♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Vote_lcapLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Voting_barLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Vote_lcapLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Voting_barLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#51TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 1:53 pm




Mi értelme élni, ha néha nem kísértjük azt a bizonyos sorsot?
De végül a seggemre kerülök és már a sört kortyolva megszórom pár kérdéssel. Csak azért, hogy kiderüljön... visszajutottunk az elejére. Már megint alig beszél! Nem mintha nem tölteném én ki a csendet, ha arra kerül a sor. De azért nem rossz néha az ő hangját is hallani. Nem vagyok én akkora egoista barom, hogy csak a sajátom visszhangozzon állandóan!
- Szóval nem barátkozol... - ismétlem utána elgondolkodva, ahogy magam mellé teszem a sört és hátradőlök, a két kezemen támaszkodva.
- Miért mutattad meg a szupertitkos barlangod, ha nem barátkozol? - vetem oda, kíváncsian nézve rá, de folytatom is, alig hagyva neki másodperceket, hogy válaszoljon.
De hé, legalább olyan sebességgel sorolom egyik kérdést a másik után, hogyha akar, kibúvónak is tekintheti és nem kell válaszolnia.
- Na meg valamiért csak meséltél a szuper csajodról! Mellesleg, mi a helyzet azzal a birkózás, ketrecharc, akármi meccsekkel, amit művel, ha kevés vagy neki? Megleshetem egyszer? Vagy nincs semmi közöttetek de azért féltékeny lennél? Nem csapnám le a kezedről! Giuro sulla mia vita (Esküszöm az életemre)! - fejezem be egy vigyorral.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#52TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 2:26 pm

Rábóintok. Egyszerűen. Mert nem teszem amúgy.
Végtére is.... Mondhatjuk azt, hogy ez egy újabb nap. Egy különleges nap. Valamiért.
Talán mert épp ő jött szembe velem.
És erről az azt követő kérdései is eleget beszélnek.

Fejben elvigyorodom.
De csak fejben!

- Raina kinyírna, ha csak megtudná hogy beszéltem róla, és lehet Vincent is, ha azt, hogy elmondtam ezt az egészet. - most már élesben is. Mármint vigyorgom. Hogy miért?? Megvannak a kérdések, de válaszok hozzá nemigazán. Még nekem se. Így hiába vár tőlem megváltást... Vagy magyarázatot.
Én se tudom.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#53TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2023 7:44 am




Egy pillanatig sem tudom komolyan venni a szavait, amíg ő is vigyorog.
- A csajod miatt nem aggódok értek. Tudod kezelni, ha jól sejtem. Az a Vincent pedig fogalmam sincs, kicsoda, de megmondhatod neki, hogy tartom a szám és nem adom tovább. Nem úgy, mint te... - és ezzel nemcsak újra mosolyra húz a szám, de még szórakozottan oldalba is bököm.
- Tudom, hogy kell kussolni, ha komoly dolgokról van szó - teszem hozzá újabb kortyok kíséretében, már kevesebb lendülettel.
De legalább Rossi kap egy kis nyugalmat, amíg én kicsit elmerülök a saját gondolataimban. A leckékben, amiket kaptam, hogyan is kell kussolni. De aztán újra megszólalok. Gondolom a pokolba kíván, de így járt. Ha nem tetszik, próbáljon eltüntetni maga mellől.
- Mi is pontosan "az az egész" amúgy? A harc? Ennyi? - faggatom végül tovább, annak ellenére is, hogy nem sokkal ezelőtt piszkáltam azért, mert eljárt a szája a szerinte titkos dolgokról.
Sosem hallottam a nevet, sosem jártam ott, de ha esetleg van többi is... ha jó üzleteket lehet kötni és keresnének valakit segítségnek... infóban még nem roppan bele az ember. Általában.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#54TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2023 1:22 pm

Elmosolyodom. Csak úgy a saját, jól szórakozó kis éllel.
Mert jólszórakozom.
Aztán amikor belém üt, már egyenesen vigyorgok.
Nem tehetek róla, tényleg jól szórakozom!
Talán mégse votl hülye ötlet.

Aztán mikor befut azzal a következő kérdéssel, nekem is kell kis idő, hogy eldöntsem mennyire kockázatos ez. És Raina beszámolóiból sejtve NAGYON!
Bár soha nem láttam Vincent pofáját, de eleget tudok ahhoz hogy tudjam, vele nem jó packázni. Hamar eljár a keze, a fegyvere, és gyorsan tünteti el a zavaró tényezőket.
De ettől még....

Épp ezért izgalmas.

Hátra fordulok, én is egy sörért, kiveszem a pakkból, aztán lecsavarom a kupakot.
Ledobom a mélységbe.
Ééééééés..... megszívom az orromat.

- Illegális boksz. MMA. K1. Fogadások. Nagy tétben. - és ennyi. Egyelőre. Aztáááán... - Ha meg is próbálnánk bejutni.. - nézek csak most, és ekkor rá a távolból - kurva óvatosan kéne, mert ha elkapnak.. és rájönnek hogy nincs meghívónk, nembiztos hogy csak kipenderítenek.
És vigyorgok. Megint. Hogy miért?? Talán az adrenalin.
Tudom, anyám miatt nem kéne hogy ilyenekbe belemenjek, mivel ki gondoskodik majd róla ha engem egyszerűen scak lepuffantanak, de a sok pénz ígérete...
Llllllehet, hogy megéri a kockázatot.
Még talán félre is tehetnék neki, ha velem valami történne. Bármikor.
Talán nem kéne egyik napról a másikra élni.
Jó gondolatok.
És társaságban talán könnyebb.

Talán.

- Vincent nem tudhatja meg. - és Raina se. FŐLEG Ő! Mert akkor lehet vége szakad a mi kis izgalmas találkozásainknak. Haaa.. nem herélne ki helyette. Mert róla még azt is el tudom képzelni.
Néha.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#55TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2023 8:03 am




Teljes komolysággal hallgatom a szavait, miközben az előttünk... alattunk lévő semmi irányába bámulok. A tekintetem mozdulatlan marad akkor is, amikor elhangzik az első "ha", de az arcomra minden szóval szélesebb vigyor ül ki.
Ez most kurvára nem én voltam! Egy rohadt szóval sem utaltam arra, hogy belóghatnánk! Teljesen mértékben az ő ötlete... az ő kibaszott zseniális ötlete egy kis adrenalinbombához!
-...és én még a szíved féltettem a kocsiban, nehogy megálljon a ketyegésben a parától, amikor majdnem kiöntötted a sört! - nevetem el magam hitetlenkedve a saját faszságomon.
- Senkinek nem jár el a szám. Akkor sem, ha az illetőt nem Vincentnek hívják - teszek újabb kis ígéretet, majd egy pillanat múlva már viszem is tovább a dolgokat.
- Ma este ott kell... ott szeretnék lenni valakivel, amíg elalszik, de utána szabad vagyok. Addig összekaparok egy kis lóvét, amit megjátszhatsz helyettem - jegyzem meg, biztos, ami biztos alapon.
A mai este is pont olyan jó erre, mint bármelyik másik. Ha van showműsor. Ha nem, akkor majd következőleg. A kezébe adok mindent, a saját társaságom is beleértve. Annak ellenére is vagy éppen pont azért, mert pár órája ismerem.
Még egy plusz löket, hogy felpörgessen.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#56TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2023 3:12 pm


Elhúzódik a mosolyom.
Még magam is el... el KÉNE gondolkozzak azon, hogy ez mennyire is jó ötlet.
De ha gondolkoznék, lefogadom, az inamba szállna a bátorságom. No meg találnék, vagy ezernyi jó indokot miért ne tegyem, és a többség.... na igen, tökéletesen megállná a helyét.
De ettől még...

Így az.. amikor az egész.. "elméletből" ma esti akcióvá válik a dolog, a következő pillanatban mégis meghökkent.
Talán a saját 'halandóságomon' akadok fenn, talán azon, hogy ez az egész mennyiféleképpen is rosszul elsülhet, mégi túlságosan vonzz... a könnyebb élet ígérete.
Vagy egyszerűen csak az 'életé'... Az IGAZI.... életé....
Még ha Raina mindig is azt mondja inkább adjam be a karra a jelentkezésemet...
Ezt a részét még nemdöntöttem el.
De aztán tovább....

- Akkor ezért nem mozdultál rá arra a kis szőkére?? - jön aztán a semmiből. Mert megkérdezem. - Benn. Abban az ütömvágom cuccban. Úgy lógott a nyála utánad, hogy idáig éreztem. - persze nem nevetek. Nincs mit nevetni ezen. Ismerem a dolgot. Amikor valaki a bőröd alá nyúl, de keményen, és azt is, mikor van itt a "NEM!" ideje.
Mert van ami után felesleges futni.
Időpocsékolás.

- ... vagy azt ne mondd hogy gyereked van... - a másik verzió. Ami őszintén.. meglepne, de ettől még nem lehetetlen opció. Messze nem lehetetlen.
Csak ez nem indokolná az előbbieket.

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#57TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 25, 2023 8:32 am




- Bebaszna - nevetem el magam. - Nem, nincs gyerekem. Annál több eszem van, még ha nem is mindig látszik - teszem hozzá, de eddig tart a rohadt nagy hang és a vele járó magabiztosság.
- Áh, nem akartam kockáztatni az ingyen alkalmakat egy gyors menetért - vonok vállat teljesen lazán, ahogy nagyon kortyolok a sörből és már kutatok is a zsebemben megbújó doboz cigiért.
Tudom, tudom, kurva büdös, scuza (bocs) Rossi.
Ezúttal meg sem kínálom, nem azért, mert bunkó vagyok, hanem mert tudom, hogy felesleges. Amúgy is csak pótcselekvésnek kell. Húzom az időt, mielőtt kivételesen átrágnám magamban... igen, képes vagyok rá... a saját gondolataim és nem csak hagynám, hogy bárkiféle gát nélkül kibukjanak.
- ...de talán azért is, mert kezdem túlzottan megkedvelni a kisherceget - az első szavak kíséreteként eresztek ki egy nagy adag füstöt és azonnal folytatom is.
- Nem mintha attól ne csábulnék el néhanapján. Tudod, hogy megy ez, nem? Mindig akad valaki, akitől könnyű megőrülni - most már úgy jártatom a szám, mintha semmiség lenne. Mert az. Semmiség. Azzal együtt is, hogy talán érzek valamit a szépfiú iránt és már nem csak egy kihívás vagy egy projekt, hogy megtanítsam, mit szeret és nem szeret.
De nem akarom... Nem voglio rovinare...quell'innocente anima... (Nem akarom megrontani... azt az ártatlan lelkét.)


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#58TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 09, 2023 11:52 pm

Szélesre húz a vigyorom. De egyszerűen csak megrántom a vállam, mert igazából felőőőlem...  én se az a típus vagyok aki ilyesmiben játszik.
Ám amikor komolyabban is belekezd.. Ooookéééé... nem a kihallgatóban vagy, hé, ember! Ez most csak egyszerű jelenlét! Így hagyom is a fenébe, beletekintve inkább a hosszú messzeségbe, amikor magyarázni kezd.
Végülis... simán ez a nyugalom tengere, kinek kell pszichológusi szék!

De amikor mégis kitüremkedik valami, nekem leesik az állam.
Oh.

- Oh. - esik ki hangosan is. Meglepődöm. Aztán kérdezek. - De ugye semmi... pedofil balhé?? - elhúzódom. Azért részben. De csak ösztönös, meg aztán... kivárom a válaszokat. Simán lehet hogy ekkora nagy batár lófaszra tettem, és az is, hogy az emberismeretem megviccelt. Vagy csak a társaság utáni vágy. Vagy akármi. De ettől még, akármekkora nagy brahi, vagy jó fej, gyerekmolesztálókkal nem kezdek.
Szóval fontos, lényegi kérdés.

A másik hogy ha az, hogy mászom majd ki belőle!

Megoldjuk.

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#59TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 11, 2023 10:40 am




Lehet... de tényleg csak lehet, hogy rohadtul nincs tervem arra, mit kezdjek a kialakult helyzettel. Na nem itt és most a cigivel meg sörrel. Azokkal tökéletesem tudom, hogy mit csináljak. Az nem volt az elképzelés része, hogy az egész cucc a kishercegekkel több lesz nekem, mint szórakozás. Több, mint élvezetes tanítás.
Még kimondani is elég elbaszott érzés, mivé alakult az egész, de gond nélkül gurítom tovább. Lehet, hogy nincs minden veszve. Talán amúgy is csak sajnálom a szépfiút, amiért ilyen hirtelen elbaszódott az a végletekig védett kis élete.
- Pedofil balhé? - kérdezek vissza egész hirtelen. - Az számít, hogy tizennégy voltam, amikor majdnem megvolt a dögös, vörös hajú tanárnőm? - olyan széles vigyorra húz a szám, hogy már fáj, de aztán újabb slukkot szívok a cigiből és komolyan is válaszolok.
- Nem kell beszarni, Rossi! Fiatalabb a szépfiú pár évvel... - hallgatok el egy alig észrevehető másodpercre.
Bassza meg, mennyivel is fiatalabb pontosan?! Lizzievel jár egy osztályba, de ez kurvára nem jelent semmit. A húgom nem éppen ott van, ahol kor szerint lennie kellene.
- ...de nem egy tíz éves gyerek vagy ilyesmi - szögezem le és ezúttal mást sem vizsgál a tekintetem, csak őt.
Oké vagy sem?


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#60TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 23, 2023 1:25 am

Vállat rántok.

- Nemtudom... - nem értek hozzá. Ez tény, de ettől még... - A majdnem még nem büntetendő.. - és ez is, de azért belefér, hogy egy ingatag, de széles vigyorkezdemény kitüremkedik az arcomon.
Persze lehetne ezt elviccelni is. De ettől még.... amikor korrigál, azt kell mondjam, nyugodtság költözik a kérdés helyébe.

- Oké... - szabadkozom. Szépfiú.... Oké... felőlem... - Ne nézz így rám, csak biztosra megyek! - vigyorgom el, és inkább, helyette, fordulok, hátra-vissza a sörömért, és inkább annak a nyakát kapom el, és mielőtt még mondani kéne valamit, beleiszom.
Bele a messzeségbe.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#61TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 02, 2023 10:17 am




Zsigerből jön a sztori Miss Hernández... vagy Fernández... vagy faszom tudja már, hogy hívták tanárnőről - csak a vörös hajára, meg a melleire emlékszem. Nem mondom, hogy az volt az első, amit megfogtam, de az első, amit nem fért el kényelmesen a tenyeremben!
- Akkor teljesen ártatlan vagyok - vágom rá válaszul arra a nem túl magabiztos vigyorára.
Oké a kijelentés kiált valamiféle pontosításért, mert kurva nagy hazugság, hogy ártatlan lennék. De a kisherceggel egész biztos vagyok, hogy nem szegek törvényt.
Mindenesetre azért elmagyarázom én a tényleges helyzetet.
Na jó, fogjuk rá. Amire kíváncsi volt, arra megkapja a választ. A papírjai szerint nem egy gyerekről van szó és maximum abban vagyok hibás, hogy miattam kopik ki a szépfiú tenyere.
Én meg már a gondolatra is elvigyorodok. Fejben.
De a tekintetem pislantás nélkül Rossin tartom. Látni akarom, hogy ezzel így rendben van-e vagy ha nem, akkor mi a frász. Csak azután szívok újra az ujjaim között már félig leégett szálba, amikor újabb szavak törnek ki belőle.
Szóval oké.
- Ha már itt tartunk, te miben vagy bűnös? - kérdezek rá mindenféle szívbaj nélkül, ahogy még egy utolsó slukkot szívok a ma-már-sokadik szálból és elnyomom magam mellett a kövön.
- Merthogy nem vagy olyan elveszett szent, mint elsőre tűnsz, az biztos - teszem hozzá, és bár nem őt vizsgálom, hanem a csikket pöckölöm le az alattunk húzódó mélybe, még figyelek.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#62TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 05, 2023 4:46 pm


A feldobott kérdés váratlanul ér. Teljesen váratlanul. Még abban se vagyok biztos hogy akarok beszélni róla, abba meg tisztán nem, hogy neki kéne. Vagy egyáltalán bárkinek. Még nekem is új a helyzet, és ha csak egy kicsit is belegondolok, több, mint rohadtul veszélyes, van amikor teljesen kiráz tőle a hideg, van amikor meg... tök természetes.
Tanácstalan vagyok.

Még mindig a messzeséget bámulom, pedig tudom hogy engem vár. Lefogadom hogy rám vár, de inkább mégegyet iszom a sörből, és nemvéletlenül hezitálok, aztán mégis megadom magam.
Félig.
Add ki minden titkod egy idegennek, nem!?
(Ezt mondja az összes film.)

- Kibuksz ha azt mondom tegnap kinyírtam valakit? - mint egy egyszerű, szombat délután. Beszélgetés a desszert mellett. Előtt. Valamelyik... - Pontosabban két valakit. És még nem tudom hogyan érint. - fordulok vissza a messzeségre, de a fele, hazugság. Tudom hogyan érint. Igazából sehogy. A nagyobb baj maga a tény, hogy jönnek e majd értem a jardról.
Vagyishogy... igazából anyámmal mi lesz.

De lekötelezettje lenni Fuentesnek sem maga egy életbiztosítás.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#63TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2023 10:16 am




Üzletelek nem túl tisztességes emberekkel és a megfelelő összegekért a legkisebb megbánás nélkül segítek bűnözőknek. Volt a kocsimban csomag, aminek a tartalmáról szart sem akartam tudni és amíg intézték a tisztíttatást, nem érdekelt, mi hagyott foltot. ...és fuvaroztam már olyan alakokat, akiknél leszartam a tényt, mi minden tapadt a kezükhöz.
Próbálom tartani a szám, nem visszapofázni és amint megkapom a pénzem, elhúzni a belem.
De nem barátkozok velük.
Soha.
- Mi a fasz, Rossi?! - csúszik ki, csendesen elkattogott másodpercek múlva, amitől még elbaszottabbnak hangzik a helyzet.
És az egészen nem segít, hogy mozdulok. Egyszerre elhúzódva tőle, mégis felé fordulva. Távolabb kerülök, ahogy behúzom a semmibe lógatott lábaim és a hátam az oldalsó sziklafalnak döntöm. A karom kényelmesen pihen az egyik felhúzott térdemen. De közben mégis teljes testtel az irányába nézek.
Nála kés van. Borotva. Minimum annyi.
Nekem csak a puszta kezem. Meg annak ügyében a sör. Az üveg az üveg, ha ütni kell.
- Két valakit kinyírtál... És nem tudod, hogy feláll tőle vagy elhányod magad? Nem akarod kicsit jobban kifejteni? - a hangom inkább értetlen és kíváncsi, mintsem hisztériás, mint valami hülye picsának.
De tény, hogy nem vagyok nyugodt. Már csak azért sem, mert ott vagyunk, ahol. És egy kurva szóval sem tette hozzá, nem tervezi záros határidőn belül megismételni, hogy kiderítse, mit is érez.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#64TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2023 4:12 pm


- Nyugi. Téged nem foglak kinyírni. - nem szorítom a sört, csak hasonlóképpen csendesen, csak úgy a szokásosan érzéssel fogom a nyakát az ujjaim között. Mégis milyen reakcióra számítottam?? Igazából nemszámítottam semmire. Nem voltak előítéleteim.

- Igazából őket se akartam. - fordulok vissza a mélységre. - Ők támadtak rám. Azt se tudom kik voltak, és igazából azt se hogy épp mit csinálok. Csak épp.. - rántok öntudatlanul vállat, de még mindig nem tudom ez helyes e vagy sem. - megvédtem magam. - és ezek tények. Mindig a tények számítanak nem?? Abban a káoszban... Megijesztettek. Igen, ez lehet az egyetlen magyarázat. Túl... mélyen akartak betörni a személyes terembe. És ezt nemszeretem. Nagyon nem.  


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#65TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 9:50 am




Végül is, nem volt köteles elmondani. Hacsak nem arra izgul, hogy akit ki akar nyírni, tudja előre minden lépését és be legyen szarva tőle, akkor... még hihetek is a szavainak. Ettől függetlenül a tekintetem rajta tartom, minden mozdulatát próbálom követni... ami nem sok.
Jó. Helyes.
Valahol viszont az egész mellé kurva para, hogy szeme sem rebben és teljes nyugalommal adja elő a sztorit. Önvédelem, mi? Pont úgy, ahogy én is teljesen ártatlan vagyok?
Mégis, arra húz az agyam, hogy higgyek neki. Talán pont azért, mert ennyire elcsépelt és szinte már nevetségesen átlátszó indok az önvédelem. Híresen idiótának kéne lennie, hogy ezzel álljon elő.
Kivéve, ha tényleg ez történt.
Beletelik pár másodpercbe, amíg hallgatok és a gondolataim pörgetem, de amikor megszólalok, az a lehető legtermészetesebben jön.
- Amikor valaki más kérdezi meg a jövőben, miben vagy bűnös... mi lenne, ha inkább azt hazudnád, elloptál egy doboz cigit vagy fogadásból egy járőrkocsi ajtajára hugyoztál? - és végszóra, még ha a vigyor el is marad, amolyan haverian megbököm párszor a lábát a cipőm orrával.
- Hihetetlen vagy... - rázom meg a fejem, majd hátradöntöm a sziklának. Nem kényelmes, de faszom bele. A lényeg, hogy nem lesem, készen arra, hogyha mozdulna, azonnal tudjak reagálni.
- Vabbè. Add elő a véres részleteket - kezdek bele, de aztán pontosítok. Annyira azért nem akarok ebbe belefolyni.
- Hogy a picsába sikerült két embert leszedned? Értem én, hogy adrenalin meg tököm tudja, de akkor is... Mármint ne vedd rossz néven, Rossi, de nem tűnsz valami nagy bajnoknak.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#66TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 2:06 pm


- Nem szoktam hazudni... - iszok bele a sörbe. Végül. - Legalábbis eddig. - fél igazság. Az még elfogadható számba megy, nem? Na meg eddig senki nem kérdezte, és nem is hiszem... hogy valaha is bárkivel eljutok eddig. Bárki mással...

Aztán amikor úgy tűnik a hangulat csendesedik, vagycsak az újabb szavai kimozdítanak, akkor fordulok csak újra felé.
Csakis egy percre, és csakis fejjel. Nem akarom megijeszteni.

Aztán amikor már a következőt sóhajtom, újra a mélységnek teszem, hogyisvolt??

- Tegnap késő délután beültem egy bárba... Kora este. Kinn a Locos mellett, csak legurítani egy pohár bort, úgy a fárasztó nap után, amikor megjelent Fuentes, és az egész a feje tetejére állt.
Tudod ki Fuentes, ugye?
- fordulok most újra rá. Tudja? Nemtudja?? Elég nagy a híre, de betéve tudom az olasz bandát, - apám már kiskoromban a fejembe verte, csakhogy tudjam, kinek is ne mondjak soha ellent - de a mexikói kartell feje nem tudom mennyire ismert általános körben. Nekem, volt már szerencsém hozzá. A híréhez legalábbis.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#67TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 3:16 pm




Nem áll össze a fejemben a kép. Gondoskodó kisfiú, aki sosem hazudik és a fickó, aki kinyírt két embert és fogalma sincs, hogy érez. Hacsak nem rácsok mögül szökött bolond, ki tudja, hány tucat hanggal a fejében... ez nekem nem kerek.
De tegyük fel, hogy normális vagy csak annyira hülye, mint bármelyikünk. Tegyük fel, hogy nem akar kibelezni a csillogó kis borotvájával. Tegyük fel, hogy azért a lassú mozdulatok, mert nem akarja elbaszni a haverkodásunk azzal, hogy rám hozza a frászt és véletlen fejbecsapom egy üveggel.
Legyen. Eddig tetszik.
Az meg főleg, hogy készségesen mesébe kezd. Már éppen közbepofáznék, hogy akkor áll a feje tetejére a világ, amikor nem csak egy pohár bort iszik az ember, de megakasztom magam.
- Valaki, akinek nem szabad belemásznom az üzleteibe - jegyzek meg ennyit. A lényeg benne van, vagy nem? Tudom, kiktől kell távol maradni.
Ha egy fejesről nagy az üzletfeleim szája, akkor az veszélytelen. Ha csak csendesen megemlítik a nevét, de amúgy kussolnak róla... na attól kell tartanom a kétmillió lépés távolságot.
- Azt tudom, hogy eszemben sincs... - egy pillanatra elhallgatok. Ilyen is szökőévente egyszer van, de most szeretnék óvatosan fogalmazni. - ...családi játékokba ütni az olasz orrom.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#68TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 5:17 pm

Bólintok. Egyszerűen. Mert ez már elég.
Ahhoz hogy folytassam.

- Fuentes sétált be, a kis sleppjével, elég messze, de azért felismertem. - bassza meg de szükségem lenne most egy cigire... Ezért keresek. Nálam van?? Nála?? A fasz tudja. Régen volt. - Nem is igazán hatott meg, elég messze volt, csendes is, én meg jól tudom meghúzni a bőröm a hátsó részlegen, amikor beindult.. valamiféle támadás. - igen. Erre fogadok rá is biccentek, de kiesik most ez az állomás.

- Tippre ő volt a célpont, de az egész bár felbolydult. - ja. - Mindenki menekült, én viszont.. - megrántom a vállam. Most másodszor. - Csak felkaptam a poharam, nem akartam kiönteni azt a jó bort. - hülye reakció? Lehet. De természetes. Nekem az, nem szeretem.. ha bárki megakadályozza a meló utáni ücsörgésemet.

- Aztán az egyik megpróbált nekemesni. - egy végtelen sóhajjal engedem el, most hogy a cigaretta hiánya az ami a kétségbeejt, vagy valami egészen más lenne az, nem szándékos. Ettől még minden így történt.
Az utolsó betűig!


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#69TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 7:12 pm




Nem mondanám, hogy elfogytak a szavaim, de kussolok és ez a lényeg. Összeszorítom a szám és megcélzom a büdös nagy csendet, amit tartanom kellene, amíg mesél.
De most komolyan, hogy is kellene némának maradnom, amikor azt mondja, a káosz közepén ő a piáját féltette?! Persze, hogy először nem szökik ki több egy elfojtott horkantásnál. Utána már kiengedem a pillanatnyi nevetést.
Nem magyarázom meg, de a szemeimből kiolvasni, hogy a jó... nekem tetsző értelemben ugyan, de teljesen bolondnak tartom. Végül még a fejem is megrázom és csak utána tűnik el a vigyor meg a jókedv az arcomról.
Az, ahogy folytatja, már nem vicces.
- ...te pedig csak védted magad. Meg a pohár borod - segítek rá kicsit a történetre, miközben magamban azon fohászkodok, hogy legyen annyi eszem és soha ne próbáljak az itala meg közé állni.
- Hé, nem nálam van a mérged - jegyzem meg végül a nagy kutatás és a sóhaj után, ahogy felé nyújtom a saját cigim. Oké, oké, bűzlik és undorító. De fogalmam sincs, hova kavarta az övét és nincs kedvem kockáztatni, hogy elpattan nála valami.
Még ha nem is komolyan hiszem, hogy ez történne.
Nem teljesen komolyan.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#70TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2023 12:49 pm

Megint bólintok. Mert nem éreztem magam veszélyben. Egészen addig a pontig.

- Fegyverek nem voltak. - mert nemvoltak. - Csak kések. Azt gondoltam elintézik egymásközt és vége. - azthiszem. De aztán valahogy nagyon nem így történt.

Hogy maga a cigaretta hajt, vagy valami más, nem határozom meg. Ettől még látom én hogy felém nyújtja az övét, viszont az a szar nem kell.
De meglátom végül OTT!
Ott ahol átmásztunk, ide ki, a földön, a kő mellett, ezért feltápászkodom, ahogy tudok átmászom rajta, félig, csak egyetlen ponton borulok kis híján a mélységnek, de mit tesz a rutin.
Vissza a korábbi helyemre már sokkal megkönnyebbültebben ereszkedem vissza, a lábaim megint a mélység foglyai, és kihúzok a dobozból egyetlen normális szálat.
Persze gyújtóm sincs.
Szóval azt viszont elfogadok ha kapok.

- Igazából... ösztönös volt... - akad be egy rövid szünet. - Nem terveztem. Ha lehet, ott se vagyok. - bár ne is lettem volna ott.

- A nagyobb gond, hogy Fuentesnek feltűnt a jelenet, és bár azt mondta fedez, azt akarja keressem fel. - na és MOST... kell igazán az a cigaretta!
Amikor kiderülnek a részletek.
Mert nem is a vér kicsordulása a valós kockázat...
Hanem inkább az elkövetkező életem.

Melyik a kisebbik rossz?


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#71TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2023 1:51 pm




Nemcsak a pia, de a cigije és közé sem akarok állni, a sajátomnál jobbat viszont nem találhat. Mégsem kell neki. Némán vállat vonok és újra elhelyezkedek a sziklafalnál, egyre kényelmesebben. Mintha nem is lett volna szó itt gyilkosságról, csak egy átlagos estéjét mesélné.
Tüzet meg adjak, mi? Az már jó?
Vigyorogva forgatom meg a szemem, de előhalászva a zippót a zsebemből, felé nyújtom. Nem fogom csúsztatni és nem fogom dobni. Ahhoz túlzottan féltem. El kell vennie, ha tüzet akar.
Ha pedig nem adja vissza, kiherélem.
Vagyis... lehet, hogy nem.
Talán jobb, ha nem.
- Szóval kicsináltad a Capo két emberét. Ösztönből. Önvédelemből. És most tartozol neki - újabb következtetés, csendes megjegyzés.
Csendes! Tessék értékelni!
- ...és mennyire vagy idióta? Felkeresed vagy elkerülöd?
Egyik sem egy életbiztosítás. De szabadon beledögleni a saját döntésedbe kicsit jobb, mint parancsra ugató kutyaként kilapulni egy véletlen, rajtad háromszor átguruló kocsikerék alatt.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#72TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2023 2:47 pm

Megrázom a fejem. De csak miután a füst felcsordul végre a számból, és a kölcsönbe kapott gyújtót visszanyújtom.
Nem úgy volt az....

- Nem. - fújom ki a füstöt. - Azok barnák voltak. Vörösebbek mint ők. Az ellenség... - és fújok mégegyszer. Végülis... nem is oylan rossz forgatókönyv. Vághattam volna Fuentes emberét is és akkor maga biztos a halál. Szóval nézzük a jó oldalát. A jobb... oldalát.
Ha van ennek olyan.

- Igazából csak ajánlatot tett... Azthiszem.. - fordulok vissza a messzeségnek, miközben megvakarom a homlokom. Nézhetjük így is. A másik jogos kérdés, mi lesz ha ezt az "ajánlatot" egyszerűen visszautasítod.
Mert dőltek már bele életek ilyenbe is.
Ha csak a mieinket nézzük.

- Szerinted az elkerülés meddig működik?? - fordulok aztán vissza felé. Újra. Már valamiféle mosollyal az arcomon, 'ez most komoly??' ábrázattal.

- Vagy lehet hogy hagyja a faszba, csak aztán rám küldi a rendőrséget. - ez is egy lehetőség. Vissza a mélységre.
Most jobb?? Hogy ezt az egészet kiadtam, most jobb lenne??
Nem határozottan.
De ettől még.. lehet, hogy valamivel könnyebb.
Vagy egyszerűen csak egyszerűbb, beszélni erről az egészről.

Van kivel.

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#73TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2023 3:33 pm




Szóval az... ellenség... oké. Akkor ezért sétálhatott el egyáltalán egy családi balhéból.
- Akkor gratulálok, lenyűgöztél egy Capot! ...vagy akármi is itt a megnevezés  - a vigyorom nem őszinte, de az egész helyzet elbaszott ahhoz, hogy túl komolyan lehessen venni. Vagy legalábbis nekem nem sikerül.
De legalább egyre inkább rátalálok a hangomra. Most már könnyű, hogy nem tartok attól, engem is felvág.
- Addig működik hosszútávon az elkerülés, amíg elválaszt tőle pár csillagrendszer. Galaxis. Vagy tököm tudja, micsoda. - vágom rá reflexből. Mellé pedig el kell ismernem, hogy egész jó látni a mosolyát. Vagyis a felismerés jó, hogy nem ráz ki tőle a hideg. Nem úgy, mintha tényleg valami gyilkossal ücsörögnék itt.
Akármiről is beszélünk éppen, pont olyan érzés, mint mikor szóra bírtam. Most mosolyra. Még ha nem is jókedvűre.
- Kétlem, hogy megéri neki a zsarukat belekeverni. Elintéztet mással - újabb vigyor. Csak szórakozva. De aztán komolyabbra veszem.
- Jó nagy szarba keverted magad, Rossi. Elismerésem - bólintok aprót és már folytatom is.
- ...hacsak nem fontolod meg komolyan... hogy a helyi család megoldja a pénzügyi gondjaid...?
Mert fizetnének neki. Ez nem kérdés. Nem lenne gondja az anyja gyógyszereire, ápolására meg semmi hasonlóra. Ha pedig egy kicsit engedek a saját szabályaimból... nekem sem kellene IQ-bajnok bűnözőkkel üzletelnem. Lehetnék Rossi sofőrje. Kibaszott zakóban és öltönyben.
Meg egy frászt! ...?


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#74TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 13, 2023 2:57 pm


- Jogos. - jutok végül a következtetésre, de ha nem golyóval jön, nincs mitől félnem. Egész addig amíg nem lesznek túl sokan. Vagy nem anyám a tét. Akkor megvehet kilóra. Akár az életemet is.
De az aztán befutó elismerésre valahogy nálam is megold a cérna.

- Azt mondod?? - már szinte mosolygok. Rég tettem utoljára. Most sincs miért, de az egész... valóban elbaszott volta, itt kinn, szabadon a mélység fölött, baromira egyszerűvé tesz mindent.
Mintha minden ilyen egyszerű is lenne.
És most tetszik ez az életérzés.

- Lehet az a mieinknek nem teszene. - és lehet. - Ha már onnan már visszakoztam, pedig mindent megtettek. - pl. ők tartottak a keresztvíz alá. Jelképesen. Ez azt jelenti hogy tartozom nekik. Apám hiába ellenkezett, már kisfiúként, azért csak a nyakamba rakták ezt az életre szóló terhet. Apám mondta így mindíg.. De azóta nem jelentkeztek.

Mi lesz ha majd egyszer megteszik!!?

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#75TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 14, 2023 7:48 am




El kell ismernem, tényleg le vagyok nyűgözve. A szerencsétlen ragazzo (srác), akiből a szavakat úgy kell kihúzni és most gyilkosságról beszélünk meg a családról.
- Most nem azért, Rossi, de szerinted megérsz te nekünk egy kibaszott háborút? - vágom hozzá az elsőt, ami eszembe jut, de amint kimondom, eszembe jut még valami. Az apró részlet, amit kurvára nem értettem akkor és ott. Pontosabban leszartam.
- Ezért kezdted a szövegelést azzal, hogy ki az apád? Mert otthon nagy ember? - valahol idegesít, hogy hiába ketten vagyunk, mégsem mondom ki nyíltani, miről beszélünk. De így jön a számra. Az ember nem hangoztatja úgy az ilyesmit, mint pletykás vénasszony a környék híreit.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Derek Osbourne
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
» Derek Moretti
» Perkins & Derek - Per la cronaca, mi sento una merda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-