♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#51TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 10:55 pm




Nem akarom levenni a nyakláncot, ebben egészen biztos vagyok. Sem most, sem... soha...? Mégsem túl határozott a hangom, amikor felelek és akkor sem a nagy magabiztosság süt belőlem, amíg várom az engedélyét, hogy a nyakamban maradhasson. Amikor pedig megkapok, már rejtem is el előle az ing takarásába, amennyire lehetséges. Nem akarom, hogy lássa és esetleg meggondolja magát.
Ezek után már szükségem van két nagy levegőre, egy utolsó érintés a nyakláncra, csak az anyagon keresztül, mielőtt leereszteném a kezem.
Az én Stevenem...? - rémlik fel bennem.
Nem, nem, nem. Én vagyok az övé és az, amit rejtegetek az ing alatt hozzá fűz.
Muszáj a hajamba túrnom, csak egy pillanat erejéig, miközben próbálok mindent kiűzni a fejemből. A saját gondolaimat is elzárni valahova hátra, hogy ne kelljen foglalkoznom velük.
- Akkor...? - kérdezek vissza kissé megkésve Oliver szavaira. Mindezt úgy, mintha fogalmam sem lenne, milyen választ szeretne hallani.
Na jó, bevallom, szórakozok. Egy egészen kicsit felszínre engedve ezt az énem, pont olyan játékossággal beszélve, mint az előbb tettem. Csak most társul hozzá mosoly is.
- Oliver - veszek vissza. - Akkor. Oké. Köszönöm a ruhákat. Meg azt is, hogy elviszel a menhelyre. És hogy... nem kell levennem - sorolom és a kezeimet a mellkasára téve egy, az arcára nyomott csók erejéig közelebb lépek hozzá
De ez a normális reakció, nem? Hála. Hálás vagyok neki.
Még akkor is, ha tényleg ennél a másodpercnél nem maradok tovább. Állok vissza az úgymond helyemre és nézek rá várakozva. Az én részem eddig tartott. Kapok és őszintén mosolyogva megköszönöm. Most már ő mondja meg, merre tovább.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#52TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimePént. Május 06, 2022 11:19 pm

- Akkooor...  megyünk kutyázni..? - most csak a fél szemöldököm emelkedik, habár egy bizonyos részem, egy nagyon is hátsó szegletű rész valahol biztos benne hogy szórakozik velem, de idekinn... Igen, nincs róla meggyőződve.
Szóval inkább biztosra megyek.
Aaaa.. nyilvánvalóra.
Egyértelműre.
Igen.
És idővel azért kapok válaszokat is.
Egyértelműeket, így, a dolog el is lenne rendezve, haaaaa....

... ha nem kezdene újabb hadműveletbe.
Oookééé....

Ahogy a kezei megjelennek  a mellkasomon, csak egy pillanatra feszülök meg.
Ahogy viszont közeledik, de szerencsémre végül csak az arcomon talál meg, egy hálával vegyes mosoly, némi vérárammal is megküldve, van rá esély hogy némileg kiszínezi az arcomat.
Oké, biztos hogy nem vörösre.
Csakkk.... megbolondított kicsikét.

- Khm.. oké. - köszörülök torkot, gyorsan, nagyooon gyorsan visszaszerezve a lélekjelenlétemet, és úgy igazából az eszemet s - időszerű lenne - hogy tényleg a feladatra is koncentráljak.

- Akkor.. - már megint az a szó... Oké! - Akkor én most összeszedem magam a fürdőben, tolok én is egy szelet pizzát, aztán indulhatunk. Deal!?? - biccentek rá, nagyobbat is mint kéne, és még mindig... érzem... valami féktelen felhőn járok éppen, de igyekszem.. azért visszaszerezni az ép eszemet.
Egy kis hidegvíz után biztos sikerül majd....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#53TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2022 10:31 am




Esküszöm, egy pillanatig sem úgy nézek rá, nem kutatok jelek után rajta, hogy vajon mit vált ki belőle a hálám. De attól még észreveszem az apró zavart... és büszke vagyok magamra. Ez jó. Jól csináltam. Úgyhogy engedem felkúszni a mosolyt az arcomra, amíg ő újra az "akkor"-okkal jön és türelmesen várok.
- Ühüm - mondok ennyit, miután vázolja a tervet, de attól még nem indulok meg sehova. Nekem, nem kell... igaz?
Persze, hogy nem!
Csak várnom kell és viselkedni. Úgyhogy hátra teszem a kezeimet, ujjaim a csuklóm körül és... várok.
- Addig itt leszek - teszem még azért hozzá az előbbi mosoly egy halványabb verziójával és hagyom, hogy menjen. Persze végig figyelem, amíg el nem tűnik a szemeim elől. Mert szabad. Mert megtehetem.
Az első apró kilengés akkor jön, amikor egyedül maradok. A felismerés, hogy nem úgy fog kinézni az egész út, hogy itt kilépünk az ajtón és máris a menhelynél vagyunk. Sally... Sally biztonságos, nem is tőle tartok. Inkább attól, hogy mi lesz, ha ott ülve meglát valaki? Mi lesz, ha feltűnik bárkinek a fura fiú a kocsiban? Amíg Oliver... bemegy egyedül vásárolni?
Egyelőre még azt sem tudom megmondani, hogy nyugodtabb lennék-e akkor, ha egyedül menne megvenni mindent és jönne vissza és utána... elbújhatnék megint a lábrészben. Nem?
Nagyot nyelek már a gondolatra is, de ettől még... nem fogok visszakozni. Tudom, hogy nem. Nem lesz baj. Ezt mondta. Nem igaz?
Én pedig bízok benne.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#54TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2022 1:54 pm


- Oké! - győzöm meg saját magam, rávágva mégegyszer, csak a biztonság kedvéért, de így is, másodikra sikerül csak megindulnom, az első próbálkozás simán kudarcba fullad.
Még akkor is, amikor ő csak áll ott.
Egyenesen.
Én meg...

- Oké... - na ez már valamivel lágyabb, gyengébb.. és végre fogom magam és elindulok.
Egyenesen a fürdőszoba felé.

Odabenn egy pillanatig viszont még megtorpanok. Talán azon gondolkozom mi is volt ez... De talán nincsenek is igazi válaszaim. Csak elméletek vannak, vaktában vágtázó feltételezések, és amúgy is... ne pazaroljuk már erre az időt...
Így perceken belül inkább már csak a hideg víz fröcsköl a szemeimbe.
Oké, lehet hogy csak pillanatok voltak, meg aztán azért elég rendesen össze is vizeztem a fejemet, - csak  hogy biztosra menjek - de végülis legalább a próbálkozás megvan.
Csak hogy észre térjek.

Aztán már csak nézem magam a mosdó fölötti tükörben. Az arcomról a víz csurog, és halványan mégis emlékeztet a jelenet, egy régi élet képeire.
Amit soha nem fogok többé élni...
Ezért...

Hirtelen nyúlok a törölközőért, és inkább egészen beledörzsölöm az arcomat.
Igazából várok már erre... Hogy egy kicsit kettesben legyünk. Úgy igazán... Csak beszélgessünk... nyugalomban.. csendben... vagy épp csak egy szó nélkül lépkedjünk egymás mellett, Vele ez valahol olyan könnyedén megy.
És minden percben várok rá.

Az idő jó, így maradok a rövidnadrágnál. A pólóm is alig gyűrött, így csak simítok rajta egyet - ami után tökugyanúgy néz ki mint annak előtte - azzal végül lenyomom a kilincset.

Nem tudom mit csinál éppen. De mivel mezítláb nem jöhet, első ötlettől vezérelve már nyitom is ki az egyik szekrényemet magammal rántva egy pár papucsot.
Jobb híján ez is elmegy...
Egy darabig.

- Csak amíg elmegyünk a kocsiig. - kiegészítés. - ÉS! - hirtelen ötlet kap el, így visszalépek a fürdőszobába, a kezeimet jóóól bevizezem, így amikor visszalépek, igaz, hogy vagy könyékig csöpögök a vízben, de visszalépek újra elé.
Megemelt kezekkel.

- Megengeded? - kérdezem a haját, csak állal bökök felé, de ha nem ért engem... - Csak egy kis új frizura. A felismerhetetlenségért. - pedig tök komolyan beszélek, még ha van is egy kis science fiction az egészben, de legalább rajta vagyok!
Már ez is valami...

Ha enged, gyorsan - inkább kevésbé gyorsan, csak érzéssel - lassan próbálom a vízzel kisimítani a haját..
(már ha sikerül és a fejére)
és amennyiben több-kevesebb sikerrel de azért valami hatást csak elérek, újra fordulok, és most egy teljesen beolvadó baseballsapkát rántok magammal.
És ha tudom, persze a fejébe húzom.

Chicago Cubs.
Mert senki sem tökéletes.

- Mit mondasz? - fordulok ismét el, és csak nézek a feje mellől, odavezetve őt, a tükörbe.
Nem is olyan ROSSZ!
Azért....

vagyis lehetne rosszabb is..
Már ha a hozzáértésem nézem.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#55TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2022 3:17 pm




Meg sem moccanok, amíg a fürdőszobában van. Lefoglalnak a gondolataim, és még ha a mosoly is el veszett időközben, minden más változatlan, amikor visszaér. Csak akkor mozdulatok, amikor elém kerül a pár papucs. Lépve kettőt már rajtam is van. Nem annyira nagy... legalábbis nem fogok benne orra esni. Azt hiszem, az már győzelem.
- Mit...? - kezdek bele nem igazán értve, mi történik, amikor újra eltűnik a szemem elől. Nem mondom, akkor sincs sokkal kevésbé értetlen fejem, amikor könyékig vizesen áll újra előttem.
- Oh. Persze - motyogom végül és hajtom le a fejem, egy kicsit felé dőlve, hogy csinálja nyugodtan. Az első pár mozdulatnál talán még érezni bennem egy kis feszültséget, már abban is, ahogy állok előtte, de utána... becsukom a szemem és élvezem az érintést. Jól esik, hogy csak simogatja és nem tépi. Vagy ilyesmi.
Persze mindez nem jelenti azt, hogy a gondolaim közé ne furakodna be pár, a hangulathoz nem illő mondat.
Ez most már mindig ilyen lesz?
Vajon le is kell vágatnom?
Befesteni, mint a filmekben a menekülésben lévő, körözött bűnözők?
De ennyi baj legyen. Szépen visszatuszkolom minden kérdésem a sötétbe, mint annyi mindent és el is van felejtve. Mire a sapka a fejemre kerül, már mosolygok. Rá. A saját tükörképem mellett figyelve.
- ...hogy köszönöm? - vágom rá reflexből a kérdésre egy pillanatnyi bizonytalansággal a hangomban.
Ez a jó válasz? Ezt szerette volna hallani?
De aztán megrázom a fejem. Mintha semmi sem történt volna. Egy kicsit jobban a szemembe húzom a sapkát, hogy még annyi se látszódjon az arcomból és főleg a tekintetemből, ami ha erre a másodperc idejére csupán, de elsötétült kicsit. Aztán már váltok is, ha egy mód van rá, nem is hagyva őt szóhoz jutni.
- Szóval... baseball? Fogadni mertem volna, hogy az a fajta vagy, aki a haverjaival nézi a focimeccset egy füstös kocsmában, három-négy-sok sör mellett. Vagyis... bocsánat. Szóval, hogy olyan voltál... vagy nem tudom. Bocs. Tényleg - nagy levegőt veszek. Nem akartam felhozni az italt. Nem akartam újra azt a különös tekintetet látni rajta, ami tegnap is volt, amikor mesélt...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#56TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 1:05 pm


"hogy köszönöm?"

Elmosolyodom. Bele a tükörbe, a tükörképemmel nézhet farkasszemet.

Még akkor is mosolygok, amikor a sapkához ér, igazgat rajta - váljék kedvére - és csak akkor nyomok el egy könnyű sóhajt, amikor igazolom magamnak is, hogy így pont jó lesz.

- Megteszi.. - eresztem el, őt viszont más érdekli.
Teljesen más.
És igazából nekem sincs kedvem tiltakozni, vagy legalábbis nincs miért.
Szóval felnevetek.
(még mindig, vagy útközben hátulról a vállai oldalára helyezve a kezeimet)

- Neem, semmi sör. Semmi foci, és úgy igazán még csak baseball se, vagyis... inkább töltöttem én az időmet igen, füstös, de bulihelyeken, a... saját nagyszerűségemet ünnepelve és igen, nem kevés alkohol társaságában, de a laza és baráti megmozdulások nemigen voltak jellemzők rám. - és mosolygom. Még mindig a tükörbe. Hogy meghat e? Ma már nem. Ma már elfelejtettem siránkozni azon, milyen is volt rég, milyen is voltam régen, mennyire.. szétesett, ma csak a "mát" élvezem, minden keserű, és édes pillanatával együtt. Mert kétségtelen, hogy minden ízből akad, de úgy igazán... a "most"-ot kedvelem a legjobban.
Csak ezt épp nem kötöm az orrára.

- Na de.. - csapkodom meg úgy óvatosan a válla két oldalát, úgy érzéssel, azzal fogom magam és megközelítem a konyhát.
Csak félkézzel marok fel egy árván hagyott pizzaszeletet, és az elejét.. na jóó.. elég nagy darabot belőle, elvégreha jól emlékszem, tegnap este sem ettem, de lenyomok a torkomon.
Oké, csurig teli szájjal rágom meg.
De.. nem zavar.
Igazából nemzavar.

- Te? Kérsz még..? - ezt már akkor amikor lenyeltem, annyi még belém is szorult, hogy teli szájjal ne beszéljek, de csak megállok a konyhaajtóban.
JÓ!
Igazán jó...
Nem is hasonlít önmagára.
Úgy igazán..
A LÁTKÉP!

Szóval nem lesz itt hiba...

- A sapka viszont egy havertől van!  - bökök a következő falat után mégis a fejére, ééééés... valahogy az elmúlt néhány percben teljesen elfelejtettem, hogyan is szólt az a: teli szájjal nem beszélünk sztori.
Gáz.

De ez is én vagyok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#57TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 2:11 pm




A saját nagyszerűségét ünnepelve? - visszhangzik bennem a kérdés. Valahogy nem tudom összetenni azt a képet, amit lefest magáról, azzal, amit látok, hiába is nézek egyenesen rá, pontosabban a tükörképére.
De... alkohol, igen. Ennyi rá a válasz és magyarázat.
Azt hiszem, el tudnék így, itt ácsorogni vele úgy, hogy a keze a vállaimon van, de mivel ez nem igazán választható opció, így csak tükrön keresztül nézem végig, ahogy eltűnik. Lehetséges, hogy egy kicsit elveszek így egyedül, saját magamat vizsgálva. De aztán újra megjelenik, az ajtóban állva és ezúttal már felé fordulok, kizárva mindent és bármit, ami esetleg be akart zúdulni a fejemben.
- Nem, köszönöm... jól vagyok - rázom meg a fejem egy újabb pizza gondolatára, ahogy kicsit igazítok a sapkán. Hiába éreztem a késztetést, amikor a fejembe nyomta, előle nem kell elbújnom. Idebent, nem.
Szóval könnyed mozdulattal feljebb nyomom, hogy egy egészen kicsit kevésbé árnyékolja a szemem és... és hagyom, hogy figyeljen. Különös, de nem kezdem kényelmetlenül érezni magam. Talán azért, mert ő teszi. Mert nem úgy néz rám. Mikor pedig már beszél, egészen máson jár az eszem.
Én már régen hatalmasat kaptam volna, ha egyetlen szót is úgy mondok ki, hogy közben a falat a számban... De most, hogy ő csinálja, csak tényleg átfut a gondolat a fejemben és máris mosolygok. Azért, mert ő ennyire elengedi magát és... nem is tudom...
- Ilyen fura ajándékokat kapsz vagy lenyúltad tőle? - kérdezek vissza. Beszéljen. Még. Még. Még.
...és talán ezzel húzom is egy kicsit az időt, hogy ne kelljen még kilépni a világba.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#58TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 3:19 pm

Elnevetem magam... Csak úgy lazán, és nem is azért mert vicceset mondott, vagyis... Mégis úgy érzem vele valahogy minden más.
Mindent lehet, mégha mégsem.

- Hm. - húznak csíkba a szemeim. Gondolkodom?? Talán.
De közben mindvégig vállal a konyhaajtót támasztom, és igen.. tömöm is magamba a kezemben lógó pizzát.
Ne hagyjuk hogy végül földet érjen.

- Most hogy mondod, egész kétesélyes a dolog. - vigyorgom. Persze még rendben elfojtom a vigyoromat, még nincs itt az ideje hogy kiengedjem. - Mondjuk úgy... hogy egyszer a fejembe húztam, mert nagyon tűzött a nap, ő meg azóta nem jött érte. - mert épp így volt valahogy.

- Vagyis?? Mi a Te meglátásod?? - most már tényleg vigyorgom, és szélesen, és...
..más esetben még meg is lepne a tudat milyen széles, és mélyreható társalgást folytatunk egy átkozott sapka történelmét tekintve, most mégis, most valahogy még ez is élvezetes.
Ahogy az az utolsó előtti falat pizza is, amit a vigyorgás végeztével, még rendre a számba tömök.
Aztán majd jönni fog az az utolsó is...
Valamikor.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#59TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 3:48 pm




Le sem veszem róla tekintetem. Oké, ez aztán minden, csak nem igazán komoly beszélgetés, de valahol engem is megnyugtat, ahogy viselkedik. Hogy nem válogatja meg minden szavát, nem lépked azokon a fránya tojáshéjakon, csak... beszélgetünk.
- Azt mondom, hogy... akkor ajándék. Még ő sem tudott róla, de neked akarta adni - állok elő valami nyakatekert szöveggel, miközben egyre szélesedik a mosolyom. Ami valamilyen szinten marad is, csak egy egészen kicsit halványul vissza a másodpercek múlásával.
De amúgy... tényleg marad, őszintén virít az arcomon, amíg egyetlen nagy lépéssel közelebb megyek hozzá. Nem túl közel, de mégsem a tükörnél ácsorgok. Így már tökéletes távolságra vagyok ahhoz, hogy nem kelljen vissza lehúznom az ellenzőt, ha azt akarom, ne lássa a szemeim. Éppen alig észrevehetően biccentem lefelé a fejem és annyit lát, amennyit én akarom, hogy lásson.
- Tetszik neked rajtam, nem? Vagyis jobb, ha beletörődsz. Nem kapod vissza - szinte már vidáman csendül a hangom. Hogy valódi, vagy megjátszott a bennem kavargó kicsit talán kettős érzések miatt, arról fogalmam sincs.
De valójában nem is kell tudnom. Neki is mindössze annyi kell egyértelmű legyen, hogy ez... amit most művelek... ez oké. Mert mosolygok és vidám vagyok.
Meg akarok neki felelni. Hogy ne bánjon meg semmit, amit értem tett vagy tenni fog. Azt akarom, hogy minden ilyen legyen, mint most, akármi is kelljen hozzá. Mert így összességében... jó.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#60TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 4:21 pm

Szélesen elvigyorodom... MÉGszélesebben!

- Látod!?? Akkor ez eldöntve. - nevetem megint, és mégis.. most egyszerűen... ki tudnék REPPENNI ebből a világból, mégis élvezem hogy helyben vagyok.
Nagyon is élvezem.

Talán az utolsó falatot tömöm be, rendre vigyorral a fejemen, amikor ő viszont közelebb lép, oké, csak egyet, de ettől még nem tudom mi az amit akar.
Amit szeretne, így bár megrágom, de valamikor amikor lenyelem, akkor kerül fel a kérdés, én meg... végül is...

- Egye fene a Tied lehet.. - lépek közelebb, miután rendesen összedörzsöltem a kezeimet, csak hogy minden csepp morzsát, vagy bármi mást lesöpörjek róla, és ahogy elmegyek mellette.. előtte, egy percig sem gondolkozom, csak rácsapok a szemellenzőjére.
Csak annyira, hogy tényleg egy kicsit a szemébe csússzon, - vagy nagyon, ez siker kérdése, - de attól még nevetek. Felszabadultan, kellemesen, és szórakozva mellette, amire nagyon.. nagyon rég nem volt már igazán lehetőségem.
Vagy csak én nem éreztem még magam így.
Hogy egy perc alatt felkapnám, és körbepörögnék vele.
De ettől még.. csak szépen, tovább ellépek mellette, és ha sikerül kihámoznia magát a sapka alól, valahogy, csak már az ajtóhoz közelebb érve fordulok a szemeibe.

- Na, megyünk? - és a szemem még mindig mosolyog.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#61TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 5:38 pm




Mosolygok. Tényleg! És meg sem rezzenek - sem moccanok -, amikor nagy lazán a sapka elejére csap. Csak a szemeim csukom be reflexszerűen és szorítom össze a szám. Ez nem olyan mozdulat volt. Semmi köze... semmi olyanhoz.
A sapka egészen a szememre csúszott, de annyira nem is sietek kihúzni onnan. Kell ez a másodperc... kettő... és fél, mire mozdulok.
- Ezek után tényleg nem adom vissza. Soha, de soha! Az inged sem! - ragaszkodok a megkezdett beszélgetéshez és leveszem a fejemről a sapkát, éppen annyi időre, hogy a hajamba túrjak - majd lapítom vissza, ahogy ő tette - és mehet is vissza. Ezúttal úgy rendesen. Takarjon, de azért talán nem árt, ha látok, főleg, hogy úgy tűnik, tényleg megindulunk.
És mosolygok.
Mert kell.
Mindezt látszólag úgy, mintha a pillanatnyi kilengés, ami a fejemben játszódott le, nem is létezett volna. Olyan szinten képes vagyok kizárni, hogy amikor odalépek az ajtóhoz, hozzá... és fordul a zár, nyúlok a kezéért. Nem akarom fogni, nem végig, de most megszorítom, mielőtt újra elengedném. Nagy levegő és...
- ...mehetünk - mondom, már megint a sapkát igazítva. Még jó, hogy a fejemen van. Tökéletes indok minden alkalommal a pótcselekvéshez.
De tényleg mehetünk. Minden rendben. Persze ha rajtam múlik, csak utána lépek ki a folyosóra és végig mögötte lépkedek. Nem akarok még mellé menni sem, ha nem muszáj. Egyszerűbb így. Félig elbújni mögötte. Kicsit csoszogni a túl nagy papucsban, lehajtani a fejem és csak a szemellenző alól lesni, hogy merre megy.
Nem akarok idekint lenni. Nem akarok kockáztatni. Nem akarom minden lépcsőfordulóban azt várni, hogy felbukkan valamelyik testőr.
- Mi lesz, ha szembe jön az egyik szomszédod? Az unokaöcséd vagyok, ahogy Stevennek...? - suttogom alig hallhatóan. Talán... talán ezt odabent kellett volna megkérdeznem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#62TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 6:33 pm

Nevetek... És megint... Egész szokásommá vált a szövegére, és eszemben sincs róla leszokni.
Még akkor sem, amikor úgy érzem talán itt az ideje hogy végre induljunk, St. George majd 123 mérföld még, minimum 2 órába is telhet, nem mintha alapesetben sietnék.
Minden percet élvezek vele...
Még itt is.

- Hééé, az ingemről azért nem volt szó! - és megint nevetek. Már sokadszor. - Dee talán rá fogsz tudni venni. Valahogy.. - ártatlan szórakozás, nem gondolva bele hogy talán máshogy is hangozhat, nekem csak szimpla ugratás, mégis...

Kelll... hogy megerősítsen abban hogy tényleg elindulunk, és ahogy bólint, vagy csak elindulva jelez hogy oké a doog, máris fűz a kezem a kilincsre, a másikkal nyit a zár, amikor feltűnik hogy a kezemért nyúl.
Meglep... elsőre, de ettől még engedem.

- Nem lesz semmi baj... Vigyázok Rád! - de már el is engedett, én meg nem akarom kényszeríteni. Arra se, hogy bárhogy.. bármiféleképp hozzámérjen, -ha nem akar - és arra se hogy kibillenjen.. a saját komfortzónájából, a feltétlenül szükségesen kívül.

Az ajtó nyílik, én lépek ki elsőnek, de érzem, hogy folyamatosan mögöttem jön.
Minden érzékem kiélezett rá, habár figyelem a környezetet (is) még ha nem is számítok semmi különlegesre, elvégre nyilvánvaló volt, hogy nem gyanakszanak, rám legalábbis semmiképpen, így részemről teljesen nyugodtan tartok le a lépcsőkön.
Az ő hangja viszont beszökik a képbe, valamikor már a külső ajtó előtt.. mögött.. amikor még benn vagyunk az épületben, így mielőtt kitolnám, megállok.
Nem fordulok meg, csak a vállam fölött hátrabeszélek.

- Rohadtul nem érdekel ki-mit szól.. - mosolyodom el, habár nem tuti, hogy bármit lát belőle, a következő mozdulattal mégis kilököm az ajtót.

És már ott is van Sally...

Ha nincs.. semmi más amiért megállni kényszerülünk, először nyitom neki az ajtót, az ő oldalán, aztán minden nyugalommal megkerülve orr fele, én is beszállok az én oldalamon.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#63TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 7:12 pm




Bízzak benne. Azt mondta. Nagyon sokszor. Csak bízzak benne. Esküszöm bízok! De aztán jön egy ilyen mondat, mint most is, én pedig nem tudom, mit gondoljak. Azt leszámítva, hogy már nem is akarom annyira ezt az inget. Nem igazán.
- Oké - nem visszakozok. Azért sem. Abból nem szokott semmi jó kisülni.
Mindössze a kis "oké"-ra futja és nagyot nyelek. Majd még egyet, mintha ezzel vissza tudnám szorítani a szívem ideges... félő... őrült dobolását és megyek az ajtóhoz.
Indulhatunk, igen. Egy utolsó érintés, egy szorítás a kezére és még ha nem is érzem úgy, hogy az előbbiek után komolyan meg tudnának nyugtatni a szavai, bólintok és követem.
Kész rémálom a lépcsőház és valamiért tudom, hogy odakint sem lesz könnyebb. Minden pillanatban azt várom, hogy valaki kimondja a nevem. Így inkább én beszélek, próbálom elterelni a figyelmem. Találjon ki valamit, állapodjunk meg egy hazugságban, hogy mit kell mondanom, ha bármi történik. Ha szembe jön az egyik szomszédja. Egy ismerőse. Egy barátja. Ha akárki szembe jön és meg kell szólalnom...
De nem. Semmi ilyet nem kapok.
Szóval bólintok újra meg újra, többször egymás után, mire nyílik a bejárati ajtó. Kényszerítem magam, hogy ne álljak meg, ne nézzek körbe, csak haladjak utána lesütött szemmel, majd bevágom magam a kocsiba. Szinte azonnal lecsúszok az ülésen, hogy minél kevesebb látszódjon ki belőlem és újra megigazítom a sapkát. Majd az inget. Majd egy kicsit behúzom a nyakam. Sapka, még egyszer. Biztos, ami biztos.
...és rohadtul, senki az ég világon nem kopog be mellettem az üvegen, hogy akkor menjünk haza...
- Szia... Sally... - simogatom meg magam mellett az ülést, mikor már Oliver is mellettem van. Már szinte megszokott a mozdulat. Ekkor tudatosul bennem, hogy ebben a másodpercben és a következő párban biztonságban vagyok.
A jól ismert, simító mozdulattól, amit végül inkább folytatok is. Jönnek az apró körök, néha megszakítva egy koppantással. Megnyugtat. Szép lassan a szívverésem is lassul, csak guruljunk. Ez nem jelenti azt, hogy beszélnék, vagy akár kinéznék az utcára és forgalomra... de... minden oké lesz, minél távolabb érünk a várostól.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#64TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 9:19 pm

Minden pillanatában érzem... A belőle sütő feszültséget, még ha tudom... ebben az esetben nekem is kell lenni aki észnél marad.
Így bár tudom.. és érzem... Mégis tartom az eredeti terveket, azon egyszerű oknál fogva, mert hiszem azt, hogy végül neki is így lesz a jó....
Nem egy kis lakásban leélni az élete hátralévő részét...

És ha végül is nem sikerülne...
..akkor irány Mexikó.
Hajlandó vagyok megtenni. Érte.
Akármi is jön.

Bevágódom én is a kocsiba, és csak ekkor tűnik fel a behúzott nyaka, az összehúzott testalkat, még akkor is, ha elmosolyodok belül, ahogy köszön Sally-nek.
Elgondolkodom hogy elinduljak e.
Hogy szóvá tegyem e az egészet, vagy egyszerűen ne törődjek vele, de aztán..
.. nem bírom ki hogy csendben végignézzem...

- Nem lesz baj. - csak ennyi. És most hogy a szavaim, vagy valami más az ami végül megnyugtatja, látszatra, részben, nem számít, azonnal dugom is a kulcsot a helyére, a lakásét elejtve valahol útközben a boxban, és halkan felmorran az én Sally-m.
Bízok benne ma sem hagy cserben.

Jó ideje gurulunk már, át néhány kereszteződésen, alig egy piros lámpánál állva meg, de folyamatosan a városból kifelé.
Bármekkorát is kell kerülnöm, nem kockáztattam meg hogy neki ismerős részekre térjek, vagy hogy úgy egyáltalán.. kockáztassak bármi olyan lehetőséget, ahol az a rohadék esetleg begurulhat - még ha lefogadom, már szerzett is magának új játékszert - mégis egy legutolsó, és legkülső parkolóra fogva, ami már bőőven kívül esik a városon - és eléggé lepukkant is, de a célnak talán megfelel - lekormányozom a kocsit.
Csakis az üzlettől távol állok meg, ahogy bárki mástól, és átekerve a kocsi orrát a bejárat felé, inkább betolatok minthogy ne lásson végig.
Aztán leáll a motor.

- Oké. - eresztem el. Először. Aztán gondolkodom is, és igyekszem hogy a többinek is engedjek. - Akkor póló.. rövidnadrág, edzőcipő?? - kérdezem.

- Alsógatya.. - na itt már elvész a magabiztosságom az egészben, elvégre.. még soha senkinek nem vettem gatyát. Kivéveeee, haaa..

- Vagy esetleg bejössz velem? - harmadik lehetőség. Itt aztán senki nincs aki felismerje, alig 2 kocsi áll itt, lefogadom az egyik az alkalmazotté lehet, a másik meg egy kamion illinoisi rendszámmal
Mi baj történhet!??

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#65TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2022 10:07 pm




- Tudom - motyogom válaszul a megnyugtatásra szánt szavaira, de az egész reflex. Egy pillanatig sem hiszem. Nem tudja. Nem tudhatja. Fogalma sincs róla, hogy tényleg minden rendbe lesz-e.
- Csak menjünk... - teszem még hozzá és próbálok egy halvány mosollyal felé fordulni. Talán éppen látszik a szám sarka, ahogy felfelé görbül. Annál több nem igazán, hála a sapkának.
Ezúttal tényleg hála neki. Hogy eltakar. Egy kicsit mindenki elől. Nekem pedig annyi a dolgom, hogy meghúzom magam. Bátrabb pillanatokban egészen a műszerfalig eljutok a tekintetemmel, de általában a lábam figyelem. A kezem folyamatosan jár és minél tovább megyünk, annál kevésbé idegesen. Idővel elmaradnak az apró koppintások és csak a ráérős körök maradnak. Mire pedig a parkolóba érünk, már egyetlen dolog tölti ki a gondolataim: Hogy voltam olyan bátor, mikor csak arra a lopott fél órára szöktetett ki?!
Hiszen akkor végig hol az ablakban lógtam, vagy őt figyeltem. Most pedig még csak lopva, a sapka alól sem vagyok képes ilyesmire. Akkor sem, amikor jön a felsorolás és a kérdés.
- Nem baj, ha minden ruha egy kicsit nagyobb, mint én... - kezdek bele, szándékosan figyelmen kívül hagyva a kérdését arra vonatkozóan, hogy bemehetnék vele.
Ne kelljen kiszállnom a kocsiból... Kérlek, Oliver... kérlek, kérlek... - szeretnék neki könyörögni. Mindennél jobban maradni akarok, meghúzni magam a kocsiban.
- Nem szeretnék menni, Oliver - bököm ki, végre egy másodperc erejéig felpillantva rá.
Ne kelljen mennem...
- Megleszek a kocsiban. Csak mész és jössz - apró bólintás.
Én meghúzom magam...
- Átveszem itt, amit kell - még egy bólintás.
Akkor is, ha figyelnél közben...
- Utána pedig megyünk a kutyákhoz - egy halvány, de őszinte mosoly.
Ott már kiszállok. Ígérem!



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#66TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 1:07 am


- Jól van, semmi gáz, simán elintézem egyedül. - hazudom, pedig... nemegészen vagyok biztos benne hogy menni fog.. Oké, a méreteit tudom, azthiszem, majd felemelem a cuccot a levegőbe és...
Képzeletben vakarni kezdem a fejem, hogyan is mondta ezt Philip régen, amikor csak úgy.. kipottyantott a neje egy trónörököst.
Féktelen volt az öröm.
De nem is ez a lényeg, szóval képzeletben hozzámérem, és.. MENNI FOG!
Meggyőzöm magam.
Most már valamivel finomabban állok a kérdéshez, ahhoz a kérdéshez is, ami őt érinti.
És ami egyáltalán nem volt kérdezve...

- Maradj csak... - mosolyodom el, nem számít hogy közben néz e engem vagy sem, a lényeg hogy... azt tegye ami neki a legkényelmesebb.
Nem akarom felzaklatni...

- Sitty-sutty ittleszek, és máris mehetünk a  kutyákhoz.. - mosolygom, azzal szemmel még bőven szemrevételezem a terepet, tényleg senki nincs vagy 20 méteres körzetben, így fogom magam és kilököm az ajtót.
A kulcsot persze az önindítóban hagyom.

Lépkedve a nem is annyira hívogató ajtók felé, egy darabig még eljátszom a gondolattal mire is lenne még szüksége.
De aztán azzal is, hogy nem feltétlenül itt kéne nagybevásárlást tartani, elég pár cucc mára, a többit meg majd.. elintézem...
Fogkefe... papucs... könyvek...
Eskü, SOHASE lesz gyerekem!
Mintha ez alapesetben felmerült volna mint kérdőjel.

Betolva az ajtót, odabenn már nem is olyan rossz a helyzet mint azt hittem. Sőt, egész.. tűrhető, a fickó egy plexifal mögött trónól, az eszembe jut vajon hányan próbálkoznának kirablással erre, de aztán elengedem a gondolatot.
Nem a legjobb minőség... de megteszi...

Póló... rajta a Tasmán ördöggel. Sötét rövidnadrág, talán fekete, két zoknit is felkapok, legyen fehér, mellé gatya kettő, és egy sportcipő, onnan egy, a sor végéről...
Látom hogy állt rajta a papucsom, így megsaccolom. Olyan 44-es lehet?? A lába. Ha nem jó, lecserélem.

Gyorsban fizetek is a kölyöknek, inkább késői tinédzser lehet mint igazi, meglett felnőtt, ettől függetlenül készpénzben adom ki az összeget, meg dobok mellé még egy zacskó chipset. Meg 2 csokit. A kedvencem.
Így mindent beledobálva egy szatyorba, sokáig nem töketlenkedek, azonnal nyomom is ki az ajtót, alig 10, max 15 percbe se telhetett, és már lépkedek is vissza a kocsi felé.
Haaa.. nem történt valami útközben, akkor egyenest a járgányhoz tartok.
És ahogy beérem, már nyitom is az ajtót, beülök, a táskát meg azonnal elfektetem az ölében.

- Megnéznéd jó e?? Úgy kábé. - kérem, és habár... nagyjából azért megnéztem, de jobb biztosra menni.

- Nem volt túl nagy választék.. Bocs érte.. - rántom meg a vállam, féligmeddig, ha esetleg a pólóba akadna a keze.
Partiarcok SZÁGULDJUNK!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#67TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 8:17 am




Látom a mosolyát... és ez segít. Feljebb nem nézek az arcára, de a mosolyt látom és ennyi úgy érzem, tényleg elég. Nem ahhoz, hogy ne legyen minden idegszálam pattanásig feszülve, hanem ahhoz, hogy legyőzzem a kényszert, hogy bekuporodjak a lábrészbe, mint az első utunkon. Igaz, félig már így is fekszek az ülésen, de ennyi belefér. Ugye?
Iszonyat lassan telnek a másodpercek én pedig kezdem megbánni a döntésem, hogy maradtam. Talán bent könnyebb lenne. Mellette. De nem is tudom...
Ahogy azt sem, hogy mikor kezdem kaparni a bőrt az ujjaimon. De amint észreveszem, leállok. Mert Steven rám szólna és haragudna érte. Párszor kényszeredetten ökölbe szorítom a kezem, majd kinyújtva megfeszítem az ujjaimat. Nos, legalább lefoglalja a gondolataim, hogy ne kezdjem újra csinálni, és addig sem a lassan múló időt számolom, miközben a bolt bejáratát figyelem, alig lesve fel a szélvédő aljáig. De látom, amikor kilép az ajtón. Látom és elmosolyodok.
Mire pedig mellettem van, az ölemben a megpakolt szatyor, érzem, hogy fellélegzek és feljebb húzom magam az ülésen. Most már jobb. Talán egyszerűen... egy kicsit elfáradtam abban, hogy féljek, míg vártam rá.
A fejemben megfordul, hogy mennyivel... könnyebb érzés így ruhát kapni. Van ennek bármi értelme? Nincs bennem akkora nyomás, hogy hálás legyek érte, hogy örüljek, mert ez nem valami drága csomagolásba van tekerve, masnival átkötve. Mégis, ezerszer őszintébb a mosolyom, amikor magam elé emelem a pólót.
- Már azt is értékelem, hogy nem valami flitteres rózsaszín felsőt vettél - az első értelmes, szinte már jókedvű mondatom, mióta kiléptünk a lakásából.
Majd már terítem is a pólót a vállamra és szedem a nadrágot... a zoknit... cipőt... alsót. Csak a ruhákkal törődök, a chips és a csokik maradnak szatyor alján és amikor minden, amit felvehetek az ölemben van, egész feltolva a sapkát a fejemen, fordulok felé.
- Átvegyem őket? - kérdezem a hangomban a legkisebb feszengés nélkül. Tudnom kell, mit szeretne, mi legyen, mit tegyek.
Nincs bajom azzal, hogy előtte öltözzek.
Nem hiszem, hogy lenne.
Figyelhet nyugodtan.
- ...és akkor vissza tudom adni az inged is... meg a nadrágod és a papucsod... - teszem még hozzá és villantok egy mosolyt. Egy hihető mosolyt! Mert muszáj.
Lehet, hogy csókolnom nem kell érte - bár talán... egy kicsit azért szeretném -, attól még levetkőzhetek előtte, hogy átvegyem az új ruhákat. Ennyi jár neki.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#68TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 12:00 pm

Felnevetek. Hangosan. Lefogadom.. Mégis csak őt figyelem, a fiút, és azt ahogy a többi cucc is előkerül.

- Ha bárhol szorít.. bármi, egyetlen perc és lecserélem. - most már a ruhákat nézem, nem mintha lényeges lenne, inkább csak ellenőrzöm, talán mégegyszer, hogy jól választottam e, de végülis... elsőnek elmegy!
Nem olyan.. rossz...

- Auööö... ahogy akarod... - igazából felőlem, ő hozza meg a döntéseket. - Amelyik kényelmesebb, de a többit is megtarthatod. - most, először, érzem igazán a mosolyomat őszintének, azóta hogy a nyakamba kaptam ezt a "feladatot".
Oké, azért előtte se volt mímelt, de azért tartottam attól, hogy majd kifog rajtam ez a történet.
Lássuk, tényleg jól választottam e!

És ha tényleg öltözni kezdene... egyszerűen kinyomom a kilincset, kiszállok, és seggel-háttal megtámasztom az ablakot.
Mindenkinek így a jobb...
Biztosíték.
És ami biztos, az mindig jót jelent.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#69TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 12:45 pm




Húzom az időt. Próbálom a némasággal elérni, hogy meggondolja magát és megmondja, mit akar. De bármennyire is szeretném, úgy tűnik, tényleg nekem kell dönteni, és ez valahogy nehezebbnek tűnik, mint parancsra vetkőzni.
- Akkor... azt hiszem, átöltözök - bököm ki végül a jó válasznak tűnő feleletet. Ha mégsem tetszik neki, úgyis megállít útközben, nem igaz? Ezzel kockáztatok kevesebbet.
Lényegében felé sem lesve teszem le a szatyrot és az új ruhákat magam mellé az ülésre és elkezdem kigombolni az inget. Csak azt nézem, mit csinálok és az egyetlen, ami kirángat a fejemből az, amikor a semmiből csapódik az ajtó. Persze hallottam, hogy mozdult, de... az lehetett más miatt is.
Most viszont amint egyedül maradok, mintha lekapcsoltak volna valamit az agyamban. Abbahagyom a mozdulatot és értetlenül nézek utána.
Mi nem tetszett neki? Mi rosszat csináltam?
A hátát bámulom, de nem mozdul. Nem csinál semmit és azt sem látom rajta, hogy dühös lenne. Próbálom megállapítani, hogy most mi is történik... de láthatóan semmi. Csak várja, hogy... végezzek?
Ezek után pislognom kell párat, mire újra tisztán látok, majd kell még egy kis idő, amíg semmi mást nem teszek, csak hol a ruhákat nézem, hol az ő hátát. És még egyszer, újra nyugtázom a tényt, hogy nem figyel.
Ekkor már mosolygok, magamnak, de igazán őszintén és végre tényleg levetkőzök. Igyekezve, talán kicsit kapkodva is, mert ez most nem műsor. Le mindent az alsót kivéve. Fel a póló, a nadrág és már a cipőt kötöm, félig az ülés szélére húzva a lábam, amikor azon kapom magam, hogy már fáj az arcom az egyre szélesedő mosolytól.
Amolyan utolsó mozzanatként újra a fejembe nyomom a sapkát és ezúttal a legkisebb para nélkül nyitom az ajtót és ugrok ki a kocsiból.
Csak nem elfutok, hanem megkerülöm Sallyt és hezitálás nélkül vetem a karjaim Oliver nyaka köré. Egyetlen, gyors csók az ajkaira. Semmi több, csak ennyi. Valahol hálából, de valahol azért is, mert ezt már az előbb is akartam. Azt hiszem.
Aztán már el is lépek tőle és széttárom a karjaim. A póló így egy kicsit talán rövidnek tűnik, de kényelmes és... és... és tényleg csak mosolygok. Egyenesen rá. Ezúttal nem köszönöm meg, szóban nem, de ez a kis boldog parádézás ott van és talán ér annyit, mint bármilyen szó.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#70TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 1:33 pm


- Oké. - biccentek rá, mosollyal, és szinte még bele se kezdett - nem is várnám el - azonnal nyomom ki az ajtót, csak hogy kiszálljak, és megtámasszam seggel.

Csendes a környék... rohadtul nem jár erre senki sem, csak a főút alig messzemenő zaja szűrődik el erre, és rá kell jöjjek, erre talán még nem is jártam.
Vagy csak nem álltam meg. Nem volt miért.
Most viszont...
Bár nagyon rég tettem - bár ha őszintén belegondolok nem is olyan rég, alig másfél napja lehet - mégis most rágyújtanék egy cigire, és most nem a feszültség az ami hajt előre, hanem a kellemes érzések.
Mégsem érzem annyira sürgetőnek az egészet, hogy újra felkerekedjek és becaplassak az üzletbe, miközben ő vár rám, így hát egyszerűen a farmerzsebembe tűzöm a kezeimet, és egyszerűen várok.
Talán mosollyal...

Az egyetlen kiszakító képzet, amikor hallom csapódni az ajtót a másik oldalon.
Megfordulok, hirtelen, - na jó, annyira hirtelen azért nem, nem tartok attól hogy menekülne - de onnan már a szemeimmel mindvégig csak követem ahogy visszakerüli a kocsit.

- Na? Minden jó?? - mondom, mondanám, ha ő nem fojtaná belém a szót.
Ooookéééé... Azért igen... kellemes ez a kis fojtogatás, ettől még beletelik néhány rövid másodpercbe, mire a fejemig is elér a dolog, és ekkor....
... már mosolygok.
Őszintén... boldogan.... szeretetteljesen...
Csak úgy, mint az átlagos állapotom.

- Azt kell mondjam... - húzom keskeny csíkká a szemeimet kekeckedve - JÓ... hogy elmentem vásárolni neked. - vigyorgom. - Ééés a köszönőajándék is tetszett, habááár... nem volt feltétel. - csak nézek-néznék a szemeibe, és a mosolyom a füleimig repeszt.
Tetszik... hogy ennyire boldog...
Meg tudnám szokni.
És bízom benne, előbb vagy utóbb lesz is rá lehetőségem.
Talán pont ez tart életben.

- Na mit mondasz?? Menjünk?? - kérdés. - Vaaagy... betolnál még egy fagyit érkezés előtt?? - oké, lefogadom hogy nem fogjuk tudni végigseggelni a 2 órát, és az is biztos hogy meg kell majd állni, többször is, Sally öreg gép, nem a mai divatos, luxusmárka légkondival tömve, és tud ám keményen fűteni ez a makrancos öreglány.
Oké, azért pár vizet is vehettem volna...

Nem baj, majd egy benzinkútnál!
Szóval!??

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#71TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 2:19 pm




Szép lassan leeresztem a karjaimat magam mellé és nézek rá. A sapka alól mosolyogva, de tényleg ránézve. A szemeibe. Oké, egy másodpercre azért félrenézek, amikor a köszönőajándékról van szó, de...
- Tudom - pillantok vissza rá és azt hiszem, tényleg tudom. Ami pedig talán ennél is fontosabb, itt és most el is hiszem, hogy nem volt elvárás. Lehet, hogy egy nagyon kis részben ott volt benne a hálám is a csókban. De a maradék... a maradék ok annyi, hogy akartam.
Valahol pedig újra meg is tenném, mert jól érzem magam, mert szeretném. Lehet, hogy kiolvasható a tekintetemből, ha épp nem árnyékol annyira a sapka, de ezúttal már nem lépek. Amúgy is, elhangzik a kérdés én pedig gondolkodás nélkül válaszolok.
- Nem kell fagyi. Menjünk - majd egy nagy levegő és a maradék gondolatom is hozzáteszem. - Vigyél minél messzebb Steventől, jó? - választ sem várok, csak beszélek és megindulok.
Majdnem felhőtlenül. Valójában egyetlen lépés, ennyit teszek meg vissza a helyem felé, amíg ökölben van a kezem. Pusztán azért, mert kimondtam a nevét. Hülyeség, nem fogom megidézni azzal, hogy említettem. De attól még átfut az egész az agyamon és ahogy megjelent, el is tűnik és megyek is tovább.
Ha pedig már a kocsiban vagyunk, nem is kell kényszerítenem magam, hogy rendesen ülve maradjak. Nem igazítom a szemembe a sapkát és nem kuporgok behúzott nyakkal. Valahol még talán azt is szeretném most megkérdezni tőle, hogy muszáj-e visszajönnünk. Kérlelném, hogy ne tegyük.
De tudom, hogy a világ nem így működik. Vissza kell indulnunk egyszer. Ahogy az a fél óra után is muszáj volt a házban lennem, most is muszáj lesz. Nem csak innen, az útról kell majd visszamennem, hozzá a lakásban, hanem vissza... Stevenhez. Vagy rosszabb esetben, ha nem... fogad vissza... a nagybátyámhoz.
Már a gondolatra kiszakad egy nyöszörgő sóhaj, mire megköszörülöm a torkom. Csak kapart valami por... akármi. De már oké. Minden. Nem engedem, hogy túlzottan maga alá gyűrjön a gondolat. Ma azt hiszem, szabad vagyok egy kicsit és próbálok ennél maradni. Legyen bármi a következménye az egésznek. Amíg tart, addig most kiélvezem. Kezdve azzal, hogy őt figyelem és bízok benne, hogy nem zavarja.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#72TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 3:12 pm

Tudja... Az JÓ... Nem? Jó az ha tudja, hogy bármit megkaphat tőlem, amit csak adni képes vagyok, de igazából... nem tartozik érte semmivel.
Tényleg nem tartozik...

Az, hogy már egy ilyen kicsivel is örömet szereztem, az hogy látom hogy tényleg boldog, megdübörögteti a szívemet.
Ott, a kocsi mellett, álltomban, és a legszívesebben... ahogy a szemeimbe néz, igen, tényleg megcsókolnám. Alaposan.. mélyen, minden szeretetemmel, mégis egy belső hang figyelmeztet, hogy egész más most ami a dolgom.
Talán pont hogy Warren hangja vert bennem éket, és most... valahogy képes vagyok az ő útmutatásait követni. Talán mert hiszek benne...
És hiszek abban hogy megéri.

És a következő szavai valahol meg is bizonyosítanak ebben.

- Rendben. - csak ennyit mondok. Már sokkal kevesebb jókedvvel, és valószínű már a hűlt helyének, de ha sikerült is még a szemeibe néznem, láthatja bennem, hogy mindent komolyan gondolok. És felelősséggel.

Beszáll, és én késve szállok be.
Nem sietem el, talán közben még gondolkodok, mindvégig, azon....
Becsapom magam mellett az ajtót, de még nem fordítom el a kulcsot.
Csak csendben felé fordulok.

- Benji... - tartanék a szemeibe, de lefogadom, hogy most, ez nem lesz ilyen egyszerű menet. Szóval akárhogy is, de kitartok.

- ... Én komolyan elgondolkodtam azon hogy elmenjünk Mexikóba.. - és tartom a szemeit. Vagy a sapkájának képét, vagy egyszerűen a mellkasáét, amire lehetőséget adott. De úgy érzem magyarázatra szorul ez az egész.
Szóval vissza a szélvédőre fordulok.
A néma csendben.

- Eljátszottam a gondolattal, hogy ha nem tudjuk megoldani ezt a helyzetet, mit tennék és... - csak az üvegnek beszélek, aztán fordulok csak újra Őrá.

- Azt hiszem tudnám szeretni... Mexikót. Ha Te ottvagy... És ha akarod. - újra próbálom a szemeit, de nem esküszöm meg rá hogy sikerrel járok.

- Kertész mindenhova kell - próbálom cseppnyi nevetéssel elviccelni, attól még hogy igaz.

- Ott is vannak gazdagok, de ott a nyár... a tengerpart.... a meleg.. Nem tudnád élvezni?? - kérdés virít a szemeimben, mert tudni akarom. Tudni akarom hogy egyáltalán reális lehetőség e, hogy nincs e.. bármi ellenvetés és utólag kell korrigáljuk a terveket ha bármi beütne, mert...
Igen, én tudnám vele élvezni...
És azt hiszem ez a legfontosabb.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#73TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 10, 2022 4:50 pm


Csak szeretnék indulni és figyelni őt, ahogy vezet. Talán néha a lábait, a kezét, önmagam tesztelve, hogy mennyire emlékszem abból, amit a parkolóban mutatott. De nem. Nem megyünk sehova és már megint úgy mondja ki a nevem. Kezdem felismerni a különbséget, a hangsúlyt, a kis szünetet, mindent, amitől másképp hangzik. Kezdem tudni azt is, hogy az ilyet általában valami olyasmi követi, amiről tudja, hogy nem lesz könnyű.
Egy pillanatra elfordítom a fejem és összeszorítom a szemeim.
Ne rontsd el...! - kérlelem magamban. De a valóságban hallgatok, hallgatom őt és mindenhova figyelek, csak felé nem.
Az új cipőm vizsgálom a lábaimon. A pólót húzom lefelé még egy kicsit, hogy takarjon. Elhalad valahol egy kocsit, azt próbálom megnézni magamnak. 
Hallgatok és hallgatok, már kínosan hosszú ideig. Mire pedig észbe kapok az egész önkéntelen mozdulatsor, amit közben műveltem addig jut, hogy a pólón keresztül a nyakláncot markolom. Azonnal elengedem, amint az egész eljut a tudatomig, inkább lehúzva megint a pólót. Elterelésnek. Milliomodik alkalommal.
- Apa sokszor vitt minket anyával ilyen helyekre. Néha a barátaim is jöttek. Ezer meg egy helyen jártunk és annyi mindent láttam! El sem tudod képzelni! ...szerettem a tengert is - válaszolok végül, kicsit talán feleslegesen is túlnyújtva, mint szükséges lenne. De a tényleges kérdésre nem felelek. Arra, amit nyíltan ki sem mondott, de tudom, hogy ott van.
- Fel akarsz adni mindent? Értem? - kérdezek inkább vissza. - Hátra hagyni a barátaid? A szponzorod? A csoportod? A munkád? Az egész életed? ...és nulláról felépíteni? Újra?
Pontosan tudom, mit beszélek. Amit kell. Hogy lehetetlennek hangzotton. Nem akarom, hogy mindent félredobjon miattam. Mert ha visszakerülök, neki semmije nem lesz.
 

_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#74TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 2:26 am

Elnyúlik a csönd.... És erről én már tudom, hogy nem jót jelent.
Tudnom kéne visszatekerni az egészet??
Vissza oda, ahol megcsókolt, ahol még nevetett, de aztán rájövök, vannak olyan kérdések amiken nem léphetünk egyszerűen át.
És egyszerűen tudnom kell...
..Tudnom kell, hogy ha úgy jön az ideje, kell e vele küzdenem.
Kell e harcolni az igazamért, vagy egyszerűen...

Mindvégig csak figyelem, akármit is mozdul vagy tesz.
És várok.
...mást nem tehetek, és nem is fogom engedni hogy kikerüljön.
Vagy eltereljen, ezt a kérdést nem, mert fontos... mindkettőnk érdekében, így...
Mégis végig figyelem ahogy végül megszólal.
Ahogy csak tudom, ahol csak tudom, és amikor befejez...
Rá kell jönnöm, hogy nem teljesen gondoltam át ezt az egészet.
Mégis.

- Azt tanultam meg.. - fordulok vissza újra a szélvédőre, de nem tudom azért e mert nem neki akarom mondani - talán magamnak - vagy épp azért, mert így könnyebb.
Könnyebb... gondolkodni.
Könnyebb féktelennek lenni, könnyebb... magad mögött hagyni az egészet.
Meggondolatlanul... átgondolatlanul... csak a pillanatnak élve.
Mert talán pont ezt jelenti ő nekem.
A jelen pillanatot.
És én imádok a bűvkörében élni.
Minden percet imádok.

- ...ha nem azt teszem amit a lelkem akar tőlem, előbb-utóbb bosszút áll. - és ez igaz. Mindenkor és minden koron megtorolt ha nem léptem.

- És inkább szeretnék valamit elkövetni... - nézek vissza rá - Mint nem elkövetni és egy életen át bánnám... - és ez is igaz. A legnagyobb valóság.

- Vagyis azt mondom, igen. - bólintok is rá. - Hívogatóbb Veled Mexikó, mint egyedül egy lakás, aminek minden pontja Rád emlékeztet. - hogy vallomás?? Nem. Ezek a tények. És nem félek kimondani, akármit is érzek. TUDOM.. hogy nem lennék többé ugyanaz az ember. Hogy ki lennék?? Nem tudom. De nem is akarom megtudni, hacsak nem ő az aki (le)lépne.
Addig ragaszkodom minden percéhez az együtt töltött időnek.
Bármilyen ára is van.
Bármit fizetek.

Hajlandó vagyok mindent megfizetni...
Eldöntöttem.
Nem tántoríthat el senki.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#75TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 7:51 am




Annyira szép a kép, amit elém adott. Nyár, tenger, csak mi ketten egy olyan országban, ahol senkinek fogalma sincs róla, hogy ki vagyok... Igen, ha őszinte akarok lenni, azt hiszem, tudnám élvezni. El tudom képzelni így magunkat.
De mindezt csak úgy, ahogy a könyvekben lévő történeteket. Mint egy jól megírt mesét, arra a pár percre, amíg a fejezet tart és amíg vissza nem kell menni a valóságba.
Eljátszadozva a gondolattal, elképzelni... persze, jó lenne. De a valóság más és nem lehet. Ezt sem szabad. Semmit nem szabad.
Ő pedig nem érti, hogy nem hagyhat mindent hátra miattam. Nem érti...
Egyetlen válasz van, amit mondhatok neki. Amit tényleg mondhatok, mert ezt... ezt az egyet szabad.
- Amit szeretnél, Oliver. Azt teszem, amit mondasz - jönnek kötelességtudóan a szavak. Mondom, amit kell. Amit hallani szeretne. Mert ezt szeretné, nem? Ha nem küzdenék, hanem vele tartanék, ahogy kell. Jól viselkedve.
Arra az egyre ügyelek csak, hogy ha egy mód van rá, ne legyen ideje megszólalni és azt kérni, döntsek vagy mondjam, amit én akarok.
Szóval csak folytatom, azonnal, éppen csak lélegzetvételnyi szünetet tartva.
- Csak legyen nevem... legyenek addigra papírjaim, oké? Nem hiszem, hogy át tudsz csempészni a határon a csomagtartóban. Akkor sem, ha egy nagy adag gyógyszert tömsz belém előtte - és mosolygok, valamerre az irányába, csak nem nézve rá. Annyi, de annyi kapaszkodót adok neki, amin fennakadhat, amit elviccelhet, ha akar. Bármit, hogy ne kössön bele a legelső mondatokba!
Ott a részlet, hogy senki vagyok, nem létezek. Nincsenek irataim. ...és ott van a gyógyszer téma. Megígérheti, hogy soha nem lesz olyan, mint Steven. Hogy nem fog soha ilyet tenni velem. Akkor sem, ha nekem jó érzés lenne...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-