♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
The Punk Rock Museum Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 The Punk Rock Museum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#1TémanyitásTárgy: The Punk Rock Museum   The Punk Rock Museum Icon_minitimeVas. Jan. 14, 2024 6:27 pm

The Punk Rock Museum ZRdJcfk

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#2TémanyitásTárgy: Re: The Punk Rock Museum   The Punk Rock Museum Icon_minitimeHétf. Jan. 15, 2024 1:59 pm


Kim& Gloria



*Nagy ritkán nem csak ropogós vagy gyűrött dollárokban szoktak csak fizetni a munkámért, hanem mással is. Az a plusz, amit inkább a jófejségem érdemel ki, a lelki szemetesláda énem, aki szeret hallgatni is, nem csak beszélni. A visszajáró vendégeim, akik elégedettek és szeretnek hozzám járni, már csak a hangulat kedvéért is. Főleg Deadman ismeretségi köréből kerülnek ki azok, akik meglepnek egy-egy VIP koncertjeggyel ami a backstage-be szól és nem holmi csápolós helyre. Vannak kedvenceim, mint például Santana zenéje, de egyébként kis kivétellel mindenevő vagyok, a lényeg, hogy élőzene legyen és ne valami géppel szerkesztett izé. Szerencsére a mai koncert ahova a belépőm szól, egybeesett a szabadidőmmel, s mivel kicsivel több, mint egy éve nyílt meg a hely, ideje volt végre körülnéznem a Punk Rock Museum-ban. Sok ismerős arccal találkoztam míg a nyakamban lévő VIP kártyát mutogatva eljutottam a színfalak mögé, társaságom is akadt olykor, kaptam a kezembe italt is, arcomba, lelkembe dicséretet, és megbeszéltem néhány munkát is a közeli jövőre. Igazából a koncerteket jöttem meghallgatni, de tervbe volt véve, hogy alaposan körül is nézek, elvégre nem csak zenét lehet itt hallgatni, hanem relikviákat vásárolni, megnézni a zene múltját, a stílus fejlődését, hogyan alakult a születésétől kezdve és hol tart most. Ajándékbolt, kiállítás volt itt dögivel, talán egy nap nem is elég ahhoz, hogy mindent megnézzek, főleg ha több időt töltök a színpad mögött. Épp kifújtam magam, némi technikai szünet volt, hogy átrendezzék a színpadot és kihasználtam az alkalmat, hogy a VIP vendégeknek fenntartott büfében magamhoz vegyek némi torokszárazság elleni szirupot, amiben esélyesen alkohol is van. Fogalmam sem volt a programról, nem tudtam mikor ki következik, és azt sem, hogy olykor a fellépő előadásmódja és zenei stílusa jelentősen eltér a punk rock-tól, de fiatal tehetségeknek is adtak helyet. Talán azért, hogy az aki éppen őt jön meghallgatni, maradjon még, hátha beleszeret a punk rock-ba is, nem mintha ennek a zenei stílusnak szüksége lett volna propagandára. Leültem egy fotelba, nagy volt a sürgés-forgás, az előző zenekartól elköszöntem, a következő még nem jött meg, de voltak ott mások is. Leginkább a szemeimet legeltettem, mégpedig a jelenlévők tetoválásain, élményeket, ötleteket gyűjtöttem mélán nézve a világba. A fotelom, egy másik fotel és egy széles kanapé társaságában foglalt helyet az egyik falmentén, közöttük kis asztal. Az eddig üres helyekre fiatalok zöttyentek le nagy hanggal és lelkesedéssel átitatva. Gondolom ma ők kaptak lehetőséget és örömmel használják ki. Mosolyogva néztem őket, még integettem is a poharat tartó ujjaimmal amikor rám néztek. Ha szóltak hozzám, válaszoltam, mert bárkivel szívesen szóba elegyedek, szeretek ismerkedni, megismerni másokat, főleg ha nem az én generációmhoz tartoznak. A kedvenceim ugyan az öregek voltak, a 60-70 pluszosok, de a tizenévesekkel sem volt bajom, ők is szórakoztatóak voltak a maguk ártatlanságával, amit nem a szűziességükre értek, a naivságukkal vagy épp megdöbbentettek mennyire érettek. A backstage már ebből kifolyólag színesebb volt mint a szivárvány.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down
 

The Punk Rock Museum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cour de Metal - Rock on 2
» Denver - Tour de Metal - ROCK ON! \m/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros-