♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Zafír telefonja Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Zafír telefonja Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Zafír telefonja Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Zafír telefonja Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Zafír telefonja Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Zafír telefonja Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Zafír telefonja Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Zafír telefonja Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Zafír telefonja Vote_lcapZafír telefonja Voting_barZafír telefonja Vote_rcap 
Derek Moretti
Zafír telefonja Vote_lcapZafír telefonja Voting_barZafír telefonja Vote_rcap 
Robert Holmes
Zafír telefonja Vote_lcapZafír telefonja Voting_barZafír telefonja Vote_rcap 
Admin
Zafír telefonja Vote_lcapZafír telefonja Voting_barZafír telefonja Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Zafír telefonja Vote_lcapZafír telefonja Voting_barZafír telefonja Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Zafír telefonja Vote_lcapZafír telefonja Voting_barZafír telefonja Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zafír telefonja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#1TémanyitásTárgy: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2022 10:19 am

Zafír telefonja OiGTGpq

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#2TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2022 8:55 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




Ahogy felveszi a telefont, azonnal köszönés nélkül belekezdek a mondandómba.
-Helló Benji! Hogy s mint? Rég láttalak, remélem nem büntiből nem jöttél eddig?






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#3TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2022 2:35 pm


Incoming Call


Túl sokat van a kezemben a telefon és túl keveset könyv. Nem tudok koncentrálni és elmerülni egy történetben sem. Így hát az első rezgésekre már pöccintem is oldalra a zöld ikont a bejövő hívásnál.
- Helló! Nem, nem vagyok büntetésben. Bocsánat, hogy nem jelentkeztem. Akartam, csak...
Elhallgatok. Nagy levegőt veszek. Megköszörülöm a torkom. De nem akar kibukni az igazság. Annak ellenére sem, hogy hallani, valami nincs rendben.
- Nem úgy alakult.

_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#4TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2022 4:56 pm




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




Nem tűnik fel semmi az első percben, pillanatok alatt jelentkezett, nincs okom aggódni. De aztán....mentegetőzés és hosszú csend.
-Hát hogy alakult? Ha nem vagy büntiben, akkor mi a baj?






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#5TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2022 7:49 pm


Incoming Call



- Apa öngyilkos lett.
Úgy ejtem ki a szavakat, mint ahogy az újságok megírták. Hideg tényként közölve. Egyelőre amúgy sem tudom, mit érzek. Minden túl tompa és fura és félresiklott. Valamiért mégis a tizedmásodpercnyi szünetet követően azonnal hadarni kezdek. Mintha ezzel elvehetném a történtek élét.
- Szóval most anya mellett akarok lenni. Meg itthon maradni. Meg ilyesmi. De utána majd megyek, ha még szívesen látsz és találkozunk meg... minden...


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#6TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2022 8:34 pm




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




Nem tudom mire számítottam, de azt igen, hogy erre nem. A torkomon akad a szó, már ami hirtelen mézgásodó agyamban még képes megfogalmazódni. Talán olvastam valamit a hírekben, de nagyon nem figyeltem arra ki volt az és talán a nevet sem kapcsoltam volna össze Benjiével.
-Persze, megértem. Sajnálom Benji. Együttérzek veled. Bármikor jöhetsz, ha csak....ki akarod önteni a lelked.....ha megengeded, elmennék a temetésre, csak, hogy ott legyek neked. Neked édesanyádra kell figyelned, erősnek kell lenned miatta, de nem akarom, hogy egyedül érezd magad ebben.






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#7TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2022 9:09 pm


Incoming Call


Mindenki ezt mondja. Sajnálja. Senki nem tudja, mi mást lehetne mondani. De utána, amikor azt hiszik, nem halljuk, egészen más hangon beszélnek.
- Nem hiszem, hogy most szeretnék bárkivel találkozni. De... köszönöm.
Reflex. Hogy megköszönöm. Ahogy másoknak a "sajnálom".
- Majd küldök egy üzenetet. A temetésről. Még nem tudom, mikor lesz. Még azt sem tudom, hogy legyek elég erős. Vagy mit érezzek egyáltalán. De... jobb lesz...?
Alig észrevehető a kérdő hangsúly. Túl halk hozzá a hangom. Magam sem tudom, hogy szeretném-é, hogy kihallja a kérdést.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#8TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2022 9:21 pm




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




Nincs jobb szó arra amit mondok, szerintem senki nem tudja, ilyen veszteségre nem is lehet kitalálni.
-Megértem. Tényleg nem tudom mit mondjak ami segítene. De szeretnék ott lenni akkor amikor utoljára búcsúzik el tőle. nem tudom  miért, de fontosnak tartom, és egy kicsit úgy érzem, közelebb kerültem hozzá azzal, hogy elmondta. A végén a kérdő hangsúly a szívembe szúr, annyira szeretném most megölelni.
-Jobb lesz. Idővel. Most csak anyukáddal foglalkozz és nyugodtan sírj amennyit csak akarsz, vagy törj össze valamit. Add ki magadból a fájdalmat. És Benji!....ha úgy érzed már túl sok, nyugodtan hívj fel, bármikor. Tényleg bármikor, akár éjszaka is.  







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#9TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2022 10:13 am


Incoming Call


Valahogy... valamiért... nem tudom kimondani... elismerni, hogy még nem sírtam. Egyszer sem. Így csak bólintok a szavaira, annak ellenére is, hogy nem láthatja.
- Oké. Ha úgy érzem... hívni foglak.
Csendes ígéret, majd egy hosszúra nyúlt másodpercnyi hallgatás, mielőtt még talán az elköszönést megelőzően hozzátennék egy apróságot.
- Örülök, hogy akkor és ott, beestem a szalonod ajtaján.
Csak ennyi. Talán ez a saját megfelelője a "Köszi mindent. Azt is, hogy barátkozol velem." gondolatomnak.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#10TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2022 8:19 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




Szeretném most egy kicsit megölelni, de túl messze van és egyedül. A hangján érzem, hogy próbál megoldani olyasmit, amit egyszerűen nem lehet.
-Rendben. Tudom, hogy hagynom kellene most, de nincs szívem elköszönni. Mintha nem mondtam volna el mindent amit akarok, de fogalmam sincs mit mondhatnék még. Aztán a hosszú csend után, mert inkább ráhagytam a búcsút, még mond valamit ami miatt még ebben a szomorú pillanatban is mosolygok.
-Én is örülök. Vigyázz magadra Benji!  Aztán csak bontom a vonalat, mert nem jut eszembe más, de végül még küldök neki sms-ben egy ölelgetős emojit.







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#11TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2022 1:26 pm


Incoming Call



- Te is... te is vigyázz magadra - mondom még, de arra nem telik, hogy letegyem a telefont. Hallgatom, ahogy a hívás szétkapcsol majd az utána beálló csendet.
Kell egy kis idő, amíg összeszedem magam és valahogy... valamiért, amikor befut Gloriától az SMS, már elég erősnek érzem magam ahhoz, hogy miután egy szívet visszaküldtem, írjak Dereknek is... megírjam neki, hogy hívjon fel egy kicsit... csak hallgathassam a szuszogását vagy épp azt, ahogy meggyújt egyet a mentolos cigarettájából.
Az most jól fog esni.


Köszönöm a játékot! Élmény volt, mint mindig Smile

_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#12TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2023 10:44 am


Incoming Call


Összefolytak a napok, miközben teljesen bezárkóztam és mindenki mást kint tartottam. Tudom, hogy önző dolog volt. Tudom, hogy helytelen.
Talán két napja Derek kérdés nélkül tört be a szobámba és ölelt, amíg a... történtek óta most először sírtam. Végül a szobámban és az ágyamban... mellettem töltötte az éjszakát. Szerintem anya észre sem vette.
Pedig jobban van.
Talán most már én is.
Délelőtt beszéltem pár órát a barátaimmal is, miután dobtam nekik egy üzenetet, hogy átugorhatnának. Most pedig...
- Szia Gloria - a szokásosnál is csendesebb a hangom, miután a hívást fogadta, de azért egy halvány mosoly van az arcomon. Ha szerencsém van, azt hallani.
- Lenne kedved... esetleg találkozni? Öttől zongoraórám lesz, de... utána...? - annyira azért nem magabiztos a hangom, de az órámra most már muszáj lesz mennem. Szóval ha már ki kell mozdulnom...


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#13TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2023 9:12 pm




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




Vártam Benji hívását, elvégre ebben egyeztünk meg és ezen az egyezségen nem változtatott a temetésen való találkozás. Már azon voltam, hogy munka után felhívom, de megszólalt Santana gitárszólója és megkönnyebbülve láttam, hogy Benji keres. "Eldobtam" a tűt a kezemből, elnézést kértem a vendégtől ~vészhelyzet ~ és felvettem.*
-Szia Benji! Már nagyon vártam, hogy hívj. Jól vagy? Jól érezhető volt a hangomon az izgatottság, egyszerre örültem, hogy hívott és aggódtam, hogy nem heverte még ki a gyászt. A kérdés költői volt, a válasz nem nyugtatott meg. Az ő kérdése viszont igen, legalábbis egy szikla legördült a lelkemről a sokból. *
-Ne hülyéskedj! Hogyne lenne kedvem. Neked bármikor ráérek. Eljössz a szalonba?  Fogalmam sem volt mennyi ideig art egy zongoraóra, azt sem tudtam, hogy zongorázni tanul, de jó jelnek vettem, hogy nem gubózott be a szobájába, legalább kimozdul*










_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#14TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2023 8:12 am


Incoming Call


Sajnálom, részvétem, hogy vagy, hogy vagytok. Mást sem kaptam az elmúlt időszakban. De talán most... nem érzem magam tőle pocsékul.
- Jobban - mondok ennyit és most először úgy érzem, mintha igaz is lenne. Jobban. Igen. Jobban vagyok.
Annyira, hogy vele is képes legyek egy találkozóra. Nem kényszerből, hanem mert azt hiszem, jól esne.
- A szalon jól hangzik. Megkérem anyát, hogy tegyen ki valahol ott az utcában - még bólintok is magamnak és csak remélem, hogy pont ilyen könnyen fog menni, mint állítom.
- Olyan... fél hét körül ott leszek...? - kicsit kérdő a hangom. Fogalmam sincs, meddig van nyitva és meddig találom meg ott. No meg arról sem, hogy mikor nem zavarom. Végül is... ő ott dolgozik.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#15TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2023 11:38 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




”Jobban.” A fejemben visszhangzott az az egy szó amit válaszul kaptam és nem győzött meg igazán, de most nem akartam telefonon keresztül ebbe jobban belemélyedni. Inkább a tárgyra koncentráltam, arra, hogy megbeszéljük mikor és hol találkozunk, hgy nyugodtan beszélhessünk. *
-Rendben, a szalonban várlak. *Mindegy volt mikor jön, nem az első vendégemet küldeném el, hogy a számomra fontosabb emberrel legyek együtt, de szerencsére Benji következő mondata az időpontra szorítkozott és az bőven jó volt nekem. Kicsit gyorsabban dolgozom, nem dumálom el az időt és még lesz lehetőségem elpakolni. *
-Tökéletes, akkor fél hét körül. *Nem bontottam a vonalat, megvártam, hogy ő köszönjön el. Nem akartam „rácsapni” a telefont, és félbeszakítani sem, ha esetleg akar még mondani valamit.*











_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#16TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2023 12:16 pm


Incoming Call


- Oké. Akkor... igyekszek majd - bólintok a szavakhoz, újfent csak magamnak a telefonnal a fülemen és már éppen kibökném a tényleges elköszönést is, ha nem nyílna a szobám ajtaja.
- Beanie? Kész vagy, gyönyörűségem?
Egy pillanatra messzebb tartom a telefont, mintha ettől anya hangja kevésbé hallatszódott volna bele másodpercekkel korábban.
- Anya! Telefonálok... - próbálok csendes lenni és főleg nem haragudni rá, amiért betört a szobámba. Nem mintha megrendülne egy pillanatra is, de legalább visszalép, miután az órájára bökött és csukja maga mögött az ajtót.
- Bocsánat az előbbiért - szólok újra bele a telefonba. - Szóval... ott leszek. Szia - és ezzel végre rábökök a hívás megszakítására, amire fél perccel ezelőtt kellett volna.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#17TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2023 9:27 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Benji




Már csak az van hátra, hogy elköszönjünk egymástól, és erre is vártam, de akad némi közjáték. Próbálom felidézni Benji anyukájának vonásait a temetésről, de csak halványan sikerül, pláne egy bocsánatkérő mosolyt odaképzelni. Elmosolyodom a hallottaktól, és amikor Benji hangja végre visszatér hozzám, csak kibuggyan belőlem.*
-Nem gond, nagyon édes volt. Biztosan nem erre számított, de nem tudtam visszatartan, azt viszont már nem tettem a magam mondandója végére, hogy "gyönyörűségem". Kiborult volna a bili, kitört volna a világháború és valószínűleg Benji lemondta volna a találkozót, amit épp most beszéltünk le. Még nincs itt az ideje az ilyen vicceknek. *
-Várlak, szia!











_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#18TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeHétf. Márc. 13, 2023 8:15 am


New Message


Tetoválás: Bárki máson, de főleg Dereken...
Piercing: Nem, nem, köszönöm.
Fülbevaló: Azért az lehet tetszene...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#19TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimePént. Márc. 17, 2023 7:18 pm


           
creditATF AND SDS
Messages
Benji
Edit
Oké...Oké...Ne is álmodj róla Angyalka, tőlem nem Smile 
Type your message here
Send

           

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#20TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeSzer. Júl. 05, 2023 7:47 am


New Message


Ha esetleg... valaki fontolgatja, hogy megpróbálja otthon kilyukasztani a fülét... hogy kellene nekifognia?


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#21TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2023 11:44 am


           
creditATF AND SDS
Messages
Benji
Edit
ha rólad van szó, ott kezdd, hogy lebeszéled magad róla! Very Happy Minek neked fülbi? Anyukád ki fog akadni! 
Type your message here
Send

           

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#22TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2023 4:50 pm


New Message


Nem mondtam, hogy rólam van szó.



*egyetlen, röpke perccel később*


New Message


De... tetszik. Azt hiszem. Csak egy kis karikára gondoltam. A hajam elrejti, amikor hosszabbra nő, szóval anya... lehet, hogy nem tudná meg.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#23TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimePént. Júl. 07, 2023 9:40 pm


           
creditATF AND SDS
Messages
Benji
Edit
Mondanod sem kellett! Olyan vagy mint a celofán Very Happy ha nem ígértem volna meg neki, hogy nem csinálom, akkor inkább én csinálnám nehogy még leszúrd magad Very Happy Egyébként jégkocka a füledre, aztán tíz percig főzz egy tűt vízben, utána átszúrod és kész. Persze gyakorlatban ez egészen más. szerintem kérd meg Dereket. Simán nekiesik a fülednek.
Type your message here
Send

           

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#24TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeVas. Júl. 09, 2023 9:45 am


New Message


Basszus, ez fáj! ...lehet, tényleg megkérem inkább Dereket. Köszi!


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#25TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitimeVas. Júl. 09, 2023 9:48 am


           
creditATF AND SDS
Messages
Benji
Edit
Az élet nem habostorta Very Happy A szépségért meg kell szenvedni Very Happy További életvezetési tanácsért keress nyugodtan. Szívesen! lol!
Type your message here
Send

           

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Zafír telefonja   Zafír telefonja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zafír telefonja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Zafír ládika
» Zafír - Blue sky
» ...sorry? - Zafír & Benji
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: Las Vegas média-