♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Vote_lcapA meg nem valósult pillanatok... (aka) Voting_barA meg nem valósult pillanatok... (aka) Vote_rcap 
Leon Williams
A meg nem valósult pillanatok... (aka) Vote_lcapA meg nem valósult pillanatok... (aka) Voting_barA meg nem valósult pillanatok... (aka) Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A meg nem valósult pillanatok... (aka)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#1TémanyitásTárgy: A meg nem valósult pillanatok... (aka)   A meg nem valósult pillanatok... (aka) Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 1:51 am

"Az, hogy hogyan kötöttünk ki itt, a nyomozati anyag, igen sarkalatos pontja lenne."



...csakhogy teljesen másképp is játszódhatott volna....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------



- Azt hiszem ma én leszek az örs fő attrakciója... - és váltok.

- ..vagy a héten.


---------------------


"Az a mosoly... Már az maga ígér nem-egy kérdeznivalót, de alapesetben sem élek egy mesevilágban, gondolván azt, hogy senkinek sem fog feltűnni a jelenet, és ne kéne akár egy HÓNAPIG is azt hallgatnom, az ugratásokat, ugyan mi is derült ki itt és itt, és mennyire is szokatlan, nem jellemző rám, de legalábbis felér egy üstökös berobbanásával. 
Biztosra veszem hogy különböző támadások célpontja is leszek, de ezúttal ez, - MÉG! - nem tud érdekelni. Későbbre is hagyjunk egy kis aggódnivalót... "


---------------------


"Kylie lenyűgöző támadása még akár mosolyt is csalna az arcomra. Egyéb esetben. Ha éppen, mint jelenleg, ne tudnám, hogy nagyon is tudja azt, amit én tudok, és tud velem most már mindenki más, így...

Nincs miért játszanom a tudálékost.
Vagy legalábbis háromszor megkeverni a lapjaimat.
Tiszta beszéd ..."


---------------------


- Tudja... Tudod, szívesen mondanám azt, hogy csak felmérni jöttem a terepet, hogy biztos legyek benne, hogy tényleg senki nem tart szemmel, de igazából...
Én vagyok az aki szemmel akarlak tartani.



---------------------


- Félreérted, én nagyon is meg akarlak ismerni, de valami olyan erővel húz feléd, mint egy mágnes, és én képtelen vagyok ellenállni.


---------------------


- Csak én az a fajta vagyok aki soha nem hagyja kicsúszni a dolgokat a keze közül, és Te felborítottad az egész világomat! 


--------------------


- Glória,... szeretnék olyan lenni akinek van gyakorlata a nőkkel, de nemvagyok. Nincs mit ezen szépíteni, és játszhatnám azt, hogy ez nincs így, de ettől még hazugság lenne. 

- ... és én nem olyan vagyok aki ilyeneket kimondana, és nézz rám! MÉGIS! 


--------------------


- Én szeretném ha lenne jövője. 

Tetszik az aki vagy... És tetszik... az a valaki lenni a közeledben, melletted, akinek érzem hogy vagyok. Akkor. És még akkor is ha közben vérfagyasztóan félelmetes... 

"De ezeket már nem mondom ki. 
Nem érzem... helyénvalónak. Vagy ideillőnek vagy egyszerűen csak kiteregetni mindent, ő meg rájön.... hogy nem is vagyok akkora nagy fogás, mint aminek tűnik... vagy aminek csak gondol, mert tudjuk jól, hogy gondolkodni végtelen, és sokszor a közelében sincs a valóság. 

Háttt.... azt hiszem ez is egy ilyen alkalom... "


---------------------

"
Nem is tudom mikor csókoltam meg utoljára nőt...
Oké. Nem. Ez hülyeség. Senkit nem csókoltam meg, mármint nem.. ÚGY.. !
Most komolyan, már a gondolataimmal is összeveszem!!??

JÓ!
Szóval...
"

---------------------


"Az illata elvarázsol... Mondhatnék ilyet.... Vagy inkább gondolhatnék, a gondolkodás szabadsága még szent."


--------------------


- Akkor kimondom. Bármi másnál jobban vágyok arra, hogy most megcsókoljam. De itt... nem tehetem meg. Akárhogy is nézzük, ez, a munkám. És ebben nem ismerek könyörületet. 

Így ellen kell állnom a vágyaimnak.
- ahogy olyan sokszor. 

- Most boldog..? - nem számonkérő a hangnem. Inkább egy leeresztett kétségbeesésé - Most hogy elmondtam minden titkomat....


-------------------


"Ilyen nehéz döntés előtt még soha nem álltam...
Pedig nem az. Egyáltalán nem az. Csak egy éles jobbkanyar, és már indulok is tovább, egyenesen a vágyaim után.
Ez rém egyszerű....

Csakhogy az élet maga sokkal bonyolultabb ennél...."


-------------------


"Odabenn, még mindig azon jár a fejem, hogy jól tettem e. Hogy elengedtem a gyeplőt. Pedig a józan ész, egyre azt suttogja, hogy nem, ezt nem szabadott volna, nem itt, és nem....

... a vele kapcsolatos kérdéseim még mindig összezavarják a fejemet.
Ő az aki összezavar.
És néha ez nagyon is tetszik..."

--------------------


- Miért segít nekem??


"Sokáig hallgatok. Túl sokáig is ahhoz, hogy hihető legyen vagy egyáltalán úgy tűnjön szilárd, és határozott válaszokkal szolgálhatok.
Pedig jó lenne ha lennének válaszaim...

- ... Talán azért, mert azt gondolom nem mindenki azt kapja amit megérdemel... - hazudok. Részben. Részben meg teljesen igaz ami elhangzik, valóban az én gondolataim, de nem ezek a valós okok.
Így....

- Meg talán azért is, mert nem viselném el ha miattam meghurcolnák magát.

A féligazságok kemény tények. Az elrejtett hazugság pedig sokkal szembetűnőbbé teszi a lényeget, miszerint azt, hogy.... képtelen lennék megtenni.
Már ez alatt a rövid idő alatt is teljesen birtokba vett...
Ez nyilvánvaló.

Csakhogy ezt... neki  nem mondom ki.
Nyíltan.
Mert ezek az én gondolataim...."


---------------------


- Glória, maga megőrjít! Volt egy kényelmes életem, nem azt mondom hogy boldog, de teljesen.. kiszámítható, és akkor jön maga, teljesen felborít mindent, és én....

- ... most azt se tudom igazából mit is akarok.



--------------------


- Van egy rosszhírem.... Muszáj lesz attól is megszabadulnia....

- De legyen olyan jó, hogy ezt odabenn teszi meg, és én majd belegyűröm az egészet ebbe....

- emelem meg a bizonyítékos zacskót.

"Rosszhír?? Rosszhír. Nekem.
Mert őt ismerve nem számítok semmi jóra, de közben meg tudom, hogy mindkettőnknek így lesz a legjobb.

Vagy legalábbis nekem... "


--------------------


"Csak nézem a szemeit. Talán több ideig is mint kéne. Szeretném azt mondani hogy gondolkozom. De közben meg biztos vagyok benne, hogy ezúttal nem ésszel fogok dönteni. Nem úgy, ahogy az agyam diktál.
Pedig diktál.... "


--------------------


- Annak ellenére amit elmondott, - és amit átélt a szavai szerint - Mr. Fuentes NEM .. jó ember. És ha csak a fülébe jut, hogy valaki tanúvallomással élhet ellene...

".. Nem szokott kesztyűs kézzel bánni a tanúkkal. "


---------------------


"Vagy nem vagyok elég gyors, vagy egyszerűen nemakarok.
Inkább az utóbbi....
De amikor rám tör, először talán eljátszom a meglepődöttet, tudattalanul... de aztán kezesen belemegyek a játékába.
Én is visszacsókolom....
Először lassan.... vagyis csak érzéssel, visszafogva a valódi érzéseimet....
...de aztán már annál inkább.
Csak a helyszín, ő, és maga a tudat akadályoz meg abban, hogy végképp elengedjem magam. És természetesen a helyzet. Így miután megcsókolom, talán rövid... vagy akár hosszú percek teltek el, csak két kezem felfog a két felkarján oldalt, óvatosan, és csak úgy válok el tőle... hogy a homlokom még mindig a homlokán érintse.

Mondanom kéne valamit....

- Azt hiszem... most már a fűzőjét is be kell csomagolunk....

Touché!
Nem ez a megfelelő mondat.

Attól még igaz! "


----------------------


"Kylie szavaira csak biccentek. Részemről teljes mértékben megbízom benne, köztünk sohasem volt gond, semmiben, így ezúttal sem várok feszültséget.
A nővel viszont már annál nehezebb...
Ha nem is tekintjük a mi kis... közjátékunkat teljes mértékben, valami akkor is furdalja az oldalamat, a kíváncsiság, vagy már egyenesen az éhség az információra, ami a már vagy 6 hónapja folyó ügyben az egyetlen biztos pontot jelentheti. Már ha jelent egyáltalán bármi biztosat, nem csak tovatűnő füst az égen...
Amíg ez ki nem derül, a dolgot a lehető legbiztosabb kezekben kell tartani, és bár ezúttal az is tény, hogy én voltam az aki mellé lőtt, aki nem cselekedett időben, arra is hajlok biztos kézzel, hogy egy percig se álljak a nyomozás útjába, így minden tőlem telhetőt megteszek.
Ebbe az is beletartozik, hogy rendelkezésre bocsátom a ruhám. Jobb híján. "


-----------------------


"Leáll a motor, de még nem szállok ki. Képtelen vagyok. Egyszerűen...

Onnan meg már minden olyan hirtelen történik...

(Megcsókolom a kocsiban)

- Ha még egyszer.... aztcsinálod velem, amit a helyszínen.... Én nemállok jót magamért....

Azzal újra megcsókolom.

- Nem megyek fel... Félek tőled... Őszintén....
Piszkosul erős hatással vagy rám, és egyszerűen képtelen vagyok ellenállni.


Nemlehet...

- Majd küldök ide egy járőrautót. Hogy figyelje minden lépésedet.
És én... igyekszem én is benézni néha.

( ha muszáj. de ezt már csak én teszem hozzá. de el kell végezni a dolgomat. valakinek. )


------------------------


"Hirtelen elterülök az ágyon.
Az jár a fejemben .. Ő jár a fejemben.
A mosolya... A nevetése..
Az ahogy képes és játszik velem. Ahogy rám néz ..
Ahogy egyes pillanatokban eladnám érte az egész életem, és ahogy bármit képes lennék megtenni.
Ijesztő.... de imádom.
Őt imádom...
Egyszerűen....

Mély sóhajt húzok be, és valami azt igényli, hogy most azonnal fejezzem ezt be, mert nem lesz jó vége. Nem fogok megjelenni a kapuja előtt.
Mert nem.
Elég erős vagyok hozzá.
Így...

egyszerűen fellököm magam, és megcélzom helyette a fürdőszobàt.
Az majd lehűt kicsit... "


-----------------------

 
"Csak odamennék, és megcsókolnám. Beszívnám azt a kellemesen csiklandozó illatát ... Aztán hagynám magam abban elveszni."


-----------------------  


- Ön rendkívül vonzó.... Miről is beszélek, pokolian felizgat! - nyelek - De ha megteszem, és a védő(ügyvéd) kiszagolja, egyfüst alatt elvesztem az ügyemet / tanúmat, és soha nem leszek képes pontot tenni ennek az ügynek a végére.
Így bármennyire is szeretném... Nemlehet.



-----------------------


"Azon dilemmázom, hogy meddig is mehetek el. Mármint azon túl, ameddig már elmentem, túl rázós a visszaút, rögös, és még ott van a pakliban a feljelentés is, hogy panaszt nyújt be, vagy egyszerűen fogja magát és keresztbetesz. Kitelik az ilyen szenvedélyes nőktől.

De az is nyilvánvaló, hogy nem hagyhatom ennyiben. Miatta is... és mert nem igaz, hogy nem törődöm vele, mert igenis törődök. Nagyon is. Talán túlságosan is tetszik nekem, ami újabb akadályozó tényező.
A munka.. fedhetetlenségének tekintetében.
Így hát meg kell találjam az arany... középutat.
Szükségem lesz rá."


-----------------------


- Nézze Glória... Be kell valljam, töredelmesen, hogy azért hoztam haza... vagyis igazából azért ajánlottam fel a szolgálataimat, mert szerettem volna...- itt egy kis időre megakadok. De aztán mégis folytatom. - Szóval szerettem volna még egy kis ideig élvezni a társaságát. - és kimondtam. Végre. - Tudja nem minden nap van esélyem ilyen szórakoztató személyiségekkel tölteni az időmet, de azt is be kell valljam, hogy ha a tanúvallomása alapján a bíró elrendeli a vizsgálatot, vagy akár már a letartóztatást, akkor az okozhat majd gondot.

- Nézze... Nem akarom hogy féljen. Nincs mitől tartania. Ha arra kerül a sor, mindenképpen elrendelik a védőőrizetet és akkor számoljon vele, hogy egy kis ideig az otthonát magára kell hagynia. Ahogy mindenki mást is, aki Önnel él. - tiszta beszéd. Már eleve ezzel kezdhettem volna, helyette mélyen.. és egy cseppet sem meggondoltan előre belekevertem egy olyan tébolyító spirálba, ami lehet el se jött volna, vagy akár bebizonyosodik hogy minden csak félreértés, és akkor célkeresztbe sem került volna, én meg előre elrontottam mindent.
Kifele bámulva az ablakon mellettem, csak alig összepréselt szemekkel rázom meg a fejemet.

Basszameg!  "


-----------------------
Vissza az elejére Go down
 

A meg nem valósult pillanatok... (aka)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: játékkal kapcsolatos :: Saját bejegyzéseid :: Adattár-