HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 7:44 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 3:00 am

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Nick Lane Today at 2:55 am

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Today at 2:41 am

» Danny Doyle & Alex Montgomery
by Danny Doyle Haynes Today at 2:15 am

» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 1:37 am

» The homecoming
by Raina Maddox Yesterday at 9:08 pm

» Ráncfelvarrás művész módra. Melissa & Caelum
by Melissa Hobbs Yesterday at 10:16 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Meglepetés(vendég)-visszavág..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Michael Cain "Grid"

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : A Slaves of Hell menedzsere

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Szer. Nov. 08, 2017 5:55 pm

Az új szám... Azaz új szám egyszerűen BRILLIÁNS!!
Rajta lesz a következő lemezen... - teszem vissza a mappába a kezembe került köteget, amin a fókuszcsoport előrevetített véleményezésének adatait nézem. Bombasztikus siker lesz és már KELLETT egy ilyen ínyenc darab, ezért jobb lesz ha addig is nem kerül senki kezére. Már csak felvenni legyen alkalom...

Belököm az ajtót, eszembe ötlik mennyire is hasított ez a szarkupac régen. A heroin.. kényes téma, mégis mozgósítja a rejtett tartalékokat és Ville-ben már rég nem fekszik csak kurva mélyen. Kiégett.. Mint egy megfáradt.. darab.. és hátrahagyott szar, de a jelek szerint még nem menthetetlen. Mert ha a múlt tündöklése nem is segít mindenen, néhány kósza dollárt azért lecsíphetünk még érte..
Kell egy utolsó NAGY.. BEROBBANÁS!

Elérem az asztalt, és csak ekkor tűnik a szemembe az a kép. Na meg a bűz is, habár beletelik vagy jónéhány másodpercig, amíg fel is fogom mi is az amit jelent.
A vér hirtelen fagy meg az ereimben. Megtorpanok, a kezemben fogott mappa kiesik a földre, és első megdöbbenésemben... azt se tudom mire figyeljek!

- STEVEN! - üvöltöm el magam, de a tagjaim remegnek. Muszáj lesz uralkodnom rajtuk, ezért hirtelen, azonnal az íróasztalomban fekvő széfhez nyúlok. Négy pittyenés.. és máris ottvan a fegyver a kezemben. Körülnézek... Se gyanús pont, se elterelés, se drótok minden jel szerint csak figyelmeztetésnek szánták.
Akkor is, hirtelen lépek, és bezárom az összes reluxát. Sötétség borul a szobára, mire végre Steven is megérkezik.
Kopog...

- MI AZ ISTEN EZ ITT!?? - üvöltöm, mire belép. Bambán néz... A picsába, muszáj lesz valami épeszűbb védelmet szerezzek!

- Énn.. nemtudom.. főnök.. - dadogászik, bennem meg kurvára felmegy a pumpa!

- Azt hittem az a kurva dolgod, hogy szemmel tartsd a kurva terepet! Azért vettelek fel, nem azért, hogy a rohadt haverjaiddal.. KÁRTYÁZZ! - küldöm meg csak úgy tisztán és élesen, mert kurvára nemilyen ellátást várok!

- Igen főnök.. - dadog. Tovább..

- Ki járt itt... Kit engedtél be!!? Küldönc!?? Esetleg valami mellékes..? - választ várok. Kurva gyorsan! Ha ide is elértek az ukrajnai események, ideje lesz laput kötni..

- Nem.. nem.. semmi ilyen.. - dünnyög. A faszomat, ki a fasz vette fel ezt az idiótát!!??

- VALAHOGY MÉGIS IDEKERÜLT..!! Nem repült... vagy szárnyalt csak úgy be a csukott ablakon!!! - üvöltöm.

- October járt itt... A testőrrel... De senki más. - köpi ki. Végre - De ő nem téged keresett.. - én meg megkönnyebbülök. A picsába az az idióta lány...

- Jólvan.. - a hangom már valamivel könnyebb - Húzzál ki a helyedre, és ha mégegyszer ilyen megtörténik.. vagy csak egyszerűen BÁRMI! felfordulás, repülsz te is, meg az egész kompániád.. - hozzáfűzéssel...

- Elmehetsz.. - köpöm neki, és az eddig az izzadt tenyeremben szorított pisztolyt az asztal mögött, betűröm hátra, a derekam mögé.
Orbitálisat sóhajtok...

- October.. - dünnyögöm el, és vissza, a tátogó húsra nézek.
Valami van a szájában...
Fintorgok... de kihúzom.
Kihajtogatom a papírdarabot..

"
Tudtad, hogy a pedofilokat nagyon szeretik a sitten? Különösen finom falatnak számítanak a rács mögött, úgyhogy adnék is egy életmentő ötletet. Hogy megértsd, külön szótagolom:

SZÁLLJ
LE
RÓLAM!

Csók:
Octi

ui.: Ezt a kis ajándékot vedd hivatalos meghívónak a születendő gyermekem keresztelőjére. Wink
"

Végigolvasva nagyot sóhajtok. Mert túúúl szép volt hogy igaz legyen, és bár az élet adott egy ingyen joker lapot, most úgy tűnik a kisasszony behátrált..
De fogalma sincs róla kivel kezdett...

Elmosolyodom, és a papírt egyszerűen fél kézzel összegyűrve behajítom a szemetesbe.
Aztán már pötyögnek is az irodatelefon lapján a gombok.

- Steven, küldj ide egy kibaszott takarítót, takarítsa el ezt a szeméttelepet... - fintorgok.. Megint. - MOST! - figyelmeztetem, azzal újra lehajolva a szétszóródott papírokért, a mappát újra kötegbe rendezem. Még mielőtt megjelenne, ezt is, a derekam mögül figyelő fegyverrel együtt, visszateszem a páncélba.
Egyetlen mozdulattal zárom le.

Az órámra nézek.. és gyorsban kiszámítom a részleteket.
Még pont van időm, egy előre be nem jelentett találkához...

Hátakkkor...

.. azzal hátrahagyva mindent kilépek az ajtón...

(vagyis nem, előbb visszaszerzem a papírdarabot.

Na és AZTÁN lépek ki!

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Szer. Nov. 08, 2017 11:54 pm

Egész úton ez a lány jár a fejemben. Hogy mi a legjobb stratégia, hogy tényleg ennyire kifinomult e, hogy tényleg mindannyiunkat átvert a kórházban, talán nincs is semmiféle AMNÉZIA!!
Talán fizetett...
A dokiknak, nem ez lenne az első eset hogy kicsúszik egy-két sületlenséget tartalmazó hivatalos irat, de :MIÉRT!!!??
Talán Ville-t akarná lerázni?? Adja az ég hogy ígylegyen! Pénz kell?? Kártérítés?? Talán a zsarolás a kislány legújabb mesteri ötlete?? Ha pénz kell, az a legkönnyebb.. kipengetem, Ville-nek valami beetetés, azt egy darabig legalább lesz min sírnia, és a sírás nekem nevetés!
Mi is hozhatná jobban elő a rejtett tartalékokat....

De aztán az is felmerül hogy ott az az apasági kérdés... Már ha tényleg Ville az apa, ezt a szarházit elég csak néhány kör anyag és máris bármikor berántja bárki bármilyen bugyiba, hiába mondtam neki hogy szükséges az ODAFIGYELÉS!
Kurvára szarik a szavamra...

A kocsi gurul, én meg tovább morfondírozok. A kis tyúk azthiszi elintézhet. Azthiszi ebben a bizniszben bármi szava lehet, azt hiszi... Aranyos ez a szavaiból játszó önteltség..
Ordas egy kis fúria ez!

Elvigyorodok az ablaküvegen és bevallom, ha nem lenne ilyen vén, még talán tetszene is. Az a küzdő.. sportos természete, szívesen legyőzném..
De így...

Nagyot sóhajtok, és kibámulva az ablakon meglátom a lakásoknál álló tömeget.

- Aaaa.. PICSÁBA..! - köpöm el, de aztán hamar reagálok.

- Hé! Itt állj meg! - szólok előre, de nem teszi.

- Aztmondtam ITT!! Jobbra..! - és mutogatok előredőlve.
Hogy miért pont ma kellett James-nek lebetegednie!
Kibaszott helyettesítések..

Kiszállok... a kocsi ajtaja csapódik a hátam mögött. Még elég messze vagyok, a rajongók nem figyelnek erre, begombolom az öltönyömet. Az új lakásba már tegnap átkellett volna költöznie, de azt mondták.. húzódzkodik.

Hátakkor...

Megindulok előre, a lehető legeltökéltebb pofát felvéve, és betörök a tolakodó tömeg mögé.
A rendőrök rámszállnak, de azonnal el is engednek, amint igazolom magam.:
A "kisasszonyhoz" megyek..

Ugrik az ajtózár, 4 pittyenés a gépbe, és amíg várok, csak fél szemmel figyelem az épp befutó híradósfurgont a háttérben. Visszafele lesz egy kis jelenetem!
És már száguldok is fel a lépcsőn.

Szóval velem akarsz kicseszni angyalom....

És beletenyerelek a csengőbe.

Ezt majd MEGBESZÉLJÜK!

Money.. Money.. Money..

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : a Slaves of Hell női vokálosa

TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Vas. Nov. 12, 2017 9:29 am

NJK – Dominic Yates, testőr

A csengő zenélése zökkent ki az autóversenyzésből. Amúgyis kissé ügyetlenebbül tolom gipsszel az egyik karomon. Dominickal ellentétben én kiegyenesítettem néhány hajtűkanyart az Alpokban.
- Hagyd, majd én. – szól nyomban, visszautasíthatatlan szigorral, és már fel is kelt a kanapéról, miközben az üveglapos asztalra tette a kontrollert.
Nem mintha én nem lennék képes ajtót nyitni, de Dominic eltiltott mindenféle ehhez kapcsolódó tevékenységtől a rajongók tömege és a pofátlanul nyomuló újságírók miatt.
- Igen, tessék! – zeng bele aztán a baritonja mély határozottsággal a telefonba, a bejárat mellett, és a soron következő szavai felrántják a fél szemöldökömet a homlokomra: ”Helló, Mr. Cain, máris nyitom.”
Baaah…
Nézd már. Befújta a szél a szemetet. Nem hittem volna, hogy őfelsége egy nap leereszkedik a pórnép közé, és személyes tesz látogatást. Biztos megkapta a csomagot.
Várom, hogy felérjen. Dominic majd beengedi.

Michael Cain "Grid"

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Vas. Nov. 12, 2017 5:44 pm

És nyílik. Az ajtó, de nem az a várt, félroncs szempár néz vissza rám. Ezt legalább képes volt megjegyezni...

- A lányhoz jöttem... - tolom félre, nem engedem hogy egy pillanatig is keresztbe tegyen, feltartóztasson, vagy akár beleköpjön a levesembe, nem érünk rá a felesleges körökhöz.

Becaplatok... a "Nagyságosasszony" ott fekszik félig elterülve, közvetlenül szemben a pamlagon.
Megállok.
Vele szemben, sanszosan valahol a tv és őközte.

- Beszédem van veled! - és nézek a szemeibe.

Ha viszont a testőrök testőre - aki valljuk be, ha tényleg nem süketelt a kicsike, és tényleg eszehagyott, ..valamilyen szinten, még jöhet jól, de - megközelíti a mögöttem/mellettem álló teret, csak egy rövid pillantással fordulok rá.

- Te most elmehetsz. Majd én figyelek rá. - és biccentek.

Ha meg ez a ficsúr meg akarja tartani a munkáját, nem kötözködik velem.
Ha mégis...

Money.. Money.. Money..

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Vas. Nov. 12, 2017 7:13 pm

NJK – Dominic Yates, testőr

Sztárvendégünk, az öltönyös gladiátor, megérkezett. Köszönés nuku. Minek a sallang, baszod.
- Hogy ityeg, Grid? – dönögöm a TV-re meredve, egy amolyan totál higgadt, „ördög ügyvédje” mosolyt ízlelgetve, miközben Ő belibeg a nappaliba, mint valami kinyalt kiskirály.
Naná, hogy elém áll.
Remélem rövid lesz ez a vizit, mert látni is utálom a pofádat.
Fel kell emeljem az ábrázatára a tekintetemet, mert pont előttem tornyosul, kitakarva a képernyőt, és a hóhér akarja fixírozni az ágyékát.
Dominic odalép hozzánk. Grid ugyan keményen utasítja, de a testőröm mégis inkább rám néz. Szótlanul tudakozódik, és megerősítésre vár.
- Minden rendben. – bólintok felé mosolyogva. Dominicot már nem csak a munkaszerződés köti, hanem az időközben szövődött baráti viszony is. Ez utóbbi olyasmi, amit Grid a büdös életben nem fog sem megtapasztalni, sem megérteni.
- A folyosónál messzebb nem megyek. – szögezi le Dom, és ezzel távozik.
Hátradőlök a kanapén, ép kezemből mellém ejtem a kontrollert. A tekintetem visszatalál Grid üveggolyóként parázsló szemeibe.
- Hűűű… Pont olyan fejet vágsz, mint aki virgácsot kapott a Mikulástól.Tudom, hogy azt kaptál, majom. És... valszeg azt hiszi, hogy én vagyok az Északi sarki Reklamációs Iroda. Hát ezt benézte.
Búgó hangomból remélem kiérzi a gúnyt. A szavakkal beelőzöm, mielőtt rátérne a lényegre. Ugyanis tuti az jön, mindig ezt csinálja; olyan smucig, hogy még a kurva másodpercekkel is spórol. Volt benne részem a kórházban. Most az egyszer miért ne lehetnék én a gyorsabb a lényegretörésben? Hadd füstölögjenek azok a verbális pisztolycsövek.

Michael Cain "Grid"

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Kedd Nov. 14, 2017 3:22 am

Nem tetszik. A testőr hezitáló figyelme, de aztán úgy néz ki nem kell erőteljesebb legyek.
Utánanézek ahogy kihátrál.

- Látom több hímet is kézből etetsz. - nézek vissza rá. Csak közlés jelleggel, de aztán fogom magam és megcélzom a fél-szemben álló fotelt.
Nem érdekel mit vakerál...Öltönyt bontok, és kényelembe helyezem magam.
Mert minek álljak ha ülni is lehet!

- Azt mondják nem vagy hajlandó költözni. - nézek bele a szemeibe. Tisztán... lényegretörően. - Úgy látszik hiányzik a nyakadba még egy-két pszichopata is aki bemászik az erkélyen... - dőlök előre. Csak közlés jelleggel.. szintén, mert nem kapkodunk el semmit sem.
Csakis a színtiszta igazság!
És ha az megvan, akkor jöhet a körülményesebb.

Money.. Money.. Money..

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Szomb. Nov. 18, 2017 8:49 am

Grid megjegyzésére a válaszom egy ártatlan hümmintés, miközben megvonom a vállam.
De legalább mind korombeli.
Egyébként pont leszarom mit gondol rólam.
- Miért nem dobod le magad?Ülj már le bazmeg. Zavarod a kilátást.
Megkönnyebbülök, amikor leteszi magát. Elég fojtogató a jelenléte. A személyisége meg… egy büdös rakás szar.
Bevezetésnek bedobja a költözést, belőlem meg kiböffen a jóleső röhögés. Most mit játsszam meg magam?
- A költözést bízd csak rám. – felelem aztán. Valóban folyamatban van a dolog. Visszautasíthatatlan ajánlatot kaptam. A részletekhez pedig semmi köze.
- Mindketten tudjuk, hogy a biztonságom érdekel téged a legkevésbé. – búgom bele egyenesen a szemeibe, kevélyen állom azt a sunyi, dögvészes pillantását. - Bökd ki mit akarsz. – tessék, halljuk. Bár úgyis sejtem mi fáj ennek a drága jó embernek.

Meglepetés(vendég)-visszavág..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vendégfórum