HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Külvárosi kocsma
by Dylan Osborn Pént. Dec. 15, 2017 8:28 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Dec. 13, 2017 8:00 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Dec. 10, 2017 1:37 pm

» Micromed iroda
by Alexander Montgomery Vas. Dec. 10, 2017 8:14 am

» Jazz meg az
by Henrik Ibsen Troy Szomb. Dec. 09, 2017 3:03 pm

» Skye Rossum
by Tyler Christiansen Pént. Dec. 08, 2017 9:40 pm

» Breaking News: Malice In Wonderland
by Henrik Ibsen Troy Pént. Dec. 08, 2017 12:44 pm

» San Francisco utcáin
by Henrik Ibsen Troy Pént. Dec. 08, 2017 12:11 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

I came here for money, but I can be your fangirl too

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : DJ

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   Pént. Szept. 22, 2017 12:27 am

Emlékszem gyerekkoromban amikor megcsapott az első ütem... Anyám mesélte mindig, a kérésemre többször is, benyomta a tv-t.. már azt se tudom ki volt a kedvence, de egyszerűen táncraperdült... És én csak nevettem...
Vigyorogtam, azt mondja. Egészen a következő percig, amikor valahogy ösztönösen, ütemszerűen ritmusra kezdtem el rázni a fenekem..
Pelenkában voltam...

Akkor 3 éves voltam, ma már sokkal több. De a dolog nem változott. Az érzés.. az ütem... bármi ami csak egy kicsit is dübörgő, robbanásszerű rezgések hadára emlékeztetett egy pillanat alatt megfordítja a világot.
Bennem..
És valahogy most is kezdtem elveszíteni az irányítást...

Az.. hogy az a három akármi.. vagy ki is tudja mennyi volt már, mennyire veszi közreműködését az egészben, az most egy percig sem érdekelt. Nem is igazán tudtam volna megfejteni, a világ kitárult, hirtelen vágott mellbe a nem-megszokott, az újdonság szele, és én úgy tűnik tárt karokkal üdvözöltem. Még a lányt is, pedig be kell valljam, nemsok lány volt még a kezeimben, még ha több mint sokan is akartak, csak én...
És akkor a keze felfűződik a tarkómon.

Belevigyorgok, de esküdni mernék rá nem is érzékelem, de amikor fordul...
..a hozzám tapadó hirtelen domborulatok hirtelen vágnak keresztbe mindent.

Lefagyok. Ezt biztosan, talán meg is állok, megfeszülök... érzem. Minden egyes négyzetcentijét, és nem mondom azt hogy nem esik jól, csakhát...

Hirtelen törnek fel belül az érzések.

Olyan érzések, amiket nem biztos hogy láttatni akarok.

HOPPÁ!

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ákombákom

TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   Pént. Szept. 22, 2017 9:35 am

Jerome "fuckin' cute" Brightman

Én ebben a világban nőttem fel. Nem létezett más. Csak a korlátok nélküli szabadság. Hol áldás hol átok. Nekem mindenki csak egy állomás volt, minden hely csak egy új lehetőség, de stabilitás hiányában a kötődésre való hajlam is lassan halálsoron végezte a kis lelkemben. Már ami maradt belőle. Ő olyan tiszta volt, olyan ártatlan. Valószínüleg viccesen nézhettünk ki egymás mellett. Mint az ördög, amint egy angyallal keringőzik. Lassan oldódott az ujjaim között, de még mindig annyira törékenynek tűnt az egész, hogy egy kicsit úgy éreztem, hogy lábujjhegyen mozgok körülötte. Ennek nem kellene ennyire komltikáltnak lennie. Ez egy ösztönös dolog, de lehet, hogy már én komplikálom túl egyszerűen.

Elmosolyodik végre. Ekkor pedig én is elengedem az aggodalmam, de talán korai volt, hiszen amikor megfordulok kezei között hirtelen megszakad minden. Mozdulatlanná dermed mögöttem. Mintha elvesztettem volna. Felé fordulok és kérdően vonom fel a szemöldökömet.
-Mi a baj?-Kérdezem a füléhez hajolva és a kezem visszatalál a vállára. Remélem azért semmi rosszat nem csináltam, hogy ennyire megszeppent tőlem szegény.

Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   Csüt. Okt. 05, 2017 6:25 pm

- Nem, semmi csak... - hebegek. Érzem, hogy hebegek. Csessze meg, ennek nem így kéne történnie..!

- Kereshetnénkcsak... - a füléhez hajolok - csak valami nyugodtabb helyet?? - na igen, az kéne. Fáradtság.. izgalom.. kimerültség vagy egyszerűen beijedés?
Vagy ezer dologra foghatom, de jól esne most...
Valami más.
Valami nyugodtabb, és ha lehet nem vagy ezernyi emberrel körülöttem.
Valami személyesebb.
Talán..

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   Hétf. Okt. 09, 2017 9:35 am

Kissé kétségbeesetten kutatok tekintetében. Nagy katyvasz az egész és szegény önmaga sem talál rá a saját világára. Hebeg habog, nem tudom, hogy most éppen magyarázkodni készül vagy hányni, de valamiért nem érzem, hogy jó vége lesz a dolognak. Mégis pozitívan kell csalódnom, mert a fülemhez hajol, mintha csak segítséget kérne. Természetesn ha már nem akar maradni, akkor indulunk tovább valami csendesebb felé. Ezt most kifejezetten nem értem. Vagyis értem csak félreérteni nem akarom.
Bólintok. Az lesz, amit ő szeretne.

Finoman fogom meg a kezét. Mostmár két gondolattal óvatosabb vagyok vele. Talán még tapasztalatlan ahhoz, hogy bármit is tudjon kezdeni velem, bár szakmájából adódóan ezen igencsak meglepődnék. Keresztülvezetem a tömegen. Ki az utcára. Ahol már le is intek egy taxit. Ha már ő is beszállt megadom a saját címemet. Közben pedig megy egy sms a lakótársamnak hogy nagyon gyorsan tűnjön el onnan.
-Jobban vagy?-kérdezem amint elküldtem az üzenetet és lezártam a telefont.

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   Hétf. Okt. 09, 2017 1:10 pm

Belefűződik a kezembe. A kezemre nézek, érzem. Jólesik. Még akkoris, amikor húzni kezd, és én csak belső mosollyal reagálok.
Kívül.. lihegek. A hőség.. a meleg.. a tamtamoló vérnyomásom és a szívem... Lassú fojtogató érzés kap el, de mire kiérünk a tömegből, útját állom.
Újra nyelek.

Azt hiszem megállunk. Azt hiszem csak behúzódunk valami.. helyre, vagy mittudomén, de helyette újra az ajtó.. megint az a nagydarab, csak kóborat pillantok fel, ahogy az meg végignéz, nem ismeretlen neki a szituáció.
És már ottisegy... TAXI!??

A szemeim révednek, de már meg is áll, nyílik az ajtó, a lány meg vagy betuszkol, vagggy... magamtól teszem, ez a rész már kiesett, de már csapódik is a hátunk mögött.

Egy cím. Ezt még biztosan hallom hogy elhangzik, a szemeim ráncolnak, a fejem kába. A fülemben még mindig dübörög az az előbbi.. isteni ütem, de útközben valahogy fogni is próbálom a történéseket, MEGÉLNI! Vagy legalábbis csak némileg realizálni a részleteket, és nem úgy haladni mint egy bamba borjú...
Bólogatón.

Aztán mégis a hangja vág félbe. A.. próbálkozást.

- Hm?? - kapom oda a fejem, némi fáziskéséssel reagálok. - Ühüm... - nem túl meggyőző, na MÉGEGYSZER! Torkot köszörülök - Igen,csak.. - kezdem dörzsölni a homlokomat - kicsit összezavarodtam. - és SIKERÜL! Egybe. HURRÁ!
De aztán ránézek.

- Hova megyünk??

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   Csüt. Okt. 12, 2017 7:16 am

Kimenekítem. Mintha csak kötelességem lenne. Végülis az. Nélkülem a közelébe sem keveredhetett volna ilyen helyzetnek. Mindenesetre bűntudatom semmiképp sincs. Minden fiatal megérdemli, hogy legalább egyszer az életben istenesen szétcsapja magát és egy vadabb énje bőrét próbálgassa magára. Ráadásul ő annyira makulátlan.
Gyorsan kell döntést hoznom. Dönthettem volna a maradás mellett, de igazából ott lebegett a lelki szemeim előtt, hogy 1 óra múlva majd kidől, rosszul lesz és akkor valahogyan ki kellene rángatnom Jerome Brightmant, anélkül, hogy különösebb feltűnést keltenénk. Esélytelen. Konkrétan esélytelen lenne a szituáció, így amilyen gyorsan lehet én meg is próbálom semmisíteni ezt a fajza forgatókönyvet, amitől szerintem jogosan tartok.

Ő pedig nem ellenkezik. Követ. Én pedig megint 5 évesnek érzem magam, aki szaladgál fel-le és a kezénél fogva próbálja maga után vonszolni a szüleit. Ők pedig hagyják. Pont, mint Jerome.
Beülünk a taxiba. Nem kérdezem meg, hogy merre szeretne menni, nekem tökéletesen elegendő volt az előző segélykiáltás. Leadom a címet. Alig 10 perc az út innen.
Próbálja rendezni a kis gondolatait. Nehezen, de végülis sikerül neki. Aztán jön a kérdés. Tuti pánikolni fog. Vagy nem, mert igazából még a kérdésre is nehezen ment a válaszadás.
-Hozzám. Van egy kényelmes kanapém, amin pihenhetsz egyet.-küldök felé egy bíztató mosolyt.

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   Pént. Okt. 27, 2017 5:36 pm

Hallom. A szavait, sőt, még a hangját is, csak az értelem az ami közben kerül egyet. Nem olyan hatalmas, de épp elég ahhoz hogy közben másodpercek teljenek el.
De azért ráncolom a szemeimet.

- Hozzád..? - kérdezek vissza, de nem is igazán tudom miért. Mi van abban?? Hozzá... Nekem oké.. Csak Dave ne lihegjen a nyakamba, ne szórja sorban a kötelezőket, és ne mondja meg most.. vagy akár a következő pillanatban mit és hogyan kell tennem.
Most tuti felborulnék...

A kocsi megáll, legalábbis azthiszem, de egyelőre nem mozdul semmi. Se ő, se én, és a másodpercek olyan lehetetlenül lassan telnek. Nem mintha bajom lenne vele, csak.. olyan FURA!

- Lehet hogy ha most eldőlök hányni fogok.. - minden előjel nélkül fordulok oda hozzá. Mondjuk nem mintha ez lett volna a legjobb szöveg, csajozós?? Vaggggy.. valami olyasmi, de egyelőre kibukott. Viszont ha továbbra is tartjuk az ütemet, egy percig se ellenkezem, megyek vele. Ahová.. és ahogyan, ő akarja.
Nem mintha lenne kedvem ellenkezni...

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   

I came here for money, but I can be your fangirl too

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2