♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Szó-kép-zene - Page 2 Vote_lcapSzó-kép-zene - Page 2 Voting_barSzó-kép-zene - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Szó-kép-zene - Page 2 Vote_lcapSzó-kép-zene - Page 2 Voting_barSzó-kép-zene - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Szó-kép-zene - Page 2 Vote_lcapSzó-kép-zene - Page 2 Voting_barSzó-kép-zene - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Szó-kép-zene - Page 2 Vote_lcapSzó-kép-zene - Page 2 Voting_barSzó-kép-zene - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Szó-kép-zene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#26TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 4:10 pm

Sosem éreztem őt tehernek. Akármennyire hosszúra nyúltak az éjszakák és a végtelen aggodalmak. Semmire sem cseréltem volna el az együtt töltött időnket. Én segítettem neki. Megszámlálhatatlan módon. De nélküle én sem lennék az aki vagyok. És nem akarok olyan emberré válni, aki mellett már ő nem lehet ott.
Belémkarol. Én pedig hűségesen támogatom a szobájáig. Lassan ül le. Ilyenkor minden mozdulat megfontolt kell, hogy legyen. Ingatag egyensúly a gyógyszer okozta javulás és a rosszullét között. Nem tolja el kezeimet, így gyorsan szabadítom meg az ing fogságából. Lassan húzom le róla nehogy fájdalmat okozzak neki. A felesleges ruhadarabot összehajtom és csak egyetlen pillanatig lépek félre máris ott a baj. Az ing a földre hullik ujjaim közül ahogyan már mozdulok is Fenrir felé. A karom még pont időben nyúl a mellkasa alá. Nehéz. Mármint nálam nehezebb, így küzdenem kell, hogy fel bírjam ültetni.
-Hányszor mondjam még? Nélkülem ne izgágáskodj.-mosolygok rá. Próbálom elütni a helyzet súlyosságát. A kezeit a teste mellé támasztom.
-Te csak ülj szépen. Ne billegj!-nézek rá kissé megrovóan.
Letérdelek elé és megszabadítom a lábbeliktől.
Aztán felegyenesedek és az arcát a kezeim közé fogom.
-Megcsókolhatlak?
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#27TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 3:28 am

Megérint... A mellkasomon érzem, és talán jó is, talán jobb is hogy segít, mert a következőben a földre zuhannék. De még idejében megőrzöm maroknyi méltóságomat.
Már ha valahol akad még olyan...
Segít, én meg stabilan helyezkedem. Már amennyire a fejemben kóválygó tátongó űr engedi ezt nekem, mégis csak engedelmeskedek. Hogyan is tehetnék másként. Hogy ellenkezhetnék.. vagy mondhatnám azt, hogy egyedül is megy, ha egyszer.. nem megy. Ma már be kell látnom. Vannak olyan napok... És vannak olyan pillanatok, amikor reménytelenné válik minden. És mégis képes vagyok reményt meríteni a lényéből...

A lábam bújik. Ki a cipőkből, ő előttem térdel, én meg figyelem, amikor...

Nem vagyok biztos benne hogy jól hallottam. Talán csak elmém keserű játékot játszik velem, mégis az arca.. a szemei...
A kezei ahogy az arcomon érintenek...
Próbálom erőltetni a szemeimet, de semmit sem ér most a szemüveg. A képek elhomályosultak. Karaktertelen, ködös látlelet. Ezért egyszerűen csak leveszem, és ahogy még mindig figyel...

- Nem tudom... azt hallottam e amit hallottam, vagy csak az elmém játszik velem... - vallom be. Őszintén nem tudom. Hogyan lépjek? Mit tegyek? És muszáj... muszáj, hogy csak egy kicsit segítsen nekem. Teljes elveszettség amit érzek.
A mai egy ilyen nap...
Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#28TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 8:33 am

Az anyám mindig arra tanított, hogy ne hagyjam elúszni a pillanatokat. Mert elsodorják magukkal a lehetőségeket. Idősebb koromban pedig inkább azt bánjam meg, hogy miket tettem meg, mint hogy engedtem elillanni az ujjaim közül a pillanatokat, amik meghatározhatták volna az életemet.
Szemei akár a mélységes óceán. Most sötétségbe burkolóznak és örvényekkel tűzdeltek. Nem tudom, hogy helyes-e amit teszek. Érdekel? Nem igazán. Csak egyszer lehessek önző egy pillanatig és enyhíthessem lelkem sóvárgását. Itt ül előttem és az arca zavaros. Nem tudja, hogy valódi vagyok-e és a füle nem téveszti-e meg. Leveszi a szemüvegét, de nem húzódik el tőlem. Ha hallotta is a kérdésemet a lehetőséget még nem vette el tőlem.
Szóra nyitom a számat. De nem szeretnék beszélni. Nem merném még egyszer kimondani. Így az ajkaim összezáródnak.
Csak most az egyszer legyek bátor.
Közelebb hajolok hozzá. Óvatos vagyok vele. Csak lassan csókolom meg az ajkait.
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#29TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 7:19 pm

Csak figyelem... Figyelem minden négyzetcentiméterét, talán megfejteném. De talán csak a ködös öntudat keres értelmet. Bizonyosságot... Megerősítést... Talán csak azt várom, hogy egy belső hang ellenkezzen. Hogy azt mondja: megcsal a képzeleted! Hogyan is vágyhatnál ilyesfajta érzéseket?? Neked már véged.. Törődj bele. Minden egyes nap, egyre reménytelenebb lesz. Én mégis kapaszkodom. Egy érzésbe. Az élet ízeibe a nyelvem alatt, de most...
Most őszintén nem tudom merre lépjek.

Aztán ő dönt helyettem. Cselekszik. Nem számítok rá, de talán titkon, egy eldugott és elnyomott hajlatában a létnek, talán valahol mégis reméltem.
Hogy nem én vagyok az aki képzelődik.

Amint közelebb ér, hajol, az ajkait megérzem. A szemeim önműködően csukódnak le, de az érzés még mindig itt tombol. Feszültségkeltő dobharsonát ütve a fejemben, és a világ... talán egyetlen egy pontba zsugorodva össze, alig engedi hogy az ajkam válaszoljon.
De válaszol.. Épp hogy gyengéden érintve.
Azután viszont ahogy elhajol, ha elhajol, értetlen szemekkel nézek a szemeibe.
Legalábbis ahol a szemeit vélem.

- Nem hinném... hogy ez jó ötlet... - csak vizsgálom a körvonaltalanná csúszott szemeket, és talán szólásszabadságot kapott az önálló eszem, soha nem én lennék az aki eltemeti. Eltemeti együtt, velem. Mert jól tudom hogy nekem már végem.... Vagy csak a jelen hit mondatja ezt velem, de képtelen vagyok engedni neki. Így. Ebben a formában. Ebben a testben, pedig talán semmire se vágynék jobban.
Mégsem enged(het)em.
Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#30TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 3:56 pm

Ajkai léhán válaszolnak az enyémeknek. Pedig nem húzódik el és már akkor éles kontúrral hasít a fejembe... Hibáztam. Nem is kicsit. Önző módon engedtem saját vágyaimnak. Nem voltam elég óvatos. Nem voltam eléggé önmagam. Én nem ezért vagyok itt. Nekem vigyáznom kell rá. És most sajnos mérföldekkel túlléphettem egy vonalat.
Lassan húzódok el tőle és ő lassan nyitja fel a szemeit. Hát csukva voltak? Talán mégsem voltam annyira idegen számára.
Aztán szóra nyitja ajkait és libabőrös leszek azonnal ahogy a csontomig hatolnak a szavai. Fáj. Hogyne fájna. Mint egy gyerek amikor megtanul búcsúzni. Csak nézek némán. Kissé talán értetlenül mégis lyukat üt a mellkasomba a felismerés, hogy mennyire nem volt helyénvaló a tettem. Nem mondok semmit. Hogyan is tehetném... a torkom azonnal összeszorul és képtelen vagyok még bocsánatot kérni is. Pedig úgy érzem kellene.
Lassan kelek fel a földről és még segítek neki lefeküdni az ágyba, ha engedi... vagy ha igényli.
-Próbálj meg pihenni.
A hangom nem hagy cserben. Nem bicsaklik meg. Nyugodt és kimért... mint bármikor máskor.
Aztán sarkon fordulok és magára hagyom a csendben.
Hibáztam. Méghozzá igencsak nagyot.
Van itt néhány ruhám, így a fürdő rejtekében át tudok öltözni kényelmesebb viseletbe. Majd a kanapét választom. Halkan, szinte suttogásra állítom a tv-t. Valamire szüksége van az agyamnak, hogy elterelje a gondolataimat. Már, ha ez egyáltalán még lehetséges.
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#31TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2020 1:58 am

Felkel... nem mond semmit, és nem cselekszik. És én nem tudom eldönteni hogy ez jó e. Nem tudom eldönteni... hogyan is magyarázhatnám el neki, hogy nem akarom hogy egy beteg ember mellett kelljen szenvednie. Nem akarom hogy sírnia kelljen. Hogy hiába szeretnie. Nem akarom... de itt a végére futok az érveknek. Talán nincs több érvem. Talán a többi is csak kitaláció, csak védekezem, de még magam sem tudom miért is igazán. Hisz ő Sophie! A legaranyabb teremtés a földkerekségen, mégis... talán épp ez nem hagyja hogy engedjek neki...

Lefekszem, engedelmeskedem ahogy fektet. Ahogy betakar. Mindvégig csak a homályossá vált képét figyelem. Tudom hogy holnap újra látom. Tisztán.. és ragyogóan, remélem! De most.. ahogy betakargat, hálát érzek felé. És már nem csak hálát... Ezt már biztosan érzem. De igyekszem takarékoskodni a gondolataimon. Úgy talán nem kínoz a bűntudat.
És talán... néhány emlékbe burkolózva az utolsó percekben aztán elhagyom ezt a világot.
Persze csak fejben.
Hogy egy új nap, másnap újult erővel ébresszen.
Egy sokkal kellemesebb nap.
Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#32TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2020 9:05 pm

Az első napsugarak keltenek. Szinte vágyom a fejfájásra, de mérhetetlen csend honol a testemben. Csak egy kis bűntudat lappang bennem. De semmi más. Főzök egy kávét... egy mérhetetlenül erőset, hogy aztán összeráncolhassam az orromat már az illatától is, felöntsem egy fél liter tejjel, és vagy 6 kanál cukorral. Gyűlölöm. Mégis annyira szeretem. Kimegyek és a teraszon kortyolok bele. Libabőrös leszek a hűvös levegőtől, de a nap sugarai már lágyan cirógatnak a hajnalban. Elintézek egy telefont, hogy otthonról hozzanak néhány holmit és igen... van az kontaktom, aki hajlandó erre hajnali 4-kor is.
A hívás után persze visszavonulok a nappaliba. Magamra húzom a takarót és csendesen kortyolgatom a kávémát miközben valami butaságot nézek. Rajzfilm... de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy gyerekeknek szánták. Még nálam is hamar kicsapja a biztosítékot, így valami mást keresek. Az értelmetlen kapcsolgatás talán kielégítő program lenne ha nem zúgnának túl hangosan a gondolataim. Aztán mégis találok valamit. A halott menyasszony már régóta az egyik kedvencem. Kissé késve csatlakozom be, de még pont jó ahhoz, hogy ne bosszantsam magam majd egész nap ezen.
Pont elfogy a kávém mire jön egy sms, miszerint megérkezett a holmim és már a saját kocsim is a felhajtón parkol.
Csomag átvéve és a film után le is zuhanyzok. Szűk sötétkék farmert veszek föl és egy egyszerű fekete trikót. Aztán a változatosság kedvéért vissza a takaró alá a kanapén. Szerintem ezt egész nap képes lennék produkálni.
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#33TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 3:08 am

Könnyű másnap ébreszt...
Könnyed.
A nap melengető sugarai hirtelen érik el a szememet, először bántó.. hogy fel kell ébredjek, de aztán jóleső a kellemes.. fájdalommentes ébredés.
Elmosolyodom.
Talán meghallgattak az Istenek..
Talán csak újabb hosszabbítást ítéltek, akárhogy is, jólesik ez a kellemes nap.
Már most, reggel...

Lassan lehúzom a takarómat, az eszembe ötlik a tegnapi nap. Az este. És az árnyékként betörő elúszó képek.. Mégsem merek hinni nekik. Talán csak megcsalatnak. Talán csak egy álom volt... szimpla zajló képzelet... Mégis hamar váltok ruhát, valamit ami sokkal kényelmesebb, mint a tegnapi, messziről öltönyfélének tetsző összeállítás.

A kellemes viselet.. Talán épp ez hiányzott mielőtt kilépek, és ott találom, elnyúlva a szokásos helyen. A pamlagomon.
Belső mosolyra késztet.

- Jó reggelt... - csak gyengén engedem. Nem mert bármi fájna, most.. vagy esetleg a félelem ereje vett volna rajtam előzékenyen tüzet, hanem egyszerűen nem akarom hogy zavarjam. Abban.. amit éppen tesz, még ha az az újonnan általa vásárolt televízió nézegetése is. Emlékszem mit össze nem győzködött hogy vegyünk egyet! Kérdeztem én: A sivatagba.. minek!?? Nem többet ér az éjszaka?? Az égen elterülő csillagok hada?? De ő ragaszkodott hozzá. Azt mondta.. épp itt az ideje, hogy ha személyesen nem is, de legalább közvetve lássam a világot. Különben nagyon bezárkózom. Talán a fejembe.. És igaza volt.. Volt hogy már megesett velem.
De én akkor se néztem annak a nyavalyának soha, egyetlen képkockáját sem.
Valahogy nem az én világom...
Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#34TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2020 5:34 pm

Halk lépteit szinte meg sem hallom. Álom és ébrenlét között lebegek. Nem kifejezetten szeretem egyébként a televízió előtt eltölteni az értékes időt, de vannak azok a napok, amikor egyébként semmi másra nincs szükségem csak színes képkockákra és hangokra, amik elterelik a gondolataimat a valóságtól. Szeretek... néha egy kicsit haszontalan lenni a sok pörgés után.
Most is... annyira elmerülök a csendes létezésben, hogy szinte meglep a hangja. Nem rezzenek össze, de váratlanul ér. Lassan egyenesedek fel és tekintetem azonnal rá tapad. Sok dolgot kell egyszerre felmérnem... vajon haragszik-e... egyáltalán emlékszik-e.... és a legeslegfontosabb.. jobban van már? A távirányítóért nyúlok és azonnal kikapcsolom.
-Jó reggelt.-csendes a hangom, mert nem tudom, hogy milyen állapotban van. Próbálok jeleket keresni... de szemeim még fáradtak.. elmém pedig zsibbadt.. vagy talán csak kivételesen tőle szeretném hallani, hogy meg tudja-e osztani velem, hogy milyen állapotban van... fel tudja-e rendesen mérni az állapotát.
-Jobban vagy?-hangom egy kicsit erőtlen, de csak a sok történés miatt. Belül pedig szorongok. Tudni akarom, hogy tombol-e benne harag, megbánás bármilyen negatív érzés velem kapcsolatban. De nem rontok ajtóstul a házba. Sosem tettem. Nem így neveltek... bár bevallom, sokszor jelent problémát féken tartani egyébként elég heves alaptermészetemet. De most vigyázok vonásaimra. Minden előtt az érdekel, hogy milyen az állapota.
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#35TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2020 1:22 am

Kattan a zajgép, és jóleső csönddel tölti be a körülöttünk beállt teret. Hogy jól esik e?? Jobban... Sokkal jobban, bár hogy zavarna, neki sosem említettem, nem venném el tőle a virrasztással töltött szórakoztató perceket.
Így is hálás lehetek, hogy egyáltalán itt van velem.

- Köszönöm.. tökéletesen.. - bólintok. És mellé kijár az a mindig nekiszánt szikrázó mosoly, ami nem mű, nem is kényszerített, csak a valóban könnyű napok melléklete, és én szeretem az ilyen napokat.... Egyre kevesebb van belőlük.

- Te..? - hagyom a kérdést csak részben nyitottan. - Kellemesen aludtál? Mondtam már hogy miért nem rendelsz ide egy kényelmesebb fekhelyet.. - már megint az aggódás. Leszokhatnék már róla végleg.... Ezért hamar észbekapok.

- Úgy értem... - ráncolom a szemeimet - Talán kellemesebb lenne... - és újra nyitok, alig a közelében, alig mellette, de minden szavát komolyan gondolom.
Hálás lennék, ha már tesz értem, ő se szenvedjen hiányt.
Semmiben!

Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#36TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2020 7:02 am

Hogy miért tiltakoztam az ellen, hogy legyen egy saját ágyam? Azért, mert az jelezte azt a pontot ahonnan folyamatosan szüksége lenne rám. Ez nem megterhelő lenne, hanem az egészségének az állapotát jelezné, hogy már tényleg kellék a mindennapjaihoz. Eddigis mellettem... Csak éppen a folyamatos egyeztetések és egyéb munkával kapcsolatos teendők miatt. Most azonban már ténylegesen NEKI van szüksége rám és nem pedig a művésznek. De talán tényleg itt az ideje, hogy ideköltözzek. Egyébként sem szerettem magára hagyni őt, de azt is tudtam , hogy sokszor igényli a teret. De majd erre is kitalálok valamit.
-nem olyan szörnyű, mint amilyennek tűnik...de a napokban intézni fogok magamnak valamit.-mosolygok rá halványan.
- sajnálom amit az este tettem. Tudom, hogy nem lett volna szabad... Megcsókolni téged... Csak.. nem is tudom... – általában olyan ügyesen bánik a szavakkal... Hiszen ezért is vett fel. De most. Mint egy kis csitri csak hebegek és habogok neki.
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#37TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 2:55 am

Csak biccentek. Valamiért.. megnyugtató a tudat, és nem tudom hogy az e, hogy ha itt tölti az éjszakát, a lehető legnagyobb kényelemben teszi, vagy éppen az.. hogy itt van velem.
Még magam sem igazodok ki ezen a részleten...

Ám aztán hirtelen témát vált, és én...
...soha nem az az ember voltam aki bármiben is kerttel.

Közelebb lépek, de.. alig messze tőle, a konyhaasztal melletti széken ülök csak meg.
Talán nem lenne jó ötlet mellé ülni.

- Sophie.. - egész nehezen kezdek bele - nem mondom azt hogy nem esett jól a közeledésed. De .. - csak igazat beszélek - nekem már befellegzett. És nem akarok senkit sem magammal rántani. Így is.. rengeteg dilemmát okoz az, hogy folyton mellettem vagy. Ahelyett hogy szárnyalnál... Egy megtört embert látsz. Mindig... A legrosszabb napokat is, és ez félek idővel tönkretesz.

Csak kitartok a szemeiben, és nemteljesen hiszem azt hogy bármit is elmondtam. Hogy mindent elmondtam amit szeretnék... De hogy tényleg bánom e?? Valahol biztosan. Belül. De igazából.. átkozottul jólesik hogy van itt valaki mellettem. Hogy ő van itt.. hogy segít.. hogy bízom benne.. senki másban nem bízhatok..
Hogy megédesíti nekem. Ezt az utolsó néhány keserű évet. Vagy hónapok?? Csak a Nagy Szellem tudná megmondani. Vagy talán még ő sem.
Így csak élvezem ameddig lehet.
És igen, élvezem vele.

Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#38TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2020 7:36 am

A bűntudat emészti.
Ismerős gondolatok szokatlan környezetben. Annyiszor hallottam már a szájából ezt a félelmét, hogy talán már megszámolni sem tudom. Én azonban tudtam mire vállalkozom. Ő pedig tudta, hogy kit választ, amikor felkért erre a munkára... Így nem érzem jogosnak, hogy ezt rendszeresen a lelkére veszi... Valahol mélyen azonban megértem a vívódását. Ismerem a gondolatait. Tudom, hogy szereti a közelségem, de ezt önzőségnek éli meg... Még akkor is ha mellette többet élhettem, mint eddig bármikor.
-Ez nem igazságos... Élettelen, esélytelen öreg embernek billogoztad meg magadat... Korunk egyik legnagyobb hatású művésze vagy.. és lehet, hogy te már feladtad de én nem. Meg az orvosok sem. Mindenki az életedért harcol... Te meg belesüllyedsz a feladásba.
Már lassan temeti magát miközben mindenki a megoldáson dolgozik... Hogy még élhessen.
- Akár akarod akár nem én szeretlek téged... És én nem fogom feladni a reményt... És a lehetőségemet sem arra, hogy eldönthessem nekem mi a szárnyalás...
Remélem ért engem. Remélem jól mondtam el. Én ne fogom elhagyni az utolsó percig... Legyen az 2 nap 2 év vagy egy fél élet múlva. Nem számít. Én már döntöttem. És tudom hol a helyem.
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#39TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2020 4:08 pm


Jól esnek a szavai.. Talán... És jogosak is... A jobb napokon én is képes vagyok hinni benne, hogy lehet ez másként, de egyre ritkábbak a jobb napok. És van amikor elveszíted a reményt...

Megdörzsölöm az arcom, de csakmert a kételkedés tüze éget. A döntéseké... A szavaié... Az elveké, amiket azt hittem eldöntöttem, de ő mégis képes felborítani a világomat. Talán épp ezt szeretem benne.. Talán éppen ezért szeretem...
Mégsem hiszem azt hogy ez bármin is változtatna..

- Sophie.. - kezdek bele, de nem is igen tudom mit mondhatnék. Talán győzködnöm kellene... Talán elmagyarázni, mit miért teszek. Talán egyszerűen csak hagyni.. hagyni az önmaga igazságában, és megtartani magamnak a sajátomét...
Miért olyan nehéz minden...
Azután mégis megtalálom a szavak végét.

- Megbeszéltük már számtalanszor, miért nem akarom a műtétet.. - hogy ez a meggyőzésről szólna?? Korántsem. Talán csak akarom hogy tudja.. tisztában legyen vele, hogy vagy ezernyi dolgot megtennék, de az, hogy újra kisgyermekként éljek, megölné az önbecsülésemet. Szétmorzsolná... Azt aki vagyok.. A lényemet. És nem vállalhatok ilyen fokú kockázatot.
Akkor inkább a biztos halál.

 
Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#40TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2020 6:09 am

Minden alkalommal, amikor a műtét szóba került egy ingoványos lápban rekedtünk... Legalábbis én. Ő megváltó módjára elsétált a bizonytalan talaj fölött... Sosem pillantott le... Sosem pillantott hatram mindig is féltem a halált. Bizonytalanság lengi körbe és ez egy olyan embert , mint én teljesen megrémít. Talán rá kellene hagynom ... Az ő döntése... Az ő élete.... De mégsem hagy nyugodni a gondolat, hogy feladom a harcot és ketten ülünk a páholyban, miközben őt bármikor elvehetik tőlem.
Ahogy kiejti a nevemet a szívem bele szakad. Tudom mi jön. A méltóságát félti. De a büszkeség nem lehet erősebb az élni akarásnál. Vagy tévednék.
-és inkább elhagysz engem és a munkádat.. mindent amit felépítettél.
Kirúghatott volna számtalanszor. De sosem tette. Szerintem azt akarta , hogy az én döntésem legyen mert tudja, hogy mennyire megharagudnék ha ellökne magától. Mégsem tudom csendben viselni az ő döntését... Mert abban én hamarosan elveszítem őt.
Felkelek a kanapéról és odasétálok hozzá... Elé...
Letérdelek és karjaimmal feltámaszkodok a combjaira.
-ne válaszd a halált helyettem...
-még pár orvossal beszéljünk ... Kérlek...
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#41TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2020 5:11 pm

"és inkább elhagysz engem és a munkádat.. mindent amit felépítettél."

Nem is a munkám fáj... Nem is az amit itthagyok. A művészet ÖRÖK! Leigázhatatlan és felbecsülhetetlen és mindig érkeznek új emberek! Sokkal inkább fáj az ő hiánya... A veszteségé.. A bizonytalanságé.. Hogy ott.. ha talán mégsem a vége főcím fogad, talán magányosságba hajlom a nem-létezésben. Talán hiányozni fog a hangja.. A nevetésének csilingelése.. A csalfa szemei amikor vidám csíkba hajlanak, azok a boldog.. nagyszerű.. pillanatok, amiket látatlanban ő ad nekem. Soha nem mondtam el neki ezeket. Nem is akartam hogy tudjon róla...

Talán valamit mondanom kéne. Már sötéten csiklandozzák a számat szavak, de még sikeresen kényszerítem. Ám amikor felkel, és közelebb lépked.. ahogy elém telepszik, és én a szemeimmel mindvégig csak követem, befészkeli magát egy gondolat.
Ez a nap.. talán mégsem lesz olyan (remélten) könnyed...

- Bár mondhatnám hogy osztozni tudok a reményedben..

Mégis a kezem enged. Neki nem parancsolhatok, felemelkedik, és lágyan, kedvesen az arca oldalára fűzöm fel. Csak csendesen siklik tovább, az álla alá, már ha tud, finoman, érdes ujjaim közé kényszerítve.
Néha egy tudatlan kislánynak látom őt... Néha éleseszű, magasztos nőnek, aki ha én nem leszek, biztos vagyok, képes lesz meghódítani a világot. Talán csak a létezéssel húzom az elkerülhetetlent!?? Talán csak akadályként állok. Néha ez is megfordul a fejemben. De sokszor.. Többször.. leginkább hálás vagyok.
És nem tudom hogyan is cselekedjek...

- Ha nem lennél... már rég halott lennék.. - és ezt az egyet biztosan tudom. Legbelül érzem. Talán hónapok.. évek óta, ő volt az egyetlen aki vitt előre. Aki a múzsámmá vált. Akiért érdemes volt élnem...

És nem tudom meddig tart ki ez a reakció.
Talán könnyebb lenne elengednem.

Mindkettőnknek.

Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#42TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 3:02 pm

Végtelen üresség. Ez az amitől én igazán rettegek. A zsigereimben érzem, hogy a hiánya nem hagyna mást maga után. Emlékek? Boldogság? Aki veszített már el valami vagy valaki igazán fontost az életében az tudja, hogy minél boldogabb egy emlék.. annál élesebb szilánkokra törik, hogy aztán belülről szaggathassa cafatokra a lelket. Mégsem a fájdalomtól való rettegés sarkall cselekedetekre és harcra.. hanem az, hogy számomra nem létezik olyan élet, amiben ő nincs jelen.
Nem is tudom megmondani, hogy mikor történhetett. Mikor fordult át szakmai érdeklődésből személyes üggyé. Kiszállhattam volna. Bármikor. Ő pedig sosem kérdőjelezett volna meg. Most azonban mégis itt vagyok. Kérlelem. Újra és újra. Mert, ha nem tenném falatonként emésztene fel a bűntudat... és a sok mi lett volna ha... ha még egyszer rákérdeztem volna... ha találtam volna egy másik orvos... ha jobban ragaszkodom a gyógyuláshoz.. vagy legalább annak a reményéhez.
De jól tudom... nem kényszeríthetem. Ahogyan ő sem kényszerített soha semmire. Mindketten azért vagyunk itt, mert így döntöttünk... és semmi másért.
A remény már őt rég elhagyta. De én sosem fogom.
Keze pedig az arcomra siklik. Érdes. Az évek és a munka megkeményítették. Mégis hízelgő macskaként olvadok a bőréhez és hunyom le egy röpke pillanatra szemeimet, mielőtt újra találkoznék a tekintetével.
Az ujja pedig az állam alá siklik. Törékenynek érzem magamat. De ezt csak az ő közelében engedem meg magamnak. Más előtt ez maga lenne a lehetetlen. Tekintetem az övéhez kovácsolódik. Szavai pedig cukrozott citromszeletként ülnek meg a gyomromban. A nyelvemen még édes.. de van mögötte egy erős keserűség. A mankója vagyok. Ő pedig az én sziklám. Az egyetlen, aki miatt bármikor kihúzom magam és emelt állal megharcolok a nagyvilággal.
-Te és én.

-Én nem hagylak el. Akkor sem, ha te magad akarsz elzavarni. Hálás vagyok minden percért.

-Csak ne haragudj meg.. ha harcolni akarok azért, ami veled vagyok. Azért, akik mi együtt vagyunk.

A kezem megpihen a combján.
-Mindennap el fogom mondani, hogy mennyire szeretlek. Mert tudnod kell, hogy nem egy halványuló árnyék vagy.. hanem egy ember, akinek nem csak a művészete lehet az öröksége..
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#43TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2022 2:21 pm


- Sophie.. - fejben megforgatnám a szemeimet, de a külvilágban egy percig sem teszem. Tudom hogy igaza van.. Én is megtenném... Érte. Veszni hagynék álmokat, felülkerekednék, még ha tudom is hiába teszem. Úgyis a halál győzedelmeskedik.

Kezem visszaesik az arcáról, de a lábamon fekvő övén pihen meg. Szerelem?? Miről beszél ez a lány, nem lehet szerelmes... Egy halálraítéltbe nem... Egy haldoklóba nem... Fesztelen, pillanatnyi képzelgés, talán csak az érzelmei játszanak vele...
Ezért lassan csatlakozik az egyikhez a másik, és kezeim a combomon fekvő övéit ölelik körbe.
Csak hogy lehajolhassak hozzá. Részben.. Részben tudnom kell, hogy hallja amit beszélek.

- Sophie.. Te egy gyönyörű nő vagy... Okos... Elképesztő, és bárki boldog lehet ha csak látja a szemeidet.... Tudom... hogy utánam is képes leszel élni... Nem, megfelelni.. SZABADON! Nem szerethetsz... Engem már nem... Nincs értelme.... Érted..? - a hangom nem erőteljes vagy erőszakoskodó, csak épp nem veszekedik meg a tényekkel. Minden egyes ilyen nap, ajándék. Nevetéssel kell telnie, nem kínszerű búslakodással, siratni azokat a dolgokat, amik nem történhetnek meg... Mert nincsen létjogosultságuk. Ebben az életben nem, talán majd egy másik... egy következő, kegyesebb lesz. Talán előbb ismerem meg, talán kapunk, nyerünk, hosszú perceket, éveket, együtt.
Talán...  
Ez az egy ami éltet.
És most, az ő mindent elsöprő mosolya.
Minden egyes emlékemben.

Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#44TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2022 5:13 pm

Mégis melyik szerelmes költeményben támaszkodtak valaha észérvekre? Mégis mióta kell, hogy egy ilyen bensőséges érzelemnek racionális alapja legyen? Nem pontosan erről szól az egész? A megmagyarázhatatlan vonzalom, amikor a lélek társra talál. Mindegy, hogy kiben. Az én keresztem ez, hogy én őt szeretem minden körülmény ellenére. Minden észérv ellenére. Minden tiltakozása ellenére. Megmagyarázza. De sosem mondja, hogy ő ne szeretne engem. Mégis mi másért lehetnék én mellette? Mégis mi másért nem keresett mást helyettem? Könnyebb dolga lenne. Hiszen egy szakmájában profi értékesítő/szervező/kapcsolattartó nem térdelne a lábai előtt úgy, ahogy azt most én teszem. Mégis kezei közé fogja az enyémeket. Próbál eltolni magától puszta szavakkal, de a bőre az enyémhez simul és a szeme haloványan ugyan, de csillan még néha értem.
-Én téged szerethetlek csak igazán.. szabadon.-ezt senki sem veheti el tőlem. Még ő sem. Hiszen ő is tudja. Még nem született meg az az ember erre a világra, aki engem korlátozni tudna. Az akadályokat megugrom. A kalitkából kitörök. A láncok közül pedig egyszerűen elillanok.
-Mondcsak.. ha te így látsz engem akkor magadat miért nem tudod? Több vagy, mint amit valaha beismertél... nem szürkülsz és nem halványulsz... A feladásod ellenére.. te még ott vagy bent.. bárcsak egyetlen pillanatig láthatnád magadat az én szemeimen keresztül...
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#45TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2022 4:15 pm

Olyan sokszor képes lenyűgözni... Csak egy mozdulatával... A lényének egy villanásával... A nevetésével...
Most mégis a féktelen reményével nyűgöz le.
A kitartásával.
És én nem tudom meddig leszek még képes ellenállni.
Hisz szeretem... Tudom jól. Talán már túl régóta tudom, érzem, csak épp elrejtettem. Még önmagam elől is, hisz ez az érzés lehetetlen... nem élhet.. Nem létezhet, egyszerű képtelenség, és én...
Messzemenő sóhaj tör ki a fogaim közül.
Ettől még...

Elereszti a kezeit a kezem, és helyette... Az arca két oldalára simulnak fel. Muszáj hogy a szemeibe nézzek... Csak egy pillanatra, csak egy rövid időre, amíg elmosolyodnak bensőmben az érzések, de csak... ahogy az arca a tenyereimben pihen és én közeledem, csak a homlokára csattan, egy mindent elmondó csókom fel.
Ez nem csak hála.... ez sokkal több ennél... És ahogy lassan összeszűkülnek a szemeim, végtelen csíkká húzva el, ahogy eleresztem, végül, muszáj hogy néhány szót engedelmezzek.

Csak néhány szót.

- Te vagy a mindenem...

És igaz. Mert igaz.
De ettől még...

- Sokkal többet adsz nekem mint bárki... valaha... és részben TE vagy a művészetem... A gyönyörű múzsám vagy... - fut fel... végig, jobb kezem öt ujja simítón az arcán - egy inspiráló angyal... Barát... védelmező... És talán sokkal több is annál. - nyelem meg.

- Soha nem tartanék itt nélküled, és ezt biztosan tudom.
TE vagy az aki miatt még létezem..
- görbül félszeg mosollyá a szám sarka az elképzelésben.

- És köszönöm hogy kitartasz mellettem... Mindvégig... - ezt már csak alig párával lehelik a számból a szavak, mégis tökéletesen megérthet.

- ... De nem lehet... - ezt viszont már sokkal kevésbé meggyőződéssel engedem. De nemlehet. Nem.. lehet.
És valahol tudom is hogy miért... nem.

Mert én képtelen vagyok megadni neki azt, amit megérdemel.

Vissza az elejére Go down

Sophie Prevot

Sophie Prevot

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Értékesítő, Fotós
Location : Las Vegas
Posts : 20

#46TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 29, 2022 4:11 pm

Hogyan olvadhat és fagyhat egyszerre az emberi lélek? Fagyosan fortyogva lángolok érte és akár egy gyermek remegek a megerősítéséért. A viszonzásáért. Ellök a szavaival miközben a lelke magához ölel és elfogadja szellemem felé nyújtózó karjait, de a józan ész távolsággal fenyeget. Elenged akár az evilági életét mégis ragaszkodva jelen van, hiszen a művészete még mindig él. Alkot. Ő pedig mindig így élt. Az alkotásban. Valahol magamat is annak érzem. Az ő alkotásának. Mi volnék én a közös évek nélkül? A közös harcok nélkül? Valami sokkal egyszerűbb. Valami sokkal alantasabb.

Homlokomra simulnak ajkai. Én pedig lehunyom a szemem. A kegyelemdöfésre készül a lelkem. 4 szó. Te vagy a mindenem. Visszahangzik. Résnyire nyílnak az ajkaim. Meg kell őt mentenem. Ajkait nézem ahogyan megformázza a szavakat.
a mindenem.
a művészetem.
a múzsám.
angyal.
barát.
védelmező.
talán sokkal több annál.

Mégsem enged. A beismerés ellenére. Nem enged közelebb. Tudom, hogy miért. A meggyőzödése, hogy ő nekem már semmit sem adhat. Csalfa, bekövült rögeszme. Talán fel kellene adnom. Talán csak emelt fővel el kellene őt kísérnem az általa kiválasztott úton.
Megremegnek a szempilláim ahogyan megnedvesednek a szemeim. Nem lehet.
Tekintetem elszakad az arcától és beleforgatom az arcomat a tenyerébe, hogy gyengéd csókot lehelhessek a kezébe.
Lassan felállok.
-Értem..-nem mondok más mert nem bírok.
Magamhoz veszek néhány ruhát és eltűnök néhány percre a fürdőszobában.
A fürdőben farkasszemet nézek magammal. Visszaigazítom a fellibbent elemeit a páncélomnak a lelkem köré. Sminkelek. Átöltözök.
E-mailek hada vár a telefonomban. Sok a megkeresés a tegnapi bemutató után.
Amikor kilépek a fürdőszobából a telefon a fülem és a vállam közé szorulva. Valaki beszél a túlvégen és próbálom megjegyezni a szavakat miközben az előzőleg használt ruháimat elpakolom a szekrényembe.
Hümmögök és egyetértek, valamint megköszönöm a dicsérő szavakat Fenrir nevében is. Amikor végre letehetem a telefont megkeresem Fenrirt.
-Be kell mennem néhány órára a városba... van egy-két megbeszélésem.
-Sietek majd vissza hozzád.. van szükséged bármire?
Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#47TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2023 5:30 pm

Annyira szeretném, ha minden más lenne... Ha minden egyszerű... Az élet... a képzelgések, az engedékeny jelenlét. Szeretném ha nem ilyen fafejű volnék. Ha engednék... A hívó szónak, az érzésnek ami őelőtte még soha.. de soha nem jelent meg az életemben, és most már annyira elkésett... Mégis képes vagyok még mindig az eszemre hagyatkozni.
Átkozott kötöttségek...

- Köszönöm.. - suhogok csak ennyit, és talán tényleg hálával élek. Hogy nem kell magyarázkodjak. Hogy nem kell elmagyarázzam, szavakkal... tettekkel.. mennyire is nem vagyok képes arra, amit ő megérdemel. Megadni a szerelmet. Ha nem is lélekben, mert attól tengernyi ló se foghatna vissza, de testileg. És jól tudom neki mi az ami jár...

- Köszönöm. - csak a fogaim alatt szürcsölöm, de talán csak önmagamnak teszem. Lévén már záródik is a fürdőszoba ajtaja, és én ottmaradok, egyedül.. hálásan... mégis a szokásos magányossággal az éterben.
És igen, hálás vagyok ezért neki.
Hálás.

Még mindig ott ülök, ahol tettem, amikor újra nyílik az ajtó. Azon gondolkodom mit tehetnék másképp. Hogyan könnyíthetném meg? Neki. Kérjek másik ügynököt? A rendszer nem ellenkezne, a legnagyobb pénzeket keresik a munkásságomon, mégis visszatart valami ismeretlen. Talán a tény.. hogy akkor többé nem láthatom.
Így hát megmakacsolom magam.

- Rendben. - biccentek, miközben felállok.
Ma.. nem esik nehezemre semmi sem. Kivéve hogy elengedjem, de ez minden egyes nap ugyanolyan nehéz. Mégis jeleskedem a meglépésében.

- Nem, köszönöm, megvagyok. - biccentek ismét. - Talán kimegyek.. A hátsó udvaron akad némi anyag, valami kerülgeti az elmém. - és most nem a fájdalom az. Nem a szokásos fájdalom.
Indulnék, de még valamit még létfontosságúnak érzek.
Így megtorpanok, és alig két lépés megtétele után, félig visszafordulok.

- És sophie...! - találok a szemeibe - Köszönöm. - biccentek. Azzal megindulok a hátsó ajtón kifele.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#48TémanyitásTárgy: Re: Szó-kép-zene   Szó-kép-zene - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Szó-kép-zene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Hotelek, kaszinók-