HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» The homecoming
by Raina Maddox Today at 7:42 pm

» You cannot make me blue
by Layla Seymour Today at 5:17 pm

» A bácsié a tappancs?
by Trisha A. Mikhailov Today at 2:22 pm

» Avatárfoglaló
by Sebastian Daniel Moreno Yesterday at 10:53 pm

» I need to know now
by Melissa Hobbs Yesterday at 9:41 pm

» Pozitív végkifejlet
by Grace Reed Yesterday at 9:30 pm

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 8:04 pm

» Az előző részek tartalmából...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 6:06 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...   Csüt. Júl. 06, 2017 12:10 am

A kulcsomért nyúlok. Pont miután a karomon figyelő órára néztem, idő van. Ideje indulnom, és bár már semmi nem szeghetné ennél jobban kedvem, mégiscsak felmarkolom azt az asztalon elfekvő mappát. Volt idő amikor még elgondolkoztam rajta megéri e. Megéri e játszani ezt az egészet, tovább, nem e egyszerűbb csak lefeküdni.. meghalni.. feladni.. megtérni. De aztán hamar kiirtották belőlem ezt a nótát.
A hátam mögött csukódik az ajtó. Fordul a zár, a fa rozogává aszott az elmúlt hat évben, csakúgy, mint minden mást, ezt is muszáj lesz a helyére tennem.  
Alig egy hét telt el.. pedig mintha évekbe telt volna hogy kijöttem, a friss levegő.. a szél.. az ezernyi illat, volt amikor azt hittem ez majd megváltoztat mindent, de mégsem így történt. Rab voltam. Rab vagyok. A saját fejem rabszolgája... Tudom ezt jól.

A busz mint olyan, nem szóbajöhető szempont, a tekintetek, a tömeg.. még mindig, mind készenlétre késztet és nem szerettem feszült lenni. Idegessé tett...
Bár a központ nincs közel, az iraton szereplő cím, mégse esett nehezemre megtervezni az utat. Ismerem ezt a várost. Jól.. Mint a saját tenyeremet, és most előnyömre válik ez a hosszú évekig tartó kibukkanó.

Az út közben, a fejem jár. Talán azt latolgatom hogyan is fog szólni ez a történet, mennyiben lesz ez.. más... Mint odabenn. Semmivel. Jutok a végkövetkeztetésre, talán csak annyi, hogy itt, nem vesznek rácsok körbe. És ha vége, újra megfújja a szél az arcomat...

Jóleső szellő szalad végig az egyik sikátor mellett elhaladva, megkönnyebbüléssel tölt el, a zárka hűvös levegője után kikészítő ez a forró meleg, mégse tudott egy pillanatig sem megütköztetni.
Csak végigtörlök az izzadságtól gyöngyöző homlokomon.

A kijelölt házszámot elérve, először fölfelfé nézve pillantok végig a hatalmas épületen. Most.. először lépek be egy ilyen förmedvénybe.. azóta...
..mégis minden ellenérzés nélkül megteszem.

Itt nem követnek a tekintetek. Eltelt hat.. év, az üzleti szféra emberei gyorsan élik az életet, ami tegnap volt, ma már nincs.. így nem akadnak meg egy régi emléken. (a tv-ből.)
A lift, nem üres. Mégiscsak cseppnyi kényszerrel tölt el, egy szőke nő, kiskosztümben, egy nyakkendős fazon, régi időkre emlékeztet, mégsem szánok nekik túl nagy jelentőséget.
És akkor pittyen a lift. Megáll, mindketten kiszállnak, és akkor én újra gombot nyomok, és egyedül folytatom tovább.

A következő megnyíló már az enyém. Puha.. színes padlószőnyeg fogad, egészen más mint amihez szoktam az utóbbi időkben, talán ezért is van hogy csak óvatosan lépek rá.
Előre megyek.
Egy recepcióspult fogad, vagy legalábbis annak kéne lennie, és mögötte egy mosolygó szempár.
Zavarban vagyok.
Már úgy az egész helyzet.. szokatlan, elfeledett, de hamar nyomom el a sóhajom.
Aztán belekezdek.

- Jó napot, egy bizonyos Miss Boldrewood, doktornőhöz jöttem, Haynes... Időpontra. - nyújtom át neki a kisebbik papírköteget, amit a lifttől idefele az úton halásztam ki.
Visszamosolyog.. valamit nyomkod a gépbe, és azt mondja szólítani fognak. Arra üljek le.

Én meg...

Mit tehetnék mást, elhelyezkedem.
Valami egész fura... és szokatlan világba csöppentem.

Vagy csak egész rég nemszokott...

Crisiant Boldrewood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...   Hétf. Júl. 10, 2017 10:34 pm

Rendelő

Mr. Haynes & Dr. Boldrewood

Az első léleKzetek

*Pár napom volt arra, hogy a soron következő páciens kartonját elolvassam. Nem sok, tekintve, hogy igen tetemes mennyiségű irat gyűlt össze. Ráadásul az anyám is minden nap felhív, aggódik és nem tudom leszerelni. Egy anyát még pszichológusi végzettséggel sem lehet, ha úgy gondolja az édes kicsi lánya veszélyben van egy olyan városban ahol csúcson jár az alvilág minden üzelme, az égből is kokain pereg, mindennaposak a fegyveres rablások és amúgy is „olyan messze vagy”. Túlaggódja. Ezzel azonban nincsen semmi gond, a nagyobb baj az, hogy egyre többször fűzi a mondandójába az „unokát szeretnék” kezdetű monológot és a „mikor mész már férjhez” címűt, amit megspékel a „mikor mutatod be” fejléccel. Fél órája tettem le a telefont, még nincs annyi páciensem, hogy kiteljen egy egész rendelési idő és most egy vadonatúj pácienst várok akiről nem sok mindent tudok. Természetesen kaptam előzőleg információt róla, hiszen mindez hivatalos és előzőleg meg is kérdezték, hogy egyáltalán elvállalom-e a véleményezését. Nagy felelősség, de amikor a kezembe kaptam a diplomámat, valami ilyesmire vágytam. Egy komoly páciensre, aki több egy frusztrált családanyánál vagy egy a munkában depresszióssá lett üzletemberen, hovatovább túlzásokba eső híresség akinek csak annyi a baja, hogy többet akar mint amennyit megérdemel. A fennmaradó időben sikerült elmélyülnöm Mr. Haynes aktájában amit a börtön pszichiátertől kaptam, de az anyag még nem volt teljes. Ester becsipogó jelzésére ijedten kaptam fel a fejem. A maga sajátosan csicsergő hangján és közölte, hogy „dolog” van, vagyis Mr. Haynes megérkezett. *-Köszönöm Ester, máris beengedem.*Nagy sóhajjal állok fel a kényelmes karosszékemből, nem a türelmetlenség és nem is a nem akarás löki ki belőlem, hanem inkább a felkészületlenség érzése. Pedig felesleges, mindig precíz vagyok és mindennek utánanézek, a kapott anyagot sokszor átolvasom és jegyzetelek is, de azért Mr. Haynes mégis csak a páciensek nagyágyúja. Az ajtóhoz lépek, kinyitom és körülnézek a váróban. El sem téveszthetném, csak ő ül magányosan és idegesen feszengve, noha valószínűleg nincs tudatában. Ester integet a pult mögül és újabb papírhalmazt lobogtat, Haynes felé menet veszem el tőle.* -Köszönöm Ester. Ne zavarjon senki, rendben?*Ester…mondjuk úgy külön faj a recepciósok bámulatosan színes csoportjában. Csicsereg, ízig-vérig nő és itt a szívecskés és rózsaszín holmik birtoklását értem, fodrok, csipkék világában és képes egy doboznyi papírzsebkendőt elhasználni egyetlen film alatt. Romantikus film alatt. Eleinte velem is próbálkozott, de lebeszéltem vele, hogy munka közben nem, semmit. Itt nem. Most is látom rajta, hogy alig bírja visszafogni magát és magamban az összes istenhez fohászkodom, hogy ne pont Haynes előtt veszítse el a türelmét. *-Mr. Haynes? Örvendek, Dr. Boldrewood vagyok….kérem fáradjon velem.*A kezemet nyújtom, finoman, puhán de határozottan szorítom meg az övét ha engedi. Már az első pillanatok azzal telnek, hogy kielemzem. A pillantását, a hangját, a szavait és az egész testbeszédet amit akaratlanul közvetít felém. A mosolyom az udvarias de kedves kategóriába tartozik, semmit nem túlzok el. A beszélgetés majd megadja a megfelelő irányt.*

Majd mondok valamilyen okosságot Smile  | Ruha | Zene | ©

Az éjszaka egy másik világ

Vissza az elejére Go down

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

TémanyitásTéma: Re: Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...   Pént. Júl. 14, 2017 5:52 pm

És már nyílik az ajtó...
Hogy túl hamar e, vagy még bíztam volna elegendő időben a felkészülésre, nem tudom eldönteni. Ami a biztos hogy egy nagyon is csinos nő lép ki, belenéz a szemeimbe, de aztán tovább indul. Én meg csak egy nagy sóhajjal engedem el a levegőmet.

"Köszönöm Ester. Ne zavarjon senki, rendben?"

- hallom nem is olyan messze, aztán mégis fordul. És talán észre se veszem és máris ott van a közelemben.

"Mr. Haynes? Örvendek, Dr. Boldrewood vagyok….kérem fáradjon velem."

Kezet nyújt, én meg megadva a tiszteletet felállok. Először a kezét nézem.. de nem telik sok pillanatba mire már csúsztatom is bele az enyémet. Szokatlan.. ahogy a hiányzó bilincsek.

- Jó napot.. - válaszolok. De csak ennyit. A szemébe nézek, talán biccentek is mellé, de ha elindul, csak akkor követem.
A kivégzés... A kivégzés most egy nagyon is vonzó verzió...

Inkább.

Crisiant Boldrewood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...   Yesterday at 5:50 pm

Mr. Haynes & Dr. Boldrewood

Az első léleKzetek

*Már az első pillanatokban megfigyelem, nekem egyetlen pillantás is beszédes, ahogy a hezitálás és a bekövetkező mozdulat. Bizonytalan, nem találja a helyét, régi megszokott dolgok tűntek el az életéből és kerültek elő ismét. Az én dolgom azonban nem az, hogy mindezeket helyre tegyem, csupán véleményt kell mondanom róla, hogy a későbbiekben megállja-e a helyét abban az ismeretlen világban amivé a régi alakult a távolléte alatt.  A szobám felé mutatok és el is indulok, nem hagyom, hogy lemaradjon és mögöttem jöjjön, ügyelek arra, hogy egymás mellett, kvázi egyenrangú félként érkezzünk meg a szobám ajtajához ami eddig félig nyitva állva várt. Betessékelem és máris az egyik karosszékhez lépve érintem meg a támlát.* -Kérem foglaljon helyet. *Nem véletlenül nem ajánlom fel a kanapét, szükségtelen és az ő esetében tönkreteheti a bizalmi kapcsolatot. Vele szemben foglalok helyet, miután lesimítottam a szoknyámat hátul, hogy ne legyen gyűrött, és az ölembe veszem a már megküldött aktát. Felnézek rá, figyelem miként hat rá a környezet, a személyem, mennyire ideges vagy épp túl nyugodt. Utóbbit nem befolyásolja a bizonytalanság.* -Mr. Haynes…maradjunk ennél a megszólításnál vagy kötetlenebbnek érezné ha másképp szólítanám? Fontos, hogy a beszélgetéseink alkalmával minél…kellemesebben érezze magát a körülményekhez képest. *Nem fogja, biztos vagyok benne. Sosem érzik magukat könnyebben a beszélgetések végén, legalábbis a hozzá hasonló helyzetben lévők nem. Ismerem a történetét. Jó zsaru volt, piszok jó zsaru, aztán egyetlen pillanat alatt az egész életét tönkrevágták. Megvadult, aztán feladta…önmagát is, végül megtörték. A kérdés az, mennyire. Csak a felszínen, vagy a lehető legmélyebben. *-Most csak beszélgetni fogunk, hogy megismerjem. Nagyra becsült kollégáim sok mindent leírtak önről ami számomra fontos lehet, mindazonáltal a későbbiekben sajnos át kell majd vennünk néhány részletet. Nekem fontosabb a személyes benyomás, remélem megérti. Van ellenvetése?*Nincs. Nem lehet ellenvetése, tőlem, az én véleményemtől függ az élete későbbi alakulása. Pont ezért kell megadnom a lehetőséget, ha csak illúzió is, hogy nem mindent kötelező. Most. Ha kialakul a bizalom, később úgy is magától megosztja majd azokat a részleteket, melyekre kíváncsi vagyok.*

Majd mondok valamilyen okosságot Smile  | Ruha | Zene | ©

Az éjszaka egy másik világ

Vissza az elejére Go down

Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal