♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Bálna vs. Harley 4:0 Vote_lcapBálna vs. Harley 4:0 Voting_barBálna vs. Harley 4:0 Vote_rcap 
Leon Williams
Bálna vs. Harley 4:0 Vote_lcapBálna vs. Harley 4:0 Voting_barBálna vs. Harley 4:0 Vote_rcap 
Derek Moretti
Bálna vs. Harley 4:0 Vote_lcapBálna vs. Harley 4:0 Voting_barBálna vs. Harley 4:0 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Bálna vs. Harley 4:0 Vote_lcapBálna vs. Harley 4:0 Voting_barBálna vs. Harley 4:0 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bálna vs. Harley 4:0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#1TémanyitásTárgy: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 12:46 am



Bálna vs. Harley 4:0







avagy hogyan ismerkedjünk veszettgyorsan kedves motorosokkal Vegasban



St George cirka másfél óra autóútra található Las Vegas belvárosától, Lily pedig már megtette az odafelé vezető utat, s már félúton túl jár vissza felé a városba így aztán tökéletesen és hiba nélkül halálra unta magát a kocsiban. Gyakorlatilag már minden baja van - ha járatja a klímát megfájdul a feje, ha kikapcsolja beleolvad az ülésbe, ha pedig letekeri az ablakot, hogy jöjjön be némi menetszél akkor fél perc alatt a bugyija is telemegy porral és homokkal.
Ráadásul valami ostoba kütyük miatt kell szívnia, amit a volt lakótársa ígért oda kölcsönbe egy haverjának. Persze tegnapelőttre. Lily pedig még mindig tartozik, pontosabban már csak tartozott Gav-nek, amiért a srác annó segített neki a költözésben, így aztán nem nagyon tudott kifarolni a postás szerepéből, mikor kiderült, hogy kivételesen szabad az egész napja. Még Gav böszmenagy járgányát is megkapta kölcsönbe, mikor azzal próbált érvelni, hogy tartozás ide, tartozás oda ő aztán a veszett fenének sem fog elbuszozni St George-ba, hogy leadja már ledumált akármicsodákat, amiket Gav bedobozolt és bepakolt a kocsiba reggel.
Persze mikor meglátta a Gavin által nagyvonalúan csak kocsinak titulált ámbráscet méretű járgányt Lily kis híján padlót fogott, s újult erővel igyekezett kibeszélni magát az egész buliból, de persze esélye sem volt a sráccal szemben.
-Te Lil, ezt a kocsit még egy mosómedve is el tudná vezetni! Csúcsak a kütyük benne! Szinte magától megy a kis drága. Esküszöm, egyszer megtalálom a gombot hozzá még le is szop!
Nos igen, Gavinról talán fontos lehet tudni, hogy nagyjából olyan laza, hogy majd szétesik, az alatt a 3 hónap alatt, amíg együtt laktak gyakorlatilag egyszer sem volt színjózan, emellett pedig az egyetlen  ember a világon, aki büntetlenül hívhatja őt „Lil”-nek. Szigorúan csak azért, mert képtelen volt erről leszoktatni őt a szöszi.
Az elmúlt 3 órás úton, ami az ő tempójában inkább volt 4 órás Lilynek bőven volt ideje megszokni a kocsit, pláne, hogy St George-ba eljutni pofonegyszerű – gyakorlatilag csak végighajt az ember a főúton. Se kanyar, se elágazás így aztán visszajutni Vegasba pusztán elvileg legalább annyira egyszerű, mint amennyire kijutni a városból az volt. Kivéve, hogy mire visszaér a szöszke valami hülye baleset miatt teljesen lezárják a főutat ő pedig kénytelen elcsalinkázni az ismeretlenbe, ami még hagyján, hiszen ő az első adandó alkalommal megpróbál visszakanyarodni a 93asra, de a sok hülye tábla és egyirányú utca után ahol a főútnak kellene lennie ott valami teljesen tökismeretlen még mindig halál f*án levő kis utcácska van.
Kész. Eddig bírta segítség nélkül. Elkezd a táskájában kotorászni a telefonja után, hogy lőjön magának hazafelé egy GPS-t mikor sikerül belegurulnia egy –a semmiből elé ugró- hatalmas kátyúba, ami még ezt a csúcsjárgányt is rendesen megdobja. Az csupán a kisebbik baj, hogy a telefonja kicsúszik a kezéből s beszánkázik az ülés alá, a nagyobbik, hogy Lily a szinte nulla vezetési rutinjával lép reflexből a fékre a nagy ijedtségében. Pontosabban ő a fékre szeretett volna taposni, így ő lepődik meg a legjobban, mikor megugrik alatta a kocsi s jól hallhatóan koccol le egy, az út szélén parkoló motort. A gázról lekapva a lábát végül sikeresen lefullad a kocsi, viszont így is elfehéredő arccal nézi végig a lány, ahogy az első moci felborul s dominó effektben visz magával még egy ...kettő... három másik Harleyt.
Csak ekkor pillant fel az előtte álló kocsmára, s annak rendkívül szívmelengető törzsközönségére. Mocik sorban az épület előtt, bentről üvölt a rockzene, s tetőtől talpig televarrt, perpill veszettmorcosan figyelő kétajtós szekrények szemeznek vele a parkolóból és a bejárat környékéről. Néhányan közülük pedig vannak olyan előzékenyek, hogy a totál idióta netán töksüket haveroknak is beszóljanak a krimóba, hogy buli van. Jesszus Isten, az a pasi ott tényleg egy bozótvágóval pucolja a körmét???! Basszus. Őt itt most rohadtul ki fogják filézni. Esetleg csak a bal veséjét szedik ki, aztán meg eladják maláj kurvának. Csak hogy a legjobb eshetőségeket vegye számításba Lily.
A kormányba kapaszkodva pillog ki a szélvédőn a kislány, kiszállni a francnak sem mer, arról pedig szent meggyőződése, hogy minimum 4 oldalról lövik keresztbe, ha megpróbál lelépni. Az autó elejére biggyesztet rács esélyesen szépen megvédte az autót -naná, hisz azért van ott- annál jobban fájt viszont annak az első motornak az ütközés. Azt még Lily is látja, hogy szépen megkarcolta, kissé behorpasztotta, s letörött minimum egy tükre, több hibát viszont egyelőre nem tud diagnosztizálni a járgányon. Afelől viszont szemernyi kétsége sincs, hogy a tulaj előszeretettel fogja felvilágosítani a határozottan nem elég távoli jövőben őt az egyéb okozott károkról is.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#2TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 12:58 am

- Mibe fogadunk! Na? Mibe fogadunk hogy max 3 percen belül kivégzem! – vigyorgok a képébe, de nem tűnik meggyőzöttnek – Legyen KETTŐ! Egy százast rá, hogy kettő perc alatt benyelem mind a három üveggel! – nézek a whiskyre, magam előtt a pulton, de nem törik a lelkesedés vissza a szemeibe.  Lejön, hogy a dolog több mint képtelenség. Azt is tudom, ha mégis sikerül, mázlim lesz ha nem kanalaznak fel.. visznek  az emergency-re, vagy egyenesen a tepsibe, majd nefelejtsek el kezet fogni a jóistennel.

- Na? – emelek szemöldököt  a szemébe, mert eddig nem győztem meg. Látja itt a turpisságot, holott niiincs itt semmi turpisság az égvilágon, tuti hogy simán benyelem! – Neee mondd már hogy beszartál! – villannak a fogaim egymás mellett szélesen, és nem kell mentegetőznie, én jól tudom hogy ez az utolsó, pont a telibe vágott döfés!

- Legyen! – vágja elém a százas párját, nekem meg rögtön felvillanyozódik a mentőötletem. - Kettő az egyhez! – rántom félre a fejem -  És legyen EGY.. perc! – hangsúlyozom a képtelenséget, de ezzel csak vidul a harci kedv, na meg a szándék is leleményesebb, szóval ne álljunk le tökölni. Menni fog!

- Egy állat vagy! – röhög a képembe, de kivágja elém a százas párját, én meg rég kerestem már kétszáz dolcsit ilyen meglehetősen könnyen.

- Megegyeztünk! – válaszol a fogsorom, csap kéz a kézbe, azzal orbitális sóhaj.. beszívom és ki, de ez csak színészet, szemezek az üveggel, a pultosnál a stopper.. még két-három levegő.. aztán bólintás!

- IDD!! IDD!! IDD!! – hallom a hátam mögül a tömeget, egy cserkészcsapat simán elbújhat mellette, de fél szemem az órán, félig csukva a másik fele én meg csak nyelem és nyelem, nem érdekel hogy a fele végigfolyik a fejemen, csak mint aki ezt csinálta egész életében és eszemben sincs elveszíteni.
És ekkor hallani azt a nagy csörömpölést!

Nem én vagyok az első aki megnézi mi történt. Mindenki kíváncsi, nekem meg eszemben sincs nem otthagyni, ha úgyse figyelnek minek dobjam le azt a másik két löketet, ezért felmarom a lét a pultról – mikor senki nem figyel – és én is kivágom magam az ajtón, hogy megnézem mi történt itt.

A látvány… önmagáért beszél. Szemem a kis szőkén.. aki megtöpörödve száll ki abból a naagy és böszme járgányból, de az én szemem az én kicsikémen, ami elhasalva jajgat a fülembe, a mellettem álló két nagydarab vállas gengszter meg.. összefűzött kezekkel velem együtt nem túl rózsás. Hoppá, lesz itt még egy kis trancsírozás!

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#3TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:05 am

Határozottan ijedt képpel pillog jópár pillanatig, majd komplett idiótát csinálva magából bukik le az anyósülésre, s ha már ott van elkezdi végigtapogatni a padlót a mobilja után. Lehet, hogy már most érdemes volna felhívni a hullaszállítókat? Veszettül kattognak a fogaskerekek a szöszke fejében s próbálja eldönteni vajon úgy jár jobban, ha mégiscsak önként száll ki a kocsiból, vagy ha megvárja, míg kitépik onnan. Őszintén egyik lehetőség bizalomgerjesztőbb, mint a másik. Az, hogy esetleg bennmarad a kocsiban szinte esélytelennek tűnik. Ha nem megy önként, akkor a kedves fiatalemberek úgy fogják kihámozni őt onnan, mint veszettül rémült szardíniát a konzervdobozból. Ebben teljesen biztos.
Megtalálja a telefont, majd néhány jógalégzéssel nyugtatva magát ül fel ismét az ülésben. Nem mintha bármit is használna a dolog, de egy próbát igazán megért. Még néhány pillantás a külvilágra – határozottan többen vannak odakinn a nézelődők, mint néhány pillanattal ezelőtt, majd összeszedi minden maradék elszántságát, s úgy dönt, hogy legalább önként indul el a kivégzőosztag elé.
Telefonját a zsebébe csúsztatja jó lesz az még alapon, majd óvatosan s abszolút nem kapkodva kiszáll a kocsiból és közben nagyon nagyon igyekszik nem elnyalni a földre érkezésnél. Becsukja maga után az ajtót, majd le is zárja a kocsit– láthatóan nem a legbiztonságosabb a környék ugyanis. Magában áldja az eszét, amiért nem a szokásos picsanaciban indult útnak reggel – tornacsukában és előre koptatott, térdben kiszakadt farmerban mégiscsak sokkal szebb dolog szembenézni a végzettel. Piros „ Cats don’t give a fuck” feliratos pólóját viszont gondolkodás nélkül elcserélné valami kevésbé provokatívra, bár a piroson legalább nem fog annyira meglátszani a vér. Akárki akármit mond, stílusosan meghalni igenis fontos.
Apró, bizonytalan lépésekkel indul el a kocsi orra felé, s veszi szemügyre innen is először a motorokat –amik még mindig nem nyújtanak túl bizalomgerjesztő képet-, majd a bálnát, aminek szintén összekarcolta a rácsát. Remek. Ha ezek a kedves fiatalemberek nem filézik ki, akkor Gav fogja. Tépjen egy számot és álljon be a sorba. A sorba, aminek az első három helyezettje még Lily számára is feltűnően kirí a tömegből. Az ajtóban álló figurák ábrázatáról legalábbis minimum azt olvassa le, hogy most tette tönkre életük szerelmét és az a legkevesebb, hogy ezért az életével fizet. Mindegyiküknek külön külön. Sőt, legyen hálás, de minimum elégedett, amiért  első sorból asszisztálhatja majd végig, ahogy péppé verik és feltrancsírozzák őt.
Újabb néhány lépést tesz előre, s igyekszik nagyon ártalmatlannak (pipa) és veszettül hitelképesnek látszani.
-Én..... én.... –a sajnálom, vagy a nem volt szándékos valahogy nem tűnik egy életbiztosításnak jelenleg, mégsem tud semmi értelmessel előállni a szöszi, s ezek is alig hallhatóan hagyják el ajkait. Az ajtónálló trióból igyekszik kiszúrni a legkevésbé ijesztő példányt, aki nem akkora, mint egy mamut, s rá kezd el pillogni reménykedve valami isteni csodában.
-Én sajnálom és...... kifizetem..... –nyögi be végül mégis, majd megáll a kocsitól alig másfél méterre, s onnan a veszett fenének sem akar elmoccanni. Kivéve ha megindul felé valaki. Akkor szépen visszahátrál az autó motorházáig.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#4TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:10 am

A mocit nézem.. a csirkét. A mocit... megint a kis csibét, aki úúgy be van szarva közben mintha legalábbis már a tűz fölött pörögne.

- Ejjj, de szar nap a mai... - nyögöm ki, láthatólag elűzve a kétséget, és kézzel bökve Grigor elé valahol a töke környékén - na jóól van, jóól megnőtt ez a ruszki faszfej - mikor sebbel-lobbal nekiindulna a szőkének.

- De ha meghalsz.. ki fogja kipengetni a lét!?? - adom elő a legmeggyőződöttebben amire csak képes vagyok és ahogy elnézem, az én drááága barátom pirinyó agyának sarkalatos fénye, némi fáziskéséssel csak felfogja a lényeget.

- A kiscsaj azt mondta fizetni fog.. - fordulok a mellettem álló kevésbé szőkére, aki a szagából ítélve már jóóó néhány napja nem látott vizet. - Hát hagyjuk megfizetni! - széles a vigyorom, de közben a kis töpszlivel szemezek, eszemben nincs nekem kiontani itt beleket, fizessen a kis drága! A pénz mindig hasznosabb mint a felesleges vérengzések!

Urut és Hurut meggyőzve.. úgy tűnik a kiscsaj szerencsésebb, mint mi, hárman belekapaszkodva a kormányba előttem és sorban felhajtogatjuk a szépségeket, de úgy tűnik.. a többinek kutya baja, egyedül az enyém szenvedett el 8 napon túl gyógyuló sérüléseket.

- Na ide a pénzt, kis kurva! - lép elő a szagos követelve a feleslegeset, én meg elnézem a kis bigét, félredöntött fejjel keresek benne valami lehetőséget. És meg is van!

- SZERGEJ! - lépek elé egyetlen lépéssel. Vagy legyen az kettő, mit számít nekem. - Nézd meg ezt a dögöt! - intek a böszmére - A csaj apja biztos szarásig van lével, képzeld mennyit fizetne ha az ééédes kicsi lánykája eltűnne és vissza akarja kapni. Egészben! - villan a vigyorom szélesre, és magam is látom a dologban a lehetőséget. Csak valahogy egészenmásképp!

- Szóval ezt a kis virágszálat én most elviszem.. - kapom el a kiscsajt mellettem és odarántva a motor.. romjaihoz - na jólvan, túlzok - előkapok egy gyorskötözőt szépen és mielőtt ellenkezhetne hárommásodperc alatt rárántom a kezeire. - És ha megkaptam a váltságdíjat.. - szélesvigyor rövidszünet - még visszatérek és harmadolunk! - villan a fejem a remek ötletre, de a résnyire húzott tekintetek... -Legyen 60-40.. - adom elő a nagyszerű ötletet, de nulla változás - 70-30?? - következő próbálkozás de semmit sem változó pillantáshegyek - Oké, legyen 80-20! Csak hogy ne mondhasd hogy telhetetlen vagyok! - vigyorgok szélesen, és a kötelékre kapva egyetlen mozdulattal rántom közelebb.

- Nyusssszi.. - csücsörítem és csókot dobok mielőtt ténylegesen lekapom.

"Ne ellenkezz.." - súgom előbb a szemeibe, de hogy fogta vagy egyáltalán meghallotta e... A lényeg hogy ez a sok tetű ne hallja itt mellettem. Jobb esélye nincsen!

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#5TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:16 am

Aprókat mozdítva a fejét pillog jobbra, balra majd  kapja vissza a tekintetét a trióra ahogy az egyikük végre megszólal. Szar nap? Na ne mondja. És bármely más helyzetben jót nevetne a szöszke ezen, de most.... csak egy felettébb ideges szemöldökráncolásra futja. Méghogy egy mosómedve is el tudja vezetni, mi?! És hogy csúcsak a kütyük! Csezd meg Gavin!
Rövid, ideges félmosolyra húzódik ajka, de az is gyorsan eltűnik, ahogy az egyik mamut két lábon járó pénzautomatának nézi és  megindul felé. Élesen szívja be a levegőt ahogy ráhátrál a kocsira, de a szemét le nem venné a pasiról még akkor sem, mikor a másik megállítja. Pulzusa nagyjából pár másodperc alatt ugrik a duplájára arról pedig hogy épp mit csacsog az a kettő a leghaloványabb lila elképzelése sincs. Látja, hogy mozog a szájuk, hallja a hangokat de azok a francnak sem akarnak értelmes szöveggé összeállni a fejében.
Rövid pillantás a motorokra és mintha nem is lenne olyan vészes a kár, kivéve azt az egyet, mait már a kocsiból is látott. Jajj, de jó is lett volna mégis inkább a kocsiban maradni.
A kezét felhúzva kapaszkodik meg a bálna elején a rácsban, s figyeli a kibontakozó üzletet, aminek mintha fontos részét képezné Gav autója és ő maga is. Szuper.
-.....nem..... –alig nyílik a szája, hang meg végképp nem akar kijönni rajta ráadásul esélyesen észre sem veszik, de..... Lassan csitul az a cseszett dörömbölés - a saját szívverése, amitől eddig szart sem hallott és.... mintha mégsem szeretnék levágni a fejét, felnégyelni és karóba húzni, mintegy elrettentő példának. Legalábbis nem mindenki, ami már szinte félsikernek is mondható jelen helyzetben. Persze csak akkor ha a fazonnak sikerül meggyőznie a többi marhát is, hogy mennyivel is sokkal jobb üzlet őt életben hagyni, mint kibelezni. Mindenesetre tesz egy óvatos oldallépést a fickó felé. Biztos ami tuti. Hátha el tud bújni a háta mögött, hogy ezzel is nyerjen még pár másodpercet magának..... valamihez.
Lassan kezd csak összeállni a szöszi fejében a helyzet s már épp felvilágosítaná a kedves úriembereket, hogy ez bizony cseszettül nem az ő kocsija, az apjának meg aztán végképp semmi köze nincs hozzá és egyébként is fel ne hívják őt – mármint csacsogna ő, ha nem lenne olyan száraz a torka, mint egy hónapok óta a sivatag közepén kajtató tevének.
Egy rövid sikkantás azért csak kiszalad rajta ahogy a fazon elkapja, Lily ujjai pedig hiába fonódnak a kocsira olyan erővel, hogy szabályosan fehérednek az ujjai, ebben a párosban mégis harmatgyengének mondható a kislány. Gyakorlatilag pislantani sincs ideje, mire ott feszít a kezein az a vacak és a maximum amire képes, hogy veszett fejcsóválással igyekszik visszafarolni a kocsihoz, vagy legalább egy picit hátrálni vagy...
Próbálja követni a viszonylag egyirányú szópárbajt, alkudozást és akármennyire is tűnt a pasi eddig a legjobb esélyének, hirtelen sokkal de sokkal kevésbé szimpatikus, mint bármelyik kétajtós szekrény. Hogy képzeli egyáltalán, hogy csak így megkötözi őt?
-Ne! –szalad ki a száján élesen ahogy közelebb rántja a pasi és ha hallja is a figyelmeztetést az agyáig most tuti nem jut el. A fejét oldalra rántja így az arcán csattan a csók, de azért ez már Lilynél is kicseszi a biztosítékot. Reflexből rántja fel a térdét és próbálja eltalálni vele a pasit majd igyekszik ellökni őt magától, de ennél tovább nem jut. Lassan, jutnak csak el hozzá a szavak. Ne ellenkezzen? Ugyan miért ne? Majd pont tőle fog segítséget várni..... dehát..... eddig tényleg azt tette.... Az idegességtől és a félelemtől remegve fordítja vissza a fejét előre és igyekszik felmérni, hogy a motorok után most miben sikerült még és mekkora kárt tennie.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#6TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:25 am

- Ho-ho-HÓ! - Itt a télapó.. Mondanák északon, de NEM! Most csak a kis csirke próbálkozása talált eképpen hangzatos gazdára mielőtt elrántom, hogy nehogy már betaláljon, értékes kincset gyötörne kettőbe! - Szóval még dzsúdózik is a kicsike! - széles a vigyor a fejemen, de ahogy elhátrál, a szemébe jut még egy kis "ejnye-bejnye", aztán megmarom a karját.

- Idefigyelj! - húzom hirtelen a szemeimbe, de hogy mégegyszer próbálkozik e? Remélem nincs benne annyi spiritusz, vagy eltökélt lendület, de azért résen vagyok. Nem kell hogy alázza a hírnevemet. - Ha  most azt teszed amit mondok.. megmenekülsz. - suttogom a szemeibe - Talán.. - széles vigyor a kísérője - Ezek itt nem kártyapartin nyerték az eszüket, sokkal inkább vesztes volt a lapjárás, szóval itt az egyetemes törvények érvényesek. Ha hagyod magad.. kimenetelek! De ha nem... - tartom a szemem az övéiben, hacsak nem filigránkodik a kis bige és ad elő valami kiszámíthatatlan helyzetet, aztán széles vigyor csúszva ki a fejemre, elengedem és a közönségre fordulok.

- Szóval!?? Megegyeztünk?? - nézek a két barom szemeibe amik még mindig csálén állnak, törik azt ami nincsen, de csak hajlanak az egyességre.

- De ha nem hozod a lét.. KINYÍRUNK! - olllyan felvillanyozók azok az ostoba szemek, nekem meg hajlik a lelkem az egyetértésre.

- Hisz ismersz.. ! - rántom félre a fejem, és ha a kisss.. csibe nem akadályoz meg benne, fogom magam és feltuszkolom a böszmére. Az anyósülés lesz az övé!

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#7TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:27 am

A rúgás nem talált, ami egyszerre megnyugtató kicsit és veszettül idegesítő is. Rövid fintor a hülye viccére, s alig szalad fel a szemöldököm, ahogy megfedd, mintha óvodás lennék. De ha én vagyok a gyerek, akkor ő.....?
Ujjai a karomon,  s cövekelnék én makacsul a földbe, de nem sok esélyem van. Magához húz, én meg olyan lendülettel esek felé, hogy majdnem nekifejelek az állának, de csak sikerül megmaradni viszonylag egyenesben és épen. Egyelőre. A makacs ellenállás az arcomon és a szemeimben, ahogy emelem a tekintetem az övébe és hallgatom és.....
-Csezd meg! – szűrődik halkan a nem is annyira beleegyezés, de azt azért ő sem várhatta, hogy repdesni fogok örömömben. Látom- hogy a szarba ne látnám?-, hogy igaza van és a legjobb esélyem most tényleg ő, de valahogy marhára nem tudok ugrálni a gondolattól. Izmaim úgy feszülnek, hogy már emiatt remegek, mint a nyárfalevél, s próbálnám kényszeríteni magam, hogy legalább egy kicsit lazítsak, de nem igazán működik a dolog.
Elenged én pedig maradok mellette, de ennél több együttműködésre nem futja. Tekintetem még mindig rajta, ahogy üzletel, s nem mondhatnám, hogy sokkal kedvesebb pillantásokat vetek rá. Aztán csak megindulunk vissza a kocsi felé, s itt már nem is kell nagyon noszogatnia. Megyek én magamtól, örömmel, bár a beszállással akadnak gondok. Kisebb bénázás, franc gondolta, hogy ennyit tud számítani egy összekötött kéz, de a lényeg, hogy végre újra minimum egy kocsiajtó választ majd el a mamutoktól, s egye fene, csak akkor rúgok egyet hátra, ha emez rámarkolna a fenekemre.
Az ajtót becsukja ő, vagy magamra rántom én, azon ne múljon, elfészkelődök az ülésen, s mire ezzel megvagyok talán beszáll ő is a másik oldalon. Tekintetem rajta, de még mindig nem a hála süt a képemről. Lepillantok elé, a kormányra, s csak egy félmosoly, ahogy újra az arcára emelem a tekintetem.
-És most? Azt remélem te sem gondoltad komolyan, hogy odaadom neked a kulcsot. – tart ki az a mosoly pimaszul, kissé lekezelőn s még mindig csökönyös daccal a szemeimben.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#8TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:28 am

És milyen beleegyezőőőő..! TETSZIK!
A széles vigyor is felkerülne a képemre, de sokkal inkább rendezzük előbb az üzletet és csak AZTÁN!... jöhet a szórakozás...

Elrántom a gépig, de közben sorra az kattog a fejemben hogyan is menthetném a helyzetet. Hisz egyszer vissza kell jönni az én éédes.. drágámért vagy nem? Különben beköltöztetik a roncstelepre, és ki lennék ha hagynám hogy csak úgy lazán átszáguldjon rajta egy hasonlóképpen böszme gépszörnyeteg.
Mégis előbb a kiscsajt tuszkolom! Fel, az anyósoldali ülésen, de ne gondolja hogy ilyen könnyen ússza a helyzetet, sokkal jön nekem, minimum egy újabb motorral!
Mivel bénázik, alulról kicsit rásegítek. Csak úgy tenyérrel marva abba a kis falatba hogy emeljem, vagy inkább lökjem felfelé, de ahogy rúg.. csak a tökéletes helyzetfelismerésemnek hála rántom el a fejemet. Mint nem tesz az a sok év!

- Nyughass! - lököm utána, de aztán lököm a kocsiajtót is. Én meg.. a dög orra felől közelítek, nem félek hogy a kis tündér beelőzne, vagy indítva a böszmét most engem vasalna kettőbe.. Ahhoz előbb kéne felkelnie!

- Mehetünk!?? - csapom már én is az ajtót az oldalamon, de aztán jön az a bökkenő! Az a dög, nem mozdul egy tapodtat se, ha nem dugom minimum seggbe, viszont a kulcs.. nem lifkázik ott az ablakon.

- Márpedig dehogynemdeodaadod.. - vetülök rá, na jó, inkább csak felé a helységben, a sok barom még mindig néz, talán fogadásokat kötnek, de most itt sokkal másabb a tét. A kislány.. gondolom.. rúgkapál azért útközben, de én mesterien forgatom a kezeimben, tapogatom le, csak hogy valami jó nekem is legyen már benne, és csak sikerül megtalálnom azt a fémdarabot. - Meg is van! - szélesedik a vigyorom, bal kézzel a kezeit fogom le, vagy hátra, vagy ahogy épp sikerül röptében, de hogy harap e?? Ha megteszi, nyüszítek, de nem ütöm meg, egyszerűen csak kirántom a zsebéből azt a darabot.

- Tüzes egy kis szuka ez.. - dünnyögöm már csak a nagy büdös semminek visszatérve a helyemre, és ha minden klappol, csak akkor tolom a helyére a kulcsot, és hagyom azt a hegyet felhörögni. BE KELL SZEREZZEK EGY ILYET!

- Ágyőőőő.. barátocskáim! - még vigyorogva integetek, ezek meg.. gyanús szemekkel méregetnek, jelezve, ha nem tolom ide a pofám.. mégegyszer, miszlikbe aprítják a motorom. Béke ééédes poraidra, gyönyörű rabszolgám..
Azzal kitolatok az úton.

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#9TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:34 am

Ismét mellé, de ami késik nem múlik. Amilyen lelkesedéssel provokál ez a pasi előbb utóbb tuti eltalálom. Nem mintha olyan sokáig tudnék örülni a fejemnek, épp csak próbálok nem orral előre érkezni az ülésbe, ahogy lök egyet rajtam hátulról de ..... hát ezzel is megvagyunk. Az ajtó csapódik mögöttem, s pár pillanat csak mire ő is beszáll.
Gyorsan olvad le a flegmaság a képemről s kerekedő szemekkel hirtelen jött lelkesedéssel próbálok matrica üzemmódba simulni az ablakra viszonylag minimális sikerrel. Alig sikkantás ahogy próbálom kézzel lábbal tolni el magamtól, de még mindig ott van az a köztünk húzódó X kiló előny az ő javára. Ha balett helyett kickboxolnék... talán, de így? Módszeresen tapizza végig a zsebeim, nem csak a zsebeim – Menj a picsába! -, ahogy a kulcsot keresi, mint aki nem először csinál ilyet, s valóban.... Az ülésből is csak azért nem csúszom le, mert tart, de milyen cseszettül! –  A fenébe is! – Fogaim, körmöm mélyed a bőrébe ahol érem, s elégedetten nyugtázom, hogy megvan a hatása. Jahh, hogy csak a saját helyzetem rontom? Perpill rohadtul nem tud izgatni. Majd.... írja a számlához. Semmi kétségem, hogy meg is teszi.
Rövid morranás, s ha lehet az előzőeknél még ellenségesebb tekintet a válasz a bókra, cinikus kis félmosoly, ahogy a helyemre evickélek újra, a frissen szerzett kulcs pedig már a helyén filyeg. Tekintetem visszasiklik a mamutcsordára odakinn, a mocikra, újra a pasik, s kénytelen kelletlen ismerem el, szigorúan magamban, hogy csak jobban jártam ezzel az egy idiótával, mint a kint mozizó bagázzsal. Bár a tekintetük alapján most sem a teazsúr következik. Remek. Igazán fasza!
A motor feldorombol, a kocsi megindul hátra s az az idegesítő kis csippanás.... újra..... és újra. A hátam mögé nyúlva kapaszkodok bele az övbe, s magam előtt elhúzva csattintom a helyére. Összekötött kézzel remek kényszerzubbony hatás. A csipogás egyel dobhártyaszaggatóbb ütemre vált mire én végzek, s ha a pasi magától nem venné a lapot, hát oldalra döntött fejjel nézek rá újra.
– Bekapcsolnád az öved, légyszi? Addig nem hallgat el ez a vacak. – toldom meg magyarázat gyanánt, s igazán nem mondhatja, hogy nem kértem szépen. És lenne még pár komfortjavító elképzelésem, például, hogy vegye már le ezt a szart a kezeimről, de elsőre talán kezdjük az alapoknál. Lássuk csak addig akarja-e menteni a seggem, amíg van mitől.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#10TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:35 am

A kiscsaj vinnyog, de ne síírj, baba, annyira rossz nem lehet, és meg is van a kulcs!
A szerencsenapom, csessze meg!
Batár hörög, én meg a kormányt tekerem, előbb a rükverc, és rájövök nem is olyan könnyű ezzel a kicsikével, de a módszeres csipogás.. először csak körülnézek, nem igazán fogom, mi a tököm ez!??
De csakk felvilágosít..! Fogadjunk, bután nézek, aztán mégis hajlok az elképzelésre, megkeresem azt a szart.. azt a.. szart.. és bedugom a helyére.

- Így már.. jó lesz..? - vigyorgok rá telibe, aztán megint a kormány, élesen tekerem, váltás.. de kurva rég volt utoljára hogy én ilyen szart vezettem, de harmadjára be is veszi az egyet, és beletaposva a gázba húzok a retekbe.

Kicsikocsi..kicsikocsi.. százzaltép.. - dúdolom a nótát, csak ép nem annyira ugrálok mint a filmben, de mikor a kis tyúk nem értékeli a részletet, hamar leteszem az egészet.

- Mondtam hogy engedelmeskedj.. - virul csak félig a szemeibe, de pont akkor jön szembe egy méég nagyobb böszme, én meg.. - HAhóhahóóó! - guvad a szemem, a sokkkurva.. KAMIONOS! Már párszor majdnem letoltak a környéken! - ANYÁD hogy van, BUGRIS! - vetem csak az üvegnek, de hol is tartottunk?? Jaaa, a szőőke!

- Ha otthagylak nekik, szétszednének.. - széles vigyor jobbra a szemeibe, félig a kormányon támaszkodom, de meglepő ez a hirtelen jött történet. - Vagyis inkább.. talán köszönd meg..!

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#11TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:36 am

A pasi... hogy is mondta? Hogy a kocsma bájos törzsközönsége nem kártyán nyerte az eszét? Láthatóan remekül beillett közéjük, vagy szimplán csak soha nem ült még 10 évnél fiatalabb kocsiban.
– Mesés. – felelem faarccal, kissé rezignáltan, mintha ő tenne nekem szívességet....Mintha...  Na jó, ebbe inkább most ne menjünk bele.
Sebaj, láthatóan legalább egyikünk veszettül jól szórakozik. A dalolás pedig.... felvont szemöldökkel figyelem, s eskü annyira, de annyira tapsolnék is neki, ha.... legalább a biztonsági övből kicibálom a mancsom. Köszönöm, épp elég minimális a mozgástér így is. Több kötél nem kell.
Visszafordítom a fejem előre, tekintetem az úton, a házakon és hát mondanám én azt, hogy próbálom megjegyezni merre is megyünk, de az igazság az, hogy már azt sem tudom honnan indultunk. És ha még meg is jegyezném az útvonalat, csakis és kizárólag azért, mert ide a büdös életbe többet nem akarok visszatalálni.
– Előre figyelj, csesszus! – kerekednek a szemeim arra a tetves kamionra, meg erre az eszement idiótára. – Összetöröd a kocsit! – toldom még meg, bár legalább a reflexei a helyén vannak. Biztos egy élmény lehet ezzel a majommal dodzsemezni, de ha összetöri Gav kocsiját.... akkor... akkor? Qrvára fizethetem ki azt is. Mondjuk a bal vesém mellé eladhatnánk még... hmm, a fél májam? És még az is kevés lenne.
– Igenis kisgazdám! Veszettül engedelmes vagyok ám. Hát persze, hogy... Így maradt összesen még két kívánságod. Mínusz az adók ugyebár.– morranom neki, mint valami elcseszett 21. századi dzsinn ...Végülis, a dörzsölés megvolt, hogy baszná meg. – Veszett hálás is vagyok meg minden és ha levennéd a kezemről ezt a szart végre akkor akár még meg is köszönném a nagy humanitárius megmozdulásod. Sőt, szólok a Mikulásnak is, hogy hozzon neked valami szépet idén Karácsonyra, mit szólsz? – alkudozom és tartom felé a csuklóm, de hogy vezetés közben tud-e vele kezdeni bármit is... vagy egyáltalán akar-e..... rögtön kiderül.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#12TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:38 am

A szőkére vigyorgok. Naná, hogy felé fordulva szélesen, kit érdekel az út! Már betéve ismerem.

- Ez már tetszik! - vigyorgok a szemeibe - De az adókról még tárgyaljunk.. - vesz vissza az egész, vissza a képre, elvégre nem kéne nekimenni egy fának ezzel a baszott járgánnyal. Ki tudja mi mindenre képes!
A kislány folytatja, nekem meg.. ha felém is tartja a csinos kis kacsóit, nem hülyültem meg! Légy vagyok, nem egy eszement ürge, eszemben sincs kibogozni.

- Ha azt lenyírom, az tuti hogy nekem esel. Talán még ki is kaparod a két szememet, szem nélkül meg... hova is lenne az a magával ragadó képem!?? - vigyorgok megint rá, egy újabb rövid időre. - Maradj csak azon a formáson. Jóóó IZMOS!  - még egy vigyor - Nem esik bántódásod, és egy kicsit arrébb.. az egyik Motel-nél meg is köszönheted. - kacsintok a szemibe - Élesben. - megint vigyor, mert az olyan jól esik, és egy éleset tekerve a kormányon be is veszem azt a jobbosat, ahonnan nem messze szálltam meg. Na meg.. nem is olyan távol tőle láttam egy szerelőműhelyt. Ideje lesz rendezni a piszkos anyagiakat!

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#13TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:40 am

Hát nem mondhatnám, hogy magával ragad a lelkesedése. Máskor, más körülmények között talán.... talán jó messzire elkerülném. Ezt az élményvezetést valahogy kihagytam volna a mai napból csessze meg.
– Iiiiigazán sajnálom, de az adókból nem engedhetek. – csúszik ki cinikusan, s inkább nem matekozom ki neki, hogy még így is maradna bőőőőő egy kívánsága. Na ennyire már pont nem vagyok készséges, kösszépen.
– Tudod... a látszattal ellentétben terveztem ám túlélni a mai napot. Amit csöppet megnehezít, ha kikaparom a szemeidet miközben vezetsz. – pillogok bájosan és reményeim szerint veszettül meggyőzően az ipsére. – Bőven ráérek ilyenekkel játszani, ha más megálltunk deeeeee, ha jófej vagy megígérem, hogy csak az egyik szemedet intézem el. Még választhatsz is melyiket! Aztán szerzünk neked valami cuki szemfedőt, mit szólsz? A csajok buknak ám az ilyen kalózos cuccokra. – vezetem le megingathatatlanul hibátlan logikával, s egy próbát megér alapon újra felé nyújtom a mancsaimat. Igazán nem mondhatja, hogy nem voltam meggyőző. Remélem.
Az a beígért motel valahogy nem csábít túlságosan, de hogy ebből most ki tudom-e dumálni magam?..... Valahogy muszáj lesz. Megpróbálni minimum, tekintve, hogy a leghaloványabb elképzelésem sincs hogy hogy a sügérbe fogom neki kifizetni azt a mocit....
– És ha annyira nem érzem az ellenállhatatlan vágyat a hálálkodásra? – fordulok felé némileg kevesebb daccal. A pasi... jófranc sem tudja mennyire veszélyes. De jó lenne némileg tisztábban látni az esélyeimet. Asszem....
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#14TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:41 am

Ééés kötözködik a kis tündérke! Nem lep meg, még szerencse hogy nem az vagyok akit a fejére ejtettek, ebből élek kisanyám!

- Hát azt majd meglátjuk.. - dünnyögöm csak a bajszom alatt újabb vigyorba kísérve, de szorosan fogom azt a kormánykereket, egyre jobban tetszik ez a szépség, és bár ha iszkolni kell nem kifizetődő, de mégis eljátszadozom a kérdéssel, mennyibe is lenne beszerezni egy ilyet. Csak úgy eljátszogatni vele!

Amikor a kislány izegni.. mozogni kezd, nem ejtettek a fejemre, nem engedek neki, majd ha már biztonságos a terep, de úgy néz ki nem vagyunk egy véleményen, ami nem lep meg. És ahogy valahogy mindig van mit hozzáfűznie a részletekhez, isten úgyse, kezd tetszeni nekem!

Felé nézek, de csak újabb vigyor a válasz. Szeretem én a kötözködő kis pipiket, izgalmasabb ha nem hagyja magát elsőre, de üsse kő! Legyen neki szerencséje, vagyishogy nekem, mert innen aztán el nem megy amíg ki nem csengette az utolsó centet, vagy legalábbis bármiféleképpen, de valahogy tökéletesen kártalanít. Teljes mértékben meggyőzhető vagyok!
Egyes esetekben.

- A csajok már így is buknak. - vigyorgom telibe - hibátlanul.. - tovább, csakmert így van, és csakmert jólesik, csak egy pillantást intézve az újra felém nyújtott kezére, de inkább beveszem azt az újabb balost, és egy újra rövid fordulóval már meg is érkeztünk beparkolva a Motel elé. Ugyehogy nem volt olyan fájdalmas??

- Hát... - nézek már újra szemközt vele, ahogy engedett a motor, vége a kocsi dörmögő erejének én meg csak a kis szöszkét figyelem, nem félve attól hogy kiugrik és lelépne, van már járatom benne - talán akkor szerencséd lesz. - egy újabb mosoly. - Talán! - vigyorodom, azzal kilökve a böszme oldalát, ha még nem pattant meg, a kulcsot naNÁ hogy magammal cipelve, megkerülöm a kocsi orrát, hogy a másik oldalra érve az ajtót nyitásra segítsem.
A kérdés, akadályozva leszek e benne!

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#15TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 1:42 am

– Tééééééényleg? – futja csak egy elnyújtott kérdésre, ahogy tekintetem végigfut rajta. Némi hitetlenkedés azért  csilingel benne, de..... végülis, a pasi nem tűnik annak a holtodiglan de főleg nem a holtomiglan típusnak, agyatlan bigékkel meg minden város tele van. Főleg ez.
A kezem visszaejtem az ölembe. Ebből láthatóan már nem lesz kioldozósdi ami..... hát, nem épp a legtutibb. A pasi közel sem olyan kretén, mint amilyennek tűnik, ami neki biztos irtó szuper, de én valahogy nemtudok csóválni az örömtől.
Tekintetem a cseszett motelon időz ahogy megállunk, s minimális lelkesedéssel fordulok csak újra felé, ahogy csacsogni kezd.
– Remekül hangzik. – húzom a szám és hogy menekülni..... lenne késztetés, nem mondom, de mégsem ez az első gondolatom.... egészen addig, amíg ki nem száll, hogy megkerülje a böszmét. A biztonsági övet kicsattintani valahogy jóval egyszerűbbnek tűnik a bekapcsolásánál és nagyjából pont szarom le mennyire nyújthatok épp elegánsan előkelő látványt, ahogy pánikszerűen igyekszem átteperni a kormány mögé. Láttam ahogy a kulcsot zsebre vágta a rohadék, a pót meg persze valahol Gav lakásában fityeg, node tervezett a fene itt megállni! Vállal lököm ki az ajtót és usgyi kifelé! Különösebb megfontolás vagy pofáraesés nélkül ugrom ki a kocsiból.... hacsak legújabb pajtim meg nem gondolta magát út közben és vissza nem fordult értem mert, hát.... minek szépíteni a dolgot... akkor biza rükvercbe kapcsolva tekerek vissza az anyósülésre és szöknék azon az oldalon. A lényeg, hogy minél messzebb tőle!
– Figyu! Mit szólnál hozzá, ha inkább idekinn dumiznánk? Nem mintha...... no nem kétlem, hogy igazán varázslatos lehet veled összezárva egy szobában, de.... mi lenne, ha inkább elvinnél előtte ebédelni? Hm? Téééényleg éhen döglök, te nem vagy éhes? – pofázom át a nyitott ajtókon keresztül, de ha kerget, hát egye fene, még futni is hajlandó vagyok előle.... elvégre.... basszameg, elképzelésem nincs mennyibe kerülhet a pasi motorja, de hogy ez a tetves kocsi jóval drágább arra a nyakam merném tenni. Tehát! Valahogy vissza kell szereznem a kulcsot és lelécelni innen. Lehetőleg a szőke herceg nélkül. Sima ügy.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#16TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2016 6:15 pm

Indulás irányba! A másik oldalon biztos vagyok benne hogy epekedve várja hogy a karjaim közé kaparintsam újra, de amikor elhagyom valahol orról nézve a középvonalat, a kislány fogja magát olyan hebehurgya kapkodásba vált, hogy nekem eszemben sincs annyiban hagyni a történetet. Pattanok is vissza! Amikor vágódik az ajtó, kis híján a pofámba csapja bele, de még idejében ugrok, amikor meg teperni kezd vissza a másik végletre, nem tökölök sokat, irány vissza elzárni a másik menekülőutat.
Ott már azért rendesen megkések, az ajtó nyitva, és ha a lány nem esett ki előre pofával bele a betonba fejelve, vagy fut már árkon-bokron át, talán még idejében elérem, zárom a lehetőséget, egy kar a kasznin, egy az ajtóra fonva és belenézek a szemeibe.
Már haaa... nem célozta meg közben megint a másik irányt.
Ha megint arra tekeredne, már innen mászok utána.

- Mondtam már hogy ne tojj be!  - és vigyor. A szemeibe, vagy farkasszemet nézve az előbbi kis izmos fenekével - Nem adlak el lóért, vagyis egy telivér csorda azért lehet gondolkodóba ejtene, de látsz te itt valahol istállót??

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#17TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2016 7:17 pm

Rohadtul eszem ágában sincs épp a karjaiba pattanni, így aztán seggel előre teperek visszafelé a helyemre és.....táááááágas ez a kocsi, tágas, de kötözött sonka üzemmódban ráadásul rükvercbe csak nem vagyok a leggyorsabb asszem. Visszahuppanok az ülésre,  de nem állok neki láblógázni. Így is mintha egy fél élet lenne, mire kilököm az ajtót és tudom.... kurvára tudom, hogy elkéstem vele. Újra szökni felesleges,  így csak bájosan vigyorgok az arcába, ahogy blokkolja az utat előttem.
-Jahh, mondtad már.... – húzom féloldalas mosolyra a szám, de valahogy mégsem érzem, hogy megnyugtatnának a szavai. Arról meg végképp nincs ingerenciám felvilágosítani, hogy az istállókat leginkább a város átellenes végében találná. Neeem kell minden faszságot komolyan venni.
-Ennyi erővel hazudhatnál valami hihetőbbet is. Például, hogy te vagy a tündér keresztanyám és tulajdonképpen csak az esti báli ruhámért jöttünk ide. – süt a cinizumus, de ahogy az arcába nézek egyre kevésbé tudom palástolni, hogy kezdek rendesen beparázni.
Még lógatom a lábaim pár pillanatig ha hagyja, majd a fejem megrázva nevetek fel.
-Picsába is! Legalább segíts kimászni, vagy állj el az útból! – nézek rá és ha nem megy túl messzire, vagy nincs egyéb terve a vállára támaszkodva ugrom le a földre, s széles mosollyal nézek fel rá.
-Csak utánad, szivi. Te vagy otthon. – bűbájmosoly, s a már oly ismerős cinizmus. Nem futok, perpill semmi értelme. Majd bent..... kitalálok valamit. Remélem.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#18TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimePént. Nov. 18, 2016 1:56 am

Szélesre áll a vigyorom. Komolyan kezd szórakoztatni ez a kis bige, el is játszom a gondolattal hogy megtartom. De be nem áll a szája, és eskü! Ha meguntam és egy vödröt is húznék a fejére, az tutibiztos hogy akkor is jártatná!
Na majd meggondolom...

- Nem áll jól a pink. - vigyorgom - Legalábbis asszem.. - gondolkodóba esek, mikor volt utoljára hogy ilyen szarba tekertem, de a kis tyúknál aztán beáll valami.
Nem én...

- Na gyerecsibe.. - kapom el a derekát, és ha támaszkodik, támaszkodik, földet értünk. Egyelőre..
Odalenn viszont már sokkal készségesebb.

- Mondtam már neked hogy ne szarj be, csak szééépen lassan.. megtárgyaljuk hogyan is tovább. - kapok bele a csuklóján figyelő kötelékbe, és magam után rántom. Ha még mindig rúgna, egyszerűen a vállamra dobom! Nem fog kifogni rajtam egy ilyen hisztis-szöszi kicsi lány!
De ha sima a liba, az egyik szoba ajtaja a cél. Nyitom, kitárom előtte és előreengedem.

- Ne nézz körül, a bejárónő szabadnapos. Úgy a héten.. - lököm a szöveget, de az ágyon térképek.. fotók és papírok hegyekben, néhol üres sörösüvegek és egy valag sósmogyorós zacskó. Csak a szükséges.

_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#19TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2019 10:26 pm

Vigyorog.... megint vigyororg bazki, mint ha semmi más dolga nem lenne ezen a világon.
- Kár. Pedig igazán kiemelné a szemed színét. Pláne valami csipkével..... - jegyzem meg bájos mosollyal, csak hogy a hirtelen jött stílustanácsadáson is átessünk. És csak egy egészen hangyafasznyi ideig suhat át az agyamon a kép ahogy újdonsünk legjobb barátom egy csipketütüben parádézik.....

Reflexből rántok egyet a kezemen ahogy utána kap, s ha már ezért is összetéveszt egy liszteszsákkal.. hát szitkozódva állok neki püfölni a seggét fejjel lefelé lógva úgy 3 lépésig, aztán inkább maradok csak a szitkozódásnál. Még a végén elkezdi élvezni ez a marha, hogy taperolom.

A szobába érve persze első dolgom körbesasolni. No nem a rumli mozgat, inkább a szabadulási lehetőségek vagy.... tudja pitsa.
-Ne is mondd.... Lelépett a szakáccsal, mi? - húzom fel a szemöldököm, de akárhogy is erősködik valahogy nem jön az az istenverte nyugalom. KIcseszett bizonytalanul lépek bentebb, de nem nagyon akaródzik helyet foglalni, mondjuk nem is nagyon lenne hova, úgyhogy csak ácsorgok valahol a fal közelében, olyan fasz tudja mi lesz stílusban. A tárgyra térni viszont baromira semmi ihletésem perpillanat. De ha jól sejtem majd fölvázolja ő, hogy mik is a kilátásaim...
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#20TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeKedd Dec. 10, 2019 11:37 pm


- Csipkével.. – csak vigyorogva rázom a fejemet, kedvemre dünnyögve, de közben végig azon jár az eszem hogyan is intézzem ezt ezzel a kis nővel. Az üzlet az üzlet, a pénz meg úgy jó ha ropog, és ha olyan oltári nagy hasznot valami azt súgja nem is várhatok belőle, mégis tetszik ez a közbeiktatott kis közjáték. Milyen tökéletes lenne házikedvencnek..!

Az ajtó nyílik, már bennvagyunk. Őt se kellett nagyon – tovább – győzködjem, és iszkolni se próbált, így ahogy belépek, nem zárom be, de a láncot azért felteszem. Jobb az óvatosság.

- Szakács.. bejárónő.. az egész geng hálátlan.. – csak egy keresztbehúzott sóhajjal engedem, ahogy összedörzsölt kezekkel szemeim kutatják a terepet, de amikor lecövekell, észbekapok. Az ágyhoz lépek, és egyetlen söpréssel leszórok róla mindent. Az ágy mögé, és előre is jut belőle, de kis szerencsével.. nem lehetetlen küldetés nem pofáraesni a sörösüvegeken.
Csak észnéllét kérdése.

Leül, nem ül, én hátrálok, seggel az ajtó melletti komódnak dőlök és összefűzöm a kezeimet.

- Szóval!?? Hogyan is kártalanítasz!??


_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#21TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2020 5:14 pm

Bizonytalanul nézelődöm.... persze a könyvekben mindig olyan fenemód evidensen fel tudják mérni a szereplők merre hogyan érdemes futni szorult helyzetben... eskü, mintha a röntgenszemeikkel még a fal vastagságát is meg tudnák becsülni, hogy sosem pattannak le róla, mindig csak keresztül rajta aztán meg uzsgyi....

-Legközelebb próbáld meg megkötözni őket is, hátha tovább bírják melletted. -vigyorgok bűbájmosollyal az arcába.
Csüccsenni.. nem sok kedvem van, pláne hogy nem érzem az ellenálhatatlan vágyat, hogy egy tetanuszt is bezsebeljek miután könnyes búcsút vettünk. A félresöpört képeken, alaprajzokon(?) csak átsiklik a tekintetem, de túl sokra nem megyek velük. Az egyik fotón valami helyi hotel, ami mellett már vagy tucatszor elmentem, mégsem tudom a nevét. Túl sok van belőlük errefelé.

Ha a menekülőút nem is evidens, azért igyekszem a szobában faszikámmal szembe helyezkedni és saccper a szemközti falat megtámasztani háttal. Hiába mantrázom magamban, hogy nem áll érdekében itt és most kinyírni, attól még a hugom sem akar közvetlen mellette szobrozni.

-Lássuk csak... Ha akarod szívesen megtanítalak mosogatni. Persze csak ha lennél olyan bűbájcica és eloldoznál végre. – emelem a kezeimet felé, s láthatóan eszem ágában sincs elfelejteni ezt a témát. Hiába nem szoros a kötés, basszamegmostmár baromira hiányzik, hogy én is össze tudjam fonni a karjaimat a mellem alatt. Az úgy kell a cinikus nézés mellé. Ezt mindenki tudja.

Eloldoz vagy sem nem nagyon moccanok odébb, max egy köszit kap, ha rászolgál, majd egy idegesebb sóhaj és csak lassan fújom ki a levegőt, ahogy újra ránézek.
-Tök őszintén... ötletem sincs. – rántom meg a vállam. – Nincs annyi spórolt pénzem amiből kijön egy motor, apuci sem gazdag, a kocsi ugyanis nem az övé, hanem egy haveromé. És minden tiszteletem ellenére.... – csúszik vissza egy fél pilanatra az a mosoly – nem látom benned a potenciált, hogy maláj kurvának sminkelj, úgyhogy eladnod sem volna túl kifizetődő. – Kicsit kevésbé megjátszott mosoly fut ki az arcomra és nézek csak bele a szemeibe. Ha ugrani készül mégsem adom olyan könnyen magam, de ha van valami egyéb briliáns ötlete támad.... hát rajtam ne múljon. Vagyis... ez az ötlettől is függ.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#22TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2020 1:44 pm


Bejön a kis tyúk humora, kifejezetten tetszik, el is tudnék játszadozni vele napestig, de az idő pénz, vagy úgy legalábbis jó lenne az ügyre pontot tenni, amíg legalább félig-meddig egyben van az ééén mocim.
Vagy legalábbis bízok benne.

A következő ötlet... viszont már nem is annyira hülyeség. Mondjuk, lehet hogy kapálózik a kiscsirke, de nemolyan vagyok aki ne ülne rá. Már csak ha kell.

Nagyot sóhajtok.
(csak úgy színpadi sebességgel)

- Na lásd kivel van dolgod... - minden további féle vagy fajta beköpés nélkül megközelítem, és ha nem rúg, karmol vagy harap, játssza el az Ördögűzőt egy szerepben, csak lassan, komótosan bontom le azt a cuccot.
Itt már nem jelenthet veszélyt.

- Szóval..?? - a szemem is kérdez. Én már rééég háttal, újra a komódnak, az ajtó mellett, ha a királylány szökne, velem kell nézzen farkasszemet.
Megpróbálod Piroska!??

Aztán mégiscsak választ kapok. És nem azt amit vártam. Előáll egy új helyzet, aminek a végén muszáj valami függeszkedőt keresni, de legalábbis valamit, ahol sikerülhet, és elkapjuk a véget. Hát lássukcsak...

- Azt tudod hogy ez nem az amire számítottam.. - ez kérdés volt?? Nemegészen. Inkább megállapítás, elvégre muszáj lesz együtt, összedugni a fejünket.
Ha már mást nem lenne szerencsés...

Vagy legalábbis nem lesz belőle motor.


_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#23TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2020 3:38 pm

-Köszi. – szalad ki csak így röviden, hamár egyszer vééééééégre valahára sikerül közös nevezőre jutni, és ő sem néz már húsvéti sonkának, amit ennyire kötözgetni kellene. Szökni… no nem mondom, megfordul a gondolat, de az erőviszonyok még mindig nem kecsegtetnek sok jóval. Amúgy is, a kocsi nélkül sehova, és akármilyen sokat gyakoroltam is az ugrásokat, kétlem, hogy egy jól irányzott grand jeté kiterítené a pasit. Az eddigiek alapján pedig egy elbaltázott szökési kísérlet és szorosabb kapcsolatba kerülhetek a radiátor csöveivel is, pedig baromira nem akarnék újra kötelegelőt…. leginkább semerre.

Oda sem figyelve dörgölöm a csuklóm. Nem volt ugyan szoros a kötés.. eredetileg, de a sok ficánkolás nem esett neki jól. Persze ha maradok szépen a seggemen.... Persze... Inkább ha el sem indultam volna reggel. Mondjuk mostmár édesmindegy ezen rágódni.

A nógatásra csak szusszanok és előadom amit kell, a reakció viszont…. Na igen. Azt meghiszem, szivi.

-Ha biztosabb befektetésre vágysz talán próbálj meg tőzsdézni. Kaszinózni? – próbálkozom reflexből fölényes stílusban, mintha ő lenne az egyetlen, aki tökéletesen elbaltázta a mai napját. – De elhiheted, hogy erre én sem számítottam. – szusszanok és a büdös pitsába is, sokkal rosszabbul is elsülhetett volna a szitu. Mondjuk ha a szőke herceg ott hagy azoknak a szimpatikus úriembereknek, akik aztán ziher, hogy rutinosan filéznek ki. Rezzen a térdem ahogy fogy az adrenalin és bazzeg, ide nekem azt a tetanuszt ezek után, de csak elcaplatok az ágyig és leülök a szélére.

-Szóval… te ismered azokat az ogrékat. Van rá valami esély, hogy visszaszerezzük a motort és életben is maradjunk? – nézek fel rá kérdőn. A királyi többes meg… majd alakul. Egyedül nem sokra megyek, az tuti. – Vagy szeretnél inkább bankot rabolni? – csúszik a vigyor ahogy megemelem felé az egyik tudjafene milyen tervrajzot ami a söprögetés után mégiscsak az ágyon maradt.
Vissza az elejére Go down

Ragnar Gainsbrock

Ragnar Gainsbrock

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletkötő.. szabadúszó.. egy BAROM! ;)
Location : San Francisco (mikor hol)
Posts : 31

#24TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimePént. Aug. 07, 2020 4:49 pm


"Ha biztosabb befektetésre vágysz talán próbálj meg tőzsdézni. Kaszinózni? "

Még mindig bámulom. Nem mintha neszórakoztatna eleve a tény, na meg a szövege, de az én fejem már sokkal előrébb jár. Mondjuk megoldásokon. Épeszű... megoldásokon.
Hát valakinek csak kell, vagy nem!?

Szóval barominagyot sóhajtok.

- Akár hiszed cicus vagy nem, nem vagyunk épp puszipajtások, szóval már az is felért egy briliáns teljesítménnyel, hogy élve kimásztunk a karmaikból. - és még valami - Ja? És ezt is nekem köszönheted. - indulok el. Na nem az ágy felé, jobb a kiscsajt messziről szemmel tartani, szóval inkább körözök. Mint a vad. A préda körül. Félkörben, éééés amennyire a szűkös lehetőségeim engedik, tartva a kellő távolságot.
De azért van itt valami.

- Talán ha a böszmét eladjuk... jópénzért.... Megvannak a kapcsolataim, sitty-sutty szétkapják, hűlt helye, és talán azzal a pofájukat is befogják. Nameg az én gépem se végzi a trancsírozóban. - ez akár működhet is - De akkor már kettővel jössz nekem.

Gondolkozom inkább.

- Nem. Hárommal..

Pillantok le a kezére, és nem érdekel a tervrajz. Csak egy egyszerű másolat, semmire se jöhet rá belőle.


_________________

But before the night is through,
I wanna do real bad things with you

Vissza az elejére Go down

Lily Claire Demian

Lily Claire Demian

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : táncos, tánctanár
Location : LV
Posts : 132

#25TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2020 2:59 pm

A tervrajzot visszaejtem a süllyesztőbe. Nem tudom miféle bizniszben utazik a faszikám, de nem is akarok jobban belefolyni annál, mint amennyire mindenképp szükséges…
-Na neeee. Pedig már azt hittem minden kedden összejártok és befonjátok egymás haját. - szalad ki csak úgy éllel, tekintetem pedig követi ahogy fel alá járkál a szobában. Jobb szemmel tartani, mielőtt megint kedve támadna önállósítani magát és kötözöttsonkát csinálni belőlem.

-Lófaszt! A kocsi egyben marad! Mást kell kitalálnunk. - marad meg a többes, mert akár tetszik akár nem, valahol ott basztam el, hogy eleve kiszálltam abból a tetves kocsiból ahelyett, hogy simán csak rükvercbe raktam volna és….. Hangom viszont a helyzethez képest pont kellő határozottsággal cseng. Ebből nem engedek.. Nem engedhetek….

-Oooo, persze. Hárommal is! - nézek rá és valahogy nincs késztetésem visszafogni a sugárzó cinizmust. - Ezesetben te jössz nekem egyel, amiért legalább az egyikünk törvénytisztelő állampolgár…. Simán el is hajthattam volna a fenébe, te meg főhetnél a levedben a francos motor miatt. Persze állati hálás vagyok, hogy nem filéztetek ki helyben… de ezen felül a francokat jövök neked bármivel is. - kezeim tüntetőleg fonom össze a melleim alatt. Csakazértis baccameg. Persze simán megeshet, hogy ez a szőke herceg sem épp az a fajta akivel ennyire megérné kekeckedni, de ugyan mikor sikerült nekem előbb gondolkodnom és csak utána pofázni?
Deeeee hamár a gondolkodásnál járunk…..

-Mennyi pénzt kellene egyáltalán előteremteni…? - nézek rá kérdőn, mert megvallva a tök őszintén…. Halovány lila segédfingom sincs mibe fáj egy moci, vagy hogy azok a szépreményű ogrefajzatok mégis milyen mesés gazdagságra számítanak a nem létező váltságdíj formájában. Közben pedig ezerrel töröm a fejem, hogy a bal vesémen kívül mégis mi a pitsát lehetne hirtelen felindulásból áruba bocsájtani. Vagy van e olyan ismerős, akit be tudnék rántani hogy segítsen….. Valamivel. Valamennyivel…. De egyelőre haszontalan az egész. Lófasz nem jut eszembe.

_________________

Mindenki kibaszott szerelmet keres...

. . . én csak iható bolti kávét. ♡
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Bálna vs. Harley 4:0   Bálna vs. Harley 4:0 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bálna vs. Harley 4:0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Motelok-