♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#526TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeKedd Szept. 12, 2023 4:59 pm

Nem tudom éreztem e már valaha ennél borzalmasabban magam....
Ha tudnék most keresni, nem találnék rá hasonlót.
És most... ebben a végeláthatatlan zűrzavaros pillanatban, egy dolgot mégis a fejembe kell véssek.
A legfontosabbat...
Ideje felállnom!!!
És ideje megmozdulnom végre, így ahogy ott szorong.. fekszik, szinte Sally padlójába feszülve, az első ösztönös reakció, hogy érte kapok. Felhúzom.
De ez az előbbiekben sem sűlt el jól, így ezúttal végre legalább megállok és gondolkozom.
Olvasok...
Így a kezem úgy ahogy mozdul, ugyanabban a mozdulatban már csúszik is vissza.
Hagyom.
Hagyom hogy ezt, ezúttal ő oldja meg...
Ahogy Warren is hagyta nekem hogy elessek...
Mindig...
Mert egyszerűen bízott bennem...
Nekem is bíznom... KELL!

Így amikor végre mozdul, és az én feszült szívverésem - és a lélegzetem - visszakényszerítve végül csak és kizárólag teljesen rá figyelek, a felém nyúló kéz, és ami benne van...

Vajon itt az ideje, hogy végre megszólaljak??

Szeretném azt hinni.

- Sajnálom... hogy nem figyeltem jobban a jelzéseidet. - és ebben őszinte vagyok. Nyugodt... és teljes mértékben kizárom mindazt, ami az előbb elhangzott.
Kénytelen vagyok.
Muszáj kizárnom mindent.
Most csak egyetlen dologra koncentrálhatok.

És az Ő.


Amikor valaki bekopogtat a mellettem feszítő oldalablakon.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#527TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeKedd Szept. 12, 2023 6:56 pm





Egyszerre akarok mindent és semmit mondani neki, miközben a légzésem figyeléséről átváltok arra, hogy a kezemre ügyeljek. Arra, hogy ne mozduljon és értsen belőle. A tenyerem ott van, kitéve akár az érintésnek is... amit talán még most sem akarok.
Az ujjaim néha megremegnek, de egyszer sem záródnak előle.
...és egyszer sem nyúlok tétován a nyaklánc után.
Elég a tenyeremben lévő szál ahhoz, hogy egy kicsit még tovább javuljon... minden. Hamarosan pedig talán Oliver is visszabújhat a világomba és újra a mi világunkká változtathatja.
Persze, ezt közölnöm is kellene vele, nem? Megengedni neki. Megkérni? Szépen. A nyakába bújni. Ha már az előbb is valami ilyesminek kellett volna történnie... Utána nyomni egy apró csókot a bőrére, ahogy kell. És miközben beszívom majd az illatát, elmondom neki, hogy jöjjön vissza.
Igen. Ez jó lesz. Úgy... két... három perc múlva, mondjuk? Addig lelassulhat a szívverésem is és elmúlhat az égető érzés a tüdőmben. A szorító érzés maradéka a torkomban.
Addig is, amíg ezt várom, lassan ráveszem magam, hogy emeljem a fejem és vele a tekintetem. Mert szeret a szemeimbe nézni. Tudom. Már majdnem a mellkasáig eljutok, amikor érkezik a hangja.
A fejem pedig vissza le, ahogy bólogatni kezdek.
- Csak megijedtem - mondom válaszul, kissé fájdalmasan.
Számomra fájdalmas. Beszélni. Úgy érzem, mintha tényleg végigsértette volna a torkom az emlékeimben lévő kép. A káosz. Az, ami volt. Az, amit úgy éreztem, most újra megtörténik, csak mert beszélek róla.
Ezt el kellene mondanom neki, ugye? Elmondani, hogy miért volt... és miért fulladtam... és miért volt rossz, hogy magához szorított. Elmondani, hogy ne érezze magát rosszul és ne higgye, ő volt a rossz. Hogy bármi olyat tett volna.
Csakhogy jön az a kopogás és egy pillanatra újra a végtelenbe tartó maratont kezd futni a szívverésem, aminek lendületével mozdul a kezem. Cigivel nem törődve, nem figyelve hol, merre landol, kapok Oliver nadrágszára után.
És csak szorítom az anyagot, ha tudom. Kapaszkodok, bármi történik. Mert még most, ezek után is ő az első reakcióm. Az egyetlen biztos pontom, amikor a kinti világ bekopog.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#528TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 2:47 am

Az a kis izé....
Annyira szeretném tudni mit jelent neki.
De ezúttal alig akad meg rajta a szemem, mert végre BESZÉL!
És az amit mond, elindít bennem valamit...


- Tudom. - egyszerre válaszolok neki. - ...már tudom... - a hang vége elhal, amikor az azt követő félhangos kopogásra összerezzenek.
Én is megijedtem...
Azthiszem...
(és nembiztos hogy csak most...)

- Igen!?? - automatikus a reakció, amint oldalra fordulok. Azt nem számítom bele viszont, hogy sötét van, nem látom ki az, és ő se hall engem.
CSAK NE A RENDŐRSÉG LEGYEN!!!
Mégis kockáztatok.
Még úgy is, hogy érzem, megérzem a változást a lábam mellett - PLÁNE! - és tudom hogy ezt kell tennem.
Nem ellenkezhetek, - vagy szúrhatunk szemet - pont itt.
Így.....

Letekerem az ablakom, és nem érzem rosszul magam amiért kattog, szenved.
Azért sem, ami a lábam mellett történik.

- Igen!?? - próbálom már direktben. Egy olyan 45-50-es úr. Valaki.

- Miben segíthetek!? - sürgetem.

- Láttam ott azt a fiút. - mutogat. - Minden rendben van? - kérdez. De nem engem néz. A fiúra.

- Minden rendben van VELE!? - talán erőszaktevőnek néz. Mert ekkor először rám.
És nem mondom hogy kellemes.
A korábbiak után.

De észnél vagyok.

- Nem, semmi baj. - nézek vissza a szemeibe. Egy pislogás nélkül. - Ő a fiam... - az első féleszű ötlet - Eddie.. - kapom a fejem Benjire, talán él annyi lélekjelenléte a jelenben, hogy érezze mi az amit ezzel akarok.
Vagy mégsem.

- Csak megijedt a filmtől. Én vagyok a bolond, meg se néztem mit játszanak ma este csak megígértem hogy elhozom a születésnapjára, és... - tanácstalanul félrehúzom a szám, mint aki valóban bánja.

- De megvagyunk, köszönöm. - és már mosolygok. - Ugye, Ed?? - nézek Benjire, és itt az igazság pillanata.
A fickó is rá néz.
A kérdés.... Kimászunk e ebből épségben, vagy gyors lelépőt eredményez.
Bármelyik is... igyekszem rá felkészülni.

Bárhogy kimentem ebből a szituációból!
Mindkettőnket!

Ha kell....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#529TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 9:17 am





Nem mozdulok. A kezem szorít, az ujjaim kapaszkodnak, de ezt leszámítva... nyugton maradok, ott a lábtérben kuporogva. Viselkedek. Pedig most lenne okom kiborulni, nem? Az idegen miatt. Talán azért is, mennyire másképp szól most Oliver hangja, mint mikor velem beszél. Annyira más. Türelmetlen? Vagy dühös egy kicsit? Nem igazán tudom eldönteni, de mire kitalálhatnám, máris egy beszélgetés közepén vagyok, ahol repülnek a kérdések.
Főleg egy bizonyos kérdés. Amire nekem kellene válaszolnom. Érzem abból, ahogy az idegen, vizslató tekintete engem fixíroz.
Nyelnem kell egyet, mielőtt kitalálnám, mit mondhatnék. Persze, minden rendben, nincs semmi baj, minden oké, rendben vagyok.
De Oliver kimondja helyettem a szavakat. Elhangzik, hogy nincs baj és jön a mese hozzá.
A fia. Az lennék én. Mint a fánkosnál. Ott sem zavart. Unokaöccs vagy fiú, egyre megy. Csak most már nevem is van, amire bólintok kettőt. Meg még egyet, ráadásnak, hogy biztos legyen.
Eddie vagyok... Eddie Reynolds. Vagyis... Sullivan? Edward Sullivan. Azt hiszem. Oké. Meg tudom szokni. Ismételgetem magamban a nevet, hogy minél természetesebbnek hasson, ha hangosan is ki kellene mondanom az idegennek.
Nem Sawyer. Nem Russel. Eddie Sullivan.
Mégis, a kérdés a nevemnél egyszerűbb feleletet szeretne. Megvagyunk?
- Perszepapamegvagyunk - hadarom el egyben. A szavaim talán nem tűnnek túl igazinak, de a fejem legalább felemelem. Egyenesen Oliverre nézek és egy olyan hihető mosollyal próbálkozok, amennyire tőlem telik.
Egyenesen a kék szemekbe.
- Csak nem bírom a vért. Meg a horrort - teszem hozzá, ezt már senkinek nem címezve, próbálom megerősíteni az elhangzottakat.
Az egészet követően pedig, egy nagy levegővétellel visszamászok az ülésre. Hiszen tényleg csak megijedtem és most már minden rendben.
- Mi lenne, ha meghívnám a születésnapos fiút egy adag popcornra meg valami cukros löttyre? Az én fiamim odavoltak az ilyesmiért az ő korában. Úgyis venni akartam egy kis rágcsálnivalót a családnak - tart egy pillanat szünetet, én pedig újfent Olivert nézem, némán. Annak ellenére is, hogy érzem, az idegen tekintete újra engem fürkész.
- A sajátod kiválaszthatnád és elhozhatnád te... Eddie. Nekem nem igazán lesz hozzá szabad kezem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#530TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 1:14 pm

Sose gondoltam volna hogy képes vagyok ennyire fesztelenül, és tisztán hazudni.
Szinte már boldogan...
Mintha csak egy könyvből olvasnám... Vagy mintha tényleg igaz lenne...
És ez... újra a régi időkre emlékeztet...
Csak most nyomós okom van rá.
Talán ezért csinálom most még kitűnőbben..

Az utolsó szavak viszont érzésre adják, hogy a fickó nem fog megelégedni ennyivel.
Talán a szemei, amik szinte átsütnek a sötétségen, azok a vizslató szemei, így kénytelen vagyok, végül Benjit is bevonni a játékába.
Pedig nemigazán akarom...
Mégis... Amígcsak várom, hogy végül megszólal e, fénysebességgel formálódnak tervek a fejemben, mikor.. és hogyan léphetünk, ha valami rosszul sülne el.
Mintha csak lenne gyakorlatom benne...
Amikor megszólal viszont, mégis kitör belőlem egy darabot.
Talán az, ami elhangzik tőle.
Az a világ amit én teremtettem, most visszaüt a teremtőjére.
De tudom, hogy tartani kell az álcát.
Mindkettőnk érdekében.
(Még ha valahol megnyugvást is adnak a szemei....)
Így hagyom tovább folyni az eseményeket - szigorú korlátok között - de amikor a fickó újra megszólal, újra előtérbe kerülnek a kétségek.
És újra elkap valami hátsó érzés...
Így még mielőtt Benji válaszolhatna - vagy egyáltalán megszólalhatna - újra én veszem át az irányítást.


- Ez REMEK ÖTLET! - vágom rá. Szinte már földöntúli vigyorral.

- Mi lenne ha mind, együtt mennénk, lehet nekem se fog megártani valami könnyed. - és még mindig mosolygom, egyenesen a vadidegenre, de aztán hirtelen váltok Benjire.
Őszinte.. és már valamivel - sokkal - nagyobb megértéssel a szemeimben.

- Mit mondasz...!?


Csak egy szavába kerül... és kimászunk ebből a helyzetből.
De ha nem....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#531TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 2:14 pm





Szinte éget az idegen tekintete, én mégsem nézek sehova máshova, kizárólag Oliverre. Mintha még pislogni is elfelejtenék. Az egyetlen, ami elárulja, felfogom, mi történik körülöttem az az... amikor elhangzik az Eddie. A nevem. Alig észrevehetően kicsit behúzom a nyakam, de továbbra is próbálom azt a kék szempárt figyelni.
Csak bólintson... vagyis... pislogjon úgy, hogy értsem, mit szeretne! Menjek vagy maradjak?
De nem segít választ találni. Inkább felel helyettem és nagy hangon, vidáman azt mondja... remek ötlet? Igen?
Kis híján az idegenre pillantok, mintha ezzel valahogy ellenőrizhetném, tényleg az hangzott el, amit hallani véltem. De a kék szemek rám irányulnak és... és... és az előbbinél valamivel hihetőbb mosolyt varázsolok az arcomra.
Még mindig festett, még mindig hamis, de jobb, mint a korábbi.
És ehhez kellene egy újabb bólintásnak csatlakoznia. Menjünk együtt. Igen. Minden jó lesz. Kiszállunk, megfogom Oliver kezét és elsétálunk a kis bódéig. Végig mellette leszek, Oliver pedig megoldja, bármit kérdezne közben az idegen. Igen. Így jó lesz.
De mi van, ha mégsem...? Ha a férfi továbbra is úgy néz rám, mint most? Ha lassan lyukat éget a tekintete, ahogy próbálja elérni, hogy felé forduljak? Ha azon a kis résen át belát a fejembe és megtudja, hazudunk?
- Ha szeretnéd... meg tudom oldani egyedül is, apa - egyenesen Olivernek szólnak a szavaim, erőt merítve abból a mélyen lévő tartalékból, amire akkor szoktam támaszkodni, amikor Stevennel az erdőben vagyunk.
- Nem vagyok már kisfiú. Hozok neked is... amit szeretnél. Csak bízz bennem... oké? - és már csúsztatom is a kezem a kilincsre.
Megoldom. Menni fog. Ha pedig jól csinálom és elég ügyes leszek, még hazudnom sem kell. Hiszen... Oliver tényleg nem rabolt el, nem bántott és minden a legnagyobb rendben.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#532TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 3:49 pm

Lehet, hogy valahol bűntudatot kéne éreznem...
De lehet, hogy épp nincs időm rá.
Belerángattam. Ebbe az egészbe. És akárhogy keresek, nincs meg az a verzió ahol képes lennék, leépíteni ezt a fickót, anélkül hogy szólna a rendőrségnek.
Gyanús lenne...
Egyszerűen látom benne.
Így... a legkisebb rosszat választom.
Merem azt hinni....

Mégis az ő kezében a döntés joga.
Ha másképp dönt... megoldom.
Valahogy biztosan meg fogom oldani....
Mégis meglep a következővel.

Azon túl, hogy az a szó újra belém hasít, az azt követők egyenesen meglepnek.
És kétséget ébresztenek.
Bízzak benne??
Bízhatok??
Bírni fogja...???

A fejembe vetül az összes kép, hogy mit teszünk, ha körözni kezdik Sally-t.
Ha lebukunk.
Nincs tartalékom. Nálam nincs.
És az csak a filmekben játszik, ahogy fogod magad és lopsz magadnak egy újabb kocsit.
Mind a ketten rajtaveszthetünk.
Ő a leginkább....
Ezért...

- Ed... biztos vagy benne hogy ezt akarod!?? - a játék meginogni látszik, de aztán figyelek. Muszáj figyelnem...
És ha nem érkezik azonnal válasz, bedobom a mentő ötletet.

- Tudja magántanuló... Nem szereti az idegeneket. Kinn lakunk egy farmon... Baker mellett, sokat segít nekem, de egy kicsit.... magánakvaló..  - mosolygom. - Amúgy Ashton Scott! Örvendek... - nyújtom ki felé a kezem, hatalmas mosollyal, ezzel épp elég időt engedve hogy Benji értékeljen.
Ha nem akar....
... megoldjuk ezt másképp is.

De ha igen....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#533TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 5:11 pm





Biztos vagyok benne? Biztos vagyok...? Biztos...? Biztos, hogy nem menne!
Elég volt rákérdeznie ahhoz, hogy én is érezzem, butaság volt akár egy pillanatig is azt hinni, megoldom egyedül. Nem oldom meg. Biztosan elrontanék valamit, elárulnám magam, mindkettőnket és ezt ő is tudja.
Úgy érzem, egész hamar eljutok a gondolat végére, a valóságban viszont attól még ezek hosszú másodpercek. Tudom abból, hogy nem az elsőt koppantja az ujjam az előbb megszorított kilincsen.
És közben már ott vannak a szavak. Magántanuló, idegen...
Nem, valójában nem érdekel, milyen mese következik. Az egyetlen, ami számít, hogy eltűnik rólam a vizslató tekintet és a tincseim engedte látóterembe kúszik az idegen keze. Ahogy viszonozza az üdvözlést.
- Burke - mond ennyit kurtán én pedig fogadni mernék, hogy tovább tartja szorításában Oliver kezét, mint szükséges vagy illendő lenne.
Vajon szorítja is? Úgy igazán? Hogy közölje, máris tudja, valami nincs rendben és nem fél?
- Veled - szólok közbe, bármilyen újabb beszélgetés kezdődne.
- Veled, oké? - ismétlem el még egyszer és ezúttal már nem várva semmire és senkire, szállok is ki. Nem szabad hezitálnom. Nem szabad úgy viselkednem, mintha még mindig nem nyúlhatnék a kilincshez.
Hamarosan meglepően stabilan állok a lábaimon, kint, és már kerülöm is meg Sallyt az elejénél, hogy minél rövidebb úton és minél hamarabb Oliver oldalára kerüljek. Csakhogy az idegen is félreáll, a kocsi orra felé lépve egyet és... úgy érzem, az utam állja.
- Óvatosan, Eddie! Nem látni jól, mi van a lábunk előtt - a hangja egy dolog, de a keze a karom után nyúl és egy kicsit mintha maga felé húzna.
Mintha tényleg segíteni akarna. Esélyt adni, hogy elmondjak neki valamit.
Vagy mintha egyszerűen csak tényleg figyelmetlen lettem volna és ő csak félrehúzott volna a veszélytől, amit én nem is látok.
Gödör.
Kiöntött üdítő.
Oliver.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#534TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 6:21 pm

A masszív kézfogás, masszív emberre enged következtetni. Olyan valakire aki gyanakszik, aki átlát a szitán, és...

..de nem akadályoz ez meg abban, hogy tovább játszam a szerepemet.
Csak... MÉGJOBBAN kell csinálnom!!
Színészetre FEL!

- A családja is ittvan?? - nézek tökéletesen körbe. Részben kifelé tekintgetve az ablakon. - Szívesen megismerném őket. Tudja nemsokat járunk el, közösségbe, és nem sok barátunk van, így ha nincs ellenére... - elhallgatok. De ekkor hangzik Benji kiáltása közbe.
Vagyis inkább csak szavai.
Így én is ráfigyelek.
Amint aztán megismétli.

- Persze, hogy oké... - mosolyodom ismét el, most olyan őszintén és komolyan, de egyben bocsánat kérően amiért egyáltalán erre kényszerítem.
De közben már nyomja is ki az ajtót...

- Fiatalság.. - motyogom, de csak olyan félhangos hangerővel mintha valódi lenne, és már fűzném is a kezem a kilincsre, amikor Burke... elém áll.

- Megengedi..? - udvarias vagyok. De hagy elég időt, hogy tudjam, hogy nem fél velem ellenkezni.
Hát játsszuk ezt így...

Kitolom az ajtót, már idővel, miután hallottam a másikat csapódni az oldalamon.
Szinte minden léptét figyelem. Hallgatom. De a szemeim közben csakis Burke mozdulatain figyelnek.

- És maga? Burke.. Idevalósi..? - húzom ki magam, miután kiszállok. Csak tisztességgel.
Van esélye annak hogy nem hisz a mesémben - persze azt nem mondtam hogy lovaim vannak és szénát pakolok egész nap - de ettől még felkészült vagyok.

És amikor a fiúért kap, bár nem hagyom hogy látsszon, minden pillanatában megdermedek.

Felkészültem, jórész MINDENRE!

Ha kell, a tettek mezejére lépek.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#535TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzer. Szept. 13, 2023 7:36 pm





- Kétlem, hogy a teljes rokonságra felkészültek a fiával. Ha tényleg olyan magánakvaló a fiú - egy pillanatra elhallgat a hang, de mintha csak nyelt volna egyet, már folytatja is -, nem érezné jól magát az enyéim között.
Meg sem fordul a fejemben, hogy mégis figyelnem kellene. Az agyamon csak átszáguldanak a szavak. Az egyelten, ami nem, ami számít, hogy Oliver mit mond. Nekem. Hogy rábólint. És rám mosolyog. Mielőtt meghúznám a kilincset, hogy kiszálljak.
Persze egy részem tudja, hogy ezzel nem távolodok el tőle igazán, mégis azonnal sietősre veszem. Minél előbb meg akarom kerülni Sallyt, hogy az ismerős közelséget magam mellett tudjam.
- Hosszú generációk óta itt él a családunk. Pedig Barstowban a bűnözőkön, rendőrökön, meg politikusokon kívül, nem sokan vetik meg a lábukat - ecseteli, bár azt nem teszi hozzá, ő melyikbe tartozik a felsoroltak közül.
Helyette rám figyel és a óvatosságra intő szavai mellé engem fog meg a keze és... és én elfelejtek levegőt venni. A fejem még inkább lehajtom, pedig tudom, hogy most nem ez a helyes. Tudom, mit kellene lépnem, mégis képtelen vagyok rá.
...és én még egyedül akartam ezt megcsinálni...!
- Az anyukád, Eddie? Otthon hagytátok? ...fiú? - egy, két, sok kérdés, egyenesen nekem, egész közelről, lehajolva kicsit, be a látóterembe.
Miért tesztel?! Addig kérdezget, amíg rosszul nem válaszolok?! Mint Steven?
- Az anyukám meghalt! - buknak ki belőlem a szavak, a szükségesnél talán hangosabban, miközben próbálom leseperni magamról a kezét.
És elkapni Oliver tekintetét.
Nem akarom... hogy a férfi hozzám érjen!



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#536TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Szept. 14, 2023 3:38 pm

Meglehet... ütközik az elmémbe, de aztán utat nyer, és kimondom hangosan is.

- Talán igaza van. - de az a hang, ami azután érkezik, nyilvánvalóvá teszi, hogy nem árt a felmentő sereg.
Egy hegyet is elhordok hogyha kell....

Kiszállok, de a fickó nem óvatoskodik.
Végül egyenesen a közepébe csap, amit már nem tűrhetek tovább cselekvés nélkül.
Pedig én megpróbáltam szépen...

- Jólvan! Elég volt! Hagyja békén a fiút! - lépek előre, teljes testtel. - Nem látja hogy fél? - a hangom már jóval erősebb.

- Maga hogy viselné, ha csak úgy odalép egy idegen és elkezdi rángatni...!??? - már erőteljes. - Mi van ha el akarja rabolni!!?? - már teljes testfelülettel az orra előtt állok és a szemeibe nézek, és nem érdekel ha testi erőt kell bevessek. Sullivan még itt van velem! ÉÉÉN vagyok Sullivan! Szóval jobb ha ezt tisztán tudja.

- AZONNAL... eressze el! - már sziszegem. Egyenest a szemeibe. Nem tudom hatásos e, de ha az, a következő pillanatban csak fejjel intek Benjinek hogy azonnal kerülje vissza a kocsit. És üljön BE!

Ha viszont nem...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#537TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Szept. 14, 2023 5:49 pm





Mindenféle határozottságot vagy erőt mellőz a mozdulat, amivel próbálom leseperni magamról az idegen kezét. Az egész valószínűleg akkor működne, ha egy papírdarabról lenne szó, amit a karomnak fújt a szél. Minden más ellen viszont teljesen hasztalan.
Én mégis próbálkozok, miközben a tekintetem Olivert keresi.
Aki közelebb lép.
Akire most egy kicsit nem ismerek rá.
- Tőlem félsz, Eddie vagy mástól?! - kérdez a férfi Oliver szavaira, most már nem is igazán próbálva takarni, mire, pontosabban kire gyanakszik. De továbbra is hozzám beszél. Olivert nézi. De engem akar szóra bírni.
...én pedig csak azt hallom, hogy Oliver milyen hangon szól hozzá. Milyen hangosan.
Felrémlik az összességében ködös éjszaka. Otthon. Az ágyamban. Amikor a telefonon keresztül volt túl hangos. Kiabált... velem. Vagy inkább nekem. Csak most nem kérhetem meg, hogy legyen csendesebb.
Most amúgy is... valójában... szeretném, ha egy kicsit még hangosabb lenne... és újra megmentene.
- Jól van, ember, jól van! - ezzel kiszabadul a karom és a férfi mindkét keze emelkedik a levegőbe. Nem védekezve, csak megadva magát, jelezve, hogy hátralép az egésztől.
...és én is lépek egyet. A valóságban. Egy pillanatig Oliver felé húzva, miközben a kezem a helyet dörzsöli, ahol az előbb még az idegen ujjai voltak.
- Nem kell játszani az akcióhőst! Már elmúltak a kilencvenes évek - teszi még hozzá, békítőleg, próbálva elvenni a helyzet élét.
És ekkor észreveszem az intés. A néma parancsot. Kérést. Értek belőle. Lényegében futok vissza a kocsiajtóhoz. Ezúttal nem vagyok óvatos Sallyvel - bocsánat! - csak feltépem a fémet és már bent is vagyok.
- Továbbra sem hiszem, hogy az apja annak a fiúnak. De remélem, nem bántja - még hallom. Hallom, pedig a fülemben lüktet a vérem. Aztán becsapom az ajtót és lent is vagyok. Újra a lábtérben, összehúzva magam és ezúttal én szorítom a karom.
Pedig nem volt olyan erős a férfi. Határozottan tartott, de nem okozott fájdalmat. Csak... nem is tudom, miért nem eresztem el a helyet, miközben várom, hogy a másik ajtó is nyíljon és beüljön Oliver. Hogy eltűnjünk innen... és most már tényleg... de ténylegténylegtényleg... ne álljunk meg, amíg lesz teljesen nem biztonságos.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#538TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimePént. Szept. 15, 2023 4:48 pm

A fickó úgy tűnik rohadtul nem most kezdi az egészet... Vagy teljesen ki akar hozni a béketűrésemből, a biztos, hogy SOKKAL... rosszabb színész, mint én vagyok.
És amikor újra nekimegy Benjinek, bár csak egy kérdéssel, de továbbra sem ereszti el, nem várok tovább.
Újra nekimegyek.

- Azt mondtam... engedje EL!!! - megismétlem, hátha csak nem hallott jól. Vagy épp nem AKART igazán jól hallani, még mielőtt...

.. és úgy néz ki hatott.
Vagy legalábbis már a levegőben figyelnek azok a kezek, ami eggyel JOBB... mintha nekem kellett volna kitépni a fiút a kezeiből.
Mindkettőnknek jobb.

Benji ért a szóból, de a fickó tovább hadakozik.
Én meg egy percig sem hagynám szavak nélkül...
Az egészet...

- Az lehet! - állok meg - De a rohadt pedofilok még mindig köztünk élnek... - és egyenesen a földre köpök.
Ha ez nem elég bizonyíték....

Ettől még végig, és mindvégig a szemein tartom a szemeimet, még akkor is ha hátrált, hogy az eszébe se legyen másképp dönteni.
Még akkor is, amikor Benji már beszállt.
Csak azután indulok meg az ajtó fele.
Háttal...
De még nem adta fel...
Így újra belekezdek.

- Rohadtul nem érdekel hogy mi az amit hisz! - továbbra is, a szemeibe - Ezt a fiút soha a büdös életben és SENKI(!!) nem fogja bántani, soha többé! - a szemeim megvillannak közben - És erről ÉN kezeskedem!

Azzal nem várom meg, míg újra tanúbizonyságát adja mennyire is átlátszó vagyok, hanem hátralépek, újra, azzal belekapaszkodva a kocsiajtóba egyszerűen feltépem.

De ekkor az eszembe jut még valami...
Így az utolsó pillanatban még visszanézek rá.

- Olyat még nem hallott hogy fiatalon kiszakad a gumi, mi...? - de nem érdekel hogy hisz e nekem. Nem várom meg. Egyszerűen csak beülök, bevágom az ajtót a hátam mögött, és még mielőtt ideérne a rendészet, vagy bárki.. aki a zsivajra felfigyelt, beindítom a kocsi motorját.

- A.. kurva.. életbe...! - de csak a fogaim között szűröm. Félhangosan. Nem akarom megijeszteni, annál jobban, mint amit adott a helyzet.
De még mielőtt a gázra lépnék - vagy rükvercbe tenném hogy kifaroljak - még a következőkben rápillantok.

- Rendbenvagy!?

És biccentek.

És amennyiben bólint, csakis akkor, és máris teljes gázzal pörgetve a kereket a hideg-kavicsos terepen, minél nagyobb port kavarva magunk körül, kihajtok az útra.

Legalább a rendszámmal ne könnyítsük meg a dolgukat ...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#539TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimePént. Szept. 15, 2023 6:22 pm





A lehúzva hagyott ablakon beszűrődnek a hangok. Reménytelen próbálkozás, de megpróbálom őket kizárni azzal, hogy amennyire tudom, összeszorítom a szemeim. Hogy lehet, hogy ettől még hangosabbnak tűnik minden?! Oliver hangja. A férfi hangja. Az egész film, ami a háttérben szól. A mozi zaja, ahova én akartam jönni.
Rossz ötlet volt.
De most már megyünk. Igaz, Oliver? Mindjárt megyünk. Messzire. Nagyon messzire.
Már csak... már csak az övé az egyetlen hang, ami beleszakít a filmben elhangzó párbeszédbe. Innen tudom, hogy vége. Hogy mindjárt itt van. Mert a férfi már nem válaszol neki.
...és akkor nyílik az ajtó. Egy pillanatra erősebben szorítom a saját karom. Sokkal erősebben, mint az idegen tette. Egészen addig, amíg Sally hangjait nem töri meg a csendesre fogott káromkodás.
Na ekkor váltok a láncra. Csak megfogom, nem csavarom.
Nem zavarnak a szavak, nincs baj a hangerővel, csak... csak... most egy kicsit szeretném érezni a láncszemeket. Egy kicsit szeretném otthon érezni magam.
Kizárólag a nyakláncomra figyelek valahol még akkor is, amikor jön a kérdés.
Kérdés... nekem...
Ekkor próbálok újra jelen lenni. Idekint, Sally lábrészében kuporogva... és bólintani. Bólogatni. Továbbra is csukott szemmel, ugyan, de igyekszem válaszolni. Jelezni, rendben vagyok, miközben a szabad kezem, amelyiket nem foglalja le a nyaklánc, átkarolja a felhúzott lábaim és a fejem a térdemhez kerül. Így még jobb. Itt. Elbújva mindentől, kivéve az ő tekintetét.
Oliver nézhet, ahogy vezet. Csak menjünk és hagyja, hogy maradjak, ahol vagyok.
Merthogy eszemben sincs kimászni innen. Most nem... és talán később sem igazán.
Akkor sem, amikor képes vagyok elereszteni a láncot... amikor szűnik a visszafogott remegés... és amikor már nem ölelem olyan szorosan a saját lábaim... Persze ekkor már lehet, hogy pár könnycsepp is kiszökik, két, szinte teljesen néma szipogás kíséretében.
De a sós cseppekkel talán a félelemből is távozik valamennyi.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#540TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimePént. Jan. 05, 2024 4:45 pm

Lehet, hogy most el kéne gonolkoznom azon, hogy ez tényleg jó ötlet e. Jó ötlet volt e....
Kitépni őt onnan, és játszani a 'mindenrendben van' figurát, járni a világot, élni... elhinni, hogy mindez működhet... zavartalanul... bűntetés nélkül... és a végletekig....
DE..... most még mindig nem vagyok abban a hangulatan, hogy egyáltalán képes legyek átlátni hogy mi is történik, miért történik, és hogyan kéne másképp...
Vagy egyáltalán mennyire is gyenge lábakon áll ez a történet, miszerint elbújni... eltűnni... és senki nem keres...
Senkinek nem szúrunk szemet...
Egy apa... és a.... FIA???

Megkeseredik a számban az íz és most először érzem csak meg az előbbi percek igazán fájó voltát. Azt a részt, ami IGAZÁN kétségbeesetté tesz, ami kétségek közé taszít, mégis képes vagyok egy egyszerű torokköszörüléssel a helyére tenni az egészet, és tenni most azt.... ami igazán a dolgom lenne.
: HELYTÁLLOK!

Mert muszáj lesz....


Talán pont elég ehhez az, hogy csak lopva egy pillanatra felé nézzek, de az is lehet, hogy mindvégig, nem direktben, de minden feszült figyelmemmel tele végig az ő reakcióit figyelem, nem felé pillantva, de a legteljesebb mértékig érzékelve, és tudva...
...hogy ez egy nagyon rossz helyzet volt.

NEKI(!) volt a lehető legrosszabb....

(és valahol nekem is, mert fogalmam sincs róla mi az amit tegyek)

Így az egyetlen dolgot választom amire egyáltalán képes vagyok, biztosan abban, hogy megtettünk már azóta jó pár mérföldet, hisz a lábam mindvégig erősen taposott a gázba, nem törődve Sally óvatosra fogott képességeivel, a térdem lassan elkezdni egyre inkább felengedni a gázpedállt, nem hirtelen, és nem kapkodva szemeimmel teljesen az előttünk elterülő és a visszapillantóban visszaköszönő sötétséget figyelem, és lassan.... fogom magam és lecsorgok az útszélére.
Talán nem a legjobb ötlet.

A motor hangja elhall, ahogy csak óvatosan elfordítom a kulcsot.
De még várok.
Hogy mire, azt nem tudnám megmondani, még az se biztos hogy egyáltalán valami történésre veszteglek, sokkal inkább.... csak hagyom a hosszúra nyílt pillanatot a maga nemében időzni.

A kezeim elfekszenek az ölemben, várok, felé pillantok, és aztán, csak lassú mozdulattal a műszerfal felé nyúlok, és felkapcsolom a belső világítást.
Látni akarom....

És azt akarom hogy ő is lásson engem.

És ennyi elég lesz.
Egyelőre.

Bármeddig is kell várakoznom, vagy bármire.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#541TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Jan. 06, 2024 2:28 pm





Már nem remegek, nincs szipogás és időközben a könnyeim nyomát is eltüntettem a kézfejemmel. És bár nem mászok fel az ülésre, a cipőbe bújtatott lábujjaim néha megmozgatom.
Vajon milyen messze járunk? Mennyi időbe telne innen... hazasétálni? Haza-haza.
Nem mezítláb vagyok, egyszer csak odaérnék, nem igaz? Ott állnék a kapu előtt, az őr szó nélkül beengedne, mint egy bűnbánó vándort és Steven... most talán meglepne. Miért ne? Azt mondaná, semmi baj. Nem ütne meg. Akkor sem haragudott, amikor egyszer tényleg mehettem volna! És én csak álltam kint az esőben. És összeszedtem egy tüdőgyulladást. Akkor sem bántott. A fejem az ölében volt és csak azt mondogatta, milyen buta fiú voltam.
Miért ne történhete most is ez? Ha pedig egyszer... napok múlva megkérdezné, hol voltam, nem felelnék.
Az egész már szinte valóságos jövőképnek tűnik, csakhogy hiába lassítunk, hiába áll meg teljesen Sally, én nem nyúlok a kilincsért. Elképzelni egy dolog, de tényleg megtenni és hazasétálni...
A karjaim tovább ölelik a két térdem, ahogy a lábtérben ülök összekuporodva és... és pár másodpercre összeszorítom a szemeim, ahogy fény árasztja el a teret. Nem erős, mégis úgy érzem, belehasít a fejembe és a csendes fájdalom szép lassan végigkúszik a gerincem mentén.
És én tűröm. Nem moccanok. Később is csak a szemem nyitom ki. A térdem ölelő karjaimon támasztom a fejem és onnan figyelem Oliver lábait, amik most mozdulatlanul időznek a pedáloknál.
- Bajt csináltam? Nagyon haragszol rám? - szólalok meg csendesen a karjaim mögül beszélve.
Talán erre vár. Erre és hogy bocsánatot kérjek. Akármiértis.
Hova tűnt az elképzelés, hogy fogom magam és hazasétálok? ... Hova tűnt a terv, hogy mi ketten nagyon messzire megyünk?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#542TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Jan. 06, 2024 9:16 pm

Nem tudom éreztem e már magam ennyire kétségbeesettnek.... Ennyire tehetetlennek, lehetetlenül tehetetlennek, mégis az a valami,.... folyton azt sulykolja, tartsak ki. Csak menjek tovább, ne álljak meg, hisz senki nem állíthat meg, és én valamiért hiszek neki.
Hinni akarok ebben a mesében...
És ezért...

Már épp meg akarnék szólalni, mondani... BÁRMIT!!! Csak ne legyek csendben, amikor a következő pillanatban megelőz.
És talán jól tettem hogy hallgattam. Nem beszéltem.

Mert így legalább ismerem az ő gondolatait.

- Benji, Te nem tettél az ég világon semmi rosszat. - jön, de legalább igaz szavak. Semmi mással nem tudnék szolgálni...
Így hát tovább engedem. Történjen aminek történnie kell.
HAGYOM(!) hogy megtörténjen!

- Erre megesküszöm. - hogy emelek e a hangomon?? Nemigazán. Csak hagyom hogy az ösztönök, a benyomások dolgozzanak, és az érzések rendezzék amit kell.
Semmit nem befolyásolok.

- A fickó csak túlpörgette magát. Meg akart védeni. Tőlem... - a nyílt tények. Nem akarom hogy azt higgye, hogy bárki, bármikor is ellene lehet. Ne legyen az egész világ ellenség. Nemlehet...

- Azt gondolta ártok Neked. Talán... ártok Neked. És csak meg akart védeni. Ahogy én teszem, Veled. - és ez az igazság.

- Csak épp nem ismerte a körülményeket... - és ez is....
De hogyan mondd el, egy a végletekig kihasznált és kizsigerelt embernek, hogy a világ... nem annyira JÓ! Hogy csak akkor vannak remények, ha külön megtalálod őket, ha keresed, és ez.. nagyon is nehéz meló.
Most nem ez az amit hallania kell...
Most!

- Azt tettük, amit jelen esetben tehettünk. És ez nem a Te hibád... Oké..?? - csak óvatosan kérdezek vissza, ha tudok, a szemeimmel is nyomatékosítva. - Ezt az egyet mindenképpen tudnod kell.  - de még mindig nem nyúlok felé. Nem kényszerítem. Azt akarom, hogy maga döntsön. Csak saját maga. Ahogyan akar, úgy tegyen.

- ... Ahogy azt is, hogy bármikor visszaülhetsz ide mellém.. - csak simítom meg óvatosan magam mellett a helyet - vagy akár maradhatsz ott is, ha az jobban esik. - ragad alig szünet.
Aztán mégis hosszabban kitartom.

- Csak azt az egyet szeretném hogy tiszta legyen: nem követtél el hibát.

És elhallgatok.
És várok.
Bármeddig.
Ameddig csak szükséges.


És ha bármi... bármi, bekövetkezne közben, akkor majd AKKOR reagálok, amikor kell.

Nem teszek felelőtlen lépéseket.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#543TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeSzomb. Jan. 06, 2024 11:06 pm





Biztos benne, hogy nem csináltam bajt? Nem hibáztam? Semmi olyat nem tettem, amiért bocsánatot kellene kérnem? Mert... mert szerintem... ha egy kicsit ügyesebben játszom el Eddiet, akkor lehet, hogy minden jobb lenne.
Mégsem próbálom őt meggyőzni a fejemben kavargó verziókról. Helyette hagyom, hogy az ő szavai járják át a gondolataim és lassan eltompítsák a... bűntudatot és a kényszert, hogy bocsánatot kérjek.
Mert szerinte nem az én hibám.
- Oké - bökök ki ennyit. Már megint csak ez a csendes, nem sokat mondó "oké". Mintha mindig ez lenne a vége. Elmondja, milyen a világ, mi hogy történt, mi lesz ezek után én pedig azt mondom: oké.
Mert mindig oké.
Ahogy az is teljesen oké, hogy a keze az ülésre simul. Oda, ahol ülnöm kellene. Ahol ülhetnék. A tekintetem épphogy követi, alig mozdítva arra a fejem és bár feljebb egy centivel sem nézek, minden porcikám figyel.
- Még... még egy kicsit szeretnék itt maradni - jelentem ki végül és bár a késztetés ott van, hogy a kezéért nyúljak, az ujjaihoz érjek, mégsem teszem.
- Eléggé megijedtem, tudod? Amikor megfogta a karom - bármilyen közel is van Oliver keze, csak a saját karomon dobol lassú ütemet egy nyugtalan ujjam.
- Pedig nem fájt. Csak egy kicsit... a fejemben. De tudtam... tudtam, hogy megütöd, ha nem ereszt el. Tudtam abból, ahogy beszéltél vele. A hangodból.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#544TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2024 5:50 pm

Lassan kéne hogy az egész utat verjen a fejemben, mégis túl gyorsan jönnek a gondolatok.
Muszáj megzaboláznom őket.... Muszáj a helyükre tennem őket.... Így amikor végzett, nekem még mindig kell az a két másodperc, míg elő(re)engedem a részleteket, és csak ekkor szólok hozzá.

- Rendben. Maradj csak amíg jólesik... - és elmosolyodom. Úgy igazán. Nem vidáman... de megértően. - ... Viszont ha nem bánod, akkor haladunk tovább. - szemem már a világítás kapcsolóján kajtat, de közben figyelem, minden ellenvető rezdülésére megtorpanok a mozdulatban, ami ha nincs, csendben kattanva vissza, lekapcsolom a villanyt.
És már morajlik is csendben fel Sally motorja.
Most mennyivel nyugodtabb.... Mennyivel kezesebb... az Öreglány, most mennyivel jobban szeret... De az előbb is ügyes volt... Ez vitathatatlan, mert megmentett...
És még ha nem is indulok - még - el, ettől még hagyom csendben dorombolni.

- Benji sajnálom... hogy felemeltem a hangomat. - ezt még mielőtt megindulok - Hogy hallanod kellett... - talán ez sem tett jót. Nemtettjót. - De igen... én is féltem. - mert féltem. - Féltem attól hogy elszakít tőlem. - csak előre a szélvédőnek. - Ezért volt... - közben torkot köszörülök, és nem tudom hogy a felismerés, vagy maga a meghökkenés eredményezte, mégis 'gyorsban' a váltóért nyúlok, egyesbe teszem, és lassan nyomva meg a gázpedált elindulok.

Valamerre előre....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#545TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2024 6:57 pm





Egy szavam sincs az indulás ellen. Mehetünk. Azt hiszem... biztonságosabb is így. Gurulva az úton és nem állva meg sehol. Soha. Semmiért. Akkor biztosan csak ketten vagyunk és senki nem furakodhat be a világunkba.
- ...nem velem kiabáltál - motyogom. Ezzel próbálom felmenteni őt, egy kissé gyerekes vállvonással is nyomatékosítva. Nem számít, hogy kiabált. Nem ő volt félelmetes. Nem tőle féltem.
Most sem azért nem ülök még fel, mert tőle akarok messze lenni, csak elbújva... egy kicsit jobb. A lábtér biztonságos és elrejt, ahogy akkor is tette, amikor először hozott ki a falakon túlra. Miért ne lehetne ez az én helyem? Majd felülök, ha látni szeretném, mi van odakint. De most nem.
Egy kicsit sem emelkedik a tekintetem, ahogy újra megindulunk. Nem érdekel a kinti világ vagy az út előttünk. Oliver keze és lába érdekel. Azok kötik le a tekintetem. A lába, ami mozdul a pedálokon és a keze, ami már egészen magasan van... épphogy a látóterembe kerül.
Talán mégiscsak kicsit feljebb emeltem a fejem.
Kuplung, fék, gáz... meg a váltó és a keze, ahogy beteríti az enyém és tanítani próbál...
Csendesen sóhajtok és alig-alig eresztve a lábaim, csak egy egészen kicsit lazábbra véve, eljutok addig, hogy kimondjam, ami a szavai után befurakodott a gondolataim közé.
- Nem szakít el tőled senki. Megmondtam volna neki... megmondtam volna, hogy lehethogyszeretlek és hogy nagyonmesszemegyünkinnen és... kopjon le - csak jár a szám. Én is tudom, nem így történt volna. De próbálom azt mondani, amit mondanom kell, hogy majd újra mosolyogni lássam.
Végül is, nem hazudok! Csak... elképzelem, hogy egy könyvben, egy jó történetben ez is lehetett volna a vége.
- ...mert még mindig ez a terv... ugye? - jön elő a bizonytalanság az előbbi hadarások után. - Messzire. Messzire Steventől. Olyan messze, hogy...
...hogy véletlen se akarjak hazasétálni...
- ...ahol. Ahol bármikor nyugodtan megölelhetsz és -csókolhatsz majd.
Igen, ez lesz az. Ennek kell jönnie. Már csak azért is, mert szeretném, ha majd újra megtenné és nem az járna a fejében, hogy talán megint megijedek, mint az egész felfordulás előtt, amikor... úgy éreztem, megfulladok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#546TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 3:34 pm

Nem velem kiabáltál....
Csak a hátam mögül cseng vissza, de ettől én még rosszul érzem magam miatta, és nem mondhatnám, hogy a másik fickó miatt.
Felsóhajtok, de egyszerűen nem érzek indokoltnak magyarázatot. Vagy magyarázkodást, inkább egyszerűen kiindulok, és lassan.. és egy percig sem túllépve a megengedett sebességen - ezúttal - csak elől tartom a tekintetem.
Gondolkodok...
Igazából.

Ezért bár mindvégig a figyelmem középpontjában jár, - mert figyelem őt... Mindig is figyelem, még akkor is, amikor szinte észre sem veszem - a fejemben a helyet valami más veszi át..
A jövő.
És vele minden, ami alig néhány perccel ezelőtt felborította a remekbe szabott terveket.
Nagyon is... félkész tervek voltak.
Fércművek. És talán hálásnak kéne lennem - valahol és valakinek - hogy még időben, még mielőtt elkövettük volna a hibát, valaki keresztbehúzta őket.
Talán hálásnak kéne lennem.....

Maga a gondolat, eléggé földönfutó érzést kelt bennem...
Nem tudom mit tegyek. Mihez nyúljak. Mi lenne a legjobb... HOGYAN!
Mégis, ahogy a sötét halad előre, egyetlen dolgot jól tudok.
Időre van szükségem....
És talán neki se fog megártani a történtekre...

Ezért hát amikor megint megszólal végre, egy útközben befutó könnyű mosoly után, csak szemrebbenés nélkül hazudok az üvegnek.

- Persze. Ez a terv.. - mosolyodom el, de nem kockázttatom meg azt, hogy közben a szemébe nézzek.
Talán nem is hagyná... na meg talán egyből elárulnának az enyémek, így maradok a jóóó öreg sötét útnál.
És vele próbálom újrafogalmazni az egészet.

- Benji mit szólnál hozzá.... Ha egy kicsit változtatnánk a terveken..? - a hangom nem meggyőző. Talán... - Csak annyit, hogy most keresünk egy motelt. Csak szükségem lenne egy kis pihenésre. Egy zuhanyra... talán pár falat ételre, és utána.... Újratervezzük hogyan is szerezzük meg a szükségeseket. A lakásomból. - nézek most először - ha tudok - újra rá, és ez a része igazából nagyon is valós terv. A többi meg....
A többit majd ráérünk akkor, ha ezek megvannak.

Mert új tervet kell készíteni. Ebben biztos vagyok.
Csak most....
Csak most pihennem kell.
Feldolgozni.
Többségében....  
Időre van szükségem...
Némi időre.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#547TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 6:06 pm





Túl sokáig marad csendben a szavaim után? Túl hamar válaszol? Túl keveset mond? Túl üres a hangja? Túl halk vagy az én fejem túl hangos? Ez a "persze" olyan, mint amikor én azt mondom, "oké"?
Mindent egyszerre próbálok megfejteni, de mire belegabalyodnék, már folytatja, a saját akaratom pedig egy pillanatra fellázad ellenem. Nem ijedten, nem kétkedve, de azonnal rávillan a tekintetem.
Változtatni? Azon a terven, amit annyira szeretett volna? Hogy ketten elmenjünk a világ végére? Mégis meggondolta magát?
Pislogok kettőt, és ahogy folytatja, mintha mi sem történt volna, már leplezem is az előbbi mozdulatot egy gyors arcdörzsöléssel. A fejem vissza a térdeimre, a szemeim pedig a pedálokhoz és Oliver lábaihoz.
- Fáradt vagy - kérdés. Kijelentés. Igen, inkább utóbbi.
Persze, hogy fáradt! Fél éjszaka a nyakán... a nyakában lógtam!
És éhes.
És zuhanyozni akar.
És pihenni.
- Oké. Oké - kettő is jön. Az első még szinte sóhajtva, a második egy kicsit hallhatóbban, valamivel már magabiztosabban. Persze, hogy oké! Mi más lenne? Bármit és akármit, amit csak akar.
- Lehetne, hogy... - megakadok egy pillanatra, de kis küszködés után kimondom azt a részt... azt az apró kis részt, amit én szeretnék. -...aludhatok én most itt...? Sallyvel. Ha pedig megijedek, akkor bemegyek hozzád a szobába - mondanám, hogy nem is értem, honnan jön a gondolat, de pontosan tudom.
Nem azért szeretnék kint maradni, mert biztonságosabbnak érzem és nem is azért, mert Olivertől tartanék. Én csak... ha nem vagyok bent vele, biztos nem ismétlődik meg a korábbi. Úgy biztos hagyom majd aludni. Biztos, ki tudja majd magát pihenni.
Nem fogok bemenni utána! Bármi történik!
- Kérlek - teszem hozzá. Megerősítésnek. Jelezve, hogy ezt szeretném.
És azért, hogy megmutassam... hogy bebizonyítsam neki, tényleg tudom, mit kérek... hogy tényleg elég jól vagyok hozzá... felülök. Vissza az ülésre. Az ölembe véve a rám váró, némán árválkodó könyvet, mintha ennyire lenne csak szükségem az estéhez. A létezéshez.
Nem Oliverre. Csak a könyvre.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#548TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 7:25 pm

Mintha keresztül látna rajtam... Mintha csak azt mondaná, amit hallani akarok. Amit el akarok hitetni... Ami a valóság...
Mégis maga a valóság. Elfáradtam. Belefáradtam... Tudom jól! Az állandó készenlétbe. És régóta... régóta, RÉGÓTA nem volt már ilyenben részem, még akkor is, ha közben tudom... Hogy mérhetetlenül szeretem.
Pihennem kell...

- Oké... - már mosollyal ismétlem el, közvetlenül az övé után. Oké... Így kell ennek lennie.
De aztán amikor újra beszél, egyetlen füst alatt újra a feje tetejére állít mindent. Az ÚJ.. tervet. Mert akad terv... akadT! De most..??

Mégis hagyok elég időt, a szavaimat inkább lenyelem, és amikor végül felül, vissza mellém, egy újabb - immáron már színtiszta - mosollyal nyugtázom a jelenetet, de ettől még el szeretném mondani azt amit akarok.
Csak épp... egy virágos köntösbe bújtatva.
Mondjuk így.

- Benji... - csak alig egy pillanatra pillantok rá - .. Ha Te itt szeretnéd tölteni az éjszakát, Sallyvel, nem fogok ellenkezni. Azért nem, mert azt szeretném hogy megtanuld, hogy jogod van önálló döntéseket hozni. Ha így szeretnéd, így lesz. - bólintok rá. - De közben azt is tudnod kell, hogy én nem örülök neki. Féltenélek. - mert így van. - Ha nem tudom mi van Veled.... - marad félkeréken a mondat, de nem törődöm vele. Csak hagyom ami kitörni készül.

- Mit szólnál ahhoz, ha mondjuk één.... aludnék Sallyvel, Te a kényelmes ágyon, és akkor megmarad a személyes tered... hm? - őszinte érdeklődéssel kérdezem.
Pesze megtehetném azt is, hogy két szobát veszek ki, két különálló szobát, de egyszerűen tudnom kell... Látnom kell, hogy biztonságban van, addig úgysem pihenhetek.
És ebből az egyből, ha lehet nem engedek.
Nem hagyom teljesen magára.
Kivéve, ha egyáltalán nincs más lehetőség.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#549TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 8:26 pm





Kezdem... kezdem nem igazán... szeretni... ahogy a nevem mondja. Köze sincs a megszokott benjaminhoz, nincs parancsoló, vagy éppen dühös él... mégsem vagyok benne biztos, hogy ez így... annyival jobb lenne.
Amikor így mondja ki a nevem, mindig valami olyan jön, amihez egy pillanatra bent kell tartanom a levegőt. És talán azt mondanom, oké. Most is erre készülök. Oké és rendbenvagyok és csakmegijedtem és... és perszepapa.
De végül túl sok hangzik el és nem olyan egyszerű megtalálni rájuk a helyes választ, mint reméltem.
Az biztos, bármit is mond arról, hogy döntéseket hozhatok... ez nem ilyen egyszerű. Nem örülne, ha úgy döntenék, hogy kint maradok egyedül... vagyis nem fogok a kocsiban éjszakázni.
Nagyot nyelek, az egyik kezem elereszti az ölelt könyvet és félig tudat alatt leellenőrzi a nyakláncot. Ott van? Ott van. Minden oké. Rendben vagyok. Csak ezután beszélek.
- Attól, hogy te maradsz Sallyvel és nem én... még nem fogod tudni, velem mi történik odabent, nem igaz? - hirtelen hallgatok el. Valami nem tetszik a saját szavaimban és ezt le lehet szűrni a hirtelen jött mocorgásból is. Könyv le, szigorúan kettőnk közé. A lábaim kicsit beljebb húzva. A kezeimre ráülök. Majd az egyik, a tőle távolabbi mégis visszakerül az ölembe.
- Mármint a szobában. A motelszobában - javítom ki magam. Pontosítok. Magyarázkodok?
Magam sem tudom, melyik, de így már jobb.
- Jó lesz a szobában. Jó lesz az ágy. Veled - adom meg magam és még bólintok is minden egyes mondathoz. - Csak most ne hagyd, hogy rajtad aludjak. Melletted maradok, ha megígéred, hogy pihenni fogsz és nem...
nem csókolsz meg.
nem ölelsz át.
nem mondasz olyanokat, mint előző este.
nem virrasztasz mellettem.
nem rám vigyázol.
- ...nem azt hallgatod, hogy horkolok melletted!- igen, ez kell. Ez így jó. És ez így nekem is... oké.
Ígérje meg, hogy pihenni fog és akkor én ma is mellette alszok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#550TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitimePént. Feb. 02, 2024 12:32 am

Kényszert érzek hogy elmosolyodjak... Nem azért, mert a helyzet olyan vidám lenne, hanem egyszerűen mert.... Gondolkodik. Ellenkezik, érvel. És talán ez az egyik, amit szeretnék elérni...
Mégis visszafogom azt a mosolyt, bár az eleje még kiszökhetett, és igyekszem ezt a lehető legtisztábban látni.
És a lehető leghelyesebben kezelni...

- De azt tudni fogom, (az ajtó felől) hogy senki nem lephet meg. - és bár elmosolyodom, mert számomra még mindig... hihetetlen ez az apró szikra, de az sokkal kevésbé vidám történet, hogy mi történhetne HA! ... megjegyezték a rendszámot. HA.. kiadták a körözést. HA... az a fickó csak komolyabban vette ezt az egészet - mint ahogy én magam tenném - és bejelentést tett, mi történhet amíg én csendben alszom az igazak álmát.
Vele... (mi történhet.)

Így hát igyekszem ezeket a részleteket nem a tudomására hozni.
Még én is csak reményekkel élhetek, és nem keverném még őt is bele.
Így hát.....

Bár talán kitalálok egy következő szöveget, vagy valami elterelést, ő mégis előbb lép. Ismételten.
És amint elhangzik, igazából a vége, már nem állok ellen -tovább - felnevetek.

- Oké... - mosolygom még mindig. - Majd a fejedre húzok egy párnát... - és most már felé, de.. Eszemben nincs kihagyni egy ilyen lehetőséget, hogy lazítsak a fejleményeken.
Így nekem is van alkalmam újra elnevetni.
Csak szabadon...
Csak egy kicsit...

És csak néhány percre...

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#551TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 22 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
22 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-