♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Make the devil cry - Page 2 Vote_lcapMake the devil cry - Page 2 Voting_barMake the devil cry - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Make the devil cry - Page 2 Vote_lcapMake the devil cry - Page 2 Voting_barMake the devil cry - Page 2 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Make the devil cry - Page 2 Vote_lcapMake the devil cry - Page 2 Voting_barMake the devil cry - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Make the devil cry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#26TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2019 2:40 am

Ha October felébred másnap reggel egy címke várja az asztalán:

"Ne haragudj rám, de hirtelen el kellett utazzak New Yorkba. Érezd magad otthon, rendelkezz Emilio-val, lesi minden kívánságodat, a legkésőbb holnap reggel jövök. A  számomat tudod.

u.i: Ne haragudj hogy nem személyesen, de nem akartalak felébreszteni. Olyan édesen aludtál.
Holnap látlak!
Üdv,
Allen."


Ma... már hazaúton a repülővel egész végig azon kattogtam, vajon mit szól az ötlethez. Tetszeni fog e neki... Ő nem az a fajta nő, aki lekenyerezhető ékszerrel, és nem is az, akit könnyű meglepni. Előveszem  a telefonom és kikeresem a helyben készült képet. Azért nem rossz.. Talán nyert ügyem lesz.
Még az autóban hazafelé is akörül járnak a gondolataim. Vajon jól tettem e. Paul megáll, lefékez, otthon vagyunk, ideje a tettek mezejére lépni. Épp ezért, még mielőtt kerülné a kocsit hogy ajtót nyisson nekem, kilököm az oldalamon. Nem igénylem az ilyen kicsinyességeket.
Elindulok be, szemeimmel végig Octobert keresem. Kacskaringósak a folyosók, vajon merre lehet? A medence partján napozik? Vagy esetleg pihen? Vagy akár alszik még? Van mit kipihennie, könnyen meglehet. Egy percig sem robajjal száguldozok végig a házon, de útközben végig figyelek, fülelek.
És aztán... ha megtalálom, fülig vigyorral állok meg előtte.

Meglepetésem van!


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#27TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2019 8:56 am

Reggel egy üzenet várt az íróasztalomon. Kótyagos fejjel elolvastam, és csak lassan esett le, hogy Allen suttyomban belógott a szobába, ami nem baj, de ez az „Olyan édesen aludtál” kis megjegyzés nyomban komoly riadalmat keltett bennem: Remélem nem horkoltam, mint egy traktor.
Minden esetre roppantmód örültem az üzenetének. Kicsit deja vum volt tőle, mintha már máskor is történt volna hasonló. Azt hiszem, szeretek reggel efféle üzenetekre ébredni. Az biztos, hogy egy ilyentől jobban indul a nap; egy csipetnyi kedvesség és odafigyelés, és máris más színben ragyog az élet.
Valahogy sokkal lassabban telt az idő Allen nélkül. Kissé üresnek tűnt így a ház, hiányzott a falak közül az ”Úrfi” sziporkázó jelenléte. Viszont nem mondhatom, hogy unatkoztam; nagyon jókat beszélgettem Shonteval és Emilioval. Sikerült jobban megismernem őket. Végtelenül kedves emberek. Arról nem is beszélve, hogy Shonte volt olyan figyelmes, és a jelenlegi kedvenc ételemet készítette ebédre: Lasagnét. Az a sanda gyanúm, hogy Allen hagyta meg neki. Bárhogy is történt, az ebéd isteni volt. Allen bánhatja, hogy lemaradt róla.

Másnap kint ücsörögtem a teraszon a kora délelőtti kellemes napsütésben. Kényelmesen felkucorodtam a kipárnázott rattan kanapé egyik végébe, és fél kézzel pötyögtem az ölemben lévő laptopon. Igyekeztem eleget tenni a sztársággal járó kötelességeimnek is; szeretem tartani a kapcsolatot a rajongókkal, megérdemlik, hogy olykor válaszoljak az üzeneteikre. Már amennyire lehetséges válaszolni több ezer üzenetből.
Borzalom így fél karral létezni. Kéne a másik kezem is, hogy legyen mivel az arcomba telepíteni az orrom előtt illatozó frissen sült sajtos pirítóst. A gépelés és a kajálás nem megy egyszerre. De a mai ünnepnap, végre lekerül rólam a gipsz! Kínomban már mindenfélét (többek közt sátánista) figurákat pingáltam rá fekete filccel. Helló Kitty rocker változata is ott vigyorog köztük.
Egyszer csak hallom, hogy a hátam mögött elhúzódik a hatalmas üvegajtó. Az ujjaim megállnak a billentyűk fölött és részint hátratekeredem, hogy meglessem ki az.
Jé, egy Allen! Amint megpillantom, széles mosoly terül el az arcomon.
- Hééé! Szia! Jó reggelt! Már nagyon hiányoztál a leltárból! – fogadom leplezetlen örömmel, aztán tudatosodik bennem az arcán trónoló kifejezés. Valami történt, úgy vigyorog, mint aki minimum kriptonitot talált. Csak nem Nobel-díjat nyert? Kérdőn felszaladnak a szemöldökeim. Minek örülünk?
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#28TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2019 2:53 am


- Vettem valamit! - vigyorgom a képébe, és bár bizonyára egyértelmű hogy fogalma sincs róla miről is beszélek, honnan is tudná, legalábbis az ábrázata pont erről tanúskodik, de ez még nem jelenti azt, hogy ne érezném szükségszerűnek, vagy már egyenesen MUSZÁJNAK, hogy a jóhírt azonnal az orra alá dörgöljem.
Vagy legalábbis majd.. kiCSATTANOK az izgatottságtól!  

- Oké, nem Neked vettem - helyesbítek - de akkor is, lehet hogy még a Te hasznodra is lesz. - azonnal, még a szöveg közben előkaparom a telefonomat, és azonnal mint egy eszelős, nyomkodni kezdem. Erősen figyelve. - Szóval.. oké, ne ragozzam tovább, már meg is van! - és egy pillanat alatt nyomom a képbe az orra elé, a telefonomon trónoló fotót, amin az én, hirtelen ötlettől és lelkesedéstől vezérelve - azért azt is mondhatjuk hogy jórészt olcsón megszámított - megvásárolt, új.. STÚDIÓM.. keverőpultjának képe virít vissza rám. Vagyis most épp őrá. De hogy ennyiből érti e miről beszélek... (!??)

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#29TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 09, 2019 7:43 am

Vett valamit… Hm… Tán egy pónilovat? Esetleg egy diliházat, ahová bezárhatom Grid-et? Vagy egy lakatlan szigetet, ahová megpattanhatunk? Nem tudtam mire gondoljak. Nem szóltam, csak felvont szemöldökkel vártam, lesz-e még folytatás.
Oké, nem nekem lesz. De ez nem vitt közelebb az igazsághoz. Már majdnem rászóltam Allenre, hogy kibökné-e már végre, mire megeredt a nyelve, ám még így is teljes titokzatosságba burkolózott.
Amikor váratlanul az orrom elé tolta a mobilját, egy darabig csak nézegettem a képet. Próbáltam rájönni, hogy mi lehet ez.
Elvigyorodom.
- Egy keverőpult? – pislogok fel kérdőn Allenre. - DJ-s babérokra törsz? – a kép cseles, csak a gombok látszanak, a köré épített stúdió pedig egyáltalán nem. - Csúcsszuper! Ha dj-skedni szeretnél, én támogatlak! Nem tudtam, hogy efféle ambícióid is vannak. Hát most tényleg megleptél. – magyarázom szélesen vigyorogva. Ha Allen örül, én is örülök.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#30TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2019 5:43 pm

"Egy keverőpult?" Hallom, de nem véletlenül nem válaszolok. "DJ-s babérokra törsz?" - még mindig nem, de ez elég ahhoz hogy megadva magam a késztetésnek, megengedjem magamnak, hogy a földre dobjam az eddig a kezemben feszítő sporttáskát. Nagyot puffan.
Én meg ahelyett hogy újabb magyarázatokba bocsátkoznék, inkább megfogom az alig messze tőle álló vasszéket, és hagyva hangosan felcsikorogni az alattunk feszítő díszburkolat tetején, egy pillanat alatt teszem le magam. Nagyvonalakban félig-meddig szemben-párhuzamosan vele.

- A fenéket.. - apad a lelkesedés, de nem is igazán az ötletnek, sokkal inkább mert nem sikerült tökéletesen a meglepetés. Telefon az orrom elé, és egy újabbat tekerek. Egy már távolabbi kép.

- Vettem egy STÚDIÓT! - nagybetűkkel. Mert nem.. egy.. stúdiót vettem, hanem A.. stúdiót! Nekem...

- A szállodában ~ New Yorkban ~ összefutottam egy régi ismerőssel, aki mindig tud mindent. Mindenkiről. És azzal is tisztában volt, hogy az Enterprise Entertainment nevű kis cég tönkrement ~ nem is tudom miért, ilyen névvel... - forgatom meg azért, bár nem kevés részvétet nyilvánítva a hírnek a szemeimet - Szóval úgy néz ki, kézzel lábbal kapálózva a csőd ellen, megfizethető áron igyekszik megszabadulni mindentől amiből csak tőke visszajöhet. - nézek fel a szemeibe. Egy kis mosoly azért biztosan, lefogadom hogy önkéntelenül is kiüli magát a szám szélében.

- Én meg.. épp jókor voltam jó helyen, akadt egy kiss... félretett tőkém, így nem sokat gondolkozva megvettem életem első.. önálló kézben lévő stúdióját! - a mosolyom már újra szélesen fut ki a képemre, már eszemben sincs bánkódni azon, hogy ezt az egészet milyen hirtelen és kitörő örömmel szándékoztam bejelenteni. Eredetileg. Minden jó, ha jó a vége! - És arra gondoltam.. emellett, hogy ha kedved van, akármikor, ha csak úgy érzed jónak hogy készen állsz rá, bármikor úgy dönthetsz hogy hátrahagyod a nehézségeket, és belevágsz egy saját... Szóló album felvételébe. - és még mindig nevetek. Vagyis már csak mosolygok, de egyremegy, a jókedv töretlen, mert első.. életem ELSŐ.. olyan vállalkozása amibe nincs beleszólása se az apámnak, sem pedig Conrad kötözködő kedvének.
Teljesen a magam ura vagyok...
Ha meg nem megy... hát senki mást nem okolhatok, csakis saját MAGAM!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#31TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2019 12:28 pm

Allen reakciója alapján első blikkre azt hittem, valami rosszat mondtam, de aztán az orrom elé dugja a következő képet, amin már teljes egészében látszik, aminek látszódnia kell. Így már értettem mire ez a fejszéles vigyor.
A meglepettségtől szájtátva hallgattam a mondókáját. Le sem tudnám tagadni, hogy meglepett a hírrel.
- Te Jóóó ééég!!! Ez Komoly??? Vettél egy stúdiót??? Baszki!!! Hát ez csodálatos! Ez a nap híre! – nevetek fel. - Gratulálok! El sem hiszed, mennyire örülök neked! Hát ez… Ez… Hihetetlen! – igazából azt akartam mondani, hogy „beszarás”, de amióta Alennél vagyok, nagyon igyekszem szofisztikálódni.
- Ezt mindenképp meg kell ünnepelnünk! Mit szólsz? Lenne kedved valamihez délután? Vagy este? Amikor ráérsz, meg kedved van.
Tudom mennyit jelent ez most Allennek, a stúdió a mindenkitől való függetlenséggel egyenlő számára. Ezért is örülök a döntésének.
- Szerintem rohadtul nem csináltál rossz boltot. – folytatom - Sőt. Életed talán egyik legjobb döntését hoztad meg vele.
Nem akarnám elvenni Allen jókedvét olyan lelkes. Totál megértem, a helyében én is az lennék, de egy szólóalbummal még azért várnék. Nekem is van egy Conradom, csak épp Gridnek hívják. Hehe. Na de nem is ez a lényeg. Ma duplán piros betűs ünnep van. Végre leszedi rólam a doki a gipszet, utána reszkess Vegas.
- Akár fel is avathatnánk a stúdiódat. - magyarázom vigyorogva, de ekkor beugrott valami. - Egyáltalán Vegasban van? - pislogok kérdőn Allenre, mert oké, hogy vett egy stúdiót, de hol?
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#32TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2019 12:56 am

Tetszik a nevetése... Ez az első ami feltűnik. A második, hogy ne hagyjam töretlenül a jókedvemet, elvégre tényleg nagyszerű dolog ez, és jólesik végre valakivel megosztani.
Rég nem volt már ebben részem...
Amióta anyám Párizsba költözött, valahogy nemugyanolyan a Skype. Nem ugyanaz ha egy képernyőnek beszélsz, még ha jól tudod, az egyetlen aki tényleg szeret is ül ott a másik végen.
Pláne egy ilyen hírrel.

- PERSZE! Ünnepelünk! - vágom rá olyan nemes egyszerűséggel, ahogy az elemi zsiger diktálja, még szinte meg se várva hogy befejezze a mondatot. - Amint azt.. - mutogatok a még mindig a karján feszítő gipszre - leveszik, és újra képes leszel egyet lekeverni, ha valaki beszól vagy a fenekedbe csípne! - vigyorgom. TÉNYLEG! Volt neki olyan? Nem is igazán számít, nem mesélte, de ami a biztos, hogy haladjunk csak szépen sorjában.
Ámmmm.. hogy az utolsó szavaira is visszatérjek, lesz itt még egy kis bibi.

- Ami azt illeti.. nemegészen. - húzom szélesre, óvatoskodóra a fogaimat. Na ezt meg hogy tálaljam szépen!?? Végtére is.. nem olyan nagy flanc az.

- Igazából New Yorkban van, de mit számít az!? - tompítom a sarkalatos élt - Röpke 4 óra repülővel, szóval a határ a csillagos ég! - nevetem, elvégre.. miért is ne. Ha lesz az akit meghallgassak, akiért érdemes lenne - például Ő - mit számít az idő.. vagy a távolság, vagy bármi is, ma a fennakadások már könnyen kezelhetők!
Szóval miért pont ez jelentene problémát.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#33TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2019 8:48 am

- Rendben! – nevetek - Úgyis kell a karomnak a gyógytorna.
Aztán igencsak szöget üt a fejembe, hogy Allen NY-ban járt, és azzal a hírrel tért haza, hogy vett egy stúdiót. Elég nagy rá az esély, hogy a szerzeménye nem Vegasban található.
Aztán amikor Allen megerősíti a feltételezésemet, lelki szemeim előtt megjelenik Észak-Amerika. Mi vagyunk az egyik oldalon, NY meg a másikon. Egy egész kontinens van a kettő között.
- Igazad van. Mi az a 4 óra? Tényleg a szomszédban van.- vigyorgok. - Hááát… Ezzel a stúdióval már félig New Yorki srác lettél. – okosdin hunyorogni kezdek rá - Az az érzésem, hogy valaki nagyon le szeretne innen lépni jó messzire. – ismerve Allen életét és a körülményeit rohadtul meg tudom érteni. Meg sem lep. Innen már csak egy köpésre van, hogy vegyen egy New Yorki lakást is. Ha komolyan gondolja  stúdiózást, sokkal kényelmesebb lenne, mint magángépen ingázni. Az ember a repülőn unná el az életét. Persze ez az ő dolga, az ő döntései, nem kívánok beleszólni, én csak támogatni tudom.
- Anyukádnak mesélted a nagy hírt? Vagy még nem beszéltél vele? - tudakolom.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#34TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2019 11:48 am


- Jó, jó, nem a szomszéd, de akkoris.. - még mindig mosolygok, nemigazán tudja elvenni a dolog a jókedvemet, elvégre sose árt a friss levegő. Az új tér, valami SZABAD...! Még ha New Yorkra nem is mondhatnánk azt, hogy laza láblógatás és harmónia kategória.

De aztán belecsap a közepébe, és végül is... igaza van. Talán igaza van...

- Tudod.. most hogy mondod.. - összeráncolom a szemeimet. - Lehet hogy van benne valami. - ezen még nem gondolkoztam el. Nem is igazán ötleteltem, csak egyszerűen adta magát az helyzet. Anyám kismilliószór hívott már, költözzek Párizsba, Franciaország egy CSODA a művész léleknek, de valahogy nem vitt rá az út. A hiedelem.. az érzések... Akkor már inkább AFRIKA!

Itt vágnak közbe a gondolatai.

- Az anyám? - nézek vissza a szemeibe - Nem. - mosolygom. - Először Neked akartam elmondani. - és tovább. - Vagyis.. - kapok észbe. Valahogy megváltozott a testtartás a kérdésben. - Tudod jó végre hús-vér emberekkel beszélni. Olyanokkal akik érdekelnek.. - mosolygom tovább. Nem erőteljesen, csak inkább kellemesen, felszabadultan a helyzetben. Nem érzem szükségét titkolózni.Előtte sose kellett.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#35TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2019 1:25 pm

Csak elnézem Allent, az arcvonásait és a szemeit. Elég jól ismerem ahhoz, hogy értsem, miféle gondolatokat fejez ki a tekintete. Van az a hely, ahol még New Yorknál is szívesebben lenne: valami misszió Afrikában. Na erre mérget vennék.
Amikor azt mondja, hogy először nekem szerette volna elmesélni a nagy hírt, mert számítok, szörnyen jól esett. Igazából erre nincsenek is rá szavak, mennyire megérintett vele.
A szemeibe mosolygom. Mondhatnám, hogy „Köszi, ez igazán kedves tőled”, de szavak helyett inkább lehajtom a laptopom fedelét, kattan egyet, majd begipszelt jobbommal leszorítom az ölembe, hogy amíg kissé előre dőlök és ép kezemmel Allen kezéért nyúlok, le ne ejtsem a ketyerét.
Az ujjaim Allen ujjaira futnak, majd finoman megszorítom a kezét. Tudhatja, hogy ő maga sokat jelent nekem, akárcsak a barátsága, az őszintesége, és mindenben számíthat rám, bármit cselekedjen.
A balesetem óta senki nem foglalkozott velem annyit, mint ő. Az a minimum, hogy mellette állok.
Még egyszer belemosolygok azokba a hatalmas tengerkék szemeibe, és elengedem a kezét.
- Ezért anyukád most megorrolna rám egy kicsit, úgy érzem. – dünnyögöm elvigyorodva - Na és? Van már elképzelésed, hogyan nevezed el a stúdiódat? - kérdezem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#36TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2019 12:25 pm

Elsőre meglep. Mármint.. nem számítottam ilyen jellegű megnyilvánulásra tőle, de nem mondom azt hogy nem esik jól. Nagyon is. Valószínűleg el is mosolyodom az érzésre, és biztosra veszem, hogy ujjaim maguktól adják meg a válaszlépést. Finoman fűződnek az övéi köré...
És persze visszamosolygok.

- Öööö.. nevezni? - felocsúdok. Valamikor a kettő és a három között, vagy legalábbis pont eddig jutottam, mielőtt tudatosítom a helyzetet. Szóval név...
Valószínűleg ráncolom is a szemöldökeimet.

- Igazából eddig még nem jutottam, de mondok valamit! Levesszük ezt a csúnya gipszet, - most szemmel a számítógépen feszítő karja felé bökök - Ellopjuk apám LEGNEMESEBB pezsgőjét, és stikában láblógatva a medencébe, ma este MEGKERESZTELJÜK! - tágul ki a szemem, mint egy álságos elvetemültséget tükrözve az érzésbe, miszerint: ez tényleg egy irtózatosan nagy "balhé" lesz, hát adjuk meg a módját!

Pláne ha apám fülébe jut...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#37TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2019 10:41 am

- Az apádat? – vigyorgok.
Persze-persze, tudom, hogy Allen nem arra gondolt, hogy este a kedves papát belemártogatjuk a medencébe. Bár a gondolatra majdnem kibukik belőlem a röhögés.
- A pezsgőzés jól hangzik, de sajna az én állapotomban már csak kívülről nyalogathatom az üveget. – magyarázom.
Állandóan a narancslevet kívánom. Állítólag ez annak a jele, hogy Ville utódja fiú lesz. Már rosszul kezdődik. Viszont vannak olyan eszközök, amik néhány hetes terhesség esetén is kimutatják a baba nemét. Én rohadtul kíváncsi vagyok, és asszem ki is derítem, hogy fiam lesz-e vagy lányom – nem tagadom, utóbbinak jobban örülnék.
- Mindjárt indulnom kell a dokihoz. Végre megszabadít ettől. – emelem meg a jobbomat - Lenne kedved elkísérni? – tudakolom.
Az sem gáz, ha Allen nemet mond, nem fogok ezen megsértődni. Egyébként is nagylány vagyok, el tudom intézni egyedül is. A jogsimat pár hónapra bevonták, de létezik taxi is a világon. Nem akarok és nem is fogok Allenre támaszkodni a dolgaimban. Nem akarok elkényelmesedni, és Allen vendégszeretetét sem akarom kihasználni.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#38TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 18, 2019 6:33 pm

"Az apádat?" 

Hallom.. Tudom hogy viccnek szánta, de először nemértem. De aztán a vigyorára nekem is vékony mosoly fut végig az arcomon, végtére is... De ahogy folytatja már nem kell hogy óvatoskodjak.

- Aa fenéket... - adom fel, és inkább lassan nyúlok a gépe fele, és jólirányzott csusszanással kihúzom. Aztán már csak az ép keze a cél. - Senki nem fog itt inni.. - részletezem, elvégre én sem úgy szántam hogy majd legurítjuk a torkunkon. Viszont abban igaza van, hogy ideje lenne már ledobni azt a gipszet, így ha akar-nemakar, akkor is a tenyeréért nyúlok. És ha megkapom, lassan húzom talpra fele.

- A kocsi már kinn vár. Csak arra hogy behuppanj, és máris ottleszünk, hogy végre megkapd a megérdemelt szabadságot! - és mosolygok. Csak úgy jóhiszeműen, mert eszemben sincs engedni hogy mindezt egyedül tudja le, sosem árt egy igazi, olyan igazi támogató társ.

Szóval mehetünk??




...
(IDŐTÖRÉS )
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#39TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2020 7:21 pm

Gondolatok és emlékek

A magam lelki poklát egyedül kell megjárnom. Nem akarom senkire sem rázúdítani a terheimet, azokat nekem kell elbírnom. Igazán kedves a családomtól és a barátaimtól, hogy törődnek velem, de senki energiáját nem akarom megcsapolni. A nyomorom csak az enyém, és nem akarok másokat megfertőzni vele. Inkább igyekszem kikúrálni magam belőle. És ebben Allen nagy segítség, szó se róla. Egyetlen pillanatra sem hagyja, hogy magam alá forduljak. Vajon képes kimerülni valaha? Olyan, mint egy örökmozgó Duracell nyuszi, ami vegytiszta pozitivitást és jókedvet sugároz. Ha belegondolok, pont erre van szükségem; hogy az önsajnálatba merülés helyett magamba szívjam az életet, és feltámadjak a hamvaimból. Pont, mint a hátamra tetovált főnix, ami a régi, elfeledett égési sérüléseimet hivatott eltakarni.
***
Mások, amikor elhagyják őket, felejteni próbálnak, én emlékezni. Hogy miért? Mert tudni akarom, miért voltam együtt azzal a fura sráccal, akiről a kórházban kiderült a kómából ébredésem után, hogy a párom. Valahogy úgy éreztem, hogy az a fajta lány vagyok, aki nem egykönnyen engedi közel magához a férfiakat, aki nem éri be akárkivel. És ha ez a fiú az, akinek sikerült áttörnie a jégpáncélomon, akinek hagytam, hogy megközelítsen, akkor nagyon könlegesnek kell tartanom. Hát... Ez a különleges srác végül lelépett. Talán a baleset, talán a baba, talán mindkettő miatt. De az biztos, hogy nagyon hamar tette. Erről eszembe jut Marilyn Monroe egyik bölcs mondása:
"Ha nem tudsz bánni velem a legrosszabb pillanataimban, akkor nem érdemelsz meg a legjobbjaimban sem." Úgy a legjobb, ha az ilyen emberek mielőbb eltűnnek az életünkből – tartják így sokan.
Én mégis bánkódom. És mégis ragaszkodom az emlékezéshez. Mert meg akarom ismerni magamat teljes egészben.  Bevallom, kicsit félek attól, hogy mit találok, hogy egyáltalán milyen érzést hoz felszínre, ha bevillan egy-egy emlék, de ezek hozzám tartoznak, akkor is, ha fájni fognak.
A doki azt javasolta, hogy látogassam meg a múltam fontos helyszíneit, mert azok nagy eséllyel feltámasztják majd a régi érzéseket, és visszahozhatják az emlékeket. Azt is mondta, hogy ne erölködjek, ne eröltessem az emlékezést, legyek türelemmel. Volt egy időszak, amikor ha bevillant egy emlék, a fejem iszonyúan el kezdett hasogatni, és az orrom vére is eleredt. A doki megvizsgált, aztán megnyugtatott, nincs semmi baj, csak az agyam próbál felzárkózni, vagyis a régi idegpályák igyekeznek újraaktiválódni. Azt hiszem, életemben nem örültem még így migrénnek.
***
A távolban felbukkan egy benzinkút. Közeledünk felé. Két fekete alakot látok egy motoron. Az elsőn bukósisak van, de a másik… Neki nincs bukója. Lop egy... szörnyfejeset.
Lehetetlen sóvárgás jár át. A jelenet keserédes film. Érzékeim, képzeletem Villet formálják ki a látomásból. A férfit, aki élettel töltötte meg a múltamat, de akinek nyoma sincs a jelenemben.
Érzem, bennem él, mintha fényképek nélküli bizonyossággal emlékeznék rá.
A dokinak igaza volt…
***
A Lake Mead és a Boulder City környéki kirándulás határozottan jót tett. Mintha átszakította volna a belső gátat. A hegyekben és az erdőben tett kirándulás óta minden nap újabb és újabb emlékek törnek felszínre. Egy íz, egy illat is képes már előhívni egy-egy képkockát a múltból. Egyre többre emlékszem… Egyre többre a tékozló fiúból, akiről azt suttogják az elmém sötétjében rejtőző hangok, hogy a Sors rendelte őt mellém. De akkor miért nincs itt? Miért nincs sehol?
***
Az élet csodás rokonokkal és igaz barátokkal kárpótol, épp ezért nem szabad kárognom. Mert valójában nincs miért. Hiában érzek űrt magamban Villére gondolva, vagy a közös képeink láttán, akkor sem vagyok egyedül. Jaana, a nénikém, Allen, Ravin és Mick. A társaságuk mint valami pihepuha, meleg gyapjúburok.
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#40TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2020 2:26 pm

The dark night of the soul


Egy hosszú, esemény- és érzelemdús délutánon vagyok túl. Allennel és Ravinnal kirándulni voltunk, fent a hegyekben, a kilátónál, és az erdőben. Megtaláltam a faházat is (már a maradványait), ahol… Na igen. Nagyot sóhajtok, miközben épp a párnákat rendezem a hatalmas franciaágyon.
Felgyújtották... Biztos a vandálok. Különös véletlen lenne? Így üzenne a világegyetem, hogy inkább engedjem el, ami volt? Ahelyett, hogy kapaszkodom a múltba, és keresem, ami elveszett?
Szót fogadtam a dokinak, és elmentem oda, ahol „előző életemben” jártam, mert abban bíztam, hogy visszanyerek a régi valómból valamit. Csak épp arra nem gondoltam, hogy megterhelő lesz az emlékezés.
Az úton, a benzinkútnál aztán odafent a hegyekben is sok hiányzó darabka a helyére pattant. Már nem csak azért ismerem ezeket az emlékeket, mert a naplómban olvastam róluk, hanem mert valóban eszembe jutottak; színekkel, hangokkal, illatokkal és érzésekkel átitatva.
Döbbenetes érzés, amikor valami visszatér a múltból. Egyszerre örömteli és lehangoló - már ami a szerelmi életemre való emlékezést illeti.
A párnát püfölöm és dobálom az ágyra. Aztán megint magamhoz húzom, újból megpofozom, és megint ledobom. Mintha ettől puhább lenne. Vagy nekem jobb. Az nem lesz, már puhább, de én legalább levezetem rajta a dühömet.
Késő este van, és már a pizsimet is magamra lőttem. A szobám ajtaja még nyitva. Azt tervezem, hogy ha végeztem az ágyazással (a párnaboksszal), átmasírozok Allenhez, hogy elköszönjek tőle mára és jó éjszakát kívánjak.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#41TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 14, 2020 9:48 pm

...

A mai nap jórészt élményekben telt. A délelőtt se volt kutya, egy új együttes van terítéken, egyszerűen LENYŰGÖZTEK az új szerzeményükkel, egy újabb demo, amivel a legutóbbi után amit Conrad egyszerűen visszadobott, újra megpróbáltam közben járni az érdekükben. És ezúttal... még lehet a küldetés sikeres is lesz, mert hiába tudja az a mocsok, hogy hamarosan nagyon is elcsúsznak azok a döntéshelyzetek, és képes még az utolsó pillanatban is belém állni, de ami jó az JÓ!
Mégsem tudok dühöngeni emiatt. Az nevet aki utoljára, és ha az Empire Records mégse jönne össze, nem vagyok rest akár más helyeken is kampányolni. Nekik. Mert isten úgyse nagyon megérdemlik....

A délután mégis sokkal békésebben telt. October ötlete volt a séta... igazából nem mondott sokat, a szokásához híven, de megtanultam már hogy ne kössek bele. Ha ide szeretne menni, hát ide megyünk. Ha azt mondja ott akar körülnézni, akkor pedig oda. Ki tudja, mit-miért, biztosra veszem hogy néha még ő sem, de hallottam a doktor szavait. Ő kért meg hogy tartsak vele, és az azt mondta ez a legjobb módszer. Ki vagyok én hogy vitatkozzak vele...


Jonas örömmel vitt el minket a kocsival. Volt szó róla, - először - hogy majd én vezetek, de aztán jobbnak láttam... valamiért jobbnak láttam ott lenni a közelében. Csak ha szüksége lenne valamire.. vagy épp rám, ezért mikor a tónál körülnézett, csendben meghúzódtam a háttérben, mégis ott voltam bármikor neki.
A hegyi út már jobban kifogott a kocsin, valahol félúton ragadtunk be, amikor Jonas jelezte, hogy ezzel a kocsival, oda, biztosan nem jut feljebb, így hát gyalog tettük meg a maradék utat. Nem volt messze. Annyira nem, vagy legalábbis nekem, de hiába kérdeztem többször is, azt mondta nem fáradt, ő is bírja. Én meg nem ellenkeztem vele.

Odafenn a kilátó... sose gondoltam volna hogy errefelé ilyenek is vannak, de tényleg nem volt rossz a kép onnan. Épp olyan hely, ahol le tudnék ülni.. órákig, csak bámulni a messzeségbe és gondolkodni az életen. Pont mint Afrikában. Régi emlékeket gerjesztett, mégsem maradtunk túlontúl sokáig. Ravin nagyszerű érzékkel támogatta Octobert, fogta a kezét, ölelgette, és úgy láttam, tényleg jó hatással van rá. Még akkor is, amikor megálltunk egy halom... rom mellett, az állítólag valami ház volt. Valamikor. De egyből megváltozott October képe, de hiába kérdeztem, nem akart semmit elárulni. Nem firtattam. Hagytam a maga kis világában, ő tudja mi az amit érez, és én még mindig...
.. ittvagyok.


A ma este... még muszáj volt elszaladnom elintézni pár hivatalos ügyet, de csak egy-kettőt, rövidet, amikor hazaérkezvén láttam hogy nyitva az ajtó. Ágyaz... Legalábbis ahogy a hangokból ítélem, de pont azért mert nyitva hagyta, hirtelen döntök, és egy kellemes mosoly felköszönve az arcomon lassan közelítem meg az ajtót.
Csak csendesen állok meg a szélében, és halkan megkocogtatom az ajtófélfát.

- Miért nem hagyod hogy Sonte intézze az ilyeneket.. - nézek rá kedvesen. Már pizsamában van. És mert nem lehet egyszerű gipszben. - Deeeee... persze én is a rendelkezésedre állok, csak számolj velem! - lépek beljebb, csakis egyet, ha nem zavarja, sosem töröm önként a személyes teret, de úgy gondolom vagyunk mi már úgy. És persze széttárom a kezeimet. Tényleg igazat mondtam. Rendelkezhet.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#42TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 14, 2020 10:32 pm

Amikor szelíd kopogtatást hallok, felnézek a párnáról, amit már hülyére aláztam, és megpillantom Allen kedves arcát. A jelenléte, és az, ahogy rám néz, a mosolya mindig egy csapásra megnyugtat. Allen varázsereje tagadhatatlan. Kész kiszúrás a nőkkel szemben, amiért nem hetero.
Viszonzom a mosolyát.
- Tudom, hogy Shonte örömmel segítene veled együtt, de így is annyi mindent tesztek értem. Az ágyazással csak elbírok. Akár még fél kézzel is. – felelem.
Eszemben sincs Shontét ugráltatni efféle apróságok miatt. Pláne nem ilyen késő este. Így is furcsa még nagyon, hogy kiszolgálnak; takarítja a szobámat, mos és főz rám, kivasalja és összehajtogatja a ruháimat; ez pedig mind az én dolgom lenne. Komolyan, szégyellem magam miatta. Borzasztó nehéz belemerülni ebbe a könnyű életbe és átadni magam a gondtalanságnak. Hetek óta itt vagyok, de még nem sikerült asszimilálódnom.
- Figyelj csak… Lenne valami, aminek nagyon örülnék. – halkítom le a hangomat, miközben kérlelő szemekkel pislogok Allenre, aki közben beljebb lépett a szobámba. Elengedek egy sóhajt, és csak azután folytatom. - Velem maradnál ma éjszakára? Mármint… Úgy értem, hogy... itt aludnál?... Nem akarok egyedül lenni.
Bármit megadnék a társaságáért. Boldog lennék, ha mellettem aludna; kell valaki, aki elűzi a mumusokat, a nyomasztó gondolatokat és érzéseket. Mert ha Allen elmegy, és egyedül maradok a sötétben, tuti előjönnek és addig kínoznak, amíg bele nem őrülök.
Talán kár volt, és egyben felelőtlen döntés felmenni a kilátóhoz... Nem sejtettem, hogy szörnyű érzéseket hozok haza magammal.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#43TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 14, 2020 11:03 pm

Hát ha nem akarja... Sosem az az ember voltam aki rákényszerít bármit bárkire, így...

- Te tudod.. - mosolygom, mert ígyvan. Ő tudja. Mindig is tudta. Nem láttam, még soha egyetlen ilyen erős nőt sem az életemben, aki így állná a sarat. Tiszteltem érte... Tisztelem érte, és ha mindig, még most is, igyekszem ott állni neki minden egyes percben, azzal is tisztában vagyok hogy vannak dolgok amiket csak ő oldhat meg. Nehéz.. és messzemenőkig kínzó dolgok.

Aztán az újabb szavai azok amik kizökkentenek, pláne az az EGY!
Igen, az. Pont az, és talán úgy látszik, elsőre, hogy ledermedek, de igazán...

- Persze! - a válasz magától jön. Nem mintha gondolkodnom kéne, de úgy őszintén... hogyan is fog ez kinézni?? Igazából.... Mire gondol.

- Szeretnééd hooogy.. - kezdek aztán körbenézve bele - hozassak egy pótágyat, vagy... - Hát vagy. Nem árt tisztázni az ilyen helyzeteket, pláne.... Pláne hogy nem aludtam még soha senkivel. Mármint ilyen viszonylatban.

Tudom én azt hogy kell..?


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#44TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 12:06 am

Amikor Allen rávágja, hogy „Persze!”, nagyon megörülök. A mosolyom szélesebbre is húzódik, a szemeim felragyognak. De aztán a következő pillanatban a mosoly az arcomra fagy. Kell néhány másodperc, mire felfogom az elhangzottak értelmét, mármint magát azt az egy szót, és aztán kibukik belőlem a nevetés.
- Pótágy? – értetlenkedek kacarászva. Elvégre két jó barátként töltjük majd együtt az éjszakát, és nem mint férfi és nő. Allen amúgy sem nőcsábász, sőt, ha valakiről biztosan tudom, hogy nem fog visszaélni a helyzettel, hát az ő. Ő az egyetlen férfi ezen a bolygón, akivel nyugodt szívvel merek egy ágyban aludni.
- Ne viccelj már. Hatalmas ez az ágy. – duruzsolom vigyorogva. - Vagggy esetleg… tartasz tőlem? – sandítok rá játékos gúnnyal a hangomban. - Biztosíthatlak, hogy a szándékaim becsületesek. És alvajáró sem vagyok. Azt viszont nem garantálom, hogy nem horkolok. Mert azt nem tudom, hogy csinálom-e. – magyarázom, aztán felmászok az ágyra, mert jó magas, és belehuppanok a paplan puhaságába. Az ép oldalamra heveredek, és felkönyöklöm. Még nem takarózom be.
A pillantásom Allenen nyugszik, majd újfent rámosolyodok. Invitáló célzattal megpaskolom magam mellett az ágyat. Az az ő fele. Ha elfogadja.
Remélem nem fél attól, hogy az éj leple alatt, amikor a legkevésbé sem számít rá, esetleg letámadom, mert ilyen marhaság meg sem fordul a fejemben. Könyörgöm, a legjobb barátom, minden tekintetben tisztelem, ráadásul én sem vagyok ribanc.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#45TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 1:31 am

És nevet. Lehet azt mondanám, bármennyire is nem mondtam semmi.. vicceset, mégis jólesik a nevetése. A mai nap után.
Vannak azok a napok, amikor az embernek nem kell beszélnie. Amikor nem kellenek szavak hogy elhagyják a száját, egyszerűen csak mellette vagy, és érzed ami belőle árad. A kisugárzását. A hangulatát... És azt a valamit, amiről őszintén nem tudnám megmondani mi is lehet pontosan, de valami földöntúli azt suttogja: segélykérés.
És talán pont ezért IS esik jól ahogy nevet...

- Éééén?? Dehogy! - játszi lazaságot viszek bele, elvégre eszemben sincs megijedni tőle, egyszerűen csak.. én nem tudtam mi az amit akar.

- Illetve akkor nem, ha megígéred, hogy álmomban nem festesz össze... - hosszú csíkká húzódik a szemem, mert egyrészt szeretném még mosolyogni látni, továbbá apró visszatekintő a kis barátnőjére, amikor is Ravin, amikor kinn feküdtem a napozóágyon, köpcös kis bajuszt rajzolt az enyém fölé a képemre.
Nem haragudtam...
De valamivel KELL oldani a feszültséget!

- Szóval?? - a szemöldökeim az egekbe emelkednek. - Cserkészbecsszó?? - és az ujjaim keresztbe merednek az arcom mellett, jelzendő, itt és most meg kell esküdnie. És ha megkapom a kalózesküt, nem is telik egyetlen további percbe sem, máris tolom le a zakómat, a környező széken elfektetem, mandzsettagomb... az ingen.. a további gombok, aztán megközelítve az ágyat mellette már pólóban ülök le a szélén hogy levegyem a cipőimet.
Egész kellemesen telik ez az este...
Védőangyal leszek.

Vagy valami olyasmi...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#46TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 1:18 pm

- Összefesteni? Én??? Összetévesztesz Ravinnal. – vigyorgok, aztán elnevetem magam.
- Ígéééreeem! Becsszóóó! – nyugtatom meg Allent affelől, hogy nincsenek ilyen irányú terveim, miközben felidézem lelki szemeim előtt az arcát, amikor az az ördögbütyök suttyomban kidekorálta, míg a nyugiágyban napozott.
- Pedig el sem hiszed, milyen jól állt az a felfelé pöndörített, kackiás bajusz. – magyarázom még mindig nevetve. - Téged még csak szolidan szívat. Ez annak a jele, hogy kedvel. Most képzeld el, ha nem csípne, akkor minimum lemoshatatlan filctollal pingál körbe, egy céltáblát rajzol a homlokodra, és fölé írja, hogy „Ide lőjetek”. Tudom, mert régi álma, hogy ezt eljátssza Vespával. – újabb nevetés bukik ki belőlem. Úristen, ez a gyerek!
Viszont Villenél még nem merészkedett tettlegességig. Hangot is adott annak, hogy Ville a szemében valamiféle istenség, és ha nagykorú lenne, most rárepülne, ha már nekem nem kell… Gyerekek, és az ő elképzeléseik….
Ravin egyre azzal rágja a fülem, hogy Allen tuti nem csak a barátom akar lenni, mert annyira „cukker meg teper ezerrel”, hogy az már egy vak szemét is szúrja, csak az enyémet nem. Ahh… Ha Ravin tudná azt, amit én tudok Allenről, nem beszélne ilyen sületlenségeket. Szerinte nem létezik olyan ember, aki ennyire önzetlen és odaadó lenne „ingyér”. A másik okosság, amivel érvelt, hogy „Jézusnak is volt kurvája.” Majdnem belefulladtam az üdítőbe, amikor ezt lazán beszúrta. Persze azonnal megmagyarázta, hogy „A szentember is tudja mitől döglik a légy.” Értem én a logikát, de Allen egy meleg „szentember”. Köztünk ilyesmi sosem jöhet szóba. Genetikai képtelenség.
Nem tudom… Nekem minden esetre gyanús ez a kölyök. Nagyon remélem, hogy nem keveri a hátam mögött a szószt. Kinézem belőle. Túlságosan Ville-párti, és amikor csak teheti, kampányol neki. Nem érti, hogy ő az, aki nem akar látni engem. Mondjuk most már én sem akarom látni Ville-t.
Allen ezalatt nekiáll megszabadulni a felesleges holmiktól és megindul az ágy felé, én meg fellököm magam és feltornázkodok a párnára, hogy az támassza a hátamat.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#47TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 5:32 pm

Na jó hát.. való igaz, inkább csak bekötő szösszenet volt ez a kis kitekintés, minthogy tényleg attól tartanék hogy.. csúfos játékot játszik velem. Megha... meg ha mégis, mit számít az, csak érezzem hogy megfelelően könnyed.
Rossz végignézni a szenvedését..

- Jól van, akkor maradhatok. - lassú mosoly csúszik ki a képemre, miközben már a zakómért is nyúlok, csendes csusszanással húzom le, és elfektetem a.. hát a helyén.
Vagy valami olyasmi.

A Ravint illető többségi szöveg... őszintén kezdek örülni hogy az a kislány kedvel engem, nem szeretnék az ellensége lenni. Ezek után...

- Szép... - még mindig mosolygok ahogy az ágy szélén már a cipőimet, bontom és lassan félrehajtom az ajtó felé. Ekkor állok csak újra fel. És szembefordulok vele.

- Szóval.... - széttárom a kezeimet, és ha újra invitál, vagy szavak nélkül is jelez, magam is az ágyra kecmergek. Közvetlenül mellette, a nagy, és keményre vert párnán támaszkodok meg, háton, és ahogy igyekszem hogy kissé felé forduljak, az egyik karomat a fejem mögé fűzöm. Hozzá összefűzöm a lábfejeimet.

- Szóvaaaaallll... - és már megint, csak épp nem tudom mihez is kezdjek. Aztán mégiscsak sikerül.

- ... miért is kérted hogy itt maradjak..? - szelíd hangon kérdezem. Egy percig sem vádaskodva vagy követelve, egyszerűen csak tudni szeretném. Tudnom kell miben van szüksége segítségre.
Talán hogy tényleg segíthessek...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#48TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 10:26 pm

Reménnyel telt, szelíd mosollyal figyelem, ahogy Allen lefekszik mellém az ágyra. Megvárom, míg kényelmesen elhelyezkedik, és a kérdésére szavak helyett azzal a lassú mozdulattal válaszolok, amivel odabújok az oldalához.
Ha hagyja, ráhajtom a fejem, és az arcom, a fülem a bordáira simul. Tökéletesen hallom a szívének nyugodt lüktetését, megérzem a felsőtestéből áradó hőt; kellemes, elegáns illata pedig bekúszik az orromba. Mindettől eláraszt a puha biztonságérzet.
- Köszönöm, hogy feljöttél velem a hegyre. – mondom halkan. Még nem volt alkalmam megköszönni a nap folyamán, pedig nagyon sokat jelentett Allen társasága és a támogatása; ő bármit megtenne a gyógyulásomért, én meg ezt nem tudom eléggé meghálálni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#49TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 16, 2020 1:50 am

Hozzámbújik... Nyugodt melegséggel tölt el, és a kezem kikászálódik a fejem mögül, hogy át, magamhoz ölelhessem.
Nagyon is jóleső az érzés.

Nem kell beszélnie. Érzem... Aztán mégis beszél, és ahogy elfekszik a mellkasomon, muszáj egy mély levegőt vegyek.
Csakis előre beszélek.
A szoba smaragd színű deszkái felé. Ott, szemben.

- Tudod hogy bárhová veled mennék. - lassan simítok végig a vállán/hátán a kezemben. - Azt is tudod, hogy én kívánom leginkább hogy minden visszatérjen. - alig egy lélegzetnyit sóhajtok. - Nem beszélsz, de tudom mennyire nehéz. Érzem benned... - lassan szorít rá a kezem, csak hogy érezze... nincs... egyedül.

- Ha tehetném mindent átvennék tőled.... Minden fájdalmat és félelmet. - még mindig a szembefalnak beszélek - De képtelen vagyok. Ezért csak segíthetek, hogy tudd... nem kell ezt egyedül végigcsinálnod. Én mindig ittleszek. - most fordulok felé, és bár valószínűleg egyedül a feje búbját érzékelem, mégis engedelmeskedem valami láthatatlan erőnek, és óvatosan megemelem/emelkedem hogy a feje tetejére nyomjak, egy bátorító puszit.
Tényleg bármit megadnék érte....
De a sors, nem válogat.

Ezt az egyet már régen megtanultam.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#50TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 16, 2020 4:13 pm

Amikor megéreztem Allen karját a hátamon, meleg tenyerét a vállamon, jólesőn belehelyezkedem az ölelésébe, szinte beleolvadok.
„Nem beszélsz, de tudom mennyire nehéz. Érzem benned...”
Válaszként hosszú lélegzetet veszek, ami hatalmas sóhajjá válik. Allen biztos észleli.
A káoszt, ami bennem dúl; a gondolatok és érzések őrült kavalkádját; azt a rengeteg mindent, ami megüli a lelkemet és az agyamat, képtelen vagyok szavakba önteni. Ezer dalban sem tudnám kiírni magamból.
És ahogy folytatja… Annyi mindent kéne, vagy tudnék felelni rá, de e pillanatban csak egyetlen szó hagyja el a számat.
- Tudom... – lehelem a mellkasán heverve.
Ahogy mozdul, ahogy előredől, és a fejem búbjára, a tincseim közé nyom egy apró csókot, lágyan elmosolyodom. Ezt még ha nem is látja, a pólóján keresztül talán megérzi, ahogy az arcomban megfeszül az izom.
A létező összes szó méltatlan annak a végtelen hálának a kifejezésére, amit Allen irányába érzek. Hálás vagyok, amiért velem van, amiért törődik velem; hálás vagyok, amiért anélkül megért, hogy beszélnék; hálás vagyok, amiért ő egyáltalán van nekem. Fogalmam sincs mi lenne velem nélküle. Annyira csodálatos ember, hogy...
- ...Ha csak egy szikrányit is átadhatnál a szeretetedből a többi embernek, ez a bolygó, amin mind osztozunk, egy sokkal szebb hely lenne... – duruzsolom halkan.
Ahogy fekszem, begipszelt karom van felül, de a kézfejem félig szabadon kilóg a merevítőből, így a tenyeremet és az ujjaimat Allen hasára tudom csúsztatni, hogy aztán ott, az arcom előtt megpihenjenek.
A gondolataim aztán valahogy mégis rendezett formát találnak és a hangom által utat törnek maguknak a bensőmből a külvilágba.
- ...Ha át is tudnád venni a fájdalmamat, sosem adnám neked... Olyan nyomorult érzés, hogy még az ellenségeimet sem kínoznám meg vele... Nemhogy téged. – dünnyögöm, és közben megérzem a saját leheletemet keresztüllebbenni az ujjaimon.
Csak bámulok előre, és folytatom. Vagyis inkább kifakadok.
- A dokinak igaza volt… Ott fent a kilátónál és az erdőben sok minden eszembe jutott… Csak épp arra nem számítottam, hogy… hogy ennyire pocsékul fogom érezni magam tőle… Vagyis… elhagyatottnak. Mint egy darab szemét, amit eldobtak. – nyelek egyet, a torkom szorítani kezd. - Eddig nem zavart, hogy Ville nem keres, hogy nem érdeklődik felőlem… de most, hogy emlékszem néhány együtt töltött pillanatra…... – újabb jókora lélegzetet veszek. Nem akartam engedni a keserűségnek, de minden erőfeszítésem ellenére csak elsodor, és könnyeket űz a szemembe. - Ez így borzasztó….. – nyögöm remegő hangon. - Ott… ott a kilátónál, a szakadék szélén csókolt meg először… Elájultam, ő meg be volt tojva, amiért majdnem leestem… Aztán az a bunkó motor is lerohadt… és gyalog indultunk le a hegyről... erre kiment a bokám, és… a hátán vitt egy darabig… De közben ránk sötétedett, és aztán megtaláltuk azt a viskót… Ott dekkoltuk ki reggelig… Egy szelet csokival meg egy fél üveg pálinkával... – hadarom el a történetet szipogva, közben észre sem vettem, hogy mikor kezdtek el potyogni a könnyeim.
- Nekem ő volt az első… Mindenben… Ő volt az első férfi, akinek sikerült rávennie, hogy valóban éljek, ne csak létezzek… És nem tudom, hogy most igazából rá haragszom-e, amiért még szakítani sem volt képes, csak lelépett, vagy magamra, amiért megbíztam benne, és egy strigula lettem a megdugott lotyói között. – az arcom lángol, ráadásul a záporozó könnyek teljesen eláztatták. Kicsit megemelem a fejemet, és ép kezemmel felnyúlok, hogy megtöröljem a képemet.
Egész testemben remegek, és még a pizsama szövetén keresztül is átsüt a forróság, ami belőlem árad, amit a vad, haragos érzelmek táplálnak.
- Annyira fáj... - sóhajtom keservesen, és visszatemetem az arcomat Allen mellkasába.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Make the devil cry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-