♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Zafír telefonja - Page 3 Vote_lcapZafír telefonja - Page 3 Voting_barZafír telefonja - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
Zafír telefonja - Page 3 Vote_lcapZafír telefonja - Page 3 Voting_barZafír telefonja - Page 3 Vote_rcap 
Derek Moretti
Zafír telefonja - Page 3 Vote_lcapZafír telefonja - Page 3 Voting_barZafír telefonja - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Zafír telefonja - Page 3 Vote_lcapZafír telefonja - Page 3 Voting_barZafír telefonja - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zafír telefonja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#51TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 05, 2023 11:09 am

- Le tudnám ordítani? Parókád van? - tökéletes reflexből jön a válasz, de legalább már nem kiabálva.
Aztán viszont már csak a lényegre szorítkozok, próbálom röviden összefoglalni, mi volt és mi van, még ha utóbbiról fogalmam sincs.
- Ha eleget basztatjuk a szomszédokat, majd ők ránk hívják a zsarukat - közlöm, de ettől függetlenül nem mondom, hogy vessük el az ötletet.
- Azt viszont tudom, hogy az ügyvéd szart sem mond. Pedig elhiheted, nagyot koppant a feje, amikor falhoz vágtam... - ismerem el, csepp bűntudat vagy megbánás nélkül.

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#52TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 19, 2023 7:48 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Derek




-Hülye vagy! Költői fordulat volt.  Igen, hát ilyet is tudok, de a lényeg, hogy jeleztem, nagy a hangja, indokolatlanul, amit észre is vett. Már csendesebben hangzik a kérdés, de értem én, megértem, bennem is túltöltődik a hangzavar, leginkább a rengeteg kérdéstől. Abban viszont igaza van, hogy a szomszédok nem szeretik ha idegenek kérdezősködnek, de lehet azt szépen is, kedvesen, aggódón. Hátha van egy, akibe szorult némi empátia.
-Azért meg lehet próbálni.  Legfeljebb gyorsan elhúzzuk a csíkot. Erre még volt válaszom, de az ügyvédes dologra már síri csend és hullaszag a reakcióm. Egyrészt nem gondoltam Derekről, hogy megtalálja az ügyvédet, másrészt azt sem, hogy ennyire durva tud lenni.
-Nagyobbat kellett volna. 
Jegyzem meg miután összeszedtem magam és a gondolataimat, elképzelve a számomra arctalan pasit, mert gondolom egy őt nem gyógyított volna bele az asztalba...ugye nem?
-Hogy találtad meg? Érkezik aztán tőlem a gyakorlatias kérdés és meg sem várom a válaszát, máris folytatom.
-Elviszel hozzá? Hátha fogékonyabb a finomabb, női módszerekre. 


_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#53TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 21, 2023 7:56 am

Látom magam előtt a képmutató szomszédokat, ahogy visítva ránk hívják a rendőröket, miután valamelyik faszkalapnak eltöröm azt az állandóan fent hordott orrát. Semmi jó nem sülhet ki abból, ha odamegyünk... beszélgetni.
De nem mondok egyértelműen nemet.
Ahogy az ügyvéd dologra sem.
Mondjuk, azt nem részletezem, honnan tudom, hol lakik a fickó. Minek? Amúgy sem ad elég időt rá és hosszú sztori, nincs értelem belemenni a részletekbe.
- A lényeg, hogy tudom, hol él - jegyzem azért meg, mielőtt kibökném, amit kell.
- Ha rá akarsz mászni egy ötvenes vénemberre... Hova menjek érted? - és már hallani is, ahogy felköhög a motor. Bármit és mindent, hogy megtudjak valami információt.
Az más kérdés, hogy ezúttal a kocsiban kell maradnom, különben baszhatom. Nem akarom egy cellában tölteni az időm, mikor idekint is lehetek, keresve a kisherceget.
Mert az tuti, hogyha meglátom annak a fasznak a beképzelt pofáját, ezúttal nem csak egy koppanás jutna. Jobb a seggemen maradni.

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#54TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 11:06 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Derek




Na persze. Gondoltam, hogy nem fogja megmondani hogyan jutott az ügyvéd nyomára, pedig ezt a képességét bevethetné Benji megtalálására is. Én azt sem tudtam, hogy Benji anyja meghalt, hogy van ügyvédje, hovatovább mi a neve. Derek azonban ennél sokkal gyakorlatiasabb, és ahogy visszakérdez, már hallom ahogy felbőg a kocsi motorja a háttérben. Picit emelkedik meg a szemöldököm és veszek egy nagy levegőt. Hát mit mondjak, nem szarakodik az biztos. Azért muszáj volt tisztáznom a gondolataimat melyek a női, finomabb módszerekre utaltak, bár nem kételkedtem abban, hogy Derek már el is képzelte és azért sietett ennyire, mert nem akart lemaradni a mókáról. Tévesen.
-Nem pont szexuálisan gondoltam.  Ha ezzel lelombozom, úgy kell neki.
-A szalonban vagyok. Tudod hol van. Persze, hogy tudja, miatta robbant be, szó szerint az életembe Benji.




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#55TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zafír telefonja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Zafír ládika
» Zafír - Blue sky
» ...sorry? - Zafír & Benji
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: Las Vegas média-