♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#1TémanyitásTárgy: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 4:43 pm


A mai nap... nem elég hogy már eleve rosszul kezdődött, azzal hogy a reggeli beszállításnál hibás lista alapján érkeztek az üvegek - és Nydának pont MA kellett fogorvoshoz menni! - követte az, hogy az egyik új fiú eltört egy újabb legminőségibb rekeszt, amit ha a fizetéséből kívánnék levonni, itt tölthetné az elkövetkező vagy száz évet, és még.. akkor se jutna neki napi egy szendvicsre vagy akár lakhatásra az életben.
Így... ezúttal csak a fogam szívom... meg jeleztem neki hogy itt csak EGYSZER!! lehet ilyet elkövetni, szerencséje hogy ma én vagyok szolgálatban és hogy vajszívű vagyok, Nyda már rég kipenderítette volna (lehet hogy majd én bánom meg) de ezúttal ő kapott még egy, lehetetlen esélyt.

Mert én is örültem volna ha az én időmben, fiatalként még kapok.

Így...
A darab papírt vizsgálva amit Nyda kutyafuttában tegnap a kezembe nyomott, igyekszem gyorsan lekövetni, mit is mulasztottam el megtenni. A szerencsém, hogy mindenki tudja a dolgát. Érti. Hamarosan nyitunk. Ha nekem kéne, egyedül, biztos megbuknék a műveletben, de mind Rid, mind a lányok, mesterien végzik a feladatukat, és én közben jól tudom, hogy ezt Nydának köszönhetem.

Az ő mindig pontos.. és mesteri profizmusának.
Ám aztán az is közbeszökik útközben, hogy akad itt egy interjú. Egy új lánnyal, egy pótlás, mert hogy Beatrice a múlt héten egy szó nékül lelépett - mintha valami olyasmi rémlene, hogy Nyda hosszan ecsetelte, hogy valami motoros ipsével lépett el - és mivel Raina még mindig a "szabadságát" tölti, Minesotában Gabe-el, így nagyon is nincs aki helyettesítse, és muszáj megfogni azt aki elsőnek beesik.
Nem szeretem az iyen eszközöket...
Nem szeretm ha valaki csak úgy.. az utcáról esik be, és bár Nyda rendkívül jól kezeli még ezeket a helyzeteket is, lefogadom hogy nekem... már nem fog ilyen könnyen menni.

Lévén hogy én már baromi rég elszoktam az efféle munkától.

Nos... ám az idő vészesen közeledik...
Ahogy a nyitásé is, de mivel ott látszólag minden rendben megy, én igyekszem... valamiféle önéletrajzot is kikutatni a papírhalomból, és egyelőre... csak úgy megelőző jelleggel beállni a pult mögé, nem azért hogy a csaposokat figyeljem, vagy épp akadályozó tényezőként, csak inkább az egyik sarokbéli helyet foglalom el, kitöltve magamnak... egy igenis patinás whiskey néhány cseppjét, de aligcsak forgatgatva az isteni nedűt a kezemben, és csak az aromájából táplálva a testem néha, csak épp-épp megszagolva... de aztán... ha elég idő telik el, talán önmagamat is meggyőzöm és végül.. Csak engedélyezek magamnak néhány szabad kortyot.

Először.

Aztán a többi azt követőt is csendesen leengedem.

Csak épphogy akad valami maradék az alján. Amit végül a pohárral együtt a pult felém eső részére eresztek.
Így várakozom tovább.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#2TémanyitásTárgy: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...   Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 7:25 pm

Gyakorlatilag már már reggel hat óta fent vagyok és a lakásom egy kész káosz.
Mindenhol ruhák és cipők, meg egyebek. Mint egy rablás után. Sose hittem volna, hogy ennyi göncöm van. Egyelőre ez az egyetlen pozitívuma a mai napnak, szembesültem azzal, hogy le kell állnom a vásárlással.

Állásinterjúra megyek és ez a tény már magában is okot szolgáltat egy infarktusra, agyvérzéssel karöltve.
Az új hely egy night club lenne és igen, kaptam érte szülői fejmosást, de kit érdekel. Pénzre van szükségem és nem szülői alamizsnára.
Ha új lakást akarok és megvenni apa egyik kocsiját, változásokra van szükség.

A ruhaválasztás nehezen megy, de sem aranyásó ribancnak, sem lányneveldés vénkisasszonynak nem akarok látszani.
Ha megkapom az állást esetleg szólnak, hogy vehetem lazábbra, vagy sem.
Mindenesetre a nő akivel beszéltem telefonon - és akivel ma találkozni fogok - okos, intelligens személy benyomását keltette és megkockáztatom, volt valami arisztokratikus kisugárzása is a hangjának.
Végre sikerül összeraknom magam és a sminkem is szolidra sikeredik.
Amikor bevágódom a kölcsönkocsiba, az idegbaj kicsit alább hagy.
Igen-igen..Az autózás jót tesz az idegeknek.

Öt-hat perccel a megbeszélt időpont előtt érkezem, hogy legyen időm, rendezni a gondolataimat és a papírokat, aztán kiszállok a kocsiból és elindulok a végzetem felé,
Mielőtt belépnék, a napszemüveget leveszem és a táskámba dobom. Ha fejemre tolnám végén elrontaná a nagy nehezen összehozott kontyomat.
Így viszont már-már tökéletes külsővel indulhatok a végzetem felé.

Odabent kénytelen vagyok az előtörni készülő csodálkozást némiképp visszafogni. Ezt tényleg egy teljesen más világ.
Körülnézek és megpróbálom kitalálni, hogy Nyda a jelenlévők közt van-e, de valahogy senki se passzol az általam alkotott keretbe.
Akkor nincs más hátra mint keríteni valakit, aki megkeresi nekem, vagy megmondja hol találom.
A sors máris intézkedett, egy három méterszer ötméteres (persze lehet, hogy fordítva) pasas takarta el előlem ezt az új világot és megérdeklődte mit is akarok itten.


-Szép jó napot! Phyllida Springwood vagyok és állásinterjúra jöttem Nydához, tízre.  - pislogok fel Shrek bátyjára. Igyekszem nagyon udvarias lenni, hátha ezzel zavarba hozom és gyorsan elirányít, a további társalgást mellőzendő.


outfit

hair
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#3TémanyitásTárgy: Re: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 3:40 pm


Az idő telik... Habár még el sem érte érkező rabságom elejét, egy dolgot már biztosan tudok... Talán jó lenne felvenni valami helyttesítést, nekem már egyáltalán nem fekszik ez a munka.
Aztán mégis megcsapj a fülem valami közjáték, az egyik beton-benga hangját hallom, és mivel nyitásra azért nemigen szokott itt ácsorogni a bebocsátásra alig váró közönség, van egy tippem mégis ki lehet az.

- Hé, David! Engedd be! - csak öblös hangon hallatom, pont annyira hogy megértsen, és ahogy rám néz, aztán megteszi, félreáll, azt is látom hogy az a fitos kis szépség besétál.
Hm. Jó lesz!

- Hello, Miss Pppphyllida... Springwood?? Wáow, milyen név ez.(?) - ezt már csak dünnyögöm, de épp eléggé és annyira ahhoz, hogy ha a közelemben van - eléggé - mindent tökéletesen értsen.
És itt is az az önéletrajz.

- Nydának el kelett mennie, így engedelmével én kérdezem ki.- oké, ez erős volt. - Úgy értem, én fogom meghallgatni. - kerülöm meg a pultot, és kinyújtom felé kézfogásra a kezem.

- Vincent Morris Belvedere... szolgálatára..

Hogy kicsit erős?? Kijöttem már a gyakorlatból, régen. Egy 15 éve még simán ment a széptevés, de az utóbbi évek...
Lehet hogy keményebbé tettek kicsikét.

Ettől még próbálkozom.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#4TémanyitásTárgy: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...   Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 6:30 pm

S lőn....A sötétség mögül egy hang engedélyezi hogy beljebb lépjek.
Miután a troll elkotródik elindulok a hang tulajdonosának irányába...és meglepődöm, mert a pasas..hmm..még az én szigorú, brit mércémmel mérve is a "nem rossz, sőt határozottan jó" kategóriába sorolható.
Nyilván a szüleim azt mondanák, hogy túl öreg már nekem, sőt apa még a "vén" szót is megkockáztatná, ami igen nevetségesnek tűnne az ő szájából.
Persze én semmit nem akarok tőle....Semmi olyat aminek nincs köze a munkához.
Egyébként meg, hol van Nyda? A pincében bezsákolva?


Szegénykém alaposan belegabalyodott a nevembe - úgy hangzott, mint egy nemibetegség latin neve -  és még nevetnék is, ha a helyzet nem lenne komoly.  Sebaj, majd kisegítem. Ennyivel tartozom Amerikának és igyekszem nem gondolni arra, hogy - mint megtudom - "Nydának el kellett mennie" tényleg azt jelenti ami s nem mást, főleg valami nagyon rosszat.

- Hello, Phyllida Elizabeth Springwood..- eresztek felé egy finom mosolyt miközben kezet szorítunk. Ez biztos a torkán fog akadni, de ha már ő is kilométerben adta a saját nevét, illik viszonozni, amúgy meg ki hallott olyan angol lányról aki nem kapja meg legalább középső névnek valamelyik királynő nevét.
- Ha kérdez meg is kell hallgatnia...mármint a válaszomat. Igyekszem kielégítő választ adni és higgyje el, már sok mindent kérdeztek tőlem mióta dolgozom, úgyhogy nem fogok meglepődni. - éreztem valami apró feszültséget, mintha az egész napot a háta közepére kívánná..vagy ilyesmi és gondoltam, jelzem neki, hogy velem nem lesz nehéz dolga.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#5TémanyitásTárgy: Re: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeCsüt. Márc. 02, 2023 9:55 pm


- Elizabeth.. hm.. - ez màr inkább tetszik. Persze nem rajongói klubot alapítani vagyunk itt, így meg is adom a - szokásos - kezdő lökést.

- Megtenné Miss.. - mert a nevét már elfelejtettem - hogy követ? - intek az egyik nemmesszi szabad asztal fele, és ülve már csak-csak jobb lesz mint talpon, így ha érzékelem hogy valóban követ akkor egyszeriben megindulok.

- Kérem Miss Springwood... - Jé! Mégis emlékszem. - foglaljon helyet. - intek magammal szemben álló székre - Óhajt esetleg valamit? Egy vizet vagy gyümölcslevet... - csak a tisztesség elvén kérdwzem, azzal magam is, kihúzom magam alatt a széket és leülök.
Fogom magam és fellapozom az önéletrajzot. Jórészt feleslegesen.

- Nézze... - adom aztán mégis fel. - Őszinte leszek és bevallom hogy az üzletvezetőm, Nyda mérföldekkel jártasabb a felvételi kérdésekben, így én csak annyit tudok mondani hogy egy felszolgálóra lenne szükségünk, minél gyorsabban. Amire számíthat: megfelelő fizetés, váltott műszak, és egy-egy lelkesebb vendég esetén megfelelő közbelépés a biztonsági személyzettől, így, esély sincs rá hogy bármi elharapózzon, viszont... - és most jönnek a kemény kérdések - az semmiképpen sem történhet meg, hogy bármelyik, nálunk szórakozó vendéget attrocitás érje. - hagyok egy kis szünetet. Gondolkodjon.

- Úgy értem szó nem lehet arról hogy egy pofonnal vagy akár itallal az arcába honoráljunk egy nekünk nem tetsző rajongást. Értve vagyok!?

Nem finom, és nem diplomatikus, de a száraz tények sokszor kijózanítóbban hatnak mint a vagy 3x körültáncolt virágnyelv.
És én szeretem a tiszta beszédet.

- Kérem gondolja végig Miss Springwood, hogy ez elfogadható e az Ön számára.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#6TémanyitásTárgy: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...   Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimePént. Márc. 03, 2023 9:14 pm

A középső nevem olyan  mint fuldoklónak a mentőöv. Belekapaszkodik és úgy fest el sem fogja ereszteni...Mert a többi valahogy nem jött át neki. Nem baj, hiszen ha felvesznek én is csak egy leszek a sok közül és nyilván nem fogunk barátian cseverészni úgyhogy ha a néha odavetett mondatokhoz valami gügye becenevet ragaszt, úgy is jó.
Én döntöttem úgy, hogy megpróbálkozom itt és ha nem is vagyok tisztában mindennel, nem most jöttem le a tapétáról.

Engedelmesen követem őt egy asztalhoz. Van egy sejtésem, hogy most olyasmikről fog beszélni amiről talán még sosem hallottam...talán.
Az ital felkínálása kecsegtető, bár szerintem neki kéne egy (vagy kettő) mert ahogy elnézem, tiszta ideg. Az önéletrajzomat is feleslegesen lapozgatja, fogadok, egy szót sem jegyzett meg belőle.
Mindent összevetve kéne neki egy nyaralás meg egy masszőr, mielőtt felrobban.

-Csak egy ásványvizet ha kérhetnék. A lelkemre kötötték, hogy vigyázzak az autóra. A másikra alkuszom épp.
Nem tudom, minek mondtam el, de lehet én is ideges vagyok kicsit.

Végre rátér a kényes részre...Hallgatom és bólogatok. Tetszik a stílusa. Nem kertel, nem szépít. Szigorú és kemény. Semmi sem kerülheti el a figyelmét, nincs értelme a félrebeszélésnek, mert akkor repülsz.


-Tudja, amikor idejöttünk Amerikába, megtanultam egy igen hasznos kifejezést....Kompromisszum. Enélkül nehezen boldogulnék itt.
Ami a szállodában tilos volt de ha mégis megtörtént, megvédhetted magad. Itt más a helyzet, de elfogadom.
Ha a vendég tett egy illetlen ajánlatot vagy megfogta a fenekem az nem ugyanaz mintha a mosdóba rángatna, hogy megerőszakoljon. Nemde?
Csak annyi az egész, hogy jól szórakozik, tetszik neki a hely és a lányok....Tehát többször is eljön ide...Szerintem mindannyiunk közös érdeke, hogy jól menjen a bolt.
Az igazat megvallva nem tudok véleményt mondani a fenekemről, de remélem megüti a mércét. Egy mosolyt azért kaphat a vendég...Tudja, kompromisszum. Jobb hely, más és szigorúbb elvárások és diszkréció.

Hátradőlök és várom mit lép erre.  Ahhoz képest, hogy állítása szerint nincs  gyakorlata a felvételiztetésben egészen jól csinálta.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#7TémanyitásTárgy: Re: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeSzer. Márc. 08, 2023 3:34 pm


- Jeanny! Egy vizet a Hölgynek! - mutogatok - és szólok - az épp elkapott csapos fele, de ő érti is mi a dolga, biccent, és biztosra veszem hamarosan érkezik a vizünk is.
Márminthogy az övé.

- Rendben, nos... - és folytatom. A korábban vázoltakkal. Merthogy sosem én intézem ezeket az ügyeket, így nem is vagyok túl rutinos az efféle helyzetekben, így a finom, kimért csevegés sem tartozik az erősségeim közé.
(kivéve, az üzlet. Az üzleeeet, az MÁS! )
Szóval beszélnek a kész tények, ahogy az is mind a megfigyelés része, hogy hogyan reagál a nő. Gyorstalpaló... Mondjuk így, az idő szorít, a poszt pedig nem maradhat ellátatlanul, a többiekre így sokkal nagyobb nyomás hárul, és a nagy nyomás, mindig indukálja a hibalehetőséget.
Ez a hely nem az ahol a hibázás megengedett!!
(Kivéve egy-egy, félreeső és speciális alkalom.)

- Örülök hogy értjük egymást. -  és talán most először, ebben a pillanatban elmosolyodok. Talán azért, mert végre tudatosul a tény, hogy nem egy újabb hiszts libával van dolgom, amiből számtalan akadt már az elmúlt években, és valahogy könnyebbsggel ér el a tudat. Ez a hely nem mimózalelkenek való, és jobb még az elején megbizonyosodni.

- Nos.. - immáron másodszor, de ezúttal már beletemetkezem a papírokba. Nem mintha értenék hozzá, de ettől még igyekszem, és próbálkozom, és abban is igyekszem helyt állni a jelen percben, amit Nyda annyiszor elmagyarázott.
Feleslegesen.
Látszólag...

- Rendben.. - időhúzok. Aztán döntök és újra rá. Elengedem az egészet. - Nos, a feladata annyi lesz, hogy felveszi a rendeléseket, leadja a csaposnak, ő összekészíti, és kiviszi az asztalhoz. A fizetés azonnali, ezekre figyeljen. Kivéve a törzsvendégeket, de Jeanny - fordulok csak alig hátra hogy jelezzek - vagy a többi váltótársa az első időkben jelzi, kik azok akik a Ház vendégei. - biccentek. És megint. - A műszakjait majd Nydával egyeztesse, külön kérések esetén is ő jár el. Igazából hozzá bármikor fordulhat. És bármivel. Az egyetlen kikötés, hogy szó nélkül ne tűnjön el. SOHA! Nem hozhat minket ilyen helyzetbe, mert azért azonnali kirúgás jár. - nyugtázok. Csak magamnak.

- Az első időkben lehet hogy nehéz lesz. Talán kapkodósnak érzi, de a legfontosabb feladatunk, hogy a vendéget nem lehet megvárakoztatni, így kérem hamar vegye fel a munkatempót. A betanulási időszak természetesen jár, de szeretném ha mielőbb bevethetném, nagy szükség alatt állunk jelenleg. - mivanmég... - A teljes terület a mozgástere, a napi beosztása dönti el - ha jól emlékszem - hogy a Kis- vagy Nagy terem, vagy akár mindkettő a fennhatósága alatt áll. A borravalót természetesen megtarthatja. Maga érdemli ki, ebbe én nem szólok bele, de a vendég meglopása, a rossz visszajáró adás ismételten egy kemény terep, szóval ha ilyenbe keveredik azonnal jár az elbocsátás. -  most veszek levegőt először az elmúlt percben.

- Persze ha van mentsége, álljon elő vele. - mert miért is ne. És mégvalami...

- A bejáratról nyíló számzáras vörös ajtók viszont nem az Ön munkaterülete. Oda se ki, se be, de még csak kérdésekkel se éljen, tekintsen rá úgy, mintha az nem is létezne. - biccentek rá. - Nem az Ön dolga. - mert nem az. És ha végeztünk...

- Akkor ha ezeket tisztáztuk, akad még bármi kérdés? - állok nyitottan az egészhez, mert inkább ő kérdezzen, és most, mint én folyjak felesleges szócséplésekbe, mindig is az időspórolás híve vagyok. Nincs értelme futni felesleges köröket.
Időpazarlás.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#8TémanyitásTárgy: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...   Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeSzer. Márc. 08, 2023 11:24 pm

Figyelem, ahogy lassan magába szívja és kiértékeli a válaszaimat.
A görcs vagy az ideg - vagy ideggörcs - még mindig ott feszíti szegénykémet.
Ha nem tartanám pofátlanságnak, felajánlanék neki egy masszást. Ezerszer jobb, mint lezúzni a berendezést, vagy néhány vécécsészét. Esetleg netán szippantani némi kokaint.

Jövendőbeli kolléganőm a köszönet mellé kap egy mosolyt is.
Iszom egy kortyot és tovább figyelek. Mr. Belvedere egy kész tanulmány. Megfigyelésem jutalma egy mosoly. Ó hát ilyet is tud, vagy ez csak egy első és egyben utolsó kedveskedés az újoncoknak?
Szórakozottan körözök a pohár száján és közben raktározom a tudnivalókat. Biccentek Jeanny felé, mint egyik jövendő segítőmre és közben elképzelem, mennyi ideig kéne apámnak ide járnia, hogy a Ház vendége legyen.
Jó válasz persze nincs, mert az öregem úgy kerüli az ilyen helyeket mint turista a lepratelepet.


-Ha megenged egy megjegyzést Mr. Belvedere. Itt nincs kapkodás. Olyan az előző munkahelyemen volt. Itt rend és rendszer uralkodik.
Szívesen elmondanám neki, milyen is volt az a kis hotel, sőt talán még be is küldeném nézelődni. Eldobná magát az biztos.
-Lopni? Ugyan! A kutya sem harap abba a kézbe amelyik eteti, én meg nem kockáztatom a tutit a bizonytalanért.

Azokat a piros ajtókat azért megnézem aztán halványan elmosolyodom, mint akit szemernyit sem érdekel mit rejtenek.
-Számzáras, bejutni lehetetlen..Beosonni mások mellett? Minek is? Kockázat újfent és nekem nem éri meg.
Mindent összevetve, ne aggódjon Mr. Belvedere. Becsületes és hűséges munkaerő vagyok, gyorsan tanulok. Ha szó nélkül eltűnnék, az azt jelenti hogy halott vagyok és önnek értesítenie kell a szüleimet erről.
Újabb, ezúttal nagyobb korty a hűsítő vízből.
-Lehet, hogy ezt Nydától kéne megkérdeznem,  - most már minden jel arra mutat, hogy él és virul valahol és nemsokára személyesen is megismerhetem - de mi a helyzet az öltözködéssel és a sminkkel? Itt ugyebár a férfiak tetszését kell elnyernünk és nem csak azzal, hogy fénysebességgel szervírozzuk az esti italát.
Szóval, azt hiszem egy férfi jobban el tudja mondani mik az elvárásai ezen a téren. Viszont ha pofátlanságnak tartja a kérdést, akkor felejtsük el.
Leküldöm a maradék vizet, hátha lehűti az agyamat is annyira, hogy kitörölje magából a tiltott részleget. Arra mérget vehetnek, hogy csak és kizárólag a főnök utasítására lépnék be, de azért mégis csak érdekes ha ennyire nyomatékosítja, hogy felejtsem el a létezését is.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#9TémanyitásTárgy: Re: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimePént. Márc. 10, 2023 5:55 pm

Hm. A behízelgésben jártas. Ezt már eleve leveszem, és nem mondom hogy nem előremutató szempont.
Jobb.. az olyan munkaerő aki készséges, mint az, aki folyton csak fennhéjázik és kikéri magának a körülményeket, egyre csak bizonygatva mennyire is az ő szava a szent.
Jobb... az idomuló magatartás.
1 jó pont.

- Nos... azt hiszem nem lesz gondunk egymással. - ez az első megítélésem, de a megítélés néha megtévesztő lehet, meglátjuk mit hoznak a továbbiak.
Persze a ruházkodás is egy fontos szempont.

- Az öltözködését tekintve nincsenek kifejezett kikötéseink. - és ez az általános szempont. - Bár engem örömmel töltene el ha nem apácaegyenruhában jelenne meg, feltételt nem szabok. Egyedül egy kis kötényt kap, azon viseli a Vinnie's nevet, de a fő szórakoztatás a táncosaink feladata. - mosolyodom el. Már másodszor.

- Így ne aggódjon, Ön csak arra vállalkozik, ami valóban a feladata. - mert ez az, amit elvárunk tőle. - Minden más, a saját belátásától függ, és természetesen munkaidőn kívül. - intek most először Jeanny-nek, és kérem hogy hozzon, nekem is még egy kört.
A korábbiból... Természetesen.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#10TémanyitásTárgy: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...   Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2023 1:14 am

Nem, nem hordott le, mert túl bizalmaskodónak tart. Ezek szerint nem voltam az. Sosem volt célom, hogy egy melóért "mindent" bevessek. Amennyire a visszajelzésekből és a tükörből megállapítottam, szép és csinos vagyok. Van tapasztalatom vendéglátó egységekkel, nem vagyok finnyás kis mimóza és annyira szégyellős sem.

-Örülök, hogy így látja, de ugyanakkor szeretném, ha mindig határozottan megmondaná ön, vagy Nyda ha valami probléma van. Tény, hogy gyorsan tanulok, de zseni én sem vagyok. Ha valami apróság becsúszna, szeretném gyorsan és feltűnés nélkül kijavítani a hibát.

Az apácaöltözéken majdnem felnevetek, de sikerül visszafognom magam. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy a mostani öltözékem is túl konzervatív a számára. De egy állásinterjúra mégsem jöhettem ennél lengébben. Tuti, hogy azt meg félreértette volna.
-A fekete meg a fehér egy igen elegáns színösszeállítás, de a ruha...Nos, elég kényelmetlennek tűnik, bár lehet, hogy vannak akik az apácákra gerjednek. De ez egy másik történet és abban nem hiszem, hogy jó vagyok.
Úgy látszik Mr. Belvedere abban a hitben van, hogy csak a táncosok lehetnek szórakoztatóak. Be kell neki bizonyítani, hogy tévedett. Egy ringó csípőjű pincérlány is képes feldobni egy estét.
Egy nap elégedetten fogja a saját vállát veregetni, amiért felvett. Még az is megfordulhat az okos fejében, milyen lehetek táncosként...Na, de ne siessünk, egyszerre csak egy dologra szabad koncentrálni.
De a fenébe is, már megint megjelenik az a mosoly az arcán, amivel még egy apácát is vetkőzésre bírna..Hogy maradjunk az előző témánál.
Zavaromat palástolandó, keresztbe rakom a lábam és már nem játszom a pohárral. A legjobb megoldás persze az lenne, ha fejjel belebukhatnék a táskámba, de momentán ez lehetetlen. Az viszont egyáltalán nem, hogy Mr. Belvedere jól szórakozik magában.


Az, hogy csak az a munkám, amire jelentkezem, megerősíti bennem, hogy jó ötlet volt ide jönni. Sokkal jobb mint az előző helyem. Hiába voltam hivatalosan szobalány.....De hagyjuk is, az már a múlté.

Belátásom szerint....munkaidőn kívül..Nem, nem kell aggódnia uram Phyllida Springwood senkivel nem megy szobára, hátsó ülésre vagy egyéb helyre egy kis pluszért.
Amikor kihozzák az italát én is elmosolyodom, de nem annyira láthatóan ahogy ő.
Mr. Belvedere bizony nem ásványvizet iszik.

-Még valami uram.  - villan be hirtelen - Szeretnék minél hamarabb kezdeni. De ezt önökre bízom. Nyilván meg kell beszélnie Nydával is a dolgot...
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#11TémanyitásTárgy: Re: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2023 3:16 pm


- Ez csak természetes.. - csak mellékzöngével engedem, ugyanis mi sem áll távolabb tőlem - vagy épp Nydától - mint a smúzolás és a virágnyelv, így biztos lehet abban, a kis nő, ha vét akkor megbüntetem, így nem is érzem szükségét ezt megfelelően hangsúlyozni.
A tapasztalat majd megadja a kellő nyomatékot.

A kislány tá'n zavarban van, azért beszél össze ennyi sületlenséget, de ezt nem számítom. Én is voltam fiatal. Én is tettem olyan dolgokat - habár elég régen - amik nem biztos hogy a megfelelő helyen, és a megfelelő módon zajlottak, de ettől még élek, és a megítélés is... nem ezeken múlnak. Lássuk majd meg a munkában mennyire jeleskedik!

- Minden bizonnyal. - ez is csak mellékzönge, miközben intem is ide már Jeanny-t a legújabb pohár whiskeymmel, és amint megérkezik, már köré is futom az ujjaimat.

- Rendben, nos... Megítélésem szerint ennek semmi akadálya. - jutok a végkövetkeztetésre, mert mindenkinek jó, ha minél előbb betanulja a dolog csínját, és nekem is, kevesebb nyafogós lány, kevesebb közhely, és kevesebb megoldandó feladat is jut a héten, így üdvözlöm a megállapodást.

- Nézzen be holnap! - állok fel, tolom hátra magam alatt a széket, csikordul a lába hangja a kő badlózaton. Ezek szerint ezzel végeztünk. Úgy ítélem. És mint úgy, lehetőségeim szerint lépek tovább. - Holnap Nyda már lesz, vele egyezteti az apróságokat, addig elkészülünk a szerződésével. - azzal is. - Kérem küldje át.. - kutatok aztán a bal oldali zakózsebemben, mert egyéb ötlet most nem akad.
Kiveszem a tárcám, ketté nyitom, és kivadászva belőle egy névjegyet, azonnal az orra alá is csúsztatom, a Vinnie's címével, telefonjával és e-mail címével. Közbevetítve a sajátom.

- ... az adatait erre a címre. - bökök azonnal a megfelelő szövegre. A régi időkben ez másképp ment - és Nyda elkészíti a tervezetet. - biccentek. - Ha rám hallgat holnap még nyitás előtt néz be, és akkor talán.. már aznap felveheti a fonalat. - csak egyszerűen. Felkészültünk mindenre. ELVILEG!

- Szeretne még tőlem valamit..? - még mindig állva kérdezem, ha igen, itt az ideje hogy közölje, ha nem, akkor annak van itt, hogy elbúcsúzzunk mi egymástól szépen, és ki-ki menjen a maga dolgára. Holnap.. új nap.
És biztos vagyok benne hogy még találkozunk.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#12TémanyitásTárgy: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...   Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2023 7:55 pm

Lassan a helyére kerülnek a kirakós utolsó darabjai is.
Mindketten tudjuk, mit várunk el a másiktól, még ha nem is mondtuk ki hangosan. Remek.
Mr. Belvedere kicsit lazult, de nyilván a piától.Vajon mennyi ital kell neki ahhoz, hogy teljesen laza, urambocsá' vidám legyen?

Ez azon dolgok egyike amit nem fogok kideríteni, mert nem is érdekel.
Igazság szerint nem maradtak kérdések sem, a kép tiszta, úgyhogy már csak reménykednem kell, hogy tényleg enyém az állás, mert én csak akkor hiszem el, ha minden papírt aláírtam és elkezdődött az első munkanapom.
Arról, hogy az apácaruhás reakcióm miként hatott rá, fogalmam sincs. Ahogy elnéztem, sehogyan sem. Ez a pasas egy rejtély és én ezt nagyon nem szeretem. Olyan érzés, mintha folyton át kéne lesni a vállam fölött nincs-e ott valaki, aki le akar csapni, lőni, vagy elvenni a táskámat.

A holnapra vonatkozó ajánlat felvillanyoz. Beszélhetek Nydával és még egy lépéssel közelebb a munkához.

-Köszönöm, akkor holnap itt leszek. Remélem, Nydának is jó véleménye lesz rólam..
A névjegyet gyorsan átfutom, majd beteszem a táska belső kis rekeszébe, ahol apró de fontos dolgok vannak.
-Rendben, küldöm, amint hazaérek! - Én is felállok a székről és visszatolom az asztalhoz.  - Nincs több kérdésem uram. Nyitás előtt itt leszek és onnantól...egy új élet.
Köszönöm a türelmét, Mr. Belvedere! Viszontlátásra! - kezet nyújtok, hogy elbúcsúzhassunk és végre - egy időre kikerüljek a hatása alól.
Valószínűleg ha már egy hónapja itt dolgozom, semmilyen hatással nem lesz rám..Ez csak az újdonság varázsa.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#13TémanyitásTárgy: Re: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitimeHétf. Márc. 13, 2023 1:06 pm

Elmosolyodom. Talán mert nyilvánvalóvá válik az egész mennyire egyszerűen ment, talán mert vége. Kiöregedtem én már az efféle elbeszélgetésekből, vagy az élet már teljesen más utakra terelt, ettől még.... nem derogál néha a múltban is megmártózni.
Igazán.. régmúltnak tűnik...
Pedig csak hosszú évek.

- Nem hinném hogy más véleménnyel lenne mint én. - még mindig mosolygom, habár csak az igazat mondom, az első benyomás szent. A többi viszont.. majd szépen felülírja az előzményeket, mégis hajlamos vagyok neki egy nyílt kártyát adni.
Egyelőre.

- Rendben. - biccentek rá aztán. - Én is örültem. - nyúlok a felém nyújtott kézért, és nem üzletszerűen erősen, inkább amolyan egy nőhöz méltón megszorítom az övét. Akárhogy is, vélhetően a csapatunk tagja lesz, és egy dolgot soha nem felejtettem el: mindig a legalsó színt működteti a gépezetet. Az irányítás már egy sokadlagos szempont.

- Akkor holnap várjuk! - újabb mosoly, és csak és ha látom eltávolodni az asztaltól, csak amikor kilépett térek vissza egy korábbi gondolathoz.

Mi is volt a következő a napirendben..??





( Kössz a játékot ha alóban távozás lesz, majd folyt! Wink )

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#14TémanyitásTárgy: Re: Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...    Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Munkamegbeszélés... vagy amit akartok...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The Deadman... (A Halott Ember meséi)
» Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan
» Helyszín képei, leírása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Vinnie's Night-