♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_lcapVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Voting_barVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_rcap 
Leon Williams
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_lcapVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Voting_barVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_rcap 
Derek Moretti
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_lcapVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Voting_barVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_rcap 
Alessandra Clark
Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_lcapVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Voting_barVegas Rocks 104.5 rádió csatorna Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ryan Columbus

Ryan Columbus

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 9

#1TémanyitásTárgy: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna   Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 1:46 pm

2020.február.18

02:24


"Üdv újra itt, a Vegas Rockson, továbbra is velem, a szegény ember Howard Sternjével, azaz Ryan Columbussal. Hat perccel járunk éjjel fél három előtt, az idő pedig hűvösbe csap a hőmérők szerint legalább is, de a hangulat továbbra is forr a 104.5-ön. A mai téma így a hajnal előtt egy komolyabb téma, ami nem más mint az iskolai bántalmazás.
Nos, saját meglátásaim szerint a kölkök a legelcseszettebbül gonosz lények, akiknek ritkán jut eszükbe, hogy amit tesznek kurvára kiváltó ok a lelki összeomláshoz, felnőtt korban is. Tapasztalatból mondom, hisz engem elég gyakran buzerált egy srác általános suliban. Ha mondhatom így, a legkevésbé se sírom vissza azt a korszakot, hiába voltam akkoriban fitt és alakítottam fél napnyi erekciókat, ha egy kétszáz kilós agresszív zsírkoca naponta a földbe aláz titeket, csak azt várjátok, hogy elérjétek azt a kort, mikor a hátad közepére se fogod kívánni őket. Ennek köszönhetően azt mondom, bassza meg a fiatal kor és bassza meg az egész iskolás időszak. Ennek örömére szóljon, a következő dal. Hölgyeim és uraim, a következő dalunk a Lorditól a LikeA Bee To The Honey!"


Vissza az elejére Go down

Ravin Vallejo

Ravin Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főállású bajkeverő
Location : az idegeiden
Posts : 66

#2TémanyitásTárgy: Re: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna   Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 3:24 pm


Ravin besmsezik a műsorba
From: Ravin
To: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna

Csőváz Ryan Mester!
Nagy igazság van abban, amiről dumáltál az előbb. Engem még a saját apám is gecinek tart, nem csak a tanárok. Szóval a sulit csak úgy élheted túl, ha tombol benned a metál fíling és lányként is acélgolyókat növesztesz, ez van. A zsírdisznók meg nem csak a suliban röfögnek, ott vannak ezek mindenhol, mert vonzza őket a Femilifroszt hangja. Egyébként simán szarrá lehet őket alázni 145 centivel és 34 kilóval is, mert jellemzően nem épp észlények. Tapasztalatból tudom.
Annyit még, hogy totál bírom a műsorod, ilyenkor mindig ezt hallgatom. Atomállat vagy! Csákány!
- Ravin (egy 11 éves)

Vissza az elejére Go down

Ryan Columbus

Ryan Columbus

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 9

#3TémanyitásTárgy: Re: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna   Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 4:02 pm

2020.február.18

02:33

"Ééés újra visszatértünk hozzám, immár társaságomat élvezi egy bögre meleg kávé. Ha akartok egy igazi tanácsot hallani az éjjeli műszak kibírásához, íme a megoldás: Zappa kávé. Na most nehogy a boltban kezdjétek keresni név szerint, mert hülyének nézne titeket az eladó. A Zappa kávé a zenész után kapta, aki megteremtette ezt a csodát. Hogy ő volt-e a feltalálója avagy sem, arról fingom sincs, de a recept a következő: végy valami igazi baszó aromájú kávét, ne szirszar Nescaffet majd főzd le. Ha azzal megvagy, öntsd ki a kávéd valamibe aztán mehet vissza a tartályba, majd újra tömköd meg a szűrőt vagy...filtert, tököm se tudják minek hívják...na szóval újra pakold meg instant kávéval és a lefőtt kávét, főzd le még egyszer! Állítólag üt mint a beviagrázott tenyészbika.
Na de!
A következő zene előtt, engedjétek meg, hogy felolvassak egy sms-t amit pár perce kaptunk. Khmm:

Csőváz Ryan Mester!
Nagy igazság van abban, amiről dumáltál az előbb. Engem még a saját apám is gecinek tart, nem csak a tanárok. Szóval a sulit csak úgy élheted túl, ha tombol benned a metál fíling és lányként is acélgolyókat növesztesz, ez van. A zsírdisznók meg nem csak a suliban röfögnek, ott vannak ezek mindenhol, mert vonzza őket a Femilifroszt hangja. Egyébként simán szarrá lehet őket alázni 145 centivel és 34 kilóval is, mert jellemzően nem épp észlények. Tapasztalatból tudom.
Annyit még, hogy totál bírom a műsorod, ilyenkor mindig ezt hallgatom. Atomállat vagy! Csákány!
- Ravin (egy 11 éves)

Kedves avagy kedvetlen Ravinom, te húsom! Ha csak fele akkora töke lenne minden veled egykorúnak, de akár idősebbnek, a retardált, zsírkocák és egyéb kisebbségi komplexussal rendelkező szarfaszúak, sikítva menekülnének előletek. Maradj ilyen atom kemény és innen a stúdiónkból is hatalmas pacsit küldök neked én és az éjszakás műszak tagjai, Monica és Jimmy. Úgyhogy a te atom kemény szavaid miatt szóljék a Dethkloktól a Face Fisted!"

Vissza az elejére Go down

Ryan Columbus

Ryan Columbus

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 9

#4TémanyitásTárgy: Re: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna   Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2020 5:23 pm

2020.február.19.

01:15

"Újabb éjszaka és újabb pofagyáros órák velem, Ryan Columbussal. Ugyan hallani nem lehet őket, de még velem van Monica Paige és Jimmy Simmons, a két éjszakai ördög. Nem látjátok, de veszettül integetnek, csá nektek is skacok!
Szóval most, hogy lement Derek barátunk műszakja, hadd dobjam fel a szokásos téma percek mai alanyát: a Sátánizmust.
Hallom, ahogy a keresztények a begyakorolt koreográfiájukkal már tolják a "Mi atyánk" tánc mozdulatot és a gatyájukba rondítva menekülnek a templomokba, pedig nincs miért félni. A mai adás során nem koncolunk fel senkit, a szűz lányoknak nincs miért a vérükért aggódni és szegény kecskéket se fogjuk meee-meee-meeeegölni. Csupán megadjuk az alap hangulatot és emberek, ha van elég ötletetek vagy gondolataitok, osszátok meg addig is...egy sötét alak jön értetek, hogy elraboljon. A következő dalunk: Black Sabbathtól a Black Sabbath!"


Vissza az elejére Go down

Ryan Columbus

Ryan Columbus

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 9

#5TémanyitásTárgy: Re: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna   Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 11:59 am

2020. március. 5

09:50

Ohohohó éééééés újra kapcsolunk most, hogy kiénekelték magukat a Rammsteines fiúk! Tíz óra előtt járunk, tíz perccel és az idő ragyogó, a nap csicsereg, a madarak sütnek és nyoma sincs viharfelhőnek ami elcseszné a mai napot. Tudjátok mit jelent? Bezony, tavaszodik szóval tegyétek el a vastag dzsekiket, a bundás szartaposókat és a síléceket, még ha Las Vegasban is tartózkodtok, bár valljuk be a mostani tél alatt se kellett aztán állatira megfagynunk, de innentől srácok már csak melegebb lesz, szóval onnan is csatakot fogtok csavarni ahonnan nem kéne.
Na de!
Tegnap este a tévémet kutatva, ráakadtam az egyik személyes kedvenc filmemre, ami nem más mint Quentin Tarantinotól a "Kutyaszorítóban" és meg kell hagyni a film, tökéletes zenelistával van tele, rohadtul eltudott varázsolni. De fenn áll a kérdés: tudjátok miről szól a Madonnától a "Like a Virgin"? Na hadd magyarázzam el nektek!
Khmm...
Az egész egy punciról szól, aki egy szabályos kefélőgép. Reggeltől estig csak kuki, kuki, kuki, kuki, kuki, kuki, kuki, kuki, kuki… kuki. Kérdezhetnétek persze, hogy most akkor hány farokról is van szó? Sokról, reeeengetegről! És egy nap találkozik a nagy farkú John Holmesszal, és ettől a mennybe megy. Szóval ez a kandúr olyan, mint Charles Bronson "A nagy szökésben". Alagutakat fúr, és a csaj átesik a nagy kukiinvázión, és olyat érez, mint még soha életében: kínt! Fáj neki! Pedig nem kéne, mert már rég túl van az első lőgyakorlaton, de mikor ez a kandúr belehatol, az fáj. Fáj neki, ugyanúgy, mint a legelső, és a fájdalom emlékezteti a kefélőgépet, milyen volt, amikor még szűz volt. Innen a cím: Like a Virgin! Ma is tanultatok valamit! És ennek a filmnek a tiszteletére szóljon, a Stealers Wheeltől a "Stuck In The Middle With You" itt a 104.5-ön!




Vissza az elejére Go down

Ryan Columbus

Ryan Columbus

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 9

#6TémanyitásTárgy: Re: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna   Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 10:15 pm

2020. március. 10

14:20

- Kettő óra múlt húsz perccel, hölgyek és urak a mikrofon mögött pedig továbbra is az örök dumagép, Ryan Columbus...
-...és a valamivel kevésbé dumás, Don Heckley. Jelenleg a kinti hőmérséklet, közelebb áll harminc fokhoz mint a húszhoz, szóval megfogjuk szenvedni ezt a nyarat is.
- Mint az összeset, Donnie, mint az összeset.
- Na igen. Szinte várom az álomtalan, forgolódós éjszakákat!
- Az álomtalan éjszakákkal mi bajod van?
- Hülyéskedsz?
- Nem, tök komolyan kérdem.
- Az álomtalan éjszakák túl éberek. Rühellem őket.
- Hát, haver én inkább felkelek minden apró bolhafingra vagy szúnyog fitymacsattogásra, csak ne kelljen álmodnom.
- Komolyan, évről-évre egyre bizarrabb vagy Ryan és egyre inkább hiszem, hogy nem is ismerlek igazán.
- Nem is fogsz, Donnie. Megengeded viszont, hogy kifejtsem az álmokkal való gondolataim?
- Ha nem engedem, akkor is kifogod.
- Ahogy mondod. Khmm... szóval akárcsak a szopólukam, úgy az agyam is megállás nélkül pörög, ezáltal olyan orbitális baromságokat álmodok, amikkel lehet már dokihoz kéne fordulnom.
- Például?
- Például? Egyszer álmomban egy mezőn voltam, tudod olyan szamurájos mező. Sötét ég, tízezer csillag ragyog az égen mint megannyi szentjánosbogár...
- Váó, ez nagyon szép volt!
- Köszönöm! Szóval ragyognak a csillagok, a szellő simogat, a mezőn pedig a fűszálak hosszúak, érted? Minimum térdig ér. És egyszer csak azok a gyönyörű csillagok közül egy baszom nagy Wendy's zuhan le!
- Egy... egy Wendy's?
- Ahogy mondom! Szinte látni vélem ahogy estében, még az a kis vörös hajú törpe luvnya copfjai meglebbennek majd bamm! Földet ér. Szóval állok ott a költői mezőn erre az a rohadt épület ott terem. Én pedig álmomban beakarok menni, de bent totál sötétség, mit sötétség! Konkrétan korom fekete ablakok fogadnak, hogy még egy kamion reflektorai se világítanák át. Szóval mennék be, de az ajtó zárva, ezért megpróbálok hátul bemenni. Szerinted mi fogadott?
- Fogalmam sincs. Egy személyzeti bejárat?
- Téves. Egy istálló!
- Istálló?
- Frankón mondom, egy debella nagy istálló, benne egy fakó és egy fekete lóval. Én pedig odaballagok hozzájuk, mire az első kimereszti a szemét és odafordul a feketéhez, vágod?
- Aha.
- Erre megszólal, de dadogva:"Te! E-e-e-eeeez a csáv-csá-csáv-csávó ne-ne-nem tud beszé-besz-beszélni!"
- Hát ez beszarás!
- Az! Ennyit az álmokról!
- Amúgy tudod, hogy az egyiptomiaknak mi volt a dadogásra annó a megoldásuk?
- Passz...
- Állítólag csóri betegeket nyakig beásták a homokba és a nap sütésére bízták a gyógyulást. Legalább is ha jól emlékszem.
- Hát, én biztos picsán rúgtam volna azt, aki ilyennel próbálkozott volna, mindegy milyen nagyon süt az a ki-ki-kiba-kibaszott na-na-naaap!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#7TémanyitásTárgy: Re: Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna   Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas Rocks 104.5 rádió csatorna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Szívküldi Rádió
» Minden ami Vegas...
» Vegas "Nagyjai"nak tábora
» Vegas vigyázz! Megérkeztem!
» Vegas legfőbb helyszínei képekben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: Las Vegas média-