♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Vote_lcapBálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Voting_barBálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Vote_lcapBálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Voting_barBálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bálna vs. Harley 4:0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#26TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 5:57 pm

Szóval mást... Nembaráti a fogadtatás, pedig én voltam az aki egyáltalán megelőlegezte azt a bizalmat és nemhagytam hogy kicsinálják. Így úgyérzem valami jár nekem! SŐT! Sokkal több is annál!
A fekvő szavaira viszont elvigyorodok. Tetszik a kisss.. tökössége, hogy nem szarik be, a helyzettől és még spiritusz is van benne, telibe de ellent mondani! KÉSZ FŐNYEREMÉNY!

- Okééé, majd megköszönöm. - vigyorgom el. - De mondok JOBBAT! Tedd meg te helyettem, a mélyen tisztelt uraknak is, VÁRJ! Visszaviszlek, és meglátjuk hogyan sül el a dolog! - Hm?? Ezt már csak a szemeim diktálják. Merthogy mennyi az az annyi... Nalássukcsak..

- Nos! - kezdek el lépkedni újra, habár az idejében, az előbb, már épp megpihentem, újabb kellemes és nyugodt szuszt keresve, az ajtómelletti komód megszokássá vált ormán. Vagyis ott.. seggel...
Nadeakkor!

- Ha az említett urakat akarod lehengerelni, akkor kurvasokat! Ha csak engem... akkooor..  hm.. - elgondolkozom. Mennyi is lenne a javítás?? Ahhoz előbb a szervízben kéne megszemlélni, meg egy kis plusz, meg jatt, meg miegymás... - Olyan pár ezer dolcsi elég lesz. - kacsintok. De helyesbítsünk.- Olyan tíz... húsz.. meg a fájdalomdíj. - merthogy azt már KI NE HAGYJUK! Booorzasztan fájdalmas kihagyni azt az egy-két üzletet, amihez.. ugye jelenleg a földhöz vagyok kötve. Fájdalomdíj...

- Vagyis ha idevesszük még azokat a végletekig baaarátságos és jókiállású fickókat is, olyan 100 rongy körül megúszhatod. - kacsintok rá megint. - Per fő. - oké, ez a legjobb üzlet. Persze csak tippelek. Ki tudja, az ilyen fajta annnnyira pénzéhes!

 

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#27TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 15, 2020 5:05 pm

Makacs elszántsággal nézek a szemeibe, s csak egy röpke pillanatra suhán át az ijedtség a fejemen. De nem mozdulok, hacsak nem indul meg felém.
-Ha engem viszel a pénz helyett téged is kifiléznek. - jelentem ki tárgyilagosan és baszottul remélem, hogy sikerül ráhibáznom a logikai bukfencre amit őméltósága oly kegyesen ignorált.

Figyelem ahogy járkál és próbálja kimatekozni az összeget. Lehengerelni nem akarok ugyan senkit, se az ogrékat sem a szőke hercegem, de erre inkább nem mondok semmit. A pár ezer dolcsi nem kevés, de reálisnak tűnik így első hangzásra, de ahogy megy fel az összeg…. Meg még a fájdalomdíj….. Rendesen kerekednek a szemeim.

-100 rongy??? Per fő??? - szakad ki ahogy rendesen megnyomva ismétlem a szavakat hitetlenkedve… - Most csak szopatsz… - nézek a szemeibe, hiszen most kell elröhögnie magát és korrigálni az összegen. Ugye?? Neeeeem, nem. Ez kurvára kizárt. Nem értek a mocikhoz, eddig rendben van, de ez… Lófasz! És már nyúlok a telefon után, mert a google még mindig jobb barátom, mint ez a drága aki sonka helyett most félkarú rablót akar velem épp jáccani. És ha nem szól közbe vagy kapja ki a kezemből a telót hát röpke pár perc pötyögés és qrvatahározottan fordulok újra vissza hozzá. - 10 rongyból már egy zsírúj Harleyt is vehetek Cicám, szóval részemről el is felejthetjük a barmokat és számolok inkább csak veled. - hangzik reményeim szerint kellő eltökéltséggel a felelet. Elvégre egy hülyét még mindig sokkal egyszerűbb és költséghatékonyabb boldoggá tenni.

_________________

Mindenki kibaszott szerelmet keres...

. . . én csak iható bolti kávét. ♡
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#28TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 1:28 am

Nos... van némi igazság benne, de ezt neki nem kell tudnia, vagy csak ééén nem vallanám be, holott lehet már azért is kiérdemeltem legalább a 45-ös kalibert, amiért zsebre raktam a pultról a pénzt!
Nem viccelünk ezekkel a csókákkal...

- Hm. - csak ennyi. nem több. - Majd meglátjuk melyik lesz jobb üzlet. - most megfogott.
De mivel szóba kerül a lé is végre, eszemben sincs nem hajlandóságot mutatni, így hamarjában ki is számolom az esedékes lóvét.
Csakmert....
... csakmert olyan szééépen, kéért..

De nemtetszik neki! A fene a gusztusát...
Való igaz, mondhattam volna ennél csekélyebb összeget, de akkor hova az igazság, és hova a tisztelet!!! Így még amikor a képembe is nyomja azt a képet, - már ha a képembe nyomja - nekem eszemben sincs, a komód elől, egy pillanatot sem mozdulni.
Hátakkoreztbeszéljükmegdrága.

- Az a moci már a szííívemhez nőőőttt.. Együtt húztunk le hosszú éveket, jóban.. rosszban... egészségben.. betegségben... Ez nem olyan szeretet amit csak úgy megvásárolhatsz kiszúrva a szememet pár szaros dolcsival, szóval MINIMUM a legújabb dizájnt kell venned! - és vigyorgok. Csakmert megtehetem, és csakmert ha nem megy bele az üzletbe, félek, nekem kell valami okosat kitalálni!

Abból meg... lehet ő nem járna olyan jól...
Vagy mégis??


_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#29TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 10:52 pm

- Ahha.. - fűzöm csak hozzá, de teljesen biztos vagyok benne, hogy mégiscsak sikerült ráhibáznom a dologra. Szóval mégsem fogunk kézenfogva romancicusan visszakocsikázni abba a rendkívül szimpatikus késdobálóba. Ez azért több, mint megnyugtató, bár a helyzetet még közel sem oldja meg.

Úgy tűnik az egyszerű matek sem az erőssége nyuszikának. Persze értem én, szentimentális érték, meg minden hasonló hülyeség, de ez azért mégiscsak masszív túlzás.
- Jó tudni, hogy ilyen önfeláldozóan cserélnéd le a több éves szerelmed a legújabb modellre. Minimum. - vigyorgok újra cinikusan a szemei közé ahogy visszacsúsztatom a telefont a zsebembe. Ez így qrvára nem lesz jó basszameg!

- Lófasz! - csúszik ki csak úgy érzéssel, szerény véleményem szerint tökéletesen összefoglalva ezt az egész tetves délutánt. Aztán csak nekiállok agyalni és mintha csillanna az az izzó a fejem fölött ismétlem meg…. - Lófasz? -kissé kérdőn, de látszik, hogy ízlelgetem a gondolatot, no közelsem olyan összefüggésekben, deeeeee….
- Ez akár még működhet is! - csillan a szemem végre némi reménnyel ahogy ellököm magam a faltól és teszk pár lépést nyuszi felé.
- Mennyire értesz a versenylovakhoz? - kérdem immár teljes magabiztossággal ahogy tekintetem az övébe fúrom. Ez lesz a megoldás. Ennek kell lennie!

_________________

Mindenki kibaszott szerelmet keres...

. . . én csak iható bolti kávét. ♡
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#30TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2022 1:09 am


- Most mit mondjak... Senki nem hibátlan.. - és igaz. Hogy vesse a szememre!? Rajta! Igazából nem is lenne olyan rossz csere, elvégre pont esedékes lett volna egy alapos és teljes generál.

Persze azt hittem már kevés csibe tud engem meglepni. Pedig ez MEGTETTTE! Konkrétan három t-vel. Na most hogy a felröppenő ötlet, vagy inkább maga a kreativitás az ami az elismerendő érdem, még nemegészen világos. Csakhogy intézett hozzám egy kérdés is. Én meg... ne hagyjuk már tűkön a szentemet, bizisten, most tökőszinte leszek!

- Van négy... lába?? - na ennél azért jóval többet. De azt senki ne mondja rám, hogy lángész vagyok, pláne ha a célkeresztbe kerül egy gebe.
Nincsenek jó emlékeim.

- Oké, ilyen kis törpe suttyók himbilimbiznek rajta, de most hogy is keveredik ez a mi kis ügyünkbe!?? - húz csíkká szemem. Elvégre elvesztett. Ha a figyelmem nem is, az összefüggéseken még van mit csiszolnia.  


_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#31TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2022 1:32 pm

Csak húzom a szemöldököm sokatmondóan, de inkább nem kommentálom a nagy áldozatkészségét. Nincs értelme. Ami viszont ez után jön….. Hát meg kell tapsolnom.
-Négy lába… tényleg? - emelem ki fenemód átfogó ismereteit, de aztán újra összefonom a karjaim magam előtt és hagyom hadd dolgozzanak még azok a fogaskereket.
-Pont úgy, hogy történetesen van egy versenylovam, zsenikém. - szalad a féloldalas mosoly, majd csak a biztonság kedvéért csúszik még utána - De nem, őt sem szedheted darabokra.
Hogy mikor kezdek én is fel-alá sétálni a lakosztályban már fel sem tűnik, de úgy magyarázok csak fél szemmel odapillantva rá, de a figyelmem már újra a telefonon.
-És van hozzá egy himbilimbiző suttyóm is. Szóval a terv az, hogy nyerek neked egy mocira valót. - villan újra teljes magabiztossággal a vigyor ahogy ismét megállok vele szembe, de így, hogy kész a terv és ezerszer job, mint bármi más terv eddig hát nem látom okát, hogy tovább ramancicázzunk itt kettecskén.
-Na gyere, mire vársz? - fogok rá a kezére (ha hagyja), mintha ezer éves haverok lennénk minimum és húzom is ki a szobából, majd vissza a kocsi felé… már ha más elgondolása nincs közben az úrnak.

_________________

Mindenki kibaszott szerelmet keres...

. . . én csak iható bolti kávét. ♡
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#32TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2022 12:35 pm

V.. VERSENYLÓ!!??? Azonnal csilingelnek is a szemeim előtt a dollárok, és ha eddig erősen enervált is volt a modorom, most teljességben kezd érdekelni.

Megint járkálásba kezd, én meg csak szemeimmel követem, szinte levegőt se veszek, két kézzel kapaszkodva abba a fiókos izébe, csak hogy meg ne zavarjam, összegabalyítsam a társalgást.
Jórészt önmagával.

- Szóval mégis van pénzed... - szűröm ki a végkövetkeztetést, ami ha mégsem a teljes kép, de annál sokkal édesebb, vagy legalábbis eredményes lehet, egy jóízű kis üzletben. JÓ... ötlet volt összecsomagolni a kis Szőkét!
Isten útjai tényleg kifürkészhetetlenek...

De akkor elkapja a kezem, és már ránt is kefele, még ha nem is meghatározott a cél, engem ez azért annál jobban érdekel.

- VÁRJ-VÁRJ-VÁRJ! - emelem fel, csak a kezeimet, nem a kis csibét, de ezzel megállásra kényszerítem. Vagy ha nem, ha mégis szökne, úgyis elkapom. - Szóval azt mondod... érdekelt vagy a lóversenybizniszben, és akár még jó tipped is akad, vagy fogalmazzunk úgy, hogy biztos győzelem, jól értem!?? - mert ha jól, nem váltjuk bizony aprópénzre. Ennél SOKKAL jövedelmezőbb üzletet teremthet!


_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#33TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bálna vs. Harley 4:0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Motelok-