♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Vegas után NY - Allen & Octi Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi Voting_barVegas után NY - Allen & Octi Vote_rcap 
Derek Moretti
Vegas után NY - Allen & Octi Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi Voting_barVegas után NY - Allen & Octi Vote_rcap 
Robert Holmes
Vegas után NY - Allen & Octi Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi Voting_barVegas után NY - Allen & Octi Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Vegas után NY - Allen & Octi Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi Voting_barVegas után NY - Allen & Octi Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Vegas után NY - Allen & Octi Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi Voting_barVegas után NY - Allen & Octi Vote_rcap 
Admin
Vegas után NY - Allen & Octi Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi Voting_barVegas után NY - Allen & Octi Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#1TémanyitásTárgy: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeHétf. Jan. 27, 2020 4:10 pm


Kiérve az irodából betámadom az asszisztenst. Hűdehülyénnézrám.
Merreamosdó? Arraegyenesen,aztánamásodikajtó. Köszike. Futokmintállat, tenyéraszájon. Nemiskellhányni. Rájátszok. Lássákacsaj kurvárarosszulvan. Havalakikérdezné. Megtutikameráznak. Szembejönatakarítónő. BiztosGridhezmegy.
Demégiskellrókaróka. Gridtől megazidegtől. Megvanamosdó. Gyorsberongyolok. Nincsbennsenki. Jajdejó! Meglátomatükörbenmagam. Aztakurva! Deszarulfestek. Áhmindegy. Sietésvan. Beegyfülkébe. Zárbezár. Úúúúúúú!!! Mélylevegő. Nyugszikacsajszi. WCdeszkalehajt,rácsüccs.
Szerintem közben Grid meg rohan a pasibudiba zuhanyozni. Nyehehe. Eddig is imádtam ezt a gyereket, hát még ezután.
Fekete kis oldaltatyómból előkapom a mobilomat, ami eddig ott figyelt az egyik rekesz félrehúzott zipzára alatt mikrofonnal felfelé. A rekeszek fölé ráhajolt egy fekete fül, ami takarta a zipzárokat, és amit lazán rögzítettem a tépőzárjával. Reméltem, hogy jól beszűrődik alá a hang.
Feloldom a képernyőt, és leállítom a diktafon appot, amit még felfelé jövet a liftben kapcsoltam be, miután írtam Allennek.
A rögzített hanganyag hosszából látom, hogy felvette az egész benti beszélgetést. Izgulásvan.
A táskám egy másik rekeszéből kapkodva előrángatom a fülhallgatót, és összecsatlakoztatom a mobillal. Dugókafülbe,playgombmegnyom. Mostugrálamajomavízbe.
”Szia Grid! Neked is. Megkaptam az üzeneted. Utólag… Miután kibéreltem a lakást...”
Minden ízemben reszketek. Tisztán és érthetően hallatszik minden egyes szó.
Beletekerek: ”Hinds már a múlt. Ezzel ne legyen többé problémád, a dagadt seggfej...”
Hinds önérzete vajon mit szólna, ha eljuttatnám hozzá ezt a kis részletet, és megtudná, hogy Grid ledagadtseggfejezte? Én a helyében megorrolnék, és elkezdenék erőt fitogtatni.
A hanganyag végére tekerek, az egyik kedvenc részemhez; ”Fogalmad sincs róla mi AZ.. amiben árthatok neked. Ha akarok.”
Yessss! Fenyegetés, nemazelső. Devanittmásis. Majdkésőbbokoskodok. Mostnincsidőörülni.
A kábé 5 MB-os mp3-at azonnal átküldöm Allennek a Messengeren keresztül egy röpke villámüzi kíséretében:
Kérlek mentsd el, pill és lent vagyok.
Aztán a nénikémnek is átküldöm, ki Finnországba. Szintén online van. Azonnal látja. Ő tudja mi a teendő a fájllal. Már várta. Előző este ugyanis értekeztünk, hogy lehet, ez idő tájt kapni fog egy ilyesmit, és biztosított, azonnal átmenti egy pendrive-ra, a Messengerről meg eltávolítja. Tudja ő miről van szó. Nemörülhogyittvagyokvegasban.
Hatalmas lélegzetet veszek. Csak most vagyok nyugodt. Részben. Ez az épület fojtogat.
És zavar a kellemetlen szájíz is. Ezagyerekkikészít.
Visszarámolok a kistáskámba, és kilépek a fülkéből, hogy kiöblítsem a számat a csapnál.
Az ujjaimmal nagyjából helyrefésülgetem a hajam, és uccu. Sietős léptekkel távozom.
Irányalifthez. Türelmetlenácsingózás. Hamarjön. Beszállásanépekközé. Lefelétartanak.
Odalent viszlátarecepciósnak, átsuhanásabiztonságikapun, ami kussolmertnincsfegyver.
Már bentről látom Allent, a bejárat előtt várakozik, fenékkel nekitámaszkodva a fekete Jaguárnak. Kilépve az utcára megcsap a friss levegő. Nagyokat szippantok az édes szabadságból.
Allen már napok óta gyanította, hogy készülök valamire. De akkor még nem voltam biztos magamban, csak érlelődött bennem az ötlet és az elhatározás, és csak annyit mondtam neki, hogy jó lenne valahogy további bizonyítékokat gyűjteni Grid ellen, hogy megvédhessem magam.
Szóval Allen már sejtheti mi pittyent nála; a menedzserúr emberi és alanyi jogaimat sértő magatartása. Direkt módon kísérletet tett az azoktól való megfosztásomra.
Az éttermes videórészlettel és ezzel a hangfelvétellel annyi szarság felhozható ellene, hogy pár év börtönt ránézésre is begyűjtött.
Az étteremben rángatott és taszigált (testi sértés), prostitúcióra akart kényszeríteni (jócskán dereng a szitu), igenis túllépte már a menedzseri hatáskörét, ráadásul úgy próbált meg önhatalmúlag lemondatni a jogaimról, hogy (1.) nem ügyvéd, (2.) nekem és Villének is ő a menedzsere. Ha Gridnek írásos meghatalmazást is adtam volna (amit nem tettem, de még csak szóban sem), akkor sem képviselheti ugyanaz a személy az ellenérdekelt feleket, Villet meg engem, pont a részrehajlás és az érdekütközés lehetőségének fennállása miatt. Grid legfeljebb kirúgja az ügyvédet, amiért elsiklott ezen apróság fölött.
Ha Grid nem lenne annyira lekezelő és arrogáns, nem becsül alá. Nem gondolta, hogy szőrszálhasogatásba kezdek. Ha az életemről és a jogaimról, illetve most már a gyerekem életéről és jogairól van szó, igenis éber vagyok.
Volt időm tudakozódni jogi fórumokon, és persze Allennél is kíváncsiskodtam, Gridnél már alapfokon kiművelve tettem látogatást. Mint világossá vált, zaklatást az követ el, aki az áldozatát rendszeresen megfélemlíti („elintézem, hogy elvegyék a vízumod”, „Mindig elérem amit akarok, akár teszik ez neked akár nem”, „Fogalmad sincs róla mi az, amiben árthatok neked.”) vagy magánéletébe beavatkozik („Ismerek egy kiváló orvost, vetesd el szépen a gyereket.”), illetve tartósan vagy rendszeresen háborgatja. Hát ez már rohadtul nem az első eset, hogy Grid zsarol és fenyeget, vagy valami undormányra akar rákényszeríteni. Amit művel, vegytiszta háborgatás.
Ráadásul a bűnösségi körülmények körében a zaklatás kiváltott hatásának is jelentősége van, amennyiben az áldozatnál – vagyis esetemben – pszichés zavart okozott. Ez mindenképp súlyosító körülménynek számít. Konkrétan balesetet szenvedtem a zaklatása után, kómába estem, és amnéziás lettem. Veszélyeztette az én és a leendő gyerekem életét.
Ha tovább macerál, esküszöm feljelentem, és magam nyomom a kezébe az értesítést.
Óóó, tudom én, hogy vannak kapcsolatai, de még milyenek… Ezt a játékot viszont nem csak törvénytelen módon lehet játszani. Nekem is van egy Allenem, aki talán ki tudna segíteni annyival, hogy elintézze, hogy Grid egy olyan kemény bíró kezei közé kerüljön, aki 10000%, hogy nem korruptálható. Nekem csak ez a kívánságom. Persze ez a szitu csak akkor él, ha idáig fajulnának a dolgok. Ez a hanganyag egyelőre jó lesz biztosítéknak a videóbejátszás mellett. Abból is megszerzem majd a teljes filmet.
Már messziről mosolygok Allenre. Fogalma sincs arról, mennyire jól esik, hogy vár rám a bejárat előtt. Kész felüdülés lesz vele New Yorkban eltölteni egy kis időt. Távol mindentől; a gyűlölködő, pénzéhes acsargóktól és a problémáktól.
Azt a kis lényt, aki bennem növekszik, amennyire csak lehet, ki akarom vonni az utálat mezejéből. Még meg sem született, de már neheztelések céltáblája. Grid elpusztítaná, Ville meg tudni sem akar róla. Úgy kerül, mint egy leprást.
Ha majd felnő ez a csöppség, ne adja az ég, hogy egyszer megkérdezze, „Anyu, milyen ember volt az apám?”, mert fogalmam sincs, mit mondjak erre.
Allenhez érve, hálás mosoly költözik az arcomra.
– Köszönöm, hogy itt vagy, és nem egyedül kell túlélnem ezt a napot. Hatalmas erőt adsz nekem. – duruzsolom.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#2TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeHétf. Jan. 27, 2020 10:42 pm


Vegas után NY - Allen & Octi Jaguar-xj-elektromobil-2019-trh


Amióta kiszállt, azon töprengek jóötlet volt e elengedni. Egyedül...
Azt mondta jól van.. azt mondta bírni fogja, de a szemeiben nem ez látszott.
Jonas tovább hajt, csak úgy bele a város fergetegébe, nincs most kedvem beülni valahová, de mindvégig ő jár az eszemben. Ha baja lesz... Ha csak az a.. mocsok árt neki valamiben, ha csak összeomlik... De hamar száműzöm a gondolatot, elvégre nem állíthatok oda, csak úgy nem lehet, nem vehetem el tőle a lehetőséget hogy önállóan döntsön. Még azt hinné...

- .. rátelepszem.. - csússzan ki a szó, amire Jonas visszakérdez, de nem neki beszéltem.
Csak figyelem világot az üvegen túl. De odabenn valami egész másvalami zajlik, és most cserbenhagy a szokásos vidám ütem.

Ezernyi épület száguld el, vagy csak nekem tűnik túl elnyújtottnak a jelen, de amikor az órámra nézek, egy pillanat alatt jelzek Jonasnak, hogy most már visszamehetünk az épülethez. Épp elég idő telt el.
Odalenn megvárom.

Az autó az épület előtt ér földet, csak egy gyors kitérő után, de mivel nem esik jól tovább ülni az ülésben, ezért egyszerűen kiszállok.

- Kinn megvárom. - csak mellékesen ejtem el, aztán kitolom az ajtót.
Odakinn hosszú ideig sétálok. Csak lépkedek, ide, és oda. A pördülő üvegajtón túl, odabenn, a recepciós mindvégig figyel, de eszemben sincs bemenni.
Azthiszem...

És akkor végre jön egy üzenet.
Azonnal előkapom a mobilt, a képernyőre nézek, Ő az. Mosoly köszön a képemre, habár nincs min előre mosolyognom.

"Kérlek mentsd el, pill és lent vagyok."

és egy fájl.

Azon tűnődöm megnézzem e. Azon, hogy van e.. jogom beleütni a dolgom az ügyeibe, elvégre ha hozzámjön, akkor... Már ha hozzámjön.
Újra rázkódni kezd a kezemben a mobil, magam mellett, és az a belső hang azt súgja ne tegyem meg. Nincs közöm hozzá...
És megjelenik az ajtóban..

Akkor hallom leesni azt az utolsó követ.


- Hát megvagy... - mosolyt eresztek, amikor végre kilép. Nem hagyom hogy lássa hogy idegessé tett. Féltem... Attól féltem valami baja esik. De ahogy elnézem, fitt és sérthetetlen!

"– Köszönöm, hogy itt vagy, és nem egyedül kell túlélnem ezt a napot. Hatalmas erőt adsz nekem. "

Vagy talán mégsem....

Nem tudom mi száll meg amikor közelebb lépek, és egyszerűen a karjánál fogva elkapom és átölelem. Nem kényszerítem ez igaz, nem is biztos hogy sikerül, de ha veszi a lapot, az érzést, vagy egyszerűen csak úgy... akkor védelmezőn ölelem körbe.

- Rám mindig számíthatsz...

Mert ígyvan...
És azt akarom hogy ezt tudja.
Bármi jöhet, én mellette leszek!


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#3TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2020 11:23 am

Allen biztos agyon aggódta magát, de nem mutatta jelét. Pont úgy nem, ahogy én sem mutattam a kedves menedzserúr előtt, hogy parázok. Nem annyira tőle, mint inkább az eshetőségektől.
Váratlanul ér a mozdulat, amikor megfogja a karomat és finoman magához ránt egy ölelésre, de egyáltalán nem bánom, és nem is szégyellem a jelenetet. Ő az egyik legjobb barátom, mintha a bátyám lenne. Sosem történt közöttünk semmilyen férfi-női dolog, mégis, ami köztünk van, nagyon mély.
Jól esik az ölelése, azonnal beleveszek, és viszont ölelem.
„Rám mindig számíthatsz...”
Elmosolyodom a karjai közt. Isten tudja mikor öleltek meg így utoljára.
Nagyot sóhajtok, és akaratlanul is beszippantom a parfümjének a kellemes, friss illatát. Erre egy különös gondolat fogalmazódik meg bennem. Sokkal jobb illata van, mint… Ekkor valahonnan a semmiből cigifüst fantomillata kezdi enyhén facsarni az orromat. Belülről érkezett az inger. Mintha valójában csak a fejemben jelent volna meg ez a kellemetlen, de annál ismerősebb aroma. Villenek mindig cigifüstöt árasztott a ruhája, de még a haja és a bőre is. Azt hiszem, sosem zavart.
Azonnal elhessegetem az emléket, mielőtt még megríkatna. Ville még azt sem érdemli meg, hogy rágondoljak, nemhogy bömbizzek miatta, mint egy ütődött tini fruska.
A jelen az igazán fontos. Itt van mellettem Allen. A világ egyik legcsodálatosabb embere. Semmi okom búslakodni. Ő aztán tényleg mindent megtesz azért, hogy helyre jöjjek fizikailag, lelkileg és szellemileg is. Sosem kértem tőle, mégis törődik velem. De olyan intenzíven műveli ezt, hogy kezd bűntudatom lenni. Meg tudom én ezt valaha eléggé hálálni neki?
– Köszönöm... – suttogom. Biztosan hallja.
Hogy fotóznak-e minket itt az épület előtt? Nem tudom. Talán. De nem is érdekel.
- Hát… Megütköztünk. El sem hinnéd, mi volt ott fent… Mindent dokumentáltam. Az első szótól az utolsóig… Ilyen hitvány ember, mint ő, még egy nincs. – dünnyögöm halkan, hogy csak Allen hallja.
Felpillantok rá, aztán lassan kibontakozom az ölelésből. Ha beszállunk a kocsiba, ott majd többet is mondok.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#4TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2020 5:48 pm


Csak lassan engedem el... Csak olyan ütemben ahogy az telik tőlem, és ő is, érzem teljesen feltöltődött. Vagy legalábbis megtettem ami tőlem telt.

- Sajnálom, hogy nem hagytad hogy veled menjek... - nem szemrehányásnak szánom. Szívesen ottlettem volna vele, szívesen megtettem volna, ha az a fickó.. talán.. csak talán nem bocsátkozott volna olyan lépésekbe, az ilyen nem is igazán bátor. Csak egy nővel szemben...


- Megkaptam! - emelem aztán fel a mobilt amint említi, csak hogy tiszta legyen, vigyázok mindenre ahogy kérte tőlem, csak még belenézni nemigazán volt mersz. Vagy inkább... nem akartam azt az engedélye nélkül. Akárhogy is legyen... - Biztonságban van, majd ha akarod, kielemezzük. - ha készen áll rá. Vagy ha egyáltalán van 'kedve' megosztani, szívesen segítek, csak szabaduljon ebből az őrültek házából. 

- De most mit szólnál hozzá ha eltűnnénk innen. Jóóó messzire! - és már mosolygok. Nem egészen vidám mosoly ez, inkább csak bátorító, és már nyitom is előtte a kocsiajtót, beszállhat előttem, de HOPP még valami itt lemaradt.
Ezért előtte mégis betörök.

- VÁRJ! Még valami... - hajolok be és kirántom - Hoztam egy kiiiis... - azt a csokor virágot, és a kedvenc csokiját, amit a kitérő közben szereztem. Oké, nem túl fantáziadús, de nem volt jobb ötletem.

- Szóval egy kis apróság! - nyújtom át. - Hátha kicsit jobbkedvű leszel.. Legalább ettől! - és őrült mosollyal emelem a lényeget, a bonbont, és rázom meg a kezemben, elvégre már a hangja is kész élvezet! Mert tudom hogy odavan a csokoládéért...
Pláne MOST!
Hátha bejön...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#5TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2020 10:16 pm

Bizony, bizony, teljesen új erőre kaptam Allen ölelésétől, meg egyáltalán a jelenlététől. A kisugárzása teszi.
„Sajnálom, hogy nem hagytad, hogy veled menjek...”
- Ha velem jössz, akkor moderálja magát és nem mutatja ki a foga fehérjét. Így volt a legjobb. Nem tudom mire lesz jó a hangfelvétel, de remélem elég lesz arra, hogy leszálljon rólam.
Amikor közli, hogy megkapta, megkönnyebbülten felsóhajtok.
- Aaaahhh… Hála annak a magasságosnak. Ha kíváncsi vagy rá, bármikor meghallgathatod. Deee… azt el kell mondanom, hogy a vége elég durva. Mert… Téged is megemlít, és nem épp... barátságos hangnemben. De ezt inkább tényleg a kocsiban. – magyarázom óvatosan, félve, nem szeretném, ha Allent ez megbántaná.
100%-ig egyetértek a javaslatával, húzzunk innen jó messzire. Vadul bólogatok. Erre Allen kinyitja előttem a kocsiajtót, de mielőtt beszállhatnék, behajol, éééés tádááám! Alaposan meglep a virággal és a bonbonnal. Tudja, hogy imádom az ajándékokat, de erre nem számítottam.
Meglepetésemben és felvillanyozott örömömben rövid nevetést hallatok.
- Óh, te jó ég! Köszönöm!!! – talán meglepi, de a következő pillanatba a nyakába ugrom. Nem is gondolkodom. Mint egy gyerek, úgy örülök. Méghogy jókedvű leszek-e tőle? Viccel?
Aztán le is akaszkodom Allenről. Muszáj kimosnom magam.
- Történt egy kis baleset odafent, amiatt nem adok most puszit. Különben adnék. – hadarva magyarázkodok. Majd mindjárt tisztázom a részleteket, ne higgye, hogy tőle óckodom. Inkább… Mondhatni őt kímélem.
A csokoládé csodát fog tenni a gyomrommal, az biztos. Át is veszem az ajándékot tőle, és beülök a hátsóülésre. Beljebb csusszanok, így ő is be tud szállni mellém.
Mielőtt leteszem a csokrot, beleszippantok. Csodálatos illata van. Azt hiszem, a pocaklakó is díjazza, mert nem zavarja. De mintha már tüntetne is a csokoládéért. A kedvencemet kaptam, egy hatalmas doboz Celebration válogatást, amiben aztán van minden: Bounty, Mars, Snickers, Twix, Milkey Way és egyéb falatkák.
A csokrot félreteszem, de a bonbonos doboz az ölemben marad. Talán a kocsi közben elindul Allenék magánreptere felé, miközben a doboz felnyitásával foglalatoskodom.
- Na szóval… Van itt valami, amit tudnod kell Gridről. – pillantok fel Allen szemeibe a dobozról, miközben felpattintom. Még nem nyúlok bele. Előbb felé kínálom, és megvárom, míg kihalász belőle valamit, ami a kedvére való, aztán folytatom. Halkan, hogy csak ő hallja. - Tudja... – Allen szemeit fürkészem. A tekintetem kifejező, értenie kell, mire célzok. Nem fogom kimondani. A sofőr miatt. - Csak akkor hallgasd meg a felvételt, ha nagyon unatkozol… A lényeg, hogy nem kapta meg, amit akart, viszont megkapta, amit érdemelt… – ennél a pontnál kibukik belőlem a nevetés - Egyszerűen… eláztattam. – nem fogom kimondani a konkrét kifejezést arra, amit tettem, mert, mert… nem és kész. Nem illik. - Nagyban mondta a magáét, hogy blaaablablaaablablaaaa, én meg hümmm, és otthagytam. – újabb nevetés ráz meg. - Az a fej…  Pricelesss!!! – beletúrok a piros dobozba. A csokifalatkák papírcsomagolása szaporán zörögni kezd az ujjaim alatt. Nem is nézek oda, mit veszek ki.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#6TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2020 11:55 pm

Végülis igaza van.. Ezt akarta, ha nem tévedek. De én nemegészen vagyok biztos a jó döntésében. Legalábbis ahogy így ránézek.
Megérte volna?

De nemmondom ki hangosan. Végülis ő tudja neki mi-mit ér meg, én már rég kivásároltam volna a helyzetből, de ő volt az aki nemet mondott. Ő tudja miért.

Az aztkövetőkben viszont kíváncsi ütembe húzódnak a szemöldökeim, kezd egyre inkább érdekelni a helyzet. Ám először szeretném ha eltűnnénk innen, el.. a kényelmetlenségeinek helyszínéről. A repülő már vár ránk, és vele NY is már csak pár óra közelségben, így igyekszem inkább mielőbb szorgalmazni az eseményeket, ám még valamit elfelejtettem.
És hopp, már reagálok is, mielőtt még beülne, mert TÁDÁÁÁÁM!
Csak hogy egy kicsit jobb napja legyen.
És talán sikerül...

Éééés, sikerül IS!
Nemszámítok rá amikor a nyakamban köt ki, a virágot kishíján el is ejtem, de a nagyobb kincs, a bonbon, azért mér mindig stabilan áll.
Mégis elnevetem...

- Na akkor ez bejött. - örülök. Mármint KIMONDOTTAN örömmel tölt el! SŐT! Engem is feltölt a lelkesedése, így még szélesebbre és még örömtelibbre forr ki az az arcomra ragadt mosoly.

- Baleset? - aztán csak ennyit kérdezek, de már benn is van, így.. marad annyi, hogy ha nem lóg ki se lába se a füle, csukom mögötte az ajtót. Én meg... visszakerülöm a kocsit, és én inkább a másik oldalon szállok be.
Csak hogy ne legyen kényelmetlen.

- Mehetünk! - szólok Jonasnak, ő meg jól tudja merre is lesz a menet, irány a reptér. Én meg csak végig örömtelin figyelem, ahogy még mindig lemoshatatlan az a derű az arcán.
Megmosolyogtat.

És akkor belekezd...
Felém repül a doboz, de egyetlen kézemeléssel hárítok. Most nemkérek. Megeheti mindet.
Ahogy beszél, az viszont már érdekel. Ráncolom is a szemöldökeimet, persze nem kell virágnyelven, értem én mire gondol.
(Na meg Jonas a legjobb sofőr! Tudja mikor kell lakatot tennie a fülére. )

Igazából sohasem titkoltam én semmit... Oké, nyilvánosan(hivatalosan) persze, mégse tudom honnan jött az infó. Persze bizonyos körökben... vannak bizonyos pletykák. Magam is szembesültem már vele, apám is, valószínű épp ezért a felhajtás.
De ahogy tovább beszél, elterelődik ez a része.
"..eláztattam."

Itt megtorpanok.

- Eláztattad?? - nem egészen értem. Látom remekül szórakozik, biztos valami jó lehet, de HAHÓ! engem kihagytál az információáramlásból, szóval ha lehet kissé érthetőbben.
SZívesen mulatnék Veled!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#7TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 12:23 am

A járgány megindul velünk. Közben megkínálom Allent, de ő nem kér csokit. Nahááát!
- Te kis anticsokista... – dünnyögöm vigyorogva, és kibontok egy cukrocskát. Kókuszos. Bekapom, aztán csak magyarázok és magyarázok. Az ominózus esethez érve pedig...
Jaaaaj. Nem hiszem el, hogy nem érted!
- Háttt…. Lehánytam na. – bököm ki végül. - Vagyis Ő.- topografálok erősen a mutatóujjammal a hasam felé. - Már most igazi rocker. Hehehe. – a következő csokoládéfalat után járnak az ujjaim. Kikapok egy Snickerst. Ez mindközött a legkedvencebbem. Mert mogyorós.
- Szóóóval? Mit fogunk csinálni New Yorkban? Mit terveztél? – tudakolom sanda félmosollyal az arcomon. Majd megesz a kíváncsiság, vajon Allen mit ötlött ki. - Vagy csak imprózunk?
Ahogy egyre messzebb távolodunk az irodától, egyáltalán Vegas szívétől, úgy érzem eloszlani a bensőmet szorító nyomást. Igaz, hogy ha csak napokra is, de végtelenül boldog vagyok, amiért hátrahagyok egy zűrös, problémákkal és fájdalmakkal teli kegyetlen világot.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#8TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 1:08 am

Elnevetem magam. Így se hívtak még! De azt mondják mindent el kell kezdeni, nem?

De aztán meghökkenek. Nem tudom, nem is annyira az eset miatt, csak... Valószínű ki is guvadnak a szemeim, de amikor játékosra veszi a témát már nekem se esik nehezemre. Végtére is... azt mondják megesik az ilyen. Vagy nem?

- Anyjalánya.. - csak mosolygom. Nem tudom miért, nem tudom jót mondtam e, erősen gyanús, hogy ő nem egészen erre gondolt, de...
.. talán nem biztos hogy ki akarom mondani.

- VAGYIS! Már ha lány lesz! - megint guvadt szemek, hogy ez honnan jött!? Tudja a fene! Mégis igyekszem hamar elharapni, végtére is egyrészt.. elég körülményes ez a téma, másrészt ezt valahogy.. sosem érintettük. Eddig.

Talán ő is észreveszi rajtam a zavart, vagy csak ő is lépne egyet, mert azonnal más kerül a középpontba, és valamiért én hálás vagyok érte.
Jobb előrenézni, mint hátra. Ez az én ars poeticám, és ha előretekintek, az isteninek ígérkező napokra, máris eltölt valami izgatottságba hajló mámor.

- Igazából.. - kezdek bele az okfejtésbe - Azt mondtad érdekel az új stúdióm. - csak a szemeibe nézek. - Hátha kedvet kapsz. - mosolygok. - De persze előbb lefoglaltam két tökéletes szobát, egybenyithatók, mármint közös nappali helységbe, így ott egy nagy tv, betegre filmezhetjük magunkat, hozatunk egy rakat kukoricát, vagy megnézzük a várost! Vagy ezernyi helyet tudok mutatni, egyik szebb mint a másik, a város pörgése, az egész felemelő...! - hogy rápörögtem volna? Van valami igazság a felvetésben, de na hát ha egyszer annyira imádom azt a várost! Mármint.. csak úgy az egészséges mértékben.
Szóval visszaveszek.
Nagy levegő.
Mégegyszer.

- Szóval előbb maradjon a repülő. - és mosolygom a szemeibe. - Aztán meglátjuk. Mit mondasz? - és ha nem áll ellen, vagy nem épp egy újabb csokoládét töm a szájába éppen, a kezem lassan megindul az ülés felszínén, hogy belefusson az ő kezébe. És megszorítsam. Csak egy rövid időre.
És hogy miért?
Mert egyszerűen ez esik JÓL!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#9TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 1:30 pm

Csak figyelem és hallgatom Allent. Nem akarok közbe vágni. A gyerkőc anyja lánya lenne? Ezen elvigyorodom. Egy csöpp zavart érzek az erőben a baba kapcsán, de ez szerintem teljesen normális. Nem sokat beszéltünk róla. De Allen még így is többet érdeklődött a kicsi felől, mint Ville.
Aztán gyorsan témát vált. Ami NY-t és ezt a közös kiruccanást illeti, Allen roppant lelkes. Csak a hülye nem veszi észre. Mindenre részletre gondolt, és ahogy látom, azonnal és ügyesen meg is szervezett mindent.
- Igen, igen. Nagyon szeretném látni a stúdiódat. Kíváncsi vagyok rá. Legyen az az első, amit megmutatsz New York-ból, rendben? – bazsalygom. - Persze, miután lecuccoltunk a szálláson. És naná, hogy benne vagyok a végtelen filmezésben meg rágcsálásban! – nevetem el magam halkan. Ilyenbe ne lennék? Hát még a pici hogy fogja élvezni azt. Pláne ami a kaja részét illeti. Azt hiszem, most adta le a rendelését egy adag zöldséges-csirkemellfalatkás kínai sülttésztára.
Hogy mit szólok? Allen keze eközben rásiklik az ülésen az enyémre. A marka puha és meleg. Jól esik az érintése. Megnyugtat. A világ összes baja egyszerűen csak huss, elillant.
Rámosolyodom, a tekintetem az övébe forr, miközben az ujjaim az övére szorítanak.
- Tökéletes terv. – búgom. - Még sosem voltam New Yorkban, de mindig szerettem volna látni. Nálad jobb idegenvezetőt pedig még kívánva sem kaphattam volna, úgyhogy teljesen rád bízom magam. – szerintem fantasztikus napokat fogunk együtt eltölteni a Nagy Almában.
Pár pillanatra elhallgatok, és ha csak ő nem szeretne mondani valamit, folytatom. A kezem még a kezében pihen.
- Egyébként... – kanyarodok vissza egy fél pillanat erejéig a kirándulás előtti témára - Nagyon ráéreztél ezzel az anyjalánya dologgal, – erre cinkos fémmosoly bújik a számszegletébe. A szemem az ő hatalmas, kristálykék lélektükrein nyugszanak.- mert mi tagadás, szeretném, ha kislányom születne.Véletlenül se hasonlítson arra az ütődött apjára.
Lassan kivonom a kezem Allen ujjai közül, és elrámolom az ölemből a csokoládés dobozt. A repülőn majd folytatom a szemezgetést.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#10TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 8:08 pm

Elmosolyodom.

- Rajtam nem fog múlni! - csak mellékesen, mert le se moshatom: Örülök... Örülök a lelkesedésének, és örülök annak hogy úgy döntött az enyém lesz erre a rövid időre. CSAKAZENYÉM!

Hogy a kezem hogy, vagy miért csúszott az övébe, nemigazán volt előre tervezett, mármint.. egyszerűen csak megtörtént, mégis olyan igazán kellemes és meleg. És valahogy nem is akaródzik elengedni.
De mivel ő se szorgalmazza a dolgot, na meg.. úgy tűnik nem is esik zavarba tőle, így ott ülünk, ketten, kéz a kézben, mint az óvodás gyerekek.
Megmosolyogtat az érzés...

- Bízhatsz bennem. - egy őszinte mosoly. Olyan, amit teljesen önkéntelenül engedek, mégis telve bizalommal.. jókedvvel, jóhiszeműséggel és reménységgel, elvégre mi is lehetne ennél tökéletesebb. Nem tudok más olyat mondani...

Az út telik, a fejem meg egyre inkább gyűjti a jövőbe vetett képeket. A terveket, a lehetőségeket, amikor oldalról a hangját hallom.
Felé fordulok.  

- Sejtettem.. - a válaszom egyszerű és meleg. Jóleső mosoly is jár hozzá, nem mert kéne, hanem mert egyszerűen ezt érzem belőle. October és az ő tökéletes lánya. Szövetségben. De hogy is fogalmazhatnám ezt meg... - Valahogy lerí rólad hogy tökéletes páros lennétek. - Még mindig a szemeibe, holott a szemöldökeim kezdetben szűkülnek, de aztán megtalálom a megfelelő szavakat.

A kocsink ekkor lassít le. Elértük a repteret, a sorompót, Jonas igazol minket, mire az felnyílik és beljebb tovább megyünk. Az egyik távolabbi hangárnál parkol le.

- Megérkeztünk. - mosolygom, azzal kilököm az oldalamon az ajtót.
Most jön az ő oldala!


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#11TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 9:47 pm

„Bízhatsz bennem.”
Allen szavaira az ujjaim gyengéden rászorítanak a kezére, mint egy megerősítésként,
- Bízom. – mosolyodom a szemeibe. Ő azon kevesek közé tartozik, akik irányában így érzek.
„Valahogy lerí rólad hogy tökéletes páros lennétek.”
Ábrándosan felsóhajtok.
- Igen, az jó lenne. Akkor esek majd pofára, amikor kiderül, hogy fiú. – nevetem el magam. - De azért… nem küldeném vissza a feladónak. – de ha göndör haja lesz, tuti kivasalgatom minden reggel. Tincsenként egyesével.
Lassan megérkezünk a reptérre, és Allen ismét körbefutja a kocsit miattam. Értem én, hogy a lovagias férfiak így szokták, de igazán nem várom el tőle.
Nem felejtem a virágcsokrot, sem a bonbont. Utóbbit pláne nem felejtem. Felkapom őket, és azokkal szállok ki a kocsiból. Megköszönöm Jonasnak a fuvart, mire jó utat és kellemes időtöltést kíván nekünk.
Ha Allen elindul, csendben követem a repülőhöz. A stewardess már lépcső mellett vár ránk csinos egyenruhájában, elbűvölő és végtelenül kedves mosolyával, és amikor odaérünk hozzá üdvözöl bennünket. Megkérdezem tőle, hogy vázába tenné-e nekem a virágokat, és készségesen át is veszi tőlem a csokrot, miközben biztosít, hogy természetesen. A csokoládét viszont az életem árán is magamnál tartom.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#12TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 10:27 pm

Nevetnék... Mármint csak úgy a dolog abszurditása felett, de mégsem teszem. Valami ezt diktálja belül, és ahogy megérkezünk a reptérhez, valahogy a figyelmem is a szituációtól elvetül.
Odabenn viszont.. kiszállva megkerülöm a kocsit. Nem mert kéne, egyszerűen így érzem helyesnek. Be is előzöm Jonast, vagy csak az a pillantás a szemeibe tette tisztába hogy engedjen és megnyitom October előtt az ajtót.
Kiszáll.. én meg közben a messzibe tekintek, a repülőnk már benn is áll. Onnan fut felém az épp aktuális öltönyös ember, akit apám alkalmazott, nem tudom mi a neve, de már be is tör a kis körünkbe.

- Mr. Payne... Alig néhány perc és indulhatunk.

Én meg biccentek.

- Köszönöm.. ööö... - talán lerí neki, hogy nem tudom a nevet.

- Hales! - javít ki, én meg elmosolyodva követem.

- Mr. Hales. - ha már, adjuk meg a tisztességet. Tudom hogy ez errefelé nemszokás.

- Kérem kövessenek.. - mutatja az utat, én meg utána lépkedek. Ha igaz, Octoberrel. Jön velem, de ha utánam kullogna, megint a kezéért nyúlok hogy belefűzzem az én kezem, és csak a lépcsőhöz érve így segítem előre.
Pont a stewardess előtt/mellett.

- Üdvözlöm Önöket! - szépen mosolyog, de akkor October visszatoppan. Átadja a virágot, és a lány csendben bólint a kérésre.
A csokit viszont úgy szorítja mintha aranybánya lenne.
Felnevetek, de igazából titkolom előle, így ahogy fellép, követem.
Odabenn kényelmesen foglalunk helyet, pezsgő bekészítve, pedig tudják sohasem fogyasztok, de ezúttal kaptam mellé narancslevet.
Ez viszont még jóljöhet.

- Ülj csak le.. - jelzem a velem szemközti fotelre, ha tetszik, nem-tetszik, szívesen cserélek, amelyik neki a legkényelmesebb. Nem szeretnék egy a menedzserhez hasonló impressziót.

Leülünk... én is elkényelmesedem. Töltök a pohárba narancslevet, csak szemmel kérdezem ő kér e, és ha igen, egyszerűen felé nyújtom. Utána jön az én adagom.
A repülő hangja halkan morajlik fel.

És ha ő az ablakon kifele tekintget, én megint elmosolyodom.

- Merre jársz?? - csak alibiből kérdezem. Más érdekel?? Igen más is. Azzal együtt hogy mi jár a fejében. Igazából lesz bőven majd 4 óránk a beszélgetésre. Valamiért érdekel minden amire gondol.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#13TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 11:23 pm

Fent a gépen Allen hellyel kínál, és a vele szemközti fotelt foglalom el. Igazán kényelmes! Belesüppedek a bőrborításba. A bonbont, ami igenis aranybánya, az asztalra teszem, a narancslevet pedig megköszönöm, és elfogadom. Tessék te kölök, dőzsölj! De szerintem akkoris lány lesz, ha már így odavan a csokoládéért.
A pillantásom a folyosó felé fordul. Hirtelen egy másik repülőn találom magam. Az első osztályon. Az utasok között. Elnézést kérek Villetől, és kimegyek a mosdóba. Erre ő utánam jön. A mosdó előtt vár rám, és alig kilépek, meglepetésszerűen lekap. Aztán pedig… Sok jó rockert játszottunk kis helyen.
Húúú...
Fellüktet az ágyékom, mire keresztbe rakom a lábamat. Hogy a fejem vörösbe borul-e, nem tudom. Megköszörülöm a torkomat és kissé fészkalódni kezdek az ülésben. Ne már! Ezt nem hiszem el! Ville szelleme a gépen is kísért. Nem volt neki elég az erdő. Baszd meg te pöcs. Húzz innen, de gyorsan! Már fikarcnyit sem hiányzol!
Megborzongok, ahogy valamiféle forróság, a múltbéli élmény végigszáguld rajtam. Emlékszem arra a menetre a mosdókabinban. Vad volt és állatias. Piszkosul élveztem, kár tagadni. Ilyenbe sem mostanában lesz részem. Hogy bánom-e? Ha őszinte akarok lenni magammal, akkor igen. Bánom, hogy a Villével töltött idő elmúlt. Az isten verje meg, még magamnak sem tudok hazudni, hiába próbálkozom. Pedig ha beledöglök is, el fogom szakítani azt az érzelmi szálat, ami még hozzáköt. Méghozzá mielőbb. Mert nem hagyom, hogy gallyra vágja ezt a néhány napot!
Allen hangja hoz vissza a valóságba.
„Merre jársz??”
Felé kapom a tekintetemet. Talán kiül benne némi zavar.
- Öhmm… Csak eszembe jutott egy régi repülőút. Még a bandával. – felelem mosolyogva, aztán veszek egy mély lélegzetet, ami elég jól megnyugtat.
Ha esetleg Allen érzékelne valamit, és megkérdezné, hogy jól vagyok-e, biztosítom afelől, hogy igen. Semmi olyan nem várható, amiben a menedzseremnek volt része.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#14TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeSzer. Jan. 29, 2020 11:52 pm

Elmosolyodom...Csak félig az orrom alatt.

- Ugye mondtam én neked, hogy csak idő kérdése?? Ne rezelj be.. - és tényleg. Az első időkben sokat győzködtem. Ő meg ellenállt(?). Egyre csak keresett kényszeredetten, de az efféle dolgok nem így működnek. Még ismertem egy ápolónőt Afrikában.

Beáll a néma csend, a repülő egy rövid bukkanással megindul.
Gurulunk.
Én meg még mindig csak őt figyelem.

- Akarsz beszélni róla? - megemelt szemöldökkel kérdezem, elvégre nem kényszerítem én, semmire, de talán jobb lenne ha kibeszélne(?). Megnyugtatóbb.
De persze a döntés az övé. Semmi nem kényszer.
Újabb pohár narancslé csurog, és persze vele a kérdés, ő is kér e.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#15TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 12:27 am

„Akarsz beszélni róla?”
Naná! Minden vágyam! Allen rátapintott a legzavarbaejtőbb kérdésre.
Pár pillanatra beharapom az alsó ajkam, kicsit elgondolkodom, aztán...
- Volt egy kis turbulencia... – felelem.
Peeersze. Méghogy turbulencia. Turbékolás volt, nem turbulencia. És nem is kicsi!
- ...és majd belepusztultam. – na ez mondjuk történetesen igaz. Ez az apró, ártatlan füllentés belefér, még barátok között is. Deh... majd pont a férjjelöltnek fogom elrészletezni, hogyan szexeltem magam hülyére a volt pasimmal egy repülő wc-jén.
Ville, lécci, takarodj ki a fejemből! Most azonnal!
Eddig azért vergődtem, hogy emlékezzek. Most meg már bánom, hogy emlékszem? Ahh… Mekkora esély van arra, hogy megkergülök és a bolondok házában kötök ki? Allen még ott is meglátogatna.
Inkább iszom pár kortyot abból a pohár narancsléből, amivel érkezésünkkor kínált meg. A fele lecsúszik, majd a pohár az alátéten koppan.
Inkább váltsunk témát.
- Van valami társasjáték a gépen? Elüthetnénk vele az időt. – 4 óra, az mégiscsak 4 óra.
- Most komolyan… Tényleg képes leszel rendszeresen ide-oda ingázni a stúdiód és Vegas között? – én tuti lebontanám a hajam egy idő után.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#16TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 12:51 am

"Volt egy kis turbulencia... ...és majd belepusztultam."

Hát megesik az ilyen... Az efféle berkekben, de valami azt súgja nem mindent mond el.
Nos... igazából mint mondtam nem kényszerítem, miért is kéne, így helyette töltök, megint, teljesen kitikkadtam amíg a kocsiban várakoztam, és belekapaszkodom a poharamba.

- Ha szerencsénk van most nem kell újra átélned. - Sokkal egyszerűbbek ezek a kis gépek. Jobban manővereznek, ezért is szeretem én inkább az utakat ezeken.

De ezután bukkan fel az ötlet.
Társas?

Elnevetem, de igazából ez inkább szólt az azt követőknek.
Majdnem az ölembe löttyen a narancs.

- Hát ha szükséges.. - mosolygom. A gép megindul, egyre erősebben húz a gyorsulás heve. - De ki tudja, lehet hogy még a végén tényleg odaköltözöm, feladom az egész szülői üzletet, és ha esetleg te is.. - nem véletlenül hagyom félbe ezt a részletet - szóval ott mindig lesz helyed. - és mosolygom. - Már ha úgy döntenél hogy tényleg jöhet az a lemez! Természetesen... - hárítok. Vagy inkább mentek? A nézőpontból tökmindegy, a lényeg hogy ne látsszon mennyire, szeretném magam mellett tudni.
Rejtély hogy miért.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#17TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 1:28 am

„Ha szerencsénk van most nem kell újra átélned.”
Hát ez az. Hogy nincs szerencsém. De ez legyen az én bajom.
Egyébként… Elnézem Allen vonásait; gyönyörű hatalmas kék szemei vannak, hegyes álla, és a szakáll meg a hosszú haj, vagyis ez a Jézus-fazon kifejezetten jól áll neki. Szóval szerintem egy kurva helyes pasi. Ha pölö elfogadnám Allen ajánlatát… az azért felvetne pár kérdést. Ha hozzámegyek egy meleg férfihoz, ott apácashow lesz, nem szex. TEATYAÚRISTEN!!! Már nem az, hogy az életem hátralévő részében nuku szex, hanem hogy már percek óta a dugáson jár az eszem. TETVES HORMONOk!!!
Egyszer érjek vissza Vegasba. Jól megverem Villet, és nem fogja érteni miért. Hát csak azért, mert ő tehet arról, hogy még fel sem szállt a gép, de már kívánós lettem.
Terhesen vajon lehet ilyet? A gyerek azt nem látja? Fúúúúúúj!
Na, inkább megint iszok.
Hallgatom Allent… És figyelem. Az arcán pihen a tekintetem. De a bánatba is! Csak elkalandozik a fantáziám.
Életemben először azt kívánom, bárcsak meleg pasinak születtem volna.
Bassza meg, inkább nyúlok a csoki után.
- Bevallom, mindig is vágytam egy szóló albumra. – felelem. - És kösz. – mosolyodok Allenre szélesen.
Valami nagyon érdekelne, ezért veszem a bátorságot, és...
- Mondd csak… Te hogy állsz a szívügyekkel? Van valaki a radarodon? Hm? – tényleg kíváncsi vagyok, hogy talált-e valakit, aki lázba hozza. Az én státuszomat már ismeri, én is szeretném az övét. Csak úgy. Baráti alapon.
Na ezzz, megint felvet egy újabb kérdést. Ha összeállnánk, a miénk vajon nyitott házasság lenne? Neki is biztosan vannak testi vágyai. Az, hogy nekem vannak, az már nem is kérdés. Ha egymással nem szexelnénk, akkor kivel? Nekem ugyan nem kell vibri.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#18TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 2:02 am


- Nalátod.. Mondtamén! - csak kötőszóként mellékelem, de hamar jön is a következő kérdés.
Olyan amire nemszámítok. Úgy őszintén...
...fenyegető és mély csönd áll be. Még az a bukkanó is kiesik, amikor a gép elrugaszkodik, és még a szokásos beduguló fülem is kihagyja ezt a jelenetet.
Gondolkodni kezdek.
Mármint...

- Nem.. nemigazán. - lököm el - Mármint... - na most erre mit feleljek. Kibámulok az ablakon, de sose gondolkoztam el ezen. Az egész csak jött és ment. Néha.. Néha meg nem. De most...

- Ami azt illeti én már régóta nem.. - régóta nem, mi!? Hát úgy régóta nem semmit sem, az utolsó évekkel ezelőtt. Áldott meditáció.

- Szóval ami azt illeti most senki nincs. Már a képben. - zavartan beszélek. De miért? Ha akarnám se tudom megmondni. Mégis feszélyez a kérdés. de miért!?? Ez csak October.. Mégis...
Ezért egyszerűen elengedem.

- Semmi konkrét. - és ez az egy biztos. Ezzel a válasszal kitudok egyezni. Egyelőre.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#19TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 1:07 pm

Halkan zörög a bonbon papírja az ujjaim közt, miközben Allent figyelem szemközt.
A válaszából arra következtetek, mintha belenyúltam volna valamibe. Tényleg nem akartam zavarba hozni. Nem is akarom tovább feszegetni ezt a témát, ha kényelmetlenül érinti.
„Semmi konkrét.”
- Ühümm, nálam se sok. – vigyorodom rá. Hogy miért mondtam ezt, fogalmam sincs, hisz nagyon jól tudja mi az ábra a házam táján. Talán csak üdvözölni akartam a klubban, és jelezni, nincs egyedül az egyedüllétben.
Ville szelleme idő közben lekopott, és a felzaklató emlékképek is eltünedeztek. A hirtelen jött belső izgalmak szintén elcsendesedtek. Helyes. Ebben a pár napban hagyjanak is békén.
Én is inkább kifelé bambulázok az ablakon. Rövid időre, amíg Allen esetleg meg nem töri, betelepszik közénk a csend.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#20TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 4:20 pm

A szavai nem hagynak nyugodni. Előjönnek régi emlékek, mellécsapva némi új intuíció... Merőben új. Más... Életképek. Benyomások és érzések, amiket nem tudok hova tenni.

Beáll a néma csend, én is kitekintek az ablakon. Csak nézem a messzeséget, a letapadó felhőket. Nem szoktam én így elbambulni.
Aztán mégis megfogalmazódik valami más.

- Az amiről beszéltünk...  - fordulok aztán mégis újra felé - Tudod.. - pillantok fel, de most nem rá, hanem a beérkező Stewardess szemeibe.

- Parancsolnak még valamit? - mosolyog. Idétlenül mosolyog.

- Nem köszönjük, szeretnénk egy kis egyedüllétet. - és megért. Mindig megértenek.

Szépen ellépked, és eltolja maga mögött, azt az erre kialakított ajtót. Most már kettesben vagyunk.

- Az hogy esetleg hozzámjössz... gondolkoztál már rajta?? - puhatolózom. Azt hiszem puhatolózom. Vagy csak szeretném tudni hogy is állunk mi ketten. Hogy állnánk!? October és Allen.. A két legjobb barát a világon.
De biztos ez?
Kezdek megőrülni...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#21TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 7:05 pm

„Amiről beszéltünk. Tudod...”
Allenre hunyorítok. Ha már így mondja, sejtem mire akar kilyukadni.
Ekkor libben be a képbe a stewardess, de Allen kedvesen jelzi, hogy szeretnénk kettesben maradni.
Összerándul a gyomrom. Valamiért.
„Az hogy esetleg hozzámjössz... gondolkoztál már rajta??”
Felsóhajtok.
A szemeim belemerülnek Allen kék tekintetébe.
Úgy döntöttem, hogy nem fogok hebegni-habogni, egyszerűen őszinte leszek, és kimondom, ami bennem zajlik.
Bólintok.
- Igen. Nem telik el úgy nap, hogy ne agyalnék rajta. – egy lélegzetvételnyi szünet, aztán folytatom - És te jól végiggondoltad ezt? Hogy én lennék a legalkalmasabb kellékfeleségnek? A világegyetem leggázabb nője, aki egy másik férfitól terhes, és aki még nem jutott túl az exén? Aki… mondjuk ki; azért menne hozzád, hogy ne toloncolhassák ki?... Ha most még nincs is senki a láthatáron… mi lesz, ha egyszer szerelmes leszel valakibe, és szeretnél vele együttlenni és együtt élni? – nagyon sok kérdés fogalmazódik meg bennem.
A következő pillanatban elvigyorodom, halkan fel is kuncogok. Ne legyünk már ennyire komolyak.
- Minden sokkal egyszerűbb lenne, ha vonzanának a nők, én pedig nem ismerném Villet. Azonnal belédzúgnék, mint a nagyágyú. Szóval igen. Iszonyú sokat rágódom. De egy biztos; nem akarlak elveszíteni. – mondom ezt Allen szemeibe végtelen őszinteséggel.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#22TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 8:37 pm

"Igen".

Ez az első szó amire megdobban a szívem. És igen, úgy őszintén nem is tudom hova tenni.
De beszél tovább, és ahogy szakadatlanul figyelek, egyértelművé teszi, hogy felesleges volt előre innom. A pandamaci bőrére biztosan.

Sóhajtok, de csakmert azt hiszem szeretném rendesen átgondolni a reakciót.  A következményeket. Ő viszont jótékonyan veszi a beállt szünetet, és úgy tűnik képes, valamivel vidámabban folytatni.
Elvigyorodok.
Aztán...

Biztos belülről jön, mert annyira nem gondolkodok az eseményeken.
Előre dőlök, csak hogy a két térdemen támaszkodjak meg, és elérem, hogy sikerüljön elővarázsolni a kezeit. Az egyiket legalábbis biztosan megszerzem.
Onnan nézek vissza rá.

- Tudod hogy engem nem veszítesz el.. soha... - köré őszinte mosolyt körítek, miközben megszorítom a kezeit. De valamit kéne még...

- Akárhogy is döntesz, én ott leszek melletted... - ezt is egyenesen mondom. Nem tehetnék másképp, nem is menne. Mert színigaz. Minden egyes cseppje. És valamiért nem tudom hogy alakul ki az a belső feszültség.

Kiegyenesedem, a kezei kicsúsznak az enyémekből. Hátradőlök az ülésben, és muszáj kinézni az ablakon, mielőtt folytatnám.
A fejem csak támaszkodva a támlán fordul szembe vele.

- Azt gondolom megoldjuk... A jövőben. - lassan beszélek. Önmagamhoz képest lassan. Talán mert tényleg érdekel. - Téged nem küldenek el, én meg... - jótékonyan meghúzom a vállamat. - Nem tudok elképzelni jobb helyet mint melletted...- gyengén elmosolyodom. És ez igaz. Nem látok tovább, egyelőre. - És a lányod is megkap mindent. Ha akarod... nevet. - ezt már csak óvatosan említem, elvégre sosem gázolnék a személyes terébe. De a Payne név, akárhogy is nézzük, megnyit kapukat. Nemcsak az ismeretlenbe..
Még ha ezt én hajlamos is voltam folyton mellőzni.

Könnyebb élet...


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#23TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 10:43 pm

A kezeim üresek, a csokizást már abbahagytam.
Allen értük nyúl az asztal fölött, és biztosít arról, hogy nem veszíthetem el. Utálnám magam érte, ha így történne egy rossz döntés miatt. Rossz döntés... De melyik a jó?
Nem tudja tagadni, hogy valami talán bántja, látom rajta. Tisztában vagyok a körülményeivel és azzal, hogy micsoda nyomás és súly nehezedik rá.
Aztán lassan hátradől, a kezeim meg kicsúsznak kellemesen meleg, puha markából. Nem vonom vissza őket az asztalról, ott pihennek. Lebénultam, miközben tusakodom az érzelmeimmel.
Végtelenül megtisztelő, hogy rám gondolt erre a szerepre, hogy ennyire bízik bennem.
„Nem tudok elképzelni jobb helyet mint melletted.”
Csak bámulok rá tányérnyi szemekkel. Amikbe lassan könnyek gyűlnek. A szavai… Te jó ég… A szavaiban micsoda varázslat rejlik! Teljesen elérzékenyülök tőlük. Ilyen gyönyörűt talán még soha senki nem mondott nekem. A bőrömön is végigfut a bizsergés és a gyomromat is összerántja egy enyhe csiklandós érzés.
„A lányod...”
Erre önkéntelenül is elvigyorodom. Honnan olyan biztos benne, hogy lány lesz? De legyen igaza. Körülbelül egy hónap múlva már megállapítható lesz a baba neme.
„És a lányod is megkap mindent. Ha akarod... nevet.”
Mélyen a szemeibe nézek. Kicsit nehezen, de megtalálom a hangomat.
- Allen… Ha én hozzád megyek, azt nem a pénzedért teszem. Hanem azért, mert elképesztően csodálatos és különleges vagy… Igen... – bólintok a szemeibe.
Hatalmas, gondterhes lélegzetet veszek.
- Mielőtt igent mondanék, szeretném… Ville-vel lezárni, ami köztünk volt. Szemtől szembe. Hogy bűntudat nélkül léphessek tovább. A szájából akarom hallani, hogy vége és nem kér sem belőlem, sem a gyerekből. És akkor nemhogy lemondok a „követeléseimről”, ahogy Grid kérte, de én magam mondatom le Villet az apai jogairól. – magyarázom, majd elhallgatok. Csak fürkészem Allen tengerkék szemeit. Nem is tudom mit látok bennük.
Újabb sóhaj.
Nehéz ez. Néhány másodperc múlva aztán folytatom.
- Kaphatok időt arra, hogy ezt elrendezzem? – tudakolom. - Mégha csak kamufeleség is leszek, szeretnék tiszta lappal indulni. – és ez így is van.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#24TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 11:40 pm

A szemei furcsa fényt tükröznek. Nem tudom hogy jól látom e, nem vagyok biztos benne. Már megmukkannék, de hamar rendezi a tekintetét, ezért igyekszem én is túllépni rajta.

Az asztalon maradt kezeire vonul a szemem, de aztán folytatom. Mert egyszerűen mindent odaadnék érte. Egész sokmindent, hogy ne kelljen hogy egy óceán elválasszon a jövőben.
Mégis hagyom a maga útján válaszolni.

Beszél, és én minden szavában a szemeit figyelem. A száját, néha, eltéved a tekintetem, de igyekszem hamar visszakoncentrálni. Aztán elmosolyodom. Hosszan és mélyen... Ugyan, hogy is tudnám mindezt másképp kezelni....

- Hát persze.. - a hangom halk, és végletekig nyugodt. Megértettem. Nem siettetem. Nem siettethetem, nem is akarnám...
Kifelé, az ablakon ki fordul a fejem, és egy mélyrehatót sóhajtok.
Csak azután térek vissza, magukkal ragadtak a pillanatok.

- De azért ebben a pár napban csak az enyém leszel... - és kifut a már igazi mosolyom. Vidáman és szélesen. Én nyertem... Akárhogy is, de nyertem.
Ezt a pár napot mindenképp.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#25TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitimePént. Jan. 31, 2020 1:21 pm

Allen lénye olyan nyugalmat áraszt, amely eloszlatja a kellemetlen érzések szürke fellegeit bennem.
„Persze.” - feleli.
A hála nem méltó szó arra, amit most érzek. Időre van szükségem, és Allen ezt hajlandó megadni. Hihetetlen egy srác. Ha nem volna, ki kéne találni. Egyáltalán semmi baj nincs vele. Talán csak az, hogy… tökéletes. Bárcsak más körülmények közepette történne mindez kettőnk között.
- Köszönöm. – mosolyodom rá, és hátradőlök a fotelben, a kezeimet pedig az ölembe húzom.
„De azért ebben a pár napban csak az enyém leszel.”
Játékos rosszallással megcsóválom a fejem, miközben cinkos banditavigyor ül ki az arcomra.
- Igen. – bólintok - Csak a tiéd. – nevetek aztán Allenre.
Amennyire lehet, meg szeretnék szabadulni az expasi szellemétől. Legalább ebben a néhány napban hadd érezzem jól magam.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» Allen Payne
» Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után
» Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)
» Minden ami Vegas...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-