♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Nevil Turner Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Nevil Turner Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Nevil Turner Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Nevil Turner Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Nevil Turner Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Nevil Turner Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Nevil Turner Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Nevil Turner Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Nevil Turner Vote_lcapNevil Turner Voting_barNevil Turner Vote_rcap 
Derek Moretti
Nevil Turner Vote_lcapNevil Turner Voting_barNevil Turner Vote_rcap 
Robert Holmes
Nevil Turner Vote_lcapNevil Turner Voting_barNevil Turner Vote_rcap 
Admin
Nevil Turner Vote_lcapNevil Turner Voting_barNevil Turner Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Nevil Turner Vote_lcapNevil Turner Voting_barNevil Turner Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Nevil Turner Vote_lcapNevil Turner Voting_barNevil Turner Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nevil Turner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#1TémanyitásTárgy: Nevil Turner   Nevil Turner Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 3:01 am

Nevil Turner
USA San Francisco
1993. jún. 2.
26
körözött
Criminal
Wentworth Miller

Amit jó ha tudunk...

pozitív tulajdonságok: Kedves.. végül is, pláne a nőkkel; Szenvedélyes.. habááár soha nem ütne meg egy nőt, de mi van ha az kéri tőle(!??); Megbízható.. a maga módján, mégis csak önmaga a maga számára a legfontosabb; Figyelmes.. élete részévé váltak a részletek, ha figyelsz-élsz, ha nem, bármikor a halálodat leled, így megtanult élni ezzel a képességgel; Szeretetéhes.. nem a maga filmes módján, sokkal inkább ha nyolc éve futsz, nemsokan akadnak az életedben akik ott is maradnak végleg, ezért sokat jelenthetnek az idegenek, egy-egy elcsípett szó, egy pillantás.. az érintések..

negatív tulajdonságok: Köd előtte, köd utána.. az egyik percben még ott van, a másikban már hűlt helye. Ha futnod kell és ügyelsz a részletekre, megesik hogy jobb ha előbb lépsz (le), és utána kérdezel. Nem számíthatsz rá.. vagyis ha menni kell, lehet hogy egyedül maradsz a sötétben; Hirtelen.. tudja hogy a helyzet mikor menthetetlen, és nem is fél ha kell fegyvert rántani; Forrófejű.. az esetek többségében a vére után megy, neki csak egy játék az élet; Könnyelmű.. hiába teltek már el azóta évek, még mindig nem nőtt be a feje lágya.

egyebek: A bátyjával, Gabe-bel járják az államokat fel és alá, menekülnek, hol együtt, hol külön töltenek el hosszabb-rövidebb időket, hogy ezzel megzavarjanak mindent és mindenkit akik rájuk vadásznának.
Ha van még mit mondanod...

Nevil Turner. Született 1993. júniusa, Kalifornia állam. Nőtlen. A szülei autóbalesetben hunytak el, amikor betöltötte a tizenhetet. A féltestvére vette magához, név szerint Gabriel Sadik, aki szintén vádlott a felhozott vádak tekintetében…

Valahogy így hangozna. Ha elkapnának. Ha meg nem a zsaruk lennének az elsők, nem hiszem hogy a golyó előtt a fejbe kérnének utolsó kívánságot. Igen, Nevil Turner vagyok. A szerv számára csak egy adat, majdnem nyolc éve, de valaki más számára ennél sokkal több. A neve: Flavio Toretto. A figura Frisco egyik legnagyobb maffiavezére, akinek tuti hogy beleégett a retinájába a képem, amikor kiugrottam a lánya ablakán. Ja, hogy a csaj szűz volt? Lehet. De én nem kényszerítettem semmire, vagyis mosom kezeimet. Még ha erős is a gyanúm, hogy a fickó nem osztja ezt a nézetet.
Nem is tudom melyik volt a rosszabb. Az, hogy 17 évesen lapátra kerültem, a szüleimnek annyi, a házat vitte a bank, egyedül maradtam… vagy az hogy útban Gabe felé, aki a születési anyakönyv szerint valószínű a féltestvérem, betértem abba a kaszinóba.
Mindig is szerettem a kártyát. És azt mondják jó is voltam benne. Nem osztotta ezt a véleményt viszont Frisco maffiavezére, amikor alig néhány óra után söpörtem a bankot. De mégis csúszott egy kis hiba a képletbe... Ugyanis, csaltam! Ez nyilvánvaló, mindig a matek volt a fő erősségem, de az embereket már nem ismertem eléggé. 17 éves voltam. Választhattam: Betoncsizma és a Frisco-i öböl legmélye, vagy előteremtem azt a pénzt. Ekkor jelentem meg a bátyám életében…
„Helló bratyó! Az öcséd vagyok, Nevil! Tudom hogy most keresztbe áll a szemed, de úgy tűnik az apád mégse volt olyan hűséges! Ja? És a nyakamon az egész olasz maffia. Kéne a segítséged..„ Mindehhez az az ezerwattos vigyor.
Mázlim volt hogy nem csapta az orromra akkor-ott azt az ajtót. Pedig megtehette volna. Mi voltam? Egy szaros kis takony! A seggén ott a tojáshéj, és az orrom olyan dolgokba lógott amit csak a nagyoknak szabadott. Mégis.. segített. Persze ez nem egy mesebeli történet, ahol a szegény ágrólszakadt kölyökről kiderül hogy egy millliomos család sarja, de Gabe-nek voltak.. kapcsolatai. Elég.. mély.. kapcsolatai. Mondjuk hogy alvilág, de ne menjünk ebbe bele, maradjunk annyiban hogy kilátásban volt egy jó kis bankrablás. Jó pénzek forogtak benne, és a szükség.. még ha 17 éves is vagy, bontja a törvényeket.
Mondhatnám hogy ő volt a hülye amiért hagyta hogy velük menjek. De nem mondom. Mert a bátyám, és mert az egészhez az ég világon semmi köze. A dolgok rosszul sültek el. Megesik, hiába a hosszú megfigyelés, eggyel több őr vagy pánikba esett ember, egyvalaki meghal, a zsaruk végül mégse csíptek el. Mert Gabe volt az aki kihúzta a bőrömet. Már másodszor..
És hogy azóta?? Azóta irány az Államok! Nem sok pénzt zsákmányoltunk, de nem is keveset. Egy darabig kitartott, aztán elültek az események, a rendőri figyelem már nem volt olyan éles, jöttek más ügyek, gyilkosok.. terroristák.. a mi ügyünk szépen lassan elcsendesedett, de mégis nyitott szemmel kell járnom.
Az ok: Toretto.
A vétek: Na igen, még mindig tartozom azzal a lével, mert ami volt, semmit se ért, ezért leléptünk csendben, de a néha-néha felbukkanó fejvadászok örökké emlékeztetnek, hogy az elefánt.. soha nem felejt.

Pláne akinek ilyen gyönyörű lánya van…


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#2TémanyitásTárgy: Re: Nevil Turner   Nevil Turner Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 4:07 pm

Elfogadva!

Üdv Mr. TeljesenmásvilágbanélekésXXLeskisgyerekvagyok!

Azt az apróságot kihagytad a jellemzésedből, hogy zsibbasztó vagy, de a magad szórakoztató módján. Very Happy
Ha egy napon beesne az életembe egy hozzád hasonló alak azzal a szöveggel, hogy ő az öcsém, nemhogy a szemem állna keresztbe, de még vallást is váltok ijedtemben. Viszont újabb izgalmas rendbontót köszönthetünk köztünk. Ez a város tényleg nem fog unatkozni. Wink
Tudod mi következik: avatárapacsolás ééés…
Vissza az elejére Go down
 

Nevil Turner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» William Turner
» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Criminals-