezzek. Vagy épp csak keresem a megfelelő mondatot.
Aztán mégis másvalahogy tér ki a fejem a nehéz gondolatok közül.

- Spock jó kutya... ne ijedj meg majd tőle, nem bánt, csak nagyon lelkes. - mosolyodom rá. Egy első, véletlenül elkapott piros jelzés elé becsorogva. Épp akad időm, hogy egy kicsit a szemébe nézzek.
Ismerkedünk... Újra. Mert valami azt súgja, egy teljesen másik emberrel nézek most farkasszemet.
És bizonyára én is változtam. Valamennyit...

- Főleg a Hölgyekkel nagyon odaadó. - szélesedik ki a mosolyom, már csak az orrom alatt, ahogy újra a szélvédőre figyelek, mert meg is érkezik a zöldem.
Na meg felszánt néhány emléket, a Parkban megjátszott szituációiból.
Ha nőt lát, egyből eldobja magát. Pedig egyáltalán nem tanítottam!
Csak fifikás egy jószág!
Cinkostárs.

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Svetlana Petrova

Svetlana Petrova

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 10

#18TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2022 4:42 pm

Elmosolyodok a hirtelenségén. Igyekszik. Annyira nagyon igyekszik. Kicsit emlékeztet Charliera amikor megismertem. Mindenben próbált a kedvemben járni, pedig egész addigi életemben úgy kezeltek, mint egy tárgyat. Egy tulajdont, ami mások örömét és elégedettségét szolgálta. Charlie viszont ember volt és emberként kezelt. Őt valahol gyötörte a bűntudat, amiatt ahogyan megismertük egymást. Ahogyan mi összekeveredtünk... pedig nem voltam ijedt. Tudtam, hogy mire számítsak. Hogy mit várhatok... de ő semmi olyat nem tett. Nem nyúlt hozzám amíg nem kezdeményeztem. Mindennel lenyűgözött, mert embernek érezhettem magamat.
Már régen megfogadtam, hogy nem veszek tudomást a gyomromat feszítő félelemről, ami árnyékként követett mindenhova. Minden sarkon veszélyt kellett sejtenem. Mégsem akartam, hogy minden percet, amit dobogó szívvel töltöttem ne tudjam megélni. Én élni akarok. Nem csak túlélni.
Végre megvagy.
Szavai velem maradnak. Ezt már most tudom.
Sejtettem ,hogy keres... mégsem maradhattam. Hiszen, minden ami Charlie halála után a nyakamba zúdult akkor is megtörtént volna, ha Sean-nal maradok. Csak akkor őt is bajba sodortam volna.. az ő vérét viszont nem akartam, hogy a nevemhez tapadjon.
Csend telepszik ránk egészen addig, amíg a kutyáját szóba hozza. Kicsit összeszorul a szívem Charlie-val volt egy kutyánk. Stan. Az a nyálasképű mamlasz egyből hátrébb rakta Charlie-t a fontossági listáján ahogy én az életébe csöppentem. Charlie mégis örült... mert tudta, hogy mindig vigyázni fog rám az a kutya... de őt is magam mögött kellett hagynom.
Egy pillanatra elgondolkozom, hogy megkérdezem Sean-t, hogy mi lett vele. De talán jobb, ha nem tudom.
-Szeretem a kutyákat..-jegyzem meg csendesen de elmosolyodva.
-Biztos jóban leszünk..-teszem hozzá.
Biztosan furcsa érzés a számára is. Keresi a tekintetem. A szemeiben pedig egy barátot találok. Megváltozott, ahogyan én is. Mégis amikor két régi ismerős egymásra talál valami előjön a múltból, amitől egy kicsit ugyanazok az emberek lehetünk akik voltunk.
Tovább gurulunk és hosszú idő után először nem nézem folyamatosan az arcokat akik mellett elhaladunk. Nem keresek mindenhol fenyegetést. Csak nekidöntöm a fejemet a fejtámlának és pihenek. Nyitott szemmel, de végre pihenhetek.
Ha nem szólal meg, akkor én sem teszem, amíg le nem parkol.
-Megjöttünk?-kérdezem érdeklődve.
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#19TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2023 4:11 pm


- Nos... kétségem sem férhet ehhez.. - sikerül egy nagyra húzott sóhaj következtében, csakmert... csakmert még mindig igyekszem, valahogy leküzdeni a torkomon ezt a hirtelen jött, robbanásszerű változást.
Jó változás ez...
Később imádni fogom.
Tudom.
Csakmég...
...emésztenem kell kicsikét.

De azért elmosolyodok.

Az utastér megtelik csönddel, és talán a légkörből is érzem, hogy valahogy ne szólaljak meg.
Hogy honnan? Talán a hatodik érzékem, ami azt mondják minden zsarunak kifejlődik egy idő után, de sokkal inkább a gyakorlat lehet a ludas. Akárhogy is, inkább engedelmeskedem, lévén talán elbóbiskolt, vagy csak mereng, de egyiket sem zavarnám.

Az utolsó kanyarokat, ahogy megérkezünk a külkerületi társasházakhoz, már csak egész lassan veszem be. Nem vigyázva, csak óvatosan, és ahogy hűen vár a szokásos parkolóhelyem, az utolsó métereken a kocsi mondhatni csak becsurog.
Megkönnyebbülten sóhajt fel a motor.
Lehet vele én is, csak inkább utána, ahogy még mindig kifele a szélvédőn előre nézek, és még nem akaródzik kiszállni.

Az oldalról bejövő hang ami megakaszt.

- Igen. Ittvagyunk. - próbálok mosolyogni, de korántsem tudom palástolni, hogy ebben a pillanatban valami zavar.
És nem mondhatnám azt hogy ő az.

- Tudod... egyre kevesebbszer jut eszembe. - a szemöldököm ráncol, de még mindig kifele nézek. - És ez nem jó. Ő nem ezt érdemli. - és így van. Charlie megérdemelne mindent.
Ahogy azt is megérdemelte volna, hogy ne hagyjam az egyetlen kincsét, az egyetlen szerelmét 3 évig szenvedni.
Már rég meg kellett volna találnom.

- De ahogy közeledik az időpont... minden évben, egyre nehezebb.. - hogy miért neki fecsegek? Mert ő az egyetlen aki meghallgat. Igaz, Spocknak is szoktam, de ő csak elfordított fejjel, nyálas képpel bámul rám.
Soha... semmi jó ötlete sincs.
Vagy legalább megoldása.

- Bocs... ezt nem pont Neked kéne pedzegetni. - megtörlöm a szemeimet, amik talán csak a képzeletemben vizesek, de .. nemszámít. Igazából nem számít.
Talán csak most jut el a tudatomig.. először, hogy végre képes voltam teljesíteni.
Az utolsó kérését.

És ez a végletekig lesújt.


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#20TémanyitásTárgy: Re: LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA   LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

LV METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT, SEAN & SVETLANA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Svetlana Zarechnaya
» Svetlana Petrova
» Sean & Lacey in LA
» Sean és Robbie - (Too) Long Time No See...
» SEAN SEBASTIAN MARKT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Irodák, üzletsorok-