♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Don Heckley Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Don Heckley Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Don Heckley Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Don Heckley Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Don Heckley Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Don Heckley Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Don Heckley Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Don Heckley Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Don Heckley Vote_lcapDon Heckley Voting_barDon Heckley Vote_rcap 
Leon Williams
Don Heckley Vote_lcapDon Heckley Voting_barDon Heckley Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Don Heckley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#1TémanyitásTárgy: Don Heckley   Don Heckley Icon_minitimeVas. Május 01, 2016 5:02 pm

Donald Jeremiah Heckley
Columbine, Colorado, USA
1981.június.2
35
A Rock Vegas rádiállomás reggeli műsorvezetője
Media
Alessandro Venturella

Amit jó ha tudunk...


Feltűnő személyiség vagyok. Alapjáraton egy kisnövésű, mérges tekintetű medvére hasonlítok. A hajam világos barna színű, felül középhosszúra meghagyva. Az arcom mint minden fehér embernek...fehér. A szemeim apám után mogyoró színűek. Már lassan három éve hosszú szakáll veszi körül az arcom. A régi sportolásaimnak és aktív "celebségem" korából egész szép kis izomzat maradt hátra. Száznyolcvan centi felett jár a magasságom ehhez úgy kilencven kiló párosul. Mostanság kicsit kényelmesen élek, ezért egy apró, amolyan férfi pocakot növesztettem. De ettől függetlenül még mindig szikla kemény maradtam. Nem tudok viselkedésileg sokat mondani magamról, majd a történetem hallatán megítéltek.

Ha van még mit mondanod...

1999.március.2.

A Columbine középsuliba jártam. Sima érettségis osztály tagja voltam, amolyan magamnak való fajta, mégis akadtak körülöttem legyeskedők. Őket tekintettem a legjobb barátaimnak és ők is engem. Furcsa, hogy így beszélük róluk, nem? Sajnálom, ilyen a viselkedésem. Komor.
Délelőtt volt és kicsengettek. A kedvem különöskép bosszús volt, mivel Dave Sanders edző volt aznap az angol óránkon mint felügyelő tanár. Többször is cseszegetett, hogy nem járok edzésre. Akkoriban a rögbinek szenteltem a tanulás utáni időmet, de megmondom a frankót: egy idő után herótom volt tőle. Talán csak a lázadó korszak miatt éreztem így, de utólagos visszatekintéssel se vagyok máig oda a futballért.
A teremből elsőnek léptem ki mellettem pedig a régi padtársam, Brooks Brown csatlakozott. A srác látta, hogy valami nem stimmel rajtam, ezért aztán megpaskolta a vállam.
- Hé, Donnie! Mi a gáz?
- Sanders edző ki fog rúgni a csapatból. Érzem.
- Ugyan! Az egyik kis kedvence vagy, csak nem teszi...
Mélyet sóhajtottam.
- De, simán. Két hete nem voltam egyszer se edzésen. Beállítja helyettem majd Isaiah Shoelst.
Hirtelen mögöttem villámként ott termett Lauren Townsend. A magas, csinos lány üde mosollyal mászott bele az arcomba.
- Nem kell aggódnod, Don! Isai csak kispados. Minimum ad neked négy hetet. Mr.Sanders kedves ember és csak nem rúgja ki a kedven...
A hátunk mögött valami a földnek csapódott majd harsány röhögés támadt. Megfordulva néhány pöcsfej éppen egy vékony alkatú srácot löktek a földre majd mentek tovább nyerítve. Brooks Brown fáradtan felsóhajtot.
- Csóri Harris...
- Mindjárt jövök, felsegítem. - mormogtam magam elé majd a többiektől elszakadva a sráchoz sétáltam.
Az szipogva pakolta a könyveit közben halkan motyogott. Lehajoltam néhány füzetéért majd a kezébe nyomtam.
- Hé...ööö...Eric, igaz?
- Ja.
- Itt vannak a füzeteid.
- Hmm...kösz.
Sajnáltam egy kicsit a srácot. Évfolyamtársam volt és mégis alig ismertem. A stílusát viszont bírtam.
- Gyere, felsegítelek.
Elkaptam a kezét. Meglepően vékony volt az én vaskos tenyeremhez mérten. Egy rántással felhúztam és egy-két paskolással leporoltam a vállát.
- Te...Eric! Nem neked a haverod az a colos srác...Dylan...Kloo?
- Klebold. - válaszolt félmosollyal a srác.
- Az! Láttam, hogy van Rammsteines meg tököm tudja milyen pólótok. A bratyómnak akarok hasonlót beszerválni. Tudsz ilyeneket szerezni ha adok rá pénzt?
Harris egy percig összevont szemöldökkel nézett majd bólintott.
- Öhmm...ja. Mikor lesz tesód szülinapja?
- Április huszonhárom.
Eric arcára döbbenet ült ki majd hirtelen szó nélkül elballagott sietve. Lassanként egyedül maradtam a folyosón. Ki hitte volna, hogy egy hónap múlva ez a folyosó vérben fog ázni.


1999.április.20.

Nem okos dolog berúgni egy suli előtti napon. A szüleim nem tudtak róla. Arizonában voltak a nagyszüleimnél, öt napig az enyém volt a ház. Ennek örömére ünnepeltem és amolyan istenesen, egyedül berúgtam. Tudjátok olyan módba, hogy leülsz-bekajálsz-és veszekszel a tévével.
Ennek eredménye képen valamikor 11 óra után keltem fel. Nem sima ébresztőre, óó nem! Hanem egetverő telefoncsengésre. Bár jobban átgondolva talán saját horkantásom volt ami felébresztett, nem pedig a nappaliban lévő vonalas. De az a szar a világ összes pénzéért nem akart elhallgatni.
Morogva pattantam fel, egy szál Ádám kosztümbe és ballagtam ki a nappali telefonjához.
- Hall..khmm...halló?
- Halló?! Donnie te vagy az?!
- Brooks? Francba, te se mentél suliba?
Brooks hangja ijesztően kétségbeesetten csengett fel. Nem volt hisztériás, de remegett és halkan beszélt.
- Don...Donnie! Ne menj be a suliba, érted?! Be ne menj! Állati nagy gáz van azt hiszem...Eric Harris és....
Egy rendőrautó sivítva húzott el az utcánkba, úgyhogy egy percig teljes süketség vett körül.
- Na, várj töki! Kezd el még egyszer! Mi van Harrissel?
- Kibaszott pszichopata! - emelte feljebb a hangját. - Klebolddal valami...valami kurva nagyot forralnak...
Bár álmos voltam, a szemeim már éberen vizslattak a semmibe.
- Mire gondolsz?!
- Szerintem...úr isten...Don...Donnie, szerintem ezek...
- Mi van?!
- Kapcsold be a tévét és nyomj a hatosra...
- De miért?
- Csak csináld!
Rövid keresgélés után megtaláltam a távirányítót és benyomtam a tévét. Az első dolog amit megláttam az iskolánk volt, ami előtt tucat rendőrségi kocsi állt és egy bemondó nő. A szövegéből csupán a végét csíptem el.
-...nem tudni a lövöldözés hagyott-e egyelőre maga után áldozatokat, mindenesetre a columbinei rendőrség bevetette erejét a tizennyolc éves Eric Harris és a tizenhét éves Dylan Klebold ellen.
Itt jött az a pillanat, hogy elájuljak.
A gyilkosság tizenhárom főt kívánt, köztük az edzőmét, Dave Sanderst. A tizenhárom főbe beletartozott a szép mosolyú Lauren Townsend és a kispados Isaiah Shoels. Magamat ismerve én se úsztam volna meg. Vagy talán Brookssal együtt elengedtek volna engem is. Az utolsó két áldozat maga Eric és Dylan volt. Nem bíztak semmit a véletlenre és a fegyverük legvégső tárját magukra tartogatták. Egy hét múlva a könyvtárba még látszódott az elkenődött vérfolt az ablak alatt, ahol valahol Dylan hórihorgas teste feküdt vérbe fagyva.
A szerencse fia vagyok...

_________________
Don Heckley Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Don Heckley   Don Heckley Icon_minitimeHétf. Május 02, 2016 10:55 am

Elfogadva!

Üdv Közöttünk (még) Idegen!

Nem árulok el titkot - pláne mert személyesben már elárultam - hogy nekem spec nagyon bejön a stílusod! A valós alapok - a nem feltétlenül csak alapok - még inkább megkapóvá teszik a történetet, szóval az én részemről mindenképpen egy Big LIKE az ítélet!

Másodsorban amit viszont sajnálok, hogy nem tudtunk meg több részletet, most ki- és mi vagy, hogy kerültél ide - már a városba - miért, és mit csinálsz itt. Bízom benne a játékok során kiderülnek majd ezek a részletek.
Az írásoddal nincs gond, SŐT! Tartsd meg jó szokásodat, a partnereid hálásak lesznek érte, csak a mondatszerkezetekkel figyelj. Úgy add ki a cuccot a kezedből ahogy mástól is elvárnád Veled szemben.
Az igényesség mutatkozza meg a jellemet! Wink

A stempli mindenképp a Tiéd, sokadszor is Üdv Vegas-ban, vadássz le pár játékostársat, aztán lehet forgatni a várost, ki a négy sarkából vagy össze, a lényeg hogy mindenképpen érezd jól Magad!


Foglalj avatart, aztán nyomás a placcra! Very Happy

Vissza az elejére Go down
 

Don Heckley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Don Heckley - Amour

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Media-