♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Vote_lcapWilliam Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Voting_barWilliam Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Vote_rcap 
Leon Williams
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Vote_lcapWilliam Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Voting_barWilliam Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

William Smith

William Smith

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : F.B.I. agent
Location : Ahol épp lenni kell.
Posts : 6

#1TémanyitásTárgy: William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban   William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2020 12:16 pm

William Smith
Colorado, Denver
1977. szeptember 22.
43
F.B.I. ügynök
Cops
Megtestesült depresszió
William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Willia10

Amit jó ha tudunk...

jellem ->Depresszió és életösztön

személyiség->Hitetlen, morális peremen való egyensúlyozás

külső megjelenés->Általánosságban régebbi típusú öltöny, hozzá makkos cipellő. Rendszerint gyűrött ő maga is, ahogyan a ruházata. Igyekszik nem elhanyagolt és kialvatlan lenni, bár az utóbbi gyakran nem sikerül.

szeret / nem szeret->Egyetlen családtagja van, aki fontos a számára. Senki és semmi más nem létezik számára rajta kívül. Érte akár meg is halna és mindenkivel végezne, ha ezen bármi is múlik. Utálni pedig önmagát, mert olyan dolgokat csinál sokszor, amivel nem ért egyet, de a cél szentesíti az eszközt, semmi más nem számít, amíg ezzel a lányának kedvez.

család, barátok és egyéb állatfajták->Csak a lánya. Mindenki más leves, önmagát is beleértve.

az élete fontosabb mozzanatai csokorba szedve->Házassága az azóta halott feleségével, a lánya születése, a felesége halála, azóta pedig a lánya életének jobbá és teljessé tétele a lehetőségekhez mérten


Ha van még mit mondanod...

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Tudom, hogy ezen az "interjún" mindenféle nagy szavakat, elismerő pontokat és mindenféle szuperebbnél szuperebb megmozdulásokat vár(na) el. Jogosan, elismerem. Az emberek általánosságban így is szoktak tenni. Valóban.
Ám ilyen most nem lesz, amiért pedig, nos, elnézést is kérek. Az élet szar. Én is az vagyok. Talán még annál is rosszabb.
Ami azonban bizonyos, hogy nyilván van/volt valami oka annak, hogy a világra jöttem én is. Több dolgot is fel tudnék sorolni, ami miatt volt értelme élnem, de ezek mára már...megkoptak.
Igen, jól látta, hogy egy pillanatra ökölbe szorítottam a kezemet. Rágyújthatok egy cigire? Kérem. Köszönöm.

Nos, miközben ez a szar is itt füstöl a kezemben, kérem, értse meg, hogy erre nekem szükségem van. Egészséges életet élek, már amennyire ez a munka egészségesnek mondható. Lószart. Megaszar. Hogy mondja? Micsoda szó ez?
Nos, igen: ki sem nézné belőlem, de néha találkozom én is a nálam fiatalabb generációval és nem csak őket szedem fel a szarból, hogy bevigyem, de néha még egy-két szót is sikerül átvennem, ami bár nem tetszik, remekül lefesti azt a gondolatot, ami éppen megfogalmazódik bennem.
Ugyan, kérem: ne kapja fel a vizet. Tudja, hogy nem így értettem. Nem tudja? Akkor bocsánatot kérek. Mi, hogy mondja? Nem, az ellenben teljességgel ki van zárva: ezt a füstölgő szart nem olthatom el. Ám azzal egyetértek, én is egy szar vagyok, csak épp nem füstölgök együtt ezzel a másik szarral. Valóban.
De tudja, vagyis mindketten nagyon is jól tudjuk, hogy nem véletlen vagyok itt, most, Önnel szemben. Nekem kell a munka, vagyis azt a feladatot, amire jöttem, hogy megcsináljam Önnek, szerintem csak én tudom megcsinálni.
Mert abban biztos vagyok, hogy Ön nem fogja/akarja/tudja bemocskolni a kezét.

Ohh, ezek az úriemberek itt mögöttem ezekkel a szép fényes stukkerekkel a fejem mögött, tényleg agyon fognak lőni?
Komolyan?
Beszarás.
Mindig tudtam, hogy szar lesz a vége, meg igazából nincsenek is ezzel kapcsolatosan illúzióim. Tudja, hogy milyen lesz, amikor eljön a kaszás. Brutálisan fos és megannyi fospatron lesz körülöttem, és közösen fogjuk összefosni magunkat valahol, és ebből a szarból majd lesz egy szép, nagy és duzzadó szartenger, ami aztán szépen kiönt és mindenhol szar lesz.
Hogy? Mi ez a sok szar?
Látja, már maga is átvette ezt a szart.
No, de, ugorjuk: vagy húzzák meg azt a kibaszott ravaszt ÉS mocskolják össze önt, illetve ezt az egész termet a véres agyvelődarabokkal és IGEN, nem kevés fossal, ami belőlem fog kijönni.
Felkészültem, alaposan bekajáltam, mielőtt eljöttem ide Önnel beszélgetni. Szóval itt pillanatokon belül mindenki kapni fogja. Így vagy úgy.
Vagy a másik, hogy szépen lenyugszanak a kedélyek, elpakoljak vissza azt a pöcspótló meghosszabbítást a nadrágjukba és folytatjuk a megbeszélést, ahol abbamaradt eme kis közjáték előtt.

Őszinte leszek. Leszarom, hogy mit gondol rólam. Én is leszarom magát, sőt, mindannyiójukat. De magamat a legjobban, de máris visszakanyarodom a sok szar után.
Tehát nem érdekel, hogy maga mennyire és miben sáros. Mondjuk úgy, hogy a megfelelő és korrekt fizetség fejében megmozgatom azokat a fogaskerekeket, amiket nélkülem a büdös életbe sem fog megmozgatni.Természetesen, ezt nem teszem meg ingyen.
Igen, ha kell, fejjel ugrom bele a szarral teli medencébe. Már mondtam, nincsenek illúzióm az élettel, vagy ezzel az egésszel kapcsolatosan. Teszem, amit tennem kell, amikor és ahogyan kell. Bármennyire is esik belül bennem a szareső miatta.
Ez nem a Maga dolga, ez az enyém. Az Öné az, hogy mindig időben fizessen és tartsa magát ahhoz, amit megbeszélünk.
Igen, igen. Lenyalom a szart is a cipője talpáról, nem tétel. Nem ez lesz az első eset. Hogy? Mégis miért csinálom és hogy süllyedtem le ide?
Nos..., igen, bocs, hogy a szönyegen nyomtam ezt a büzölgő szar csikket. Kérem, tegyék vissza a stukkereket. Írják a szőnyegcserét majd a "számlámhoz", ami alatt a költségeim futnak.Köszönöm.
Szóval, visszatérve a kérdésre és a melóra úgy összességében: a lányom. Csakis érte élek.
Illetve a feleségem "emléke", ami életben tart.
Megnézi őket? Egy pillanat, mindkettejükről van 1-1 kép a belső zsebemben, valahol itt kell lennie, nem veszíthetem el őket.
Látja, nagyon szépek. Vagyis a feleségem csak volt, amíg valami tetű menekülés közben le nem lőtte, amikor kijött a bevásárlóközpontból a csomagokkal.
Nem, még nem találtam meg, hogy ki az a szemét. De abban biztos lehet, hogy nem ő lesz az egyetlen, hanem mindenki, akivel kapcsolatban áll, végezni fogok. Egytől egyig. Efelől se legyenek kétségei.
Ő pedig a lányom. Most 5 éves a lelkem.
Érte is mindenkivel végzek, ha kell és érte teszek mindent.

Nos, van még kérdése?
Igen, a képeket kérem vissza...iiigen, itt is vannak, mennek vissza a helyükre.
Szóval, mint mondottam, hívjon, keressen, bármikor. Elérhető vagyok 0-24. Alvás? Néha, már azt sem tudom milyen az. Mindig van egy-két ócska motel minden sarkon, ahol le tudom hunyni a szemem 2 pillanatra - legalábbis ennyinek érzem, mert ébredéskor is olyan fáradt vagyok, mint előtte - hogy aztán menjek tovább.
Ha meg nincs, a kocsiban is úgy alszok, mint bárhol máshol. Ez sem zavar, már.
Az élet szar. Majd megtudja. Mind megtudják.

Nos, ha nincs más hátra, akkor menjünk hátra. Az élet szar. Én pedig a kalauz és a kapitány vagyok a saját szaros ladikomon.
Csapjunk bele!
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban   William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban Icon_minitimePént. Nov. 06, 2020 2:29 pm

Elfogadva!

Üdv itt, Mister!


Jaja, szar még a szar is, de ez egy ilyen világ. Nem árultál el túl sokat, de asszem láthattuk a legfontosabbat. Ha nem tudnám ki vagy és miért, akadnának még itt kérdőjelek, de majd szerintem a játéktéren győzz meg, alig várom hogy valamelyik felemmel szemben álljak Veled, és lássuk hogyan sülnek el a reakciók! Very Happy

Nem minden arany ami fénylik, de még a szarban is akadnak friss intuíciók, szóval sose feledd a mondást, "nem mindig az a barátod aki kihúz a szarból, és ellenség aki szarik rád" vagyis ehhez tartsd magad, és ha már nem hátra, akkor legyen előre, szóval a Tied a placc, kapod a stemplit, véslek a foglalóba meg ilyenek, aztán a többi megbeszélnivaló már személyes, keress.. találj meg... dobjuk fel ezt a kis történetet, hadd szóljon!


Az elfogadásod pipa, kapsz színt, szagot - az utóbbit hála nemérezzük Very Happy - és irány a HORÁNY! Wink
Rossz duma, de egy ilyen napon ilyen ez a popszakma! What a Face

Na ipiapacs! Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-