♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Dwight Gilroyd Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Dwight Gilroyd Vote_lcapDwight Gilroyd Voting_barDwight Gilroyd Vote_rcap 
Leon Williams
Dwight Gilroyd Vote_lcapDwight Gilroyd Voting_barDwight Gilroyd Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dwight Gilroyd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Dwight Gilroyd

Dwight Gilroyd

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 13

#1TémanyitásTárgy: Dwight Gilroyd   Dwight Gilroyd Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2020 11:55 am

Dwight Gilroyd
Amszterdam, Hollandia
1975.augusztus.30
44
Biztonsági felelős
Civilians
Norman Reedus
Dwight Gilroyd 325bloggif_5e75e2b24e716

Amit jó ha tudunk...


A kocsiajtó mellett állva némán fürkészem a helység bejáratát. Bentről hangos zene árad, a szemem pedig majd' szikrát vet, ahogy az éjszaka sötétjét felzavarja a villogó fények.
Pár perc múlva már bent vagyok én magam is a helyen, ahol figyelem a szőke teremtést aki éppen jópofizik valami selyemfiúnak kinéző fickónak. A fószer van vagy ötven éves, de rongyá szoliztatta magát és a képét elnézve, valószínűleg rendesen fel is varratta a képét. Próbálkozik fiatalnak tűnni, de nem megy neki.
Én nem is próbálkozok rejteni a koromat. A hajam ugyan még gesztenyebarna, de a szakállam és a bajszom már az őszülés vonalait követi. Ettől függetlenül fitten tartom magam, feszesen mint a felhúzott íjhúr.
A benti fények között csak csendes árnyékként ballagok végig, a társaság észre sem vesz. A szőke lány tudja, hogy itt vagyok és az elég. Követem a mozdulatait, ahogy bájolog a fickónak. A probléma, hogy a kecsessége megjátszott, betanult, nem úgy mint...
Mélyet szippantok a levegőbe és futva az órámra tekintek. Még tíz percet adok neki, ha nem jön, én magam rángatom el. Erre végül nem kerül sor, miután felém vet egy pillantást majd pár perc múlva elégedett vigyorral ballag oda hozzám.
- A legjobbkor, Dwight!
- Hölgyem. - biccentek fagyos udvariassággal.
Kikísérem a kocsihoz, besegítem majd elindulunk vissza. Út közben be nem áll a szája.
- A fószer gusztustalan volt. Úgy nyomkodta nekem azt a löttyedt gilisztáját, hogy...
Oda se figyelek rá. Nem azért kísérgetem, hogy jópofizzak neki. Némán vissza vezetek a szállodához. A lány kiszáll és pár pillanat múlva eltűnik.
Este hat körül jár az idő mikor a kocsival a bejárati ajtó elé gurulok és várom a mai napi utolsó munkám.
Sose volt jobb melóm.
Anna kilép az ajtón, én pedig a nyugodt arcommal ellentétben, falom a szememmel. A mély dekoltázs, a felvágott ruha és ő maga teljes valójában elég, hogy egy pillanatra kirázzon a hideg.
A lány egyre közelebb ér, én pedig a vizslató szemek elkerülésének érdekében, szobor merev arccal nézem. A külső profizmust mutat, a mozdulatok kifinomultságot, de az agyam mélyében már a ruháinak nyoma sincs és nem egy kliens kezében látom, hanem magam alatt...
- Miss Ballantines. - üdvözlöm formálisan, a magamra erőltetett fagyos hanggal.
Az ajtót kinyitom neki, ahogy elsuhan mellettem. A saját testemmel takarom magunkat, legalább is a kezemet, ami egy pillanatra elkalandozik rajta. Ő pedig visszanéz és nem úgy fest mint akit különösebben zavar.
- A Ceasars Palaceba megyünk.

Ha van még mit mondanod...

Az arc keményfaszú csávónak hiszi magát. Körülbelül száz kilónyi izomtömeg, olyan állkapoccsal amivel egy fél szarvast feltudna zabálni nyersen. A szemei vérben forognak és a drága öltöny ellenére, ő most nem több egy ösztön lénynél.
A válla felett átnézve, az elegáns nő még mindig engem néz. Nem úgy mint aki fél, a szemében inkább kíváncsiság villan mint sem félelem. Pedig ez a colos állat még az előbb fél centiről üvöltött az arcába.
Én pedig mint lelkiismeretes biztonsági őr, a szart is kiverem belőle.
A kaszinó egy csendesebb felén állunk, de most a szemek ránk vetülnek, ahogy befeszülve figyeljük a másikat.
Végül az ürge nekem vetődik.
Kellően lassú ahhoz, hogy egy apró mozdulattal félre táncoljak előle. Megtorpan majd visszafordul.
Fél szemmel a nőre pillantok.
- Nem esett baja, hölgyem?
A nő még mindig kíváncsian mered rám, az arcára nyugodt mosoly ül.
- Minden rendben.
Némán bólintok majd visszafordulok, mikor a fickó újabb rohamra indul. Az ökle egy légkalapács erejével sújt le. Hárítom, de az alkarom belesajdul.
Nem mondom, hogy elönt a vörös köd, de azért felcseszi az agyam. És én még azt hittem nyugodt estém lesz.
Az ürge szerencsére nem profi bunyós. Sőt, ha tippelnem kéne isten igazán nem is verekedhetett soha, a majdnem két méteres magasságával elég lehetett csak csúnyán néznie, hogy valaki összecsinálja magát.
Esetemben mellé fogott.
A lomha ütések elől olyan gyorsan kitérek, hogy hamar a háta mögött bukkanok fel és egy elegáns mozdulattal, rúgom tökön a segge felől.
Itt vége is lehetne a harcnak, de félmunkát nem végzek. Miközben térdre esik és elfúvó hangon nyögdécsel, az öklömet nekicsapom a jobb szeme aljának. Megszédül és négykézlábra roskad.
Már hallom a kollégáim cipőjének a zaját, de még nem végeztem.
A nő szeme belemered az enyémbe, mintha csak azt üzenné, hogy "mutasd mit tudsz, még nem végeztél".
És mennyire igaza van.
Az ürge a kezével tesz valami védekező mozdulatot, vagy talán elakar hessegetni, de nem hagyom neki.
A térdemet belemélyesztem az álla csúcsába, ő pedig kinyúlik mára.
Pár perc múlva a kollégáim a hóna alja alá nyúlnak és kirángatják a kaszinóból. A vendégek lassan visszatalálnak a saját asztalukhoz, csupán a nő az aki elkapja a kezem mikor távozni készülök.
- Megbocsásson!
Visszafordulok és ezúttal kicsit jobban végigmérem. Nálam kicsivel idősebb, rendkívül elegáns hölgy, aki ragyogó, ragadozó mosolyt ereszt rám.
- Szépen elintézte azt a férfit!
- Ez a dolgom, hölgyem. - válaszolok neki kimérten. - Felügyelni a vendégek nyugalmát és biztosítani, hogy minden rendben legyen.
- Igazán? - mosolyodik el a nő és a vállán pihenő kis táskába nyúlva egy névjegyet ad át. - Hasznát vennénk az ilyen első osztályú szolgáltatásoknak. Ha érdekli egy kellően jól fizető munka, keressen fel!
Átveszem a kártyát, elolvasom a nevet majd udvarias mosolyt eresztek vissza.
- Köszönöm a lehetőséget, Mrs.Ballantines!

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Dwight Gilroyd   Dwight Gilroyd Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2020 3:09 pm

Elfogadva!

Üdv, Mr. Keménycsávó! Very Happy

Jó előtörténet, jó kis sztori! Very Happy (jaja, a keresőkishölgyet is megnéztem, mert nehogy már egy ilyen szépséget ne.Wink )

Na de vissza témára, valami azt súgja a Kisasszony veled jó lóra tett, habááár.. tutira lesz még ott pár ramazuri. Very Happy De nem baj, úgy szép az élet ha zajlik, legalábbis azt mondják, a fehér kerítéses kutyás házat hagyjuk meg az azt igénylőknek, a legszebb úgyis mindig az élet mocska, a szélsőségek, és azt hiszem mindketten tudjuk hogy milyenek is igazán ezek az ízek. 

Szóval.. nincs más hátra csakis előre, a placc a tiéd.. a nő (mint hallottam) a tiéd.. kell még valami más!??  What a Face

Jaja, a pofád levédem. Very Happy

Vagyis irány Vegas!


Vissza az elejére Go down
 

Dwight Gilroyd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» More than friends. Dwight & Anna.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Civilians-