♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Vote_lcapUno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Voting_barUno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Vote_lcapUno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Voting_barUno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Vote_lcapUno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Voting_barUno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Joseph Saintwood

Joseph Saintwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nagystílű strici
Location : mindig ismeretlen helyen
Posts : 28

#26TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2020 11:29 pm

Megforgatom a szemeimet. Lényegtelen..

- Egy szálloda.. - de mint mondtam nem lényeges. A könnyei nem tudnak meghatni. Ha minden egyes könnycseppnél szánakozok amik kihullottak e falak között, már rég nem tartanék itt. Ha valaki meghallgatná a könnyeket. Vagy ha nem.. manipulációra használnák, az érzelgősségnek itt nincs helye. Csak a kőkemény élet van, küzdesz, vagy megdöglesz! Minél előbb megtanulja a kicsike, annál jobb, mindenkinek...

- Auööö .. értem én, mindenkinek elég az élet, csak ahhoz enni kell, lélegezni, meg ezernyi más kompromisszummal élni, na meg főként harcolni, hogy ne tapossanak el.. - ezek nyilvánvalóan igaz szavak. - Tudom hogy a ti fajtátoknak azt tanítják hogy az élet szép és jó, de sajnos ez nem így van. Vagy megteszed amit kell... vagy a fejek a porba hullanak.. - lassan fújom ki a füstömet, megtanuljuk ezt mind. Előbb-utóbb mindenképp. És ő is jobban jár ha nem kergeti magát felesleges álmokba.
Na meg én is!

Vissza az elejére Go down

Camila Ana Fuentes

Camila Ana Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 20

#27TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2020 2:41 am

Talán azt hiheti az öreg, hogy színészkedek, vagy játszok, pedig bőven nincs így. A könnyeim teljesen igaziak, és a szívemből jönnek. Sosem tudtam jól szimulálni. De nem is szerettem volna igazán. Bánt, és fáj, hogy kénytelen vagyok feladni önmagam. Mindazt sutba tervezem vágni, ami eddig tartotta bennem a lelket. Amit senkinek nem engedtem elvenni, soha. Az önálló, emberi mivoltom utolsó alappilléreit húzza ki alólam szépen lassan. Mintha egy omladozó ház gerendáit kezdenéd el kivenni. Úgy érzem magam, mint aki teljesen összeszakad belülről, egyszerűen ilyen rosszban még nem volt részem. Mindig is jó ember voltam, olyan ember, aki soha senkinek egy fűszálat sem tett keresztbe, és tessék, erre ez jár nekem. Ezért jártam mindig templomba? Ezért szerettelek, Uram? Dörzsölöm ki a szemeimből a könnyet. Nem tudom kire haragszok jobban: Istenre, azokra akik idehoztak, arra, aki itt tart, vagy magamra amiért élek. Talán mindenre egyszerre?
Fejek hullanak porba?! Kapom fel a fejem. Ez az utolsó vén mocsok! Ő tehet az egészről! A nyakamat merném rátenni, hogy ő hozatott ide. Ennek nem érdeke, hogy nekem jó legyen, csak hogy magának. Ezért nem bántott volna csak? Hogy aztán majd bárányként belemenjek? Ezért volt ilyen kedves, jóságos? Ezért??
- Ha megölni se dolgozni! - köpöm le. Ez nem érdemel mást! Ezzel nem lehet beszélni, ez nem ért meg semmit. Csak a pénz érdekli! Viszont ki kell, hogy ábrándítsam, ha azt hiszi ennyivel megtörhet. Ne legyen a nevem Camila ha ezt harc nélkül hagyom!
Vissza az elejére Go down

Joseph Saintwood

Joseph Saintwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nagystílű strici
Location : mindig ismeretlen helyen
Posts : 28

#28TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2020 12:25 pm


És csak kinyílt az a csipa! Nem tudom hogy ennek örüljek e...
Még épp időben reagálok, ahelyett hogy leköpne, még idejében elhúzódok.
Az évek... meg a rutin..

Nagy sóhajt húzok be, úgy tűnik fordult a kocka. Fortuna mégsem olyan kegyes, vagy csak a kis ringyók.. Mexikóban, még mindig hiszik hogy az az élet, hogy a herceg fehér lovon rohangál.
Nem kellemes az ébredés...

- Nos... ezt játszhatjuk így is. -  épp elég kellő távolságban állok meg, hogy ha még egyszer próbálkozna.. - Játszhatod a megtörhetetlent, az elérhetetlent, de hidd el nekem.. Mind megtörtök előbb vagy utóbb. - mosolyodom el. Hogy vidáman?? Inkább a tapasztalat szelével, szááámtalanszor álltam már itt, és szááámtalan volt az ilyen eset. Mind feladja egyszer...

Az én időm pedig végtelen...
De legalábbis türelmes vagyok.

Vissza az elejére Go down

Camila Ana Fuentes

Camila Ana Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 20

#29TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2020 4:10 pm

Ahogy a düh szele meglegyint pontosan ugyanazzal a lendülettel ér a meglepetés is: nem dühvel válaszol vissza. Fel voltam készülve egy emberes pofonra, erre csak arrébb lép. Haraggal vegyes értetlenséggel nézek rá. Miért nem támadsz?! Ütnie kellene, rúgnia, megmutatni, hogy senki nem próbálkozhat meg ilyesmivel újra. Ez lenne a logikus lépés. Mégis higgadt, és kimért, túl kimért... Ez rossz.... Súgja egy hang a belsőmből. Odahaza ha egy kutya nem akart megharapni egy idegen helyre belépve az legtöbbször addig várt, míg a hátamat nem mutattam neki. Csak azt nem tudom mit tehetnék. Hiszen csak egy lány vagyok!
- Miért én? Csinál semmi! - köpöm ki az örök kérdést ami eddig rágta az oldalam. A könnyeim patakokban folynak. Még mindig érzem azt a szagot amit akkor. A pattogó fa, a füst, és a vér émelyítő bűzét. Ahogy vonszolnak el mindenkit, és gyaláznak meg mindent ami valaha is az otthont jelentette. A szántókat, a földeket, az összes házat a lángok emésztették. De amit sose felejtek el az anyám tekintete, mikor rám nézett. Halálom napjáig kisérteni fog. A veszélyek ellenére is védeni próbált, s lám hiába. Idehurcoltak, kiszakították a gyökereim, nem tudok már a régi jó dolgokhoz ragaszkodni. Az egyetlen ami után kétségbeesetten kapkodhatok pusztán a szabad akaratom. Ezt még nem tudták elvenni tőlem, és nem is fogom harc nélkül odaadni!
Vissza az elejére Go down

Joseph Saintwood

Joseph Saintwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nagystílű strici
Location : mindig ismeretlen helyen
Posts : 28

#30TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2020 5:13 pm


Az örök kérdések...

Sétálhatnék... fejtegethetném, az élet mennyire is nem igazságos. Hogy csak kis pontok vagyunk. Legyek a szaron. Mégsem érzem szükségét hogy ebbe energiát öltsek, vagy egyszerűen csak.. akad jobb mondanivalóm.

- Nos.. - vele szemben állok meg - azt hiszem nem tudod mi az amit ajánlok. - teljes őszinteséggel beszélek.

- Választási lehetőséget... - való igaz. - Beleakadhatunk itt filozófiai kérdésekbe, de csakis egy dolog a fontos. Hogy hogyan alakul a jövőd. - hagyok némi hatásszünetet, de csak hogy teljességgel megértsen.

- Vissza is adhatnálak Javiernek... Élheted az életed.. láncokra verve.. heroinos tűkkel a bőröd alatt, talán kikötött lábakkal végzed... Vagy valami sokkal rosszabb.. - sosem értettem én az efféléket... - Vagy dönthetsz úgy is, hogy együttműködsz velem. Én visszaadhatom a szabadságodat.. a lehetőségeimhez mérten, és te dönthetsz úgy, hogy elfogadod. - ismét kellően gondolkodásra biztatott szünet. Tudnak ezek a szukák egyáltalán gondolkodni??

- Nézd! Keveseknek adatik meg az, amit én ajánlok. Szóval dönts, belátással! - intek is az egyik négernek, nyalábolja fel a lányt. Adjuk meg a gondolkodási időket, a teret.. a szavak erejének, hadd morfondírozzon rajta.
És ha nincs egyéb ellenvetés a lányt már viszik is vissza a helyére.

Ha nincs... ellenvetés...


Vissza az elejére Go down

Camila Ana Fuentes

Camila Ana Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 20

#31TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 18, 2020 2:08 am

Ez nem igaz! Miért vagy ilyen igazságtalan velem Istenem!? Mit követtem el, hogy ezt érdemlem?! Mindig igyekeztem betartani amiket a paptól hallottam, az ő intelmeit. Minden szava szent volt. Mindenért gyónni jártam! És mégis miért? Azért, hogy itt kössek ki egy vadidegen városban? Egy másik országban! Ha legalább parázna lettem volna azt mondanám megérdemlem, viszont sose voltam az. Hiszek abban, hogy a házasságig megtartsam magam, és mi értelme volt? Bekörnyékezett engem is pár fiú, elhajtottam minden, a semmiért? Ez az ember az ártatlanságomra pályázik! Csak éppen nem ő akarja elvenni, hanem valaki másnak akar odaadni. Vagy mi? Lényegtelen! Csak az számít, hogy valami undorítót akar, de ne legyen a nevem Camila Ana Fuentes ha csak úgy hagyni fogom!
Az öreg szavai közül egyedül csak az a "Javier" üti meg a fülem. Mindig ez a pasas neve kerül már szóba halálom napjáig!?
- Nem tudni Javier! Érteni!? - állok fel a székből zaklatottan, kiabálva. A könnycseppek végigfolynak az arcomon. Gőzök sincs mit jelent a mondandója mardék fele, mi a fene az a heroin, ám nem is szeretném megtudni. Nem hangzik jól... - Nem lenni ajánlat! Nem lenni eladó! - mutatok magamra határozottan, és hátat fordítva a vénségnek szaporázom a lépteim. Megpróbálom elérni az egyik ajtót, de zárva van! Zárva!! Kétségbeesetten rángatom, majd lecsúszok a tövébe, és a fejemet verdesem a kemény üvegbe. Ha valahogy végem kell érjen akkor történjen általam, más keze ne mocskoljon engem be. Ments már ki innen! Emelem tekintetem az égre, csak a csend felel.
Vissza az elejére Go down

Joseph Saintwood

Joseph Saintwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nagystílű strici
Location : mindig ismeretlen helyen
Posts : 28

#32TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 27, 2020 12:33 am

Nagyot sóhajtok.
Sose megy ez jól, sose megy egyszerűen...
Nem változik a világ, a kis tyúkok mindig küzdenek, és aztán...

Lemondóan intek Abrahamnek. Jöhet, viheti a lányt. Ebből ma még nem lesz üzlet, talán egy kis éhezés.. Egy kis bezártság, egy kis távollét.. Mindentől...

A benga nagyon jól tudja hogy zajlik a menet. A lányt beviszik, vissza a helyére, és rázárják a kilincset. Az ablak zsalugáterei is záródnak, megszűnik a fény, elveszik a remény, és átveszi az uralmat a sötétség. Az sokszor gondolkodásra bíztat. Eltelnek napok, hetek, hónapok, és előbb utóbb... mindenki kapható.
Legalábbis amelyikben pislákol egy kis lélekjelenlét...

Ez a lány viszont mást gondol.
És másként cselekszik is! A hisztéria nem visz semmire, mégis mielőtt Abraham ideérne, kiszökik a karján, és rohan.. rohan, valamerre, de nekem csak egy füttyentésre futja. A két veszélyes dobermann azonnal ott van a nyomában, és bár láthatólag összeomlik végül az egyik ajtó árnyékába bújva, a két eb, korántsem veszettül, de vicsorogva, fegyelmezetten őrködik.
Nem jutott messzire...
Sose juthat messzire.

- Ne tedd ezt nehezebbé mint azt alapesetben kéne... - csak alig hangerővel engedem, és egy fejbiccentésre már nyalábolja is fel Abraham. A lány küzd vagy rúgkapál, a fején csordul e végig vércsepp, nem lényeges. Mindez most nem lényeges. Az egyetlen lényeg, hogy újabb napok következnek. Talán, hetek, hónapok, magányban... akadályozva az önpusztítás lehetősége, fázva, éhezve... És ez talán majd előrébb viszi ezt a történetet.

Vagy nem.

Akkor viszont Javier postát kap a törzshelyére!

Élve...
.. vagy holtan.

Vissza az elejére Go down

Camila Ana Fuentes

Camila Ana Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 20

#33TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 29, 2020 8:54 pm

Az ajtó árnyékában minden olyan elszomorító. Nem sokkal ezelőttig úgy gondoltam meg van mindenem. Család, közösség, otthon. Sosem éltünk gazdagok módjára, az éhezés mégse volt túl gyakori vendég. Valahogy mindig jutott kenyér az asztalra. Ahol jutott egynek, ott a másodiknak is, főleg ha az ember lánya nem húzta ki magát a munka alól. Nem is lehetett, nem is szabadott. Óhh, hányszor kívántam néha a pokolian tűző napsütés alatt dolgozva bár ne kellene csinálni. Ezért történt mindez? Így hallgattad meg az imámat!? Fut át az agyamon, majd meg is rázom a fejem. Az nem lehet! A jó Isten tudja mit csinál. Meg miért gondolkodna így? Nem, ennyire nem kegyetlen. Legalábbis remélem, mert ha ez a kezdet a folytatás se lehet túl rózsás.  Azonban nincs választásom, hogy kíváncsi vagyok-e rá, vagy sem. Szinte teljesen mindegy mit mondok, vagy teszek, az a vénség csak nem lesz szimpatikusabb, pusztán már értem is a szavait.
Rendíthetetlenül verdesem a fejem a tömör tölgybe, meg se hallom az öreg szavait, csak a koppanások fájdalma hasít belém, és a lassan legördülő vércseppek. Csak a bőr szakadt fel, annyira sajnos nem vagyok bátor, hogy igazán erőből tegyem. Egy pillanatra megállok. Mi ez a hang? Fordulok hátra, és akkor látom meg a két ebet, amelyik rám morog. Nem támadnak? Mire feleszmélnék ebből a kisebb sokkból, már jön is valami néger, és beáll elém. Riadtan húzódok be a sarokba, rugdosok, mégis felkap, és visz kérdést nem tűrve.
- Mit csinálni? Hová vinni? - sikítozok rémülten, két kezemmel ütve a hátát, mire az meg se rezzen.
- ¡Cerdos sucios! - köpök a fogvatartóm felé. Persze, mellé. A fekete ember csak cipel, gyors, földrengető léptekkel, majd megáll a "szobám" előtt, lerak, és már nyílik is a bejárat, és tuszkol be.
- Ne, kérni ne! - tartok ellen két kézzel. Az ujjaim fehérednek az erőfeszítéstől.
- Gondolkodtál volna előbb! - taszít be egy emberes lökéssel, amitől a padlóra esek, majd fordul a kulcs a zárban. Rángatom, húzom ahogy csak bírom, mind hiába. Bőgök, bömbölök ugyanott feküdve.
Magzat pózban ér a reggel, homlokomon megszáradt már a vér, helyén egy csúnya seb éktelenkedik. Legalábbis ha a kezeimmel jól érzem. Fény ugyanis egy fikarcnyi sem szűrődik be.
- ¿¡Por qué me haces esto!? - (Miért teszed ezt velem!?) ordítom, és semmi felelet. Hát így kéne meghaljak? Reménykedve fekszem, és fülelek. Egy fél neszt se hallok, a nap folyamán megszokott látogatók közül egy se jelenik meg. Sírással, vergődve telnek az órák, napok, akár hetek. Az időérzékem már régen elveszett. Az éhség már hű társam lett, és lelki szemeim előtt szinte látom a "temetésemet". Ahogy majd elásnak egy kupac homokba valahol jó messze, hogy senki se tudja majd visszavezetni a szálakat ide. Soha. Ha ez a sorsom ez, beletörődtem, egyedül a tudat nyugtat, hogy ha el is távozok az élők sorából nem harc nélkül teszem azt.
Aztán, mint semmiből a messiás megjelenik ugyanaz az illető aki idehozott. A hirtelen beszűrődő világosság bántja a szemem, erősen hunyorítok.
- Megtanultad a leckét? - förmed rám meglepően szelíden, én válaszul csak bólintok. Ha ez az ára, hogy életben maradjak, hát legyen, megteszem amit elvárnak tőlem. Ez az egyetlen esélyem.
Vissza az elejére Go down

Joseph Saintwood

Joseph Saintwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nagystílű strici
Location : mindig ismeretlen helyen
Posts : 28

#34TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 12:21 am

Újabb hetek telnek el... messzibe nyúló hetek. A világ nem változik. Sohasem lesz jobb, előkelőbb, vagy engedékenyebb, mindig ugyanaz marad. Mindig ugyanazok a lépések... Egyik a másik után, csak szépen.. sorban, mindenkit megtör, elveszejt, de legalábbis megtanít. Hogy nem kekeckedhetsz.
Sohasem kekeckedhetsz...
Az elrendeltek ellen.

Mikor azt gondolom, már épp ideje adni a lánynak egy újabb esélyt, újra szólok Abrahamnek, hogy hozza az irodámba.
Mostanra már éhes, legyengült... elveszett, nincstelen...
Talán hamarabb célt érünk vele, így a lánnyal egyetemben, hozatok egy nagy tál sültcsirkét is.
Az előbb érkezik, elfektetik az asztalon.

Kellemes illat lengi be a szobát, még én is megkívánom, de ahelyett hogy belekontárkodnék a tervbe, fél fenékkel csak felülök az íróasztalom sarkán, nem messze a tányér mellett, és mélyet szippantok a szivaromból. Amíg csak be nem hozzák a lányt.

Azután viszont...

- Beszélhetünk végre felnőtt emberek módjára? - költői a kérdés. Közvetlenül azután, hogy Abraham berakta az ajtón a lányt, én meg egy fejbiccentéssel jeleztem, hogy elmehet, ezúttal semmi gond nem lesz.
Semmi olyan.. amit ne tudnék leszerelni.

Már persze ha kéne.  

Vissza az elejére Go down

Camila Ana Fuentes

Camila Ana Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 20

#35TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2020 5:37 pm

Azt állítják a csend felel az összes kérdésre. Hazudtak. Nem felel semmire, csak ül némán, nem szól semmit. A saját hangom volt szinte az egyetlen, amit hallottam. Kintről pusztán az időjárás zajai szűrődtek be néha meg-meg törve. És persze a saját hangom, de az nem számított. Akármit is mondtak, sírtam, vagy imádkoztam nem változott semmi. Nem tudom, hogy két nap, vagy két hét telt-e el, mire már ahhoz sem volt erőm, hogy megszólaljak. Nem volt értelme egy idő után már. Minek, ha nincs aki válaszoljon? Biztosra vettem, hogy itt a vége. Kiszolgáltatva, magányosan, elhagyva éreztem magam. Újra, erősebben éreztem, hogy mindentől, és mindenkitől távol vagyok. A remény elveszett. Nincs aki kimentsen innen, nincs kiút. Nem fogok kijutni sose, talán csak hullazsákban. Úgyse hiányzok senkinek, már rég el is felejtették, hogy létezem. Úgy fog véget érni az életem, mintha nem is lett volna. Jeltelen sírba temetnek, és vége.
Legalábbis ezt hittem egészen addig, majd váratlanul léptek zaja üti meg a fülem. Lélegzetvisszafojtva figyelek, azt hiszem a képzeletem tréfálkozik velem. Az éles fénytől félig megvakulva kirajzolódik előttem akit utoljára láttam. Minden erőmet összeszedve remegő térdekkel felállok. Nagyon szédülök, bele kell kapaszkodjak, hogy ne essek el. Miután megbizonyosodott róla, hogy mehetünk elkezd maga után húzni. Most valamivel szelídebb, nem rohan annyira, nem is tudnék most gyors lenni. Lassan megérkezünk a jól ismert ajtóhoz. Az íncsiklandozó illatok hatására hangosat mordul a gyomrom. Ha nem lenne a szám sivataggá száradva a nyálam is csorogna. A fekete ember lerak egy székbe, és elhagyja a helyiséget. A fejem borzasztan hasogat, és alig van annyi tartásom, hogy ülve tudjak maradni. Riadtan pillantok a ráncos szempárra, és el is kapom a tekintetem. Nem lett szimpatikusabb, azonban nincs energiám harcolni. Felesleges. Amint megmutatta van ideje, nekem viszont nem biztos, hogy lesz, ha újra szembe szállok vele.
- Igen. - felelem elcsukló hangon, egész halkan. Az életösztönöm erősebb annál, hogy tovább harcoljak az erkölcseimért.
Vissza az elejére Go down

Joseph Saintwood

Joseph Saintwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nagystílű strici
Location : mindig ismeretlen helyen
Posts : 28

#36TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 08, 2021 1:09 am

Mindig megtörnek...

Az elmúlt évek tapasztalatainak visszhangja villan vissza.


- Ez nagyszerű! - kellemes mosoly rajzolódik ki az arcomon, habár a kis tündérke tényleg nem szép látvány. Határozottan mellőzi az elmúlt időszakok tündöklő mivoltát, habár akkor sem volt még formában igazán. Mi.. ketten.. Még nagyszerű dolgokat vihetünk véghez!

- Nos.. - kezdek aztán mégis bele, és (teljes) jószándékom jeléül belekapaszkodva a csirke mellett ácsorgó pohár jéghideg narancslébe, egyetlen mozdulattal felé emelem.
Talán még nem fogta meg.
Ha nem, még ugyanabban a mozdulatban, hozzá hajolva, most mellőzve a másik kezemben ácsorgó szivarfüstöt, nézek le a szemeibe.

- Igyál.. Még sok dolgunk lesz!  - és rákacsintok.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#37TémanyitásTárgy: Re: Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila   Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Uno, dos, tres, cuatro- Uncle Joe&Camila

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Camila Ana Fuentes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-