♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#501TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeHétf. Júl. 17, 2023 11:45 am




Úgy érzem, a világunkat, amiben csak ketten vagyunk, épp körülveszi egy rózsaszín buborék. Nekem pedig eszembe sincs mocorogni. Nem kockáztatom, hogy egy véletlen mozdulat miatt rés keletkezzen rajta és a jóleső érzés... a csókja nyoma, amitől még mindig kellemesen bizseregnek az ajkaim... megszökjön.
De attól figyelek. Hallgatom a szavait és újra elmosolyodok ezúttal a kifacsart helyzeten, amiben vagyok. Nekem nem szokott köszönet járni. Én vagyok az, akinek hálásnak kellene lennie... és az is vagyok! Tényleg! Mindenért nagyon hálás vagyok neki.
Viszont ez a fordított felállás... hogy ő bármit megköszön... mit kellene felelnem? Újra meg kellene csókolnom?
Nem mintha ellenemre lenne, de nem teszem. Nem kockáztatok. Helyette a lehető leggyerekesebb választ adom. Bólogatni kezdek. Ott, a mellkasába fúrt fejjel, még inkább összeborzolva a hajam a súrlódásnak hála.
- Képzelem, milyen bozontos vagyok - jegyzem meg valamivel később, még mindig a mellkasához motyogva, de végül egy sóhajjal elhúzódok.
Az arcomon ott a mosoly, a gondolataim között pedig az, hogy Steven mennyire utálná, milyen... elvadultan nézek most ki. Biztosan azonnal rám szólna és... talán azt mondaná, hogyha nem tudok rendesen kinézni, vegyem is le a drága ruhákat, amiket tőle kaptam és...
Talán csak egyetlen másodperc, amíg Oliverre nézek, de a tekintetem nem fókuszál rá. A saját fejemben járok, de mielőtt talán túl feltűnő lenne a változás, odakint elszáguld Sally mellett egy furgon. A sofőr erőből a dudára tenyerel, talán nem tetszik neki, hogy az út szélén parkolunk. De én most hálás vagyok neki.
Mert odakaptam a tekintetem és egy pillanat alatt elmosta a történést, ami a fejemben zajlott. És én újra mosolygok. És megsimogatom Oliver borostáját. És ha úgy van, a fejemmel a mozi irányába intek. Menjünk.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#502TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 1:40 pm

Lehet, várhatnék válaszokat....
De lehet megtanultam egyáltalán nem várni őket, és ez jó így. Nem szükséges... Minden jó így... A LEGTÖKÉLETESEBB!!!

Kis híján már nevetek, de igyekszem... talán nem megijeszteni.
Lehet, elgondolkodhatnék azon, hogy hogyan is fog ez menni... Ő és én.. Együtt... De közben meg biztos vagyok benne, a lehető LEGTELJESEBB mértékig, hogy minden rendben lesz. TÖKÉLETES LESZ! Érzem...
És ez valahogy ki is írt minden feltörni szándékozó kétséget, na meg amúgy is...
.. BOLDOG VAGYOK!!!
És nem ez a leglényegesebb!!??

A mellkasomból szűrődő motyorgás aztán mégis némileg visszaránt a valóságba.
Annyira, hogy talán értem, lehet... és valahogy automatikusan tör ki vele a nevetésem...
Hogy helyes? Nem foglalkozom most ezzel, hisz vele, és nem rajta nevetek...
Így amikor végül felemeli a fejét, és belenéz a szemeimbe, ott valami egész... földöntúlit talál...

Haaaaa... nem rondítana bele a képbe az oldalról bejövő dudálás!

Odafordítom a fejem, ez is automatikus, és már számon az útközben és magától formálódó "Mi a franc fáj!?" kifejezés, de visszatekintve rá, rájövök hol is vagyok, és kivel.
Pláne amikor hozzám ér, így elharapom a nem ideillő gondolatot.
Egyszerűen csak... mosolygok...

És vele érkezik - utána - egy teljesen más jellegű gondolat is.

- Igen... Talán érdemes lett volna egy borotvát is vennem.. - simítom végig magam is a saját államat, de csak mintegy felfedező jelleggel, mert ha nem randizol túl sokat a tükörrel...

- Menjünk! - értek én a szóból, szeretném azt hinni, hogy néha már a jelekből is, így amikor és ha visszahuppan a korábbi helyére, egy újabb mosollyal karöltve fogom magam és elfordítom Sally kulcsát.

A kocsi.. csak egész finoman, érzéssel, de azért kellő magabiztossággal csorog be a jegykiadó bodega mellé, és ha kell... intézem a szükségeseket.

Épp ideje egy kis megnyugvó időszaknak...

(Majd akkor lesz idő gondolkodni!)

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#503TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 3:31 pm





A szemeit figyeltem. A borostáját simítottam. Most pedig a csendes tekintetem követi a mozdulatot, amíg a saját állán átveszi a keze az én ujjaim helyét.
- Alig szúr, amikor csókolsz... - jegyzem meg egy halvány mosollyal, kissé zavarban, de kérés nélkül is kibúvót kínálva neki, hogy miért van rendben a borotválkozás hiánya.
Lehetsz borostás, Oliver. Lehetsz olyan, amilyen szeretnél. Neked tényleg szabad - teszem még hozzá gondolatban, miközben most már a helyemre ülök. Ahogy pedig gurulni kezdtünk, a kezem máris próbálja rendbe szedni a tincseim, elérni a rendezett káosz állapotát. Majd az egészet levezetve kétszer... háromszor simítom le a pólót, kicsit meghúzgálva az alját.
Pedig nem is volt felcsúszva. Nem járt alatta Oliver keze...
A fél-gondolatra nagyot nyelek, annyira időre sem törődve a gondolattal, hogy megkönnyebbültem vagy inkább egy kicsit csalódott vagyok. A lényeg, hogy az egésznek hála végre befejezem a mocorgást és mire a kis épülethez érünk, már teljesen nyugodtan ülök.
A tekintetem először semmi mást nem lát, csak a léckerítésre és a bodagára plakátolt papírokat, ami a programot hirdeti.
Igyekszem gyorsan elkönyvelni magamban, hogy nincs szerencsém. Mindhárom olyan film, amit Steven nem hagyna megnézni. Mindhárom olyan... amit minden előtt én sem választottam volna. De most jó lesz. Nagyon régi filmek. Nem lehetnek olyan félelmetesek, nem igaz?
Egész könnyen meggyőzöm magam erről, és mire beljebb jutunk, már elővarázsolom a kicsit megviselt fánkokat még reggelről.
Ezúttal nem kérdezem, hogy megehetem-e, önállósítom magam és kinyitom a zacskó száját. Majd tökéletes érzékkel nyúlok bele ragacsba, ami reggel még porcukor volt. Valahol zavar... de közben meg mégsem - ez nem olyan, mintha koszos lettem volna, nem? -, de azért a számba veszem az ujjam és megpróbálom eltüntetni, mielőtt következőleg már sokkal óvatosabban nyúlnék a fánkhoz.
- Ha mondjuk... szerepeltél valamilyen filmben... - kezdek bele végül, egész óvatosan, félig találgatva. - megnézhetünk valamikor egyet, amiben benne voltál? - vetem fel. Nem felejtettem ám el, hogy a soha-meg-nem-valósult tűzoltó dolgot követően megemlítette, volt híresség is.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#504TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 7:18 pm

Elmosolyodom. Talán kicsit szélesebben is mint kéne, egyáltalán vannak itt határok?? Kell lenniük??
Akárhogy is, csak eleget teszek a kimondatlan kérésnek, és amint indul a motor, már minden figyelmem az úté, és azoké az elkövetkező pillanatoké, amik egy kevés nyugalmat és szusszanást ígérnek.
Mert mi is lehetne jobb annál, csak néhány hosszú percre kikapcsolni a fejed??
Biztonságban...
Valaki olyan mellett aki szeret, és aki...

Még soha nem éreztem ezt az érzést...

Mégis lehetetlenül vágyom rá.

- Két jegy lesz. - csak a fogam hegyéről köpöm oda az odabenn ülő öregnek, és most nem szánok időt végiggondolni mekkora szerencsém is van az életben, hogy nem... egy ilyen helyen, egy iyen bodegában kell lehúznom az egészet....
Vagy legalábbis volt eddig....

Mégse tudja most SEMMI(!!) elrontani a jókedvemet, amint a kezemben a papírok - régimódi - és a készpénzt is az öreg kezébe ejtettem, azonnal fordulok is vissza a kormányhoz, és a következő, már odabenn irányító fickó fele veszem a kereket, hogy az azonnal beállítson, az alig pár előttünk már álló kocsi mögé.
Csendben, és semmi kapkodással állítom le a motort.

- Hm... Namost?? - dünnyögöm, de a szemem sarkából már látom is hogy mocorog, és amint magához ragadja a zacskót, azt már tudom, hogy nem kellenek ide egyéb eszközök, vagy legalábbis egyelőre.
Persze később... később biztos kiugrom egy kis kukoricáért... hotdogért, vagy egy kóláért, de most...
..egyelőre belefeledkezem abba amit művel.

Oké, nem az afféle megszállott módján, csak épp érdekel. Figyelem. Féligmeddig.
Egész míg meg nem kapom a kérdésem, amire amúgy végképp nem számítottam.
Hűha!
Eljött az igazság ideje....

Egy nagyot sóhajtok, de nagyon nem panaszosan teszem, inkább felkészülve, csak kibámulva az ablakon, és önkéntelenül és mellékelve azt a cseppet se lefagyó mosolyom, ami éppenséggel mondhatjuk hogy úgy odaragadt, azóta.... Nos, azóta hogy odakinn megcsókolt.
Kibánja!!??

- Nem, filmben nem szerepeltem... - és már nevetem.. mosolygom, valamelyik. - Szerencsére... - köszörülök torkot, de csak míg visszaveszem a lélekjelenlétemet.
vagy legalábbis valami olyat, amivel a régi időkre nézek vissza.
Mindig.

- Isten mentsen meg bárkit attól, hogy engem színészkedni lásson.. - és már megint nevetem. Nem tehetek róla, fájdalmas egy elképzelés.
Vagy vicces.
Valamelyik.

- Modellkedtem... Egy darabig... - egészítem ki aztán a lényeggel, csak mert... mert ennyivel tartozom neki. Igazából önmagamnak is tartozom.
Nem árulok zsákbamacskát.

- Ne gondolj semmi extrára... Csak fotókon... meg néha kifutón. Ruhák... kocsik, órák... ilyenek. A luxus élet hazugságai.. - mosolyodom ismét el.

- Akkor jó volt elhinni... Hogy valami ilyesmi is lehet életcél. - és még mindig mosolygom, persze nem vidáman, de azért.. megértéssel. Elfogadtam már azt az életem. Azt az életet. Azt aki akkor voltam. És ha nem lett volna AZ... akkor én most nem lehetnék, ITT..!
És nagyon-nagyon sokat veszítettem volna...

Lehet elveszítettem volna mindent.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#505TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 8:17 pm





Magamon érzem a tekintetét. Egészen más fajta figyelem ez, mint amihez hozzászoktam. Olyan, ami jól esik. Amitől nincs bennem félelem.
...és szinte azonnal hiányozni is kezd, miután a kérdésemet követően beáll a csend.
Nem néz rám tovább. Nem néz még felém sem. Én pedig újra nagyot nyelek és megbánom, hogy egyáltalán megszólaltam.
Nem muszáj, Oliver! Nem muszáj megnézni a filmed. Nem muszáj válaszolni. Semmit... nem muszáj... - kezdenék bele, de túl nagy erőfeszítésnek tűnik, hogy beszéljek. Mintha a szám összeragasztotta volna a sok porcukor. Vagy csak a nyelvem lett túl nagy a számba és nem engedelmeskedik az akaratomnak?
Mindenesetre marad a csend, miközben a szemeim a kezén tartom. Nem azért, mert tartok attól, megütne, amiért kérdeztem. Nem tenné. Nem félek tőle. Én csak... Ez csak... megszokás. Figyelem a kezeit, szorongatom a fél fánkot, ami még van és várok. Mozdulatlanul.
Egészen addig, amíg meg nem hallom a különös jókedvet a hangjában. Mint aki jól szórakozik a saját szavain. Csak ekkor emelem feljebb a tekintetem. Csak ekkor nézek úgy igazán rá. És ekkor engednek le a vállaim.
Nem haragszik a kérdésért... - esik le szép lassan -, csak nem jön neki olyan könnyen a válasz.
Mint ahogy nekem sem, amikor ő szokott kérdezni.
- ...és napszemüvegek? - bukik ki a felsorolását követően, aztán félig-meddig mosolyra húz a szám.
- Mint a boltban. Amikor nekem pózoltál abban a rózsaszínben. Az onnan jött... hogy ez volt a dolgod - teszem hozzá, ahogy a kirakó apró darabjai a helyére csúsznak.
- Szóval... ha rákeresnék a nevedre... egy tucat képet kapnék, igaz? Olyanokat, amik évekkel ezelőtt tinilányok... és -fiúk szobáját borították? Mert tuti, hogy mind szerelmes volt beléd! - húzom tovább a témát, most már egész felengedve, újra visszatérve a fánk maradékához.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#506TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 7:16 pm

Elnevetem.

- Igen... Napszemüvegek is. - és már bólogatok. Önkéntelenül, miközben képtelen vagyok lemosni a vigyoromat az arcomról. És őszintén... nem is akarom.
Minek... Elmúlt.
Attól még ott van a múltamban, és örökké ott lesz a jövőmben is, mint egy régi, és akkor igenis jónak tartott emlék.
Nem tudok rá rossz szájízzel gondolni....
Akármi is történt.

Ám ami ezután jön... Na arra VÉGKÉPP nem számítottam!

Nem tehetek róla.. - vagy de, tehetek, a legfőképp arról hogy nem állok ellen - , de végtelen hahótázásban török ki.
Hangosan... vidáman... és minden bajomat elfelejtve...
Pedig igaz.
Igaz lehet....
Ha csak... Sydney történetét nézem, de nem akarok most visszagondolni arra a lányra...
Túl... Fájdalmas.
Így egyszerűen kizárom.

- ...Hhhháááát, így is mondhatjuk, éppenséggel.. - még a nevetés közben engedem, de úgy érzem, magyarázatokkal azért tartozom. Csakhogy képben legyünk mindketten. Egymás életéről...
Nekem sem ártana kérdezni néhányat.

- ... de ha keresel, Sullivan-t keress! - mosolygom. Csak alig, és részben viccesen összehúzott szemekkel. - Oliver S. Sullivan... Az apám után... - még mindig kitart a mosolyom, és a telefon... még nála van, ha akar... a vendégem.
Nem titkolok én semmit sem...

Bár... Azokat a végletekig mocskos képeket talán jó lenne ha nem találná meg...
De ez az egy, jelenleg kívülesik a gondolati körömön...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#507TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Aug. 03, 2023 9:17 am





Biztos vagyok benne, hogy minden lány és fiú fülig szerelmes volt belé. Miért ne lett volna? Ha csak hasonlóan nézett a kamerába, mint néha rám... ha úgy nevetett a kifutón, mint most mellettem...
Csak más volt a neve.
Neki is volt egy másik neve.
Róla is készültek képek. Őt is fényképezték.
Az utolsó falat fánk már nem túl jóízűen csúszik le, de legalább, mire beszélni kezdek, már szabaddá váltak a kezeim.
- Sullivan híres volt. Modell. Mindenki szerelmes volt belé. Nagyon sok fiúval volt együtt. Akikre nem is emlékszik. Száguldozott meg rendőrökkel versengett. Mindent megtehetett. ...sokat ivott - próbálom összefoglalni, az elején annak ellenére is mosollyal, hogy idegennek hangzik a neve a számból... később már teljes komolysággal, csak motyogva.
- Őt nem ismerem. Te Reynolds vagy - fordul végre felé a tekintetem. - Engem te hoztál el otthonról és te ígértél nekem nagyon sok szépet - itt azért elhallgatok, lehetőséget adva neki, hogy kijavítson, ha nem jól adtam volna össze az egy plusz egyet.
- Nem kell látnom a régi képeket, igaz? Már nem az vagy - teszem hozzá, ha nem fűz semmi olyat az elhangzottakhoz.
De közben nyugton maradok. Tényleg nem nyúlok a telefonért. Nem oldom fel a képernyőzárat és nem nyitom meg a keresőt. Azt hiszem, győzött a fejemben lévő, kissé félő hang, ami azt suttogta: Én sem szeretném, ha a képeket, amiket Steven csinált rólam, látná. Nem az vagyok és ő sem Sullivan már és... amúgy is, miért kellene nekem bármi? Miért kellene fénykép? Velem van. Élőben.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#508TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 07, 2023 3:02 pm

A következtetés amit levon, meglep. Annyira, hogy elfelejtem tovább folytatni a mosolygást, de közben tudom, hogy az arcom nem válik panaszittassá vagy szenvedővé sem.
Egyszerűen tudom...
Csak épp.

- Azt tudod... hogy ő is én vagyok... ugye? - csak az egész végeztével csúszik ki. Óvatosan... csendesen... csak minden pillanatát felmérve annak az eszmefuttatásnak ami előttem elhangzott.
Akarom hogy tudja, hogy az is én voltam. Akarom hogy tudja, hogy nem tolhatom el a felelősséget, azokért a tetteimért, és igazából nem is akarom. Együtt kell élnem velük. Magamhoz kell öleljem őket. Meg kellett tennem, egykor, és azóta is, muszáj hogy ne ellenségként tekintsek azokra az időkre.
Tanítóként.... talán... Egy olyan mentorként, aki elvezetett végül a jelenhez...
Ki tudja hol kötöttem volna ki, HA!

De az a ha aztán mégis bennragad, és ott is a helye.  A gondolatnak... Mert nincsen HA! Nem létezik. Nem él, így nem is befolyásolhatja az eseményeket sem.
Legalábbis azokat az eseményeket nem befolyásolhatja.
Így nem is boncolgatom őket.

- Még ha magam mögött is hagytam, attól még a részem. - bólintok rá - És örökre az is marad. - csak nézem a szemeit, vagy inkább az arcát, - ha lehetőségem van rá - és most először igazán, szeretném tudni mi jár a fejében.
Mindig szeretném tudni.

- Meg tudsz ezzel birkózni?? - aztán én kérdezek. Nem is tudom miért, mintha a háttér ismerete nélkül adhatna válaszokat.
De ettől még....

- Mindazzal... amit Oliver S. Sullivan hátrahagyott nekem, és ami még mindig itt él belőle bennem.... - nyelek.

- Mit gondolsz!??


Hogy valóban mire vagyok kíváncsi!?? Valami egész másvalamire, mint amire valaki kívülálló gondolná, hogy gondolok.
Az érdekel, hogy Ő... látja e. Látja e azt, hogy az életünk események sorozata. Formál minket... És tudja e... elfogadni azt, hogy ez így van rendben...
Mert csakis így tud tovább lépni.
Így tettem ezt én.... és neki is így szükséges.
Egyszer....
És én mérhetetlen időt adok neki.

Amennyire csak szüksége van...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#509TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 09, 2023 7:46 pm





Olyan bátran néztem fel, rá! De amint jött az akadozva megfogalmazott kérdés, azonnal találok is valami érdekeset a válla fölött, majd az első szélvédő mögött. Lényegében keresem a kibúvót, hogy válasz nélkül hagyhassam a kérdését. Nem is azért, mert ne tudnám, mit feleljek. Pontosan tudom. Tudom, hogy az is ő... volt... Mégis inkább az óvatos hangja miatt kúszik fel a gerincem mentén a nyugtalanság.
De azért csak bólintok. Egész nagyot, kihasználva a pillanatnyi, stabil védelmet, amit a mozdulatnak hála a hajam nyújt.
Utána viszont már marad a válla fölötti tér a tekintetemnek és a pólóm alja az ujjamnak, ami szép lassan vizsgálja a szegés mintáját.
- Szeretlek, Oliver. Tudod - mondom ezt ki úgy, mintha magyarázkodás lenne. Egy kifogás, ami azt jelenti...
Fogalmam sincs, mit jelent. Fogalmam sincs, miért mondom pont most és pont így. Ösztönből jön, ahogy Steven egy hangosabb morranására a bocsánatkérésem.
- Van bármi... amit Sullivan hátrahagyott... amiért... félnem kellene...?
A mondat végét már nem mondom ki. Nem mondom ki, hogy "tőled".


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#510TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 11, 2023 12:54 am

Bár nem néz rám, ez mégsem zavar össze. Nem tántorít el, attól, hogy feltegyem a kérdéseket. Tudom, hogy ingatag talajon járok. Érzem a testbeszédéből, de közben... akarom hogy tudja. Akarom, hogy ÉN... tudjam, mi az amire számíthatok, és nem biztos hogy csak felőle.
Tudni szeretném hányadán/hogyan állunk...
És ez most valahogy jó kapaszkodó.
(Vagy legalábbis annak tűnik.)

Aztán felel... de mégis érzem hogy nincs valami rendben. Valami nem... JÓ! Hiteles... vagy elfogadható, igazából véve valahol belül érzem, hogy ennek nem így kell lennie.
Nem a szavak amik zavarnak, nem a kibúvó, hanem az.. AHOGYAN mondja.
De nem mondhatom azt, hogy nemtetszik.
Inkább csak....

Ám aztán érkezik egy kérdés, egy sokkal bizonytalanabb, és ez valahogy helyrebilleti a mércét.
Eltűnteti azt a félelmet, amit a korábbi szavai hagytak hátra, és egyből, azonnal a helyére teszi a dolgokat a fejemben.
Visszairányulva, újra őrá.
És önmagamra.

- Benji, sosem fog bajod esni... - vetül vissza a tekintetem a szélvédőre, és nem is tudom hogyan jutottunk el ide. De azt igen, hogy biztosítanom kell. Itt az igazság pillanata.

- ...mellettem. - nézek vissza Őrá. Ha tudok. Egy darabig meg is állapodnék a szemeiben, de nem hogy bizonygassam hogy igazat mondok. Bízom benne azt tudja már nagyon jól.

- Sullivan hátrahagyott.. - aztán mégis vissza inkább ki a szélvédő - némi figyelmet. Rosszakarókat. Rossz hírt... feszültséget... Van ahol az emberek dühét. - nézek vissza újra rá.

- Tőlem nem kell félned. - megerősítés. Vagy csak magamnak bizonygatom? - De kerülhetünk olyan szituációba.. - ismét képtelen vagyok hogy ránézzek - ahol mások hozzáállása neki szól. -  és vissza Őrá.

- Nem, Neked vagy nekem. - biccentem meg. - Szeretném ha ezzel tisztában lennél.... - és tényleg, habár eltelt azóta már jónéhány év, az ő... sérülékenységével, nem szeretném ha ez váratlanul érintené...
Még ha nem is ez volt... az eredeti kiinduló terv.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#511TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimePént. Aug. 11, 2023 5:54 pm





Talán túl sokáig maradok csendben. Talán a tekintetem túl messzire réved és mégsem fókuszál sehova. De hallottam a szavait. A megnyugtatást, ami felér egy újabb ígérettel. És azt is, ahogy folytatja.
Az agyam egy része kötelességtudóan félreteszi a lényeget. Azt, hogy belefuthatunk olyanokba, mint a táncunk után... csak épp a jövőben, azoknak az embereknek talán okuk lehet rosszakat mondani vagy épp dühösnek lenni.
- Oké. Nem baj. Majd elsétálunk onnan. Ketten, együtt - meg sem próbálok mosolyogni, de ezt a választ legalább átgondoltam.
A folytatást már talán túl is agyalva.
- Olyan dolgok... olyan emberek is hátra lettek hagyva, akiket Steven megtalálhat? Nagy bajba kerülhetsz Sullivan miatt? - nem mondom, hogy egyszer sem történt meg az utóbbi napokban, de most újra ő kerül előtérbe a saját épségemre irányuló félelmeim elnyomva.
- Bajod eshet? - teszem hozzá és különös módon ehhez már felnézek rá. Egyenesen a tengerkék szemeibe.
...és miközben előttünk elkezdődik a film, megjelenik a végtelen hómező, rajta az apró folttal, amiről kiderül, hogy kutya... én még mindig Olivert nézem. Kitartóan. Aggódva. És egy csepp haraggal, Sullivan tetteiért.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#512TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Aug. 12, 2023 2:41 pm

Ketten, együtt....
Ez a két szó, így egyben, valamiért megragad a fejemben. És mosolyra késztet...
De mégse mosolygok.
Talán azért, mert nagyon is valós a gondolat, hogy bár próbálhatunk mi elbújni ketten... Ketten, együtt.... De a lapok és a hírek örökre szólnak.
Hiába telik el néhány év....

Még beleragadnék a gondolatba, de aztán a tőle jövő kérdés kizökkent.
És elgondolkodtat....
Csak egészen másként.

Lehet el is hallgatok, és az is, hogy újra kitekintek az ablakon. Pedig tudom, hogy engem néz. Érzem. Mégis meg kell rágnom a válaszom, és ehhez muszáj egy kicsit magamba néznem.
Vagy az eltelt időkbe.

- Lehet.... ha jók a nyomozói... - fordulok vissza. Most már teljes mértékben őrá. A szemeibe. - hogy felfedezi ezt a kapcsolatot. De az égvilágon senkim sincs. - biccentek rá. Csak épphogy, mintegy közlés jelleggel. - Senki olyan, aki tudná hol vagyok, vagy egyáltalán nyoma lenne, hogy tényleg ismer. - ismét biccentek. - Legalábbis az utóbbi időkben... - Magamat győzködöm??? Vagy inkább csak olyan, mint aki elhiszi hogy az ilyen férgek... hamarabb néznek másik préda után, minthogy az elveszettre egy pillanatig is bármit költsenek....
Legalábbis... az ilyen nem bírja sokáig nélküle.
Azt mondják....

Azt mondták.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#513TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Aug. 12, 2023 6:53 pm





Nem szeretem, amikor az ő tekintete menekül...
Menekül?
Előlem menekül?
Talán nekem is az arcához kellene érnem, ahogy ő szokta tenni? Végig kellene simítanom a borostás állán, hogy magamra irányítsam a szemeit, a vásznon elindult film vagy éppen csak Sally ablakai túloldalán lévő világ helyett?
Egy másodpercig talán emelkedik is a kezem, de végül inamba száll a bátorságom, mielőtt tényleg elkezdődhetett volna a mozdulat. Helyette megmozgatom az ujjaim, mintha ez lett volna az eredeti cél és visszaejtem a kezem az ölembe.
De a tekintetem nem követi, marad egyenesen Oliveren, még ha el is réved néha a semmibe. Egészen addig engedem meg ezt magamnak, amíg meg nem szólal a gondolataim pedig abban a pillanatban kérdésekké alakulnak.
Sullivan a része... és mégsincs senki, aki emlékeztetné arra, aki... ő volt? Mintha megszakított volna mindent, ami rá emlékezteti. Vagy nem jól látom? Nekem el kell fogadnom, hogy Sullivan hozzá tartozik ő mégis mindent messze tart magától, ami hozzá kötné? Vagy nem ő tartja...? Így maradt... egyedül? Mindenki elpártolt tőle?
Mégis az összes kérdést magamba fojtom és egészen más úton indulok el. Azon, ami most fontosabbnak tűnik.
- Akkor nem esik bajod - jelentem ki, próbálva olyan magabiztossággal beszélni, mint ő szokott, amikor olyan gyönyörűnek hangzó ígéreteket ejt ki a száján.
...azokon az édes ajkakon...
- Ha mégis... összedőlni készülne a világ... majd én... - nagyot kell nyelnem és egy pillanatra elrejtőznöm a tincseim takarásában.
De utána újra felemelve a fejem, kissé talán hadarva, mégis nagy lendülettel fejezem be a mondatot.
- Tudom, mit szeret Steven, meg tudom győzni, hogy ne bántson téged. - és mosolyok. Mert ide az kell. Ő megvéd engem... én pedig bármit megteszek, hogy Steven ne tudja őt bántani Sullivan miatt.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#514TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 14, 2023 1:23 am


"Nem. Nem fog." - jelenteném ki, olyan biztossággal a hangomban, mintha valóban meg lennék róla győződve, hogy én bizony sérthetetlen vagyok.
Bárki számára....

Még ha ez maga is hazugság.

De mégis megelőz benne, egy 'hazugságban', és ami ezután történik, arra tényleg nem készültem fel.

Megveti magát a gondolat, hogy mi-mindenre nem készülhettem még fel, ami egyszer talán bekövetkezik.
De az is lehet, hogy örökké rejtve marad, vagy akár semmissé lesz, vele az is, hogy végül én leszek a győztes.
Ő.......

...fog győzni.

Most mégis megkeseredik a számban az íz, mert először nem tudom mit feleljek.

Ha szabadon engedném az érzelmeimet, dühös lennék. Nem rá, RÁ!!!
De tudom hogy azzal megijeszteném, így csak hallgatok, egyelőre, talán nyelek, és ha kiformálják magukat a válaszok, csak akkor szólalok meg.
AMIKOR!

- Benji, soha többé nem lesz szükség .. - itt megingok. De aztán mégis folytatom. - ... arra, hogy a kedvére tegyél, olyannak, akinek nemakarod. - és ezt egyenest a szemeibe. Szilárdan... és nem keményen, de azért kellő magabiztosságot engedve bele.
Mert ígylesz!
Ameddig csak én életben vagyok...
Csakhogy.

- Ha még egyszer Hozzád akar érni... Megölöm. - a hangom nyugodt. Nem vitázok vele. Sem a hangokkal, a fejemben, sem azzal mire is készülök. Hogy mi az ami elhangzik tőlem. Mert tudom, hogy így lesz.
És talán nem csak akkor ha hozzáér.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#515TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeHétf. Aug. 14, 2023 10:28 am





Meg tudnám tenni. Itt és most, a szavaimhoz tartozékként csatolt mosolyom mögött, egészen biztos vagyok benne. Oda tudnék állni Steven elé és még egyszer, utoljára, mindent megadnék neki, bármit akarna... bármilyen fájdalmas lenne... ha az lenne a tét, Olivernek ne essen baja, akkor képes lennék rá.
Persze valószínűleg sírnék.
De Olivernek azt nem kellene látnia.
Stevennek pedig tetszene.
Mindenkinek jó lenne. Mindenki nyerne.
Lényegében már kész terv alakul ki a fejemben és hallani vélem a halk kattanást, amivel lekapcsol bennem valami, mintha öt percem lenne felkészülni és pontról pontra mindent végrehajtani.
Valahol hálás vagyok, amikor végül a szavak kirángatnak, mielőtt Steven is megszólalna a fejemben.
Muszáj párat pislognom, megdörzsölnöm a tenyeremmel az arcom, hogy eltűnjön a beállt tompaság és bár talán a szemeimben ott marad valamiféle köd, azért próbálok egy féloldalas mosolyt adni válaszul.
A fejembe pedig bekúszik egy nagyon halk gondolat: Egyszer majd... neked szeretnék a kedvedre tenni. Egyszer majd ott fekszek előtted és tehetsz, amit akarsz. Én megleszek. Az rendben lesz?
Ha elég időm lenne, igaz, talán suttogva, de a szavak megtalálnák az utat. Csakhogy jön a folytatás és az mindent kiűz.
- Tényleg? - kérdezek vissza reflexből, a félelem halvány fénye nélkül az arcomon. Nem rémiszt meg a gondolat, hogy megölné... értem...?
Ettől függetlenül egy másodperccel később hozzá bújok, hogy a nyomjak egy csókot a nyakába. Köszönetként.
- De nem fog hozzám érni. Nem fog a keze az oldalamba kapni, hogy egyhelyben tarton. Nem fog megütni. Látni sem fog. Nem fog újra magával vinni. Nem lesz erdő. Nem lesz... semmi.  Mert még holnap reggel előtt meglépünk és nagyon-nagyon messze megyünk tőle. Steventől és a nagybátyámtól is. Messzire viszel - még egy csók. Egy utolsó, csak a nyaka és a válla közötti részbe és ha olyan, utána már nyugton maradok és ugyanúgy hozzá bújva - bárhogy, csak a közelében lehessek! -, próbálok a filmre koncentrálni.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#516TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzer. Szept. 06, 2023 5:01 pm

Az a "tényleg" olyan nyomósan hatott... Nem tudnám eldönteni, hogy remény, vagy félelem.. vagy a visszavágás felcsillanása az, de azt tudom, hogy megtenném.
Gondolkodás nélkül megtenném....
És ez meg kéne hogy ijesszen..

Mégis... az, ahogy aztán hozzám bújik, egy pillanat alatt ver ki a fejemből mindent, még akkor is, ha valami beakadni látszik, valami feszültség, valami félelem, ismerős érzések, ettől még nem hagyom hogy belerondítsanak az egészbe, és helyette...

... olyan gyorsan futnak a karjaim a teste köré, hogy igazából nem is gondolkozom. Nem kapkodva. Érzéssel. De valahogy nem érnek utat elsőre az értelmek, csak ahogy mondja és mondja... és mondja tovább, akkor válik az egész keserédessé, és amint megjelenik az az utolsó csók, és talán érzem, hogy elhúzódni készülne, az én karjaim is engedik, de csak egészen addig, amíg ugyanolyan óvatossággal felfűződnek tenyereim a felkarjaira előttem, és csak finoman és érzéssel, de nem akarom hogy elhúzódjon.
Muszáj a szemeibe néznem.

Csak egy kicsit...

- Benji.... - a hangom halk, de ettől még őszinte, és most rohadtul nem érdekel az a szélvédőn túl futó képhalom.

- .. egyszer... - akadozom. De nem vagyok bizonytalan. Egy percig sem. - ... el fogod nekem mondani mi történt...(?) - a hangom alig kérdez. A szemeim nem felelősségrevonók, nem kérnek biztosítékot, szabnak időt, határidőt, vagy bármit is követelnek, egyszerűen csak... szeretném ha tudná... hogy érdekel mi történt vele. Hogy mik történtek vele...
Mert szeretném én is átélni...
Az "Ő"... szemein keresztül látni, és ugyanúgy... átérezni.
Mert szeretném megérteni őt...
Szeretném..... Érteni.

És ehhez tudnom kell.

Mindent kell tudnom.

Még azt is, ami fáj.

Azt a leginkább.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#517TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzer. Szept. 06, 2023 9:09 pm





Már kezdem megtanulni, mikor mit vár tőlem. Olvasok vagy talán érzem, az apró, óvatos mozdulatokból és most egy másodpercre még a tekintetét is elkapom.
Nem sírtam a nyakába bújva, mégis megdörzsölöm a szemem. Próbálok egy kis időt nyerni magamnak, csak pár másodpercet, miután elhangzott a nevem... és mielőtt kimondja a folytatást.
Ez most kérdés vagy ezt kell tennem? - robban a fejembe a gondolat, de ki már egészen mást mondok.
- De már elmondtam! - túl nagy erővel bukik ki belőlem. Magamhoz és Sally légteréhez képest legalábbis biztosan. Tagadhatatlan a túl nagy lendület, a túl nagy hangerő, a túlzott... nem is tudom, mi.
Mentegetőzés.
Szinte azonnal vissza is veszek. Muszáj. Ha nem akarok rendesen bocsánatot kérni.
- Tudod, hogy mi történt.
Máris jobb, Benjamin.
- Tudod, amit nem volt szabad elmondanom. Tudod, hogy... mit csinált velem. Tudod, hogy pár nappal ezelőtt még leszorított... - ahogy kimondom az utolsó szót, le kell söpörnöm magamról a kezét. Mindegy, hogy milyen gyengéd, úgy érzem, marja a bőröm. Nem tudom elviselni magamon.
Nem csapkodok, csak próbálom lefelé tolni. De el nem húzódok. Maradok nyugton. Viselkedek.
- ...részleteket szeretnél?
Talán dühös vagyok. Talán azt várom, hogy ő legyen dühös. Akár rám is. A viselkedésem miatt. A szavaim miatt. Talán... provokálom, ahogy Stevennel tettem.
Talán látni akarom, hogy ökölbe szorul a keze, mint ott, a kutyák mellett történt, amikor megmutattam az oldalam. Amikor megígérte, hogy nem lesz dühös. Várom, hogy újra megtörténjen, mint valami elkerülhetetlen... de ismert fordulat.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#518TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Szept. 07, 2023 4:41 pm

Az ahogy felcsattan, olyan jelentéktelenné tesz mindent.
Minden mást... Először.
De nem is az számít amit tesz, hanem amit mond vele.
Olyan dolgokat, amiket nem akarok meghallani.
Pedig kell.
Muszáj.
És amint lesöpri a kezeimet, egy pillanatig sem állok ellen neki.
Szabadonengedem...

SZABADON!

Mégis hidegzuhanyként ér az azt követő mondat.
(De nem engedek neki.)
És tudom... hogy most kell csak igazán észnél legyek.

- Nem. - jelentem ki olyan nyugodtsággal, de egy pillanatig sem fásultan, amennyire csak képes vagyok. A jelen helyzetben.

- Osztozni szeretnék a fájdalmadban. Hogy könnyebb legyen. - biccentek rá. Óvatosan. Neked könnyebb. De ezt már nem mondom ki hangosan. - Majd ha egyszer készen állsz rá. - nem ítélet. Nem is ukáz. Nem parancsolat. A szemem biztosít. De vajon elég ez?? Elég az... ha nem használok magyarázatokat, képletes megjegyzéseket, csak egyszerűen vele vagyok!??
Muszáj elégnek lennie.
Elégnek kell lennie....

Mert nincs más amit adhatok.


És ha ez nem elég....
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#519TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeCsüt. Szept. 07, 2023 6:05 pm





Meg sem kell szólalnia, anélkül árad szét bennem a bűntudat, hogy egyáltalán levegőt vehetne a kurta kérdésem után.
Megbántam minden szavam. Nem csak az első lendületet, de a folytatást is.
Talán a végtelen bocsánatkérések sorát próbálom bent tartani azzal, hogy a frissen szabaddá vált kezeim egyike máris a nyakláncnál van.
Jól bejáratott mozdulattal csavarom az apró szemeket az ujjam köré, amíg csak a hossza engedi, miközben a gondolataim között átfut, mit kellett volna mondanom. A helyes válasz. Az, hogyan is kellett volna viselkednem ahelyett, ahogy valójában cselekedtem.
Ha kérdez, felelek. Megadom a választ. Ilyen egyszerű. Most nem Steven számít, nem az ő szava, nem az, hogy minden, amit történt, titok. Nem az ő hangja, nem az ő szabályai, hanem...
A fejemben mintha villám hasítana végig és a semmiből jövő fájdalom miatt egy pillanatra összeszorítom a szemeim. Aztán azonnal ki is nyitom őket. Figyelnem kell. Arra, ami elhangzik. Arra, hogy épp csak felpillantva, majd újra lehajtva a fejem, csillan-e harag a szemében. Arra, hogy a keze ökölbe szorul-e.
Nem hiszem... nem hiszem, hogy megütne. Szándékosan biztosan nem. Nem tenné. Persze, hogy nem! De arra elég okot adtam, hogy dühös legyen. És nem tudok mást tenni, mint várni az esetleges robbanást.
- ...majd egyszer... - ismétlem utána. Kötelességtudóan. Suttogva.
Talán, ha még egy kört tudnék csavarni a láncon, az elég lélekjelenlétet adna, hogy rendes hangerővel, de még ne hangosan beszéljek.
Talán ez kellene... még egy utolsó, már lehetetlen csavarás ahhoz, hogy a folytatás pedig egyáltalán ne jöjjön ki.
- Gyűlölni fogod érte? Stevent. Azért is... megölnéd, ami már megtörtént?
Miért számít ez?! Az kellene érdekeljen, engem gyűlölni fog-e! Mihez kezdek, ha most messzire visz, majd miután beszélek, azt mondja, rám sem bír nézni? Akkor már... biztosan nem mehetek haza.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#520TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimePént. Szept. 08, 2023 4:47 pm


- ... Majd egyszer... - valahogy önműködően utána ismétlem. Ugyanolyan lehalkított hanggal, de annál több beleegyezéssel, helyesléssel, és egyben elfogadással...
Minden percében elfogadom. Minden tettét. Tudom. És azt is tudom, hogy nem lesz ez mindig így... Ennyire... félelmetes...
Mert azt is tudom, hogy csak a félelemtől félek.
Kezelni tudom...

És maga a mantra, gyorsan a helyére is tesz mindent, minden emléket, és minden megtanult reakciót. Így már amikor megint kérdez, már képes vagyok, újra teljes teljében figyelni.
És nem is árt hogy ez sikerül.
Mert az az újabb kérdés... újra képes lenne keresztbe borítani mindent....
Ha hagynám neki.

Így inkább újabb, néhány másodperc néma csönddel adózok.
Csak amíg a gondolataim keresnek.

És aztán....


- Soha többé nem hagyom hogy a közeledbe menjen.... - a szemöldökeim ráncba húznak, de ez még kevés... Mert nem ez a teljes kép. - ...És ha mégis megteszi... - de itt elakad a feltételezés. Vele maga a gondolat, hogyan is érzek. Mert nehéz szavakba foglalni mindazt ami lejátszódik közben. Így újabb néhány pillanat szünet után, mégis nekifogok. Újra.
Csak egy kicsit másképp.

- Benji.. - próbálok nyúlni óvatosan a kezéért, a szabadon álló kézfejéért, csak az ujjaiért, óvatosan, de csak ha úgy érzem számára nem kellemetlen. Különben már a közeledésnél feladom.

- Nem bánthat többé. - biccentek. Épphogy. - Bármit is tett... soha többé nem teheti meg. Nem hagyom. - ezek a valós szavak. Lényegében. - És bűnhődni fog azért amit megtett... - valahogyan biztosan. - Ezt az egyet megígérhetem. - és megint biccentek. Csak most...
..már sokkal nagyobb eltökéltséggel, még ha nem is mondtam ki lényegeset.
Valahogy muszáj, hogy megbűnhődjön.

A Karma nem elég fenyegetés....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#521TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimePént. Szept. 08, 2023 9:06 pm





Nem vagyok benne biztos, hogy bármi elárulja, még lélegzem. Pedig így van. Mégis olyan mozdulatlan vagyok, mintha Steven szólt volna rám, viselkedjek és próbálnék megszűnni... létezni.
Az ujjam köré csavart lánc szorítja a nyakam, de a kezem meg sem rezzen. A tekintetem lefelé, mert úgy biztonságos. Még levegőt is csak egészen halkan veszek... mert úgy biztonságos. Igazán aprókat és még azt is kettőben, félúton egy pillanatra megakasztva fújom ki.
Mert úgy biztonságos.
Mit várok? Milyen válaszban... reménykedek egyáltalán?
Azt szeretném, hogy mondja ki, már azért megölné, ami megtörtént? Akarom, hogy Stevennek is... fájjon valami? Hogy megbánja? Úgy könyörögjön, ahogy én?
Vagy inkább az rémisztene meg, ha Oliver bajba sodorná magát miattam? Hogy... hogy Steven... talán azért bűnhődne, aminek egy része lehet az én hibám és nem az övé?
Úgy érzem, a végtelen gondolatok szétfeszítik a fejem és ez csak tovább fokozza a tompa sajgást. ...és erre jön az égető érzés, az érintés a kézfejemre... ami most mégsem fáj. Láttam mozdulni a kezét, az óvatos ujjakat, de tudtam, hogy nem szabad elhúznom a kezem. Még most sem teszem, csak tartom laza ökölben és hagyom, hogy... velem legyen.
- Oké - jön végül, a szavai után, nagyon halkan, egy óvatos sóhaj kíséretében.
- Most már nézhetjük a filmet? - tudom, hogy fel kellene pillantanom rá. Megnézni magamnak a szemeit. Mosolyogni egyet, hogy elhiggye... én is elhiszem minden szavát.
Mert elhiszem. Újra elhiszem.
...és talán egy óra múlva megint el fogom felejteni.
- Nézhetjük anélkül, hogy utána... utána... hogy utána a lábaid között kellene térdelnem? - minden kimondott szóval egyre élettelenebb a hangom, de nem hagyom abba.
- Hálából, amiért megengedted. Vagy bocsánatkérésként. Vagy mert feszült vagy. Vagy hosszú napod volt. Vagy mert ez így szokás. Én filmet kapok te pedig... a torkom - úgy sorolom az ezerszer hallott indokokat, mintha olvasnám, de közben azon jár az agyam, hogy ennyivel most tartoztam neki. Ennyit tudhat. Ennyit megérdemel. Mert sajnálom, ahogy viselkedtem. Mert eleve így kellett volna kezdenem, amikor kérdezett. Beszélni.
És még ha nem is volt fair úgy fogalmazni, mintha az ő szokása lenne és nem Stevené... legalább most már ezt is tudja. Ezt a... szokást.
Hogy ez is megtörtént.
Néha.
Párszor.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#522TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Szept. 09, 2023 3:48 pm

Csak megsimítom... Az ujjain... már ha nem érzek ellenvetést...
Csak egy.. vagy két ujjal..... csak éppenhogy érintem, de amint nem reagál...
Beszédes.

Így egyszerűen visszahúzódom a saját térfelemre.
Nem török újra rá.

A kikerülő válasz viszont újra érzékletes.
És nem számítok arra ami még követi...


A helyzet, elborzaszt. Egy érzés. Valami olyan, ami először képtelenné tesz reagálni, és amikor vége szakad...
Még magam se tudom mit is mondjak.
Hogyan kéne mondanom...
Így inkább cselekszem..

Bár az előzőek azt mondják ne érjek hozzá, most mégis képtelen vagyok úgy cselekedni.
Lehet... és egyben bízom is benne, hogy elég óvatosan teszem. Hogy nincs oka megijedni. Hogy nincs.. LEHETŐSÉGE!
De ettől még tudom jól, valahol, hogy a lehető legrosszabb dolgot teszem.
Egyszerűen betolakodom a személyes terébe...
Mégsem vagyok képes másképp cselekedni.

Az ülés háta felé közelebb eső karom mozdul, és bár vigyázva és részben lassan, de valahol mégis ellentmondást nem tűrően emelkedik és futtatom a nyaka köré.
Csak hogy közelebb húzzam.
Rá, a mellkasomra.
Rá, a vállamra...
Inkább csak a nyakamhoz közel, miközben a szám, a füle mellé suttogva képtelen nem mindent megosztani vele...
Mindent amit csak mondani akarok.


- Soha többé nem kell ezt tenned.... Soha többé nem kell ilyet tenned... SOHA!!!... Megígérem!!! - hogy hisztérikus?? Lehet az lehetne. Ha a hangom nem váltana suttogóba.. Ha nem akarnám hogy csakis ő legyen aki értse... Senki MÁS! Csakis azt akarom hogy Ő tudja mi az amit megígérek, amire MEGESKÜSZÖM!! ...Egy örök életre....
És ha közben kifűzné magát.... Vagy bármikor is ellenkezne, csak REMÉLNI tudom hogy idejében lépek, és képes leszek... egyszerűen keresztbe szakítani ezt az egészet.
REMÉNYKEDEM BENNE!


Mert az eszem most cseren hagyott...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#523TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Szept. 09, 2023 5:13 pm





Ettől kellene jobban éreznem magam? Könnyebbnek lennie? Kevésbé fájdalmasnak? Kevésbé rémisztőnek?
Csak mert nem működik. Nem működik!
...és bár a hangom élettelen volt, belül nincs jótékony zsibbadtság.
...és minden még rosszabb lesz abban a pillanatban, amikor rájövök, mit csinál. Még nem is ért igazán hozzám. Csak a keze eltűnt a lesütött tekintetem sarkából, ahol még szemmel tudtam tartani.
Válaszul olyan hirtelen eresztem el a láncot, mintha rám kiabált volna.
Lélegezz, Benjamin! Bántottalak én valaha? Anélkül, hogy okot adtál volna rá? Szerinted most rossz voltál?
Végül pedig ténylegesen hozzám ér. A nyakamhoz. Hiába lassú a mozdulat, hiába nem durva vagy fenyegető. Hiába nem a torkom szorítja... az egészből süt a határozottság... hogy engedelmeskednem kell neki? Engednem. Viselkednem.
Nem akarok.
De csak egy halk nyöszörgés szökik ki, valahol szánalmas tiltakozásként, de hagyom, hogy magához húzzon. Pedig rögtön összeszorul a torkom. Érzem, hogy... fullaszt? Fulladok? Azt hiszem. Talán?
De legalább hallom Stevent a fejemben. Azt, ahogy mosolyogva... elkezd lassan visszaszámolni.
Öt...
négy...
mindjárt elereszti a fejem. Mindjárt újra kapok levegőt... mindjárt...
három...
Csakhogy a suttogó hang a fülem mellett nem számol.
Az arról beszél, hogy... miről beszél? Soha többé? Ígéret? Oké.
kettő...?
Hol a kettő? Miért nincs kettő? Kettőegygyerünk! Kettő! ...kettő...? Kérlek!
A lehető legkisebb adagokban próbálok oxigént kényszeríteni a tüdőmbe. Az agyam egy része halványan tudja, hol vagyok. Kivel. Hogy valójában nem fulladok. Nincs semmi a torkomban, ami útját állna a levegőnek. Csak egy kis oxigén kell és minden rendben lesz. Egyetlen levegővétel és érezhetem Oliver illatát.
Füst és föld és por és... és... mi más?
Hirtelen kapok, egy kis adag oxigén után, ami azonnal meg is szökik. Minél inkább próbálom tartani, annál gyorsabban eltűnik. És újra. És újra. Újraújraújra.
Mint egy sípoló játék, amit egy nagyra nőtt, túl izgatott kutya rágcsál.
Meg akarom kérni Olivert... a nyakához suttogni... könyörögni, hogy most ne csinálja ezt. Hogy most nem akarom. Hogy most egyedül szeretnék lenni. Megszorítani a félig elszívott szál cigit a zsebemben. Megnézni a képet a fülkéből. Megtanulni újra levegőt venni. Csak egy kicsit... engedjen el!
De elmegy az erőm arra, hogy próbálok életben maradni. És kapkodni azt az átkozott levegőt. És nem engedni, hogy az egyre inkább zakatoló szívem utat törjön magánt, kifelé, a mellkasomból.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#524TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeKedd Szept. 12, 2023 1:30 pm

Minden sejtem sikoltozik, Warren után.. hogy kérdezzek, hogy ugye... nem!
De mégis jól tudom közben hogy ezt magamnak kell megoldani. Magamnak kell kikerülni. Feldolgozni... inkább. Megérteni..
És megérteni mindazt amit ez neki jelent.
(és egyben kikerülve mindazt, amit nekem..)

Mégse sikerül...

Pedig az elhatározás annyira erős... és biztosnak látszott......

Most mégis abban a szent pillanatban feltűnik a változás.
Az a nemérkező változás...
Ahogy a teste csak úgy lóg a nyakamban, görnyedten, mint egy báb, megadóan, és mégis feszesen, ahogy egyre csak ráng.

Reszket!??

Akkor már tudom, hogy hibáztam.

És nagyot.
Épp ugyanazt teszem vele...
csak épp...
.. másképp.

Birtoklom....


A fejem azonnal dolgozni kezd, a megoldáson, de az érzelmeim hamarabb lépnek.
Én teszem. Akárhogy is nézzük, nem tolhatom másra a felelősséget, amikoris olyan hirtelen eresztem el, - talán lököm is el magamtól részben - hogy ez lehet a második megrázkódtatás...

És már látom... magam is... látom.
Őt...

És ezúttal nem vagyok magamra túl büszke.


- Sajnálom! - szünet - Sajnálom... éncsak... - jön a folytatás - ... nemakartam... - tovább, de ha úgy igazából és komolyan magamba nézek, rá kell hogy jöjjek, hogy egyáltalán nem tudom hogyan kéne reagálnom.
Mit kéne tegyek...

SEGÍTS... WARREN!!!


Még soha nem volt ennyire szükségem a hangjára...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#525TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitimeKedd Szept. 12, 2023 3:21 pm





Eltűnik a karja.
Eltűnik a közelsége.
Eltűnik a lehetőség, hogyha elég ügyes vagyok, beszívhatom az illatát, ami majd segíteni fog. Aminek segítenie kell! Ami... most talán mindent jelentene. Vagy épp semmit.
Én pedig ez ellen sem teszek semmit. Csak sodródok a körülöttem lévő világgal és mindennel, ami történik. Csak most a sajátomban, a biztonságosban, nincs benne Oliver.
Egyedül nyöszörgök ott. ...és még mindig nem tudok rendesen levegőt venni. Steven pedig már üvölt a fejemben. Üvölti, hogy lélegezzek. A hangja szinte eltorzul és azt kívánom, bárcsak megütne végre. Ha megütne, fájna. És egyedül hagyna. És amikor beállna a csend, levegőt tudnék venni.
De nincs csend, a fejemben zűrzavar van és most, hogy a kar, ami közel tartott magához, eltűnt, az ösztön átveszi a helyét. Az, amelyik azt diktálja, kerüljek messzebb, amíg lehet. Nem zárhatom be az ajtót. Nem szabad. De elmehetek addig, amíg valami megállít.
Ezúttal nem egy fal, hanem Sally ajtaja. Én viszont még tovább csúszok az ülésen. Lényegében leesve, egészen a lábrészbe. Úgy gubózok össze, ülve, mellkasig felhúzott lábakkal, mint akkor, amikor először hozott ki a nagy kapun és amikor végül vezettem egy kicsit.
...de még mindig... bent még mindig nincs csend.
Csak szavak.
Valóságos szavak? Azok. Olyanok, amik nem tartoznak a fejemben lévő zűrzavarhoz. Olyan szavak, amik áttörik a káoszt. ...és amiket annyiszor használtam az utóbbi években, sírva, amíg elveszítették a jelentésüket.
És most Oliver mondja őket nekem.
Az egész túl abszurd ahhoz, hogy tovább törődjek a fulladással. A saját légzésemmel. Egy pillanat alatt kizökkent, mintha megkaptam volna az ütést, amiért fejben könyörögtem. ...és a testem elkezdi tenni a dolgát.
Lélegzik.
Én lélegzek. Anélkül, hogy odafigyelnék rá. Akadozva ugyan, de a tüdőm megkapja az oxigént, amiért eddig még sikítania kellett.
...és szép lassan elhiszem, hogy nem fogok megfulladni. ...és szép lassan elkezd javulni minden.
A kezem enged a görcsös szorításból, amivel kezdetben tartotta a lábam. Sőt, a zsebembe keresi az utat. Keres valamit... A már ezer módon megnyomorított fél szál cigit, amit a tenyerembe zárok, mielőtt kihúznám a kezem. És csak ott tartom, a térdemen nyugtatva, valószínűleg még jobban összenyomva szerencsétlen szálat, mint eddigi útja során... mielőtt tenyérrel felfelé szétnyitnám az ujjaim.
Talán... neki mutatom. Jelezve, hogy... oké. Látod? Oké. Minden. Ebbe kapaszkodok. Ebbe az emlékbe. Veled. Vagyis tényleg minden oké... és nem haragszok.
Próbálok mindent és semmit közölni egy árva hang nélkül.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#526TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
21 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-