♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
MICHAEL CAIN (Grid) Vote_lcapMICHAEL CAIN (Grid) Voting_barMICHAEL CAIN (Grid) Vote_rcap 
Derek Moretti
MICHAEL CAIN (Grid) Vote_lcapMICHAEL CAIN (Grid) Voting_barMICHAEL CAIN (Grid) Vote_rcap 
Leon Williams
MICHAEL CAIN (Grid) Vote_lcapMICHAEL CAIN (Grid) Voting_barMICHAEL CAIN (Grid) Vote_rcap 
Alessandra Clark
MICHAEL CAIN (Grid) Vote_lcapMICHAEL CAIN (Grid) Voting_barMICHAEL CAIN (Grid) Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 MICHAEL CAIN (Grid)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#1TémanyitásTárgy: MICHAEL CAIN (Grid)   MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 3:25 pm

Nyitás INNEN...


...

Az úton lefelé már azon jár a fejem hogy hogy fogom én tönkretenni ezt a két mocskot. Lépcsőn megyek. Nincs most idegem a lifthez, a folyosón a földre köpök, de csak mert megint eltelítette a számat a vér. Amikor leérek, valami vén nyanya akad az utamba, egy pillanat alatt félrelököm. Nagyot nyekken.

Kilököm az ajtót, Robert nem is figyel, nem is kell hogy figyeljen, kinyitom az ajtót és beülök.
Ekkor látom csak meg a visszapillantóban magam.

- Hogy baszná meg.. - de Robert is meglát. És látom a pofáját ahogy ledermed.

- Ne bámulj, hajts a Conitnence-be! - köpöm, aztán előveszem az öltönyzsebemből a fehér zsebkendőmet. Megtörlöm vele az arcomat.. aztán beleköpök...
Csak ki ne szagolják az újságok...
Rohadtul baszhatnám a hírnevemet.

A kórházhoz érve a fejemet már nagyjából sikerült letakarítani. A vérzés elállt, nagyjából, de azért még érzem az orromon hogy kurvára nincs rendben, ezért már a kocsiból hívom a dokit.

- Hé, Doki! Itt Cain. Szükségem lenne a szolgálataira. Most azonnal! - hagyok alig helyet - Igen, most. - erősítek rá - És teljes inkognitót akarok!

Azzal előreszólok Robert-nek.

- Hajts a kórház mögé!


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#2TémanyitásTárgy: Re: MICHAEL CAIN (Grid)   MICHAEL CAIN (Grid) Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 3:36 pm

Egy műtét... vagy kettő. Nem tudom. Amíg a helyére tették az orromat. Nemigazán érdekelt. A részletek. Csak az amiért fizettem, és ahogy a doki ott all velem szemben és sorolja a hallottakat.

- Mr. Cain. Még a legerősebb gyógyszerek mellett is két hét minimum amire egyáltalán apadni kezd a duzzanat. Addig mindenképpen jó lenne ha pihenne, különben...

Pihenni... A FASZT!

- Jólvan doki! Csak biztosítsa azt, hogy minden tökéletesen helyrejön, azért fizetem. - jó cucc ez a fájdalomcsillapító. Egy fikarcnyit se érzel, már ha egyáltalán lenne ott mit érezni.

- Minden tőlem telhetőt megtettem.


- Az nem elég. Nemhiába fizetem a kiss.. Hawaii kiruccanásait azzal a kis szőkével, és biztosítom teljes mértékben hogy a neje semmit se tudhat meg.

Csak bólint. Már ez is fél siker. A mi köreinkben.

- Nos... ha már ilyen szépen megértettük egymást akkor hogy is fog ez kinézni??

- Másfél hét, a minimum. Még szteroidokkal is. És talán szükség lesz még egy műtétre.

- Remek. - köpöm el. De addig is ne üljünk a seggünkön.

- Elmehet. - engedem el, a dolgát már elvégezte. Kék, lila a fejem, elég nagy a kötés az orrom közepén, és a bal szemem is fel van dagadva, de voltam már rosszabb helyzetben is. Évekkel ezelőtt.

A fülemhez veszem a telefont, és azonnal tárcsázom azt a számot.

- Hé! Keplin! Tárgyaljunk! - aztán azt a pár órát végigviszem.
Amig lefektetjük a részleteket.
Onnan meg már minden rendben lesz.
Biztosan.


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down
 

MICHAEL CAIN (Grid)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Michael Cain "Grid" - ( Olekszij Bukov )
» Michael Moose
» Grid - Történések sorozata
» Megbeszélések.. megbeszélések... - October és Grid "eszmecsere"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: játékkal kapcsolatos :: Saját bejegyzéseid :: Naplók-