♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Vote_lcapIce, ice baby - The first date - Page 5 Voting_barIce, ice baby - The first date - Page 5 Vote_rcap 
Leon Williams
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Vote_lcapIce, ice baby - The first date - Page 5 Voting_barIce, ice baby - The first date - Page 5 Vote_rcap 
Derek Moretti
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Vote_lcapIce, ice baby - The first date - Page 5 Voting_barIce, ice baby - The first date - Page 5 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ice, ice baby - The first date - Page 5 Vote_lcapIce, ice baby - The first date - Page 5 Voting_barIce, ice baby - The first date - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice, ice baby - The first date

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#101TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:11 am

Most én sóhajtok. Egy beletörődő, megértő mosoly bújuk a szám szögletébe. Nem látszik az éjszakában.
A válasz, amivel beljebb lennék, megint elmarad. Tényleg nem lep meg. Ville az örök rejtély. Lefogadom, hogy élvezi.
Ahogy beszél, és amilyen hirtelen felül, én el is engedem, hadd menjen. Csak nézek rá értetlenül, aztán… röhögnöm kell. Szép... vagy inkább érdekes egy első randi. Ville egész este csapta a szelet, erre megcsípi valami, és onnantól húzzak a fenébe. Egyszerűen nem értem. Úgyhogy inkább elbagatellizálom.
- Jó kifogás… Valld csak be, hogy valójában azért akarsz lekoptatni, mert akkora szar volt a magán performancém a jégen. – dünnyögöm sötéten vigyorogva. Jah, biztos ez a baja, hogy ciki volt.
A lábaim még mindig kinyújtva hevernek a homokban, de most már mindkét kezemmel a hátam mögött támaszkodom.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#102TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:12 am

Meglepetésként ér a hirtelen nevetése.. Pont annyira, hogy kizökkentsen, de valamiért mégse fordulok meg. Egészen addig, amíg tovább nem folytatja, és ott, a sötét rejtésében valami mosolyféle jelenik meg a szájszélemen.
Pont a felszálló füst mögött.

- Az az előadás valami isteni volt. - fordulok aztán félig hátra, csak hogy belenézzek a szemeibe, és igen, az az előbb felmászott mosolyféle még mindig ott játszik a szám szélében. De aztán valami tökmást gondolok.

Hirtelen kapom el. Olyan hirtelen, hogy nem tudok figyelni rá neki fáj e, ahogy a tarkójáért kap a szabad kezem, és vele együtt lendülve olyan gyorsan kapok rá a szájára félig előttem, hogy alig fél másodperce ezt nem tudtam volna megmondani.
De nem tépem meg erőteljesen. Most nem a dühömet kell dolgozza le, egyszerűen csak kell nekem, mint egy mentsvár, mint egy menedék, hogy érezzem, hogy belefojtsak minden keserűséget, aztán már sokkal lassabban engedjem el.
Persze ha útközben tiltakozott, akár erőteljesen, azért figyelek, semmire nem kényszerítem.

- Nem tudom ki lennék nélküled.. - suttogom szinte a száján, a homlokom az övének dől, mint alig pár perce, de a tarkóját még nem engedem el. Szilárdan tartom a kezemben, és csak akkor.. ha azt mondja fáj, vagy ha azt, engedjem, akkor engedek a szorításon és engedem szabadon teljesen, csak hogy ne hajtsam az erőm alá.
Soha nem tenném ezt meg vele.
Remélem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#103TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:13 am

- Megnyugtató. – dünnyögöm somolyogva, amint Ville hátrafordul.
Én simán nyugodtan ücsörögnék továbbra is a homokban. Nem számítok arra, ami történik. Ville olyan hirtelen kap el a tarkómnál fogva és ránt magához, hogy még levegőt venni is elfelejtek. Ha megkérdeznék; fiú vagyok-e vagy lány, még azon is agyalnék.
Ahogy előrehúz maga elé, a testem új pozitúrába igazodik. A lábaimat behúzom, miközben az egyik tenyerem Ville térdére esik, a másik meg a földre. Valahogy meg kell támaszkodnom.
Nem ijesztett meg, viszont rohadtul meglepett. Váratlanul ért a manőver, és igenis érzem a szorítását hátul. Erőteljes, határozott, lappang benne valami vadállatias. Nem nyikkanok meg, mert nem fáj.
Hogy mihez tudnám leginkább hasonlítani az egészet? Elveszem, amiről úgy gondolom, megjár.
Mondom… Nem kell erőszakkal vájkálni a másik ember dolgaiban. Az igazi természetük úgyis megnyilvánul előbb-utóbb. Ha szavakkal nem tudsz választ kicsikarni belőlük, hagyd őket cselekedni. Mert senki sem tudja megtagadni önmagát.
Ville nem ütközik ellenállásba, érezheti, ahogy azt is, hogy egész testemben ellazítom az izmaimat. Hagyd magad, előbb szabadulsz rulz. Úgysem én vagyok az erősebb. És valljuk be, ez a szenvedély valahol lenyűgöz. De az is biztos, hogy a Madárkát már megtépném egy ilyenért, vagy bárki mást.
Még mindig tartom, hogy Ville nem bántana. Tudom, hogy így van, ettől nem félek. Ha meg mégis tévednék… Vannak más metál bandák is a világon. Ahh. Erre nem gondolok inkább.
A csókja elsodor, mint mindig. Elfogadom és viszonzom. Ville mellett igazából annak örülhet egy nő, ha engedve van kibontakozni és kezdeményezni. Ritkán van erre példa, de olykor megesik. Akkor én sem vagyok rest nyitni felé a magam finom, szolid módján.
Ville ajka elválik az enyémtől. A szám résnyire nyílva marad, így veszek apró lélegzeteket. A szívem őrülten kalimpál.
Nekem dönti a homlokát, én meg zavartan pillogok ilyen közelről a szemeibe.
Hogy nélkülem? Visszhangosan cseng a baritonja a fülemben.
Hát itt tartunk? Vagyis Ville. Nem vagyok egoista, de sosem hittem volna, hogy valakire ekkora hatást gyakorlok. Ilyen rövid idő alatt.
Lövésem sincs mit sejtsek a szavai mögött, talán semmi súlyosat nem kell. Viszont nem hiszem, hogy csak azért mondta, mert dalszövegbeillően itt és most jól hangzik. Ville nem dobálózna ilyenekkel csak azért, hogy felszedjen valakit.
Tök mindegy, hogy velem, vagy nélkülem, de…
- Nem is kell… – lehelem halkan. - Ne azzal foglalkozz, aki nem vagy.
Jó, ha kettőnk közül legalább Ő tudja kicsoda, mert én még mindig sötétben tapogatózom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#104TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:14 am

Még mindig fogom a tarkóját, mert nem lépett fel ellenem. Nem is.. tudatosan vagy tervezem, egyszerűen csak tartom a homlokán a fejemet, és a szemeibe pislogok.
Még akkor is, amikor beszél.

- Pont ettől félek.. - engedem aztán el, lassan.. szabadon, hogy visszahúzódjak a helyemre, és.. zavaromban?? a valahol elhullott cigarettámat keresem, ami nem messze fuldoklik a homokban.
Engem meg egész másvalami fojtogat...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#105TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:15 am

Ez a válasz... Ha anime figura lennék, most a szemem csíkká szűkülne, és egy hatalmas izzadtságcsepp takarná be a fejem 75%-át.
Csak nem nyírtál ki valakit? Na jó, ilyennel nem is viccelek, Ville valószínűleg most nem értékelne egy ilyen beszólást. Viszont az tényleg nem érdekel, ha ember embernek farkasa: USA versus terrorizmus, bandaháborúk a gettóban, egy drogos kinyír egy másikat stb stb. Na és? Megesik… Állítólag elég intelligens faj vagyunk ahhoz, hogy eldöntsük mit teszünk. Az erőszak persze sehogy sem szép, főleg ha az áldozat kisebb és gyengébb. A gyerekmolesztálókat és a nőerőszakolókat az állatkínzókkal az élen ültetném villamosszékbe. Ennyit a bennem élő Buddháról.
A bűnöknek vannak fokozatai a szememben. Már ha erről lenne szó… A fene tudja Ville mire célozgat egyre.
A szorítása enged a tarkómon, és a markát végül elvonja tőlem.
Nem akarok semmit kierőszakolni belőle, de van itt valami, amivel jobb, ha tisztában van.
- Ville… – veszem vissza a hangnemet komolyabbra. - Nem vagyok gondolatolvasó... Haragszol a világra, de mi idekint nem tudjuk mi a baj, ha folyton ránk vágod az ajtót. - nem hiszi, de még a legjobb szándékú ember is tehetetlen infó hiányában.
Pocsék pszichiáter lennék; hanyatt vágom magam a földön, a térdeimet felhúzom, az ujjaimat meg összefűzöm a hasamon.
Egy ideig csak bámulom a fekete égboltot, rajta az ezernyi vibráló kis csillaggal, aztán félrefordítom a fejem. Ville hátát nézem.
- Mondd meg, mit akarsz? Úgy általában az élettől.
Ha közvetlen járat nem indul Ville-hez, akkor majd kerülő úton megyek. Csak azért nem adom fel, mert tényleg érdekel a srác. Aztán még én is meglepődhetek, mit találok a végén.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#106TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:18 am

Még mindig azt a retkes cigit keresem, amikor ő már megint beszél. Hallom én, de közben meglelem, és ki is rázom a homokból.

- Ne törődj vele... - dünnyögöm, szinte láthatatlanul megrázva a fejemet, és az ajkaim közé húzom. Mélyet szippantok belőle.

Valamikor ekkor vágódik el ő hátul.
Hogy nehéz eset!?? Igen, mondták már.. Pszichológusok, pszichiáterek, az összes retkes.. intézmény ahová elcipeltek, és mindenhol csak ugyanaz a válasz. Semmit nem tehetnek. Így kötöttem itt ki één.

Tövig szívom azt a rohadt cigarettát. Újra és egymás után, míg szinte bele nem fulladok a füstbe, és az utolsó füstszűrő is szinte tövig égve, pöckölöm aztán le, nem messze a mélybe. Csak ekkor figyelek újra rá..

Először nem beszélek, de aztán mégis.. minden szó nélkül fordulok felé, hogy az oldalamra dőlve alig messze tőle elfeküdjek mellette. A könyököm támasztja a fejemet.

- Amíg te nem jelentél meg, semmit se akartam. - nem nézek a szemeibe, csak le, a kezem valami szarral játszadozik a homokban előttem, valami gyökér vagy kiszáradt féreg, kurvára nem számított. Csak az hogy beszélek. És hogy kurvára nem gondolom meg mit beszélek. - Összezavarsz... - pillantok fel a szemeibe, aztán hirtelen dőlök el, a hátamra, a homokban, ahogy ő is fekszik mellettem, és a hasamra ejtem a kezeimet.
Tényleg jó így... Kurvára tetszetős.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#107TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:18 am

Ne törődjek… Jah, persze, ha még ilyen nemtörődöm lennék. Mindegy. Egyelőre marad a megfigyelés módszere, mert beszédre aligha vagyok képes rávenni Ville-t. Majd ha akar, magától megteszi. Csak idő kérdése.
Figyelem, ahogy eldől a közelemben. Még akkor is rajta tartom a szemem, a félig árnyékokba vesző arcán, amikor felkönyököl a fejem mellett.
Amíg én nem jelentem meg. Aha…
Nem néz rám, valamivel szórakozik, de aztán mégis találkozik a tekintetünk a sötétben.
Arra, amit ez után mond, sajnálom, de muszáj vigyorognom, a nevetés is elkap. Visszafogottan kiböffen belőlem.
Még akkor is őt nézem, amikor hanyattfekszik.
- Ville… Azért Te is érzed, hogy ez így elég… vicces. Nem?... Egyszer azt mondod érdekellek, máskor meg lebeszélsz magadról. És én zavarlak össze TÉGED???
Baszki, ugye ezt nem gondolod komolyan?!
- Akkor mit szóljak én? – hatalmas, hitetlenkedő, de élénken mosolygó szemeket meresztek rá.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#108TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:20 am

Bámulom azt a sok kibaszott csillagot, mégse érdekel. Most mindent megadnék egy tetemes adag fűért, vagy egy csík.. vagy kettő... és minden kibaszottul rendben lenne.
Arra a kibaszott időre...

Nem tudom mikor, és nem is tudom miért kezd el a hozzá közelebb eső jobb kezem felé matatni a homokban. A kezét keresem.. asszem, és rá is találok valahol a hasa környékén és muszáj ráfűzni a kezemet.
Valamikor ekkor fordulok felé. Basszák meg a csillagok!
A kezét felemelem.. egyenesen a számhoz, már ha nem szól bele, és végig a szemeibe nézve a tenyerébe csókolok.

- Valami olyat adsz nekem, mint senki. - még mindig fogom a kezét a kezemben, de már szorosan fűztem be az öklömbe, és ha hagyta, a mellkasomra fektettem. -  Biztonságot.. - rövid a belecsúszott szünet - Valami olyat, amit nem érdemlek meg... - fordítom vissza egyenesbe a fejemet, ahogy félbemarad ez a részlet, aztán teljesen másképp folytatom.

- És én nem tudom képes vagyok e megadni neked azt amit megérdemelsz. - bámulom már megint azt a sok rohadt fényes pontot, és a legszívesebben.. a legszívesebben most azonnal menekülnék innen. Hátrahagyva minden mozdulatot.
Mégse megyek kurvára sehova se. Csak ugyanúgy ott fekszem, és bámulom azt a sok kibaszott csillagot.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#109TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 9:21 am

Kicsit sem tiszta, mivel kócolom össze az agyát. Nem hinném, hogy kétértelmű jeleket küldenék, és nem is futtatom magam után, hogy aztán hirtelen merő passióból szemérmes jókislányba váltsak, és kisded női játékokat űzzek vele.
Ville-hez képest én nyitott könyv vagyok a számára. Nem szégyellem előtte a korlátaimat.
Mikor érzem, hogy Ville meleg keze a kezemen matat, az ujjaim engednek neki és lágyan az övére fonódnak. Nem tiltakozom, hogy magához húzza. Az apró csók csiklandozza a tenyeremet. Közben is a pillantásán csüngök. Érzem a leheletét a bőrömön táncolni.
Ahogy a mellkasára vonja a kezem, kénytelen vagyok oldalvást hemperedni. Egyúttal fel is könyöklöm, és most én támasztom meg a fejem mellette.
Csak hallgatom miket beszél. Az érdemtelenség és az értéktelenség érzése egy rohadt népbetegség. Istenem, mennyien szenvednek ettől! Tök feleslegesen. Látom Ville háza táján is pusztít.
- Nem tudom mit csináltál régen, de már nem vagy ugyanaz az ember. Sehogy sem. – döngöm halkan, kitartóan nézve Őt. Nehéz bármi okosat is mondani, de határozott véleményem azért van. Basszus, ki dönti el, hogy mit érdemlünk meg???
Ville magát kárhoztatja, én meg nem értek vele egyet.
Biztonságot? Az Ő esetében mi elől? Ha rákérdeznék, tuti megint nem kapnék választ. Majd... kiderítem. Valahogy.
Biztonság. Makacsul lüktet ez a szó a fülemben. Vajon mit jelenthet Ville számára, és hogyan jelenthetem én ezt neki? Mi az, amit bennem lát? Minél jobban meg akarom ismerni, annál jobban belebonyolódom. Minden egyes lépésnél, amit felé teszek, újabb kérdések merülnek föl.
- Nem lehet új jövőd, amíg a múltban élsz. – döngöm. A pillantásom akkor is rászegeződik, a szemeire, a vonásaira, mikor megint az ég látványához menekül.
Arra, hogy szerinte én mit érdemlek meg, a szám fél sarka vigyor gyanánt feljebb görbül.
- Hááát… Eddig sem panaszkodtam, nem? – bazsalygom a szemeibe. - Amit velem teszel… Hidd el, remekül csinálod. Taníthatnád! – vigyorgok bele az utolsó szóba. - Jól érzem magam veled. Más aligha számít... Már eddig is többet adtál, mint gondolnád.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#110TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:07 pm

Nem vagy ugyanaz... - verődik vissza a fülemben, bár tudnám hogy ki is vagyok igazából...

Visszavezetem előre a fejemet, fel a magasba a szemeiből, és elnyomom a következő sóhajom. Ha ő azt tudná...
A kezét viszont még mindig szorítom a mellkasomon. Nem erősen hogy összetörjem, kellő gyengédséggel, de közben érzem, hogy ő az aki valami menekülést jelenthet, el ebből a kibaszott világból…

De aztán tovább beszél.
Új jövő... ezek a szavak soha, semmit sem jelentettek, mindig minden ugyanaz, új nap követi a másikat, egy ugyanolyan, és én még mindig itt vagyok, nem engedtem a szakadék vonzásának, a hangoknak amik követeltek, és újra mélyre húzom a sóhajom. Ekkor nézek vissza megint a szemeibe. És ekkor engedi el azt a mosolyt...

A mosolya.. mintha mindig mindent meggyógyítana. Mintha semmisé tehetne mindent. A világot, ami itt lebzsel körülöttem és csak néz és figyel, mikor haraphat belém, marhat ki egy darabot belőlem és tehet újra a földdel egyenlővé. Egy olyan valakivé aki senkinek sem kell.

- Mert te olyan jó vagy.. - emelkedik megint a másik kezem, nem az amivel a kezét tartom a kezemben, és a hajába fűzve a füle mögé fogva állok meg - Túl jó nekem..  - beszélek, de közben mosolygok. Ki a faszom érti ezt!?? Ki a faszom érti ezt azt egészet, és hogy miéért.. nem engedek egyszer a húzó erőnek és tolom fel.. még egyszer és utoljára azt a Mennyországot jelentő adagot, amire azt mondják, végleg a rabjává tehet. Azt mondják, soha.. többé nem enged, végleg vele lehetsz, és soha többé nem fogod érezni a fájdalmat. Mert nem a test sebe a legfájdalmasabb.

Valami azt súgja : Miatta…
És én nem tudom higgyek e neki..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#111TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:08 pm

♫ ♪ Music ♪ ♫

Nem mondhatok mást, és nem is akarok mást mondani, mint amit valójában gondolok és érzek.
Ennél már aligha lehetnék őszintébb Ville-vel. Szeretem az egyenes beszédet; csak abból érteni.
A kezem a kezében pihen a szíve fölött. Csak figyelem. A sóhaj, ami kiszökik az ajkai közül, nehéznek tűnik. Benne egy világ fájdalma.
Előredőlök, Ville felsőtestére ereszkedem, és az államat a mellkasára fektetem. Árgus tekintetem kitartó érdeklődéssel vizsgálgatja idelentről.
Egy lassú kézmozdulattal fésüli a hajamat a fülem mögé. Szeretem, amikor ilyeneket tesz, amikor ilyen finoman érint. Mosolyra fakasztóan csiklandoz és nincs olyan porcikám, sejtem, ami ne örülne ilyenkor. Végtelenül gyengéd érintés, de veszettül élesen érzékelem. Wááá! Megörülök!
Hogy mihez tudnám hasonlítani mindazt, ami velem történik? Amióta Vegas-ba tettem a lábam, a boldogság üldözőbe vett, mint Freddy Krueger az Elm utca lakóit. És amint utolért, úgy változott meg körülöttem a világ. Igen… Úgy döntöttem engedek az új élmények bűbájos csábításának, a félelmeim ellenére. Ezt a belső átalakulást pedig Ville-nek köszönhetem. Az Ő hatása, mégha nem is tud róla.
- Túl jó? – vonul feljebb sandán a fél szemöldököm. Néhány másodpercig csak elgondolkodva pislogok Ville felé.
El kell vonatkoztatnom magamtól. Nem akarom magamra rábeszélni, közel sem erről van szó. Egyszerűen úgy érzem, nem csak rám, de másra is kiterjed ez a borongós álláspont.
Megemelkedem, és megtámaszkodva a felsőtestén, óvatosan feljebb kúszom, míg az arcom az övé fölé nem kerül.
Lenézek a szemeibe, az orrunk kis híján összeér.
- Az életben semmi sem túl jó ahhoz, hogy ne érdemelnéd meg. Tudod miért? Mert létezel. Minden… érted van. És minden… választás kérdése... Minden pillanatban. – lehelem halkan a szavakat szinte az ajkaira, miközben azt a sötét, borzasztó világot rejtő különös-zöld lélektükröket fürkészem. Mennyi mindent mesélnek… fájdalomról, félelemről. A temetetlen múlt összes lidércéről.
A bennem lakó csíntalan kislány képtelen ellenállni a játék kísértésének. Félig lehunyt pillákkal, vigasztalón Ville orra hegyéhez dörzsölgetem a sajátomat. Oké, tudom, finn vagyok, nem eszkimó, még csak rokonságban sem vagyunk, de akkor is. Látni akarom a mosolyát.
- …A lehetőségek… újra és újra… megtalálnak. Sőt, le sem tudod vakarni őket… Rosszabbak, mint a saját árnyékod. – dünnyögöm szinte sóhajtva, miközben az orra hegyét az enyém még mindig piszkálja. - Kérdés; Te mit kezdesz velük? – mélyen döngő hangom végül elhal, és abbahagyom a játszadozást. Ville-re vetítek egy ravaszdi vigyorkezdeményt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#112TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:09 pm

Amikor felém dől, hagyom. Hogy a fenébe ne hagynám, minden egyes cseppje megboldogult nyugalommal tölt el, ha a közelemben érzem. És most így, együtt az éjszaka nyugodt sötétjével, életre hívja egy újabb sóhajom.
De most nem száguld panaszáradat belőle.

Mégis.. nem is a hangja ami meglep a következőkben. Talán az is, de ahogy mozdul, és viszonylag hirtelen terem ott a szemeimben, eszemben sincs róla levenni az enyémeket. Csak váltogatom az övéi között a tekintetem, egészen addig, míg.. amíg túúl közel nem merészkedik.

Érzem a leheletét a bőrömön.. Ahogy beszél, erős a késztetés hogy lehunyjam a szemeimet és csak érezzem, de a pillantása magával ránt. Azt akarja hogy vele legyek. Hogy honnan érzem!?? TUDOM! És fogalmam sincs honnan veszem ezt az elméletet.
És amikor lágyan simogatni kezd.. képtelen vagyok ellenállni egy feltörő mosolynak.

- Valami guru veszett el benned..  - a hangom halk és csendes, de látja a  vigyort a szemeimben. A kezem még mindig tartja, eszemben sincs elrántani, határozottan jó ott nekem, amikor...
Nem gondolom meg, csak hagyom hogy a dolgok történjenek. Ekkor csúszik előre a kezem, végig az arcát érintve, csak az ujjaim hegyével érzékelem, aztán a szája.. ahogy elérem, csak óvatosan tapintva meg, mindvégig a kezemen tartva a szemeimet, húzom rajta végig az ujjaimat.
Csak ezután engedem el.

- Iszonyú jó veled.  - ezt már a szemeibe, és hogy ami következik egy csók e? Ha mozdul.. ha intézkedik, semmi nem töltene el nagyobb elégedettséggel, de most én, nem mozdulok. Ezt neki kell meglépnie.
mert tudni akarom hogyan is tovább...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#113TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:12 pm

Hogy egy guru?
- Ejgen… – halovány gunyoros, kissé fájdalmas rándulás suhan át az arcomon. - Ismerem „az élet nehéz, szarba lépni könnyű” mémet… Az Élet párszor engem is tarkón vágott. De tudod mit? Tanított valami piszkosul jót; vagy megfekszem, mint a döglött macska, vagy inkább én magam írom a játékszabályokat. – bökök a mutatóujjam hegyével a halántékomra, jelezve, hogy minden fejben dől el. Sejtheti melyik opciónál horgonyoztam le.
Alig fejezem be, Ville ujjai puhán simítanak végig az arcomon, és lassan rászaladnak a szám vonalára. Csiklandoz ez az óvatos, felfedező tapintás. Elérzékenyülve belemosolyodom, mire az ajkaim résnyire megnyílnak. A pilláimat élvetegen félig lehunyom, hogy csak a bőrömmel érzékeljek.
Érints még!... Könyörgöm!
Aztán elvonja tőlem a kezét és mindez abbamarad.
Bakker!
Kinyitom a szemeimet és ránézek. Ismét összefonódik a pillantásunk a sötétben. Ville vallomása újabb szégyenlősen sunnyogós mosolyt csal a vonásaim közé.
Nem mozdul. Nagyon jól tudom mire vár; a helyzet adja magát.
Merőn farkasszemezem vele. Tetszik ez a felállás: Ő alul, én fölül. Kivételes alkalom, ha belegondolok, mert általában Ő diktál.
Hatalmasat sóhajtok, az arcom végletesen elkomolyodik.
- Ville… – kezdek bele, mire gyermeki zavartsággal beszívom az alsó ajkamat. Egész kétségbeesetten festhetek. Van itt valami, de nagyon nehezen jön ki. Nyelek egy nagyot.
- Szeretném… megtenni AZT, amit még sosem... Veled… – döngöm a szemébe rezzenéstelen tekintettel.
Talán egyre gondolunk.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#114TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:13 pm

És megint dumál...
Határozottan, még élesebbre fűzi a mosolyt a fejemen, és tetszik ahogy kiáll. Önmagáért...
Az egész lány tetszik nekem...

Talán ekkor is engedem el a gyeplőt. El minden gondolatot, el hogy megfeleljek, hogy válaszoljak, hogy valaki legyek.. Hogy AZ.. a valaki legyek. Az a valaki, aki belül egy senki. Kívülről Isten, a lábai elé borulnak az emberek és neki fogalma sincsen.. hogy a fenébe került ebbe az egészbe bele, miért van ott, és mikor ejtette rabul. Mikor zárta magába a mókuskerék, és mikor ölte meg végleg.
A kezem.. az egyik még mindig ott szorongatja az övét a mellkasomon, a másik, az arcát járja be, óvatosan és érzékletesen, épp hogy csak óvakodással érintve, és csak érzem. A bőrét.. a melegét.. Őt..
Olyat amit még szinte soha nem éreztem.

Ahogy elmosolyodik.. a szája még hosszabb felületet képez. Nem akarok végigérni rajta. Nem akarom hogy elengedjem! De aztán vége...
Mégis jönnek maguktól a szavak.

A reakció, nem úgy fest ahogy vártam. Ha vártam én valamit egyáltalán, nem közeledik, nem érzem az ízét a számban, és nem érzem a melegségét. A szemei mégis az enyémben ragadnak. És ez kárpótol mindenért...
Ahogy elmosolyodik, újra szélesre nyúlik az arcom. Egy nagy sóhaj, megint utat tör magának, ami most nehezebben küszködik, most hogy benne tenyerel a tüdőmben, de eszemben sincs ledobni. Az elkomolyult arca viszont megijeszt. Vihar előtti csend..?? Már az enyém se vigyorog teljes erővel, visszahúz a fogsorom és csak figyel. Valami.. Valamiii... készül belőle, és nem tudom hogyan fog érinteni. Mégse ijedek meg. Komolyan.. nem. Egyszerűen csak várom, nem mozdulok meg, és ahogy az idő telik, beszélni kezd.


Első reakció?? Az, hogy levegőt se veszek. Valószínű elfelejtem, mert csak akkor kapok észre mikor már kurvára szorul ott benn. Be is tör az a következő. Valamikor ekkor találom meg a hangomat, és..

- Haaaa.. most arra gondolsz hogy még sosem ugrottál ejtőernyővel.. - bagatelizálom a helyzetet, de a testem még mindig feszül. Érzi ő a kezeiben, legalábbis abban, ami még mindig a tenyeremben figyel, de igyekszem nem letörni.
Vagy legalábbis megpróbálom...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#115TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:16 pm

A kezemen mintha erősödne a markának a szorítása. Ha szavakkal könnyedén is veszi a hallottakat, a teste alattam egészen másról árulkodik. Érzem, ahogy megfeszül.
Az a beszart, szüzike ábrázatom feloldódik, viszont halál komoly marad, mikor vadul bólogatni kezdek.
- Ühümmm! Minden vágyam Veled egyszer vicces maskarába öltözve kávézóba menni, egy baromi nagy Ingyen ölelés feliratú táblával a nyakunkban kiállni egy bevásárlóközpont közepére, szegényeknek pénzt osztani, és bungee jumping-olni a Perrine hídról Idaho-ban. Fő filozófiám: tartozol magadnak annyival, hogy teszel valami emlékezeteset az életben. – ennyi.
Hatalmas szemeim kérdőn pislognak Ville-re. Miért? Te mire gondoltál?
Merje valaki azt állítani, hogy nem érdemlek Oscart… Biz’ Isten, volt valami abban a kurva sörben!
A fejemet a mellkasára ejtem, hogy az arcomat beletemessem.
Tudooom! Mocsok vagyok. A pokol tüzében fogok senyvedni, amiért megvezetem.
Odalent a takarásban jókedvű vigyorgással küzdök épp, és nem akarom, hogy Ville lássa. Egyben csendes bűnbánatot is tanúsítok nagy szorgalmasan.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#116TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:17 pm

NYERT! Már a válasza, mert ha másra nem is, annyira elég volt, hogy újra vigyort rajzoljon a képemre. A testem elenged, legalábbis részben, és amikor a feje ráesik elterülve a mellkasomra, én magam fölé, fölfelé emelem az arcomat. Egy kiadós fújással talán még a szemem is megpördülhetett.
Mesteri alakítás meg kell hagyni!
De kell egy kis pihenő a nagy ijedtségre.

Nem tudom mikor, valószínű a reakciójától függően adom fel azt a szusszanásnyi szünetet, és amikor megemelkedik, fel a mellkasomról, - már HA! - emelem csak vissza én is a fejemet. Belenézek egyenest a szemeibe.

- Biztos hogy ezt akarod?? - a hangom nem halk, vagy óvatoskodó, szilárd és eltökélt a részleteiben, de mégis.. hogy én biztos vagyok e?? A kurva életbe, mikor szoktam én beijedni bármitől!!!
Csakhogy ez most egészen másról szólt.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#117TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:19 pm

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem képzeltem el, milyen lehet Ville-vel szeretkezni. De igen, megesett. Ez tőlem merőben új; hogy egyáltalán foglalkoztat a testiség gondolata. Ám amíg minden elméleti szinten marad, nincs gáz.
Az előbbit nem fogom a Nagy Fehér Főnök orrára kötni. Ha a fene fenét eszik, akkor sem!
Sunyin lapítok a mellkasa takarásában. Szabad kezem mutatóujjának a hegyét az ajkaim közé akasztom. Hű, de cefet rafkósnak érzem magam. Csak vigyorgok, mint a tejbe tök, aztán megemelem a fejem és szembenézek Ville-vel. Lecsekkolom mi az ábra nála. Ahogy látom, nem pipa, szerencsére veszi a lapot.
Hogy biztos vagyok-e benne?
- Hogy a fenében ne?! Szeretnék valami ŐRÜLTSÉGET csinálni! – magyarázom lelkesen. - Igazán bevállalhatnád velem az egyiket. Ha már ilyen szépen megkértelek... – meresztem rá Csizmáskandúr világklasszis könyörgő szemeit. Egy kis szempilla-rezegtetéssel, meg mindennel megspékelve. Lécci-lécci-lécci!!!!!
Néhány másodpercnyi csend után folytatom. Egyébként halál komolyan kipróbálnám valamelyiket, vagy épp az összeset.
- Válassz egyet. És tudod mit? Cserébe Te is kitalálhatsz valami eszementséget, amibe meg nekem kell belemennem. Na?
Ha jól rémlik, valami hasonló módszerrel cimbáltam el Ville-t jégkorizni. Akkor is működött. Nekem pokolian bejön a játék, hogy feszegetjük egymás határait. Ez egy ilyen adok-kapok dolog.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#118TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:20 pm

Hogy őrültséget... Nem is itt kattan a lámpa fénye, hanem ahogy jön a folytatás, hogy mi.. ketten.. valószínűleg valami egészen másvalamire gondolunk.
Itt eresztem el a már sokadik sóhajom..

- Oké.. majd meglátjuk.. - tolom csak egész óvatosan magammal el, ahogy emelkedem, és ha hagyja hogy fölüljek, egy újabb sóhajjal engedem el a kezét, hogy valahogy belőve a valamivel korábban elhullott kabátomat, újra a dobozra kutassak és egy szálat megint az ajkaim közé tegyek. Ott van mellette a gyújtó is... Csodálatos!

Ha hagyott.. ha nem.. ha beszélt, vagy ha mélyen hallgatott, én csak felhúztam vissza terpeszben a két térdemet, és most azokra akasztva a vállaimat, kifújva a füstöm, gondolkodok. Talán ideje lenne menni...

- Tudod mi lenne az igazán őrültség!?? - hajolok aztán mégis, talán hosszú néma percek után felé. Megállapodok a szemeiben, de az enyémek már egészen mást tükröznek, mint alig néhány perce. Viszoooont.. ezt mindig is ki akartam próbálni.

- Santa Barbara mellett.. van egy kiszögellés. - fújom a magasba a füstömet - Azt mondják veszélyes, élesen belóg a tenger fölé. - tartom a rövid szünetet és eljátszom a gondolattal hogy vissza, a szürke tér felé figyeljek. Mégis ottmaradok a szeme felé, csak már nem vizslatom a félhomályban őket. - Azt akartam mindig is meglátogatni.. - bámulom a homokot, a motor fényszórójából visszacsapódó fényt a homokszemeken, aztán elsodrom a csak félig elszívott cigarettát.

- De jobb lenne ha mennénk.. - nekitápászkodom hogy felálljak. És hogy sikerül e?? Ha hagyja, ha nem szól vagy lép közbe, egész biztosan megteszem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#119TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:21 pm

Látom, hogy Ville közel sem olyan lelkes, mint én. Sőt. Mintha lenne valami baja.
Ahogy mozdul, és finoman letol magáról, én le is kászálódom róla, nem akarom visszatartani. Felül és csak füstölög a sötétben. Nem szólok hozzá. Hosszú percekre ránk telepszik a csend. Valahogy úgy érzem, elérkezett a mai nap vége.
De ekkor mégis felém fordul. Hogy Santa Barbara és a tenger? Ville felém néz, de mégsem.
Meghányom-vetem az ötletét, aztán megvonom a vállam.
- Végülis… nem lehet rossz. – döngöm egy visszafogott mosollyal az arcomon. Ha egyszer tényleg ehhez lenne kedve, szívesen elmennék oda is. Feltéve, ha kér a társaságomból. Most valahogy kicsit elbizonytalanított. Világos, hogy Ville erősen hangulatember.
Egykedvűen indítványozza a távozást, én meg figyelem, ahogyan felkel a földről.
- Szerintem is. – felelem egyszerűen, mire követem a példáját. Nincs értelme tovább itt dekkolni.
Miután feltápászkodtam, leporolom a hátsómról, a karjaimról a homokot, aztán beletúrok a hajamba, hogy onnan is kirázzam, ami akkor tapadt rá, míg odalent fetrengtem.
Kényelmes léptekkel indulok meg a motor felé. A bukómat kézbe veszem, és már a fejemre is húztam. Gondolom őfelsége vezet, és az úti cél nyilván a stúdió.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#120TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:22 pm

- Nem az.. - egy kóbor mosoly is kicsúszik az arcomon, emlékszem, véletlenül egy cikk ugrott az orrom elé a neten, alig pár hónapja. Az öngyilkosok kedvenc gyűjtőhelye. Elmebetegek az emberek..

Mondom één, amikor visszafordulok, a buborék kipukkadt, a rózsaszín felhő elvánszorgott, én meg lehajolok a kabátomért. Újra egy kiadósat sóhajtok.

Amikor elhúz mellettem, leveszem hogy megváltozott. A dolog megváltozott, valami megváltozott. Még rövid percekig nézek utána, aztán.. csak akkor indulok el, hogy lassú léptekkel végül belépjek mögéje. Pont mikor még a bukó ott figyel a kezeiben.

- Jó volt itt veled. - döngöm, a mellkasom szinte rátapad a hátára előttem, talán megfordul, talán nem, hogy a szemeibe nézhessek, de ha igen, nem állok ellen, jobb oldalt kicsúszik egy nem ellenőrzött mosolyom.

- Máskor is elkísérsz? - kérdezem, jobb szemöldököm íve a levegőbe, én meg.. nem nyúlok hozzá, nem érintem, pedig minden porcikám megtenné. De tudnom kell hogy rendben vagyunk e...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#121TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:23 pm

Nem sietek az „öltözködéssel”.
Nem szólok, mert nem tudom mit mondhatnék. Csak gondolkodom mi a fene történhetett.
A motor mellett álldogálok, kezeimben a fekete bukósisakkal babrálok.
Ekkor Ville szorosan mögém toppan, a hátamhoz súrlódik a felsőteste. A baritonja váratlanul zeng bele a fülembe. Erre megdermedek. Megáll a kezem a bukón, és tetőtől talpig elönt a zavartól a forróság. Érzem, hogy teljes gőzerővel lángol az arcom.
A szavaira először csak némán, de igenlően bólintok, majd egyre szélesebb mosolyra görbül a szám.
- Igen… Én is élveztem. – búgom aztán, és mosolyommal felé fordulok. Valahogy megkönnyebbültem, hogy mégsincs „öri-hari”.
Felnézek a szemeibe. Megnyugtat, amit látok. Most már biztos, hogy nem haragszik. Ő is mosolyog.
- Boldogan. Ha ezt szeretnéd. – felelem halkan, lágy hangon.
Várok kicsit, és csak aztán tudakozódom.
- Vezetsz?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#122TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:24 pm

Hosszúvá nyúlik a mosolyom. Szeretem őt a szemeimben. Még mindig.

- Azt. - mosolyogva bólintom, aztán áttéved a szemem fölötte a motor nyergére. Ott figyel az én bukósisakom. De akkor kúszik megint a hangja a fülembe.

- Ha hagyod.. - válaszolom, ezt már vissza a szemeibe, de van itt még valami más. - Éhes... nem vagy? - emelkedik újra a szemöldököm, de hogy honnan..(?) - Ismerek egy hamburgerest. Veszett jó a szósz amit rak bele. - újra mosolygok, de hogy tényleg éhes e?? Egy gyors kitérő nem számít, mielőtt végleg hazaviszem.
Jót fog tenni mindkettőnknek...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#123TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:25 pm

Hagyom-e? Ville szemeibe vigyorgom.
- Persze. Meg aztán… ez a jószág a tiéd is. – kacsintok rá cinkosan. Tudom, hogy szeret vezetni, én meg nem verem a seggem a földhöz, ha 5 percig nem én vagyok volánnál. Magányos éjszakáimon, amikor nem tudok aludni, úgyis sokat koptatom Vegas útjait két keréken.
Az éhségről, ha volt/van is ilyen ingerenciám, teljes sikerrel megfeledkeztem. Hogy repül az idő! Jah, jó társaságban mindig.
- De. Azt hiszem, kajás vagyok. – vallom be. Úgyis az lett volna az első dolgom, miután hazaérek, hogy kifosztom a hűtőt. Ez a hamburgeresdi időhúzásnak sem rossz. Addig is Ville-vel lóghatok. A kaja egész jó alibi erre.
- Ha már Te ajánlod, mindenképp ki kell próbálnom. – bazsalygom egy banditamosollyal az arcomon.
Ha más nem történik, a fejembe rántom a bukómat, és várom, hogy Ville nyeregbe szálljon.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#124TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:26 pm

Az enyém.. - pillant a szemem csak egy villanásra a motorra, de aztán újra a szeme a következő állomás. Közös tulajdon... Határozottan TETSZIK! Hogy vele közösködhetek...

De a következő egy egészen másfajta villanás. A gyomromé, na meg a tényé, hogy nem akarok elválni tőle, méég nem, és kapóra jön a következő ötlet.
És ÉHES!
Kár tagadni vigyor a fejemen, az előző.. mondjuk hogy kínos pillanatok egyike már a semmibe veszett, és bár.. már korántsem ugyanaz a vigyorom, nem úgy, mint csendben, egész közelről a szemeibe, de azért tetszik ez az új felállás.

- Ez a beszéd! - mosolygom, és második pillantás a bukóra a nyergen, egy oldalas lépés előre, csak hogy kikerüljem és máris húzom a fejemre. Felcsapva a plexit, fordulok csak fejjel felé.

- Kapaszkodj jól! Rázós utunk lesz! - egy újabb mosoly, azzal csapom is a műanyagot, fel a nyeregbe, és ahogy megjelenik mögöttem, a testét érzem az enyémen, megint kiszalad az a kellemesnek mondott érzés. Mosolyra rántja a fejemet.
Azzal ha nincs egyéb kérdés, buzdíthatjuk is a lóerőket!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#125TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 1:27 pm

Már én sem emlékszem mi volt ez a különös, zizzent pillanat. Túl sok jó történt ahhoz, hogy egy ilyen kis vacaksággal foglalkozzam és lerombolja az est, a randi hangulatát. Ehhe-ehhe… Ekkora hülyeséget… Első randi alkalmából hisztizünk egy kicsit, mint az ovisok, csak azt nem tudjuk miért.
Rázós út? Elvihogom magam a felnyitott plexi alatt, miközben megkapaszkodom Ville vállában, míg átteszem a lábam a motor fölött.
- Miért? Átvágunk a sivatagon? – dünnyögöm vigyorogva. Amint lent a fenekem a nyeregben, lecsapom a bukósisakom besötétített fedelét, és előrefonom a karjaimat Ville testén.
A szorításomból, és abból, ahogy a hátához dőlök, érezheti, készen állok az indulásra.
Megint övé a terep. Illetve a kormány. Én pedig teljesen ráhagyatkozom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#126TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ice, ice baby - The first date

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Run, baby, run - October, Ville & Birdie
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» What if… We stay at my place („Ice, ice baby!” alternate ending II.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-