♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Choi Hong Seok Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Choi Hong Seok Vote_lcapChoi Hong Seok Voting_barChoi Hong Seok Vote_rcap 
Leon Williams
Choi Hong Seok Vote_lcapChoi Hong Seok Voting_barChoi Hong Seok Vote_rcap 
Derek Moretti
Choi Hong Seok Vote_lcapChoi Hong Seok Voting_barChoi Hong Seok Vote_rcap 
Alessandra Clark
Choi Hong Seok Vote_lcapChoi Hong Seok Voting_barChoi Hong Seok Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Choi Hong Seok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Choi Hong Seok

Choi Hong Seok

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 1

#1TémanyitásTárgy: Choi Hong Seok   Choi Hong Seok Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2017 2:56 pm

Choi Hong Seok
Dél-Korea, Seoul
1996.12.24
20
Youtuber, vlogger, streamer
Média
Yeo Chang Gu

Amit jó ha tudunk...


Ha azt mondom, hogy nincs mit megosztanom pluszban, hanem majd figyeljétek a játékokat, és megtudjátok, hogy milyen + szépen pislogok, akkor kihagyhatom ezt a részt?

BTW: Seoul-ban született, de 8 éves korában költöztek az államokba. Az okát nem tudja, nem is kérdezte, de nehezen fogadta el, hogy ott kell hagynia a barátait. Nem titkolja, hogy egyszer majd vissza akar oda menni, bár ez már nem csak rajta függ. Ugyan a szülei nem hallgat már, hiszen mióta együtt van Jin-nel, nem beszélt velük. Valamiért nem igazán fogadják el az ősök, hogy egy másik sráccal kötötte össze az életét, de ez van, ezt kel szeretni. Ha ő így boldog, akkor senki nem fogja benne megakadályozni, természetesen a média ezt nem tudja, és eddig nagyon is jól titkolják. Életvidám, bohóckodó, gamer srác, aki többet tölt a négy fal között, mint kellene... vagyis részben, mert ha ki kell mozdulni, nem fog hisztit vágni, hanem boldogan megy, főleg ha Jin hívja. S ha már itt tartunk, ő az egyetlen, akiért bármit képes lenne megtenni, és csapot-papot félbehagyva rohanni érte. Azt hiszem sok mindent elárultam, de ha nem, hát... idővel úgy is ki fog derülni, hogy milyen srác valójában, csak győzzétek kivárni.

Ha van még mit mondanod...

– Ha minden igaz, akkor már megy is, szóval… –pár kattintás után fordultam a kamerába, hogy köszönthessem a nézőket, mert így illő. Amint azzal megvoltam, elmondtam azt is, hogy mivel fogunk foglalkozni a mai stream-ben, bár ez egyik nézőmnek sem lesz meglepő. Kis kocka létemre, LoL-ozni fogok, mint minden egyes élő közvetítésemben, de ez nem kell, hogy váratlanul érje az embereket. Alig két éve kezdtem el játszani a játékkal, de ugyebár előtte is vloggoltam, szóval nem mondható az, hogy nem vagyok kicsit ismert. A nézőimnek tetszett az ötlet, amit egyébként nem csekély számmal megnöveltem a streamelés hatására. Időközben a játékot is elindítottam, és ranked meccset fogok végigkommentálni, méghozzá az AD Carry szerepből, ami a main lane-em.

De, hogy ti ezt ne „hallgassátok” végig, inkább elmesélem, hogyan is kezdődött az egész karrierem (ezt annak lehet nevezni?) a neten. Kilenc éve jött a sulinkba egy srác, aki már ránézésre is fura volt, de engem egy cseppet sem érdekelt. Nemes egyszerűséggel mentem oda hozzá, mutatkoztam be és kezdtem el barátkozni vele. Nehezen ugyan, de sikerült a bizalmába férkőznöm, és azóta is nagyon jóban vagyunk. Az évek alatt megvoltunk, mint két jó barát, aztán úgy négy éve történt valami. Jin vlogolni kezdett. Fogalmam sem volt, hogy azt eszik vagy isszák, ameddig nem láttam az első videót, amit feltett. Mindig is csodáltam érte, bár akkor még nagyon gyerekek voltunk, szóval ez amolyan baráti csodálás volt. Viszont itt jön az a fontos pont, hogy miért is lettem az, aki. Miatta. Ő volt az, aki megszerettette velem az egészet. Jönne a kérdés, hogy ez mennyire ártott a kapcsolatunknak, de semennyire. Volt egy vitánk ugyan, de mindent megbeszéltünk, és néha már közösen vloggerkedtünk. Az, hogy kinek van több követője, egyikünket sem érdekli, legalábbis engem nagyon nem. Én annak örülök, hogy vele lehetek, immáron második éve kapcsolatban, de ezt kevesen tudják, és jól is van ez így.

Szóval, mint azt látjátok, többet is elárultam, mint terveztem, most pedig térjünk vissza a jelenbe, a meccsemhez. Végigdicsértem a supportomat, mert az eddigi legügyesebb, akivel valaha sikerült összefutnom. Neki köszönhetően meg is nyertünk a lane-t, később pedig a meccset is. A streamet viszont lelőttem két meccs után, mert telefont kaptam. Elköszöntem a nézőktől, és mentem a dolgomra.

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Choi Hong Seok   Choi Hong Seok Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2017 2:15 am

Elfogadva!

Szijja Cicafül! Wink

Töredelmesen bevallom, ment itt az adok kapok, hogy mégis melyikünk tud többet hozzászólni az ET-dehez, bár én is végiggugliztam a felét. :'D *user kissé leragadt a Diablonál....evvan*
Node lényeg a lényeg - ami hál istennek nem a játék boncolgatása, hiszen ez amúgy is a te feladatod lenne.... Wink - nekem bejött ez a laza hanyagság amivel írsz. És félre ne tessék érteni, mert nagyon nem beszólni akarok. Csak maga ez a igenis 20 éves srác, aki pont telibecsinálja, hogy itt kérem most ET-t kell írni, szabályok vannak, és egye kutya, ha nagyon muszáj akkor leteszed mellé a segged, megcsinálod, de amúgy meg mindenki elmehet a sunyiba. Ésssskérem ez így is van rendjén! Wink
Legalábbis amikor én legutóbb 20 éves pasi voltam...... khm..... Shocked

Szóval lényeg a lényeg, kölyök vagy és jól hozod a lázadó talán már nem tini figurát. Engem megvettél vele, és egye kutya, majd a játékaidból leszűrök többet is rólad. Razz

Node ehhez előbb jár a stempli, és talán Jin sem haragszik meg nagyon, ha ezt most én nyomon a fenekedre. Wink Sicc tehát játszani, vlogolni, bulizni, élvezni Vegas kaotikus kis világmindenségét. Wink

Foglalást intézem, a játéktér pedig a Tiéd..... Tiétek. Wink Smile
Vissza az elejére Go down
 

Choi Hong Seok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-