♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Kylie Alexis Hanson Tegnap 7:23 pm-kor

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Tegnap 8:14 am-kor

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 7:53 am-kor

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_rcap 
Derek Moretti
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_rcap 
Robert Holmes
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Meglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Meglepetés(vendég)-visszavág..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#1TémanyitásTárgy: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeSzer. Nov. 08, 2017 5:55 pm

Előzmények...


Az új szám... Azaz új szám egyszerűen BRILLIÁNS!!
Rajta lesz a következő lemezen... - teszem vissza a mappába a kezembe került köteget, amin a fókuszcsoport előrevetített véleményezésének adatait nézem. Bombasztikus siker lesz és már KELLETT egy ilyen ínyenc darab, ezért jobb lesz ha addig is nem kerül senki kezére. Már csak felvenni legyen alkalom...


Belököm az ajtót, eszembe ötlik mennyire is hasított ez a szarkupac régen. A heroin.. kényes téma, mégis mozgósítja a rejtett tartalékokat és Ville-ben már rég nem fekszik csak kurva mélyen. Kiégett.. Mint egy megfáradt.. darab.. és hátrahagyott szar, de a jelek szerint még nem menthetetlen. Mert ha a múlt tündöklése nem is segít mindenen, néhány kósza dollárt azért lecsíphetünk még érte..
Kell egy utolsó NAGY.. BEROBBANÁS!


Elérem az asztalt, és csak ekkor tűnik a szemembe az a kép. Na meg a bűz is, habár beletelik vagy jónéhány másodpercbe, amíg fel is fogom mi is az amit jelent.
A vér hirtelen fagy meg az ereimben. Megtorpanok, a kezemben fogott mappa kiesik a földre, és első megdöbbenésemben... azt se tudom mire figyeljek!

- STEVEN! - üvöltöm el magam, de a tagjaim remegnek. Muszáj lesz uralkodnom rajtuk, ezért hirtelen, azonnal az íróasztalomban fekvő széfhez nyúlok. Négy pittyenés.. és máris ottvan a fegyver a kezemben. Körülnézek... Se gyanús pont, se elterelés, se drótok minden jel szerint csak figyelmeztetésnek szánták.
Akkor is, hirtelen lépek, és bezárom az összes reluxát. Sötétség borul a szobára, mire végre Steven is megérkezik.
Kopog...

- MI AZ ISTEN EZ ITT!?? - üvöltöm, mire belép. Bambán néz... A picsába, muszáj lesz valami épeszűbb védelmet szerezzek!

- Énn.. nemtudom.. főnök.. - dadogászik, bennem meg kurvára felmegy a pumpa!

- Azt hittem az a kurva dolgod, hogy szemmel tartsd a kurva terepet! Azért vettelek fel, nem azért, hogy a rohadt haverjaiddal.. KÁRTYÁZZ! - küldöm meg csak úgy tisztán és élesen, mert kurvára nemilyen ellátást várok!

- Igen főnök.. - dadog. Tovább..

- Ki járt itt... Kit engedtél be!!? Küldönc!?? Esetleg valami mellékes..? - választ várok. Kurva gyorsan! Ha ide is elértek az ukrajnai események, ideje lesz laput kötni..

- Nem.. nem.. semmi ilyen.. - dünnyög. A faszomat, ki a fasz vette fel ezt az idiótát!!??

- VALAHOGY MÉGIS IDEKERÜLT..!! Nem repült... vagy szárnyalt csak úgy be a csukott ablakon!!! - üvöltöm.

- October járt itt... A testőrrel... De senki más. - köpi ki. Végre - De ő nem téged keresett.. - én meg megkönnyebbülök. A picsába! Az az idióta nő...

- Jólvan.. - a hangom már valamivel könnyebb - Húzzál ki a helyedre, és ha mégegyszer ilyen megtörténik.. vagy csak egyszerűen BÁRMI! felfordulás, repülsz te is, meg az egész kompániád.. - hozzáfűzéssel...

- Elmehetsz.. - köpöm neki, és az eddig az izzadt tenyeremben szorított pisztolyt az asztal mögött, betűröm hátra, a derekam mögé.
Orbitálisat sóhajtok...

- October.. - dünnyögöm el, és vissza, a tátogó húsra nézek.
Valami van a szájában...
Fintorgok... de kihúzom.
Kihajtogatom a papírdarabot..

"
Tudtad, hogy a pedofilokat nagyon szeretik a sitten? Különösen finom falatnak számítanak a rács mögött, úgyhogy adnék is egy életmentő ötletet. Hogy megértsd, külön szótagolom:


SZÁLLJ
LE
RÓLAM!


Csók:
Octi

ui.: Ezt a kis ajándékot vedd hivatalos meghívónak a születendő gyermekem keresztelőjére. Wink
"


Végigolvasva nagyot sóhajtok. Mert túl szép volt hogy igaz legyen, és bár az élet adott egy ingyen joker lapot, most úgy tűnik a kisasszony behátrált..
De fogalma sincs róla kivel kezdett...

Elmosolyodom, és a papírt egyszerűen fél kézzel összegyűrve behajítom a szemetesbe.
Aztán már pötyögnek is az irodatelefon lapján a gombok.


- Steven, küldj ide egy kibaszott takarítót, takarítsa el ezt a szeméttelepet... - fintorgok.. Megint. - MOST! - figyelmeztetem, azzal újra lehajolva a szétszóródott papírokért, a mappát újra kötegbe rendezem. Még mielőtt megjelenne, ezt is, a derekam mögül figyelő fegyverrel együtt, visszateszem a páncélba.
Egyetlen mozdulattal zárom le.

Az órámra nézek.. és gyorsban kiszámítom a részleteket.
Még pont van időm, egy előre be nem jelentett találkához...

Hátakkkor...

.. azzal hátrahagyva mindent kilépek az ajtón...

(vagyis nem, előbb visszaszerzem a papírdarabot.

Na és AZTÁN lépek ki!


***

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#2TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeSzer. Nov. 08, 2017 11:54 pm

Egész úton a lány jár a fejemben. Hogy mi a legjobb stratégia, hogy tényleg ennyire kifinomult e, hogy tényleg mindannyiunkat átvert a kórházban, talán nincs is semmiféle AMNÉZIA!!
Talán fizetett...
A dokiknak, nem ez lenne az első eset hogy kicsúszik egy-két sületlenséget tartalmazó hivatalos irat, de :MIÉRT!!!??
Talán Ville-t akarná lerázni?? Adja az ég hogy ígylegyen! Pénz kell?? Kártérítés?? Talán a zsarolás a kislány legújabb mesteri ötlete?? Ha pénz kell, az a legkönnyebb.. kipengetem, Ville-nek valami beetetés, azt egy darabig legalább lesz min sírnia, és a sírás nekem nevetés!
Mi is hozhatná jobban elő a rejtett tartalékokat....

De aztán az is felmerül hogy ott az az apasági kérdés... Már ha tényleg Ville az apa, ezt a szarházit elég csak néhány kör anyag, és máris bármikor berántja bárki bármilyen bugyiba, hiába mondtam neki hogy szükséges az ODAFIGYELÉS!
Kurvára szarik a szavamra...


A kocsi gurul, én meg tovább morfondírozok. A kis tyúk azthiszi elintézhet. Azthiszi ebben a bizniszben bármi szava lehet, azt hiszi... Aranyos ez a szavaiból játszó önteltség..
Ordas egy kis fúria ez!

Elvigyorodok az ablaküvegen és bevallom, ha nem lenne ilyen vén, még talán tetszene is. Az a küzdő.. sportos természete, szívesen legyőzném..
De így...

Nagyot sóhajtok, és kibámulva az ablakon meglátom a lakásoknál álló tömeget.

- Aaaa.. PICSÁBA..! - köpöm el, de aztán hamar reagálok.

- Hé! Itt állj meg! - szólok előre, de nem teszi.

- Aztmondtam ITT!! Jobbra..! - és mutogatok előredőlve.
Hogy miért pont ma kellett James-nek lebetegednie!
Kibaszott helyettesítések..

Kiszállok... a kocsi ajtaja csapódik a hátam mögött. Még elég messze vagyok, a rajongók nem figyelnek erre, begombolom az öltönyömet. Az új lakásba már tegnap átkellett volna költöznie, de azt mondták.. húzódzkodik.

Hátakkor...

Megindulok előre, a lehető legeltökéltebb pofát felvéve, és betörök a tolakodó tömeg mögé.
A rendőrök rámszállnak, de azonnal el is engednek, amint igazolom magam.:
A "kisasszonyhoz" megyek..

Ugrik az ajtózár, 4 pittyenés a gépbe, és amíg várok, csak fél szemmel figyelem az épp befutó híradósfurgont a háttérben. Visszafele lesz egy kis jelenetem!
És már száguldok is fel a lépcsőn.

Szóval velem akarsz kicseszni angyalom....

És beletenyerelek a csengőbe.


Ezt majd MEGBESZÉLJÜK!


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#3TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeVas. Nov. 12, 2017 9:29 am


NJK – Dominic Yates, testőr




A csengő zenélése zökkent ki az autóversenyzésből. Amúgyis kissé ügyetlenebbül tolom gipsszel az egyik karomon. Dominickal ellentétben én kiegyenesítettem néhány hajtűkanyart az Alpokban.
- Hagyd, majd én. – szól nyomban, visszautasíthatatlan szigorral, és már fel is kelt a kanapéról, miközben az üveglapos asztalra tette a kontrollert.
Nem mintha én nem lennék képes ajtót nyitni, de Dominic eltiltott mindenféle ehhez kapcsolódó tevékenységtől a rajongók tömege és a pofátlanul nyomuló újságírók miatt.
- Igen, tessék! – zeng bele aztán a baritonja mély határozottsággal a telefonba, a bejárat mellett, és a soron következő szavai felrántják a fél szemöldökömet a homlokomra: ”Helló, Mr. Cain, máris nyitom.”
Baaah…
Nézd már. Befújta a szél a szemetet. Nem hittem volna, hogy őfelsége egy nap leereszkedik a pórnép közé, és személyes tesz látogatást. Biztos megkapta a csomagot.
Várom, hogy felérjen. Dominic majd beengedi.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#4TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeVas. Nov. 12, 2017 5:44 pm

És nyílik. Az ajtó, de nem az a várt, félroncs szempár néz vissza rám. Ezt legalább képes volt megjegyezni...

- A lányhoz jöttem... - tolom félre, nem engedem hogy egy pillanatig is keresztbe tegyen, feltartóztasson, vagy akár beleköpjön a levesembe, nem érünk rá a felesleges körökhöz.

Becaplatok... a "Nagyságosasszony" ott fekszik félig elterülve, közvetlenül szemben a pamlagon.
Megállok.
Vele szemben, sanszosan valahol a tv és őközte.

- Beszédem van veled! - és nézek a szemeibe.

Ha viszont a testőrök testőre - aki valljuk be, ha tényleg nem süketelt a kicsike, és tényleg eszehagyott, ..valamilyen szinten, még jöhet jól, de - megközelíti a mögöttem/mellettem álló teret, csak egy rövid pillantással fordulok rá.

- Te most elmehetsz. Majd én figyelek rá. - és biccentek.

Ha meg ez a ficsúr meg akarja tartani a munkáját, nem kötözködik velem.
Ha mégis...



_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#5TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeVas. Nov. 12, 2017 7:13 pm


NJK – Dominic Yates, testőr




Sztárvendégünk, az öltönyös gladiátor, megérkezett. Köszönés nuku. Minek a sallang, baszod.
- Hogy ityeg, Grid? – dönögöm a TV-re meredve, egy amolyan totál higgadt, „ördög ügyvédje” mosolyt ízlelgetve, miközben Ő belibeg a nappaliba, mint valami kinyalt kiskirály.
Naná, hogy elém áll.
Remélem rövid lesz ez a vizit, mert látni is utálom a pofádat.
Fel kell emeljem az ábrázatára a tekintetemet, mert pont előttem tornyosul, kitakarva a képernyőt, és a hóhér akarja fixírozni az ágyékát.
Dominic odalép hozzánk. Grid ugyan keményen utasítja, de a testőröm mégis inkább rám néz. Szótlanul tudakozódik, és megerősítésre vár.
- Minden rendben. – bólintok felé mosolyogva. Dominicot már nem csak a munkaszerződés köti, hanem az időközben szövődött baráti viszony is. Ez utóbbi olyasmi, amit Grid a büdös életben nem fog sem megtapasztalni, sem megérteni.
- A folyosónál messzebb nem megyek. – szögezi le Dom, és ezzel távozik.
Hátradőlök a kanapén, ép kezemből mellém ejtem a kontrollert. A tekintetem visszatalál Grid üveggolyóként parázsló szemeibe.
- Hűűű… Pont olyan fejet vágsz, mint aki virgácsot kapott a Mikulástól.Tudom, hogy azt kaptál, majom. És... valszeg azt hiszi, hogy én vagyok az Északi sarki Reklamációs Iroda. Hát ezt benézte.
Búgó hangomból remélem kiérzi a gúnyt. A szavakkal beelőzöm, mielőtt rátérne a lényegre. Ugyanis tuti az jön, mindig ezt csinálja; olyan smucig, hogy még a kurva másodpercekkel is spórol. Volt benne részem a kórházban. Most az egyszer miért ne lehetnék én a gyorsabb a lényegretörésben? Hadd füstölögjenek azok a verbális pisztolycsövek.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#6TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeKedd Nov. 14, 2017 3:22 am

Nem tetszik. A testőr hezitáló figyelme, de aztán úgy néz ki nem kell erőteljesebb legyek.
Utánanézek ahogy kihátrál.

- Látom több hímet is kézből etetsz. - nézek vissza rá. Csak közlés jelleggel, de aztán fogom magam és megcélzom a fél-szemben álló fotelt.
Nem érdekel mit szövegel...Öltönyt bontok, és kényelembe helyezem magam.
Mert minek álljak ha ülni is lehet!

- Azt mondják nem vagy hajlandó költözni. - nézek bele a szemeibe. Tisztán... lényegretörően. - Úgy látszik hiányzik a nyakadba még egy-két pszichopata is aki bemászik az erkélyen... - dőlök előre. Csak közlés jelleggel.. szintén, mert nem kapkodunk el semmit sem.
Csakis a színtiszta igazság!
És ha az megvan, akkor jöhet a körülményesebb.

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#7TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2017 8:49 am

Grid megjegyzésére a válaszom egy ártatlan hümmintés, miközben megvonom a vállam.
De legalább mind korombeli.
Egyébként pont leszarom mit gondol rólam.
- Miért nem dobod le magad?Ülj már le bazmeg. Zavarod a kilátást.
Megkönnyebbülök, amikor leteszi magát. Elég fojtogató a jelenléte. A személyisége meg… egy büdös rakás szar.
Bevezetésnek bedobja a költözést, belőlem meg kiböffen a jóleső röhögés. Most mit játsszam meg magam?
- A költözést bízd csak rám. – felelem aztán. Valóban folyamatban van a dolog. Visszautasíthatatlan ajánlatot kaptam. A részletekhez pedig semmi köze.
- Mindketten tudjuk, hogy a biztonságom érdekel téged a legkevésbé. – búgom bele egyenesen a szemeibe, kevélyen állom azt a sunyi, dögvészes pillantását. - Bökd ki mit akarsz. – tessék, halljuk. Bár úgyis sejtem mi fáj ennek a drága jó embernek.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#8TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Nov. 23, 2017 3:04 pm

Felsóhajtok. Nem mert nehezemre esne, sokkal inkább mert újabb probléma van születőben.
Nem mintha az eddigi ne lett volna elég.

- Nemegészen vagy tisztában azzal mit hozol a fejedre. - és az arcába mosolygok. Mert megtehetem.
Aztán gondolva egyet, mégiscsak fellököm magam. Megkerülöm a fotelt, és a fejtámlán megtámaszkodva alkarral megigazítom a mandzsettagombomat.

- Képzeld hogy meglepett amikor ma visszatérve az irodámba, ez várt ott az asztalon. - halászom ki a mellényzsebemből a papírdarabot, és nem kell kigyűrjem, nagyon jól tudja mi is az.
Aztán egyszerűen csak elengedem, előre a fotelba majd gurul le a padlón.

- Van valami amit el akarsz mondani!?? - a szemeim ráncosodnak. Hülyeség, a plasztikai sebészek rendkívül jó munkát végeztek, maximálisan csak a szemeimben látszik a mélyreható kérdés.
Komolyan kíváncsi vagyok erre a mesére.
Hadd szórakozzunk egy jót!
Kinek ártana meg??


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#9TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Nov. 23, 2017 5:21 pm

Üres bájjal visszamosolygok rá. Nem az a kérdés, hogy mit hozok a saját fejemre, hanem hogy az övére mit. Nyehehe. Majd értesül úgyis mindenről. Ha nem tőlem, akkor a hírekből.
Végig Griden tartom a szemem, és követem a mozdulatait, ahogy felkel, kényelmesen a fotel mögé sétál, és valami lehengerlően teátrálisan ledobja a levelet.
Ehhh. Nem örült a disznófejnek. Milyen kár. Friss pipi husit kellett volna virítanom. Azt biztos jobban értékelné, tekintve az elhajlott gusztusát. Nah jó… Hogy lássa kivel van dolga, majd karácsonyra vadászok neki egyet a Tannenbaum alá.
Az ember lánya nem mellesleg azt várná, hogy nekiáll puffogni. De ez most… Elmarad? Komolyan? Minimum egy hajleüvöltés dukálna cserébe. Sehol az indulat nyoma benne. Hát ember az ilyen? Idegesítően hervasztó. Pedig mennyit pöcsöltem, hogy összehozzam neki ezt az ajándékcsomagot! Igazából meg kéne köszönnie, hogy félholtan is képes voltam rá. Némi segítséggel persze.
Grid kérdésére szélesen a képébe vigyorgok.
- Ne már!Most megleptél te gyökér. - Tényleg érdekelne? Mert ebben az esetben valóban lenne mit mondanom. De csak akkor, ha meg is hallgatsz. – kell a megerősítés. Isten óvjon attól, hogy lopjam a drága idődet!
Nekem ez tök új, hogy Grid meghallgatna bárkit is. Eddig az jött le a tagról, hogy csípőből leszarja, amit mások mondanak, illetve sóhereskedik a dumára fordított idővel. Szerintem én ezen a mostani „gyenge” pillanatán jobban meglepődtem, mint ő a csomin.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#10TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimePént. Nov. 24, 2017 11:59 am

És színészkedik... Nem tudsz meglepni kiscicám!

- Hallgatlak..! - belefolyva a játékába, magam is teátrális eszközökkel élek, ahogy átadva a szót kézzel felé intek. Eszembe se jusson megfosztani attól hogy kipakolja minden dilemmáját.. problémáját..nyűgjét, lássuk miből kell dolgozzunk!
Az információ pénz, és az információ HATALOM!
Lássuk mi nyomja a pici lelkét..
Kell e ide láncfűrész.

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#11TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimePént. Nov. 24, 2017 6:54 pm

”Hallgatlak!”
Hm. Ez így túl könnyű. Na nem mintha bánnám.
A szemem mindvégig Grid képére tapad.
Hát akkor… Essünk túl rajta, baszod.
Most veszem le róla először a tekintetemet. Előrehajolok, hogy a kávézós asztalka üveglapjáról kézbe vegyem a mobilomat, és a hüvelykemmel navigálni kezdjek a kijelzőjén. Egy bizonyos videó után matatok.
- Miközben a TI Octitok múltjában vájkáltam, sok veled kapcsolatos finomságba belebotlottam. Nem is hinnéd… milyen szemfüles és főleg készséges rajongóim vannak. – mondom ezt olyan szélesen vigyorogva, mint Joker. A sok szarság ellenére sem esik nehezemre.
Közben megtalálom a felvételt. Kihangosítva elindítom, aztán a készüléket Grid felé fordítva, hogy jól lássa, az asztalon csúsztatva lököm felé.
- Legalább tudom mi történt közvetlenül a baleset előtt. – döngöm mély hangon.
Megvannak az éttermi események Grid és Hinds társaságában. Elejétől a végéig.
Megszenvedtem azért, hogy megkapjam ezt a felvételt attól a dilinyós sráctól, de megérte.
- Nálad mióta rokon értelmű a menedzser kifejezés a stricivel? – igazából nem várok rá választ. Költői kérdés, de a videóra adott reakcióira kíváncsi vagyok.
- Nah mindegy. A haverod a felépülésem után sem fog nálam játszani. Ez az egyik. A másik, a baba marad. – ezeket már a kedves menedzserúr szemeibe mondom. - De a lényeg: nem kell semmi. Főleg nem segítség meg pénz. Sem tőled, sem Ville-től. – nyomatékosítom női altom mély, határozott zöngéjével. Ez a kígyó állítom, inkább lefizetne, csak vetessem el.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#12TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeKedd Nov. 28, 2017 6:34 pm

Előkerül a mobil, és csak figyelem ahogy nyomkod. Aztán azok a képek.. hanggal.. tökmindegy. Az arcom megfintorodását nemigen engedem, habár meglep a hirtelen fordulat, de sosem volt titok. Nem titkolok én semmitsem.

Csak rövid ideig figyelem az orrom elé lökött felvételt, de aztán vissza a lányra. Úgy tűnik van még mondanivalója, és nem is habozik ezt elém is tárni. REMEK! A rejtegető gyilkos a legrosszabb!
Mikor befejezte... vagyis úgy vélem hogy befejezte, mert mélyen hallgat, csak rövid(ránduló) mosolyt engedek a képemen. De aztán...

Elindulok. El a fotel mögül, csak elgondolkodva lépkedek, de aztán újra ott az a mosoly.
És tapsolni kezdek. Lassan... ütemesen...
Ahogy visszakerülöm a fotelt.
Lerakom magam, és kényelmesen elhelyezkedek. Elvégre nem sietünk.
Most, nem.

- És ezt mind.. egyedül találtad ki?? - a szemeibe nézek. CSAKK.. a lány szemeibe.
És türelmetlenül várom a válaszokat...

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#13TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Nov. 30, 2017 5:03 pm

Nem veszem le Gridről a szemeimet. Figyelem az előadását.
Hogy egyedül találtam-e ki?
Amnéziás vagyok, de a guglit még tudom használni. Beírtam a keresőbe, hogy „hányadék”, és a te nevedet dobta ki.
Igen, ezt kellene mondanom, de… ha már játszunk, tegyem azt tisztelettudóan, úgyhogy csak szerényen. A látszat kedvéért. Hisz ő is erősen moderálja magát. Kizárt, hogy ez a sunyi zsugabubus ilyen hidegvérrel fogadja az arcába tolt tényeket. Látom, hogy lüktetnek az erek a halántékán.
Megvonom a vállam.
- Sok barátom van. És…. Octi is rengeteg infót hagyott hátra. – ha nem is ugyanaz, mintha magától térnének vissza az emlékeim, de ez is több mint a semmi. Minden kis morzsa nagyon sokat segít a felépülésemben, amire mostanra már bizakodóan tekintek; tudom, hogy idővel emlékezni fogok mindenre.
- Szóval… csak azt akarom, hogy hagyj békén a gyerekemmel együtt. Szerintem tök járható út. Attól függ, te mit mondasz. – kérdőn pillogok Gridre.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#14TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 04, 2018 2:14 am



"Octi " Hm... Harmadik személy... Elgondolkodtat a tény, hogy a hivatkozás: elmebeteg, jelen esetünkben talán megjátszható verzió e.
De aztán nem alapozom hirtelenségre a tervet, csakis tovább hallgatom, minden ellenkezés nélkül, és figyelem.
Mindig elsődleges a figyelem...

Aztán erőteljesen elmélázok... vagyis csak úgy tűnik, mintha erősen latolgatnám a tényeket.. de aztán hosszú másodpercek után újra a szemeibe mosolygok.

- Azt hiszed megszabadulhatsz tőlem? - még mindig ott az a mosoly. - Azt hiszed.. te bármit megtehetsz? Büntetlenül... Csak mert te vagy... TE! - készségesen felé intek, de a hangom egy percig sem veszít a nyájas természetéből. Eszemben sincs felemelni. Még nem.

- Tudod October.. - lököm aztán mégis újra fel magam, csak mert úgy könnyebben gondolkodom. Mindig is könnyebben ment, ha mozgásban vagyok - Hiba nem ismerni a showbizniszt... Hiba az, ha azt hiszed, felébredve aaa.. semmiből - pörgetem a kezem - minimális információkból pillanatok alatt kiismerheted az ellenfelet, nem beszélve a barátokról.. - nézek újra mosollyal rá. - Mert akármit is hiszel, én a barátod vagyok. MÉG! - rövid a szünet - A barátod vagyok abban, hogy életben maradj... ebben a veszélyes világban, és abban is hogy ne cseszd el az életed. A barátod vagyok, mert/mivel megmondom, mit.. NEM... ésszerű megtenni. Vagy épp nevezd épeszűnek, és mi az.. ami előrevisz ebben a világban. - és újra a szemeibe nézek.
Panaszosnak tűnő sóhaj... mégis minden erőteljességgel teli.

- Megbocsátok neked, mert mindez kiesett. - rövid szünet. - Vagy csak velünk hiteted el ezt, ami bevallom, nagy lépés lenne tőled, és azt is elismerem, meglepnél vele, de mint tudjuk semmi sem lehetetlen.
És ami a legvalószínűtlenebb, általában az az igazság.
- megint a szemeibe.

- De azt is el kell mondjam, hogy ha veszélyezteted a köreimet... - és itt állok meg. Pont a szemeiben. Nemfeltétlenül fenyegetésnek mondanám, vagy mégis!?? - Mondjuk úgy, hogy nem ismersz még eléggé. - és megint mosolygok. Épp a fotel mögött.

- Nem szeretnélek tönkretenni... Egy életre..

És mert valóban nem. Ami neki rossz, az rossz nekem. Ami a bandának rossz, az rossz mindannyiunknak, de a néha bekövetkező kellemetlen lépések, olykor megkívánják a bírálatot. A kemény bírálatot.
És ha tenni kell, hát tenni kell!
A kérdés mindig a döntések...
A döntések indítanak el mindent...


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#15TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2018 5:11 pm

Ez a hatásvadász színjáték… A barátod vagyok ebben, a barátod vagyok abban… Grid úgy fossa a hittérítés szagú szöveget, mint egy szcientológus. Forog a gyomrom, én meg visszatartom az öklendezést. A hányingeremnek csak két oka lehet; ebből az egyik épp a sódert löki az arcomba.
Értem én, hogy mi fáj Grid-nek. Az, hogy nem vagyok az a sugárzóan ragyogó fényes napsugár, akinek ő hitt.
A monológjának tudom, hogy van valóságalapja, de ez nem jelenti, hogy félek is tőle. Nem akarnám feleslegesen magam ellen hergelni a nagyságos urat, úgyhogy nem is fogom oltogatni. Pedig kurvára tudnám. Ő elmondta, hogy mi nyomta a kis lelkét, én meg normális arckifejezést öltve úgy teszek, mint aki jobb belátásra tért. Nem kell ismernie a lapjaimat. Az amnéziámat meg végképp nem fogom bizonygatni neki. Mindegy mit hisz.
Húúúú, jön közben az ominózus, titokzatosan elbúgott fenyegetés. Hogy nem szeretne tönkre tenni egy életre??? Hogy egy balta nyalna homlokon…
Szolidan megrándul a szemöldököm, miközben lágy mosoly bukkan fel a szám sarkában, mindent-értő kifejezést kölcsönözve az arcomnak.
- Tudod mit? Elhiszem, de most csillezzél. – nagyon erős bennem a vágy, hogy kirohanjak és rókázzak egyet a budiba. Remélem lány lesz…
Inkább nyelek egyet, minthogy Gridet félrevágva betűzzek a slozira. Szerintem itt helyben nyúzna meg, ha felavatnám a drága öltönyét. Na de hol is tartottunk? Jah, ott hogy épp ijesztget a hatalmával. Minden bizonnyal vannak módszerei, és összeköttetései, de…. valahogy nem érdekel. Ahogy az sem, hogy foggal-körömmel kepeszt Ville után. könyörgöm, megtarthatja!
Egészen máshol járnak a gondolataim…
Tegnap előtt meglátogatott Allen. Allen Payne. Az elmondása, és a naplóm szerint ő is a népes baráti társaságom kiemelt tagja. Aki a Las Vegas székelyű Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke.
A köztünk zajlott párbeszéd azóta is a fülemben cseng:

***
- Gyere hozzám. – mondta egyszerűen.
A rendhagyó lánykérésre totálisan leblokkoltam. Percekig csak bámultam rá hülyén, míg megtaláltam a hangom, ráadásul le voltam törve, mint a bili füle. Az események sorozata nekem túl soknak tűnt egyszerre, és akkor még Allen is bealakított egy számomra hihetetlenül váratlan fordulattal. Ez az egész nem javított semmin. Egyre inkább éreztem magam egy rossz álomban.
- Tudod… Mikor még normális voltam, és megvoltak az emlékeim… a nyomok alapján úgy tűnik, nagyon meg akartam tartani a vízumom, mert mindenáron Amerikában akartam maradni, hogy Villevel lehessek. De Ville elhagyott… Úgyhogy… Most már nem érdekel sem a vízum, sem az, ha kitoloncolnak. Nincs miért maradnom. – vontam meg a vállam. Kész voltam visszarepülni Helsinkibe.
- De igenis van! Nekem csak te segíthetsz. Bármelyik nő boldogan hozzám jönne, tudom, de, de... Nekem nem egy lotyó, egy... egy üresfejű aranyásó kell, hanem TE. Az egyik legjobb barátom vagy. Szükségem van rád… Ki tudja apám meddig él még, talán csak napjai vannak hátra. Vagy percei. Senki sem tudja. A halálával elveszítek mindent. Az összes részvényt.
- Ha van párod, legalább vele lehetsz. – mosolyogtam rá halványan, mivel tudtam, hogy ez gyenge vigasz az ő helyzetében.
- Két hete szakítottunk…  Elmondtam neki, hogy nagy valószínűséggel megnősülök, és…  -  magyarázta Allen sóhajtva. - Mindegy is. October, kérlek… Nekem már csak a kiadó maradt. Apám teljesen kisemmiz, és földönfutóvá válok. Romokba dől az életem munkája, és vele az életem. – úgy tudott könyörögni azokkal a hatalmas kék szemeivel, mint egy kisfiú. Kezdtem komolyan sajnálni.
- Aludhatok rá egyet? – megpróbáltam húzni az időt, mielőtt kinyögnék egy nemleges választ, és nem csak megbántom, de még keresztbe is teszek neki.
- Persze… Bár mondhatnám, hogy aludj, amennyit csak akarsz… De félek kifutok az időből… - hosszú másodpercekig, csak a szemeimet fürkészte, mire ismét belekezdett. – Nem szenvednél hiányt semmiben. És a baba sem… Mindkettőtök biztonságban lenne, és gondotokat viselném. Kérlek, gondolkozz az ajánlatomon. Kérlek. Csak… Csak Ígérd meg, hogy megfontolod!
Zsongott a fejem a csacsogásától. Aztán megadva magam bólintottam.
- Rendben, megígérem.
***

Ez lenne csak az őrültség! Hozzámenni egy meleg sráchoz, aki ráadásul annak a lemezkiadónak az alelnöke (egyben leendő elnöke), amelyikkel nekünk van szerződésünk. Gridet mindjárt az esküvőmre is meghívhatnám, ne csak a gyerekem keresztelőjére legyen hivatalos.
Gáz, hogy Allen apja annyira homofób, még az utolsó centet is kirántaná a fia talpa alól. Lehet, hogy most… épp kapóra jön Allen ajánlata, és kölcsönösen kisegíthetjük egymást. Asszem legfőbb ideje lesz rácsörögnöm. A házasságban kurvára nem vagyok biztos, csak azt tudom, hogy szeretnék Vegasban maradni, és folytatni onnan, ahol abbahagytam; már ami az énekesi pályámat illeti.
A tekintetem Griden nyugszik. Úgy fest, ő befejezte. Ezért is vágom rá, amit.
- Én csak két dolgot akarok. Mielőbb felépülni, és folytatni a munkám. – szerintem ebben ő sem lát kivetnivalót. Persze nyugodtan szólhat, ha baja van ezzel.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#16TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeHétf. Jan. 22, 2018 11:52 pm

Meglep. Meglep a végtelen nyugodt tekintet, ami némi veszélyhelyzetre ad gyanút. Épp csak rándulásnyit húzódik (össze) a szemem.
Tényleg ennyire fondorlatos volna?? Nem nézek ki belőle többet, mint egy huszadrangú.. európai vesztes rockbanda volt üdvöskéje, akinek ééén  tettem szívességet.
És illene ezt megköszönni!
De nem is futtatom tovább sokáig rajta a szemem, újra lépek, és csak némi távolságtartással, ütemesen nézem végig az orrom elé kerülő berendezést.
Hitvány!

Rándul az orrom, és amikor elhangzik az újabb szöveg, újra felé fordulok.
Lámcsak!

- Akkor ebben legalább egyetértünk. - csak nyugodt intenzitással biccentem rá a fejemet, szeretem ha a dolgok könnyen mennek. És szeretem ha az emberek értenek a szóból. A JÓ.. szóból.
Nem kellenek ide felesleges ellentétek...

- És bízom abban, hogy a megbeszéltekben sem lesz probléma. - ezt már élesen a szemeibe. Tudnom kell hogy nem fog önállóan vigéckedni! Az hogy Ville megzuhant, kellemetlen, de egyben lehetőségekkel teli szempont is. Ha ez a kis.. csitri.. nem keveri be tovább a szart, még az is meglehet hogy az egészből végül jól.. mit jól, egyenesen TÖKÉLETESEN jövünk ki!
Adná az ég...
- fintorgok a szóhasználatbeli ostoba gondolatra, a rosszak egyike, ami még gyerekkorból rámragadt.
Gyűlölöm azokat az éveket.

- Nos? Végeztünk..? - csapom össze a két tenyerem, mintegy nyomatékosítva, kíváncsivá tett, akad e még mondanivalója. Senki ne mondja rám hogy nem vagyok hajlandó a kommunikációra, egyúttal bármit lerendezhetünk.
Akár így... vagy akár úgyis.
LÁSSUK!

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#17TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2018 10:24 am

Úgy tűnik, közös nevezőre evickéltünk. Amit nem feltétlenül bánok.
Hogy nem lesz a megbeszéltekben semmi probléma?
- Rajtam nem múlik. – tárom szét az ép fél karomat.
Nekem nem lenne bajom Griddel, ha megmaradna menedzsernek a kerítőnősködés helyett. Egyedül csak az bassza a csőröm, hogy el akart adni egy kivénhedt pénzeszsáknak, meg az elvárása, hogy vetessem el a gyerekem. Ezeket leszámítva akár meg zökkenőmentesen is eléldegélhetnénk egymás közelében, de ez nem jelenti, hogy bízom benne. Ahogy a keresztapa mondaná: „Tartsd közel a barátaidat, még közelebb az ellenségeidet.”
Ahogy Grid vonásait és a tekintetét fürkészem, próbálom kitalálni vajon mi járhat a fejében. Körülbelül annyi, hogy hogyan fordíthatna mindent, ezt az egész őrületet a hasznára. Üzletemberként és Ville legelvetemültebb „rajongójaként” én tuti ezen agyalnék.
Tényleg… Ville… mi a bánat lehet vele? Halvány vigyor sejlik fel az arcomon a gondolatra. Kíváncsi lennék, de nem fogom megkérdezni Gridet. Annyi biztos, hogy még életben van.
Grid affelől érdeklődik, hogy végeztünk-e.
- Ha nincs más mondanivalód… – vonom meg a vállam, mert részemről ennyi volt, amit megosztottam volna vele.
Ha Grid a távozás mellett dönt, elkísérem a bejárati ajtóig.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#18TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 25, 2018 1:40 am

HELYES! Az első ami felvillan a szemeimben, és nem is kívánom a dolgot tovább ragozni.
Ha mindig.. mindenben ilyen egyszerű dolgunk lenne...
Tanulhatnának tőle a TÖBBIEK!

- Egyelőre nincs.. Most pihenj! - adom ki az ukázt. - Jó lenne mielőbb rendbegyere, mert a 4helyszínesen jelenésed lenne... - utalok az alig pár hét múlva esedékes koncertsorozatra, nem beszélve a kampányról. Az üdítőitalost se hagyom veszni, csak mert őnagysága felnyalta az aszfaltot, addig rendbe kell hozni a berendezést..
DE!
Senki ne mondja hogy hajcsár vagyok, van amit nem lehet siettetni. Az élet rosszabbik oldala.
Még mindig jobb mintha koporsót kéne fényezni...

Aztán hátrafordulok.

- A testőrt leszerződtetem még neked 4 hétre. - vissza rá - De azért gondold meg. Sokkal jobb lenne elköltözni. - biccentek. - A nyugalmad érdekében.. - csakis azért. Meg az én nyugalmam is véges, jobb lenne szem előtt, szem előtt a sok mocskos firkásztól és bárkitől aki így szétesve néhány fényképet lopna.
Ingyen..
Mindig jobb a békesség.


- A többire meg még visszatérünk. - biccentek. Ismét. Újra. És ha más tényleg nincs...
Ha nem kapok egyéb megválaszolásra váró problémát, várnak a lapok.. a tévétársaságok, az úttesten, sose hagyj ki egy ilyen lehetőséget!
Elindulok az ajtó felé.

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#19TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 25, 2018 11:24 am

Tudom, hogy bőven van még ott, ahonnan az előbbi magasabbrendű fenyegetőzés jött, de most a hangulat normalizálódni látszik. Meglep, hogy Grid egyetlen szóval sem erősködött az abortusszal.
A végére még a normális menedzser is kibújt belőle.
- Rendben leszek. – bólintok röviden. Nekem is minden vágyam, hogy felépüljek, testben és lélekben is. Nem kívánok a szegény szerencsétlen áldozat szerepében parádézni.
A kötelezettségeimről sem feledkeztem meg. Vagyis… Az egykor énem betegesen precíz volt; mindent feljegyzett a naptárjába. Ami persze tökre kapóra jön, ha amnéziás az ember.
Látszólag minden a helyén. Tudom, amit tudnom kell, de az emlékek és az infók úgy lettek beleerőszakolva a fejembe, nem maguktól jöttek elő. Így csak… homályos árnyaknak tűnnek egy másik személy életéből.
Hogy Dominic szerződését még meghosszabbítja? Újabb biccentés részemről.
- Kösz. – sóhajtok röviden, miközben valamiféle enyhe mosolyszerűség jelenik meg az arcomon. Örülök a szélcsendnek, noha számítok a későbbi összecsapásokra. Tudom, hogy nem én vagyok Grid szíve csücske, épp elég van a rovásomon.
- Oké. El fogok.Mindenképp… döngöm a költözésbe beleegyezőn. Nem mondhatja, hogy hazudok. Csak nem avatom be mindenbe azonnal.
Emberek közé kívánkozom… Rendben, tudom, hogy itt van Dominic, de ő testőri minőségben. Azt sem engedi meg, hogy az ablakot megközelítsem, nemhogy az erkélyt. Társaságra vágyom, barátokra, akik között elengedhetem magam. Azt hiszem elég volt a bezártságból, és ezekből a falakból. Vissza akarom kapni az életem.
„A többire még visszatérünk.”
- Rendben. – veszem tudomásul könnyedén. Beigazolódni látszik, hogy ezzel itt még korán sincs vége. Nem baj.
Csak figyelem Gride-t. Békés arckifejezéssel. Szívem szerint megkérdezném tőle, hogy mi van Ville-vel, tud-e valamit róla, de Grid mondjon akármit is, nem a barátom. Inkább majd ráírok Zsé-re, és megkérem, hogy ne áruljon be Ville-nel, hogy felőle érdeklődtem.
Amikor észreveszem Grid-en az indulási szándékot, feltolom magam a kanapéról és kikísérem az ajtóig.
Mielőtt kinyitnám előtte az ajtót, felmosolygok rá.
- Akárhogy is... Azért kösz, hogy beugrottál. - Csak kár, hogy ehhez az a csomag kellett.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#20TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 25, 2018 10:09 pm


Elfog... Kész zene füleimnek, ha nem lennék benne biztos elsőre, visszakérdeznék hogy jól hallottam e. Meglep a hirtelen pálfordulás a tényben, de nem mondom azt hogy ellenemre van. Az engedelmes kislány, jókislány. És mindig is könnyebb volt bánni a beleegyezőkkel.

Megint biccentek, de csak mintegy nyugtázva.
Meg is fordulok teljes nyugalommal az ajtó fele, de persze védem én a hátam, félig ott a szemem, sose az az ember voltam akit olyan könnyen hátbatámadnak.
Kifele menet még hozzáfűzöm a részleteket, ne higgye hogy az egésznek ilyen könnyen vége, de az élelmes ember felismeri a helyzetet, mi szolgál előnyére, és mi az ami hátrány.
És nem most van itt az idő a torkának esni.

Az ajtóban megállok, és hagyom, hadd intézkedjen.
Szereti irányítani a helyzetet..
Hm. Kigondolta volna.

- Ne mondd azt hogy nem ezért csináltad. - belenézek. Egyenesen a szemeibe. Mindketten tisztában vagyunk a tényekkel. Aztán ajtó nyílik, már ha nyílik, én meg rendbeszedve magam és a nyakkendőmet, elindulok le a lépcsőn.


Jelenésem lesz...




_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#21TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 25, 2018 10:25 pm

Grid szavain az ajtónál muszáj elvigyorodnom. Épp csak nem bukik ki belőlem a röhögés.
De… Pont azért csináltam, mert tannyira hiányoztál. Jah. Lebuktam. Merje azt mondani, hogy nem voltam kreatív.
Inkább szó nélkül kiengedem.
Grid távozóban a folyosón, ahol Dominic is posztol. A testőröm készségesen lekíséri a főbejárathoz, nem kell külön kérvényt benyújtani neki, majd visszatér a lakásba.
Én addigra visszakuporodom a kanapéra, és a mobilomon pötyögök Zsé-nek.

SMS


     connected to: Zsindelyes

     time:  15:14

     

Szia Zsé!
Nem tudsz valamit véletlenül Ville-ről? Csak kiváncsi vagyok, hogy mi van vele. Nagyon régen láttam.
Lécci ne szólj neki, hogy érdeklődtem utána. Smile Octi

     

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#22TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 27, 2018 11:06 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October



Sziaaaaa! Very Happy
Ami azt illeti nagyon fura mostanaban. Nem tudom, valahogy nem olyan mint volt. Valahogy megváltozott.
Történt köztetek valami??

Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. Giphy
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#23TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 27, 2018 11:12 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October




2nd

Elhiszed hogy porszívót láttam a kezében, VÁGOD!??  Shocked

Azt se tudtam hogy tudja milyen az...

Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. Giphy
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#24TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimeVas. Jan. 28, 2018 10:23 am

Porszívó… Felvonom a fél szemöldököm. Ez olyan furinak számít?
Lehet csak a rehab program része. – suhan át gonoszan az agyamon, de nem írom le sms-ben.
Meg aztán… Sok mindenre lehet azt a porszívót használni.
És hogy történt-e köztünk valami? Hülye vigyorgás, vagy inkább grimaszolás ül ki a képemre.

SMS


     connected to: Zsindelyes

     time:  15:18

     

Ja. Asszem dobott. Very Happy
Akkor ezek szerint jól van?

     

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#25TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 6:24 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October



Hogy MI?? affraid

Ti mindig olyanok voltatok mint a zsák meg a foltja! A sajt meg a kenyér! Nehogy már azt mondd nekem Kislány hogy egy ilyen kis zökkenő így taccsra tud vágni!
Hát leesik az állam.. Komolyan.
Olyan szenzációs egy kis nő vagy Te, ne mondd már hogy nem tudod ezt a bénát itt rendesen elkapni!??
A tenyeredből EVETT! Surprised  

Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. Giphy
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Meglepetés(vendég)-visszavág..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-