♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#26TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 11:11 pm

Meglep... az a szilárd tartás amivel kezel, az a távolság, mégse szabadna meglepnie... Talán... Talán tényleg én vétettem... Talán fogalmam sincs mi az amit tennem kéne, úgy igazán, mégis az ösztöneimre hagyatkozom.
Talán ők majd megmondják a helyeset...
A megfelelőt.
Bíznom kell bennük...

- Rendben... csak gondoltam biztosra megyek. - mosolygom, most már némileg "igazian", mégis meglep a következőkkel, vagyis igazából nem is tudom hogy tényleg meglep e. Talán én is ezt kérdezném. Pont ezeket!
Szóval nincs semmi igazán meglepő benne...
Aztán ahogy végül kiegészít, mégis felolvad minden.

- Benji, nem a sorsodról döntöttünk.. - lépek közelebb, de mindeközben figyelek, ha azt látnám hátrál, vagy inkább lenne távolabb tőlem, még idejében megállok.
Ha viszont nem, akkor se megyek túúl közel, épp csak annyira, hogy ne érezzem... ne érezze kirekesztettnek magát. Ne érezze kívül az eseményen, mert vele.. igen, VELE.. szeretném ezt megbeszélni! Vele szeretném átbeszélni a tényleges sorsát...
Nem Warennel.

- Azért kellett találkozzak Warennel, mert muszáj volt elkergetnie a félelmeimet. - már nem mosolygok.. nem egészen, de őszinte vagyok. Teljességgel, és próbálnám a szemeibe, de ha nem néz rám, akkor csak a sziluettjének beszélek.
Nem okoz semmi nehézséget..

- Féltem attól... hogy nekimegyek Stevennek. Féltem attól, hogy nem fogom tudni megállni, és elérem hogy megfizessen, mindazért amit Veled tett. - (és ezzel bajba keverem magunkat... Csak ezt már nem mondom ki nyíltan.) - Féltem attól.. - minden egyes újabb mondattal lágyul ki a hangom, habár nem készakarva intézem, és nincs is.. tudatos befolyásom rá. Egyszerűen az élet rendezi így... - Féltem attól, hogy nem fogok tudni segíteni... Neked. Hogy nem fogom tudni mi az amire szükséged van, hogy megadhassam Neked, mert csakis az tenne boldoggá, ha Te... felépülsz. - esetlen a hangom.. kissé, a végére, de aztán igyekszem ráncbaszedni a lényeget, és "Warren határozottságával" előadni végül.

- Féltem attól, hogy nemvagyok elég JÓ! - mondom ki kerek perec, és nem szégyellem bevallani. Tényleg nem szégyellek semmit sem.

- Féltem attól is, hogy nem fogom tudni különválasztani, mindazt amit érzek, és mindazt amit tennem kell, ahhoz.. - de itt megállok. Most.. először, a szedettvedett monológban, egyszerűen nem tudom hogyan folytassam. Ezért hát folytatom az igazsággal. Abból baj nem lehet....

- ... Ahhoz hogy képes legyél kitalálni, hogy tényleg kellek e neked. Hogy tényleg én kellek... És nem csak egy másik... Steven vagyok, akinek úgy érzed meg kell felelned, akinek azt kell mondanod amit hallani akar, hanem akit képes vagy... úgy látni, ahogyan az van. - tartok alig szünetet. - Esetlennek... Néha gyengének... És olyannak, aki néha hibázik. Hogy képes vagy e elfogadni, hogy én is ember vagyok. - rántom meg az egyik vállam, de nem nemtörődömségnek szánom, vagy letudnám az egészet, csak... futó reakció.
És utána már nem is tudom miért tettem meg.

- Szeretném azt gondolni, hogy egyszer majd Te is szeretni fogsz. - véletlen szóösszetételben jelenik meg. - Azt aki vagyok. Úgy ahogy vagyok. Nem mert muszáj, vagy mert nincs más lehetőséged, hanem mert ezt akarod. Talán... - és még mindig nem megyek közelebb, kivéééve... csak akkor, ha ő ezt engedi nekem. Ha nem... akkor továbbra is tartom azt az állapotot. Azt a távolságot.
és egyszerűen csak... őszinte vagyok.
Mint ahogy eddig is voltam.
Végig...

- Warren abban segített, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy elérjük ezt az állapotot. Együtt!  Hogy önálló döntéseket hozhass, akármik is legyenek azok a döntések. - alig hallgatok el. - Szóval... Innen már csak azt kell kitaláljuk, hogy amit akarsz, tényleg Te akarod e. És én megpróbálok segíteni ebben...

Hogy hosszú?? És bonyolult?? Igen. De egyszerűen egyszerre tört ki minden, és azt se tudom.. egyáltalán értett e bármit belőle, így ha nem... akkor újrakezdem ezt az egészet.
Csak nem... így.
Próbálkozunk nem!??

Hát PRÓBÁLKOZZUNK!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#27TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 8:56 am




Nem, nem, nem. Rossz ötlet. Abban a pillanatban, ahogy megteszi az első lépéseket felém, már újra hátrálnék. Nem teszem meg, ténylegesen nem - nincs hova menekülni és megtanultam, hogy értelme sincs -, de legszívesebben mennék, amíg a fal meg nem állít. A valóságban viszont csak állok és engedem, hogy az ujjam valahol az ingujj félig-meddig takarásában elkezdjen járni. Igazán lassú ütemet dobolva a... karomon?  Nos, igen, úgy néz ki, volt ott valamikor egy ösztönös, teljesen akaratlan mozdulat, amivel a kezem ráfogott a felkaromra, miközben azt csak lógatom magam mellett.
És most már jár az ujjam.
Nem is tudom, hogy megnyugtatnak-e a szavai. Figyelek rájuk, ez tény, sőt, majdnem a szemeibe is tudok nézni - még ha nem is folyamatosan -, ami valahol különös, tekintve, hogy milyen félve... bizalmatlanul állok előtte.
Ez utóbbin pedig egyáltalán nem segít, hogy arról kezd beszélni, képes lett volna nekimenni Stevennek. Egy részem itt valahol leragad és az agyam különböző képeket kezd el vetíteni. Mi van, ha nem csak őt ütné meg? Mi van, ha én teszek valamit, amitől elég dühös lesz?
Nagyot nyelek, de nem felelek. Valójában sem erre, sem másra. Engedem, hogy dőljenek belőle a szavak, egyik kis vallomás a másik után. Ha elvonatkoztatok a saját félelmeimtől, amik még mindig Oliver ütései körül forognak, örülnék neki, hogy őszinte és elmondja, mi jár a fejében. Hogy mi a terv, vagyis, azt hiszem, inkább a cél.
- Oké - mondok ennyit, mikor biztos vagyok benne, hogy nem érkezik folytatás. Nem tűnök továbbra sem túl magabiztosnak, de a dobolás abbamarad, a kezem leengedem és ha csak egyetlen, kósza lépést is, de közelebb megyek hozzá.
- Ez elég sok... ugye tudod? - és már a hajamban is van a kezem. Nos, úgy tűnik, nagyon nem tudok nyugton maradni, kell a pótcselekvés, minden és bármi. Mintha ettől tudnék rendesen gondolkodni. Vagy valami olyasmi.
De az biztos, hogy van egy mondat, ami olyan könnyedén csúszik ki, mint amilyen egyszerűnek tűnik. Számomra legalábbis.
- Amíg... engem nem ütsz vagy rúgsz meg és ilyesmi... addig nem vagy Steven - az én fejemben ez ilyen egyszerű és talán jó, ha tudja. Csak ne üssön meg és akkor jók vagyunk.
- Stevennek... azért neki behúzhatsz egyet... az lehet tetszene. Nekem. Neki nem. Ha eltöröd az orrát, morcos lesz. Túl sok vérrel és bosszúsággal járna, azt pedig utálja - nos, lehetséges, hogy nem kellene biztatnom, de valahol magam miatt is csinálom. Próbálom úgy felfogni, mint a rendőrökkel versengést. Mintha az egész csak álmodozás lenne, nem olyan, ami tényleg megtörténhet. És ez segít megbirkózni a fejemben tobzódó félelem szülte rémképekkel.
Sőt, ennyi elég ahhoz, hogy halványan ugyan, de elmosolyodjak. Éppen csak a szám sarka görbül felfelé, de ott van. Majd ahhoz is elegendő, hogy egy kicsi és egy második, egész nagy lépést tegyek felé. Lényegében már majdnem közvetlen előtte vagyok és talán ennek a közelségnek köszönhető, hogy nem tudok tovább a szemeibe nézni.
- Elég jó vagy nekem, Oliver... nagyon jó. Ezt most is tudom - ha valamiben, ebben egészen biztos vagyok.
Akkor is, ha a szavakkal nem bánok olyan jól, nem tudom hihetően kifejezni magam... de azt tudom, mit kell tennem ahhoz, hogy meggyőzzem, komolyan beszélek. Hogy meggyőzezem róla... elég jó.
Jobb, mint amit megérdemlek...
Úgyhogy megteszem azt az utolsó lépés, azt a keveset, ami elválaszt tőle. Megölelhetném. Egyszerűen. De nem vagyok benne biztos, hogy elég lenne. Úgyhogy azt teszem, amit tanultam. Ölelem, hozzá simulok, alig lábujjhegyre állva, hogy elérjem és a nyakába csókolok. Egyszer, kétszer, háromszor... ameddig csak hagyja.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#28TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 12:08 pm

"oké..."

Talán ez az amire számítottam?? Nem tudom számítottam e valamire, kellett volna e számítanom, de egyszerűen csak hagyom megtörténni az eseményeket.
Hagyom, mert nem ismerem, nem.. tudom mi az ami jönni fog, és egyszerűen meg kell ismernem...
Tanulnom...
Így már az is örömmel tölt el, ahogy közeledni kezd..
ha csak egyetlen lépést is, én nem mozdulok, mégis sikernek könyvelem el.
Egyetlen.. lépésnyi.. sikernek.
Mert mindennek örülni kell...    
(van az az állapot)

- Igen... tudom... bocccs.. - csúszik határozatlanul, de le nem veszem róla a szemeimet. A szemeiből, vagy csak az arcáról, és most.. újra esendő kisfiúnak érzem magam, aki várja az ítéletet, pedig azok az idők már nagyon rég elmúltak.
Nagyon régóta nem parancsol nekem senki más...
Mégis...
Ahogy aztán tovább beszél, valahogy semmissé válik minden, és felülírja magát minden korábbi más.

- Nem.. DEHOGY!!! - lépnék hirtelen, de talán a testbeszéde, talán a józan eszem végül megakadályoz benne, az első mozdulat után, emlékeztetve magam, hogy ez most az őszinte összpontosítás ideje, nem a hirtelen cselekvéseké.
Most nem én vagyok a fontos...
Ezért maradok a helyemen, és mondanám tovább, de valami kikívánkozik belőle, így inkább őt engedem.
Ez most az ő pillanata.. az ő ideje, én épp eleget beszéltem, és az érdekel, Ő.. hogyan éli meg mindezt, így...

.. nehéz visszafogni magam, és talán az első pillanatokban nem is sikerül ahogy kiböffen belőlem valami nevetés féle, talán csak játszom a gondolattal, talán csak a fojtó düh feszélyez, miért is nem tettem meg, ott délután, a kertben, annyira tenyérbemászó képe volt, de közben tudom.. az nem vezetett volna semmire, semmi jóra, és azt is tudom, hogy nem álltam volna meg egyetlen ütéssel. Ismerem már magam annyira...
Így mégiscsak elfojtom a nevetésem, lenyelem, és egyszerűen bólintani tudok, helyette, továbbra is csak rá figyelve, és nem mozdulva, előle, teljesen nyitottan minden elhangzó szóra.

Mégis megdobban valami.. ott belül, ahogy újabb lépést tesz felém, és nem szeretnék leragadni az elméleteken, így továbbra is csak figyelem. A karjaim leesnek, a testem mellé, túúúl közel van.. túlságosan ingerel, mégsem teszem meg azt az utolsó lépést.
Eldöntöttem...
És így ehhez is tartom magam.
Egész míg meg nem szólal.
Újra.
És ahogy és ha belenéz a szemeimbe, - vagy ha nem - már nem tudom tűrtőztetni magam.  

Hogy ő teszi meg azt az utolsó lépést, vagy én felé, már nem tudom.
De ahogy felpréselődik a mellkasomon, a karom azonnal enged, hirtelen intenzitással fut köré... és csak ölelem.. ölelem.. szorítanám, de tudom nem lehet, így csak a nyakába hajolva, a hátába, szorítom össze a szemeimet.
Ő viszont teljesen mást csinál...
Olyan dolgot amit nem kéne, így egy darabig tűröm...
.. ahogy egyre borzolja az érzékeimet, de aztán kifűzöm magam, ki őt, az ölelésemből, a felkarjaira helyezem a kezeimet, és csak úgy... óvatosan tolom hátrébb.

De csak a felső testét. Komolyan el nem engedem, így csak biztosra kell vennem, tudnom kell hogy bele fogok tudni nézni a szemeibe.
Így ha lehajtaná a fejét, vagy nem nézne rám, jobb kezemmel engedem, és lassan az álla alá nyúlva, finoman a szemeimbe emelem.
Csak semmi erőltetés...

- Soha nem bántanálak... - csak tartom a szemeit - Soha... soha.. soha.. soha.. - hal el, és bár a legszívesebben megcsókolnám most, tudom, hogy valami sokkal fontosabb ennél.
Ezért inkább nyelek.

-  Mit szólnál.. - húz csíkká szemem, talán még nekem is nehéz kimondanom a szavakat, de tudom hogy most ezek a szükségesek..
Ezek a legszükségesebbek.
Minden másnál fontosabb...
Így végül kimondom őket.

- Mit szólnál hozzá, ha egy darbig... csak ismerkednénk... Egymással... - tartom a szemeibe - Megismerném ki vagy, és megismernéd Te is, én ki vagyok. - nyílik ki a szemem. Már nyilvánvaló. - Megbeszélnénk.. a félelmeinket... a JÓ.. emlékeinket, és talán egyszer majd a rosszakat is... Hm? - Ha eddig nem is, most biztosan tartom az állát. Finoman, és a szemeimbe, és ha nem is néz mindig rám, bízom abban hogy legalább néha beleles az enyémekbe, és én is láthatom. Mindazt ami benne zajlik.
Mert tudni szeretném mi zajlik benne....

- Szeretném megismerni azt aki vagy... Félelmek nélkül, és azt is, aki nem baj ha fél, mert én itt leszek, és igyekszem mindvégig eloszlatni a félelmeidet... - tartok alig szünetet - Ezt az egyet megígérhetem... Próbálkozni fogok.. - présel össze a szám ,de nem azért mert bármiben is hazudnék, vagy tartanék, hanem azért, mert tudom hogy meg fogom tenni. Mindenképpen meg fogom tenni, BÁRMIN átgázolok!
Csak akarom már látni az igazi... valódi arcát...
Bármeddig is fog tartani...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#29TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 1:20 pm




Eszemben sincs ránézni, a szemeibe, még csak felé sem, miután eltol magától. Hiába érzem, hiába tudom, hogy nem úgy tol el, nem teljesen... akkor sem tudok ránézni. Ott van bennem valamiféle szégyen azért, amit tettem, mégis úgy érzem, ez volt, ez lett volna a jó lépés, hogy meggyőzzem.
De nem engedte, én pedig megint itt állok előtte, elveszetten. Mintha én lettem volna a rossz, amiért egyáltalán megpróbáltam enyhíteni a dolgokat.
Ne most, Benjamin. Rossz napom van, Benjamin. Maradj már nyugton, Benjamin...
Még ha ezúttal nem is hangzik el semmi ilyen, én nyugton maradok. Nem próbálom azért is folytatni, amit elkezdtem, pedig továbbra is meg vagyok róla győződve, hogy az lenne az egyszerűbb. Végül úgyis megadná magát, ha kitartó vagyok és utána már nem lenne kétséges, hogy érti... érzi... hogy elég jó nekem.
Megmutatnám! Tényleg! Bizonyítanék neki!
De nem, nyugton maradok, viselkedek és különösebb ellenállás nélkül engedem, hogy felemelje a fejem. Ezek után már nem tudom lesütni a tekintetem. Ez nem jelenti azt, hogy még pár másodpercig ne próbálkoznék, de utána feladom. Feladom, amikor arról beszél, hogy nem bántana. Soha.
Pedig te is lehetsz dühös. Én pedig lehet, hogy megérdemelném - máris védeném. Őt is. Ha mégis megütne a jövőben. Az előbb még arról beszéltem neki, hogy nem lesz olyan, mint Steven, ha nem bánt... Most pedig kifogásokat keresek, miért is tehetné meg.
Nem hiszem, hogy haragudnék rá érte. De persze hangosan nem mondom ki, csak lenyelem magamban, mint annyi minden mást is. Majd elmondom neki akkor, ha mégis kiprovokálom, hogy úgy viselkedjen.
- Nem fogod kihajítani az életed az ablakon, csak azért, mert... véletlen tovább ütöd Stevent, mint kellene. Nem beszélünk rossz emlékekről - tudom le ennyivel, határozottan, még bólintva is.
Oké, lehetséges, hogy valahol ezzel a mozdulattal is szeretném elérni, hogy elengedje az állam. Hogy ne kelljen ránéznem. De végül úgyis feladom. Megint.
- De a többi jól hangzik, azt hiszem. A többi... oké - ismerem el. Még mosolyogni is megpróbálok, de elég vérszegényre sikerül.
- Kezdheted azzal, hogy mondjuk... eszel... Közben pedig elmeséled, hogy mi is volt a rendőrökkel, amiért már nem - keresnem kell a szót, amit használt, azért is kell a pillanatnyi szünet - kekeckedsz velük.
Igen, ez volt az. Így mondta. Én pedig tényleg kíváncsi vagyok arra, mi történt vele és miket művelt. Mint valami megkérdőjelezhető szuperhős, akinek megvolt a menő, de árnyoldala. Ameddig pedig magáról mesél, nekem nem kell foglalkoznom azzal, hogy kiderítsem... én ki vagyok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#30TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 2:13 pm

Az, hogy enged nekem?? Haladás lenne??
Nem fogalkozom effélékkel, inkább azzal foglalkozom, hogy mindent kimondjak.
Hogy mindent elmondjak...
Teljességében, és ahogy végül - talán - rövid szünet után mégis válaszol, és talán nem úgy, mint ahogy számítottam rá, teljessé teszi, hogy tényleg összeszedett.
Ezúttal legalábbis...
és ez.. JÓ!
Valahol jó, ez még felidéződik bennem, de aztán teljesen rá koncentrálok.  
És ahogy bólint... veszem a jeleket...
Elengedem, hagyom hogy önálló legyen.
Végre önálló legyen...
Mert ez is volt a cél.

- Oké. - ismétlem rá én is, ennyivel, de közel sem színtelen a hangom, vagy egyszerűen beleegyező, hanem próbál partner lenni ebben, együttműködő, elfogadó, és azt is jelzi: megértettem.
Hajlandó vagyok... az Ő.. játékszabályai szerint játszani...
Az ő élete a tét.
Mégis elmosolyodom, vagy már féligmeddig nevetek, amikor elengedem, mikor már az ő kérdése - érdeklődése? - kerül a középpontba.
Kezdjük akkor velem..

- Oké! - egy második oké, de ez már sokkal vidámabb, viccesebb, és igen, már a szemeim is mosolyognak.
Hogy miért vagyok boldog??
Szeretném azt mondani hogy tudom miért jár át valami messzemenő jókedv, de egész egyszerűen csak.. boldog vagyok... Egyszerűen csak valami örömmel tölt el, én meg nem hagyom... hogy elvegyék az érzést a gondolatok.
Így...

- Te... nem eszel?? - kérdezik már csak a szemeim, amikor már hátrahagyva őt, ott állok a pult mellett, és lassan kicsomagolom.. a kínait.
Nem tudom mit szeret, de két félét hoztam.
Valami csirke... meg valami csirke.
Remélem nem vegetáriánus, ezt meg se kérdeztem!
Pedig a pizza is sonkás volt ha minden igaz...

A tányért... sokszor túlbecsülik.
Így akár kér, vagy akár nem, némileg még meleg, a mikró se igazán kell neki, így csak kihajtom az egyik.. papír fedelet, és felkapva a pálcikámat, leülök vele szemben az ülésre.
Szóval a zsaruk...

- Régen.. - kezdek bele. Persze még nem ettem, így esélyem sincs teli szájjal csámcsogni, de úgy igazából nincs is szándékomban.
Pedig általában egyedül eszem.
Kivéve amikor vendégem van.

- Régen volt pár balhém.. - igazából nincs mit szépíteni. - Semmi betörés meg elrablás vagy ilyesmi ..- csak cseppnyi humorral kunkorodik felfelé a szájszélem, de hamar észbe kapok. Neki talán nem volt annyira vicces. Nekem is csak utólag. - Ittas vezetés... meg ilyenek, akkoriban nemnagyon érdekelt semmi.. És senki.. igazából, önmagamon kívül, így nem is éreztem helytelennek egyszerűen beülni a volán mögé.. és egyszerűen száguldani, ahogy a hajadat tépi a szél.. - még ma is elmosolyodok az emlékre.. már amire emlékszem még és amiről egyáltalán vannak emlékeim. A bíróságon elmondottakból közel a fele se maradt meg.

- Aztán.. - folytatom egyszerre - volt pár alkalom amikor ezt nem hagyták. Tovább.. - köszörülöm meg a torkomat, de talán fel se tűnik ez a részlet, ahogy csak a kajámat figyelem. De eszemben sincs beleenni. Még.

- És volt pár olyan is, amikor egy kicsit.. agresszívebben is léptem fel, azt mondják- pillantok fel rá - mint kellett volna, ők meg helyretettek. - biccentek rá. Mert igazuk volt.. Ez.. volt.. a helyes.. lépés... - És igazuk volt! - emelem fel most tényleg a fejem, és nézek bele a szemeibe. Elismerem. Együtt élek vele... Az elfojtások... mindig az ellenségeid... Ezt az egyet rendesen beleverték a fejembe.

- Így kerültem be a rehabra is.. - ejtem el a szemeit, de csak egy pillanatra, a következő szavak után, újra visszaemelem. - Majdnem megöltem valakit. - és bólintok. De nem olyan.. igenlő bólintás ez, vagy beleegyező, inkább elismerő... Vállaló... Belátó. Kiegyező, inkább, mert muszáj vagy kiegyezni a helyzettel.
Az is én voltam... Egy másik életben...
És ez a mostani is, én vagyok.

- Egy kislányt... és az édesanyját... - ezt már az asztallapnak biccentem, de tudom hogy most... ezúttal, még nem leszek képes a szemébe nézni. Csak majd ha végeztem ezzel. Mert nemminden van amire büszke vagyok.

- Akkor ez nem érdekelt, de a bíróság tett róla hogy érdekeljen! - emelem vissza rá a szemeimet, és... - Az volt a legjobb dolog amit tehettek velem, egész életemben... - és így van. - Pedig ellenkeztem én, hidd el.. - kénytelen mosoly kerül a fejemre, de nem igazi vidámság ez. Inkább a beletörődő felvállalásé. A megbánásé... És mindazé, ami ide vezetett.
Hosszú egy út volt.

- De most itt vagyok, szóval most már BIZTOS.. hogy nem lehetett volna ennél jobb! - és most már valósan mosolygok, a szemeibe, még ha valami keserű él is szorul bele, attól még.... az is én voltam. Vállalom....


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#31TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 3:01 pm




Egy halvány, talán valahol bocsánatkérő mosollyal rázom meg a fejem. Tudom, hogy készült, hogy gondoskodott rólam és arról, hogy bőven jól lakjak. Hálásnak kellene lennem, de nem akarok enni. Nem vagyok éhes.
- Nem vagyok éhes - mondom ki hangosan is a gondolataimat, hogy ne kelljen rám néznie, csomagolja csak a saját vacsoráját és egyen. Majd miután eljut a székig én is egy-egy lépéssel közelebb kerülök és valahol az asztal túloldalán ugyan, de leülök.
Kezeim az ölemben, kihúzott hát, minden, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Kivételesen most nemcsak Steven elvárása dolgozik bennem, ez gyerekként is megvolt. Ez az elvárt, még ha nem is eszek vele, ülök, ahogy kell és figyelem minden szavát.
- A második vagy, aki engem megcsókolt... én pedig az első komoly bűntény tárgya neked... - próbálom viccesen felfogni. Próbálom elérni, hogy maradjon a mosolya és ne érezze magát rosszul, amiért arról az estéről beszél. Vagy éjszakáról. Hajnalról. Nem is tudom.
A lényeg, hogy ez a kis megjegyzés volt csupán, ami kicsúszott, most már hallgatok és figyelek. Le sem veszem róla a tekintetem, akkor sem, amikor ő már nem néz igazán rám.
Miért is hittem, hogy ez valami vidám történet lesz?
Persze megvolt az a része, mosolyogtam, amikor a száguldásról beszélt, de mostanra nagyrészt a hallgatás marad és a tekintet, amivel vizsgálom.
- Majdnem...? - csúszik ki azért a kérdés, egészen halkan, nem is várva konkrétabb választ.
Csak majdnem ölte meg? Az... azt hiszem, nem annyira rossz. Nem akart ő rosszat. Nem akart senkit bántani. Nem szándékosan. Az alkohol egyszerűen fura dolgokat művel, tudom és emlékszem rá. Apa sem akart soha rosszat, de mégis ott voltak a lemondott programok, a bezárkózva töltött napok... egyik hiba jött a másik után, mert más lett a fontossági sorrend.
- Sokszor próbáltad? Úgy értem... tiszta maradni. Mikor már bent voltál a rehabon. Meg utána. Sokszor... buktál el?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#32TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 4:02 pm

Okééé, ha nem eszik, hát nem eszik, nem kényszer.
Én viszont leülök.. nem mert csak az ökör iszik magában - így szólt az eredeti terv, még régen - hanem mert marha az is aki meg állva eszik, szóval fogom magam, leülök.
És az sem igazán hat meg, vagy kellene hogy meghasson, hogy ő meg helyet foglal velem szemben, de igazából mégis.. valahol jó érzéssel tölt el, hogy újra, megint nyit felém.
Egy véletlen mosoly lehet hogy mégis kicsúszik az orrom alatt, még mielőtt belekezdenék.
Mert aztán belekezdek.

És amikor válaszol, igen, van valami efféle vicces felhangja az egésznek.
Szóval egy darabig engedem a mosolyomat.
De aztán jönnek a kőkemény tények, és ezek.. bár hiszem azt hogy feldolgoztam már mindent, mégsem engedik a mosolygást.
Talán mert az olyan idegen lenne... Elutasító...
Én pedig vele együtt élem inkább az életem.
Elfogadva a hibáimat.

- Majdnem... - biccentem rá válaszul. - Alig centiken múlt.. ahol becsapódtam... a kocsival, ha az az oszlop nem fog meg... - és nem akarom tovább gondolni a részleteket.
Megtettem.. számtalanszor már, és minden pillanatot kiveséztem. Mi lett volna HA...
De aztán úgy döntöttem, idővel... az élet adott nekem még egy lehetőséget. Egy utolsót.. és ezt most JÓL.. kell csinálnom.
NAGYON jól!
Szóval minden egyes nap azon vagyok...

Ám ahogy végzek, újabb kérdés jön az asztal másik feléről, és talán most.. először van hogy az ételembe túrok. A pálcikával. Csak még mindig nem fog meg. Vagy hív magához.

- Ha azt kérdezed meg akartam e szabadulni... Nem.. nem hiszem...  - ez az őszinte válasz. - Nem gondoltam azt, hogy bármi baj is van velem, egészen addig míg.. - de aztán itt megállok. És talááán.. egy kicsit másképp folytatom. Máshonnan.

- Egy évig voltam benn. - mert így volt. - 4 hónap után próbálkoztam, de aztán rá kellett jönnöm, hogy ez nem ilyen egyszerű menet... Ezt nem elég.. egyszerűen eldönteni. Ezt hinni is kell .. - itt egy félig..sóhajtás, félig elnyomott levegővétel megtöri az egészet, de igazából nem szándékozom abbahagyni. Nincsenek itt titkok. Semmi titok nincs. - Hinnem kellett abban.. - válogatom meg a szavaimat, a legigazabban kimondani őket. Úgy ahogyan gondolom. Ahogy tényleg... történniük kellett.. A mai gondolataimmal. - .. hogy nélküle is JÓ vagyok. Hogy ezen felül is van élet, és nem csak az, amikor felkelsz már hajnali 4-kor, csak hogy letolhasd a torkodon az első löketet, mert egyszerűen képtelen vagy lélegezni nélküle.. - köszörül meg a torkom, de talán csak a régi érzés emléke, köszön vissza egy pillanatra valahogy. Talán nem is olyan könnyű erről beszélni... Vagyis megtettem már számtalanszor régen, de ott megengedett volt a tombolás.. a zokogás, hogy a falhoz csapj valamit, a kínszenvedés gödrében, de most csak az emlékeim vannak. És talán... Nem is mondtam még ki soha azóta őket.
És jól esik kimondani.
Valahol...

- Talán az volt a legnehezebb.. - mélázom el. - megszokni a gondolatot, hogy... így is lehetek még.. valaki... - alig hallhatóan hangzik el, én mégis tudom hogy mire gondolok. Amikor nulláról kell felépíteni mindent. Újra. A legapróbb törmelékekből...
Kiábrándító egy érzés...
Mégis szükséges.

- Szóval akkor egyszer csúsztam meg. - visszatér a hangom, vele a figyelmem rá. - Csak egy pohár sör volt.. mert azt mondták abból még nem lehet baj (persze nem a szakemberek) aztán azzal dőlt is lefelé minden...
Minden amiért addig küzdöttem.
- és most veszem a számba az első falatot.
De nem is érdekel az íze, igazából, csak az hogy rágok.
És le is nyelem igazából.

- Csakis a teljes megvonás működik.- biccentek rá. - Már tudom. - és újabb falat.

Hogy nyugodt vagyok?? Talán... Hogy nem köszön vissza az alig órákkal ezelőtt az orrom előtt keringő whiskey csalogató bűze?? Dehogynem. De mindig tartsd közel az ellenséget. Azt mondják. Mert addig tudod hogy meddig merészkedhet.
És én szeretném azt hinni, hogy annál közelebb hozzám soha nem fog már jutni. Egyik sem.
Az előttem feszítő asztalnál....
Bíznom kell ebben.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#33TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 5:39 pm




Úgysem látni, szóval engedem kissé feszülten ökölbe szorulni a kezem az asztal takarásában. Még ha ez már a múlt is, még ha nem is történt végzetes baj... rosszul esik belegondolni, hogy lehetett volna.
De aztán szép lassan újra kiegyenesednek az ujjaim, ahogy tovább kérdezek és figyelek. Hiába nem könnyebb téma ez sem, nincs semmi pótcselekvés vagy feszengés. A végén pedig, amikor befejezi, ott egy mosoly az arcomon. Nem azért, mert annyira vidám lenne minden, csak...
- Vagy valaki. Alkohol nélkül is - kezdek beszélni egész lassan, de csak semmi lesütött tekintet vagy ilyesmi. Végig őt nézem. Így, hogy nem rólam van szó egész könnyedén megy. Nem érzem, hogy muszáj lenne elzárkóznom. Nem érzem, hogy bármelyik pillanatban csattanhatna valami.
- Nagyobb harcos vagy, mint... Dwayne Hicks! Vagy Robin Hood! Tommy Angelo! Vagy Todd 36... nem 3465! - egy pillanatra egészen fellelkesülök, hatalmas mosollyal az arcomon ülök vele szemben, de aztán hamar szépen le is hűtöm magam.
- ...szóval... érted - bólintok aprót, most már csak valami visszafogottabb mosollyal nézve rá. Az már igazán részlet kérdés, hogy egyik karakternek sincs semmi köze az alkoholhoz, talán csak Tommynak egy kicsi -, de mindegyik hős és nagy harcos.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#34TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 8:00 pm

A szavaira elmosolyodom... Igazából... jól esnek... Nem azért mert megerősítés kéne, vagy én magam nem hinnék benne, már... de egyszerűen JÓ.. látni ő hogyan lát engem.
És jólesik az érzés...

Aztááán... viszont felnevetek....
Hangosan, és hahotázva, némileg, bár fogalmam sincs róla, ki az a... "Todd 36... nem 3465" de ettől még Robin Hoodról akad fogalmam.
És szórakoztató, hogy ekkora.. "hősnek" néz...
Pedig nem voltam hős... Sosem voltam...

A nevetésem elmosolyodik... a mosoly enyhül... a jókedv viszont megmarad...
Csak az ételemet nézem, a benne játszó pálcikákat, és igen, azt hiszem akarok még mondani valamit.
Valamit ki akarok mondani.

- Az én szememben Te nagyobb harcos vagy.. - a hangom halk, gyenge, pedig egy percig sem erőtlen. Inkább csak óvatos. Vigyáz a hangerővel, mert tudom, mit is akarok mondani.

- Hogy kibírtad... ott.. - biccentem meg, vissza nézve rá, de konkrétumokat nem mondok ki. Nem véletlenül.

- Én nembírtam volna ki.. - sóhajtok vele, egyben ahogy kiejtem a szöveget, és elengedve a pálcikát, lassan inkább hanyatt dőlök. A szék támlájának, hátra.
És csak azután nézek megint őrá.
Már ha...

ha hagyja hogy egyáltalán nézzem őt.  

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#35TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 8:41 pm




Az egész csend valahogy túl hosszúra nyúlik a szavai után. Még számomra is. Mire megszólalok, már apró mozdulatokkal kaparom a csupasz tenyeremen lévő vágások nyomait. Továbbra is mindezt az ölemben, rejtve, csak a saját megnyugtatásomra.
- Nem bírtad volna ki. Nem kellett volna kibírnod. Te megléptél volna onnan már az első héten. Mielőtt bármi történt volna - mondom teljes magabiztossággal és mellé egy apró mosollyal.
De azért most már el-elkalandozik a tekintetem és egyre hosszabbra nyúlnak a másodpercek, amikor nem nézek rá. Az nem zavar, hogy ő figyel... azt hiszem, nem zavar... de én nem igazán pillantok oda.
- Tudod... azért ott sem olyan rossz. Csak oda kell figyelni az apróságokra. Arra, hogy mit szeret és mit nem. Mindent meg lehet tanulni. Van, hogy szereti, ha küzdök vele. De olyan is, hogy nincs türelme hozzám és a hülyeségeimhez - nagyot nyelek és tartok egy kis szünetet. Valahol én is hallom, miket beszélek. Hallom, hogy védem. Hallom, hogy az egészről úgy beszélek, mintha ez, itt és most, csak egy hétvégi kitérő lenne.
Mégis, minden ellenére, hamarosan egy őrülten bátor pillanatig egyenesen a szemeibe nézek... mielőtt újra másfelé kalandozna a tekintetem.
- Tegnap is csak annyit akart, hogy legyek... jó. Legyek csendben. Ne zavarjam. Viselkedjek - sorolom az apró szabályokat és mindegyikhez jut egy bólintás is. Mint a kiskatona, aki a jól ismert parancsot ismétli az "igenisuram" előtt.
- ...és hogy éjszaka se csukjam be azt a rohadt ajtót. Nem olyan nehéz - utalok az előző estére, amikor ő is ott volt... és mosolygok. Magamnak. A kezeimnek az ölemben.
Hiszen tényleg nem olyan nehéz mindezt betartani. Ahogy elviselni sem, ami büntetésként érkezik, ha mégsem tudok épp viselkedni aszerint, amit elvár.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#36TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 9:37 pm

Minden egyes szava.. olyan fájdalommal tölt el, ami nem hittem volna hogy létezik.
És nem miatta... vagy miattam, egyszerűen a valósága miatt, hogy ilyen létezik. Hogy egyáltalán... van hatalma létezni...
Hogy az ilyeneknek van hatalma...

Ha eddig hátra is voltam dőlve, ha kitartottam, ha figyeltem, most mégiscsak vissza, előredőlök, és egyetlen mozdulattal félretolva a kínait az orrom előtt, a két alkaromra nehezedem.
És csak ekkor nézek újra Őrá...
Hogy a szemeim miért nedvesek?? Vagy egyáltalán azok e??
Nem szégyellek engedni a tényeknek, habár nem tudok magyarázatokat...
Nem tudom megmagyarázni őket.

Mégis csak megtörlöm a szemeimet, vagy legalábbis az egyiket, ami árulónak ígérkezik, és visszateszem a másik mellé a kezemet.
Csak figyelem őt... aztán... és próbálok tenni, mondani valami helyeset.
Valami olyat, amivel megnyugtathatom.
Vagy amivel önmagamat nyugtathatom meg.

Mégse érkezik semmi...

Aztán mégis eltelik egy kis idő, ő talán hallgat, én biztosan, amikor...

- Benji... - kerül aztán elő a hangom, de csak akkor, ha ő nem beszél tovább.
Azt akarom hogy rám nézzen..
Mintegy kérem.
Akarom hogy tudja hogy...

- ... nem Te vagy a hibás... - engedem. Tudom hogy mi az amit érez... Nem. Nem tudom...
De a lefolyását sejtem, és....

Nehéz bármit is mondanom.
Bármi helyeset mondanom.
Többet.
Csakis az egyetlen tényt...
NEM.. TE... TEHETSZ.. RÓLA!

Mert nem ő tehet....

És ezt tudnia kell...
Bármi másnál jobban kell tudnia.......

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#37TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2022 10:09 pm




Eszembe sincs többet mondani. Teljesen jól elvagyok a saját fejemben. A gondolataimmal. Az odabent visszhangzó szabályokkal. A valahol teljesen indokolatlan mosolyommal és a tenyerem ráérős kaparászásával. Valószínűleg órákat tudnék így itt maradni. Csendben, alig létezve, bezárva a saját emlékeimbe.
De elhangzik a nevem és még ha nem is azonnal, de ezzel kirángat a jóleső nyugalomból. Mert azt éreztem éppen. Nyugalmat. A megszokott dolgok nyújtotta nyugalmat, amikor pontosan tudom, mi után mi történik majd.
Hibáztam? Meglehet. Fájni fog? Persze. De utána minden rendben lesz megint, és ezúttal... ezúttal jobban próbálkozok majd.
Csakhogy nincs mivel próbálkozni. Nincs az ismert közeg sehol. A nevemmel kirángatott onnan és az egész semmivé vált körülöttem. Igaz, hogy nem leszek feszült, nem kezdek remegni, de a fejem sem emelem fel. Mintha az utolsó utáni erőmmel is kapaszkodnék abba, ami a gondolataim között lezajlott. De ha elég kitartó, ha eleget vár, fellesek rá. Csak egy pillanatra. Amíg beszél. Aztán vissza le a kezeimre.
- Ühüm - jön ennyi egy féloldalas mosollyal. Ezúttal egy szavát sem hiszem, csak helyeslek, mert ez a legegyszerűbb ilyenkor.
- Persze. Tudom én - teszem még hozzá, hátha így hihetőbb lesz az alakítás, de valójában nem akarok tovább erről beszélni. Úgyhogy teszek is az ellen, hogy kelljen.
- Nem mehetnék haza? Vagyis úgy értem mehetnénk aludni? - a legkisebb szünetet sem tartva javítom magam két kérdés között és már talpon is vagyok. Hangja sem volt a széknek, ahogy felálltam róla, némán történik minden körülöttem, hiába volt hirtelen a mozdulat. Most pedig csak állok az asztal mellett, nem nézve rá, várva... azt hiszem, valami olyanra, ami hasonlít az engedélyére.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#38TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 11:35 am


"Persze, tudom én."

A hangja nem győz meg.
Semmivel se győz meg, így én...

- ...Nem... a Te hibád... - ismétlem, mert tudnia kell. Tudom hogy tudnia kell. És hallania... Minél többször...
Mert nem ő az egészért a vétkes ..

Mérhetetlen düh kezd bennem megfogalmazódni, és érzem ahogy átveszi a kétségbeesés helyét.
Érzem ahogy feszélyez... hogy szorít, mégsem változtat a testtartásomon, egy szemernyit sem.
Ebben talán jó vagyok ..
.. ha másban nem is...

Ahogy megint beszél, ahogy feláll, viszont már nem kínzom tovább.
Eldöntöttem.
Így...

- Persze... menj csak .. - eresztem lemondóan, de nem róla mondok le.
Róla soha nem mondanék le. Egyszerűen csak elengedem.
És ha és amikor látom eltávozni az ágy felé - már ha odamegy - a szemeimmel végig csak követem... a hátát, és csak amikor elheveredett, vagy bármi is az amit csinált aztán, csak akkor tolom fel magam az asztaltól.
Én.

Lehet pótcselekvés, vagy nevezzem csak előrelátásnak a tevékenységet, mégis csak összekapom a két kínais papírdobozt, és egyszerűen csak behajítom a hűtőbe.
Csak ezután indulok meg felé.
Nem is felé, csak az egyik szekrényhez, tiszta pólót húzok elő, mellé egy rövidnadrággal is mellékelve, és ..
.. ha ő nem szól közbe közben, egyszerűen csak felé fordulok.

- Én... én most letusolok. - említem, azzal eltűnök a résnyire hagyott ajtó mögött.

Gondolkodnom kell.
Muszáj lesz gondolkodnom.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#39TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 12:19 pm




Hallom, hogy elismétli, amit az előbb mondott. Nem hisz nekem. Nem hiszi, hogy tényleg, úgy igazán megértettem volna a szavait. Neki van igaza, de attól még most sem tud célt érni velük. Mintha az agyam körül valamiféle téglafal lenne, aminek minden nekiütközik, de áttörni nem tudja.
Így egyszerűen megpróbálok véget vetni a támadásoknak. Menekülök. Még ha haza nem is tudok, legalább az ágyig jussak el. Ennyit szeretnék.
- Köszönöm - motyogom halnak, de érthetően, egy újabb bólintás kíséretével, amikor elenged, de persze továbbra sem nézek rá. Mindössze megindulok, amerre a fejem visz.
Ez ugyan nem jelenti azt, hogy ne állnék meg az ajtó közelében. Éppen csak felé... oldalra lépve egyet... de aztán tovább sétálok, egyenesen előre. Még csak azt az átkozott, otthagyott takarót sem veszem fel, hogy magammal vigyem. Talán még én is tartok attól, hogy feltépném az ajtót, ha túl közel megyek.
De azt nem szabad.
Szóval... ágy. Először csak leülök a szélére, de hamarosan felhúzom a lábaimat és oldalra dőlök. Arra még most is ügyelek, hogy a szükségesnél semmivel ne foglaljak el nagyobb teret. Annak ellenére sem, hogy fogalmam sincs, ma szeretném-e, hogy mellettem aludjon. Talán?
Majd ő eldönti. Majd ő tudja. A hely ott van. Az én szemeim pedig csukva, akkor meg különösen, amíg megszólal.
- Oké - valahol kényszerítenem kell magam, hogy legalább ezt kimondjam és lehet el is kések vele, de ennyi baj legyen.
Hallgatom a víz megnyugtató csobogását és valamiért elgondolkozok azon, hogy vajon ő mit mos le magáról. Remélem, mindent, amit kiváltottak belőle a szavaim. Mindent, amiért talán dühösnek érzi magát. Mindent... még a nyakába nyomott csókjaimat is.
- Ne haragudj rám, Oliver. Jó? - motyogom a párnának, amibe beletemetem a fejem pár másodperc erejéig. Véletlen sem akarom, hogy a szavak célt érjenek.
De ezek után már nyugton maradok. Kissé összekuporodva, ahogy mindig és csak figyelek. Egyszerre mindenre és semmire. Csak aludni szeretnék. Ez nem hazugság.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#40TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 12:38 pm

Élvezem ahogy az a forró víz.. ha csak egy pillanatra is, de kimos belőlem mindent.
Kimos belőlem minden gondolatot.. minden képzelgést, minden elfuserált tervet a jövőre vonatkozóan, és elmossa vele a múltat.
A múltat is szeretném elmosni.
Mégis...
A víznek idővel vége szakad, és ahogy fél karral csak támasztok ott a csempés falon, lassan... elemi erővel kúszik vissza minden.
És én... Nem bánom.          
Csak szünetet akarok.
Szünetet akartam.
Habár most sem sokkal világosabb semmi sem, azt tudom... hogy meg fogom oldani.
Mindig megoldom.

Így egy gyors törölközés után már rántom is magamra a ruhákat, és kitolva az ajtót, visszatérek a helyiségbe.
Ő...
Látom ahogy ott fekszik, de azt is látom hogy nincs rajta a takaró.
Ezért...
Megteszem azt a pár lépést az ajtó fele, ellenőrzöm... hogy be van e zárva, habár a kulcsot benne hagyom, azzal felmarva a takarót, vissztérek hozzá... csak csendben és lassan fölé magasodom, és... lassan betakarom.

Eszemben sincs most egy percig is zavarni...  

És most... nem is érzem helyénvalónak mellette lefeküdni.
Még magam miatt sem...

Holnap vennem kell egy kinyitható ágyat...
- kúszik fel a fejemben, és ugyanazzal a lassú intenzitással odamegyek a fotelhez, és lassan közelebb húzom.
Az ágyhoz.
Halkan karistolja csak fel a padlót.
Belekecmergek... leülök, és felteszem a lábam az ágy végébe.
Ahogy nem is olyan régen... Először.
Azzal magamra húzok egy pokrócot... csak úgy valahonnan oldalról...
És ezzel rendben lesz.
Minden rendben lesz...
Előbb-utóbb.
Így csak száguldoznak a gondolataim, szabadon, a csukott szemeim mögött, amíg végül el nem alszom.
Ha ő nem szólal meg.

Akkor kevésbé nyugodt álmok kínoznak az éjjel.
Mégis, másnap semmire sem emlékszem.    

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#41TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 1:09 pm




Szükségem van erre. A takaróra, amit rám terít, még ha meg sem rezzenek, amikor megtörténik. Percekkel később pedig eljutok addig is, hogy a sarkát megmarkolva egészen a nyakamig húzzam, elrejtve magamból annyit, amennyit csak lehet.
...és valljuk be, arra is szükségem van, hogy az agyam teljesen kikapcsoljon és az egésszel magam mögött hagyhassam a ma estét is.
Persze attól még minden apró zajra felébredek. Arra, ahogy odakint egy autó csikorgó kerekekkel fékez, ahogy csapódik az ajtó és arra is, amikor egy kutya válaszul ugatni kezd. Ébren vagyok. Figyelek. Mikor pedig az egész, mint valami körforgás ismétlődik, egyszerre jobban kezdem érezni magam. Attól, mert tudom, hogy ez lesz. A kocsi lefékez, hangosan vagy kevésbé hangosan, de csukódik majd az ajtó, egy kutya pedig ugatni fog az éjszakában.
Én pedig az egészet lezárva kis forgolódás és a takarók közötti útkeresés után Oliver lábfejéhez nyomom a csupasz talpam. Az már csak az újabb mocorgásnak köszönhető, hogy akaratlanul ugyan, de szinte megsimogatom vele. Ha pedig felébred rá...? Rámosolygok. Lustán, álmosan, de legalább őszintén, mielőtt újra becsuknám a szemeim.
Nem lesz itt semmi baj.
Sejtem és akkor már biztosra tudom is, mikor odakint hajnalodni kezd. Merthogy ébren vagyok. Túl sokszor néztem végig a napfelkeltét a szobámból ahhoz, hogy ne legyek fent magamtól időben hozzá. De most fogalmam sincs, merre kellene fordulnom, hogy lássam és amúgy is... itt túl kicsik az ablakok a megszokotthoz képest.
Szóval meg sem próbálkozok vele. Inkább fekszek még egy kicsit, mozdulatlanul, csak néha-néha pillantva a fotel irányába, hogy ne ébresszem fel a bámulásommal. De végül úgyis megindulok, megcélozva a fürdőszobát.
Csak lassan. Csak óvatosan. Csak csendben. Ebben tényleg jó vagyok...!



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#42TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 2:30 pm

Nem tudom mi az ami ébreszt..
Ébreszt e egyáltalán, de ami a biztos, ahogy észre térek, érzek valamit belenyomódni az oldalamon...
Felnyögök.. csak úgy ösztönösen, amire rájövök, hogy a fotel karfájának kiálló fa izéje az...
Csessze meg...

A kezdeti előzmények, pont elegek ahhoz, hogy lassan visszatérjen az agyam. Visszatérjen a kép, és felfogjam hol is vagyok, miért is vagyok itt.
Így ahogy megnyílik a szemem, lassan feltűnik, hogy az ágy, velem szemben, üres.
Első pillanatom azonnal az ajtóra siklik, nyitva e, de nem himbálózik a kulcs, a lap is, becsukva, de ez még semmit se jelent...

- Benji.. - nyögöm ki. Oké, inkább csak az ébredésnek köszönhetően nyögés ez, de lassan feltolom magam.
Valamivel lassabban mint sebesen.

- Benji... itt vagy? - kérdezem, most már nagyobb hangerővel, kitartóbban, ahogy körülnézek, és ha... a fürdőszobaajtó nyitva, vagy ha csukva van, lehúzva a pokrócot magamról oldalra a földre, először abba az irányba megyek.
Tudnom kell merre van.

Ha viszont nyitva...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#43TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 3:22 pm




Valahol büszkeséggel tölt el, hogy mindent sikerül teljes csendben és nyugalomban tennem. Léteznem anélkül, hogy felébreszteném. Minden egyes alkalommal, amikor a szobába teszem a lábam, ellenőrzöm, hogy még alszik-e és csak utána megyek tovább.
Fürdőszoba, kötelező körök, próbálok a hajamnak valami értelmes állapotot varázsolni, vissza, keresztül a szobán, ellenőrzök.
Konyha, pizza az asztalra, vissza a szobába, ezúttal a könyvért, ellenőrzök.
Újra konyha... csak a vállam fölött visszalesek a fotel irányába, ellenőrzök.
Megállok egy percre és figyelem.
Aztán tényleg néma csendben leülök az asztalhoz - a késztetés ellenére sem kilesve az ablakon -, és felhajtva a doboz tetejét kiveszem a tegnap félbehagyott szeletet. Az első harapásra már húzom is el a szám. Nagyon ráférne legalább egy melegítés, de az zajjal járna, szóval... jó lesz ez így.
Hamarosan pedig már egyenesen örülök, hogy így döntöttem. Mert az egész eszembe juttatja, mikor ettem utoljára másnapos pizzát és máris mosolygok.
Csak csendben, szinte titokban, az orrom alatt.
A második szeletért már ösztönből nyúlok, miközben félig az asztal szélén támasztom a könyvet. Csak fél kézzel tudom tartani - szó sincs arról, hogy összemaszatoljam - de vigyázok rá. Figyelek, hogy véletlen se törjem meg a gerincét, de azért nagyjából lássam a sorok végi vagy éppen eleji szavakat.
Attól még, hogy nem az enyém, vigyázhatok rá és tisztelhetem, nem igaz?
Egészen elmerülök a sorok között, csak akkor kapva fel a fejem, amikor meghallom a nevem. Hallottam? Igen. Azt hiszem. Mégsem szólok vissza, merre vagyok, egyszerűen csak talpra állok és a szoba irányába sétálok. Egyik kezemben a könyv, közötte az ujjam, hogy tudjam, hol jártam, másikban a pizzaszelet utolsó három falatja.
- Nem léptem meg, amíg aludtál - szólalok meg teljes komolysággal, akkor is, ha épp nem látom őt valamiért.
Oké, elismerem, azért lehet átfutott a gondolat valahol a tudatomban. Megtehettem volna. De ma reggel valahogy egy kicsit más volt minden és nem tűnt csábítónak az ajtó és a benne lévő kulcs.
Az viszont annál inkább, hogy Olivert figyeljem, ha tudom. Hogy féloldalasan nekidőljek az ajtófélfának és ezúttal már egy halvány, lusta mosollyal nézzek rá, miközben abból a háromból még egy falatot letolok.
Jól vagyok. Láthatóan, teljesen jól. Lehet, hogy repedések vannak, de azokat a megfelelő fényben nem is látni.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#44TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 4:25 pm

Ha lehet, elszégyellném magam, miért gondoltam ezt.
Miért ez volt az első gondolatom, pedig nagyon is életszerű volt az elképzelés...
Vagyis... egy lehetséges végkifejlet, de ahogy hallom csendben kiosonni a konyha felől, a bennem eddig fel se tűnt feszült tartás enged, és engedve a gerincemen is, én is elmosolyodom.

Szeretném azt mondani neki, nem is gondoltam ilyesmire. De hazudnék.. Tudom jól, és azt ígértem nem hazudok neki soha.
Még egy kicsit sem.
Így...

- Örülök.. - és csak ennyi csúszik ki. Ez viszont igaz. Teljességgel, így amikor alábbhagy a lendület, már nem is fontos annyira semmi sem, csak felemelve a pokrócot a földről, teszem vissza inkább az ágy közepére.

- Jóétvágyat! - mosolygom megint, aztán...

- Azt hiszem.... ma veszek egy pótágyat. - nyújtózkodom egy orbitálisat, de akkorát, hogy a hátam... a gerincem egész ívbe hajtom hátrafele, csak hogy ellensúlyozza az éjszakaiakat.
Annyira szívesen mondanám hogy jöjjön velem.
De még valamit meg kell vele osztanom.

- Lehet majd rendelek inkább... a netről. Tegnap azt mondtam Adamnek beteg vagyok, így van... pár nap szünetem. Szóval ma nem kell bemenni dolgozzak... - még ha kellett is volna, lefogadom, már rééég elkéstem volna, de pont ezért nem állítottam be ébresztőt sem.
Az automatikusat meg kinyomtam még valamikor tegnap este.
És a telefonom se csörgött.

- Esetleg... valami kívánság..? Óhaj-sóhaj.. bármi?? - a művelet után újra felé fordulok és kérdezek, csak hogy... igazából mit csináljunk ma egész nap itthon, fogalmam sincs.
Max ötletem lenne. De ahhoz autózni kell.

Ő meg...
Vajon mihez lenne kedve??
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#45TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 4:53 pm




Le sem veszem róla a tekintetem. Most láthatóan semmi bajom nincs azzal, hogy ránézzek, még ha talán a szemeibe nem is mindig sikerül. De láthatóan nem érzem magam kényelmetlenül.
- Köszönöm - mosolyodok el újra, miután lenyeltem a falatot és csak figyelem a kis nyújtózkodós mutatványát. Meg minden mást, amit utána jön.
- Aludhattál volna az ágyon. Mellettem. Hagytam helyet. Ez a te ágyad, én meg... - vállat vonok. - Minden este mellettem lehetsz. Akkor is, ha éppen nincs jó kedvem. Nem zavar - fejezem be végül egy bólintással és talán valamivel kevesebb lendülettel, mint ahogy ennek a napnak nekifutottam.
De semmi más nem változik. Ugyanúgy figyelek rá, ugyanúgy hallgatom a szavait és bevallom, egy kicsit talán a megszokottnál szélesebb mosoly is megjelenik az arcomon, amikor arról beszél, hogy nem kell mennie dolgozni.
Jó, azért a nagy mosolyt egy egészen kicsit lehet, hogy próbálom elrejteni - előle? nem is tudom -, mert lehajtom a fejem, a könyvet figyelem, összecsukom rendesen, megeszem az utolsó előtti falatot.
De attól még örülök. Örülök, hogy itt lesz velem. Hogy nem hagy egyedül. Hogy marad... Annak ellenére is, ahogy viselkedtem vele tegnap este.
A kérdésére viszont csak megrázom a fejem.
- Én jól vagyok, Oliver. Így, itt. Szóval, amit szeretnél, az lesz - újabb mosoly, utolsó falat pizza és egy kicsit vissza is lépek, el a látószögéből, vissza a konyhába. Csak, hogy letegyem a könyvet a kezemből.
És hogy talán megfosszam a lehetőségtől, hogy azonnal tiltakozni kezdjen a szavaimra.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#46TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 5:24 pm

                     
- Mhm.. - elmélázom. Bár nem is pontosan így nevezném ezt. - Úgy gondoltam hagyok Neked egy kis... - gondolkozok - .. teret. Gondoltam nem fog megártani. - rántom meg a vállam, nem mélyülve bele mik is azok a pontos indokok amiért jó volt nekem ma itt - vagyis tegnap - a fotelben, és azt hiszem.. talán a legjobb döntés volt.
Mindkettőnk részéről.
Vagyis mindkettőnknek

- Szóval azért maradjon csak az a pótágy. - és mosolygom. Nem fog megártani, ez az egy biztos.
Csak baj... esetére.
Na meg amúgy is egészségesebb.

Az ötlet viszont még mindig áll, meg a kérdés is, mert nem tehetjük csak azt egész nap, hogy itt állunk és nézzük egymást, lehet akadna itt értelmesebb is.
Persze nem... mintha alapjábavéve ne tetszene  - végre - az a mosoly az arcán, de aztán...
amikor ellép, csak magam elé figyelek, és némi késéssel indulok meg én is utána, a konyhába, és most én vagyok az aki az ajtófélfának dől.
Onnan nézek vissza rá.
Csak előbb összefűzöm magam előtt a kezeimet.

- Azon gondolkoztam hogyan érintene, ha azt mondanám, szívjunk egy kis friss levegőt. - de mielőtt beijedne, vagy ha mégis látom a testbeszédén, még előtte felemelem az egyik kezemet, hogy megálljra intsem. - Persze csakis akkor, ha te beleegyezel, de két várossal arrébb... van egy barátom. Van egy menhelye. - igyekszem óvatosan bánni az ötlettel, úgy, hogy nehogy elvárásnak vegye, esetleg utasításnak, kényszerítő körülménynek, csak egy ártatlan ötlet volt.

- Mindig van pár magára hagyott eb, aki csak úgy repesne az örömtől egy hirtelen jött séta ötletétől az erdő mellett...

És ez csak egy ötlet volt.
De ettől még várom a következményeket.
Vagy legalábbis a reagálását.

- Mit mondasz. - és meg se mozdulva kérdezem.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#47TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 6:05 pm




Eszemben sincs tovább tiltakozni a pótágy ötlet ellen, szóval csak bólintok és mosolygok. Akkor is, amikor már elvonulok a könyvvel a válaszom után. Az lesz, azt fogunk csinálni, amit csak szeretne. Ha pedig mégis egyedül tenne valamit, az is rendben lesz.
De aztán elhangzik, hogy kimehetnénk innen. Ez most nem lehet olyan, mint az a fél óra volt, amikor megszöktem vele. Ez egészen más és nem szabad.
- Nem... - kezdek bele hangosan is a tiltakozásba, ahogy hamar felé fordulok és... és látom a kezét.
- Bocsánat -  jön az elmotyogott visszakozás, de utána elhallgatok. Figyelek. Annak ellenére is, hogy az agyam folyamatosan ismételgeti, nincs semmi, amiért kitenném innen a lábam.
Túl kockázatos.
Ha nem arról van szó, hogy visszamenjek... akkor nem lehet.
- Biztos vagy benne, hogy nem kerülünk bajba? Steven is sok embert ismer... - még egy órája alig van, hogy ébredtem, de máris kimondtam a nevét. Innen pedig már adja magát az összes többi ok, amivel tiltakozhatok.
Mert igenis ennyi jár az eszemben. Okok, hogy miért nem lehet. Arról az apró, de talán lényeges részről nem beszélek egy másodpercig sem, hogy amúgy... tetszene. Odakint lenni kicsit. Kutyákat sétáltani. Játszani velük.
Egy örökkévalóság, amíg csak a könyv borítóját simogatom és próbálom átfogalmazni, leszűkíteni a fejemben lévő listát. Lehet, hogy közben kicsit feszengeni kezdek, de most úgy érzem, ennyivel meg tudok birkózni. Tudok válaszolni. Sőt, tudok, úgy válaszolni, hogy nem rontok el mindent és mégis kimondom az egyik dolgot a lista tetejéről.
- Nem fog rád furán nézni a barátod, ha beállítasz egy mezítlábas fiúval? Nem hiszem, hogy engem bevesz a menhely, bármilyen korcsnak is néznék ki elnyűtt pólóban, egy túl nagy nadrágban... Meg amúgy is, elég drága nyakörvem van - akasztom bele az ujjam a nyakamban lógó nem túl hosszú láncba, kicsit felemelve azért, hogy bizonyítsam, nem a levegőbe beszélek.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#48TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 9:06 pm


- Nem lesz baj. - mosolygok.

- A Te Stevened nem gondolom hogy az a fajta aki bajba jutott állatok között jár. - csúszik ki elsőre, de aztán rájövök, mekkorát hibáztam. A megfogalmazás az ami nem volt jó.
Mégsem érzem szükségét javítani, talán azzal nyomatékosabbá is tenném mint kéne, ezért inkább hajszálnyi szünet után folytatom.

- ...vagy olyanok között akik valakin segítenek... - hagyom nyitottan végül a mondatot... talán mert azon gondolkozok, tegyek e még hozzá valamit, ami elvenné az élét...
Az esetlen fogalmazásomnak...

Hogy a kialakult csend ennek szól e... nem tudom. Nem is.. merek rákérdezni, talán nem kéne, mégis egyre keresem az indokokat hogyan tompíthatnék tovább, vagy kérjek egyszerűen bocsánatot??
De aztán amikor megszólal... újra... már végképp eleresztem ezt a gondolatot.
Teljesen más veszi át a helyét.

- Benji... - ereszt el a tartás, lépek közelebb, és csakis akkor, és annyira, ha látom nem zaklatja fel, nem úgy mint tegnap este, és nem sokkal az orra előtt állok meg.
Ha nem néz rám, újra emelem a fejét. Az állánál fogva. Ha mégis, ettől eltekintek, sőt.. ha ellenkezve viselkedne, akkor sem érintem, a biztos hogy nincsen semmi kényszerítés.
Erre az egyre mindenesetben figyelek.

- Veszünk Neked ruhát... - próbálom a szemeibe - Tudom a méreted... - fut rajta végig csak félig-lassítva a szemem, de egyedül a meghatározás a cél, semmi egyéb célom nincs vele, aztán vissza a szemeibe - Azthiszem. - biccentek rá.

- Ezt pedig... - emelkedik aztán mégis a kezem, de csak félig, az utolsó lépéseket neki kell megtennie, de a szemeimmel jelzem hogy mire is gondolok.

- .. nem akarod levenni...?- óvatosan kérdezem. Csak egész óvatosan. Nem akarok minden szálat eltépni, nem ennyire hirtelen, ami még egy másik élethez köti.
Csak szépen... lassan.....
Akármennyi időbe is teljen.
Én készen állok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#49TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 9:41 pm




Lehetséges, hogy akaratlanul is kicsúszik egy alig hallható, talán fájdalmas nyöszörgés. A én Stevenem. Oda-vissza pattog a fejemben a megfogalmazás.
Nem, ez a verzió sosem létezett és nem is fog. Én az övé vagyok és ennyi, egyenlet vége. Visszafelé nincs semmi.
Mégsem teszek megjegyzést, csak hagyom elsikkadni az egészet és annyival törődni, ami a mondat lényege volt. Hogy Stevennek semmi köze olyasmihez, ami árva állatok közé vinné. Még a saját birtokán sem tűri meg őket. Tudom. Láttam, mit tett a tojásokkal, amikben a kismadarak voltak...
Úgyhogy egy pont kilőve a listámról és én percek múlva már a másikról magyarázok. Viszonylag összeszedetten, szinte már elviccelve az egészet, annak ellenére is, hogy mosolynak nyoma sincs az arcomon.
De attól még jól vagyok. Most tudom kezelni.
A saját gondolataimat és azt is, ahogy közelebb jön. Ahogy az állam alá nyúl. A mozdulata igenis kell, hogy a szemeibe tudjak nézni, de utána már tartom. Megy egyedül, csak a kezdő löketre volt szükség és a magam módján tudatom is vele, hogy elég.
- Figyelek - jegyzem meg, ahogy oldalra fordítom a fejem. Csak, hogy az arcom érje a keze, az ujjai. Tényleg nem kell tartania, figyelek. Megy.
Az sem zavar, ahogy végigfut rajtam a tekintete. Még ha más is a pillantás, ezt már megszoktam.
- Azt hiszed...? - kérdezek vissza egy féloldalas mosollyal. Mondanám, hogy kisegítem, de én sem tudok méretet. Sosem néztem a ruhák címkéjét, amiket kaptam, nem volt rá szükség. Steven pontosan tudta, mire van szükségem.
Ahogy a nyakláncról is tudta. Mert ha őszinte akarok lenni, tetszik. Annak ellenére is, hogy nyakörvként utalok rá. Annak ellenére is, hogy tényleg valahol ezt jelenti nekem.
- Nem...? - kérdés. Benne van, hogy nem igazán szeretném levenni, de ha azt mondja, vagy dühös lenne, akkor... persze. Lekerülhet rólam.
- Ne haragudj - teszem azért hozzá egy nagy levegőt véve, de hiába a késztetés, egyelőre nem rejtem el az ing takarásában. Csak akkor, ha meggyőződtem róla, nincs ellenére és tényleg maradhat.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#50TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 10:31 pm

Meglep. Az ahogy hagyja átcsúszni az ujjaimat az arcára, mégsem húzódom el... Nem húzom el...
Talán hiba. Talán kéne, mégis annyira meglep az érzés, eltölt... valami melegséggel, hogy egészen elfeledkezem róla.

Hogy igazából nem kéne...

- Azt hiszem... - zavartan válaszolok.
De akkor kapok csak észbe, és bár egyetlen percig sem szeretném, mégis lassan elhúzom a kezem.
Biztonságosabb.
Mégis, ahogy azzal az izével kapcsolatban viszont ragaszkodóbb, nem szólok bele.
Nem kényszerítem, nem is tenném, így...

- Semmi baj. - pedig baj aztán tényleg nincs. Olyan ami baj lenne.
Csak egy mosollyal visszaengedem a kezem, és...
...és nem tudom hogyan tovább.
Mit beszéltünk meg.
Teljesen megzavart az előbbi részlet, így...
...jobb híján összedörzsölöm magam előtt a kezeimet, és...

- Akkor..? - a szemöldököm kérdez. A magasba emelve.
Talán választ várok, még mindig, a korábbi kérdésre, csak hogy tervezhessek, mert ha nem... talán itt is jól szórakozunk.
Vagy legalábbis valaminek kell itt lennie....
(Még ha nem is vagyok túl sokat itthon.)

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-