♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_lcapCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Voting_barCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_rcap 
Alessandra Clark
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_lcapCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Voting_barCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_rcap 
Leon Williams
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_lcapCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Voting_barCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_rcap 
Derek Moretti
Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_lcapCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Voting_barCsillag vagy fecske. Jerry & Keegan Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#1TémanyitásTárgy: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Május 18, 2020 1:12 pm




J



tumblr_mhglrtQPIn1rcc820o1_500.gif
Végignéztem ahogyan összekanalazzák a földről, eltámogatják majd átveszik az orvosok. Semmit sem éreztem. A drog és az alkohol minden maradék józan eszemet elvette. Pirkadatig táncoltam, dohányoztam és vedeltem. Fájdalmas volt az ébredés. Villanások torzultak színes örvényekké, amiben nehéz volt kiigazodni, hogy melyik része volt a valóság. Alice hibája az egész igazából. Persze neki ezek után még pampognia is kellett, hogy így meg úgy csesztem el neki a munkalehetőségét... persze a középső ujjamon kívül más választ nem nagyon tudtam neki adni. Baszódjon meg...
Következő estére összeszedtem magam. Dolgoznom kellett, pénzt keresni, hogy megteremtsem magamnak azt a néhány percnyi eufóriát. Csak még egy kicsit... csak még néhány másodpercet az aranyporos tengervíz alatt. De nem. Kegyetlen szeretőt tartok, aki minden másodpercet súlyos összegekkel mér. Volt néhány józanabb pillanatom, de akkor mindig egy arcot láttam. J ahogy teljesen szétcsúszva elveszti a kis világát. Összevakarhattam volna.
NearFlickeringHousefly-small.gif

De az a szörnyű igazság, hogy sosem voltam jó testvér. Nem tudom, hogy hogyan kell másokra vigyázni. Persze a szennylapok és a facebook tele volt a nevével, hogy most egy kis pihenésre van szüksége és ehhez a rajongók megértését kérik.
Minden tiszta pillanatomban próbált felzabálni a bűntudat... de nem egyben lenyelni... csak lassan... mint amikor először véletlenül betéped a körmöd mellett a bőrt... érzékeny... fáj.. de basztatod, mert... hát mert miért ne... Aztán mintha tovább szakadt volna... végig a csuklómon.. be a könyökhajlatomba... és tovább. 3 nap. Ennyit bírtam. Mivel továbbra sem került ki róla újabb hírt, így megcsörgettem néhány ismerőst. Kaptam személyzeti ruhát... belépő kártyát... mindent. Persze ez nekem a spórolt pénzem felét elvitte.
Velem küldték fel az ebédet. Persze a biztonsági gorillák még motozást is tartottak, de végül csak kinyílt előttem az ajtó... majd be is csukódott mögöttem. Az ajtóban hagytam a kajás kocsit és beljebb sétáltam. Nem kifejezetten szartam össze a gatyámat... maximum kidobnak... mást nem nagyon tehetnek velem.
-J?


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#2TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Május 18, 2020 2:45 pm

Előzmény ITT...




Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Las-Vegas-Vdara-Hotel-and-Spa-1-1000x676



Az utóbbi pár nap... Mondhatom hogy legutóbbi életem talán legjobbja volt. Délben keltem.. vagy délután, órákig csak nyomtam a need for speed-et, ha kaját akartam, csak hozták. Hozták.. HOZTÁK!! BÁRMIT! Nem tudtam olyat kitalálni amit ne szereztek volna meg, és én.. adtam is nekik feladatot bőven, nem mert tényleg kellett, egyszerűen csak.. jó szórakozás!
Épp valami rák ízű gumicukorral szemeztem, amit egyszer.. valamikor, láttam a neten, hogy már egy ilyen hülyeséget is kitalált valaki, és épp az járt a fejemben, hogy merjem e megkóstolni, vagy hagyjam a fenébe. Talán jobb lenne az egészet a kukába borítani, de ha már... Nem kéne élni a lehetőséggel?? Mikor lesz legközelebb lehetőségem ilyen kalandokban részesülni, elvégre még két nap és jön újra a daráló mélye.
Felsóhajtok a gondolatra. Elgondolkozom hogy is szólt az az egyesség Daviddel. Pár nap. Pár nap pihenés, de aztán menni kell. Tovább. Kötnek a szerződések, oltári nagy pénzek forognak kockán. Megértettem. Hogyne értettem volna? Értem én... Azt mondja még fiatal vagyok, most kell hajtani. Ha elég ügyesen, akár már 30-35 évesen feltehetem a lábam és hátradőlhetek egy egész életre. De mi lesz azokkal az élményekkel amik közben elvesznek?? A dolgok.. Amiket nem élhetek meg...
Azok a régi sörözések a barátokkal, ÚRISTEN de mennyire hiányoznak!! A barátaim...
Eszembe jutnak a régi idők, Villa, Josh... Eric, és Stefanie..  de jók is voltak azok a régi évek...
Újra felsóhajtok, ahogy az ujjam még mindig a tv távkapcsolóján nyomkod. Semmi nem érdekel.. igazából.. Már a hotel filmkínálatát is átnéztem, de minden amire vágyom egy kis... beszélgetés!
Csak úgy beszélni valakivel, tudod.. Hogy vagy.. Mint vagy.. Mit csináltál ma? Ó, tényleg, és jó érzés csak úgy csendben biciklizni az utca kövén? Még ma is az?? Milyen az amikor az emberek csak úgy elmennek melletted és te csak úgy beleolvadsz a tömegbe.. Egy szürke senkiként...
Elmosolyodik a szám, de nem is igazán tudom miért vigyorgok. Egy fáradt, homályos emlék.. fölöttem a csillagok, a zene csak dübörög, az égnek emelem a kezeimet, én meg úgy érzem csak egy vagyok. Egy a végtelen tenger közepén...
Teljesen láthatatlan...

A Tv-ben már a sokadik mozgó kép ugrik fel, de én még mindig csak tovább nyomkodom. Kényszeresen.
Aztán eldobom a kapcsolót a fenébe. Át az ágy másik oldalán landol, és lassan fellököm magam.
Megközelítem az ablakot... a függönyt lassan félresöpröm, és kinézek.
Ott a nagyvilág...
Az orrom előtt, és mégis annyira messze.
Újra felsóhajtok.

Csak pár év még...

Aztán elengedem a függönyöket, és vissza az ajtó felé figyelek, ahogy hallom a nappali felől megnyílni a kilincset.
Nem tudom ki az, de EMBER!
Végre beszélhetek!
Ellököm magam az ablaktól, és visszakerülöm az ágyat, hogy kilépjek a hálószoba viszonylagos sötétjéből megnézve ki érkezett.
És elsőre...
.. igen, mondhatom hogy teljesen jéggé dermed a szám.

Egy emlékkel nézek most farkasszemet.
Egy igenis, JÓ! emlékkel...

Minden sejtem bizseregni kezd.
Mégis csak bámulom. Még mindig.
Mintha nem is igazán hinném el.
Igen, csak látomás lehet.
Semmi más.


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#3TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Május 18, 2020 3:33 pm




J



tumblr_mhglrtQPIn1rcc820o1_500.gif
Senkinek sem szóltam arról, hogy mire készülök... mármint nyilván annak a két ismerősnek tudnia kellett, hogy hova akarok bejutni, de természetesen a múltunkról... arról az egyetlen estéről nem pofáztam senkinek. Igazából azt sem tudom, hogy mit keresek itt... annyi minden miatt kellene, hogy bűntudatom legyen, hogy talán meg sem tudnám számolni. Most mégis úton vagyok fel a mittudoménhanyadik emeletre.. gyakorlatilag a felhők fölé csak azért, hogy megnézzem, hogy vajon a kölyök él-e még vagy sikerült kinyírnom és derékba törnöm minden belső értékét.
Próbálom lebeszélni magamat arról, amit éppen csinálok és most nem a körömrágásra gondolok, de valahogy minden mozdulatnál meggyőzöm magam, hogy már késő visszafordulni. Igazából tényleg. De valami azt súgja, hogy nem kellene itt lennem... és nem is... vagy de. Fasz tudja. Maximum kiabál velem egy kanyart, és ha más nem, akkor legalább neki könnyebb lesz a lelke annyival, hogy kioszthatja a hibást.
Betolom a kajás szekeret a szobába, de amint a zár kattan már el is engedem. Gyorsan fut körbe a szemem a berendezésen. Valószínüleg csak az ülőgarnitúra drágább, mint az egész kibaszott putri amiben élek. De mégis valahogy hideg. Mármint... nem tudom... szívesen lennék sugar baby egy ilyen helyen, hogy kinyalják a seggemet, de ha lenne lehetőségem berendezni magamnak egy szobát úgy, hogy a pénz nem számít... na akkor biztos nem így nézni ki.
NearFlickeringHousefly-small.gif

Aztán kiejtek egyetlen betűt a számon. Még az is benne van a pakliban, hogy még csak reagálni sem fog és anélkül kell távoznom, hogy legalább látnám, hogy még él.
De közeledő léptek hangját hallom és hirtelen nyílik az egyik szoba. Gondolom a háló.. vagy a franc tudja. Itt még az is benne van a pakliban, hogy a fél emelet csak az övé... na jó... lehet, hogy az egész.
Kinyitom a számat, de egy idióta halnak érzem magam úgyhogy gyorsan be is csukom. J-nek nagyon szép kék szemei vannak. Az az árnyalat, ami kurva jól néz ki egy fényképen és egy lány órákon át tudná nyálcsorgatva nézni... de most hidegek és rámdermedtek. Ahha... na szóval eddig tartott a hülye fantáziám. Most mondjam azt, hogy...'Szia'? 'Mizu'? 'Hogy vagy'?
-Bedrogoztalak és látni akartam, hogy élsz-e.
Igazából... bármelyik verzió jobb lett volna ennél. Most meg csak csípőre teszem a kezeimet és nagyokat bólogatok, mintha meg akarnám erősíteni, hogy milyen jól látom.... hogy él. Ja.
-Hát élsz. Fasza. Ügyes vagy. Na megyek.
És már fordulok és sarkon, ha nem állít meg.


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#4TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Jún. 08, 2020 4:20 pm



Csak ott állok... Nem is tudom miért.
Nem egészen tudom miért nem lépek, vagy miért nem mondok... valamit. Mondjuk hogy hogy kerül ide. Hogy miért. És hogy egyáltalán... Mi történt??

Megdermedek, és újra szólnia kell ahhoz, hogy egyáltalán észrevegyem magam. Vagy őt.. úgy igazából...

"Bedrogoztalak és látni akartam, hogy élsz-e."


Az arcom leesik. Csak a fejemben, de ahogy folytatja, érzem hogy itt az alkalom.

- VÁRJ! - vágom rá, de még nem mozdulok. Kivéve ha lép vele, mert akkor megteszem azt az egyetlen lépést. Csak egyet. Felé...

Ha viszont nem áll meg, muszáj leszek folytatni.

- Hová tűntél?? - egész kézenfekvő kérdés. Már ott a közelében. Ahol már vagyok. - Úgy értem... bedrogoztál?? - kérdőjel. A szemeim teszik hozzá. Oké, tudom hogy igen, legalábbis azt mondták, valahol, de miért!??

- Miért? - akad ki élesben is. Nem vádaskodom vagy bármi, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Szándéka volt?? Mi volt a szándéka. Ártani akart nekem? Akkor minek van ITT!!?
Vagy ezernyi kérdés.
Jó lenne legalább kibogozni az egészet.

Hogy én is tudjam legalább hol vagyok.


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#5TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeCsüt. Jún. 18, 2020 7:17 pm




J



tumblr_mhglrtQPIn1rcc820o1_500.gif
-Én nem tűntem el... végig ott voltam... egész addig, amíg a mentősök el nem vittek. Elájultál... mert kiszáradtál... onnantól pedig kurva nagy lett a felhajtás.. ha kiderül.. engem lecsuknak..-ja... már van ez-az a rovásomon, nem véletlen tagadott ki a családom, úgyhogy a magas rizikó faktornál jobb ha kurva gyorsan menekülőre fogja az ember.
Aztán megkérdező a legfontosabbat. Miért.
Torz, szilánkos deformált tükörnek érzem magam, akinek rá kell mutatnia valamire... valamire ami gyengeség.. a másik gyengesége..
-Azért J, mert tömegeket mozgatsz... inspirálsz...-nem is tudtam, hogy ismerem ezt a szót.-De baszd meg... ott álltam tőled egy lépésre és nem bírtál a szemembe nézni és beszélgetni... az emberek akik körbe vesznek megfojtanak téged a szabályaikkal és szemellenzőben tartanak, hogy ne vedd észre az igazságot... hogy nekik nagyobb szükségük van rád, mint fordítva. Hogy ne vedd észre.. hogy te vagy a főnök.. és mindenki más bekaphatja... J.. én sajnálom. A világot akartam megmutatni neked... álarcok és hamis mosolyok nélkül. Csak elájultál a kapujába.-megvonom a vállamat.
-Geci az életben először bűntudatom van... mert te olyan... olyan kibaszott ártatlan vagy... én meg szinte kinyírtalak, amikor megpróbáltalak kizökkenteni.
Aztán elcsendesedek... mint egy kibaszott Buddha rendezem a vonásaimat.
-J.. az lenne a legegyszerűbb ha elküldenél a faszba..


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#6TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2020 12:45 pm

És beszél... Legalább...
Én meg igyekszem figyelmesen hallgatni, vagy legalábbis összerakni a tényeket, mert valami azt súgja, ez fontos egy alkalom.
Vagy legalábbis nekem az. Valamiért...
De amikor befejezi....

... Nem mondom azt hogy (már) az első pillanatban van válaszom.

Ez fel is tűnik... - nekem csak másodikra - amikor csak őt nézem, figyelem, és mint egy sült hal, egy mukkot se szólok.
Aztán összeszorítom a szájszéleimet.
Pont mielőtt mégiscsak megmukkannék.

- Nem akarom hogy elmenj. - ez az egy biztos. Hát tovább!??

- Azt akarom hogy maradj itt, és.. - na és itt jönnek a megfelelő kérdések. Mégis mit akarok tőle?? Újabb.. pirulát(?) , vagy mi a fenét keverhetett a vizembe, legalábbis addig a pillanatig még megvolt minden. Módjával.
Ahogy a felfonódó teste is az ajtó szélen.

Lehet elvörösödöm, inkább remélem hogy nem. Szóval ott tartottam hogy "és még mit". Újabb néma csönd, és csak a szemeiben a tekintetem.
Aztán jön a mentő kérdés.

- Kérsz valamit!?? - intek a mögöttünk álló tér felé, ami.. baromi nagy, baromira üres... de attól még tele van mindennel, amit csak szem-száj kíván.
Vagy legalábbis kell lennie valaminek a (bár) hűtőkben.
A személyzet mindig degeszre tömi.


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#7TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2020 6:01 pm




J



tumblr_mhglrtQPIn1rcc820o1_500.gif
Szeretnék menni. Meg nem is. Édes faszom, hogy lehet az, hogy időről időre ilyen helyzetbe keveredek. Mármint nem KONKRÉTAN ilyenbe, mert ez egészen egyedi eset, de mégis... de akkor is... Nézzük egymást miután sikerül megborítanom a szaros bilit és azt hiszem, hogy nem is fog megszólalni, így csak kissé kétségbeesetten egyik lábamról a másikra billegek. Egyszerre szeretnék közelebb lépni hozzá, hogy meg tudjam ölelni és egyszerre szeretnék nagyon gyorsan távozni az ajtón, amin csak néhány perce tettem be a lábamat. Már szinte mozdul a kezem a kilincsért, amikor megszólal.
" Nem akarom, hogy elmenj."
De miért? Ezek után egy olyan lelkű ember, mint ő még mit akarhat tőlem. Lehet, hogy csak rám akarja közben hívni a biztonságiakat, hogy elvitessen. De igazából ezt a kockázatot már akkor vállaltam, amikor belevágtam az egészbe. Ideges vagyok.. és ilyenkor mindig a bőrt szoktam tépkedni a kezemen vagy éppen a szám szélét harapdálom.
Most... most mindkettőt csinálom.
Aztán újra megszólal nekem pedig felnyílnak a szemeim. ÉS? ÉS MI? Baszd meg ilyet nem lehet csinálni a másikkal. Úgy akad meg a gondolat a levegőben, mintha megtorpant volna a gyorsvonat előtt.
Várok. Még az alsó ajkam is bennakad egy kicsit a fogaim között.
ÉÉÉÉÉÉS semmi.
Kedvem támad megrángatni őt egy kicsit. Pontosan ezért tettem azért amit tettem... ott áll csodaországban... de mintha a saját tükörképétől nem láthatná... pedig annyira varázslatos.
-Ééééén.. Iszok.-nem ezt én kurvára nem bírom. Se idegileg se lelkileg. Nem véletlen léptem le otthonról évekkel ezelőtt.
Lépek. Kikerülöm és a bár hűtőket célzom meg. Gyorsan végig fut a lehetőségeken a szemem. Tudom, hogy ő nem iszik, de reménykedek, hogy valaki a közvetlen környezetében igen. Na ja. És nem is csalódok. Whiskey behűtve. Gondolom a buzi menedzsere issza J számlájára.
NearFlickeringHousefly-small.gif

Kiveszem, töltök. Lehúzom gyorsan. Gyorsan töltök. De csak még néhány kortyot, addig pedig csak támaszkodok a pulton, hogy kerüljem a szemkontaktust. Várok. Amíg ég a torkom aztán küldöm is utána a következőt. Csendben kűzdöm le magamban az égető érzést majd félretolom a poharat.
Kell még néhány másodperc, de megfordulok és egy könnyed mozdulattal felülök a pultra.
-J.. Én nem a te világodban élek... én azért melózok, hogy legyen kaja a hűtőben.. meg drog a zsebemben... nem sok helyen jártam Vegason és Dallason kívül... de szerintem milliószor többet éltem, mint te.
Mi vagyok én? A Jóságosatyúristen szentfazékja. Mintha megtéríteni akarnám.
De azért folytatom.
Felé nyújtom a kezemet.
-Ha most megfogod a kezem... akkor én leszek az egyetlen olyan barátod, aki leszarja, hogy mennyi pénzed van.... és még meg is mondja, amikor balfaszkodsz egy helyzetben... tudok mutatni egy olyan világot ahol leveheted a láncokat... de oda nem muszáj velem jönnöd... én nem élek kemény drogokkal... de valószínüleg egyszer kisütöm az agyamat.
Várok, hátha megfogja a kezemet.
Ha megfogja a kezemet akkor folytatom csak.
-Most pedig hallani szeretném, hogy mit akarsz még tőlem azon kívül, hogy maradjak.
Ha nem fogja meg akkor csak visszaejtem a kezemet az ölembe. És várok.


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#8TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2020 3:03 pm

Ellép, de hát ezt akartam vagy nem?? Hogy maradjon. Szóval ezzel boldog is lehetnék. Csakhogy van itt még valami más is. Valami rossz.. És nem tudom hogy nekem az, vagy ez inkább.. neki a rossz, szájízben.
Mégis csak fordulok utána, késéssel, már bőven önti az italt mire újra rá nézek.
Basszus, miért pont ezt a kitérdelt tréninggatyát vettem fel...

Mozdul.. önt.. gurít... Aztán fordul.
Amikor felül a pultra, csak utána nézek a szemeibe. De egyenesen bele, mert... oda AKAROK nézni!
És még mindig nem tudom mit akarok tőle...

Amikor felém nyúl, az én pillantásom odaragad. De csak elsőre, aztán már a szemeibe vissza, és ahogy beszél, végre mozdulatra bírják magukat a fogaskerekek.
Vagy legalábbis kivált valami reakciót.

Közelebb lépek, mert oda akarok menni. Valami hív benne.. Vonzz... Valami ismeretlen ami más mint a megszokott. Valami új... És talán ez épp elég.. (??)
Magamtól cselekszem, és amikor elérem, a kezébe fut a kezem, de csak bámulok a szemeibe. Teljesen elmerülök benne...
Talán azzal a gondolattal játszom, mi az amit rejtegethet. Mit tudhat.. vagy ismerhet, amit én nem. Vajon élvezni fogom?? Szeretni?? Vagy inkább utálni. Gyűlölni... Fájdalmas lesz?? De nem mindig baj az ha fáj. Már ha... "úgy" fáj. Legalább valamit érzek... Valamit, ami nem a mókuskerék része. Még talán abba is belemennék... Akármibe... Csak ismerjem...
Aztán mégis megszólal.
És ahogy továbbra is csak bámulom őt, maguktól jönnek a válaszok.

- Nem tudom miért, de vonzol engem... - a szemeibe. Hogy miért?? Nem egészen tudom. - Vonzódom hozzád. - de aztán helyesbítek - Persze nem úgy, hisz nem is ismerlek. - vihognám el, de valami megakadályoz benne. - De valami azt mondja, olyat mutatsz amit látni akarok.. - még mindig őt figyelem - Ígyvan? - hogy miért kérdezek vissza!? Nem igazán tudom. Nem tudom mit miért teszek, milyen.. indíttatásból, brahiból, álomból vagy unalomból.. vagy egyszerűen csak menekülésre késztet ez a világ. Egy olyan világ, ami tudom, csak megemészteni kíván.
Aztán kiköp ha nekem van rá szükségem.
Mindig is cserben hagyott.


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#9TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 7:39 pm




J



tumblr_mhglrtQPIn1rcc820o1_500.gif

A szám gyorsabban sül el, mint az alkohol a testemben. Valahogy azonban a mondatok találnak meg engem. nem értem mit keresek itt. Nem értem, hogy miért szeretném annyira, hogy odalépjen hozzám és mellettem döntsön. A tekintete az enyémbe kapaszkodik és szinte fogva tart. Pedig izgulok és talán egy kicsit kényelmetlenül is érzem magam attól, hogy most így beszélnem kell..
De nem ereszt... Így lassan megnyugvást találok kék szinte szürke íriszeiben. Biztos, hogy neki van rám nagyobb szüksége? Szinte fel sem fogja az agyam amikor felé nyúlok és ő ösztön szerűen mozdul felém. Arcom magabiztos marad, de valamilyen egészen furcsa érzés indul el bennem. A bőre annyira természetesnek tűnik miközben az enyémhez simul, hogy akaratlanul is egy mosoly jelenik meg az arcomon. Szárnyakat fogok neki adni, hogy én is repülhessek. Kalitkába voltunk zárva... Ő a jelen én pedig a múlt láncaival. De talán itt az ideje, hogy a mi kezünkbe kerüljön a kulcs... Vagy talán eddig is pontosan ott volt csak egyikünk sem merte használni.
Fél? Talán. Én? Nagyon.
De mégsem éreztem még soha ennyire azt, hogy a helyemen vagyok.
NearFlickeringHousefly-small.gif

A válaszán halkan nevetek egyet. Mármint a javításon. De kérdésétől mosollyá szelídül a nevetésem. Szétrakom a lábaimat és közelebb húzom magamhoz. Talán csak azért, hogy zavarba hozzam.
- Ha nem így lenne, J, akkor szerintem egyikünk sem lenne itt.
A tekintetem végig fut rajta, majd visszatérek a szemeihez.
- De egy dolgot én is kérek... Nem félhetsz tőlem.. sem a lelkemtől sem a testemtől.. ez egy közös út lesz, amiben nem hagyhatsz el, mert akkor megfulladsz.. leszek a szárnyad, hogy repülhess, de nélkülem lezuhanhatsz...
Itt elcsendesedek egy kicsit.
- És még valami, J... Bármikor kiszállhatsz.. nincs kötelezettség.. nincs elvárás.. addig követsz a nyúlüregbe ameddig szeretnél... De minél tovább jössz velem annál többet változol majd... És annál hosszabb lesz az út kifelé.
Közelebb hajolok hozzá. Tényleg csak néhány centire vagyok tőle.
- Értesz engem?


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#10TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2020 2:26 pm

Érzem hogy közelebb húz. Alig egy pillanatra feszülök meg, de enged a testem. Emlékeztetem magam, hogy én akartam ezt. Én akarom hogy magával vigyen, így egy féleszű nyeléssel elnyomom a... a félelmet.
Mégis mi az amitől félek..??
Bízom benne...

A szemei megbabonáznak. Pont ilyen lehet a filmekben, amikor a szereplők csak bámulják egymást, és bármelyik képtelen lépni, mégis egyszerűen képtelen vagyok elengedni. Még akkor is, amikor már egész közel érzem. Izgat... feszültté tesz.. lelkesít... tudni akarom mi az amit adhat nekem, és mi az amit adni is fog. Egyszerűen a rabjává váltam. Érzem... Mint egy mézesvödör, én a méh.. és egyszerűen csak engedem. Engedek neki...

Bólintok, de nem vagyok benne biztos hogy tényleg értettem. Hogy felfogtam. Legalábbis... Teljesen a bűvkörébe emelt, és most... most elmennék vele egész akár a Szaturnuszig!
Képtelen vagyok nemet mondani.

És úgy őszintén...
... nem is akarok....


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#11TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Aug. 03, 2020 4:14 pm




J



tumblr_mhglrtQPIn1rcc820o1_500.gif

A szemeit figyelem. Nem eresztem a tekintetét. Érzelmek ezreit figyelhetem meg íriszei tükrében. Félelem, izgatottság, vágyakozás. Minden másodpercben másik dominál. Fehér bőrömön érzem a lélegzetét. Bólint. Nekem pedig mosolyba húzódnak ajkaim. Önként írta alá a paktumot az ördöggel.
Gyengéd csókot adok a homlokára. Kezdődjön az utazás.
A zsebemben nyúlok és egy tasakot húzom ki belőle. Körülbelül 10 pirula pihen a vékony műanyag fólia mögött. Xanax. Ha engem kérdeztek lófasz estifénnyel szóval becézhetjük egyszerűen lófaszkának is. De neki jó lesz. Igazából elég sokan szedik szorongás ellen és a legtöbb műtét előtt is használják, hogy az emberek ne szarják össze a gatyájukat. Szóval első jó barátnak tökéletes lesz.

NearFlickeringHousefly-small.gif

- van időnk ?- kérdezem felhúzva a szemöldökeimet.
Ha igen a válasza akkor folytatom.
- ez a kis aranyos egy pihentető, nyugtató, nevettető.... semmi rosszarcú keményfiú... csak egy kis kedves lélek simogató....- mosolygok rá gyengéden felemelve a kis tasakot. Igazából elég sokan kedvelik ezt a szart. Általában nem félnek az emberek olyan dolgoktól amit egy orvos felírhat. Szóval könnyű elpasszolni de egyébként egy kis alkohollal elég alantas módon szét tudja kúrni az ember józan eszét és ítélőképességét.
Ha nincs idő akkor meg kell beszélnünk egy találkozót.



Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#12TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2020 3:57 pm

Az a csók a homlokomon, meglep. Mégis elfelejtek elhúzódni. Elrántani a fejem. Miért!!? Egyszerűen csak bízom benne. Nem tudom miért, hogy mi az ok, mégis képes vagyok teljesen átadni magam. Minden lélegzetének.
Aztán megakad a szemem azon a tasakon is.
Nem tudom mi van benne, de nem is igazán biztos hogy tudni akarom. Felcsengenek Dave szavai.. a kórházból... : "Ha még drogokkal is tetézed, nem lesz hosszú a karriered. Sőt! Ha ennyire, még az életed se, szóval én ezt a legközelebb előbb mérlegelném." Mégis annyira távolinak tűnnek. Mintha nem elkerülhető lenne az elkerülhetetlen.. Mintha képtelenség lenne ellenállni.. És nem is akarok. Akarom hogy valami... végre történjen. Ha belehalok?? Még talán az is elfogadható szempont... Talán... De bízom benne.. Bízom abban hogy vigyáz rám, és nem tudok mondani ésszerű indokokat. Egyszerűen csak érzem...
Aztán a szavai azok amik hirtelen visszarántanak.
A valóságba...
Hogy van e időnk!??

- Holnap.. - dadogom - Csak holnap este utazom el, szóval addig bármennyi.. - és kimondtam. És már meg is bántam. Talán... Biztos ez..?? BIZTOS!!! Hirtelen hang vágja rá, és nekem csak egy sóhajra futja.

- Szóval van. - hozzá bólintok. Így a biztos. Viszont a szemeimet le se veszem arról az izéről.. a tasakról, amitől mindig és mindenki óva intett.
De szeretném megismerni milyen az a másik világ...
AKAROM!!!
Szóval...

- Mit tegyek.. - nem is kérdés, inkább kijelentő mód. Pedig érdeklődésnek szánom, és csak megjátszott a magabiztos reakció. Merthát...
... Merthát mégiscsak ő említette azt a barlangot...!

ÜREG!
Tényleg...


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#13TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 4:25 am

Vége. Ő már hozzám tartozik, én pedig hozzá. Fogom majd a kezét a lejtőn... Egy olyan sikamlós talajon, amin én régen elfelejtettem kapaszkodni. Én csak vetődtem... Szárnyak és ejtőernyő nélkül. Hagytam, hogy magába nyelven a mélység, mert bárhol jobb lett volna azon kívül, ahol voltam. Húsomba kapaszkodó karmok azonban nem eresztették könnyen. Tönkre kellett tennem egy képet ami kialakult rólam... Tönkre kellett mennem, hogy önként dobjanak el maguktól.
„Holnap.” Először azt hiszem, hogy csak holnap van ideje, de igazából holnapig minden ideje az enyém.
Elmosolyodok.
Tekintete engem elereszt és a tasak nyeri meg a rivaldafényt. Vizslatja , hogy ez most vajon barát vagy ellenség. Szinte biztosan állíthatom, hogy ez még barát. Kérdésén / kijelentésén mosolyok szélesebb lesz.
Megérintem a vállát és csak egy lépéssel tolom őt hátrébb. Lecsúszok kettőnk közé. Pohár. Víz. Lerakom mellé a pultra és egy pirulát mellé is teszek. Először csak egyet. Meglátjuk hogyan reagál.
- csak vedd be, mint egy fájdalomcsillapítót...-szemeit figyelem de csak addig a pillanatig, amíg a keze meg nem mozdul. Onnantól a tekintetem már végig követi a pirula útját.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#14TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 1:35 pm

Eltol, és én csak másodikra értem meg miért. Leereszkedik... hozzám.
Már egy szinten nézek vele farkasszemet, legalábbis ha engedi nézni.
Aztán elmegy.. elhajol... poharat vesz elő, bele palackból vizet enged, én meg csak figyelem. Mint aki kivégzésre készülve néz előjátékot.
Aztán már a szavai csüngenek ott a levegőben, én meg... mint a jó katona, engedve a szavainak cselekszem.
Nem is igazán gondolok bele..
Hopp már benn is a tabletta a nyelvemen, és hamar iszom utána a folyadékot.
Megvan.
Majd újra a szemeibe pillantok.

- Mit kellene éreznem.. - a hangom halk.. tanácstalan. Kíséri a "mikor", és talán valahol elrejtve valamiféle pánik is. De tudom, így döntöttem. Én döntöttem így... Akármi is lesz belőle.
Így vállalok mindenféle állapotot.


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#15TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2020 5:33 am

Őszinte pánikot látok a szemeiben. Mégis mozdul... Mégis kíváncsi... Mégis hajthatatlan ragaszkodik az általam kínált ösvényhez..
Elveszem tőle a poharat amikor végzett és én is beveszek... Hármat.. hogy legyen valami értelme.
-Ez nem fog ütni... Ez nem fog bántani... Talán észre sem veszed amikor elkezdődik csak szépen lassan ellazulsz majd és feloldódnak a gátlásaid.. a kétségeid.. és csak az marad, amit ezek elfednek.. az marad, aki te vagy ezek nélkül... De adnod kell neki egy pár percet...
Szemeimbe kapaszkodik én pedig az övéibe.
-Adnál nekem egy pólót vagy egy trikót? Kezd agyvérzésem lenni ettől az ingtől..
Mert hát én meg mindig a felszolgáló egyenruhában feszitek.. a fekete szoknya alatt ott van a saját shortom, ami éppen csak a seggemet takarja de J-t ismerve ki tudnám borítani azzal, hogy melltartóban csapom el az időt nála.
Ha mozdul mozdulok vele. Nem hagyom magára egy másodpercre sem.
Akár kapok pólót, akár nem az ocsmány szoknyától mindenképp megszabadulok.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#16TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeKedd Szept. 08, 2020 2:09 pm

Az már nem ragad meg, ahogy ő is bevesz néhányat. Vagy csak a belül játszotta várakozás emészti fel minden belső percemet, mintha csak varázsvilágba csöppennék. Mintha ott minden más... lenne... sokszínű, és egész más a rivaldafény, valahogy... így tudtam volna elképzelni....
Mégis a szavai rántanak ki a saját fejem szőtte álmodozásból.

Úgy beszél hozzám, mint egy vezető... Úgy hangzanak a szájából a szavak, mint egy tapasztalt... útitárs, de legalábbis én szeretném azt hinni hogy nem vagyok egyedül abban ami jönni fog...
Bármit megadnék, hogy ne legyek többé egyedül...
Aztán mégis valami más az ami visszahúz a valóságba.

- Persze! - vágom rá, de nem is biztos hogy tudom hogy mit beszélek. Vagy hogy miért... Egyszerűen csak elindulok, és ha nem is látom, a testemben érzem hogy követ engem.

A hálószobába lépve egyenesen megcélzom a bőröndömet, és egyszerűen beletúrok. Sosem szeretek kipakolni... Sosem maradok egy helyen...

...túl sokáig....

Aztán a kezembe akad valami, valami ami még jó lehet, és ahogy felé fordulok hogy a kezébe nyomjam - vajon ott van?? - érzem ellazulni a képet.
Valami teljesen megváltozik...
Csak épp nem tudom megmondani, hogy mi az.
De legbelül érzem.
És felszabadító egy érzés...


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#17TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 5:20 am

Mozdul és én mozdulok vele.
Miközben a háta mögött sétálok egyszerűen kilépek a szoknyából, a cipőből és magam mögött hagyom a padlón. A hálón csak egy villanásnyi idő alatt szalad végig a szemem. Ugyanolyan hangulatot áraszt, mint a többi része. Kicsit talán túl sötét az én ízlésemnek, de egyébként egészen megnyugtató... Talán csak túl steril.
Figyelem ahogyan a kezei matatnak. Majd felém fordul a nekem szánt darabbal.
-Köszönöm..-a két combom közé szorítom amíg kigombolom az inget. Könnyen csúszik le rólam a vékony anyag és hang nélkül érkezik meg a földre a hátam mögé. J pólója nagy. Nem túlzottan éppen csak annyira, hogy látszódik a magasság beli különbségünk. Pont leér a fenekem és a shortom alá a póló és kb a felkarom közepénél ér véget.
Felpillantok J-re miután átöltöztem ott közvetlenül előtte, de látom, hogy a szemei már tompábban csillognak.
-és most J.... Zenét kérek!- rávigyorgok majd pördülök és elterülök az ágyon.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#18TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2020 11:18 pm

Csak figyelem.. Egész végig ahogy gombolja az inget, de nemegészen vagyok tudatában. Olyan selymessé válik minden.. Képlékennyé... egyszerűvé... Minden lehetségest megragadó masszává, ami egyszerűen csak beszippant a létezésbe. És én imádok vele együtt létezni...
Az is ottvan, ahogy lecsúszik.. Az ing... A fedett mellei... Én mégse kapok frászt vagy váltok menekülőbe. Egyszerűen csak figyelem, ahogy magára húzza a pólót.. És már el is hangzik az az utasítás...

Elmosolyodok.. azt hiszem, ahogy már csapódik is az ágyon...
Kettőt lépek, csak a szemközti fal fele, magamhoz veszem a távirányítót, és a hotel kínálatából azonnal rányomok az első lehetségesre.
Az első lehetséges aminek listáját én magam állítottam össze. Unalmasabb perceimben...
Vagyis bármikor.

És felhangzik a zene...

- REPÜLJÜNK!!... - csapódok be mellette, az irányító elszáll, én meg VELE együtt szállok... A kellemesen ringó ágy, hómeleg ölelésében.
Isteni egy érzés...

Talán soha nem volt ennél elképesztőbb!


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#19TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2020 5:35 am

Mintha egy röpke pillanatra teljesen magába nyelne az agy. Kellemesen ölelnek körbe a puha huzatok mielőtt kivetnének magukból és visszalöknek a felszínre. És a felszínen már valami egészen más vár vissza. Zene. Minden centimétert , minden millimétert kitöltő ZENE.
Mintha csak egy másik világba csobbantam volna. Egy olyanba, amit jobban ismerem a józan színeknél, hangoknál, formáknál. Észre sem veszem ahogyan közelít csak azt érzékelem, ahogy meghintázik a matrac a súlyától. Hangosan felnevetek es egy pillanatra megemelem a lábaimat mielőtt visszaejteném őket a puha takaróra.
Átfordulok a hasamra egészen Mr. Brightman mellé. Az államat feltámasztani a mellkasára.
-J, kérlek beszélj nekem a pillanatnyi érzéseidről...- szemeit fürkészem már amennyire ebből a helyzetből látom, de talán a lényeg már így is a szemem előtt van... A kisimult vonásai... Már csillogó szemei, amik már egy új világot csodálhatnak.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#20TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 12:18 pm

Fekszem... alszom, ÚSZOK! Egyszerre. Lebegek... egy teljesen képtelenné váló felhő ölelésébe temetkezve, és egyszerre érzem a világot. Nincs semmi más körülöttem... Se feszültség.. se Dave, se kétségek... semmi kirobbanó nincsen, megdöbbentő vagy lehangoló, egyszerűen csak élvezem.. Az életet élvezem...
Senki nem tudna most meggyőzni az ellenkezőjéről...

Újabb mozgás, de már csak azt érzem hogy valami felmászik a mellkasomon. ValaKI! Ő az... Én meg nem állok ellen, elmosolyodom. Csak egyszerűen... Nagyszerűen. És valahogy meg is fognak a válaszok.

Valamibe kapaszkodniuk kell..

Csak a plafont pásztázom, de közben minden porcikámban érzem. A jelenlétét. Az ölelését. A melegét... És azt is, hogy itt van velem.
Hogy kellek neki...
Hogy szeret engem...

Most legalábbis biztosan.

- Azt érzem.. - beszélek a plafonnak. Dadogok. De nemérdekel - Azt érzem.. - és újra - mindegy, de mindig ezt akarom érezni! - és egyszerűen elvigyorodok. Boldogan és keményen, és tudom, érzem hogy elhagytak azok a pillanatok.
Amikor még minden tiltva volt.

És akkor megindul egy újabb zene... ♫


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#21TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2020 6:50 pm

Kellemes bizsergés fut végig rajtam amikor megérzem magamon a leheletét miközben beszél. Behunyom egy pillanatra a szememet mert összeborzolja a szempilláimat. A válasza szinte el sem jut hozzám csak elmerülök lágy hangjának mélységében. Elmosolyodok. Annyira édesen bóklászik a teljes ellazulásban, hogy belé kapaszkodva még megérzem a könnyed lebegést.
-Mindig...-visszhangzom az egyetlen szót, ami tényleg el is jut hozzám... Valahová mélyen a lelkembe. Vagy a maradványaihoz...
Aztán elindult a következő zene.
-Úr..... Isten....-a derekamtól egészen a tarkómig, végig a karom libabőrös leszek.
-Imádom ezt a számot .. -átfordulok a hátamra de a kezemet az övébe csusztatom, hogy érezzem még mindig mellettem lebeg.
Elkezdek énekelni. Nincs kiemelkedően csodálatos hangom, de az embernek nem szakad ki a dobhártyája tőle. Én úgy szeretek fogalmazni hogy tábortűz hangom van. Egy kellemes sütögetéshez elmegy de nem rádióba való.
Mégis most mesterien át tudom élni a zenét. Magamhoz ölelem a kezét. Majd rá pillanatok. Ezért csinálom. A gondtalan pillanatokért, ami nekem sosem jutott. De ő érti... Ő érzi... Remélem úgy ahogyan én.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#22TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2023 2:49 am

Hogy hol veszett el minden?? A feszélyes létezés?? Már nem is emlékszem... És nem is... akarok emlékezni arra a percre. Most csak a testét érzem... Itt, mellettem, a teste melegét, az élő, érző, lélegző emberi lényét, aki semmit sem akar belőlem. Nem vesz el... Nem követel. Nem támaszt szabályokat, nem állít akadályokat, és nem mondja azt, hogy: ennyi elég.
A teljes féktelenségben létezem.
Felüdülve, kimerülve, belefulladva a felhőkbe.

Aztán az is befut a szürke köd legmélyéről, ahogy megszólal mellettem.
Énekel... Énekel???
Én meg elvigyorodok.
Mégsem tartok vele, csak egyszerűen... kiadós-mély levegőt szívok be... benntartom, mélyen, egész míg csaknem a fulladás kerülget, aztán ugyanolyan lassan... és mélyen engedem el.
Egyszerűen élvezem amilyen könnyed minden..
És a bőre tapintása is.... Egyszerűen simogat.


Ahogy újra indul egy újabb zene és...


Olyan hirtelen pattanok fel, hogy még nekem is kiesik az egész.

- Gyere! - kiáltom felé, és kinyújtva felé a kezem, amikor már beindulnak az ütemek, mint egy őrült, ugrálni kezdek.
Ugrálni...
Dübörögni a padlón, csak úgy élvezni, ÉLNI!!! És rohadtul nem számít az egész ki szól bele.
Kurvára nem számít!

- GYERE!!

És megint.
Csak ha még nincs ott mellettem......


_________________
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#23TémanyitásTárgy: Re: Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan   Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» George & Keegan - Az áru és az Angyal...
» Keegan Bexley Windsor
» rave in the grave. George & Keegan
» The Deadman... (A Halott Ember meséi)
» Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Hotelek, kaszinók-