♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 6:40 pm-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ház az erdő mélyén Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ház az erdő mélyén Vote_lcapHáz az erdő mélyén Voting_barHáz az erdő mélyén Vote_rcap 
Leon Williams
Ház az erdő mélyén Vote_lcapHáz az erdő mélyén Voting_barHáz az erdő mélyén Vote_rcap 
Derek Moretti
Ház az erdő mélyén Vote_lcapHáz az erdő mélyén Voting_barHáz az erdő mélyén Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ház az erdő mélyén Vote_lcapHáz az erdő mélyén Voting_barHáz az erdő mélyén Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ház az erdő mélyén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Steven Russel

Steven Russel

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ügyvéd
Posts : 22

#1TémanyitásTárgy: Ház az erdő mélyén   Ház az erdő mélyén Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2022 5:47 pm





Lehet bármilyen rögös és hosszú egy utazás, amíg a széles ösvény végén egy, szinte már mesébe illő tisztás vár rád, úgy fogod érezni, minden perc megérte. Pont egy ilyen hely lapul teljes titokban a több, mint 7.300 km2-t felölelő természet uralta hegyvidékes erdő közepén. Amint kiteszed a lábad a kocsiból, elfog a nyugalommal kevert szabadság érzése. Elég oldalra lesned, végigfuttatni a tekinteted a tavon és máris mosolyra húzódik a szád, ahogy a fenyők tűlevelei között átszűrődő napfény megcsillan a kristálytiszta víz felszínén. Engedj a késztetésnek! Gyerünk! Mosolyogj! Hunyd le a szemed és egyszerűen... lélegezz! Hallgasd a természet hangját, a madarak vidám dalolását és élvezd ki, ahogy a kellemes szellő cirógatja az arcod.
Most végy egy utolsó, nagy levegőt, hagyd, hogy megtöltse a tüdőd a tiszta levegő és nyisd ki a szemed! Futtasd végig a tekinteted az előtted álló rönkházon. Elég egy pillantás és máris elfog a kíváncsiság; milyen lehet odabent? Mondanám, hogy elárulom neked, de nincs rá szükséged, hiszen nem tiltom meg, hogy betedd a lábad. Menj csak, mindössze azt várd meg, hogy a kis piros pont a kialudjon az alaposan elrejtett panel sarkában. Oh, hogy észre sem vetted? Ne hibáztasd magad, hiszen ez a lényeg. Nem akarjuk megtörni a mesebeli tisztás varázsát ilyen modern dolgokkal.
Most már mehetsz. Nézz nyugodtan körbe, húzd végig az ujjad a bársony fotel karfáján, a zongora fekete-fehér, tökéletesen pormentes billentyűin, majd mosolyogva tudatosítsd magadban, hogy ehhez a látványhoz már csak egy kandalló hiányzik a képből. Ne aggódj, az is van. Az egész hely, a ház, a tó, és a varázslat, amit a karjaiba ölel a csodás természet... minden szinte már túl gyönyörű ahhoz, hogy igaz legyen, nem gondolod?
Persze itt is vannak hibák, talán csak nem látod elsőre, mint ahogy a biztonsági rendszer is elkerülte a figyelmed. De ez a lényeg, nem igaz? Hogy amikor a valóság megpróbál belerondítani az álmokba, ne engedjük neki. Nem kell látnod, hogy a fürdőszoba szekrényben a kelleténél talán több, címke nélkül gyógyszer lapul. Semmi szükséged rá, hogy tudd, a sötét árnyalatú fa szekrény ajtaja egy kamerát rejt, ami mellé gondosan odaigazították az állványt. Nem kell tudnod, hogy az ártatlan fénykép ami egy ősrégi fényképezőgéppel készült  és most a hatalmas íróasztalon díszeleg, valójában nem mindenkinek kellemes emlék.
Mindenek fölött pedig az ég világon semmi közöd hozzá, hogy mi van a külön rendszerrel védett ajtó mögött, ami a pincébe visz.

Mindez attól még létezik. A gyönyörű, varázslatos tisztás a házzal és a néma kiáltások, amiket az évek alatt magukba szívtak a falak. A két valóság együtt létezik.
Persze a valósághoz az is hozzátartozik, hogy ide te soha a büdös életbe nem fogod betenni a lábad. Nem is fogsz tudni a hely létezéséről. Nincs rá szükséged. Maradj csak ott, ahova tartozol. Álmodj csillogó felszínű tavakról, madarakról, végtelen nevetésről, miközben a barátaiddal terveztek egy talán soha be nem következő nyaralást egy sosem létezett helyen.
Élj, nevess, álmodj! A rönkház falai pedig megtartják a titkaikat, hallgatnak az idők végezetéig, mint ahogy a kandallóban szénné égő fa is csendben marad, miután rájön, semmit nem tehet a sorsa ellen.


A pince mélyén képek és felvételek bújnak. A kincsek egy része a hatalmas mahagóniasztal rekeszeiben lapul, míg mások, klasszikus fotópapírra nyomott fényképek a falra tűzve díszelegnek, megjegyzésekkel tarkítva. Mindegyik egy csodálatos emlék az itt töltött időkről.
Csodálatos emlék.
Ha a megfelelő ember nézi őket.


Igazán bátornak érezed ma magad, nem jól látom?

Sebaj. Ilyen is kell. Amikor egyenesen a szemeimbe nézel, annak ellenére is, hogy mi történt előző este és mennyit könyörögtél. Annyira szeretném hallani, hogy ilyenkor mi ad neked erőt! Mire gondolsz? Miért nem tudom kiszedni belőled?
Mert hazudsz. Tökéletesen tisztában vagyok vele és mégis hagyom. Nem szembesítelek a ténnyel, nem ütlek meg. Hagyom, hogy egy kicsit erősnek érezd magad.

Csak csinálok egy képet, hogy emlékezzek rá, ilyen is tudsz lenni. Még mindig elég jó és érdekes vagy nekem.
Úgy nézel rám, mintha sosem fényképeztelek volna!

Nem szoktad még meg, hogy emlékeket gyűjtök? Ha valahol, hát itt megtehetem. A végtelen természet elrejt és megvéd. Nem téged tőlem, hanem minket mindenki mástól. Hogy tudsz még ennyi idő után is ilyen ártatlanul nézni rám? Mintha fogalmad sem lenne, mi történik. Mintha el sem tudnád képzelni, mit fogok tenni, amint visszamegyünk a házba.

De amíg be nem megyünk, élvezd csak ki. Add a naiv fiút. Én pedig megörökítem a pillanatot.
Ne takard el az arcod! Ne akarj elbújni előlem! Soha!

Elég sokat beszéltünk már erről. Nem szeretem, ha megpróbálsz elbújni előlem. Nincsenek csukott ajtók. Nincsenek visszafojtott, elrejtett könnyek. Hadd lássam őket!
De te néha mégis próbálkozol, az idegeimen táncolsz, utána meg könyörögsz, hogy ne... Persze felfoghatnám dicsőségként is. Az egész mozdulat talán ösztönös félelemből jön. Mint a kisgyerek, aki meg van róla győződve, hogyha ő nem lát, te sem őt.

Hiába nem szeretem, amikor ilyen vagy, mégis elövöm a képet. Ez valami, amin még dolgozhatunk. Vagy hagyhatom és csak egy mosollyal az arcomon élvezhetem a mozdulat jelentését.
Bízol bennem? Azt felelted, "Igen, Steven."

Öltöztetlek, ahogy kedvem tartja és elég egy szavam, hogy az összes rád adott ruhát levesd. Csak szépen... lassan... tudod, hogy hogy szeretem. Amíg nem én szedem le rólad, cafatokban, addig ráérünk. Mert igenis vannak olyan napok, amikor nem arra van szükségem, hogy levadásszalak. Csak legyél jó fiú, bízz bennem és tegyél mindent pontosan úgy, ahogy mondom.

Bízz bennem és állj a kamera elé. Nézz egyenesen a lencsébe. Ügyes fiú.
Ha nem ismernélek, azt mondanám, teszteled az önuralmam...

Fogalmam sincs, miért nem érzed a mai napig, ha figyellek. Tudom, hogy nem alszol mélyen, tudom, hogy általában a legapróbb zajra ébren vagy, de alvás közben a tekintetem valahogy sosem érzed meg. Valahol ezt tetszik. Sokkal kellemesebb úgy ébreszteni, hogy a gerinced mentén cirógatnak az ujjaim, mielőtt lehúznám a derekadról a takarót, hogy teljesen meztelenül feküdj előttem. Mindennél kielégítőbb érezni a kezem alatt, ahogy a tested vételen nyugalomból teljes készültségbe kapcsol.
És tudod, hogy ilyenkor nem szabad menekülnöd. Minden rosszabb lesz, ha morcosan indul a reggelem.

De mielőtt most hozzád érnék, ezt a pillanatot eltesszük emlékbe.
Emlékszel, micsoda mosoly volt az arcodon egész este?

Tudod, mi következik, igaz? Eddig minden rólad szólt, felöltöztettelek, megkaptad a jegyet a színházba és még azt is hagytam, hogy a lehető legtávolabb húzódj a kocsiban. A tiéd volt az egész világ egy hatalmas szelete. Boldog születésnapot!

Most viszont én jövök. Ne nézz rám így! Mosolyogj! ...és a rohadt életbe, azonnal töröld le azt a grimaszt az arcodról és legyél egy kicsit hálásabb, amíg még szépen kérem!
Ne várd meg, amíg érted megyek és iderángatlak!

Szeretném azt mondani, hogy utálom, amikor úgy kell kikönyörögni téged az ágyból, de hazudnék. Imádom, amikor összerezzensz a hangomra és néhány napon elég csak a neved kimondanom, hogy összeomolj előttem.

Még az sem zavar, hogy a parancs ellenére sem bírsz rám nézni a kép erejéig.
Takarítsd el a szemem elől! Most azonnal! Látni sem akarom!

Bevallom, akkor és ott igazán elveszítettem a fejem. Azt hittem, ezen már túl vagyunk! Mégis, ott feküdtél előttem a földön, tehetetlenül, mérhetetlen fájdalomban, a saját könnyeidben fuldokolva. Bennem pedig még ezek után is tombolt a féktelen harag és csalódottság.
De mostanra tanultál az esetből, igaz? Nem vagy te olyan buta, hogy még egyszer nekiess ollóval a saját hajadnak. Ha pedig mégis... nos, majd szépen visszanő, a sérülések meggyógyulnak és újra az a tökéletes kisfiú leszel, akit én akarok. Akit újra összetörhetek.

De addig is, emlékeztetőnek, most, hogy három nappal később utánad jöttem, első dolgom elkattintani a gépet.
Pihenj csak, holnap új nap lesz, nekem elhiheted.

Valahol biztos vagyok benne, ha lenne itt is egy saját szobád, most oda sem lenne elég erőd, hogy elvonszold magad. Vérzel, pedig nem ütöttelek meg. Ki gondolta volna, hogy az utóbbi időben hagytalak ennyire elkényelmesedni és a testednek volt ideje elszoknia tőlem?

Ha valamire érdemes emlékezni, ugye...
Nyugalom, nem bántalak... Hazudtam én neked? Ha jó fiú vagy, nincs mitől félned.

Ha nem úgy érek hozzád, miért rezzensz össze? Ha a nyakláncot a nyakadba teszem, miért feszül meg annyira a tested, mintha megütöttelek volna? Alig érek hozzád és mégis érzem a belőled áradó feszültséget. Pedig semmi mást nem akarok, csak felöltöztetni téged. Ékszerekkel, szép ruhákba, mielőtt hazaindulnánk. Vár minket a valóság.

De pár percünk még van a kocsi érkezéséig és a képnek mindössze egy másodperc kell, hogy elkészüljön.
Ma jó napod van?

Szeretem, hogy még mindig tudsz mosolyogni. Nem csak akkor, amikor azt hiszed, nem figyelek, de akkor is, amikor egyenesen én kapom. Innen igazán szép nyerni! A mosolyodtól végigjárni az utat és figyelni a változást. A kis megállókon át, amikor magadtól mész bele a tó kellemes vízébe, keresztül azon, hogy a fák tövében olvasol. Néha még azon is rajtakaplak, hogy csendesen énekelsz magadnak! El sem hiszem, hogy vannak ilyen napjaid... Mindezt végignézem, egészen addig, hogy a szemeidben megcsillan a félelem, amikor csendesen magamhoz hívlak.

Hamarosan. Csak még a fénykép erejéig mosolyogj felém!
Miben vagy ennyire belemerülve?

Az agyamnak mindig is volt egy része, ami ilyenkor rád akar parancsolni. Nem is kellene hangosnak lennem, a szavak önmagukban megtennék a hatásukat. Ahogy azt is, hogy küzdenél velem érte. A józan eszed felül írná az ösztön, hogy legalább a gondolataid megvédd előlem. Buta fiú... Hiszen én adtam a gondolataid egy részét a fejedbe!

Írj csak nyugodtan. Talán szükséged van rá, hogy ne törj meg végleg. Én csak a képet teszem el.

Közel egy tucat VHS-C kazetta pihen az egyik fiókban. A hófehér címke csupán dátumot mutat - ünnepi alkalmakat, karácsonyt, július negyedikét -, mégis van valami komor hangulata a különös figyelemmel elrendezett szalagoknak.
Az egyetlen kakukktojás egy kopott címkével ellátott kazetta, amelyik a többitől eltérő módon nemes egyszerűséggel a sor végére hajítva pihen. De hiába a különcsége, a tartalma, lényegét tekintve, nem tér el annyira társaitól. Ugyanúgy fájdalommal van tele, a különbség csupán annyi, hogy egyetlen sztárja van a felvételnek. Egy igazán csendes sztárja, aki most nem üvölt és nem könyörög úgy, mint az összes többin. Pedig azokról nem is tudja, hogy elkészültek.

A kazettákon lévő felvételek nem tökéletesek. Néhol szemcsésebb a kép, néhol furán vibrál a hang. Talán túl sokat voltak lejátszva. Egyes képkockák maguktól kimerevednek vagy a jól ismert csík fut keresztül rajtuk, jelezve, hogy a sok tekerésnek köszönhetően megnyúlt a mágnesszalag. De a lényegüket így is megtartották. Az emlékeket. Nem az örökkévalóságnak megörökítve, csak egyetlen ember szórakoztatására. Arra a pár órára, amíg egyedül ül a pinceszoba félhomályában, nem lesz... magányos.





- Maradj már nyugton!
- Steven... Kérlek...
- Mire kérsz? Mit akarsz?
- Semmit. Csak...
*mocorgás, szövet surlódó hangja, halk nyöszörgés*
- Mit akarsz még, hm?! Könyvet? Ékszert? Egy új órát? Inget?
*frusztrált sóhaj*
- Vegyél nagy levegőt és próbálj értelmesen beszélni. Hallgatlak.
- Nem akarom, hogy... hogy... Viselkedni fogok. Ígérem! Csak ne... fájjon.
*csendes hümmögés*
- Ha viselkedsz. Ha szépen kérsz. Ha ezt szeretnéd... Gyere...
*cipzár hangja*
- Nem emlékszem, hogy azt mondtam volna, mehetsz.
- Bocsánat.
- Hol a kezed? Mit mondtam, hova tedd?
*csend, szaggatott légzés*
- Kérdeztem valamit!
- Ide! Azt mondtad, ide.
*valami csattan a falon*
- Pontosan ide. ...a falra. ...úgy van. Nehéz volt? Túl nagy kérés?
- Sajnálom.
- Meg tudod csinálni? Vagy útban van az ingujjad? Levegyük? Szeretnéd?
- Nem. Nem kell. Menni fog.
- Akkor maradj végre nyugton és próbálj meg nem az agyamra menni! Majd szólok, ha mozdulhatsz onnan. Akkor már nem akarok könyörögni, érthető?
- Shh.
- Steven...
*tompa puffanás*
- Kérdeztelek?
- Nem. Bocsánat. Sajnálom.
*halk nyöszörgés*
- Nézz fel rám! Úgy.
*cipzár hangja, beazonosíthatatlan hangok*
- Óvatosabban!
*jóleső sóhaj, majd morgás*
- Lazíts...!
*dühös morranás, ütés*
- Lazítsd el, hallod fiú?! ...ha nem akarod, hogy eltörjem az állkapcsod!
- Most még lényegében hozzád sem értem. Mi a baj?
- Nincs semmi baj.
- Fáj valami?
- Nem.
- Akkor miért csinálod? Miért veszed ilyen szaggatottan a levegőt?
- Én nem... csak...
*éles csattanás, majd néma csend*
- Próbáljuk meg újra. Mi a baj?
*elhadart, érthetetlen szavak*
- Lassíts! Lassabban... Olyan lassan, mint ahogy a kezem simogat. Érzed?
*nyöszörgés*
- Az előbb még... az előbbi után...
- Mi van az előbbi után?
- ...vérzett.
- Attól félsz, hogy összekoszolod az ágyat?
*csend*
- Nem zavar. Ahogy a ruháidat ki lehet mosni, miután nem tudtál viselkedni, a matracot is le lehet cserélni.
*alig hallható sírás, szipogás*
*rekedtes hang, érthetetlen szavak*
- Elég volt, igaz?
*nyöszörgés*
- Túl sokat üvöltöttél. Nem kellett volna.
*jégkockák hangja, ahogy egy üvegpohár aljához érnek, elégedett sóhaj*
- Elég, ha akkor kiabálsz, amikor kérem. Tudod, ugye?
*egyre hangosodó léptek*
- Ha nem szólok külön, maradhatsz csendben is.
- ...fájt...
- És miért kellett, hogy így legyen?
*mocorgás, visszafojtott sírás*
- Nem kell válaszolnod. Pontosan tudod.
*csendes, fáradt, már szinte szerető sóhaj*
- Pihenj kicsit. Majd később beszélünk még erről.
- Tudom, hogy nem alszol. Ennyi idő alatt nem alszol el.
*csend*
- Ismerlek. Zuhanyozni mész. Minden alkalommal. Nem alszol el utánam.
*csend*
- Mi lenne, ha kimennénk úszni?
*csend*
- Ne csináld. Ne játszd nekem a süketet!
*nyöszörgés*
- Ne kelljen könyörögnöm...
*ágynemű súrlódása*
- Hozd ki a könyved, ha akarod. Kaptál most valami újat, nem?
- De...
- Mit kaptál?
- Az ​operaház fantomját.
- Szeretted volna? Rágtad a fülem miatta?
- ...igen.
- Akkor kifelé és hozd azt a könyvet. A tóban megfürdesz és utána olvashatsz mellettem, amíg szép az idő.
*ágynemű súrlódik, matrac reccsen*
- Viselkedni fogsz?
- Igen.
- Tudod, hogy itt nagyon sok dolgot szabad, amit otthon nem.
*szipogás*
- Akkor mi a baj?
*kapkodó, majd hirtelen megakadó lélegzet*
- Lélegezz, fiú!
*éles levegővétel, mint valami fuldoklás*
- Vedd le. Nem bántalak.
*kezek lágy hangja, ahogy csupasz bőrhőz érnek*
- Pontosan így... Igen.
*elégedett morgás*
- Beteg vagy?
*takaró lágy hangja*
- Ülj fel! Hadd lássalak. Rosszul érzed magad?
*mocorgás*
- Vidd onnan a kezed!
*meglepően halk csattanás, ahogy kéz a bőrhöz ér*
- Fáj?
- Ühüm.
*dühös morranás*
- Remek... igazán, rohadtul remek!
*tompa ütés hangja, kéz fa burkolaton*
- Ne moccanj! Ezt le kell kezelni...
*zokogás*
- Hagyd abba.
*sírás, szipogás*
- Nem megmondtam?! Fejezd már be a kurva életbe!
*újult erővel kitörő zokogás*
- Maradj csendben öt kibaszott percre!
*csattanás, ütések hangja, sírás... majd csend*
Vissza az elejére Go down

Steven Russel

Steven Russel

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ügyvéd
Posts : 22

#2TémanyitásTárgy: Re: Ház az erdő mélyén   Ház az erdő mélyén Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 1:58 pm


I love the feeling of having power over someone...
There's no greater feeling in the whole wide world than when you see someone crumble under your hands.
 
A nagyok azt mondják, az élet tele van apró örömökkel, amiket nem értékelünk igazán.
Mint a madarak csicsergése, ami egészen mennyeivé fest egy amúgy is gyönyörű hajnalt. Egy isteni, könnyed reggeli a még gőzölgő feketekávé és frissen nyomtatott újság mellé. Vagy éppen egy rég nem látott barát arcán felragyogó, őszinte mosoly.
Persze ez egy általános lista, hétköznapi dolgokkal feltöltve. Az én felsorolásom általában egészen más pontokból áll, de mindre odafigyelek. Az összes, apró örömre, amit igaz, hogy az élet nem nyújt felém tálcán, de nincs is rá szükségem. Megteremtem, elveszem én magam.
Ma például a lista első helyén maga a mérhetetlen izgalom áll. Mint kisgyerek karácsony reggelén, aki tisztában vele, hogy már csak a szüleit kell felébresztenie és utána rászabadulhat a tengernyi meglepetés halmazára. Ha úgy nézzük, még előttem is áll egy kicsomagolásra váró ajándék.
Pontosabban ül. Csendesen, türelmesen, de értetlenül. Látom, ahogy azok a zöld szemek oda-vissza járnak, próbálják felméri, mi fog következni.
Nos, először is az, hogy megforgatom az ujjaim között a poharat, amiben ott lötyög a tisztán kiöntött 30 milliliternyi Rémy Martin konyak. Pusztán az illata is drága és minőségi! Fűszeres. Szerecsendió, fahéj és még valami tökéletes keveréke, amit nem tudok teljesen beazonosítani.
Végül bele is kortyolok, egy halk hümmögés kíséretében kiélvezve, ahogy a nyelvemen szétáradnak az ízek. Az egész ad egy kis pluszt ahhoz, amire készülök. Ahogy az is, amikor a csendet megtörő hangomra a fiú összerezzen. Látom a szemem sarkából, még ha a tekintetem nem is tud elég gyors lenni, így már csupán a pillanatot kapom el, amikor nagyot nyel.
Fegyelmezi, csitítja magát. Sokat tanult. Ügyes. De lehet bármilyen jó, hamarosan úgyis üvölteni fog és szerintem ezzel valahol ő is tisztában van. Azért nem nyugszik teljesen és azért ver őrülten a szíve. Biztos vagyok benne, hogy így van.
Vajon lenne módja, hogy tényleg halljam a szívét zakatolni? Most és később is, miután kicsomagoltam és amikor megteszem?
Csábító a gondolat, hogy kapjon még egy kis időt a dédelgetett projektem, de valójában sokkal izgatottabb vagyok annál, mintsem képes legyek elodázni. Túl soká' halogattam már így is. Többször meg- és újraterveztem minden lépésem, mérlegeltem az érveket. Már nem akarok tovább várni.
Az ujjamon lévő gyűrű jelzi is ezt, ahogy kettőt koppan az üvegpohár oldalán. A fiú a hangra felém néz, én pedig biztatóan, elismerően rámosolygok. Pedig nincs mersze a szemeimbe pillantani és kihívni maga ellen a sorsot.
Minden porcikája figyel rám, nem a tekintete.
Jó fiú...
- Kóstold meg - a hangom halk recsegés követi, ahogy kényelmesen hátradőlök a bőrfotelban. A kezem a pohárral oldalra nyújt és várom, hogy mozduljon. Álljon fel a székből, halljam a mezítlábas talpát, ahogy a puha szőnyeg szálait borzolja és megkerülve a hatalmas tölgyfa asztalt, kikössön mellettem.
- Elfárad a kezem, Benjamin! - szólalok meg újra, ezúttal kelletlenül bosszankodva, amikor túl sok időbe kerül neki elérnie hozzám.
Majd átadom a poharat. Lényegében a saját kezemmel fogom meg az övét és zárom az ujjait köré, hogy biztosan tartsa.
- Igyál és élvezd ki az ízek közötti...
És köhög! Végig sem tudom mondani a gondolatot, máris belekortyolt és most köhög, mintha valami pár dolláros, ócska italt nyomtam volna a kezébe!
- Menthetetlen vagy! - rázom meg a fejem, ahogy elveszem tőle a poharat és biztonságos távolságba helyezem az asztal szélén.
Még szükségem lesz rá.
Innen már perceken belül eljutunk addig, hogy teljesen meztelenül álljon előttem, a háta mögött összefogott kezekkel és hagyja, hogy mohón legeltessem rajta a tekintetem.
Ő még nem tudja, de ez az utolsó alkalom, hogy ilyen hibátlannak láthatom... Valahol bánt, de közben meg tudom, hogy sokkal nagyobb elégedettséggel pillanthatok majd rá ezek után.
Úgyhogy vágjunk bele.
- Gyere ide. Elém. A lábaim közé - meg sem kell emelnem a hangom. Ahogy helyt adok neki a két combom között ő már térdel is le.
Jól idomítottam.
De most, a végtelen elégedettség mellett szórakozottan elnevetem magam és a karjánál fogva felhúzom. Óvatosan. Szeretően. Apró hibát vétett, nem a világvége.
- Értékelem a lelkesedés, de most nem erre gondoltam.
Látom az első könnycseppet megszökni a szemeiből, az egyenes, nedves utat, amit az arcán hagy maga után.
- Ülj fel az asztalra és lássam... igen... ezt... - elég lassan beszélek, hagyva neki időt, hogy rájöjjön, pontosan hogyan akarom látni. A tenyerem a combja belső oldalára simul. Először a bal, aztán a jobb. Finoman. Valódi odafigyeléssel.
Komolyan képes lennék most megcsókolni a tökéletes bőrét az ujjaim alatt!
De nem teszem.
Helyette újfent hátradőlök és a fiókom mélyéről elővarázsolok egy öngyújtót meg egy szál szivart, amit a konyak mellé teszek. Általában nem szoktam ilyesmivel élni, undorító a füst, ami mindenbe beleeszi magát, de most illik az alkalomhoz. Az összképhez.
- Csukd be a szemed! Ne less! - szinte kérlelem. Kedvesen, miközben az jár az eszemben, mennyire szeretném elmondani neki a teljes folyamatot. Kitérve minden részletre, hogy mi fog történni vele.
De nem tehetem, mert akkor elrontanám a meglepetést! Így is segítségre lesz szükségem, hát még, ha előre tudná!
Kezemben kattan az öngyújtó. Igazán gyönyörű, tiszta, kék lángja van. Elmosolyodom és miközben a gáz tovább sziszeg és a kezem a megfelelő helyen van, a fejemmel intek a nyitott ajtó irányába.
Jöhetnek.
A két legmegbízhatóbb biztonsági emberem lép be. Bakancsuk mélyen dübög a padlón - megmondtam nekik, hogy még csak rá se nézzenek a szőnyegemre úgy, hogy koszos cipő van rajtuk! - és a legkisebb hezitálás nélkül fogják le a fiút.
Aki azonnal pánikba esik.
Kapálózik.
Hát persze.
De hiába. Az asztal túlsó oldaláról két pár kéz szorítja és tartja viszonylag mozdulatlanul. Egy-egy a lábát markolja, térd fölött valamivel, míg a másik kettő a karjánál fogva szorítja, hogy ne tudjon csapkodni. Sajnos már most tudom, hogy kék-zöld nyoma marad az erős kezeknek, de ez olyan ár, amit hajlandó vagyok megfizetni.
Csak. Tartsák. Nyugton!
Mert egyetlen egyszer próbálkozhatok!


Amikor úgy érzem, eléggé felmelegedett a saját monogramommal ellátott pecsétgyűrű, kattan az öngyújtó.
Amikor úgy érzem, eléggé stabilan tartják az embereim, még én is ráfogok a fiú jobb combja belső oldalára.
Amikor úgy érzem, már nem tud hangosabban könyörögni, hogy ne tegyem, a puha, eddig oly' hibátlan bőrbe nyomom a gyűrűt.
Amikor úgy érzem, megteltem az égett bőr émelyítő, savas szagával, elhúzom a kezem.
Amikor úgy érzem, a fiú már nem tud fájdalmasabban, torzabb hangon üvölteni... még oldalra nyúlok és ráöntöm a maradék, egy ujjnyi konyakot. Az alkohol felerősíti, egyenesen pokolivá teszi fájdalmat, de cserébe garantálja a szép és tiszta, égési heget.
Amikor pedig beáll a csend, mert a fájdalomtól elájult, az embereim óvatosan eresztik hátra, hogy koppanás se hallatszon, ahogy a feje az asztallaphoz ér.

Ez a mostani egyszerre a legostobább hiba, amit elkövethettem és mégis a legnagyobb élvezet, amit eddig tőle kaptam.
Mert ez hozzám köti.
Hozzám köti!
A billoggal megjelölt tulajdonom.

Vissza az elejére Go down
 

Ház az erdő mélyén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: játékkal kapcsolatos :: Saját bejegyzéseid :: Naplók-