♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Berenice Rivers Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Berenice Rivers Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Berenice Rivers Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Berenice Rivers Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Berenice Rivers Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Berenice Rivers Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Berenice Rivers Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Berenice Rivers Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Berenice Rivers Vote_lcapBerenice Rivers Voting_barBerenice Rivers Vote_rcap 
Leon Williams
Berenice Rivers Vote_lcapBerenice Rivers Voting_barBerenice Rivers Vote_rcap 
Derek Moretti
Berenice Rivers Vote_lcapBerenice Rivers Voting_barBerenice Rivers Vote_rcap 
Alessandra Clark
Berenice Rivers Vote_lcapBerenice Rivers Voting_barBerenice Rivers Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Berenice Rivers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Berenice Rivers

Berenice Rivers

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Model
Location : LV
Posts : 11

#1TémanyitásTárgy: Berenice Rivers   Berenice Rivers Icon_minitimeVas. Május 08, 2016 8:42 pm

Berenice Rivers
Las Vegas, Nevada
1994. 04. 30.
22
Modell
VIP
Andi Muise

Amit jó ha tudunk...


Berenice vagyok, 22 éves világhírű topmodell.
Véleményem szerint én magam nem változtam, nem szálltam el mint a győzelmi zászló, csak mert véletlenül bejött az élet. Félreértés ne essék, imádom az egészet, de pontosan tudom, honnan indultam. Pontosan tudom, kik azok, akik gyerekkorom óta mellettem vannak, s nem csak azért, hogy hátha magammal rántom őket a rivaldába. Persze akad ilyen típus is az életemben... sajnos.

Ha a külsőmről kéne szót ejteni, azt mondanám, nem értem milyen fantáziát láttak bennem. Hosszú barna haj, barna szemek. Nem vagyok egy óriás, de egy hobbit sem. Az alakom, nos azért bizony tennem kell, hogy ilyen kis karcsú maradjak. Pedig világ életemben utáltam edzeni, de sok választási lehetőségem nem volt. Vagy koplalok - ami nem az én asztalom -, vagy be kell iktatnom az életembe a testmozgást. Az utóbbit választottam. De emellett persze oda is kell figyelnem, hogy ne zabáljak mindent össze, ami nem egyszerű. Főleg, ha éppen szar napod van és a modellvilágban bevallom őszintén, megesik, hogy elkenődik az ember.
Először azt hittem, mivel a szépségiparban dolgozom, elfelejthetek olyan dolgokat, mint a tetoválás, amihez régóta vonzódást éreztem, de nem. Hatalmas meglepetésként ért, amikor az egyik kolleginát megláttam, akinek nagyjából a felsőteste 90%-át tetoválás fedte. Szó szerint butusnak nevezett, amikor rákérdeztem, hogy ez hogyan lehetséges. Nos, azóta nekem is van a két csuklómon és a bal karom belső felén. Lenyűgöző, milyen csodaszerek vannak manapság, amiknek hála a bemutatókon nyoma sincs az ilyesféléknek.

Ha megkérdezed, hogy mit szeretek, valószínűleg a Top ötös így hangzana:
► A szüleim, akik tisztességesen felneveltek, eltűrték a tinikorral járó szeszélyeimet, hogy olykor suli helyett máshol voltam, nem borultak ki teljesen, amikor otthagytam az egyetemet, s még akkor sem, amikor előálltam azzal, hogy elmegyek egy fehérneműüzlet modell-castingjára, hanem mellettem álltak és azt mondták "Jól van kislányom, ha te ezt szeretnéd, akkor csináld, mi itt vagyunk Neked!"
► A munkám. Tudom, valószínűleg a csekély létszámú kivétel közé tartozom ezzel a kijelentéssel, de mindig is érdekelt ez a világ. Még tízenévesen az exem eléggé sok sulis anyagához én voltam a modell, és még valami idióta reggelizőpelyhes reklámfilmbe is jelentkeztem brahiból. És ugyebár azt mondják, akkor a legjobb, ha azt teheted, amit szeretsz.
► Az állatok. Egészen kiskorom óta odavagyok értük, volt cicám kiskoromban és két törpehörcsögöm. Most azonban a munkám miatt inkább amellett döntöttem, hogy nem kéne. Vérzik a szívem, s legszívesebben körbevenném magam mindenféle szőrmókkal, de ez van.
► A zene. Régi-új, nem számít, csak jó ritmusa legyen. Olyan, aminek át tudom adni magam teljesen, vagy épp ki tudom kapcsolni az agyamat.
► És végül, de nem utolsó sorban, nincs is annál jobb, mint amikor összeülök a barátaimmal, s egy jó sörözős-borozós-dumálós estét tartunk. Mint régen, a fények és a csillogás előtt.

De vannak nem szeretem dolgok is az életemben, hogy csak egy párat mondjak:
▼ Első helyen a kedves exem áll. A mindent elsöprő vadregényes, perszelő románcunknak hamar véget vethetett volna, hogy modell lettem, de nem. Én hülye vért izzadva beszuszakoltam őt a céghez, fotósgyakornoknak. Gondolom innentől kezdve nem okoz senkinek meglepetést, ha megjelenik a sorok között a megcsalás, a megtörtség, a megalázottság érzet, amit persze senkinek nem mesélhetsz el és vágj jópofát. De ez még korántsem a jéghegy csúcsa...
▼ Erőszak. A szó mindennemű értelmében, de ehhez nem kívánnék többet hozzátenni. Ez olyan privát dolog...
▼ Modellek, akik megkurvulnak. Attól, mert szép vagy és híres, még ribancnak nem kell lenned. Hiába fekszel össze a fotósoddal, az ügynököddel, a bárkivel, aki feletted áll, a sikered talán még nagyobb veszélybe kerül, hisz ha egyszer nem azt teszed amit kérnek tőled... A média plüssnyuszi lesz a polcon a gondjaidhoz képest.

Ha van még mit mondanod...

2014. Las Vegas

Szokványos nap. Semmi különös, ha azt nem számítjuk bele, hogy legalább másfél órával hamarabb érkeztem a szoliba mint ahogy a műszakom kezdődött volna, csakhogy egyrészt ne otthon unatkozzak, másrészt hogy Shanica barátosném napját szebbé tegyem ezzel.
Csak úgy csacsorásztunk. Néha azért kimentünk a szoli elé egy cigire, de többnyire ő a pultban ücsörgött, én meg a kanapén heverésztem a kutyájával, Gummy-val.

- És találtál már valami ínyedre való melót? - kérdezi tőlem egyszer csak Shan, amire a válaszom először csak egy hangos levegőkifújás volt. Na ez az, témánál vagyunk. Szeretek itt lenni, nem arról van szó, csak ez olyan gyorsan monotonná válik. Még csak két hónapja ajánlott be, de én már másfelé nézelődöm. Nem tehetek róla, nekem kell a pörgés és bárki mondjon bármit, egy szoli nem kavarja föl az állóvizet.

- Nem, egyelőre nem. Kicsit meg vagyok lőve így szakma meg ilyenek nélkül - mondom, miközben Gummy fülét gyűrögetem. Imádnivaló kis dög. Egy igazi kis izgága törpespicc. - De ezt gondolom nem Neked kell bemutatnom - teszem még hozzá felnézve rá. Ő is hasonló cipőben van, csak ő abszolút nem akart egyetemre menni. Ha jól tudom, valami fodrász vagy sminkes tanfolyamot csinál most éppen. Őt ez mozgatja, nem a diploma.
Közben felém dob egy szál cigit, jelezve szándékát, majd kint folytatjuk a diskurzust.

- Tudom, hogy téged jelenleg nem mozgat a tanulósdi, de ha mást nem én a helyedben beiratkoznék valami tingli-tanglira. Hogy legyen mihez nyúlnod, ha úgy esik. Ez mellett a meló mellett simán belefér - mondja mosolyogva. Mástól ezt biztos tukmálásnak venném. - Amúgy facebookon nem néztél még szét? Van egy csomó csoport ami ilyenekkel foglalkozik - pattan ki fejéből hirtelen a szikra. Erre én nem is gondoltam, pedig teljesen egyértelmű lenne.



Később...

Már én vittem a szolit, s most Shan henyélt a kanapén, mivel még mindig volt miről dumálnunk. Néha meglepő, honnan van ennyi beszédtémánk.
Őszintén szólva a melókeresős témát én már el is felejtettem, mikor Shan egyszer csak a telefonja mögül elkezd nekem álláshirdetéseket olvasni. Némelyikhez igen cifra kommentárt fűzve, amin én iszonyat jókat mulattam. Közben be-betévedt egy-egy vendég, ami őt abszolúte nem zavarta, csak csivitelt nekem még akkor is amikor nem hallottam.

- Aaah, itt van egy nagyon szimpi! - emeli föl a hangját, hogy most aztán tényleg odafigyeljek rá. -"Újonnan alakult fehérneműcég (Heaven Of Underwear) keresi arcait, 19-30 év között. Megjelenés a castingon smink nélkül vagy natúr sminkben..." Van itt telefonszám is, de holnap kezdődik a casting. Én a helyedben megpróbálnám, el is viszlek - pörög föl teljesen. Ilyenkor annyira imádni való, de félelmetes is.

- Ám legyen Frau Führerin! Egy castingon nem múlik a világ, maximum nem felelek meg - egyezem bele készségesen. Na jó, valahol tudat alatt már az én fantáziámat is megragadta a dolog. A holnap vízválasztó lesz, előre érzem.


~×~

Nem mondhatod el! - visszhangzik a fejemben, miközben kapucnival a fejemen, felhúzott térdekkel ülök már legalább egy órája a buszon. Először haza akartam menni. Haza anyáékhoz, sírni. Rengeteget sírni, de nem tehetem. Apa egyből rápörögne a rendőrségre, hogy vetessünk látleletet, hogy jelentsük föl, hogy tapossuk el a férget! De nem lehet.
Aztán eszembe jutott Shanina, de hozzá sem mehetek. Neki sem mondhatok erről semmit, hisz ő is erőltetné, hogy hozzam nyilvánosságra a dolgot. Basszam szét a karrierjét, amit nekem köszönhet, de nem lehet! Ha megteszem, a sajátomnak is adok egy hatalmas maflást. Minden olyan dolog, amit felelőtlenül elkövettem anno, minden a napvilágra kerülne.

Zokogok, mint valami pár éves kisgyerek, akire anyu ráordított, hogy ne rosszalkodjon. Pedig most nem is voltam rossz. Én nem csináltam semmit.
Fáj. Iszonyatosan fáj, de még az orvoshoz sem merek elmenni. Bár ilyen későn valószínűleg nem is örülne nekem. Ha jól érzem, vérzek is. Mármint alul. Az ajkamból folyamatosan szivárog a vér, de a másik... Csak kapkodok a levegőért, valószínűleg ha nem próbálok kicsit megnyugodni, el fogok ájulni.
A szemeim már most be vannak dagadva, holnapra valószínűleg monoklim is lesz.

Mennem kell valahová és lehetőleg még az éjszaka folyamán. De hová? Kihez? Ki az, akiben megbízhatok?

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Berenice Rivers   Berenice Rivers Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 1:22 am

Elfogadva!
Üdv minálunk, Miss Rivaldafény!    Cool

Olvasom a sztorid és bevallom, elég nehéz elhinni, hogy ennyi az egész. Az út a világhírhez egy szimpla casting ahol valaki épp Téged szemel ki.... manó sem tudja miért és onnan már nincs is megállás? Fotózások, portfóliók (na igen, ezt a felét még ismerem Razz), meghallgatások...... Alig pislogsz kettőt és már a saját mosolygó pofiddal találod szembe magad az egyik óriásplakáton....  Shocked

No nem mintha a sikerhez vezető receptet kutatnám. Nekem sosem voltak ilyen céljaim, de elismerem Neked Cicám piszkosul jól áll a kifutó! Wink Az pedig hogy sikerült a sok műmosoly között is megőrizned magad kész haszon. Maradj is ilyen Kislány, ne engedd, hogy a világ szétcincáljon és a saját álszent képére faragjon Téged, mert annyit nem ér ez az egész.

Vagy...... mégis?

Persze, mindannyian követünk el hibákat, siker ide van oda, ha a sok közül csak épp az egyik bulin engeded el valamivel jobban magad.... Vagy épp mindezek előtt, mikor még az álmaidban sem szerepelnek a sikert jelentő deszkák... Hiszen kinek is árthatna egy szétcsapott este? Az az egy szál fű? Vagy épp valami teljesen más, ami akkor annyira jól esett! És ki is hánytorgathatná fel ennyi idő elteltével? Ugye???

A szakma viszont kegyetlen! Ha a firkászok nem szedtek atomjaidra eddig is, csak szimatoljanak meg egy apró stiklit a múltadból és máris vérszemet kapnak! Mad
Valószínűleg a rivális modellek sem mormolnának érted imákat elalvás előtt, de még az ügynökségeknek is magyarázkodhatnál, akiknek aztán esze ágában sem lenne egy olyan lánnyal tovább dolgozni, aki..... aki......
.....mit is csinált??????  heee


Egy a tuti! Légy óvatos Kislány, mert a magasból lehet ám csak igazán nagyot zuhanni. De hogy meddig vagy hajlandó elmenni, vagy mit vagy hajlandó feláldozni azért, hogy a csillagok közt maradhass..... EZT már csakis Te döntöd el, Angyalom!
Kérdés, hogy megéri-e odafönn maradni bármi áron?  Shocked

Tőlem természetesen megkapod a plecsnit, ne felejts el adminisztrálni mindenhol, bár ezt az arcot pont nem csaphatják le a kezedről, de biztos ami tuti. Wink Aztán pedig irány a játéktér! Csavard el a rajongók fejét, vagy épp kapd elő azt a bizonyos exet, hátha lenne rá jelentkező. Mert nem kétlem, hogy eseménydús játékaitok lennének vele is! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Berenice Rivers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» BERENICE RIVERS // Elkelt
» ATTICUS RIVERS

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-