♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 10:10 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 I came here for money, but I can be your fangirl too

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#51TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 1:38 pm

Az este folyamán először tartja velem a tempót. Sőt még egy kicsit azt is érzem, hogy én vagyok lemaradva tőle. Neki persze nagyobbat üt a cucc. Fent kilököm a nehéz vasajtót és már ő is ott támaszkodik a fejem fölött. Gyorsan villan át az agyán a sok inger, ami egyszerre tarolja őt le. Mintha most látna először színeket. Én meg nevetek. Aztán lecsukja a szemeit.. én pedig várok. Mire kinyílik előtte megint a világ már elé lépek és elkezdek hátrálni az emberek felé.
Szeretném lelassítani a másodperceket, hogy lebeghessen még.
Felé nyújtom a kezeimet, de hiába mozdul felém már hátrálok be a táncoló emberek közé és fenntartom azt a pár lépés távolságot, ami köztünk van. Az emberek között megállok és megvárom, hogy felzárkózzon hozzám. Ha odaért hozzám megfogom a kezeit és vele együtt nyújtózom az ég felé miközben a testem már mozdul a zene ütemére.
-Érzed ezt J? Ezért kellett megfognod a saját életed... mert amit most érzel... te azt adod az embereknek..-egy kibaszott életművész vagyok bassza meg. Bárkinek az életét képes lennék helyre tenni csak a sajátommal nem tudok mit kezdeni. De nekem talán ez a szerepen a világban. Utat mutatok, mint a kalapos... de mindig csak egy mellékszereplő maradok. De ezzel nincsen baj. Én boldog vagyok azzal az élettel amit élek... másoknak is segíthetek ebben.
A szemei alapján pedig ő most boldog. Még akkor is ha ez holnap fájni fog neki.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#52TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 7:16 pm


Hív... A teste.. Az egész lénye, a változó színek körülötte, és én magamtól megyek. Magamtól adom magam. Át... a kezeibe... Még ha nem is igazán érem el a kezeit, vagy elérem?? Annyira csapongó az érzés, annyira szárnyal bennem, elmosódik, ködös vihart képez, és csak ő.. csak ő az egyetlen ott a másik végen, aki bátran tesz ígéretet. Megígéri hogy biztonságban vagyok.. A dübörgő csendben, ahogy a fejem majd szétfeszíti a ritmus, lángol az ereimben, és a lány...
A bőrét felfokozottan érzem.. Mint a simogató selyem, a szabadságé... a tomboló vágyaké, az ellazulásé, feszélyezetten, mégis képes vagyok meríteni belőle..
És a hangja tompa szűrőként csapódik be a fülembe..

Felvigyorodok. Ennyit biztosan érzek. Az ujjaim belekapnak az övéibe, és ahogy vissza kétoldalt magunk közé térnek, érzem hogy megmozdul a testem. Rángatózik.. ráng.. Önmagától rántja magával a zene, és érzem ahogy tűzijáték játszik a szemeim mögött. Fékezhetetlen.. fékezhetetlen.. FÉKEZHETETLEN EGY ÉRZÉS!!!
És én mindjárt belehalok.

_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#53TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 8:22 pm

Most először mozdul önként felém. A kezeimért nyújtózik, de még nem ér el. Csak amikor már az emberek közé csalom őt. Amikor elnyel minket az emberi massza, akkor hagyom, hogy a bőre az enyémhez simuljon. A bőre puha és egy pillanatig azt érzem, hogy összeolvadunk. A saját hangom visszhangzik a fejemben. Folyékony mennyország... vakító gyönyörűség. Lassan engedem vissza kezeimet. Halkan nevetek egyet és akkor véglegesen elveszítem őt. Ugrál, táncol, vagy éppen csak dölöngél, de mindenesetre rátalál végre a színpad előtti világ lényegére is. A kezeit nem eresztem még a végén elveszítem a sztárocskámat. Azt ígértem neki, hogy vigyázni fogok rá. Szar lenne pont most szem elől téveszteni, amikor már kultúráltabban bír szórakozni.
Az övével együtt megy fel az én pulzusom. Olyan, mint egy boldog gyerek és ez irigylésre méltó. Én is ugrálok, dobálom a hajamat. Néhány pillanatig elhiszem, hogy a fiatalság örökre szól, hogy maradhatnánk így is... létezhetnénk így is. A rejtett átkeverések miatt a zene végtelennek tűnik. Csak remélni tudom, hogy a hajnal még nem talál ránk, de órákkal ezelőtt elveszítettem minden időérzékemet.
-J, Boldog vagy?
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#54TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 9:11 pm



- Boldog... BOLDOGVAGYOOOOOOK!!!! - üvöltöm, bele a vakvilágba, de észre se veszem. Csak a ritmus, a tamtam üt a fejemben és teljesen kitisztítja az elmém. Az égnek emelem a fejemet! Bele a levegőbe, a fölöttünk tornyosuló színes csillagok közötti simulékony ködbe, és tényleg... Most piszkosulboldog vagyok!!
A szemeim lecsukódnak, hagyom hogy magával ragadjon a zene, aztán...

... aztán összeesem.

Lekapcsolták a villanyt.
Valaki lekapcsolta.

_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#55TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 9:21 pm

Elájul. Egyik pillanatban még uralja a testét, a következőben, pedig egyszerűen kiterül a földön. A keze kicsúszik a kezemből, mert nem bírom őt megtartani. Két srác azonnal helyet csinál körülötte. Talán tényleg nem való mindenkinek a nyúlüreg. Néhány lány azonnal hisztérikusan sikoltozni kezd, én pedig hátrálok néhány lépést. Nem csukhatnak le miatta, de valamelyik idióta már tárcsázza a mentőket.
A faszomat J. Hirtelen pánikolok be. Hát kölyök bocs, de van amit nem vállalok be. Visszahátrálok az emberek közé... és onnan figyelem az eseményeket. Valaki közben már vizet hoz és próbálják felpofozni a földről.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#56TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 10:03 pm


Vége...
Olyan hirtelen lett vége, hogy igazából még el se kezdődött. Lassan tisztul a kép... Először csak behangzik, valami szirénaszó.. féle, aztán emberek kapkodnak fölöttem. És gurulok. Valamerre. A szememet nem nyitom ki, még nem tudom, de fények szűrődnek a belső sötétségbe, aztán megint újra hangok. Szúrnak.. tapogatnak... mindenféle átkozott nevek, aztán megint a homály.
Ott minden elveszett.
...


Később.. David hangja szűrődik a sötétséget váltó képbe. Először fel se ismerem, csak moccanok, és mindenem fáj. De lehet csak én képzelem oda.
Megnyitom a szemeimet és tényleg ő az. A kép. Az eszembe jut a tegnap este, addig megvan, hogy lejövök a színpadról, az öltöző.. És ott volt az a lány...
A szórakozóhely...
Poharak tömege, valami mar és éget, és onnan minden... szétcsúszik.

Kinyitom a szemem és meglátom Dave-et. Szigorúan néz rám. Valamit tudnom kéne??
Aztán megszólal.

- Anyádat felhívtam. Megmondtam neki hogy jól vagy. Jobb ha előbb tudja ezt, mielőtt megjelennek a szalagcímek.

...szalagcímek...

- Megkérdezném hogy hova tűntél, de aligha fogsz válaszolni, igazam van? - a szemeimbe nézve kérdez. Én meg nem tudom mit mondhatnék. Mit kéne mondanom?

- Mindegy.. akárhogy is, a lényeg hogy jól vagy. Már.. Megvagy. - nyomkodja a tabletet, folyton valamit intéz. - Emlékszel rá mit mondtam a kiszáradásról?? - pillant vissza a szemeimbe és összecsukja azt az izét.
Bólintok.

- Jó. - bólint rá ő is. - Ha még drogokkal is tetézed, nem lesz hosszú a karriered. Sőt! Ha ennyire, még az életed se, szóval én ezt a legközelebb előbb mérlegelném. - igaza van. Valószínűleg igaza van. De drogokkal?? Én!?? Mikor!??

- Dave, én.. nem tudom.. hogy.. - próbálkozom, de nem tudom van e egyáltalán értelme.

- Persze hogy nem tudod, nemhiába mondtam, hogy testőrök nélkül ne menj sehova. Jerry a világ veszélyes! - húz oda egy széket. Leül. - És anyád rám bízott, remélem érted azt hogy ez mit jelent. - csak bólintok. Talán kéne. De nem érzek semmi helytelent. Csak átkozott bezártságot.

- Igen.. megértettem.. - mondok le. A karomból tűk lógnak. Egy legalábbis biztosan. Infúzió. De hogy mi van benne...

- Meddig kell itt maradnom?? - az örök kérdés vált a zúgó és fájó fejem mellett a képbe. Utálom ezt a hangot. Ezt a szagot. Utálok itt mindent.

- Még pár óra. - biccent rá - Elintézem a papírokat, a zárójelentést, rendezem az újságokat..

.. újságok...

- Neked se fog ártani ha pihensz még egyet, a holnap és holnaputáni koncertet lemondtam. - biccent. Nem tudom hogy bánom e.
De körbenéz. Egy ablaktalan helység, egyedül egy keskeny figyel ott a magaslati szélen.

- Itt biztonságban vagy. Elzárt terület. Kinn állnak a testőrök, itt nem zaklathat senki. Nyugodtan aludj egyet. - azzal megfogja a vállamat.

- Jó, hogy előkerültél kölyök... már aggódtam.. - egy mosoly is szelídül a szája szélére, de aztán újra csörög a telefon, és  egyenesen kisétál.

Halálra fogom délutánig unni magam...




Ha ennyi akkor kösz! Wink Smile
Egyelőre What a Face



Folyt. ITT...

_________________
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#57TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

I came here for money, but I can be your fangirl too

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Szórakozónegyed, Night Clubok-