♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Tell the wolves I'm home - Page 2 Vote_lcapTell the wolves I'm home - Page 2 Voting_barTell the wolves I'm home - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Tell the wolves I'm home - Page 2 Vote_lcapTell the wolves I'm home - Page 2 Voting_barTell the wolves I'm home - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tell the wolves I'm home

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#26TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 7:25 pm

”Engem meg ez az értelmetlen levelezgetés…” – kattognak a billentyűk a szaporán gépelő ujjaim alatt, de a mondat végére érve rátapadok a delete gombra és kitörlöm az egészet a francba. Akárki is írogat, nem vagyok hajlandó tovább foglalkozni vele, nem válaszolok. Felesleges. Totális időpazarlás.
- Méghogy zseni… Inkább agyhalott. – dünnyögöm az orrom alatt, de egy pillanatra mégis bedőltem neki.
- Bekaphatod. - egyetlen elegáns ujjmozdulattal az egér bal gombján, likvidálom a teljes beszélgetést, majd a szemetest is ürítem, véletlenül se maradjon semmi nyoma a dolognak a postaládámban
Nagyot fújva dőlök hátra a kanapén. Ez csak egy ízetlen, rossz tréfa lehet. Biztos vagyok benne, hogy valaki szórakozik a bandából. Máskülönben honnan a fenéből tudná az email címemet?
Ennyi. Több emailt nem küldök. Akárki is zaklat, ráadásul biztosra veszem, hogy kamu címről, rájöhet, hogy nagy ívben tojok a fejére, mert innentől nem kap tőlem semmiféle válaszreakciót.
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#27TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 8:10 pm

SMS:
(pár óra múlva)



SMS
To: October
From: Árnyékkapitány


--> Eztnézd...
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#28TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 8:51 pm

- Mi a...??? Ezt nem hiszem el. - Most meg már SMS-ben zaklat? - olvasom a mobilom kijelzőjén világító szöveget, és rákattintok a linkre.
Csak egy óra múlva megy a válasz. Gondolkodom mit csináljak, és egyáltalán mi ez az egész?
Akármi is a helyzet, ez már valami… bizonyíték. A múltam egy szilánkja; a jelek szerint közvetlenül a balesetem előttről. Valami, amire nem emlékszem, pedig rohadtul kéne.
Akárki is szarozik velem a vonal másik végéről, még kisül, hogy igazat mond. Ne adja az ég… Különben Grid földi pályafutását ugyancsak rövidre zárom…
Gyanítom, nem kapok használható feleletet a zaklatómtól, de azért megpróbálom a lehetetlent:


Az emailezgetés után
To: Árnyékkapitány
From: October

Na, jó…
Ki vagy, és mit akarsz?
Egyáltalán hogy jutottál ehhez a felvételhez?


_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#29TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 9:32 pm

Újabb óra múlva..



SMS
To: October
From: Árnyékkapitány


Ott voltam... Felvettem... Az EGÉSZET!
Tudom mi történt... Mindent tudok.
Tudom mit tett veled! angry
És ezt rohadtul meg fogja bánni...  
Tell the wolves I'm home - Page 2 Axe-murderer
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#30TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 9:47 pm

„Meg fogja bánni…”
De meg ám, a rohadék!
Idegesen ütögetem a mutatóujjammal a mobilom oldalát. Nem hiszem el, amit olvasok, meg amit az előbb láttam-hallottam. Vagyis de. Van egy szemtanú. Aki ráadásul tudja a privát elérhetőségeimet. Én meg nem tudok róla semmit. Lehet ismerős is, lehet egy rajongó, de lehet egy szemfüles lesifotós. Lehet akárki. Csessze meg.
Felpillantok a kijelzőről. A szememmel Dominicot keresem; már megint a konyhában tüsténkedik háttal nekem.
Visszafordulok a telefonomhoz.


Az emailezgetés után
To: Árnyékkapitány
From: October

Láthatom a teljes felvételt? Nem ingyen kérem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#31TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 10:01 pm

Hamar megy a válasz...



SMS
To: October
From: Árnyékkapitány


Látni akarlak!
Akkor megmutatom...
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#32TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 10:09 pm

Míg válasz érkezik, újra lejátszom a videót. Az elmúlt egy órában is ezt bámultam, mintha kockáról kockára akarnám memorizálni.
Hatalmas lélegzetet veszek. Kurvára nehéz bepöccenteni, de ez a jelenet… Grid… egyszerűen felbassza az agyam. Előbb az abortusz, most meg ez. Ehhez képest az igazából nem is zavar, hogy valaki, - valószínűleg egy tök idegen ember - nonstop privátban írogat.
Csipog az újabb befutó üzenet.
Automatikusan felvonul mindkét szemöldököm a homlokomra. Hogy tali??? Ezt azért jól meg kell rágni. Ha bele is megyek a játékba, – bánat tudja mi történik, ez az Árnyékkapitány mit forral valójában – Dominic nélkül, ilyen leharcolt állapotban egy tapodtat sem teszek.
Bassza meg, látni akarom azt a kurva felvételt! Kell!
Kábé egy perc múlva megy is a válasz. Dominic, ha tudná mit művelek, hogy egy talán potenciális sorozatgyilkossal egyezkedek, elkobozná a telefonom a laptopommal együtt, és bezárna a szobámba.


Az emailezgetés után
To: Árnyékkapitány
From: October

Mikor és hol?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#33TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 10:19 pm

Azonnal válasz...



SMS
To: October
From: Árnyékkapitány


Amint lehet!
Nálad??
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#34TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 10:31 pm

Az SMS-re kiböffen az ajkaim közül egy nem épp nőies, röpke röhögésféle.
Méghogy nálam…
- Hátrább az agarakkal, zsenikém... - motyogom, miközben a választ pötyögöm.


Az emailezgetés után
To: Árnyékkapitány
From: October

Az kizárt. Wink Holnap a Black River Cafe-ban, 20:00. A vendégem vagy.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#35TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 10:37 pm

Csak fél, vagy háromnegyed óra várakozás után érkezik a válasz...



SMS
To: October
From: Árnyékkapitány


De akkor egyedül legyél!
Rázd le a nagyfiút...

Különben nem lesz nálam a felvétel...
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#36TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 10:48 pm

Megrázom a fejemet.
- Teljesen hülyének nézel, bogaram? – motyogom.
- Tessék? Hogy mondod? – fordul hátra a válla fölött Dominic a mosogatógépnél.
Ezt a pasit úgy kell kirobbantani a konyhából…
- Semmi, semmi, csak hangosan gondolkodtam. – felelem, és tovább rágódom a válaszon. A döntésemen.
Arra jutok, hogy engem aztán kibaszottul nem zsarol, és nem ugráltat senki. Sem Grid, sem más. Ez a világ még nem jött el, és én sem kergültem még meg. Bocsika.
Nem váratom meg a válasszal, 2 percen belül megy.


Az emailezgetés után
To: Árnyékkapitány
From: October

Tudod mit?
Akkor tartsd meg. Jó éjt!


_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#37TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 30, 2017 5:07 pm


Az emailezgetés után
To: Árnyékkapitány
From: October

Tudod mit?
Akkor tartsd meg. Jó éjt!





Percekig nézem még az üzenetet, lehet órákig.
Ezt elrontottam. Ha nem szégyellném talán még sírva is fakadnék, de ne legyen a nevem Nicholas Hooks, ha nem hozom ezt helyre!

Első lépésként azonnal visszagurulok a kerekessel a géphez!
A tube-on törlöm a hozzáférést, és törlöm... az egész fiókot.
A biztonság kedvéért...
A kamukártyát kivarázsolom a telefonból, visszadugom az asztalfiókba, és helyette egy másikért nyúlok.
Aksi.. hátlap... MEGVAN!
Az orrom előtt a kép, üdvözlőképernyő.
Halkan csilingeli be a szobát, habár már valamikor éjjel is lehet. Kód be..
.. és máris kötöm össze a géppel.

Indítom a hangtorzító szoftvert.
Mikrofon a fejemen, a végletekig imádott (telefon)szám, és...

KICSÖNG!

Ha felveszik a másik oldalon, fejből nyomom a felkészült szöveget.
Az első taktusoknál a hangom kicsit megremeg, de ha nem jön válasz, folytatom.
Pedig mennyivel jobban szeretném az ő hangját hallani...

- October!?? Ne tedd le!

Ha akadékoskodik..

- Kérlek...! Ne tedd le...

és megvárom hogyan reagál a másik oldalon.

Őrülten rég vártam ezt a pillanatot!

Mégis reszketek, mint a kocsonya....
De nem hagyom hogy ez egy pillanatig is meglátsszon.
ERŐS LESZEK!
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#38TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 30, 2017 5:54 pm

Mostanság csak egy dolog vigasztal. Hogy jóseggű a konyhatündérem.
Dominicra lesek, majd egy nehéz sóhajjal fordítom el az arcomat a konyháról.
Elgondolkodtató ez a helyzet: ismeri az email címem, a mobil számom, és a lakcímem. Bár az utóbbit nem nagy kunszt kideríteni, a gugli is kidobja, vannak szemdüles rajongók, akik kiderítették, és fellőtték a net hálójára.
Kényelmesen hátradőlök a kanapén, a telómat kiejtem a kezemből, s helyette az ujjaim rátalálnak a mellettem heverő távkapcsolóra. Benyomom a TV-t, és mielőtt bambulni kezdenék a Médium című sorozat aktuális részére, odakiabálok Dominicnak.
- Már meeegy! Siess te konyhatündér! – sürgetem meg nevetgélve.
- Jövök már. – biztosít csibészes félmosollyal a képén.
Teljesen ráhangolódok a filmre, mire Dominic lehuppan a kanapé másik felén, és az ölembe nyom egy bödön sajtos pattogatott kukoricát.
- Húúú! Kösz! Ezek után biztos, hogy megtartalak. – döngöm somolyogva, aztán ép kezemmel belemarkolok a frissen pattogtatott rágcsálnivalóba, és a számba tömöm.
Vadul kérődzöm a film alatt, mire megcsörren a mobilom. Rápillantok a kijelzőre; nem az előbbi szám, ismeretlen. Mégis késve veszem fel, némi hezitálás után.
Bizalmatlanul szólok bele.
- Igen?
- October!?? Ne tedd le! – recseg a torz, idegen hang a vonal végén.
Már megint ő??? – azonnal kapcsolok.
Nem szólok, de ő folytatja.
- Kérlek...! Ne tedd le...
- Mit akarsz? – vágom ki egyből a kérdést, némileg elég nyers hangnemben. Rühellem, ha zaklatnak, vagy ha hülyére akarnak venni. A zsarolást sem csípem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#39TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 30, 2017 8:55 pm

A torkomban dobog a szívem. Még szerencse hogy rendesen be van építve.
És a hangja... Nem pont így szólalt meg az álmaimban.
Ideges, és ezt nem is rejti el. Én meg...
Nyelek egyet, addig néma a csönd, de remélem... nagyon remélem addig nem teszi le.

- Én tényleg.. - nyöködöm, de aztán inkább köszörülök a torkomon. - Én tényleg megakarom mutatni azt a felvételt.. Neked. - és a hang elhalkul. Várok... Rövidet.
Arra várok kell e még szólnom. Vagy megszólal. Mond valamit... A szívem minden egyes pillanatban még most is a nyakamban verdes. De Ő AZ! Tuti hogy ŐAZ!

FELHÍVTAM!

Juhéjj!!!
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#40TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 30, 2017 9:26 pm

Megcsóválom a fejemet. Hitetlenkedek, hogy már megint miféle marhaságok történnek velem. Kezdem azt hinni, hogy Vegas híján van normális embereknek.
- Rendben… – szólalok meg némi hallgatás után. Valamelyest nyugodtabban, kedvesebben, mint az előbb.
- És mi tart vissza tőle? Ha azt mondod, hogy aaa… – Dominicra sandítok, aki szintén belemerült nemcsak a filmbe, de a saját bödön kukoricájába, majd ismét a TV felé fordulok. - …testőröm, akkor erre rápacsáltál, mert nélküle nem megyek sehova.
Na, erre már Dominic is rám néz. Gyanakvón méregeti az arcom, miközben a fülemen a telefon.
Nem baj, ha hallja mit beszélek. Semmi kedvem óvatoskodni a szavakkal, csak azért mert itt ül mellettem.
- Az egészségi állapotomra való tekintettel ugye megérted? – az sem érdekel, ha nem, de ezt nem fűzöm hozzá. Egyelőre nem leszek full köcsög. Hagyom, hadd harcolja ki ez a valaki.
Folytatom. Mielőbb tisztázni akarom a dolgokat.
- Ha megmutatod a felvételt, hálás leszek érte. Ha nem, az sem aggaszt, hidd el. Előbb, vagy utóbb visszatérnek az emlékeim, és akkor mindenre emlékezni fogok. Szóval… – megvonom a vállam. - Teljesen felesleges köröket futsz a zsarolással. – vezetem végig a gondolaton higgadtan. Amint visszanyerem az emlékezőképességem, már nem lesz szükségem a felvételre. Csak idő kérdése. Szép reményeim szerint.
Dominic nem vág közbe, de az arcvonásai mesélnek. Olyan komoran, rosszallóan mered rám, mintha csak azt kérdezné; ”Mi a fene folyik itt?”

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Nicholas Hooks

Nicholas Hooks

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tanuló
Location : Vegas
Posts : 15

#41TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 03, 2017 9:23 pm

" Rendben… És mi tart vissza tőle? Ha azt mondod, hogy aaa …testőröm, akkor erre rápacsáltál, mert nélküle nem megyek sehova."

Néma csöndben hallgatom. Egy szót se szólok.

"Az egészségi állapotomra való tekintettel ugye megérted?"

És IGAZAVAN! A fenébe igaza van...
Összeszűkített szemekkel zsigerből válaszolok.

- Persze! Hogyne.. - már hogy a fenébe ne? Már csak az kéne hogy baja essen... hogy már megint baja essen... - engedem csak ekkor ki a szemeimet és állok neki gondolkodni. Hogyanisez...
A testőrt lekapcsolni... - írom fel egy képzeletbeli listára mintegy elintézendő feladat, de nem szólalokmeg. Ő beszél helyettem, és az ő hangját úgyis jobban szeretem hallani.

"Ha megmutatod a felvételt, hálás leszek érte. Ha nem, az sem aggaszt, hidd el. Előbb, vagy utóbb visszatérnek az emlékeim, és akkor mindenre emlékezni fogok. Szóval… Teljesen felesleges köröket futsz a zsarolással. "

- NEM!! - vágom rá olyan hirtelen, hogy egy pillanatra én is meglepődve lefagyok. De észbe kapok. - Úgyértem... - köszörülök torkot, nem tudom mennyire hallja meg - Én nem akartalak zsarolni, én csak... - és itt elakadok. Nem tudom mit mondhatok. Mit mondhatnééék.. Hogy megőrülök érte!?? Hogy akár az.. életem is képes lennék odaadni érte!?? Ilyeneket nem mondhatok.
Megijedne...
(vagy rám hívná a pszichiátriát, de abból bőven elég volt EGYSZER!)

- ..Csak látni akarlak... - halkulok el. - SZERETNÉLEK! - javítok.

- Látni szeretnélek...

Rövid szünet.

- AKÁRHOGYAN! - és ez végre igaz. Akármit megtennék érte!

És ha ez most nem jön össze...
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#42TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2017 6:23 pm


NJK – Dominic Yates, testőr




Fejben az arcomat kaparom. Kívülről Dominic csak annyit lát, hogy a totális hitetlenségbe felvont szemöldökkel bambulok magam elé, fülemen a telefonnal.
Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy valami debillel van dolgom. És amikor kibukik belőle, hogy látni akar, csak akkor rázom meg enyhén a fejem. Na ne… Ezt nem, kösz…
Egy fanatikus, őrült rajongóra van legkevésbé szükségem. Viszkető késztetést érzek, hogy csak úgy, szó nélkül, egyetlen elegáns gombnyomással pontot tegyek erre a beszélgetésre. De mégsem bunkónak neveltek, ráadásul erős bennem a „bánj normálisan a rajongóiddal” nevű ösztön.
Ha magamba nézek, be is vallhatom, hogy rohadtul fáradt vagyok én ehhez az egészhez. Az a nyamvadt felvétel sem érdekel már különösebben. Eleget láttam ahhoz, hogy hányjak Gridtől. Mindezek tetejében semmi kedvem sajnálatból jópofizni idegenekkel. Rajongó ide, vagy oda. Hasfelmetsző is pont ilyen behízelgően kezdhette, úgyhogy nem dőlök be az ócska trükközésnek sem. Így is eleget szoptam ezen a héten; az Élet biztosan professzionális kurvát akar belőlem faragni.
Felsóhajtok. Azon agyalok, hogyan küldjek el valakit úgy a picsába, hogy közben nem sértem meg.
- Ha látni szeretnél, akkor gyere el a legközelebbi koncertünkre. – felelem a megszokott, hétköznapi hangszínemen. - Ne haragudj, de az teljességgel kizárt, hogy privátban találkozzunk. Az okokat nem részletezem, biztosan tisztában vagy velük. – pillanatnyi szünetet tartok, míg újabb lélegzetet veszek. - Én most el is köszönök. Minden jót! – ezzel elemelem a mobilt a fülemről, és nem csakhogy bontom a vonalat, de még ki is kapcsolom a készüléket. Van egy olyan érzésem, hogy még hívogatna az éjszaka folyamán. Nyugalmat akarok.
Fáradtan ejtem a kupámat a kanapé támlájára, és csak bámulom a mennyezetet.
- Minden rendben? – tudakolja óvatosan Dominic. Tudom, hogy mindent hallott mellettem, elég jó minőségben szól a telefonom hangszórója.
- Aha! Minden. – nyögöm sóhajtva, majd felé fordulok, és az arcomra erőltetek egy mosolyt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#43TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2017 7:33 pm

4. nap

DÉLELŐTTI ELŐZMÉNY: Butchers & Babies


Minden lányban él egy Wednesday Addams




M Mint kiderült az elmúlt napokban, nincs rosszabb egy unatkozó nőnél. De: a bosszúálló nő. A művelet eredményét pedig pozícionáltam és élesítettem a rendeltetési helyén. A stúdió irodájában.
A menedzserúr íróasztalán tátogó nyers disznófej, két szeme közt masszívan benne a baltával, önmagában csak egy ízléstelen tréfa lenne, de ezt szolgáltatott korrigálni a rövid kísérőlevél, ami kilóg a koca szájából.
Kénytelen voltam némi üzenetet mellékelni a meglepi mellé az érthetőség kedvéért; tisztázni kell a játékszabályokat. Így fair.
Kizárólag Griden múlik, hogy megússza-e a haragomat. A szelét már nem kerülheti ki, mert üveges szemekkel bámul egyenesen a képébe.
Ha kihúzza a malac fogsora közül a papírt, és széthatogatja, a következő kézzel írt szöveget olvashatja:

Tudtad, hogy a pedofilokat nagyon szeretik a sitten? Különösen finom falatnak számítanak a rács mögött, úgyhogy adnék is egy életmentő ötletet. Hogy megértsd, külön szótagolom:

SZÁLLJ
LE
RÓLAM!

Csók:
Octi

ui.: Ezt a kis ajándékot vedd hivatalos meghívónak a születendő gyermekem keresztelőjére. Wink


Grid okos ember. Tud olvasni a sorok közt, úgyhogy venni foga a lényeget:
1. Hiszed vagy sem faszikám, tudom miféle gusztustalan dög vagy, és ha nagyon akarom, vannak ellened terhelő bizonyítékaim. Legalábbis hidd ezt!
2. Nem kifizetődő a kicsi finnekkel baszakodni.
3. A terhes kicsi finnekkel még annyira sem.
4. És végül szokj hozzá a gondolathoz, hogy a baba marad.

Egy nap biztosan szóvá teszi mit felejtettem az íróasztalán, talán még meg is fenyeget. Megint.
Minden esetre szeretném látni a képét, amikor rámosolyog a csomag tartalma.
A hadjáratozó városi körutam után könnyű szívvel térek vissza a lakásomra...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Jockey Furlong

Jockey Furlong

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : edző, oktató
Location : Vegas
Posts : 10

#44TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 11, 2017 10:10 am

5. NAP


Tell the wolves I'm home - Page 2 Stone-cold-steve-austin-departs-on-a-flight-from-los-angeles-international-F71315



Szuper a környék. Mintha nem is Vegas lenne, hanem Detroit, annak is egy lepukkantabb része. A kutya nem keresne itt olyanokat, mint Octi. Csóri jól megszívta azzal a balesettel. Voltam a kórházban. Tisztára be volt bugyolálva, aludt, csak aludt. A testőre és a dokija is azt mondták, hogy fel fog épülni, de még sokáig tart a gyógyulás. És sok minden kiesett neki. Az ember agya mennyi hülyeséget tud produkálni! A sitten is volt egy őrtársam, aki leesett a létráról és utána újra kellett tanulnia beszélni. Mindent elfelejtett! Remélem, Octinál nem ilyen súlyosak a dolgok. Azt a rohadékot, aki nekiment, szívem szerint megkeresném és a magam módján köszönném meg neki, amit tett.
Na de ilyenekre nincs idő, se lehetőség, mert Dominic leköszönt. Ismerjük egymást, ahogy a szakmában a komolyabb testőrök általában tudnak egymásról. Tisztában volt vele, hogy Octi országos cimborám, megmagyarázhatatlanul és minden romantikától mentesen, úgyhogy bekérdezett. Ott van a suli, de néha elvállalok ilyen melókat és Octiért? Naná! A többiek eligazgatják a dolgokat, pár aláírásra meg ki tudok szakadni. Annak nem örülök, hogy ide kell költözni, de ilyen is volt már. Bodyguardoknál luxus, ha azt várják, hogy műszak végén simán hazamennek. Éltem már távolabb is, mikor turnéra kísértem zenészeket, külföldi utakra delegációt és így tovább. Bepakoltam mindent, ami kell és pár dolgot, ami nem, de hasznos lehet. Többek között zenét is. Csipkerózsikát fel kell ébreszteni az álomból és úgy érzem, segíthetek. Nem csak gorillát fogok játszani.
Reggel még lenyomtam egy edzést, most iszom a shake-et, hogy visszanyerjem az erőmet. Kell a fehérje. Egyen már túl vagyok, de muszáj volt még egyet venni. A turmixospohárral a kezemben jövök fel a lépcsőn, nyakamon táska, hátamon táska, kezemben bőrönd. Az idő pöpec, úgyhogy baseballsapi-napszemüveg kombóval nyomom.
A folyosón elindulva nézem a számokat. Egyszerű ház egyszerű lakásokkal. Mind ugyanolyan, kívülről legalábbis. A bőröndöm kerekei kisebb zajt csapnak, mintha kövek gördülnének a hegyoldalban. Nem baj. Aha, ez lesz az! Rátenyerelek a csengőre és mire Octi kiér, a napszemüvegemet már a pólóm nyakán lógatom, hogy szemtől szembe nézzünk.
- Szevasz, kis törpe! Hogy vagyunk? Én váltom Domot, remélem, örülsz!
A kezem tele, úgyhogy nem tudom megölelgetni. De látni mindenképpen jó. Két lábon, doki nélkül, otthon, legyen bármilyen idegen neki ez az otthon.
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#45TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 24, 2017 10:00 pm

5. nap


NJK – Dominic Yates, testőr




Dominicnek néhány napra van szüksége elintézni az otthoni ügyes-bajos dolgait. Tudom, hogy csak pár napig lesz távol, de akkor is sajnálom. Már úgy megszoktam a társaságát. Jó hatással van nem csak a biztonságomra, de a kedélyállapotomra is. Felvilágosított, hogy átadja egy haverjának - igazából egy közös ismerősünknek -, a műszakot, és megnyugtatott, hogy semmi okom izgulni, jó arc az új srác. Egyébként Jockeynak hívják, és még közös képeket is találtam magunkról a gépemen. Ha megérkezik a fickó, nem fog meglepetés érni. (Hittem én.)
A TV-t bámulom erősen, mikor csöngetnek. Dominic már pattan is ajtót nyitni, én meg ijedtem bámulok utána. Olyan fejet vágok, mint akiért most jött az igazság-végrehajtás.
- Kis törpe, mi? – böffen ki Domból az ajtószárny mögül. – Ráhibáztál haver, tényleg örülök. – röhög, és kihajol az ajtó takarásából. – Szevasz, bújj be. Octi már vár. – mondja ezt úgy, hogy tudja, tisztán hallom. Szórakozik velem.
A fiúk férfiasan lekezelnek egymással. Már ha...
Szóval lelkileg felkészültem Jockey fogadására… De amikor megláttam belépni a lakásba, mellényeltem az itókámat. ERRENEMLEHETFELKÉSZÜLNI!!! O.o Valahol a benga állat és a pokoli torony közé sorolnám méreteiben az új óvóbácsit. Hát ő pont az a tag, akivel a büdös életben nem szaroznék. Első blikkre is, aki maflást kap tőle, az tuti egy hétig forog a saját tengelye körül. Nnnnnnemmmmm próbálnám ki.
Egyelőre csak messziről kukkolom, biztonságos távolságból, aztán ahogy beljebb jön, leteszem a kakaós csészémet, feltápászkodom a kanapéról, és odamasírozok a sráchoz, hogy illően fogadjam. Annyira azért nem vagyok beszarva. Csak egy kicsit. Ez az elkövetkezendő 3 nap épp elég lesz, már látom.
- Helló! – nyújtom sután a bal kezemet, mivel a jobb karom van gipszben. - Bocs… Jockey, igaz? Elvileg már ismerjük egymást… De azért mégsem másznék rád. – magyarázkodom a kézfogás miatt, miközben az új gyereksintért méregetem. Amikor a helyén volt az agyam, biztosan volt rá példa, hogy lazán a nyakába ugrottam, de most ő is egy vadidegen férfi a számomra, akivel zéróról kell kezdenem az egészet. Remélem nem sértődik meg a hiányosságaimon.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Jockey Furlong

Jockey Furlong

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : edző, oktató
Location : Vegas
Posts : 10

#46TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 09, 2017 5:42 pm

Öblös röhögést hallatok, ahogy Octi helyett Dominic felel.
- Te szemét! - lököm oda még mindig rázkódva a nevetéstől.
Nem éppen törpe termet a srác és a személyisége se olyan, hogy háromszor be kell jönnie az ajtón, hogy még úgy se vegyék észre. Összeöklözünk, mikor előkerül.
- Majd dumálunk. Most meló van.
Jó arc, meg minden, de ráérek később a nyakába borulni. Nem rá vagyok kíváncsi, a rohadt életbe, hanem erre a szegény csajra, akit elcsaptak.
- Tudom, hogy elbűvölő vagyok, de azért ne fulladj meg... - kiabálok be Octinak, aki mintha szellemet látott volna.
Ha szét is köpné azt a forró kakaót, aminek az illata betölti a csóró kéglit, tuti kiröhögném. Az első találkozás volt ilyen, mikor koncerten lerendeztem azt a barmot, aki nem tudott viselkedni. Még egy első találkozásunk van. Pff. Remélem, a pszichiáterhez nem csak vinni kell, hanem jön is a pasas vagy ha dokinéni, még jobb. Ez gáz.
- Ördögöd van - nyugtázom röviden, amit itt magyaráz.
Egyszer már köszöntem, az infókat tudja. Dominic tisztán dolgozik.
- Ne hülyülj már! Majd előjön minden. Hoztam csákányt.
A táskát lerakom a fotel mellé, csak így, aztán ha az elődöm menne, akkor búcsúzom.
- Csá, öreg harcos! Állom a sarat, egy szavad nem lehet majd.
Jól meghúzom a shake-emet, aztán az ajtónál figyelek. Ha Dom dobott kulcsot, azt biztos kézzel elkapom és rögtön bele is próbálom az ajtóba. Zárok, nyitok, a végén zárok.
- Nem kellenek váratlan vendégek - szólok még az ajtóból, aztán ujjamon lóbálva a kulcscsomót, közeledem.
Nem ülök le. Feltérképezem a lakást. Minden zugot ismerni kell, mindent, ami mozdítható és ami nem.
- Na mesélj, milyen itt? Kezed, lábad alakul már? Mi az utolsó, amire emlékszel?
A diagnózist nem ismerem pontosan, de majd belelesek a papírokba. A lényeget tudom. A sajnálat nem segít, a tényekre van szükségem. Octinak is. Nyugodtan sétálgatok körülötte, megállok az egyik vázánál. Matatok az alján, meg a földben egy kicsit. Tiszta. Kilesek az ablakon. A szemközti házban egy néni üvegeket pakolgat az erkélyen. Hrrr...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#47TémanyitásTárgy: Re: Tell the wolves I'm home   Tell the wolves I'm home - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tell the wolves I'm home

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Home alone - Vé & O.
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-