♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_lcapMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Voting_barMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_rcap 
Leon Williams
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_lcapMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Voting_barMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_rcap 
Derek Moretti
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_lcapMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Voting_barMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_rcap 
Alessandra Clark
Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_lcapMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Voting_barMeló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#1TémanyitásTárgy: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 11:33 pm

Valamivel délután négy előtt érkezem, hogy legyen időm megfelelően összerakni magam.
Ez is a munkához tartozik. Gyors, pontos kiszolgálás, vonzó külső...Tutajos, ha pontos akarok lenni...

-Hello! Sziasztok! - üdvözlöm a többieket és egy forgószél sebességével húzok a személyzeti részleg felé. A tépett farmer pólóval meg egy vászoncipővel decens kis öltözék ha nem egy night clubban dolgozol. De én ott, tehát ettől meg kell válni és a zéró sminket is felváltja valami olyasmi ami kiemeli az előnyöket.
Mire elkészülök és végignézek magamon a tükörben megállapítom, hogy jó csaj vagyok...Dögös.
Sosem hittem volna, hogy ezt így kijelentem magamról, ráadásul úgy, hogy felvettem valami olyasmit ami inkább azt sugallta, hogy levetkőztem.
Változnak az idők. A szüleim fagyosak irányomban, mint a szibériai december, de már nem akarok sem vitatkozni sem békülni velük. Lett egy klassz munkám és ennyi.
Igaz, a nagyfőnököt szinte sosem látom, de jobb így, mert még mindig fura érzéseim vannak vele kapcsolatban.
Lehet, beszélnem kéne egy agykurkásszal?? Meg egy francos francot!
Egyedül is megoldom. Különben sem tudom szavakba önteni, hogy mi is a helyzet, szóval tök felesleges dadogva-makogva ülni egy karosszékben, vagy feküdni egy kanapén.
El fog múlni- biztatom magam miközben utolsó simításként vérvörösre kenem a számat. Mint egy dög..Egy ördögi csábító..khm...kurtizán...Najó inkább nem filózgatok, utolsó ellenőrzés és kivonulok.

A pultnál megbeszélek pár dolgot a többiekkel, van-e valami újdonság, netán volt-e balhé, vagy idegösszeomlást kapott a nagyfőnök és épp muszájkabátban üldögél a diliház kertjében.
De nem...Minden oké, a főnök szokás szerint rejtőzködik, csont nem tört, vér nem folyt.
Akkor tehát nyugodtan nekiláthatok a munkának.
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#2TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeCsüt. Ápr. 20, 2023 2:07 pm

Négy pihenéssel töltött nap után újra fejjel bele a munkába. Hogy hiányzott? Nem az a típus vagyok aki elveszett, és úgy alapesetben ne találná fel magát, így némi láblógatás, pár kör a sivatagban, buli... sör, egy ütős kis esti móka, és némi bütykölés után, mivel perpillanat két járgány is áll nálam, már nem olyan sablonos újra itt tölteni a következő napot. Vagy estét. Részletkérdés.

Belépve a hátsó ajtón összepacsizok Daviddel. Tudom ha épp ő van velem műszakban az már unalmas nem lesz, így szeretem az ilyen napokat. Aztán Jorge... Liam, Noah, Lucas.. meg a többiek, mindenkivel jó a viszonlátás így senki nem marad ki, még bőven időben bejöttem.
Gyorsban lekezelem az elmúlt napi híreket. Semmi említésre méltó nem történt, semmi amire különösen figyelni kéne, egyrészt szeretem az ilyet, másrészt végtelen unalomba fulladhat egy pár ilyen hét egyhuzamban, így jól esik néha egy kis mozgás. Így most is rendre megteszem a szokásos köröket, egy jó cigaretta a hátsó részlegen, aztán irány a mai beosztás. Ma a beléptetőkapunál leszek. Oké... az is egy izgalmas meló, mondjuk, aztán majd valamikor félúton cserélek Daviddel.

Kifújva az utolsó füstöt tartok a helyemre, bár bőven akad még vagy húsz percem, de nem szeretem  az utolsó perces történetet, így még rendre végignézek a vendég tereken.
Már ahol épp akad valami mozgás.
Most még nemannyira nagy a felhozatal.

Amikor is meglátok ott a pultnál egy teljesen új hajzuhatagot, és nem kell hogy találgassak, hogy biztosan az új lány az, akiről alig néhány szót már halottam.
Hát akkor...

- Helló! - lököm oda szívélyesen - Ha igaz, mi még nemtalálkoztunk.. - lépek oda felé, mögé, akármelyik és kinyújtom felé a kezem.
Persze nem azért hogy kezet fogjunk, ez nem üzleti találkozó, sokkal inkább csak üdvözlés, ha belecsap, megteszi, ha nem, majd én intézkedem.
Emlékszem még milyen először egy új helyen.
Még ha ma... én is vagyok az új neki.

Nem baj, ez nem tart sokáig.

_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#3TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeCsüt. Ápr. 20, 2023 2:38 pm

Még nincs nagy pörgés, mondanám, hogy még csak teaidő van, de itt ugyebár a kávé ismertebb..az "ötórai" az meg esetleg idős turistáknak.
Csak a korai "alapozók" térnek be, hátha két ital meg pár lenge öltözetű szépség meghozza a szerencséjét....Vagy igen vagy nem. Ez nem rajtunk múlik de van aki ebben hisz. Talán ez itt a vallási forma. Szent Vegas és az ő papnői...

Figyelek mint egy vadászkutya és már többen mondták hogy tolvajszemű vagyok, mert ide oda cikázik a tekintetem, mintha lesném, ki vagy mi a könnyű préda. Micsoda tévedés. Én pont azt figyelem, ki megy túl a határokon, legyen az a személyzet tagja, vagy vendég.
A főnök még mindig sehol és nagyon remélem így is marad. Jobb ha ott van a "nemtudomhol".

Hirtelen a semmiből került elém egy kopasz...izé..kigyúrt, kopasz, félelmetes.
Amikor viszont megszólal, már nem tűnik annak. Mármint félelmetesnek. Fura egy kombó, de nem fogok kisérletezni, mivel lehet felhúzni, mert a végén matricát csinál belőlem.
-Hello! - küldöm felé a legszebb mosolyomat miközben kezet fogunk. Nyilván ő is a csapat tagja és ahogy elnézem kidobónak a legideálisabb.
- Valóban. Phyllida Springwood vagyok, a legújabb lány. Mondhatni még zöld...Szólits csak Springwoodnak ha a keresztnevem nehéz. Előző munkahelyen is így hívtak.
Nem akarom mindjárt rányomni a bélyeget, hogy úgysem tudja kimondani a nevemet, csak jelezni kívántam, hogy ne csináljon belőle gondot. Engem nem zavar ha a vezetéknevemen szólítanak.
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#4TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2023 1:51 pm

De mégis belecsap. Nem olyan ütömvágom módon, szóval lekezelés lesz belőle.
Ooookééé.. - mosolyodom el, és jobb híján én is rászorítok.
Persze csak úgy finoman.

- Phyllida. - ismétlem utána. - Jóleszez... - mosolygom megint - Rid. A biztonságiaktól. - és a kezét csak most engedem el, egy egyszerű pacsiba hajtva az egészet.
Márhogyez nálunk így a szokás.

- Négy nap szabin, szóval ezér' nem láttad még a pofám. - mosolygom tovább. - Gondoltam bemutatkozom. - mert miért ne. Ne találgassunk már folyton egymást kikerülve, mindnekinek az a jó, ha egyben a csapat.
Nagyjából.

- Eddig hogytetszik? - az első kérdések. Mert ne már egyből azzal menjek neki, hogy valamikor gurítsunk már le egy jó pofa sört. Egyrészt nem tudom mi az ami a szíve csücske, másrészt rohadtul nem kell hogy félreértse, ez részemől nem nyomulás.
Csakkk.... barátkozunk.
Egy kicsikét.

Mert miért NE!?!


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#5TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2023 10:59 pm

Nem az a típus vagyok, akinek mennek ezek a "banda, haveri, titkos kézfogások" Mindig maradok a klasszikusnál. Talán mert valahol még mindig brit vagyok. Persze ha már régóta ismerek valakit és olyan legendás cimborák leszünk, hogy még a csajait is nekem beszéli ki egy- két sör mellett, akkor nekünk is lehet "titkos"kézfogásunk .
-Szóval te is figyelsz ránk. Megnyugtató. A többiek valahogy ijesztőek, de lehet, még nem szoktam meg.
A pofám meg majdnem leszakad. Ki tudja mondani a nevemet. Ilyen nincs, esküszöm! Adhatna beszédórákat Mr. Francsetudjakiezacsaj-nak.
-Rid, te egy zseni vagy ember! -csodálkozom rá, tiszteletteljesen. -Te frankón ki tudtad mondani elsőre a nevemet!
Feldobta a napomat az fix. Boldog vagyok mint a kisgyerek karácsonykor, de azért gondolatban beintek a nagyfőnöknek. Fizuemelés és kinevezés Ridnek! Most!
-Négy nap...Szép..Kell néha hogy kikapcsold magad. A régi helyemen én is úgy vártam a lehetőséget, mint egy megváltást.
Ez a hely más. Őszintén mondom, nagyon tetszik. Ha valakinek azt mondják night club valami rondát és sötétet képzel. De ez egy szuper hely. Eddig az a véleményem, hogy ez a legjobb munkahelyem az összes eddigi közül...Nagyon tetszik.

Mosolyogva nézek körül, mintha csak udvaron játszadozó gyerekeket figyelnék. Igen, tetszik a  hely.
Megérte a próbát.
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#6TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2023 4:00 pm

- Valahogy úgy. - mosolygom meg. Azért mert JÓ.. hallani néha ezeket a hálás kitöréseket, így úgy érzem van miért csinálni azt amit.
Mert különben mi értelme lenne??
A többit viszont nemvágom. Először. Talán kérdésre kelve pislogok is párat, de aztán kiegészít nekem meg vigyor költözik a fejemre.

- Miért... volt aki nem?
Igaz, csak mellékesen, viszont az eddigi benyomásai már inkább érdekelnek, így komoly és tiszta szándékkal rákérdezek hogy is áll a helyhez. És nem lep meg a kezdeti jókedve, de azért....

- Nyugiii, ez csak az első pár nap szentsége... - nevetek fel - Ha bejön a keménymag, nekünk is marad majd meló bőven. - és még mindig nevetek, habár Isten ments hogy egyből ráijesszek, nemolyan hajtépős hely ez.
Pont erről kell gondoskodjunk.

- De azért innen majd nem kell menekülj. Jó esetben. - ezek is tények, akárhogy is, ha néha unalmas is lehet, egy ideig, mindig van valami történés.
Mikor-mi, biztosan.


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#7TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2023 7:52 pm

Akárhogyan is, én örülök, hogy a kidobók között van olyan is akitől nem ijedek meg, valahányszor meglátom és mindjárt azt is elképzelem, mire képes a lányokkal.
Rid valahogy nem tűnik olyannak aki...hmmm.."ellenőrzi az árut",
Persze, lehet hogy tévedek, de legyünk kicsit pozitívak és higgyünk az első benyomásnak.
- Ó, persze hogy volt! Maga a nagyfőnök. Úgy mondta ki a nevemet, mintha valami ocsmány kórság tudományos megnevezése lenne. Alaposan belegabalyodott. A középső nevem volt a végső mentőöve, de nem használta ki, sőt még a vezetéknevemet is gyorsan elfelejtette.
Szerintem sokkot kapott attól, hogy ő csinálja az állásinterjút.

Tudom, csúnya dolog rossz véleménnyel lenni a főnökről, de ha az képtelen megadni a minimális tiszteletet, akkor ez van. Ettől függetlenül, bizonyára nem foglalkozik a nevekkel, csak azzal, hogy menjen a bolt.
-Mostanra valószínűleg el is felejtett és ha előbújna valahonnan fogalma se lenne róla ki vagyok és mit csinálok itt.
Lehet, hogy erős megfogalmazás de én így látom. Amúgy meg addig jó, míg a főnököt viszont nem látom.

-Első pár nap szentsége? Megtörténhet, hogy lanyhul a lelkesedésem, de a tény az tény. A régi munkahelyen is volt kemény mag, viszont nem volt aki megvédjen minket. Szóval maradt a felmosóvödör meg a sokkoló.
Itt nyílt kártyákkal játszanak. Elmondták mire számíthatok, mi az ami tiltott és mi az amit nem kell elviselnem...És ennyi! Mr. Belvedere és Ms. Marshall nem árult zsákbamacskát!

Az érzéseimről az említett kettővel kapcsolatban egyelőre nem ejtek szót, ahogy arról sem, hogy kinek kéne elmennie egy nagyon hosszú nyaralásra és utána szépen visszavonulnia Ming váza státuszba.
-Innen nem akarok menekülni. Tudom, mire számítsak. Nem nyafogok feleslegesen és semmi olyasmibe nem megyek bele, ami egy kicsit is gyanús.
Esetleg veszek önvédelmi órákat és lőgyakorlatra járok.

A mondat végén már kuncogok, mert valahogy nagyon nem tudom elképzelni, hogy tigrisbukfenccel bevágódom a pult mögé és onnan lövök az ellenségre...Akinél nyilván gépfegyver van.
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#8TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeSzer. Május 10, 2023 2:42 pm

Hangosan felnevetek. És lélekszakadva, de persze nem őt vigyorgom ki. Csak hát túl jól ismerem Vincentet.
Nem egyszerű ember.... Az már igaz. Mégse a legrosszabb főnökök egyike.

- Ne szívd mellre, ő mindenkivel ilyen. - még mindig vigyorgom. - Bocs hogy azt kell mondjam, de nem Te vagy a kitűntetett. - mosolygom, de aztán még mindig, ahogy tovább folyik a móka, belőle aztán biztosan, és ha már, miért is ne... nem árt tisztába tenni a lapokat.
Nem főzik azt olyan forrón!

- Az tény, hogy mi azért vagyunk, hogy minden rendben menjen.-  és mosolygom. Még mindig. - Szóval nem árt az a.. - pörgetem a kezem. - Önvédelem meg lövésóra, elvégre Vegasban vagy, de ha bármikor... egy percig is, valaki a kényelmetlenségedre lenne.. - túrom ki útközben a farzsebemből a mobilomat, kettőt-hármat pötyögök rajta, aztán felé tolom, a képernyőn a számommal. Ha ad egyet, én is megcsörgethetem.

- Szóval csak hívj nyugodtan. Máris ottleszek. - és mosolygom.

- Ha nagy zűr van, akár munkaidőn túl is. - és rákacsintok. Persze még mindig nem fűzős jelleggel, házinyúlra nem lövünk, és ehhez tartom is magam, de nem árt.. új emberként, lefogadom újként Vegasban, csak rá kell nézni, és soha... igazából, csak úgy nem árt meg soha egy barát. Akire csak úgy van esély rácsörögni. Akármi is a szar.
Nekem eleinte nem volt ilyen.

Azóta meg minden rohadtul de más lett.


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#9TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeSzer. Május 10, 2023 8:55 pm

Na, legalább valakinek tetszik a főnök stílusa, vagy az ahogy én reagálok rá.
A falrengető röhögésből ezt szűröm le, de Rid nyilván jobban ismeri, mint én.
Gyakorlatilag egyáltalán nem ismerem.

-Szóval mindenkivel? Nyilván a könnyebb utat választja és nem tanul meg egyetlen nevet sem, mint hogy összekeverje őket. Azért köztünk szólva, tetszett ahogy az én nevembe belegabalyodott. - a kuncogásomban nem kevés a káröröm, legyen már nekem is jó egy kicsit.
-Azért megérne egy tudományos megfigyelést. A brit kutatók zabálnák. Doktori fokozattal rendelkező egykori honfitársaim szeretnek mindenfélét kutatni és megfigyelni, aztán írni róla egy csomót...ja és felmarkolni rengeteg pénzt.
Nem akarom lejáratni én Britföld némely laborban görnyedő lakóját, de  ami igaz az igaz.
-Á, nem akarok én a kedvence lenni és valószínűleg nem is leszek. Szerintem nem az ilyen lányok az esetei. - megvonom a vállam és nem fejtem ki jobban mire gondolok, csak ha rákérdez.

-Igen, ez itt Vegas és már megtanulhattam volna, hogy az elővigyázatossággal többre megyünk, mint a békével. Elég, ha a szomszédomra gondolok. Csak azt a kutyát ne sajnálnám annyira.
Kifejezetten örülök, hogy megkapom a számát és naná, hogy ő is az enyémet. Amíg nem találok lakást egy jobb környéken, megeshet hogy szükségem lesz rá, munkaidőn kívül is..Főleg azon...

-Ha netán az éjszaka közepén felhívlak hisztérikusan, hogy segíts mert a szomszédban lőnek, vagy épp zacskózzák a szomszédot, az nem azt jelenti, hogy belealudtam egy krimibe. Ahogy azt a pasast ismerem, előbb-utóbb bajba kerül.
Szóval, tényleg kellenének azok az önvédelmi leckék..vagy legalább egy golyóálló mellény.


Lehet, hogy túloztam, de félek na. És momentán csak egy igaz barátra számíthatok, mivel a szüleim elzárkóztak és viszont.
Vissza az elejére Go down

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#10TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimeCsüt. Jún. 15, 2023 4:38 pm

- Ezt nemtudom.. - még mindig mosolygom, de tényleg nem. Rohadtul de nem fordítottam időt arra, hogy Vincent mániáit megfejtsem, elég nekem a magam baja.
Már amikor van.
Egy dolog viszont tisztán nyilvánvalóvá válik és az már nem csak a kiejtése.
Újból elmosolyodom.

- Szerintem ne akarj Vincent esete lenni. - és tovább mosolygom. - Az 'olyan' lányok nem járnak túl jól. - és rákacsintok. Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy bajuk esne, csak épp... ő olyan kis... esetlennek tűnik, naívnak, nehogy sérüljön a pici szíve.
Ezt a játékot itt nagyban játsszák....

Azután viszont nem vágom miről beszél, ellenben felajánlom a szolgálataimat, persze nem abban a tekintetben, sokkal inkább segítséggel, és amint megkapom az övét, én hívom, vagy ő hív engem, alig néhány rövid percnyi csend áll be, amíg fogom magam és a mobilba vésem.
"Új lány... szőke... kissé naiv... BRIT!"
De ennyiből egykettőre levágom majd ki is az aki csenget.

- Miféle pasast? - kérdezek aztán vissza a végébe, mert ennél a részletnél elveszített. Persze az is lehet hogy csak a szokásos szöveg, de ha rám tartozik, úgyis pontosítani fog, ha meg nem.. akkor majd térünk más kérdésre. Végtére is úgy néz ki, beszélni azt szeret!
Itt meg néha halál unalmas a társaság.


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#11TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitimePént. Jún. 30, 2023 11:51 am

-Szóval addig örüljek, amíg fel sem fogja a létezésemet...És jobb ha én is tartom a távolságot. - bólogatok. -Vincent esetének lenni nem népünnepély, vagyis nem mindenkinek.
Ha jól belegondolok tényleg jobb ha az ember lánya nem gabalyodik össze a főnökkel, főleg ha annak nightclubja van.

No, azért Ridhez is hozzá kell csiszolódni, mert látszik rajta hogy valahol elkeveredett, miközben nyomtam neki a szöveget. De legalább próbálkozik és ez értékelendő.
Az meg egy igazi pluszpont hogy a lökött szomszédom felkeltette az érdeklődését.

-Ja, hát Max...aki lehet hogy Tom esetleg Jimmy....
Nem egyszer láttam már hogy rendesen be van állva, de nem agresszív. Szerintem nem csak fogyasztó de árulja is a drogot...Persze, nem lepne meg ha lenne odabenn egy "boszorkánykonyhája". Engem két dolog zavar. Az hogy néha nagy a pofája és esetleg egyszer ezért szimplán beleeresztenek egy sorozatot....És akkor még ott a kutyája, Tuskó. Mi lesz azzal a szegény aprósággal, ha a gazdi beadja a kulcsot?

A kérdés persze költői, nem várom én el senkitől, hogy irgalmas lélekként magához vegye azt a fura kutyát. Különben is, eddig úgy fest a dolog, hogy rám marad.
Igazság szerint szeretném, ha vége lenne ennek az egésznek és felőlem le is lőhetik a tagot, csak ne akkor amikor otthon vagyok és a hullát is vigyék el, mire hazaérek.

Nagy kérés, mi Vegas?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#12TémanyitásTárgy: Re: Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj   Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A New Yorki meló
» Riddick eszközök
» Vincent "Riddick" Rodriguez
» Riddick & Nyda - országutak angyala

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Vinnie's Night-