♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_lcapIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Voting_barIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_rcap 
Leon Williams
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_lcapIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Voting_barIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_rcap 
Derek Moretti
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_lcapIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Voting_barIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_lcapIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Voting_barIsmeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#1TémanyitásTárgy: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeVas. Nov. 19, 2023 7:48 am

Kylie és a nyomozó
Családsegítő hivatal



*Kiemelt ügy. Eagle mindig is gyűlölte az ilyen ügyeket, mert ez azt jelentette, hogy a figyelő szemek és a kutakodó kérdések folyton a seggében matatnak. Ezt próbálta Hansonnak is érzékeltetni még a játszótéren, ahol megtalálták Christine Dunn holttestét. Már neve is volt a nőnek, hála annak, hogy a gyilkosa nem vette el az iratait. Ebből fakadóan lakcím is a rendelkezésükre állt, még aznap fel is keresték a nő lakását, ami eléggé lepukkant volt, illett abba a képbe ami kialakult róla. A lakás beszédes volt, kábítószer nyomai, rendetlenség, túl sok olcsó festék, csillogó, merész, ízléstelen ruha és néhány szomszéd nem igazán kedveskedő vallomása arról, hogy a nő mivel kereste a napi betevőjét. S ez a meghatározás olyannyira tűpontos volt, hogy pénzt sem találtak a nyomozók a lakásban, csupán néhány aprót. A hűtőjében is alig volt étel, ital annál inkább. Félig telt üvegek, jó pár üres…ami mégis felkeltette Eagle érdeklődését az egy kislányról készült kép volt és pár gyerekrajz, egy-két szennyesruha szétdobálva a fürdőben. Christine-nek azonban nem volt gyereke, legalábbis sehol nem jelölték a róla fellelhető adatok között, hogy valaha világra hozott volna egy kislányt, abortusza azonban volt pár. Meg priusza is. Kábítószer birtoklás, üzletszerű kéjelgés. Hogy mégis hova fért be nála egy kislánynak hely az életébe, nem tudni, de a lakás egyáltalán nem volt alkalmas a felnevelésére. Valószínűleg nem is volt berendezkedve erre. Viszont volt egy testvére, akire körözést adott ki Eagle, mivel az utolsó ismert lakhelyéről már elköltözött, legalábbis a szomszédok azt mondták már régóta nem lakik ott, aki meg igen, az nem volt otthon, hogy érdemben tudjon információt adni. Az egyetlen használható nyom mégis Christine lakásából került ki, a családsegítő címe és telefonszáma, ahova Eagle Hansont vitte magával. Több szem többet lát, másrészt ha kapnak címet vagy bármi mást ami nyom lehet, kellett egy helyszínelő is. Hanson volt az első aki a gyilkosság helyszínére ért és kezdte begyűjteni a csekély nyomokat, ezért kapta meg a kitüntető feladatot, hogy végigvigye az ügyet. Már ha valaha lesz vége. Hansont telefonon csípte el, bárhol is volt a nő, Eagle arra „kérte”, hogy menje a családsegítő címére és ott várja meg, ami azt jelentette, hogy neki előbb kell odaérnie. Ha Bagdadban van, akkor oldja meg. Eagle fekete szolgálati ám jelzés nélküli kocsija pontban délután egykor állt meg az épület előtt, a gyilkosság felfedezésének másnapján. Hasonló, csak színében más öltöny volt rajta, mint előző nap, sötétkék árnyalat, a hozzá passzoló inggel és nyakkendővel, az elmaradhatatlan napszemüveg sötét lencséje mögül derítette fel a terepet, az ott parkoló autókat, az utcán lézengő embereket és a családsegítő bejáratát, illetve az ablakon keresztül látható belső teret. Végül Hansont kereste a tekintetével, az öltöny szárait hátracsapva, kezeivel a nadrágzsebeiben, a kocsijától pár lépésnyire állva. Tar fejebúbján megcsillant a nap fénye, mindenki azt találgatta, hogy vajon tényleg keni-e napvédővel, mert soha nem égett le. *









Vezető nyomozó*Robert EagleCredit
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#2TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeVas. Nov. 26, 2023 12:34 am



Eagle nyomozó és Hanson helyszínelő


Bár az ügy szépen halad, minden újabb nyom ezernyi kérdést vet fel.
Olyan az egész mint egy doboz, ami tele van kirakósok darabjaival de nekünk egy képet kell csak kirakni, viszont szét kell válogatni előtte a doboz tartalmát.
Az ismeretlen nő immáron beazonosítva, sőt bónuszként lett egy lakcíme is. Már ha az a trágyadomb annak nevezhető.
Mégsem ez az ami megdöbbentett hanem szinte sokkolt. A prostitúció és a drog borítékolható volt, de a lakásban több jel is arra mutatott, hogy egy gyerek is lakik ott egy talán öt év körüli kislány.
Christine Dunn két kuncsaft közt világra hozott egy gyereket? Naneeee! Ezt nem fogadom el.
A boncolás szerint abortusza valószínűleg volt és drogot is használt...De hogy ezek után van egy kisgyereke, akit csak úgy otthagy a mocsokban ha elindul az éjszakába?
Míg ettem a kefét és próbáltam késleltetni - amúgy aktuális - agyvérzésemet, befutott Eagle hívása, miszerint is húzzak a családsegítőbe, azaz hogy üssek előtte tábort és várjam meg.
Elismerem, fura lett volna ha én megyek be előbb kérdezősködni. Azt hiszem, nincs is hozzá jogom, bár ahogy elnézem Eagle "előléptetett" a társává, szóval fene se tudja.

Degeszre tömött hátizsákkal gebesztek a motoron és szidom a forgalmat, a gyalogosokat, az utcai hittérítőket és az egész világot. Miért nem kaphatok egy szirénát? Nekem ez a szolgálati járművem. Vagy vegyenek nekem egy autót és arra tegyenek szirénát!

Isten vagy a Sátán meghallhatta masszív szidalmaimat és nem késtem el.
Mire Eagle befutott én ott álltam a motor mellett a járdán és a családsegítőt szemléltem, miközben egy croissant utolsó darabkáját tömtem a számba.

Amint végeztem, már indultam Eagle felé. Még mindig jobb középen találkozni, mintha teli szájjal csápolnék neki.
Tudom, nem szereti a felesleges beszédet. Most különösen nem. Nyilván ő is szeretné minél előbb megtalálni a kislányt és biztonságba helyezni.
-Uram! Itt vagyok ahogy kérte.- Ennyi bőven megteszi köszönésnek illetőleg a feladat hivatalos tudomásulvételének.
Ő a főnök, ő irányít és talán még arra is tesz valami utalást hogy miért engem választott...Remélem..
   
Music
Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#3TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeHétf. Nov. 27, 2023 5:07 pm

Kylie és a nyomozó
Családsegítő hivatal



*A nagy körülnézés közepette meglátta Hansont, amint épp egy sütinek az utolsó darabját tömi magába. A felesége minden bizonnyal hüledezve tette volna fel a kérdést, hogy miért vannak nők akik bármit is esznek soha nem híznak el. A felesége vágyott az édességre, peches volt, mert születésétől fogva édesszájúnak teremtette meg a jó Isten, ezért minden nap csorgott a nyála egy szelet tortáért, csokiért, bármi másért. Eagle-t nem zavarta a súlyfeleslege, bár az nem mondható el, hogy volt belőle bőven. Szerinte kellemesen arányosan volt telt, de hiába mondta, nem talált megértő fülekre. Nagy sóhajjal tolta félre elméjéből feleségének mosolygós arcát és Hansonéra koncentrált amint épp felé tartott. A középen találkozás nem valósult meg, Eagle tapostat sem mozdult. Bevárta a nőt és csak akkor szólt hozzá.*
-Hanson helyszínelő! Értékelem, hogy félbeszakította az ebédjét. Több szem többet lát, bár az enyém is a helyszíneken edződött, amíg én beszélek a bentiekkel, észrevehet olyasmit, ami fontos lehet. Másrészt első kézből értesült minden eredményről, ha bármi eszébe jut, szóljon közbe nyugodtan.
*Eagle, mint minden főnök, nem szerette ha félbeszakítják, de olykor fontos dolgokról csúszhat le az ember és ezt már megtanulta. Egy kihallgatásnál pedig fontosak a fontos dolgok. Nem várt választ, de a nő minden bizonnyal megajándékozza majd valami frappánssal, ahogy máskor is. Megvárja, hátha…aztán elindul az ajtó felé és be is lép. Szigorúan Hanson után, mert Eagle még mindig az a régi vágású férfi, akiről azt mondják, veszélyeztetett faj, és Hanson még mindig nő, akinek szerinte kijár az udvariasság. Kinyitja hát előtte az ajtót, de odabent már ő veszi kezébe a kezdeményezést. Először is az első személynél aki az útjába kerül. Felmutatja a jelvényét és mosolytalan arccal mutatkozik be.*
-Robert Eagle, Las Vegasi rendőrség, a hölgy Kylie Hanson helyszínelő. Egy…gondozottjukról kérdeznék, így mondják, ugye? Azt aki idejár segítségért.
*Nem biztos benne és ezt nem is szégyelli megmondani. Ha kiigazítják, akkor iktatja az információt és legközelebb már tudni fogja segítség nélkül is. Amint kiderül, hogy a vele szemben álló/ülő kompetens a témában, akkor már nyúl is a zakója belső zsebébe, hogy az igazolványt lecserélje a Christine-ről készült képpel. Szándékosan nem mond nevet, kíváncsi, hogy ismerik-e egyáltalán, aztán jöhet a többi.*









Vezető nyomozó*Robert EagleCredit
Vissza az elejére Go down

Arnold Dovahkin

Arnold Dovahkin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 8

#4TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeKedd Nov. 28, 2023 10:14 am


Senki nem tudja, mit gondolok,
szabadon gondolhatok, amit akarok.

Elkapta egy tigris, aki egyenesen Indiából keveredett ide.
Nem állítom, hogy ez a legeredetibb ötletem, de Victor minden állatot szeret, legyen az puha kiscsibe, nyúl vagy éppen egy nagyra nőtt macska, így ez a hajnalban szőtt mese is teljes sikert arathat. De addig is át kell vergődnöm a mai napon, hogy magamhoz ölelhessem és a karomban aludjon el.
Most viszont mindennél fontosabb, hogy egy széles mosolyt varázsoljak az arcomra, miközben még a kezem az olajtól szürke rongyba törölgetve a pulthoz lépjek.
- Egy isten vagy, Milo! A vendégem vagy egy kávéra! - kiált vissza a válla mögött Paris, ahogy kicsapja a hátsó részre vezető ajtót.
- Nem kávézok, te is tudod.
- Akkor bármire, amire csak szeretnéd!
Erre már meg sem próbálok válaszolni, csak megrázom a fejem és a zsebembe gyömöszölöm a koszos ruhadarabot. Végül is, nem dobhatom az asztal sarkára, nem igaz? Hiába nem mai darab, hiába koptatta több tucat kéz, nekünk ez jutott és a célnak tökéletesen megfelel.
Most is mindenféle apró játék borítja, közöttük két kis vázában virágok, amiket Dolores hoz minden hétfőn. A sárga virágok mellett egy kisebb irathalom várakozik, amit megkoronáz a tetejére tett három boríték. Utóbbiak friss fényképeket rejtenek, amikkel hamarosan kiegészítjük a falat borító fotókollázst. Újabb mosolyok, ölelések, látszólag boldog családok.
A cél, ami egyes napokon, mint amilyen a mai is, a munkámnak köszönhetően elérhetőnek tűnik.
Egészen addig a pillanatig ott játszik az őszinte, büszke mosoly az arcomon, amíg nem nyílik az ajtó hogy beeressze a két, innen eléggé kilógó embert. Ekkor már a szemem veszít a fényéből, de a segítőkész mosolyt tartani kell.
- Üdv - biccentek a férfi szavai után, kissé lehajtva a fejem, a tekintetem még ekkor is rajtuk tartva.
Vizsgálódva.
Nem az első eset, hogy megjelenik itt a rendőrség és nem is az utolsó. A nők és gyerekek egy bizonyos rétegje bántalmazó családból érkezik, néha mi magunk vonjuk be a hatóságokat.
Csak olyankor nem én kerülök szemtől-szembe velük.
Az egyik viszont helyszínelő, így rajta egy kicsit tovább nyugszik a tekintetem. Nem mondom, hogy zöldfülűnek tűnik, de azt sem látom rajta, hogy sok év munkától teljesen kiégett volna.
Semmi nem utal arra, hogy egy igazán tapasztalt emberrel lenne dolgom. Ráadásul senki nem állítja, hogy miattam lennének itt. Nincs ok aggodalomra.
- Ügyfél. Mi nem tudunk ideiglenes lakhatást biztosítani azoknak, akik megkeresnek minket, így nem válnak gondozottakká - kijavítom ki a férfit, mert kérdez, de eszemben sincs semmiféle felsőbbrendű hangot megütni.
- Miben segíthetek? - kérdezem, továbbra is egy barátságosnak szánt mosollyal és amint előkerül a kép, a kezem akaratlanul is az államon lévő friss borostámra siklik.
Emiatt a kurva miatt nem volt lehetőségem ma reggel megborotválkozni. Végtelenül idegesít, hogy nem maradt rá időm, de semmi mást nem mutatok belőle, mint egy könnyed, gondolkodást imitáló mozdulatot.
Érzem az ujjaimon a szerszámok és gépek fémes szagát. A kezeim alapján le sem tagadhatnám, hogy nem egy irodában meresztem a hátsóm egész nap. No nem mintha többnek akarnék tűnni, mint ami vagyok.
A tekintetem pár másodpercnél tovább nem időzik a képen és már újra fel is emelem. Először a nőre, aztán a férfira.
- Tudják, én csak helyettesítek a pultnál. Általában nem foglalkozok az ügyfelekkel - felelem végül, minden szót megrágva, továbbra is tartva a tiszteletteljes, sajnálom-de-nem-segíthetek arcot.


_________________


If you try to fix something this broken
you're just going to make it worse.
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#5TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeVas. Dec. 03, 2023 8:16 pm



Eagle nyomozó és Hanson helyszínelő


Eagle egy igazi úriember, még akkor is, ha a felesleges köszöngetéseket és frázisokat hanyagolja. Ha nem adóznék mély tisztelettel a házasságának és a remek családjának, tuti kikezdenék vele.
Na, jó nem... De azért jólesik, hogy pár szóban méltányolja, hogy jöttem mint a tornádó. A hála jelének tudom be azt is, hogy elmondja miért én vagyok a nyerő. Tetszik a fejtegetés. Egy helyszínelő és egy volt helyszínelő - akiből időközben nyomozó lett - körbeszaglász. Amíg ő kérdez én kapargatom a kényes felszínt.
-Tudja uram, van az a helyzet, ami fontosabb az étkezésnél. Ez a mostani remek példa rá. Kevés használható nyom és kevés idő.

Sose hittem volna, hogy egy családsegítőben kell egyszer nyomokat keresnem, de kifejezetten vonzó hely. Itt próbálnak segíteni a bajba jutottakon a mocsok meg az aktákba kerül. Mert azt bizony vezetni kell minden betérőről...és néha frissíteni.
Mint megjegyeztem, Eagle úriember és bár ő a főnök előreenged az ajtóban és csak odabent kerül minden szereplő a helyére.
A biztonság kedvéért én is felmutatom az igazolványomat a pultnál ácsorgónak.
Amíg a nyomozó beszél vele én megnézem magamnak. Ártalmatlan, tisztességes dolgozónak látszik, de tuti, hogy nem ő a recepciós, vagy mi.
Valószínűleg nem kapkodnak ezért a melóért, így előfordulhat, hogy a recepciós, a szerelő és a verőlegény ugyanaz a személy.
Körülnézve sem látok semmi gyanúsat, vagy furcsát, amit az ügyhöz kapcsolhatnék, pedig az idő sürget. Valahol van egy kislány, akinek segítség kellene.
Lehet, hogy nem a játszótéri halott az anyja, de akkor is jó lenne tudni hol van. Talán egy lakótársé, aki idejében lelécelt? Mindegy..Tisztán akarok látni és csak akkor nyugszom meg, ha a gyerek megfelelő helyen lesz.
Hirtelen megüti a fülem egy, vagyis inkább másfél mondat, ami oly ismerős.
Ő csak egy kisegítő...és nem is nagyon figyel oda...Eeez kell nekem.


-Elnézést, hogy közbevágok, de kérdeznék valamit. Tudja, igen gyakran előfordul, hogy mások vesznek észre egy igen fontos momentumot, nem az ügyintézők. Mert más szemmel néznek, hogy úgy mondjam.
Nem járt esetleg itt, egy ártatlan érdeklődő, aki be se jött, csak összefutott magával az ajtónál?
Vagy épp hogy valami vadbarom, aki nőt és gyereket követelt és pechjére pont magával futott össze?
De gondoljon csak vissza az elmúlt napokra...Hátha látott valamit..vagy hallott.

Amit mondtam nem légből kapott ostobaság. Kutyasétáltatók, vagy iskolából hazafelé tartó gyerekek sok mindent meglátnak, ami csak később tudatosul bennük.
Szükségünk van ezekre a "megfigyelőkre".
Remélem Eagle nem fogja eltúlzottnak nyilvánítani a közbekérdezésemet. Végül is ő mondta, hogy nyugodtan megszólalhatok, ha úgy érzem.
Biztos nem így mondta, de összefoglalva így hangzott.
Music
Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#6TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeCsüt. Dec. 07, 2023 4:55 pm

Kylie és a nyomozó
Családsegítő hivatal



*Nem sikerül kimaradnia Hanson válaszától, így azt még a családsegítőbe való belépés előtt meg kell hallgatnia. Szerencséjére ma nem az ugratós napja van, így egészen normális választ kap, amit értékel is egy bólintással. Odabent már a szigorú és határozott pillantását kapja elő, mielőtt meglobogtatná az igazolványát. Nem tudja nem észrevenni az asztal mögött ülő férfi tekintetében lévő fények megváltozását, de tökéletesen tudja a felfedezést leplezni. Érdekesnek tartja ahogyan lehajtja a fejét és a mélyből néz fel. Takargatnivalója van. Sokat látott már ilyet, nem egy kihallgatást vezetett le. Ez is pont az, csak a helyszín más. Hanson téblábolását hallja a háttérben, hagyja, hogy a helyszínelő tegye a dolgát, ő addig lefoglalja a férfi figyelmét a kérdéseivel. *
-Ügyfél. Értem.
*Végül is neki mindegy, a lényeg, hogy járt-e itt, ismerik-e a fényképen látott nőt. Természetesen az igazolványából szedett képet mutogatja és nem azt amit a hullaházban készítettek róla. Egyelőre nem akarja megosztani azt a tényt, hogy Christine halott. A férfi nem válaszol a fel nem tett kérdésre, ami egyébként nyilvánvaló. Viszont ha kompetens ha nem, amikor itt van, talán láthatta. Eagle azt is észreveszi, hogy mekkora figyelmet fordít a férfi Hanson-ra és ezt az információt is iktatja magában. Mielőtt azonban tovább kérdezné a férfit, aki csak kisegítő, Hanson lép színre és csak hadarja a kérdéseit. Eagle megkönnyebbül, amikor végre befogja a száját és az elhangzottak között nincs olyan információ, ami Christine halálát erősítené meg. Hát, legalább ennyi esze volt. A válaszadás közben, még ha nem is rúg hosszúra, megszemléli a falon lévő képeket, majd az asztalt amit sok minden borít iratokon kívül. A borítékokra is figyelmet szentel és ha látszik a feladó, azt is elolvassa. Azonban neki is van kérdése, és újra fel is teszi, mikor a férfi elhallgat. *
-Szóval látta már itt a képen látható hölgyet? Fontos lenne megtalálnunk. Hogy is hívják magát?
*nem véletlenül válogatta meg így a szavait, ezzel jelzett Hansonnak, hogy Christine egyelőre „él”. Vagy legalábbis nem kell tudnia senkinek azt, hogy halott, míg a kérdéssor el nem érkezik a lényeghez. *
-Az a személy akit helyettesít,hol van most? Ide tudná hívni?
*Udvarias, nagyon udvarias és halk szavú. Általában nem, de most ez a stratégia. Hátha a férfi visszakérdez és lényeges, hogy mikor és hogyan. A fényképet is újra az orra alá dugja, nézze csak meg mégegyszer.*








Vezető nyomozó*Robert EagleCredit
Vissza az elejére Go down

Arnold Dovahkin

Arnold Dovahkin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 8

#7TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeHétf. Dec. 11, 2023 11:22 am


Senki nem tudja, mit gondolok,
szabadon gondolhatok, amit akarok.

Akaratlan emberi ösztön, hogy a fejem a helyszínelő irányába kapom, amikor ömleni kezdenek belőle a szavak. A kezem közben újra az asztalra kerül, tenyérrel lefelé - a bal alatt ott a gyűrött rongy -, véletlen sem ökölbe szorítva vagy bármi feszültséget sugallva.
Nem tudnak ezek semmit! Csak tapogatóznak, azt is úgy, mint a kisdiákok, akik az olvasott könyveikben leírtak szerint élnek.
Lehetséges, most is elő kellene állnom egy mesével. Nem tigrisekről és tündérekről, hanem mondjuk egy részeg fickóról, aki a sörösüvegét neki vágta az ajtónak vagy egy nőről, aki majdnem bejött, de végül meggondolta magát.
De az egész kicsit úgy venné ki magát, mintha okot keresnék, hogy igazoljam a felvetésüket: jó helyen járnak, valami nincs rendben.
- Sajnálom, semmi kirívó nem jut eszembe - válaszolom egy bocsánatkérő mosollyal a helyszínelőnek és még a vállaim is egy fokkal feljebb kerülnek, ahogy megvonom őket.
Végül pedig a tekintetem visszatér a férfire, alig-alig akadva meg a tényen, hogy a tekintete mindent megvizsgál körülöttem.
Csak egészen nyugodtan, nagymenő! A fényképek most már egyenesbe ért családoktól érkeztek, érzékeny akták vagy információk pedig nincsenek az asztalon.
- Oh, elnézést. Nem is tudom, hova tettem a jómodorom. Milo Ramirez - elmosolyodok a saját, belső kis viccemen, ami külső szemlélőnek könnyedén betudható annak, hogy csak jólnevelt próbálok lenni és mosolyogni.
- Szívesen kezet is nyújtanék, de... - mozgatom meg az ujjaim a levegőben. - Mintha sosem akarna eltűnni róluk az olaj - megrázom a fejem, egyikükről a másikukra nézve.
Tudják is ezek, milyen a kétkezi munka!
- Paris szokott a pult mögött lenni. Paris Linn. A öccse iskolájából hívták, hogy valami balhét csapott a srác. Nem tudom, mikor ér vissza - adok készségesen választ, miközben a szemem újra annak a kurvának a képére téved.
- Tudja, ide nem éppen olyan állapotban térnek be az emberek, mint amilyen igazolványképet csináltatnak - egy csepp hazugság sincs a szavaimban. Tényleg nem kifestve, tökéletes mosollyal az arcukon jönnek ide a nők.
- Ha járt is erre, nem lennék meglepve, ha senki nem ismerné fel egy ilyen képről. Én biztosan nem. De ha mondd egy nevet, az alapján Paris biztos utána tud nézni az akták között. Sajnos nekem ahhoz sincs jogom - újabb mosoly. Újabb simítás a borostás államon. De nem kérdezek, csak adom a mindenest, akinek semmihez nincs hozzáférése és nagyon sajnálja, hogy végül nem segíthet.


_________________


If you try to fix something this broken
you're just going to make it worse.
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#8TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeCsüt. Jan. 18, 2024 8:31 pm



Eagle nyomozó és Hanson helyszínelő

A hangyányi reménysugaram is elszállt. Úgy látszik, mégsem olyan zűrös hely a családsegítő, mint gondoltam, mások történetei alapján.
Azért köszönetet mondok, majd a háttérbe húzódom, elvégre ez itt Eagle terepe. Nekem csak halványlila elképzeléseim vannak arról milyen is egy nyomozás.
A képek talán segítenek valamicskét - kész szerencse, hogy a jelenlegi állapotról készülteket nem adhatjuk ki. - Eagle egyetlen elejtett szóból vagy gesztusból többet hámoz ki, min én fél oldalnyi szövegből.
Biztos ami biztos, feljegyzem a pasas nevét, mert amúgy rendesnek tűnik, de nyilván kijelölték neki a határokat. Ő csak egy mindenes, aki néha helyettesít, de az akták tabuk és van amiről nem is beszélhet. Nincs ebben semmi fura, legalábbis nekem.
Felfirkantom a második nevet is, pechünkre ő most valami családi balhét intéz.
Paris Linn...Miért érzem úgy, pusztán egy név alapján, hogy ez is csak egy liba és az agyára fog menni Eagle-nek.

Ha látnád öregem, most hogy néz ki...hát lehátaznál... Csak magamban jegyzem meg, mivel Mr. Ramirez közölte, hogy nem úgy néznek ki a betérők mint az igazolványképük. Szóval simán lehet, hogy látta már a szőkét, csak akkor talán kicsit zilált volt, netán piszkos, részeg, vagy be volt lőve....Ja és Lady Gaga néven mutatkozott be...
Van ilyen.

Music
Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#9TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeHétf. Jan. 22, 2024 5:21 pm

Kylie és a nyomozó
Családsegítő hivatal



*Eagle szemei mindenfelé járnak, akár egy bolha, kattog ide-oda és mindent megjegyez. Közben még a férfi szavaira és gesztusaira is tud figyelni. A nők is sokoldalúak, egyszerre többfelé tudnak koncentrálni, de az a saját asztaluk. Eagle nem lenne képes mondjuk telefonálni, tévét nézni, jegyzetelni és még a gyerek iskolai füzetére is címkéket írogatni, bezzeg a felesége. Mindenkinek meg van a maga feladata és különleges képessége. Az asztal mögött ülő férfi némileg ideges, de ezt csupán a pillantásaiból szűri le, mert a kezei nem remegnek, nem csinál semmi kényszereset, nem kopog az asztalon, nem gyűröget és talán pont ez az ami szemet szúr Eagle-nek. Még az is gyűrögeti a kezeit akinek nincs takargatnivalója, egyszerűen azért, mert ez bele van kódolva az emberekbe. Szóval valaminek a hiánya nem jelenti azt, hogy nincs és ez is egy információ. Hanson jelenléte, pörgése, hadaró kérdései épp eléggé lefoglalják a fickót ahhoz, hogy könnyedén körülnézzen az asztalon. Amíg nem nyúl semmihez a kezével, addig mindent szabad. *
-Ramirez? Hmmm….
*Fura, mert nem gondolta Ramireznek. A név eléggé latinos, a fickó meg olyan fehér, mint a programozók segge télen. *
-Nem szükséges.
*Emeli meg a kezét egy pillanatra, mint aki épp vissza akar tartani valakit attól, hogy felálljon, vagy bármi mást tegyen, a másik marad a nadrágzsebben, a zakót félretartva, hogy a fegyver jól látszódjon. Hanyag mozdulatok, látszólag érdektelenek, de mindennek meg van a maga célja és szándékossága. *
-Sajnálatos.
*A már eltett fénykép megszemlélése nincs különösebb hatással a férfire, pedig kíváncsi lett volna arra a szemvillanásra, de az is lehet, hogy tényleg nem ismerte fel. Christine valóban nem úgy nézett ki az igazolványképen, mint ahogyan akkor amikor még élt. Halálában a festék elmaszatolódott, de az látszott, hogy volt belőle rajta bőven. Pedig valamikor szép nő lehetett, szép arcú….csak rossz útra tévedt és meggyötörte az élet. A halála sem tett jót neki. *
-Paris Linn. Esetleg fel tudná hívni, hogy megkérdezze mikor ér vissza?
*Eagle nem bíz semmit a véletlenre. Nem fog elmenni úgy, hogy nem tud semmit felmutatni. Az öccse még iskolába jár, na de milyenbe? Nem lehet túl idős és ezek szerint tapasztalt sem, ha ilyen fiatal testvére van. Hol van az anyjuk, az apjuk? Nem lepődne meg azon, ha Paris Linn is csonka családban élne. *
-Christine Dunn.
*Eagle közli a nő nevét, Hanson közben elcsendesedett a háta mögött. Eagle reméli jegyzetel, vagy némán tovább szemléli a helyet, bár itt nyomot nem találnak, olyat legalábbis nem, amit rögzíteni lehetne. A név elhangzásakor azonban mereven Ramirezt nézi, a szemeit, a kezeit, a nyakán lüktető eret….*







Vezető nyomozó*Robert EagleCredit
Vissza az elejére Go down

Arnold Dovahkin

Arnold Dovahkin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 8

#10TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeKedd Jan. 30, 2024 10:02 am


Senki nem tudja, mit gondolok,
szabadon gondolhatok, amit akarok.

Mint flipperben a golyó, úgy fut végig a gondolat a fejemben. Magyarázzak vagy sem?
- Ha tudná, mennyiszer kapom meg ezt a hitetlenkedő hangot! - sóhajotok, kissé megrázva a fejem, egyszerre fáradtan és szórakozottan. - A nevelőapám a nevére vett, mikor még csak négy voltam - egyenesítem ki a nyomozó, kátyúba került gondolatait.
Nehogy agyvérzést kapjon itt nekem, amiért nem áll össze neki a kép! Igazán kár lenne érte... ha összemocskolná a padlót és végül az én nyakamba szakadna a takarítás. Egy kis kérdezz-felelek és a tény, hogy telefonálnom kell egyet, valamivel kellemesebb feladat. Utóbbira bólintok is egyet, még egyszer a munkásnadrágom szárába törlöm a kezem és miután kettőt léptem oldalra, húzom is elő a pult alatt, a dokkolóban pihenő hibrid csodát, ami egyszerre hagyományos- és mobiltelefon.
Miközben a virtuális listában görgetek, fel sem emelve a tekintetem, bólintok a név hallatán. Szóval Christine Dunn. Emlékszem rá, hogy a mi aktánkban nem szerepel a vezetékneve. Egyszerűen csak Christine.
De én tudom, hogy jobban elemében érzi... háh, érezte magát, amikor ledobhatta az álarcot. Amikor Crystal vált belőle, és mindenféle jöttment rohadéknak tette szét a lábát ahelyett, hogy a lányát tanította volna írni, olvasni, számolni, esetleg elmondott volna neki egy kibaszott mesét! Semmi más dolga nem lett volna az életben, minthogy anyaként viselkedik és megvédi a lányát ettől a mocskos világtól!
Képtelen volt rá és megfizetett érte. Azt kapta, amit megérdemelt, nem többet... talán csak valamivel kevesebbet.
Éppcsak megrándul a szám széle - nem egészem mosoly, inkább, mint egy idegrángás -, ahogy felidézem annak a semmikellő ribancnak a szemeit. A rémületet a tekintetében, amikor rájött, mi történik és hogy nagy valószínűséggel soha többé nem megy haza.
- Szia, Paris! Bocs, hogy zavarlak... Igen, tudom... Nagy a baj? Mikor érsz vissza...? Nem, semmi ilyesmi. Hogy találtad ki? ... Aha. Egyenruhások, egyenruha nélkül - itt elmosolyodok, felnézek először az egyik, majd a másik látogatóra. - Ühüm. Egy aktát keresnek. ...biztos? Oké. ... semmi gond, megoldom.
A hívás végét egy halk pittyenés jelzi én pedig a telefont visszatéve a dokkolóban, újra két tenyérrel az asztalra támaszkodva foglalom össze a helyzetet.
- Nos, a srác elég nagy zűrbe keverte magát, szóval nem tudni, Paris mikor szabadul. De azt mondta, hogyha eltekintenek a hivatalos formától és nem akasztanak egy pert a nyakunkba, mutassam meg azt az aktát. Adjanak öt percet - valamiféle cinkos mosoly ül ki az arcomra, ami egyesek szerint lehet olyan, amitől más hátán feláll a szőr, szerintem viszont ahhoz hasonlít, mint amikor Victor valami rosszban sántikál.
Nem is tudom kitől örökölte a gyerek...
Ha úgy van, el is tűnök a látogatók szeme elől, teljes nyugalomban sétálva az ajtóval elzárt rész irányába. El három, irodának csúfolt lyuk előtt és ténylegesen használatba veszem a pótkulcsot. Azt, ami vészhelyzetekre, mondjuk tűz esetére pihen a kis szekrényben. Minden lépésem hivatalos és még ha talán kicsit több időbe is telik, mint öt perc, végül megjelenek és ezúttal nem sétálva vissza az asztal mögé, nyújtom előre az aktát.
- Egyetlen Christine-t találtam idei dátumozással. Úgy néz ki, nem árulta el a vezetéknevét.


_________________


If you try to fix something this broken
you're just going to make it worse.
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#11TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeSzer. Jan. 31, 2024 8:16 pm



Eagle nyomozó és Hanson helyszínelő

Úgy tűnik Eagle nem hagyja annyiban a dolgot. Tuti észrevett már valami gyanúsat, amit az én figyelmem úgy került el mint vámpír a templomot.
Nekem csak kicsit fura a pasas, de lehet hogy azért mert egy eddig ismeretlen helyzetbe kerültem, belefolytam egy nyomozásba.
-Lehet, én is jobban jártam volna egy nevelőapával. -morgok az orrom alatt, tekintve, hogy a biológiai apám életéért egy fél pár lyukas harisnyát sem adnék.
Valahogy azt gyanítom, hogy Eagle fennakadása a néven valójában csak elterelő hadművelet, vagy kizökkentés. A lényeg, hogy nem adja fel, valamit mindenképp meg akar tudni arról a csajról.
Úgy tűnik sikerrel jár mert Mr. Ramirez felhívja az illetékest, aki épp egy családi balhé miatt van távol...Remek. Családsegítő...családi balhé.
A telefonbeszélgetés vége az, hogy engedélyt kap Ms. Paristól hogy kutakodjon az aktákban, feltéve ha mi ezt elfogadjuk és nem papolunk mindenféle jogi marhaságokról.
Nekem speciel tökéletesen megfelel és míg az"eredményre" várunk visszalépek Eagle mellé. Kíváncsi vagyok létezik-e az akta és mi áll benne.

Music
Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#12TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeHétf. Feb. 05, 2024 6:42 pm

Kylie és a nyomozó
Családsegítő hivatal



*Eagle érdekesnek tartja, hogy a férfi azonnal magyarázkodni kezd a neve miatt, mindezt a mindennapok ismétlődésére fogva. Pedig nem kérdezte, csak benne volt a hangsúlyban. Félrehúzza a száját ami lehet akár egy féloldalas mosoly is, egy lusta pillantással együttérzéséről biztosítja a férfit, de már benne van a bögyében. *
-Hát persze. Bosszantó tud lenni.
*Nem dőlt volna a kardjába, ha nem tudja meg, de annak örül, hogy a férfi fontosnak tartotta közölni vele. Azt még nem tudja miért, de neki is fontos. Ramirez azonban nem kompetens a további kérdésekben, így megkéri, hogy kerítse elő azt, aki igen. Ha nem tart sokáig, megvárja, ha igen, akkor kénytelen lesz visszajönni, vagy…még jobb ötlete támad, beidézi tanúként a nőt. Egyelőre azonban a férfival van elfoglalva és reméli, hogy közben a háta mögött Hanson is tevékenykedik. Azt már nem, hogy észreveszi azt az apró kis rángást amit a pasi szája sarka produkál. Annyira apró és a pillanat tört részéig tart, hogy szinte nem is létezett….de Eagle látta. Ezt várta. Christine neve és a hívás között történt. Nem tudja mi a jelentősége ennek, de iktatja az elméjében és fel is címkézi. A párbeszéd alatt sem veszi le a szemeit Ramirezről, amikor amaz felnéz rá és a poént vigyorgás követi, Eagle is mosolyog, mint aki érti a viccet. Hát de nem! Ennél már hallott jobbat is.
Az utolsó szónál már tudja, hogy nem fog várni, de legalább megkapja amit akar. Ennek ellenére Paris-t vendégül fogják látni az őrsön. Megemelt, tar fejéhez képest dús szemöldökei alól figyeli a pasast, aki megint kiteríti a kezeit az asztalon. *
-Milyen ironikus.
*Jegyzi meg, mert nem bírta kihagyni, hogy a családsegítő munkatársának egy közeli rokonával gondok vannak. Bólint az öt percre, annyi elég is lesz, hogy szót váltson Hansonnal és amikor Ramirez eltűnik, a nő felé fordul.*
-Talált valamit? Látott valamit ami érdekes lehet?
*Persze nem számít sokra, sőt még kevésre sem, de sosem lehet tudni. *
-Maga szerint sem kerek a fickó?
*Zsebre dugott kezekkel áll, fél szemmel arra pislogva, amerre eltűnt Ramirez, és az első gyanús, közeledő hangoknál elhallgat. A kezét nyújtja az aktáért, s bele is néz. Olvasás közben pislant fel a fickóra…*
-Elvihetem az aktát, vagy ragaszkodnak hozzá? Utóbbi esetben kaphatnék egy másolatot?
*Bár nem olyan sok, jobb szeretné nyugodtan az irodája magányában betűről-betűre elolvasni. *







Vezető nyomozó*Robert EagleCredit


Vissza az elejére Go down

Arnold Dovahkin

Arnold Dovahkin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 8

#13TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2024 8:14 am


Senki nem tudja, mit gondolok,
szabadon gondolhatok, amit akarok.

Egyetlen másodperc, nem több, amíg kiélvezem a látszólagos hatalmam fölöttük. Eddig húzom a kérdés után beálló csendet, éppen annyira nyújtva el a pillanatot, hogy az könnyedén betudható legyen gondolkodásnak.
Utána máris engedem felkúszni az arcomra a látszólag kedves, bocsánatkérő mosolyt.
- Csak a másolattal szolgálhatok, az eredetinek nálunk a helye - és ezzel már nyújtom is a kezem, hogyha átböngészte a mappát, visszakapjam.
Amint ez megtörténik, már fordulok, hogy újra az asztal túloldalára kerüljek és ott beütve a három jegyű kódot - gyengébbek kedvéért: 1, 2 és 3 - aktiváljam a fénymásolót és hamarosan a készülék régi mivoltjának megfelelően kissé koszos másodpéldányt tarthatok a kezemben.
Ezt már nemes egyszerűséggel csúsztatom az asztalra, mindenféle mappa vagy műanyag tartó nélkül, hogy vegye csak el.
Remélem, annyi hasznát veszi, mintha semmi mást nem tett volna, csak a szomszéd gyereknek gyűjtött volna papírrepülő alapanyagot! De nekem az is megfelel, ha kitörli vele a seggét. Ő vagy az a nő, nekem aztán mindegy.
- Segíthetek bármi másban? - fordulok oda egy mosollyal, újra az asztallapra téve a kezeim. A bal alá még a rongy is visszakerült, mint a beszélgetésünk elején. A különbség csak annyi, hogy a jobb az eredeti aktát védi, várva a lehetőségre, hogy végre eltakarodjanak és én visszavihessem a helyére.


_________________


If you try to fix something this broken
you're just going to make it worse.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#14TémanyitásTárgy: Re: Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő   Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Melange - második felvonás
» A második otthon
» Ismeretlen, fialat nő egy játszótér csúszdájának árnyékában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-