♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_lcapAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Voting_barAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_rcap 
Leon Williams
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_lcapAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Voting_barAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_rcap 
Derek Moretti
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_lcapAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Voting_barAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_rcap 
Alessandra Clark
Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_lcapAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Voting_barAllen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#1TémanyitásTárgy: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2020 3:37 pm

Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Giphy


Kedves szénfekete hajú lány!

Sokszor eszembe jutsz innen. Eszembe jutnak az esték, amiket átnevettük mi ketten, és az eszembe jutnak a többiek is. Mindig jó szívvel gondolok vissza azokra a percekre. Itt, semmi nem változott mióta meséltem. Az iskola már majdnem kész, segít a sok gyerek, de olyan mintha minden nap csak visszafelé haladna. A múltkor elkapott egy eső. olyan hirtelen jött és ment, iszonyú széllel, letépdeste a tetőket, de nézzük jó szemmel. Sokáig maradt vizünk az építkezéshez.

Jött egy új ápolónő is! Képzeld! Úgy hívják, mint téged! Én azt hittem, hogy olyan ritka név ez, de mégis ide fújta őt a szél. Viszont teljesen más mint te. Rövid a haja, fitos az orra, viszont nagyon kedves. Néha besegít az építkezésbe, és olykor eljön velem a városba is. Csak ha valami kéne.

A tanszerek már érkeznek, újabb adományt küldött a Unicef, de hiába győzködöm apámat levélben, ő nem hajlandó ide egy huncut centet sem áldozni.

Bár azt mondhatnám hogy meghibbant az öreg. De nem, ő mindig is ilyen keményfejű volt, és akkor még nem mondtam el mindent.

Na de mindegy is, most mennem kell.

A kis Kazuel már vár! Megígértem neki hogy ma focizunk egyet! Szereztem bőrlabdát is! Képzeld mekkora volt az öröm!

örök szeretettel és odaadással.

A Te Allened.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#2TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimePént. Jan. 31, 2020 7:32 pm

Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Giphy


Szia!

October… De rég írtam le a neved. Sokáig nem írtam, sok volt a munka erre, de most a délutáni szieszta keretében előkaptam a laptopot. Nem igazán rózsás itt a helyzet, az iskola áll. A kórház, féligmeddig. De nincs tanár. Julienne azt mondta próbáljam meg. Éééén!?? Ez megbuggyant?? Még hogy én tanítsak, én akit csak úgy kivertek az egyetemről?? Persze csak az alapokkal kéne kezdeni.. írás.. olvasás.. a betűket. Képzeld már majdnem mindegyikük megért engem! Tudnak angolul! Egy isten háta mögötti faluban, ezt kapd ki! A kérdés mire mennek vele.

Olyan jó álom.. olyan jó néha elhinni a sok fejtegetést, hogy okkal vagyunk itt. Ha tanulnak, ha képzettek, még akár ki is törhetnek innen, mehetnek akár egyetemre, lehet innen kerül majd ki a következő Nobel-díjas tudós gyerek! De azt kell mondjam.. én már nem tudom hogy hiszek e ebben. Nem tudom képes vagyok e elhinni. Ők boldogok itt. És a világ annyira nagy, zord és csaló! Talán nekik is jobb ha nem mennek el innen. Néha.. mikor a kevésbé forró estéken, csak úgy a magam szórakoztatására meggyújtok egy tüzet, mind odatelepednek mellém. Azt kérik játsszak. Azt kérik zenéljek. Ha tudnák, hogy a világ szemében mennyire is egyszerű az én tudományom a zenében!

Még apám se hajlandó meghallgatni…

De ők tudják.. Vagy legalábbis érzik. Ott vannak körülöttem..

És leírhatatlan egy érzés..

Ilyenkor azt hiszem tényleg segítettem.

És nem az építkezés, nem azok az átkozott betűk… hanem valami megváltozik a szemeikben. Élvezik az életet…

Szeretettel: Allen
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#3TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimePént. Jan. 31, 2020 7:37 pm

Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Giphy


Halihó!

Mi van Veled szépségem!?? Már őrült rég nem hallottam rólad, errefelé minden a szokásos ütem. KÉPZELD! TANÍTOK! El tudod ezt hinni!?? MEGGYŐZTEK! És rettentően élvezem!

Van egy kisfiú.. Adebowale. Úgy szívja a tudást mint a huzat! Lehet mégse hazudtak akkorát azok az előrejelzések!?? KÉPZELD! Olyan akar lenni, mint én! TANÁR AKAR LENNI! Hogy SEGÍTSEN!

Hát komolyan mondom, majdnem elaléltam amikor kimondta az egyik reggelen. Észvesztő egy érzés!

Nem akarsz idelátogatni egyszer??


Ja és képzeld.. Jött egy új ápoló!

Allen
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#4TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimePént. Jan. 31, 2020 9:17 pm

Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Giphy


Szia!

October… De rég írtam le a neved. Sokáig nem írtam, sok volt a munka erre, de most a délutáni szieszta keretében előkaptam a laptopot. Nem igazán rózsás itt a helyzet, az iskola áll. A kórház, féligmeddig. De nincs tanár. Julienne azt mondta próbáljam meg. Éééén!?? Ez megbuggyant?? Még hogy én tanítsak, én akit csak úgy kivertek az egyetemről?? Persze csak az alapokkal kéne kezdeni.. írás.. olvasás.. a betűket. Képzeld már majdnem mindegyikük megért engem! Tudnak angolul! Egy isten háta mögötti faluban, ezt kapd ki! A kérdés mire fogják használni.

Olyan jó álom.. olyan jó néha elhinni a sok fejtegetést, hogy okkal vagyunk itt. Ha tanulnak, ha képzettek, még akár ki is törhetnek innen, mehetnek akár egyetemre, lehet innen kerül majd ki a következő Nobel-díjas tudós gyerek! De azt kell mondjam.. én már nem tudom hogy hiszek e ebben. Nem tudom képes vagyok e elhinni. Ők boldogok itt. És a világ annyira nagy, zord és csaló! Talán nekik is jobb ha nem mennek el innen. Néha.. mikor a kevésbé forró estéken, csak úgy a magam szórakoztatására meggyújtok egy tüzet, mind odatelepednek mellém. Azt kérik játsszak. Azt kérik zenéljek. Ha tudnák, hogy a világ szemében mennyire is egyszerű az én tudományom a zenében!

Még apám se hajlandó meghallgatni…

De ők tudják.. Vagy legalábbis érzik. Ott vannak körülöttem..

És leírhatatlan egy érzés..

Ilyenkor azt hiszem tényleg segítettem.

És nem az építkezés, nem azok az átkozott betűk… hanem valami megváltozik a szemeikben. Élvezik az életet…

Szeretettel: Allen
[/quote]


Szia Legkedvencebb Világjáróm!

Már vártam, hogy írj. Hiányoztak a soraid. Valahányszor géphez jutok, az az első, hogy csekkolom a mailem. És ma tádááám! Fortuna asszonyság homlokon csókolt.  hehehiiiii

Hááát… Csak ne becsüld alá a gyerekekre gyakorolt hatásodat, lehet, hogy neked hála közülük kerül ki a következő Martin Luther King. Az, hogy ott vagy abban a kis faluban, és felkértek erre a feladatra, biztos nem a véletlen műve. Szerintem ez is a Nagy Terv része, csak mi nem látjuk előre.
Tuti, hogy remek tanár lennél. Én azt mondom, vállald el nyugodtan. Vágj bele. Téged ismerve, biztosan élvezni fogod. Főleg, mert szereted a gyerekeket és ők is odavannak érted. Kire figyelnének oda, ha nem rád? Smile És kitől tanuljanak, ha nem tőled? Nem csak a blabla tananyagot adhatod át nekik. Te élő példája vagy a kedvességnek, a türelemnek, a jóságnak, az emberiességnek, az együttérzésnek, a segítőkészségnek, az önzetlenségnek, a mások iránti tiszteletnek, és még sorolhatnám. És pontosan amiatt van szükség a tanításaidra, mert a világ néha egy szutyok hely. Valakinek olyan embereket kell nevelnie, akik jobbá tehetik ezt a világot. Erre a feladatra nálad alkalmasabb embert elképzelni sem tudok.
Remélem mostanra már kedvet kaptál hozzá. Smile

Csak megsúgom, ha annak idején a suliban nekem is lett volna egy Allen Payne tanárbácsim, istenbiza, hogy az ő óráiról egyetlen egyszer sem lógok.  hehe

„A világ szemében?” Ugyan! A világ egy piszok torz lencsén keresztül lát mindent. Csak ne becsüld alá a zenei képességedet. Csodálatosan bánsz a gitárral, varázsolsz vele. Nagyon szeretem hallgatni a játékodat.
Egyszer talán megleplek, és titokban meglátogatlak. Jó lenne ott ücsörögni a pattogó tűz körül melletted, és csak hallgatni, ahogy pengetsz a húrokon.

Viszoooont nekem is van ám egy szuper hírem számodra! Vagyis inkább egy ajándék. Neked és a falunak.
Képzeld! Addig rágtam Ostem, vagyis drága menedzserünk fülét, míg beadta a derekát… Kapaszkodj meg! A közeljövőben Helsinkiben csapatunk egy jótékonysági pénzesőtánc-koncertet, aminek a bevételét a falu fejlesztésére adományozza a banda. Mit szólsz? Smile

És ahogy mondod… „Élvezik az életet…” Ez lenne az egész lényege, nem? Hogy élvezzük. Azért vagyunk itt, hogy boldogok legyünk, és megosszuk a világgal azt, amink van.

Most sajnos mennem kell. Egy új dalt gyakorlunk a bandával.  rock

Nagyon várom a következő beszámolódat. Addig is sokat gondolok rád.  love

Ölellek:
A te Octid  cupp  
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#5TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimePént. Jan. 31, 2020 11:12 pm

Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Giphy


Nehéz.... Eldöntöttem hogy írok Neked. És azt is eldöntöttem hogy nem lesz az egész csak szenvedés, annyira eldöntöttem. És most látod, mégis itt vagyok, pötyögöm a betűket és mégsincs benne semmi más. Nem is igazán tudom hogy mondjam el. Hogy hogyan beszéljek. Annyi mindent jelentett és úgy tűnik én nem jelentettem semmit. Neki csak szórakozás volt. Múló hóbort. Vagy egyszerűen ezt csinálja mindenkivel?? Még magam se tudom magam ebbe a kényszerképzetbe ringatni... Lehet. Meglehet.
Tudod, az ápoló, akiről beszéltem. Raffaell...
Az olaszok tényleg mind ilyenek??
Nekem épeszű lecke volt. Tanulság... Vagy egyszerűen csak egy rossz eset. Hogy tanultam e belőle? Merem azt hinni. Szeretném azt hinni, hogy az idő tényleg mindent elrendez, és egyszer olyan könnyű lesz továbblépni, mint ahogy azt mondják.
De ez az idő még nem érkezett el. Nálam biztosan.
Most is hogy írom ezeket a sorokat, még mindig ottvan a nyomás a mellkasomban, pedig én tényleg... tényleg azt hittem hogy ez valami új. Valami gyönyörű és szépséges, olyan ami még soha nem történt velem!
és végül igazam lett. Tényleg nem történt.
Csak nem úgy, ahogy azt elképzeltem...

A gyerekek nagyon aranyosak, érzik hogy valami nem oké. Pedig én próbálkozom.. Nagyon próbálkozom hogy semmit ne lássanak belőle, de amikor megkérdezik, merre van Raffaell, a barátom, nem mondom hogy nem szakadok bele.
Valahol annyira igazságtalan az élet...
Pedig ezt már megszokhattuk tőle, vagy nem?

De nem is akarlak tovább keseríteni az érzéseimmel, ne haragudj amiért kiöntöttem a lelkemet. Csak hát.... igazából te vagy az egyetlen aki meghallgat. Aki úgy igazán. Még ha messzi mérföldekre is vagy tőlem.

Ez egy olyan igazi...
barátság.

Soha nem volt még igazi barátom.

Allen
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#6TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeSzomb. Feb. 01, 2020 1:09 pm

Drága Allen!

Nagyon sajnálom, ami történt, együttérzek veled. Nem is tudom mit mondhatnék. Talán csak azt, hogy nagyon szeretnék segíteni. Szeretnélek megvigasztalni, és megölelni.
A férfiakhoz nem igazán értek, nincs sok tapasztalatom velük. Ha rajtam múlik, semekkora sem lesz, mert pont attól tartok, hogy átvágnak a palánkon. Persze, tudom, a nők sem jobbak ilyen téren.
Sosem voltam nagy szerelmi szakértő – tuti nem én leszek az, aki társkereső irodát nyit –, de azt tudom, hogy te egy végtelenül csodálatos ember vagy, és megérdemled, hogy úgy szeressen valaki, ahogy te vagy képes szeretni a kiválasztott szerencsést. Mert az bizony rohadt szerencsésnek mondhatja magát, és megcsókolhatja a jóisten bütykös lábát, akire a te választásod esik.
Sajnálom is, hogy nem csíped a lányokat… hehe Raffaell nem tudja mit veszített veled.

Raffaell… Egyébként szép név. Van egy arkangyal, akit szintén Rafaelnek hívnak, a vándorok és az utazók védője. Nem érdekes? Smile Szerintem nem akart ő bántani téged, csak rövid időre szólt a küldetése. Meglátogatott, hogy tudd, mindegy, a világ melyik pontján vagy és milyen nehéz körülmények között kell helytállnod, vigyáznak rád odafentről. Nem lehet, hogy a világegyetem rajta keresztül szeretett volna üzenni neked valamit? Mondjuk azt, hogy „ne aggódj, minden a legnagyobb rendben, biztonságban vagy és szeretve vagy”.
Nem érezted magad mostanság elveszettnek, vagy távol mindattól, ami sokat jelent számodra? Talán emiatt bukkant fel épp most az életedben. Az embereknek, akikkel találkozunk, mindig van valami fontos feladatuk és szerepük. Figyeld a jeleket! Soha semmi sem az, aminek látszik.

Azt pedig nehezen hiszem el, hogy egy olyan elképesztő embernek mint te, ne lett volna még igazi barátja. Wink

Ha gondolod, és van rá mód, akár Skype-on is beszélgethetünk valamelyik este, ha úgy érzed, hogy az segítene.

Addig is, hadd küldjek neked egy apró vígaszajándékot. Tudom, hogy szereted a kántri zenét, ezért megpróbálkoztam vele, és rittyentettem egy dalt, külön neked. Ez a produkció maradjon köztünk, oké? Very Happy Ha a banda kiszagolja, hogy újabban kántriban utazom, meglincselnek.

You won't ever be lonely



Life may not always go your way
And every once in awhile you might have a bad day
But I promise you now you won't ever be lonely.

The sky turns dark and everything goes wrong
Run to me and I'll leave the light on
And I promise you now you won't ever be lonely.

For as long as I live
There will always be a place you belong
Here beside me.

Heart and soul baby -- you only
And I promise you now you won't ever be lonely.

It's still gonna snow and it's still gonna rain
The wind's gonna blow on a cold winter day
And I promise you now you won't ever be lonely.

You're safe from the world wrapped in my arms
And I'll never let go
Baby, here's where it starts
And I promise you now you won't ever be lonely

Here's a shoulder you can cry on
And a love you can rely on
For as long as I live
There will always be a place you belong
Here beside me

Heart and soul baby -- you only
And I promise you now you won't ever be lonely
No, no, you won't ever be lonely.

Ezerszer ölellek (olyan jól megszorongatós ölelésekkel Wink ) Sokat gondolok rád!

Millió-billió puszi  cupp
A te Octid
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#7TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2020 12:06 am


Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Giphy


Kedves October!

A mai nap már kevésbé felhős... Oké, errefelé aszály van, alig esik az eső, de tudod hogy értem. Hetek teltek el. Örömben - és kevesebb bánatban - töltött hetek, és most már kezdem azt hinni: Örökké nem eshet!

Itt minden csodás... A srácok állandóan lógnak a fülemen, nincs egy szabad percem gondolkodni. Hülyeségeken gondolkodni. Minek!?? Ami volt elmúlt, tudod hogy úgyis mindig előre tekintek, hát megadtam most magamnak ezt a régi próbálkozást. Mert miért is ne.

Még két hét és úgy tűnik az egésznek vége. Én döntöttem így. Úgy döntöttem időt kell adnom az eseményeknek. Úgy döntöttem szembenézek vele. Az apám haldoklik... Üzenetben közölte, még arra se volt képes hogy felhívjon és maga mondja a fülembe. A titkárnőjétől tudtam meg.
Hogy érdekel? Bár tudnám azt mondani. Bár tudnám azt mondani hogy könnyeket ejtek.
De a fiúk nem sírnak!
Ezt mondja az összes dalszöveg, és ezúttal nem esik ezt nehezemre tökélyre fejleszteni.

Szóval két hét... Nehezemre lesz elválni innen, de biztosra veszem hogy jövök még. Szenzációsak a gyerekek, iszonyú sok szeretetet képesek adni, teljesen feltöltenek, és méltó helyet kapnak az emlékeimben.
Van itt egy új tanárnő. Bizonyos.. Francine. Megígérte hogy folyamatosan tájékoztat, elmeséli Adebowale hogyan halad az előrelépésben és folyamatosan küldd fényképeket.

És végül köszönöm a szavaid.. És köszönöm a dalt.. Sokat segítettek a nehéz időkben, talán nélküled nem állnék most itt. Nyitottam és reményteljesen, szóval..
akár hiszed akár nem, rengeteget köszönhetek Neked.
Neked és a kis (Skype) beszélgetéseinknek!
Iszonyú jó egy ötlet volt.

Még jelentkezem! Wink

Allen
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#8TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2020 3:49 pm

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#9TémanyitásTárgy: Re: Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)   Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Allen Payne
» Vegas után NY - Allen & Octi
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» October Soininen
» October Soininen - It's my life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: játékkal kapcsolatos :: Saját bejegyzéseid :: Naplók-