♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Springwood Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Springwood Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Springwood Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Springwood Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Springwood Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Springwood Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Springwood Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Springwood Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Springwood Vote_lcapSpringwood Voting_barSpringwood Vote_rcap 
Leon Williams
Springwood Vote_lcapSpringwood Voting_barSpringwood Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Springwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#1TémanyitásTárgy: Springwood   Springwood Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 1:48 am

Phyllida Springwood
Leeds, Egyesült Királyság
1999. 05. 15.
24
Ami épp akad
Civil
Dove Cameron

Amit jó ha tudunk...


Szerinted milyen, amikor egy britet átdobnak Amerikába, egészen pontosan Vegasba? Ja, hogy még nem gondolkodtál el rajta. Mondhatnám, hogy a te bajod, de inkább kapsz egy kis segítséget. Fogadd el, a saját érdekedben.
Tőlem, neked:
Nyolc éves volt amikor apja egy régi ígéretét beváltva felpakolta a családot és meg sem állt Kaliforniáig. Vegas onnan csak egy macskaugrás...már akinek.
Apja fiatalon hat hónapot töltött a napsütéses államban és megfogadta, hogy egyszer visszatér. Nem kergetni akarta az álmot hanem benne élni. Felesége boldogan beleegyezett az új életbe, a kislányt pedig senki nem kérdezte.
Csendes, közepes tanuló volt kevés baráttal.
Megérkezvén apja álomföldjére tanulmányi eredményei némiképp javultak, de még kevésbé volt barátkozó.
Olyan volt mint aki érlel magában valamit..Talán egy időzített bombát, ami fel is robbant érettségi után, amikor nem kívánta folytatni tanulmányait.
A többit tudod..vagy legalábbis sejted..

Néha jéghideg hercegnő, máskor meg mint egy mocskos szájú utcakölyök
Heveny boltkór, főleg ha turkáló, bolhapiac, vagy régiségbolt a csali
Rendetlen...És lusta rendet rakni.
Néha szívesen elüldögél a lépcsőn cigi és egy üdítő társaságában, bár egyesek szerint ilyenkor elég ijesztő, mert csak mered maga elé és nem tudni, beszívott, vagy megszállta valami.
Legjobb haverja a szomszéd többszörösen keverék kutyája, Tuskó.
Függőségek: Cukorka, nyalóka, rágó és tea..Utóbbi úgy öt tájban, ha sikerül megértetni ezt egy vegasival. ( Nem mindig!)


Ha van még mit mondanod...

Merev arccal nézem ahogy a mocskos lé végigfolyik az igazságtalanul túlárazott öltözékén. Az angol hidegvér késésben volt és csak most jutott el a célig azaz hozzám.
Ezúttal egy gazdag seggfej találta meg a gyenge pontomat.
Philnek szólított! Tényleg úgy nézek ki mint Phil Collins? Szerintem nem. Oké, tudom, hogy a Phyllidát nehéz becézni (ha nem lehetetlen) de akkor mondja ki az egészet, vagy szólítson Springwoodnak. Amúgy sem vagyunk haverok, szóval ne becézgessen itt engem. Nem egy ócska ribi vagyok a sarki bárból.
Egy szállodai szobalánynak is lehet önérzete...vagy mi..

Nos, az ilyen esetek miatt nem dolgozhatom abban a szállodában ahol a szüleim. Az egy elegáns, drága és sokcsillagos szálloda.
Nem számít...Elvagyok én egy szerényebb helyen is. Pihenőidőben egy lépcsőn ülve egy üdítő meg néha egy cigi társaságában.
Szemközt szirénák villognak, zsaruk rohangásznak....Balra az utca végén látszik egy kis csücske annak a fenemód elegáns szállodának.
Egy darabig bámulom, mert érdekesebb, mint a  szemközti hulla.
A prostik itt is hullanak, nem csak New Yorkban vagy Londonban. Egy nap én is végezhetem így, ha nem szedem össze magam záros határidőn belül...Mondjuk elkezdek és végig is csinálok valami tanfolyamot.
A másik választás, hogy felszedek egy erősen drogfüggő, haldokló, gyermektelen milliárdost.
Jó kis tervek mi?
Egyelőre azonban csak apámmal akarok üzletet kötni, hogy adja el nekem a pick-upját.
Ha  ez megvolt jöhet a következő pont. De az már egy másik nap...Vagy hét..

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#2TémanyitásTárgy: Re: Springwood   Springwood Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2023 7:31 am

Elfogadva!

Üdv Phylli!  welcome  

Ugyehogyugye?! Kellett az a kis plusz infó! Nem mindegy, hogy az ember lányát 8 évesen vagy 18 évesen viszik nem álmai otthonába!  cheers Az angol hidegvér, fanyar humor és örökös elégedetlenség teljesen átitatja a csajt, így most már nem csodálkozom azon, hogy még mindig nem érzi otthon magát. Azért remélem egyszer majd a magáénak érzi Vegast is, bár erre kevés az esély amíg az ötórai teáról álmodozik, viszont üdítő változatosság és nem kevés fűszer ez ami behinti szegény lányt. jó'van  Érdeklődve várom kivel barátkozik először össze és kinek megy majd az agyára, na és persze mikor válthat majd szállodát.  jájj
Nem is tartóztatlak tovább, menj és betonozd be magad Vegas utcáiba!  kavics

Vigyázz, kész, játssz!
hihihihiii


_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down
 

Springwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Civilians-