♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Nyda otthona - Page 3 Vote_lcapNyda otthona - Page 3 Voting_barNyda otthona - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Nyda otthona - Page 3 Vote_lcapNyda otthona - Page 3 Voting_barNyda otthona - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Nyda otthona - Page 3 Vote_lcapNyda otthona - Page 3 Voting_barNyda otthona - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nyda otthona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#51TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2022 4:53 pm


Hogy az a bizonyos "Lisa" eteti e titokban, vagy én... Igazából nem akarok gyanúba keveredni, így inkább bőszen bólogatok. Eljátszva a dolog azon tényét, hogy igen, biztosan tudom ki is az akiről beszél. Vagy hogy miről.

- Áh, értem. - csak egy egyszerű bólintással jelzek rá, mert tényleg nem akarom bővebb lére ereszteni, így is jó ha meghúzom magam.
Legalább a székben.

Az a torta tényleg finom, és be is fut a következő kérdése, én viszont... nem tudom hogy tényleg jó szívvel ajánlom e magam, elvégre... oké, hogy ez a kisss délután eddig remekül is telt, de nem tudom megkockáztatnám e - vagy érdemes lenne - hogy egy, a klubban újabb pletykák szálljanak fel, arról hogy Nyda és én... vagy hogy egyáltalán hogyan lenne egy vitás helyzetben, amikor is.. tudjuk jól, Nyda a munkában szeret hatalmaskodni.
Itt viszont...
De már kimondtam.
És ahogy kimondtam, lehet veszni látszik a helyzet, mert ő viszont másodikra rá is harap, és én...
Hamar megdörgölöm a homlokomat, és ha már lúd, legyen kövér!

- Tudod.. szívesen elfogyasztanék többször is egy ilyen vacsorát alkalomadtán, de lássuk be.. Én.. nem tartozom ide.-  és mosolygok, hátrahagyva a villát, megkönyökölve az asztalszélen.
Elfektetem az alkarjaimat.

- Szóval mit szólnál ahhoz, ha fifty-fifty, valahol kajálnánk egyet, és Te fizeted?? - ez egy afféle harmadik lehetőség. Nem vagyok Nydához kötve, és neki se kellemetlenség, maximum az, ha inkább nem tartana velem, mert milyen egy.. koszos kis kajáldákban is tengetem én inkább az életem.
Meglátjuk!


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#52TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 8:18 am





Riddick & Nyda
Kései ebéd



*Miután Lisa kilétét lerendeztük, rátérünk a sütire, de ahhoz már Mazsola nélkül lát neki Rid. Szegény kutya meg csak körmöl körbe az asztal körül, de majd kap tőlem finom falatot, ha kettesben maradunk. Leteszem magam a kanapéra, Mazsola majd az ölemben fekszik és egy pohár bor mellett megnézek egy filmet amihez elhasználhatok pár zsepit. Nem túl izgalmas, de igazán nem vágyom többre.
A kérdés, amit felteszek Ridnek őszinte, tényleg gondoltam rá, de csak azért nem kérem meg még egyszer arra, hogy a kocsimat átnézze olykor, mert nem szeretek túl sok szívességet elfogadni. Mé baráttól sem, de lássuk be, mi olyan messze vagyunk a barátságtól, mint Vegas Jeruzsálemtől. Ő viszont magát ajánlja, de erre némi fáziskéséssel jövök rá, az ajánlat egy félreérthető kérdésbe burkoltan érkezik. Erre már muszáj kimondanom az igazat, miért is nem őt kérem meg. Persze szívesen venném ha nem kellene egy idegenhez mennem, még ha ő is ajánlja, attól még idegen és nélküle minden bizonnyal átvernének, de talán nem annyira, mint különben. Neki feltételeket támasztok, nem is akármilyeneket, de szépen kivágja magát.*
-Mindenki oda tartozik ahova akar, de nem erőszak. *Nem hiszem, hogy olyan nagyon kitűnne „innen”. Megszámlálhatatlan különbség van köztünk, de az ellentétek vonzzák egymást és ezt nem csak a szerelemre értem, de valóban ha azt vesszük, hogy kvázi a főnöke vagyok; nem illik ide. Nem csak én hozok fel feltételeket hanem ő is és egész jó. Bár a fifty-fifty, de én fizetek nem igazán jön ki egymással, de biztosan csak elszólás volt. El is mosolyodom, értem én a lényeget, nem kell magyarázni. *
-Okéééé! Áll az alku. *S nyújtom a kezem az asztal felett kézfogásra, legalább adjuk meg a módját, ha már üzletet kötöttünk egymással. Majd belekortyolok a boromba, amiből már nem sok maradt, de felemelve az üveget őt is megkínálom. Ha kér töltök, közben hangosan gondolkodom.*
-Kíváncsi vagyok hova megyünk legközelebb….tudom, tudom. Farmeros hely…nem randi, és sokára lesz, de attól még kíváncsi vagyok. Előtte viszont lenyomunk egy versenyt. *Talán ettől a gondolattól  még izgatottabb vagyok, mint egy újabb közös korai vacsitól egy olyan helyen, ahova Rid jár. Nem nézem le, nem tud nekem újat mutatni, de ő ezt nem tudja. Az a világ, amire ő rámutatott, nem mindig volt az én világom, sokszor még most sem érzem a magaménak, de kellett ahhoz, hogy végre új útra tereljem az életemet. Egy újabb mérföldkő, ami után éles kanyar jött. *





_________________

Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#53TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 1:32 pm

Elvigyorodok.
Ezért nem csípik benn sokan Nydát, mert valahogy mindig tudja mi az amit mondani kell. És vannak azok a pillanatok, amikor nincs hova szépíteni, egyszerűbb a megadás, mint újabb felesleges körökbe futni.
Csak épp nem mindenki hajlandó ezt meglátni.

- Oké, akkor úgy mondom, kevésbé kifinomult társasághoz szoktam, és itt én feszengek, Te meg lehet ott ahol nekem a kellemes, szóval találunk majd valami középutat! Mit szólsz!?? - emelem a magasba a poharamat, és nem mondom, egy jóó pofa sör mellett lehet kényelmesebb lenne a délután, de azért ezt se pillanatot se hanyagoljuk el. Mert benyomás.
És mint élmény, igen emlékezetes. Nekem.
Egy számomra teljesen ismeretlen oldalát mutatta itt meg.

Fel is hozom az ötletet, ami úgy tűnik végül is nyerő fülekre talál. Szóval ez elrendezve. Egyelőre, és akkor tényleg adjuk meg a módját!

- Deal! - az én szóösszetételemben, de azért az övébe csúsztatom a kezemet. Mert ez a szokás, és mert hogy alkalmazkodjak a helyi rendszerhez, így amikor újra borral kínál, megint emelem a poharam.
Csak most utántöltésre.

- Jaja... Előbb a verseny, és utána minden más. - kacsintok most rá, valahogy visszaszerezve a komforthelyzetem, szinte mint egy üdvözítő megváltás!
Persze a lábaimat azért még nem dobom szétfele.

- Meglátjuk, ott hogy állsz helyt! - csak húzom, ahogy állal felé bökök, és talán a korábbiaknál sokkal kevésbé kifinomultan, de a számhoz emelem a poharat.
Tényleg nemannyira rossz.
Még jó is lehet.
Sose becsüld alá az újat!
Érhetnek még meglepetések.

_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#54TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2022 11:00 am





Riddick & Nyda
Kései ebéd



*Igen, látom, hogy feszeng már az első perctől kezdve, pedig igazán nem adtam rá okot. Úgy érzem elég közvetlen voltam vele, jó vendéglátónak is gondolom magam….talán a környezet teszi. Meg a tény, hogy a főnöke vagyok. A tévedésén elmosolyodom, de nem világosítom fel arról, hogy ez a számára feszengős világ nem volt mindig körülöttem. *
-Jó, a középút jó. *Érdekelne a középút, mit tart annak, és mi az ami az ő oldalára billenti a mérleg nyelvét….leginkább az. Egészen különleges élmény megismerni a hétköznapjait, főleg mert annyira más oldalát látom nap mint nap, de ehhez az ember is kell. Nem mindenkire vagyok kíváncsi, Rid azonban azzá tett. Ehhez a megismeréshez az egyik út az, hogy belemegyek a fifty-fifty-be. Vegasi szófordulattal él, amin felnevetek és az üzlet megköttetik, majd ugyanazzal a lendülettel már töltöm is újra a poharát. Többet nem kap, nem azért mert sajnálom, hanem mert még haza is kell vezetnie, jóllehet a sült és a süti megágyazott a bornak, nem szeretném ha miattam baja esne. Akár egy fával, akár a rendőrökkel kerülne összetűzésbe. *
-Meglátjuk. Ha csak feleannyira mint te itt, akkor már sikert könyvelhetünk el. *Magamban meg jót kuncogok, az illegális autóverseny ugyan nem tartozott korábban sem az elfoglaltságaim közé, azért olyan távol nem áll tőlem az a közeg. Én is belekortyolok a boromba, de az igazi élvezetet későbbre tartogatom, csendes magányomra. Közben Mazsola megunta az asztal körüli körömkopogós keringést és alatta, a lábainknál dobta el magát, hallom a türelmetlen szusszantásait, mellyel fel akarja hívni magára a figyelmet. Ha sokáig ezt csinálja, el fog aludni, akkor meg horkolni fog. Imádom. Majdnem olyan mint egy pasi.*





_________________

Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#55TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2022 1:23 pm

Szélesre húz a mosolyom.
Végül is... kíváncsi leszek hogy feszít majd farmerben, persze nem külsőleg, hanem úgy az egész... fellépése a cél.
Kíváncsi vagyok.

- Nos... Meglátjuk. - ismétlem önmagam, most tényleg a magasba emelve a poharat, és azt az utolsó pááár... benneragadt kortyot, úgy egyhuzamban lenyelem.
(Persze tudom ééén, hogy ezt nyalogatni kell, de.. Most ez van!)

- Szóval... - kezdek újra bele, ahogy a pohár talpa, csak úgy érzéssel, de koppan az asztalon. - Köszönöm szépen még egyszer a korai vacsorát.. vaaagy késői ebédet, tényleg egy külön élmény volt! - vigyorodom el. - Ahogy a társaság is, ezt a szőrös.. röfigombócot is beleértve.. - bökök állal a kis tüsténkedő állat fele, komolyan el tudnám fogadni!

- ...de azt hiszem itt az ideje hogy én lelépjek. - mosolyodom el. - Úgyis lesz még esélyünk egymás agyára menni, SZÓVAL..! - és már vigyorgom. Mert miért ne. És mert miért ne húzzam egy kicsikét, nem mindennap tehetem ezt meg, a hideg és sötét ajtók mögött, úgyis újra jön a hivatalos jelenlét.
Ott meg már esélyem se lesz.

_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#56TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2022 10:51 am





Riddick & Nyda
Kései ebéd



*Meg fogjuk látni, érdekes lesz, ahogy ez a mostani korai vacsora is. Minden elismerésem Ridé, kicsit alábecsültem, mert kevésbé feszengett, mint ahogy vártam. Vagy jól titkolja, de akkor meg azért. Én is megemelem a poharam, kicsit a gondolataim mellett is és Ridre is, meg arra, amire ő. A mai napra, mindketten kicsit másképp látjuk a másikat és ez szerintem jó, a jövőre nézve is, a munkakapcsolatunkra is lesz hatással és szerintem csak az előnyére válik. Jóllehet nem szoktam a munkát összekeverni a magánélettel, ez most egészen más, tulajdonképpen üzletet kötöttünk. Halkan elnevetem magam röfigombóc emlegetésén, de tény, hogy neki is része volt abba, hogy ez a délután úgy sikerüljön, ahogy. *
-Igen, tudom, tehetsége van a vendéglátáshoz. *Leteszem a poharam anélkül, hogy belekortyoltam volna, Rid azonban már menni készül. Egy röpke gondolat, ötlet jut eszembe, de reflektálnom kell még az egymás agyára menésre is, és annak örülök, hogy mindezt kölcsönösen vázolta fel és nem egyoldalúan.*
-Számítasz arra, hogy az agyadra megyek majd a jövőben? *Egyik szemöldököm kérdőn megemelkedik, de már állok is fel az asztaltól, a mozdulatra pedig Mazsola is felébred, s mintha mi sem történt volna, folytatja a kopogós rohangálást, a farka ringlispírként forog. A húst tartalmazó tálért nyúlok és állok meg Rid előtt.*
-Nekem is élmény volt a társaságod, és meglepő is. Mit szólnál ha neked adnám a húst? Én úgy sem eszem meg, vegetáriánus vagyok, Mazsolának meg sok lenne. Vidd el. *S tolom is az orra elé, persze be fogom csomagolni ha elfogadja és nem a porcelán tállal együtt kell elvinnie. *






_________________

Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#57TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 5:47 pm

Fogós kérdés.. Vagy épp becsapós?? A nőktől bármi kitelik, ezt már tapasztaltam az elmúlt években, de hajlamos leszek ezt a részét most humorosra venni.

- Van erre jó válasz?? - és elvigyorgom. Persze az is lehet hogy megsértődik, de ESKÜ! Én mindent megtettem hogy megfejtsem ~legalábbis a lehetőségeimhez mérten~ mégse vagyok túl jóóó a női játékokban.
Szóval ez most PÓKER!
De attól még én is felállok.

- Háttt... - akadok meg - a jó ellen én nem tiltakozom. - mosolygom, így ha továbbra is tartja az ötletet, nem siettetem, inkább visszaülök a helyemre, ha tényleg komolyan gondolja.
A kis Görcs.. azonnal is kap az alkalmon hogy újra rámrohanjon, és követeljen ~na jó, Nyda nem tudja, de~ egy szokásosan kis szendvics darabot.

- Jól van.. Haver... majd máskor spanolunk... - vakargatom meg, csak úgy a feje búbját, de hogy csalódott e..?? Nem most van itt az idő, a gazdája előtt lebukni.
(Max majd ha már nem fenyeget egy vihar szele.)

Szóval lehet, ideje lenne inkább szabadulni.


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#58TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2023 7:15 pm





Riddick & Nyda
Kései ebéd



*Esküszöm semmilyen hátsó szándékom nem volt a kérdéssel, eszembe sem jutott, hogy ezt becsapósnak fogalmazzam, vagy gondoljam, de Rid…gyanakszik. Ez azért megmosolyogtató és a mosoly önkéntelenül követi a gondolataimat, még több gyanakvást ültetve el a bár első számú kidobó emberében. *
-Van, csak nehéz megtalálni. Hangulatfüggő. *Ha már így belesétáltam a sejtések mocsarába, emelt fővel, magabiztosan jövök ki, sőt! Vonulok. Ezzel szemben felajánlom a maradék húst, ami tekintve, hogy csak ő evett belőle, tekintélyes méretű. Átvihetném Lisának is a sok segítségért cserébe, de szeretek a hirtelen ötleteimre hallgatni, ez pedig az volt. Hogy lesz-e eredménye, az majd máskor derül ki. *
-Köszönöm. *Szavait egy újabb elismerésnek veszem és hallgatok Lisáról, egyedül zsebelem be a közönségdíjat, majd hátat is fordítok a húsos tállal együtt, hogy csomagoljak. Mazsola kihasználva azt, hogy megint „élet” van és nem figyelek, Ridtől kunyerál és sikerrel jár. Egyetlen levegővételnyi idő alatt tünteti el a falatot és már vigyorog is, persze újabbért. Ezalatt a hús és a hozzájáró köret egy dobozba kerül, még arra is ügyelek, hogy szépen rendezett legyen, ínycsiklandó maradjon, majd visszafordulok és Ridnek nyújtom. *
-Tessék. A dobozt majd dobd be az irodámba. *Úgy is elfelejti. Nem fog hiányozni, de azért örülnék ha visszahozná.*
-Elmosni sem kell….örültem, hogy eljöttél. Bár nem szoktam összekeverni a munkát a magánélettel, azért ez sem volt az utóbbi. Mondjuk úgy, hogy kölcsönösen jó üzletet kötöttünk. De arra a versenyre még…*Nevetve lengetem meg a mutatóujjam…*
-….beneveznék. Mármint úgy értem, hogy a programra. *Nehogy azt higgye, hogy én is versenyezni akarok. Akkor ott kő kövön nem marad. Koca sofőr vagyok, csak időspórolás és kényelem vezérel, nem az élvezet. Ha nincs más, akkor kikísérem, Mazsolával együtt természetesen, hiszen ő nem maradhat le sehonnan, főleg ha a barátjáról van szó. Rid pedig megnyerte ezt a státuszt véglegesen.*






_________________

Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#59TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 2:16 am


Vigyorognom kell. Nyda sosem az az ember volt akinél próbálkoznék, vagy egyáltalán kéne, nekem legalábbis, mindig mindenre van egy jó szövege.
Mégis, hogyan csinálja??

Így maradok inkább a húsnál. Az az egy biztos, és pláne ha már felajánlja, én m'ért ellenkezzek, nem visszautasítandó egy ilyen kitűnő 'desszert'.
Mondjuk este.. majd a tv előtt. Úgyis meccs lesz.

- Ne viccelj, én köszönöm. - és támad a 'nyalóka'. Én meg igyekszem, a lehetőségeimhez mérten a lehető legjobban lekezelni. Nem kell hogy újabb konfliktusra derüljön fény, így amíg lehet, rejtegetek...
(a kisss.. kajapartijainkról a klubban, amikor alkalmanként betámad ez a kis tünemény.)

És már Nyda itt is van.

- Köszönöm, Nyda. Mégegyszer. - állok fel, mert az indulás vár. Vele a mehetnék, és ahogy a nő elindul, én is utána ~vagy tökfordítva??~ a lényeg, hogy már az ajtón kilépve fordulok egy pillanatra vissza.

- ...És akkor keress majd a kocsival. Én meg téged a versennyel. - biccentek az egészre. - Ütközünk! - intek, de már indulok, előre, a verdám már vár. Teli gyomorral, egy rakat fura emlékkel, de mégse volt azért annyira rossz ez az ebéd ötlet. Mert miért is ne!!?
Na majd meglátjuk az én térfelemen.


Csá, Nyda! Wink




THE END



Next episode...

_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#60TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 2:00 pm





Riddick & Nyda
Kései ebéd



*Egész jól alakult az a mai nap, bár voltak fenntartásaim annak ellenére, hogy Ridben tökéletesen megbízom. Féltem, hogy nagyon fog feszengeni és az istennekse tudom majd kirángatni belőle. Elvégre a főnöke vagyok, de mindig is méltósággal viselte, hogy egy nő dirigál neki. Ezt becsülöm benne, üdítő változatosság és nem meglepően jólesik, arról már nem is beszélve, hogy mennyire megkönnyíti a munkámat.
Plusz: remek humora van, amit kevés padi tud elmondani magáról. Bónusz: Mazsola is oda van érte. Ettől persze még nem fordult meg a fejemben olyan gondolat, ami hasonló szituációkban mások fejében meg szokott fordulni, és ami minden bizonnyal Lisa fejében is tanyát vert. Kénytelen leszek kiábrándítani. A húst attól még Ridnek ajándékozom, mert nálam csak megromlana, még Mazsola sem képes ennyit enni.
Ahogy illik, kikísérem házon kívülre, lopva Lisáék és a többi szomszéd felé pislantok, s ahogy sejtettem, néhány függöny meglebben. Elmosolyodom, torkomat karcolja a nevetés de visszafogom magam. *
-Egy élmény volt. *Válaszolom és cseppnyi gúny sincs a szavaimban, tényleg élmény volt. Igyekszem azért úgy állni, hogy Mazsola ne tudjon kiszaladni Rid után, mert reggelig nem tudom majd befogni, pedig harcol rendesen, nyüszög és sír…de bekeményítek. *
-Oké, de csak képletesen. Nem szeretném összetörni magam. *A második mondatot inkább csak magamnak morgom, de derűvel karöltve és már most nagyon várom azt a versenyt. Érdekes, hogy korábban eszembe sem jutott volna ilyesmi, de most….beszélnem kell Nick-kel. Megvárom míg Rid elindul, de azt már nem, hogy a kocsija eltűnjön a szemeim elől, máris fordulok vissza a lakásba, lábammal keresztezve Mazsola kitörési útját. *
-Na, kérsz valamit? Önmagadhoz képest jó fiú voltál, jár a jutifalat. *Na persze erre már körbeforog, lógó nyelve csak úgy lobog utána, körmei kopognak a padlón, mint jégeső a tetőn….az esténk is remek lesz.*

//Köszi a játékot, remek volt! Várom a folytatást! lol! cheers csillámbari //






_________________

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#61TémanyitásTárgy: Re: Nyda otthona   Nyda otthona - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nyda otthona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Nyda- életút
» Nyda Marshall
» Lacey & Nyda - kocsmaparti
» Phyllidia & Nyda - Tűzkeresztség :)
» Nyda & Robbie - Most people are all right

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-