♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_rcap 
Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_rcap 
Derek Moretti
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_rcap 
Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#1TémanyitásTárgy: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 1:15 pm


Köszönés helyett csak egy elharapott morranást ejtek meg a telefonba és kinyomva a hívást, már vágom is a készüléket az anyósülésre. Egyik kezem még a mozdulatot fejezi be, de a kerekek már felcsikordulnak, ahogy a gázra lépek. Próbálok nem őrült barom módjára vezetni és csak három embert küldök el a halál faszára, mire fél óra elteltével bekanyarodok abba a bizonyos utcába, a szalonhoz.
Az időt nézve, ma sem döntöttem rekordot, az egyszer fix.
De legalább anélkül érkeztem meg, hogy a túlbuzgó pandúrok bármelyike kérdezz-feleleket akart volna játszani velem. Öröm, boldogság és szóljanak azok a fura, torzszülött trombiták!
Utóbbi helyett a valóságban persze inkább a dudának csapom a könyököm és már majdnem nyúlna a kezem a hátsó ülésen pihenő, valószínűleg már húgymeleg sör után, amikor észbekapok.
Talán ezt később kellene.
Végül egy szál cigi lesz az egészből, meg lassú dobolás a kormányon, amit az ujjaimon lévő gyűrűk halk hangja kísér. Úgy érzem, elvesztegetem az időt, amit a puccos környék vizsgálásával is tölthetnék. Nem mintha az agyam ne tudná pontosan, hogy így is felesleges köröket futottam csak, semmi több.
Mégis felsóhajtok, szinte megkönnyebbülésemben, amikor megjelenik. Végigfut a szerelésén és úgy eleve rajta a tekintetem, megszokásból, aztán oldalra dőlve lököm ki neki az ajtót.
- Dr. Vérszag... Valójában Theodore Versaw. Őt fogjuk meglátogatni. Én majd a kocsiból nézem végig a műsort. Akkor is, ha mégis levetkőznél neki - vigyorgok oldalra, bár ebben most nincs benne a szemem, csak ösztönből hozom a szokásos stílust, mielőtt indítanék.
- Cigit? - rántom elő a sosem volt úriember énem, ahogy a saját szálam felé nyújtom. Oké, van nálam másik, de ezt egyszerűbb volt csatolni a szavakhoz.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#2TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2023 11:22 am


Derek& Gloria



-Kinyomott baszki! *Morgom rögtön azután, hogy nyilvánvalóvá vált, Derek csak úgy köszönés és mindenféle egyeztetés iktatása nélkül kilépett az éterből. Feltételezem a háttérből felbrummogó, vagy inkább hörgő hangból, hogy elindult a szalon felé, és olybá veszem, hogy akkor most értem jön. Innom kell. Szerencse, hogy ma nem hoztam magammal Diablo-t így nem kell gondoskodnom arról, hogy míg vissza nem jövök, biztonságban legyen és nem kell magammal vinnem sem. Ki tudja mit kapna el Derek kocsijának a hátsó ülésén, még a hordozójában is. Mondjuk lehet, hogy egeret tudna fogni.
Lehajtok egy fél pohárkával a rumomból és várom az érkezését, amit hamarosan nagy dudaszó jelez. A vendégemet aki jött volna hozzám, átraktam estére, késő estére, neki is jobb volt, én meg bevállaltam így egy plusz munkát alvás helyett. De benji megéri, főleg ha meg is tudok róla valamit. Kilibbenek hát a szalonból, rendesen be is zárom, a rolók leengedve mindenhol és a táblát is kitettem, hogy „majd jövök”. A nagy táskámat lóbálva a karomon tipegek Derek szemeinek kereszttüzében a kocsihoz, majd beülök mikor nyílik az ajtó. A füstszag azonnal mellbe vág és az orromba kúszik, már ettől zaklatott leszek és keresem az ablak tekerőjét, gombját, bármit amitől friss levegőt kaphatok.*
-Vetkőzik a halál. Te csak erre tudsz gondolni női, finom fegyveren? *Én is emllőzöm a köszönést, elvégre már letárgyaltuk korábban a telefonban, vagy akkor sem. Az ügyvédnek már a neve sem hangzik jól, valószínűleg egy skatulyából kihúzott, nyalt hajú, karótnyelt pasi, aki mindent lefertőtlenít mielőtt hozzányúlna. A kérdésre és kínálásra úgy nézek rá, mint aki hullát lát. Lehet az lesz belőle, ha tovább füstöl itt nekem.*
-Úgy nézek ki mint aki azt a nyamvadt bűzrudat szipákolja? *Nagy hanggal hörrenek fel és látványosan elhessegetem a füstöt az orrom elől. *
-Induljunk inkább, nagyobb lesz a menetszél. A passzív dohányzás egészségtelenebb, tudtál róla?






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#3TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeKedd Aug. 29, 2023 8:29 am




Szórakozottan figyelem, ahogy az ablak nyitjára próbál rájönni. A utóbbi napjaim apró örömeinek egyike.
- Vidd onnan a kezed - szólok rá, miután meguntam a műsort és áthajolok előtte, majd az öklöm oldalával rácsapok az ablak bal alsó sarkára. Egyszer és még egyszer és rohadjon meg, mert kurvára nem akar elsőre mozdulni.
Majd lényegében visszaesik a sínben az ablaküveg, legalább a feléig. Nem mondom, hogy elégedetten nézek Gloriára, de a néma kérdést ki lehet olvasni a szemeimből: elég így? Ha nem, nos... most már fel tudja találni magát, látta a szupertitkos módszert. A felfelé is hasonló, csak ott két tényérrel kell elkezdeni felfelé húzni.
Ha meg majd ennyire sem fog szorulni, akkor gondolkozok azon, hogy milyen... nem-finom-női-fegyverekkel oldom meg. Lehetőleg a teljes cserét.
- Ez az anyám módszere, ezt ismerem. Meg a húgomé is ez lenne, ha nem lógatnám fel érte - magyarázom, mintha az egész a világ legtermészetesebb módja lenne.
De hát az is! Nekem mindenképp és míg mások elképzelni is képtelenek a saját anyjukat, ahogy valakinek levetkőzik, én már alig tíz évesen, nem sokat értve az egészből, láttam párszor az ügyfeleivel.
Mások erre azt mondanák, hogy szar anyánk van, amiért mindezt hagyta, de engem különösebben nem érdekel. Bármikor, amikor felbaszott, pár év múlva, cigire gyújtottam, mert az akkori nagyok szerint az segít... fogalmam sincs, hogy igazuk van-e, de a mozdulat jó érzés. Nem hiába nyújtom most is az anyósülés felé a szálat. Lazítson.
Próbáljon meg.
Én is ezzel baszakodok a rekordmennyiségű dobozzal, amit már kiürítettem.
- Úgy nézel ki, mint aki a cigit szipkával hajlandó csak megfogni és elszívni - jegyzem meg, de nem erőltetem és főleg próbálok nem paraszt lenni, szóval a másik irányba fújom ki a következő adag füstöt.
Miért érzem úgy, hogy mi ettől még nem leszünk jóban? Hogy valójában soha nem leszünk jóban?
- ...csak arról tudok, hogy Benji szereti a füstöt rajtam. Meg, hogy egyszer a fejébe vette, hogy kipróbálja. Képzelheted, mi sült ki belőle - a szemem le sem veszem az útról és a kormányt egy hangyafasznyival erősebben szorítom, mint kellene. De a lábam a gázon, haladunk előre és szám sarkában még mosoly is bujkál.
Bassza meg az egész minden! Főleg én, amiért nem maradtam a kisherceggel és vigyáztam rá jobban?!


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#4TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeCsüt. Aug. 31, 2023 10:42 am


Derek& Gloria



*Hiába próbálom lehúzni az ablakot, nem megy, bár a nyitja meglenne, de nem működik. Mikor Derek megelégeli a sikertelen próbálkozásaimat és rám szól, érdeklődve, szemöldök felhúzva figyelem a mágiát. Az ajtóra való ököllel csapkodásra összerezzenek minden egyes alkalommal és még a szemeimmel is pislogok, mint akit éppen szemen akarnak lőni valamivel. *
-Akárcsak az enyém. Nálam az ajtó mondta be az unalmast. Miért mindig a jobb oldalon? *Érdekes, pedig pont azt nem használom, de lehet azért ragad be. Dereknek is csak a feléig zuhan le az ablak, de még mindig jobb, mint zárva. *
-Talán elég lesz. *Jegyzem meg szúrós tekintettel felé fordulva és fixírozom a bűzrudat, meg őt, de persze a pasiknak nem elég az ilyen biluxolós jelzés, nekik konkrétan szóban kell mondani ha a nő akar valamit. Kétlem, hogy eldobná a cigijét, mellesleg ne itt szemeteljen nekem a szalon előtt. Nagy sóhajjal döntök úgy, hogy elviselem, csak induljunk már. *
-Ahhh! ….Ááááá! Sajnálom. *Felsejlik a lényeg, hogy mire is gondolt, majd el is szégyellem magam. Nem tudtam Derekről, de nem is kellett volna tudnom, csak valahol sajnálom….nem tudom miért. Hogy a családja sincs jó helyzetben? Szerintem meg mindig van más választás, ha az nehezebb is. Sosem felejtem el honnan indultam, megdolgoztam a szalonomért és nem kellett áruba bocsájtanom a testemet. Inkább éheznék. *
-Még úgy sem baszki! *Úgy érzem ezt azért tisztáznunk kell, még ha szerinte úgy is nézek ki, de nem! Soha. Deadman kezéből is mindig kipöcköltem a cigit, csak akkor hagytam neki szívni amikor kint voltunk a teraszán és nagy lelkizés zajlott. Azt viszont magamban értékelem, hogy nem rám fújja direkt, van benne annyi jó érzés. *
-Nekem is mondta. Mit szeret ezen, az ég tudja, vagy még az sem. *Elgondolkodom Benji szavain, az arcán amit akkor vágott amikor Derekről mesélt, a mosolyt és a csillogó szemeket. Vajon mi történhetett azon kívül, hogy meghalt az anyja, amiért eltűnt szó nélkül? Halkan elnevetem magam a cigi kipróbálásának történetén, amit nem mond végig, rá bízva a fantáziámra. *
-Én rumot itattam vele. Aztán megjelent az anyja. Mrs. Sawyer igazán bámulatos jelenség…volt. Mit kell tudni az ügyvédről? *Térek rá aztán a kettőnk dolgára, hátha tud Derek mondani valamit, ami gyenge pont, vagy megfogható – természetesen a farkáén kívül – amivel sarokba szoríthatom. *






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#5TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimePént. Szept. 01, 2023 9:44 am




- Azért a jobb oldal, hogy az utasnak a sofőr ölébe kelljen mászni és úgy beülni - reflexből vágom rá a hülyeségem, amit egy grimasz követ. Utóbbi saját magamnak szól. Annak, hogy még én is hallom, mennyire ellentétes, szinte szürke a hangom a szavak jelentéséhez képest.
Megszokásból pofázok, de hangulat nincs hozzá és cseppet sem szórakoztatnak a baromságaim.
De legalább nem vagyok túl nagy paraszt sem. Az ablak lent, amennyire lehetett és igyekszem az ellentétes irányba fújni a füstöt, még akkor is inkább az út felé fordulva, amikor beszélek.
- Ha anyám kurválkodni akar, akkor azt teszi. Amíg a húgom nem követi, addig jó vagyok - teljes könnyedséggel ejtem ki a szavakat, még ha tudom is, hogyha az apám szavait követném, nem csak Lizzieről kellene gondoskodnom.
De faszt érdekel, mint vert a fejembe?! Sok baromságot mondott, amihez eszembe sincs tartanom magam. Derek vagyok, nem Dino. Nem kell szentírásnak tekintenem a szavait. Elég, ha a saját elhatározásaimmal békében vagyok és mondjuk nem erőltetem senkire a cigit.
- Capisco - bólintok azért. Vettem. Még úgy sem vesz a kezébe cigit. Nekem megfelel. Több marad nekem. Úgy a következő két órára, mielőtt újat kell vennem.
Amit talán meg sem tennék, ha most mellettem lenne a kisherceg. A nyakamba fúrhatná a fejét, hogy még érezze, az órákkal korábban elszívott szálat...
- Tényleg rossz hatással vagyunk a szépfiúra - húzódik ezúttal őszinte mosolyra a szám. Cigi és rum. Ha a kibaszott rák nem vitte volna el az anyját, a szívbaj tette volna meg, amikor mindent megtud.
- A nevén kívül sokat nem tudok. Nem nyomoztam utána, annál sajátosabb módszerrel próbáltam kiszedni belőle a választ - egy pillanatra elhallgatok. Talán okosabbnak kellett volna lennem, de képtelen voltam rá.
- Akkor láttam először a képét, amikor a kishercegre rácsukta a tragacsa ajtaját, merthogy majd ő elviszi a temetésre. Akkor is elküldtem a faszba. Szóval... nem vagyunk barátok - teszem még hozzá, miközben kényszerítem magam, hogy megálljak a piros lámpánál és ne hajtsak át még mielőtt a szomszédos zöldre váltana.
Pedig átérnék. Tapasztalat.
- Van egy kölyke. Az zökkentett ki a felbukkanásával, amikor nála voltam - jut eszembe. Nem tudom, hogy ez segítség-e, de rajtam nem múlik.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#6TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Szept. 04, 2023 10:57 am


Derek& Gloria



*Nagyot nézek rá, de rögtön le is vágom, hogy poénkodik. Oké, legalább van humora, mondjuk ezt ki is néztem belőle, nem egy karótnyelt alak. Annak ellenére, hogy elég komoly dologra készülünk, teret adunk a hétköznapiaknak is, és ez megnyugtat. Kiköpök magamból egy kis kuncogást, ami beillik egy „tiszta hülye vagy” bóknak is. A lényeg, hogy lesz levegőm mikor végre elindulunk és nem csak a füstöt kell szívnom, megértem én, hogy ez út megnyugtatja, de az én koporsómba veri a szögeket. A fene sem gondolta, hogy mindeközben róla és a családjáról is meg tudok egyet s mást, nem akartam belemenni ilyen mélyen szántó témába, de belepottyantam, amin aztán sajnálkozom. *
-Oké. Vigyázz is rá. *Jegyzem meg, bár talán nem most kellett volna, elvégre Benjire sem sikerült, pedig ha nekem nem is mondta – úgy emlékszem a szavát vettem egyszer – magának minden bizonnyal megfogadta. Még mindig a ciginél maradva, ha már a füstje nem is ér el engem, tisztázom, hogy bár szerinte olyannak látszom, nem nyúlok hozzá semmilyen formában. Na jó, csak akkor ha ki kell pöckölnöm Deadman szájából. Viszont ezen kívül másban pont annyira vagyok rossz hatással Benjire, mint Derek, és ezen megint kicsit sikerül kuncognom, Derekből csak egy fanyar mosolyt váltok ki. Jobban aggódik mint én, persze, mert neki több ieje volt rá, én csak most tudtam meg mi történt. *
-Szerintem az alkohol nem rossz hatás, ha mértékkel teszi, és hidd el, én figyeltem arra, hogy ne legyen sok, még csak elég se. *Csak megkóstoltattam vele, ellazult, jókedvű lett és észhez tért. Inkább rátérek az ügyvédre, mert nekem most ő lesz a dolgom és ráadásul vetkőzés nélkül. Egyébiránt nem hiszem, hogy bármelyik ilyen szintű ügyvéd kapható lenne az efféle zsarolásra, vagy meggyőzésre. Mással kell próbálkoznom, ezért jó ha tudom, ha van neki gyenge pontja. Mindenkinek van. *
-Igen, a falhoz kented, vagy valami ilyesmi. Hát, nem használt. *Viszont eléggé rászállt Benjire, ha mindenkitől elszakította. Vajon kinek az érdeke volt és miért? *
-Kölyke? Az jó. Minden ügyvédnek van, szerintem. Jó pont egy társaságba való helyezkedésre. Mármint ügyvédi társaságra gondolok, tudod? Egyébként azt tudod, hogy kinek állt érdekében Benjit ennyire eltüntetni? Mert az ügyvéd csak a pénzért tette. Még kiskorú, ergo kell egy gyám aki kezeli a pénzét. Sok van nekik? *Ennek érdemes lenne utánanézni. Eszembe jut Freddy bá, de csak a legutolsó esetben kénék tőle segítséget. Túl sokba kerül és még mindig tarozom neki.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#7TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeKedd Szept. 05, 2023 8:34 am




Jó, akkor csak én vagyok igazán rossz hatással a kishercegre. Én vagyok az, aki kivitte a városból, fura koncertekre, ahol új zenéket játszanak és én vagyok az, aki félig-meddig hagyta neki, hogy kipróbálja a cigit. Legalábbis egy csók kíséretében a szájába fújtam a füstöt... Dio! Milyen rohadt őrjítő volt!
Oké, meg sem közelíti azt, amikor a farka a torkomban volt, de azt semmi. Az egészen más kategória.
És ez az egész szar onnan indult, hogy Liz megkért, csókoljak meg egy fiú, akit úgy vett magához, mint valami elveszett kiskutyát. A szépfiúnak még a lába is beleremegett, amikor én csókoltam és nem a húgom.
Az arcomra mosoly kúszik az emlékekre.
- Akkor vállalom egyedül a felelősséget. Kizárólag én viszem bele a rosszba és én vagyok az, aki még nála is rohadtul jobban tudja, mit élvez. Ha hagyom neki - szándékosan tolom túl az egészet, egy pillanatig sem zavartatva magam. Basztat eleget minden más az utóbbi időszakban, jól esik kicsit úgy tenni, mintha nem borult volna egy vödör szar a nyakamba. Vagy inkább több.
A Vérszag említése úgyis eltűnik a pofámról a jókedv. Nem amiatt, amit tettem. Kurvára nem bánom, hogy a falhoz csaptam, még ha utólag látom is, hogy lehetett volna több eszem. Nekiugorhattam volna az egésznek más irányból.
- Nem használt... Feltűnt... cazzo - morgom, főként az egész kibaszott helyzet miatt, nem azért, mert veszekedni akarnék. Amúgy is, faszért tenném? Ha nem tetszik, kiteszem a kocsiból és kész.
De ez most közös érdek. Ezért próbálok bármi hasznosat felidézni, de csak a kölyökig jutok, ami vagy segít, vagy nem, de ezzel tudok szolgálni.
- Persze, tudom, minden hónap első hétvégéjén ügyvédek között pezsgőzők. Tisztában vagyok vele, hogy jó pont, ha valaki képes gyereket csinálni - vágom rá, de utána legalább a lényegre is reagálok.
- Láttad te a házukat?! Van pénz. Meg egy rakat adósság. A kisherceg rohadék apja halála óta én állok mindent, amikor a srác velem van. Nem működik a kártyája, amit olyan előszeretettel lobogtat - mondom egész lassan, csak akkor engedve a régi dühnek utat, amikor az apját említem.
- Van elméletileg valamiféle végrendelet. Legalábbis hallottam az ügyvédet, amikor erről magyarázott valamit Benjinek. De a részletek nincsenek meg, a szépfiút meg nem faggattam - teszem még hozzá és az egészet egy gyors káromkodás követi, ahogy satuféket nyomok.
Remélem, kapaszkodott, és nem fejeli le nekem a szélvédőt.
- Az lesz az - intek két házzal előre, a környék lehető legszürkébb épülete irányába. Az egész olyan, mint valami betonkocka száz évvel ezelőttről.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#8TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimePént. Szept. 08, 2023 7:05 pm


Derek& Gloria



* Hát nem tudom mire gondol amikor elmosolyodik, de talán jobb ha nem tudom. Én sem szántam teljesen a fejére húzott vizes lepedőnek azt amit mondtam, de legalább nem húzza fel az orrát a vádakra. *
-Ooooké, kicsit több infó volt ez azt hiszem. *Kerekednek tócsányira a szemeim az utolsó mondatnál, de végül csak elmosolyodom finoman. Nem vagyok ellenük és tudom, hogy Benji mennyire oda van érte, emlékszem arra is amikor boldogan keltett fel az üzenettel hajnalban. Mekkorát fordult azóta a világ! Mivel azonban Benji miatt vagyunk most itt kettesben, a kellemes emlékek után a rút valósággal kell foglalkoznunk és szóba kerül az ügyvéd is, így preventíve. Csak remélni tudom, hogy Derek falhoz vágós akciója pont az erőszak miatt nem használt és majd én kedvesen és szelíden eredményt tudok produkálni. Derek morog de megértem, viszont ő már legalább tett valamit. Utána megsértődik, én legalábbis így érzem mert bár nem morog jobban, de kissé cinikussá válik. *
-Hát én sem varrok ügyvédeket elhiheted, de hallottam róla. *Azt nem mondom, hogy honnan, mert lehet lenyelné a cigit is. Nem a helyi nyakkendősök éves bálján voltam, de szerintem Mrs. Kowalski is elég jó információkkal rendelkezik ezen a téren. *
-Láttam….Óóóó! *Már pedig részletezném is, hogy persze csak kívülről de nekem már az is elég volt, hiszen az eén egész bérelt lakásom belefért volna a nappaliba, de még a garázsaikba is. S most már nem fogom látni Benji apjának Bentley-ét sem, gondolom eladják vagy már el is adták, a hallottakból feltételezve. *
-Adósság? Benji erről sem beszélt. Eddig azt hittem barátok vagyunk. *Lesújtó ezt hallani. Soha, semmit nem vettem észre rajta, nem tudtam mi a gondja azon kívül, hogy picit kiborult az anyja miatt amikor megtudta, hogy a telefonján keresztül követi. Jó lenne most tudni hogyan.*
-Ha ennyire hallgatnak róla, tutira van még pénz. Egy csomó jó autójuk volt, az a Bentley is egy vagyont érhet. *Csak úgy mellékesen jegyzem meg, gondolataim töredéke kerül felszínre mielőtt elharapom a nyelvem és majdnem a szélvédőre kenődök. Nem kötöttem be magam – nem is értem hogyan történhetett -  ennek meg az az eredménye, hogy a műszerfalba kapaszkodva fékezem a lendületet, de a csuklóm bánja. *
-Baszd meg Derek! *Másik kezemmel masszírozom, veszek pár nagyobb levegőt, míg a fájdalom enyhül, de a szemeimből villanó bosszúra éhes villámok csak úgy pattognak felé. Csak utána nézek a mutatott ház felé, aminél rondábbat még nem láttam. Jellegtelen, szürke épület és nem drága márványból készült falakkal.*
-Olyan mint egy horrorfilm helyszíne. Mi van azzal, hogy Benjit az anyja a telefonján keresztül követte? Azt nem lehet más telefonnal is megcsinálni? *Mielőtt még elfelejteném, dobom be az ötletet, továbbra is a csuklómat nyomogatva és próbálgatva, hogy mennyire fáj amikor mozgatom. Meredten nézem a házat és nagyon nem akaródzik bemenni.*
-Ez egy iroda? Csak ő van itt vagy többen? Hogy is hívják? *Máris elfelejtettem, csak a vérszívó szó jut eszembe, de kétlem, hogy ha azt mondom, tudják kit keresek.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#9TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Szept. 11, 2023 8:08 am




Kicsit több infó? Alig mondtam valamit! Mannaggia! De attól még a vigyor ott van az arcomon nagyrészt az emlékeknek köszönhetően.
- Szóval nem szeretnél többet tudni? - húzom egy kicsit az agyát, de valójában nem basztatom tovább. Helyette hagyom kalandozni a gondolataim a szépfiú irányába, kihasználva az időt, amíg nem kanyarodunk az ügyvéd irányába, egyelőre még csak szavakkal.
- Be ne sértődj nekem! Én sem kaptam kisbeszédet meg részletes kimutatást. Szerintem a kisherceg sem tette össze a képet. Túl gyerek hozzá. Csak annyit értett, hogy a rendszer visszadobja a kártyáját. De én meg tudom, hogy az apjánál ott volt az alkohol, a szerencsejáték meg a fogadások. Nem hiába kötötte fel magát, mint egy gyáva fasz. Szóval gondolom túl sok lett az adósság - ahogy beszélek, az egyik kezem kicsit jobban szorítja a kormányt és a cigiből is kipréselem az utolsó slukkot. Azt, ami már a szűrűnél van és aminek nincs is jó íze, de most nem tudok újabbat gyújtani.
- Bentley? Na erről meg én maradtam le. Csak kívülről láttam a garázsukat. Hivatalosan nem jártam még a házban sem, nemhogy a szépfiú ágyában - jegyzem meg, ezúttal mosoly nélkül.
Fogalmam sincs, hogy állnak tartalékokkal. De végül is, a ház a fejük fölött maradt, gondolom ez jó dolog.
Ahogy az is az lenne, ha nem satufékkel kellene leállnom, kicsit megpadkázva a kocsi alját. Döcögős lett a parkolás, de egyikünk sem fejelte le a szélvédőt, szóval nincs ok panaszra.
Valódi panaszra, úgy értem. A baszdmeg jár nekem és nincs is vele bajom.
- Scuzi, signorina - váltok teljesen udvariasba. Kár, hogy a tekintem hozzá nem igazán komoly. Nem én tehetek róla, hogy ide tették le azt a kurva házat, ahol az én kocsim három flancos palota távolságból is kilóg.
Jobb messzebb félrehúzódni.
- Vérszívó és a háza, ami ki tudja, hány kölyköt nyelt el az évek alatt - viccelek, de amúgy kurvára nem vicces, mivel képletesen az én kishercegem is most közéjük tartozik.
- Mindkét telefonon be kell állítani a programot a követéshez. ...és az egész balhé után kilőttük az övén - ismerem el. Rohadt szar ötlet volt, de a srác kedvére akartam tenni.
- Nem hívott be, nem tudom, hogy iroda vagy lakás. Előzőleg itt volt a kölyke, de hogy csak nyaralt a horrorházban vagy itt lakik, nem tudom - egy kicsit elkalandozok. Mi a fasz lesz, ha nem sikerül semmit elérni? Újra végtelen köröket futok majd a gazdag negyedben, reménykedve a csodában?
- Theodore Versaw - teszem hozzá, kissé késve, mert ezt is kérdezte. - Ha sosem jössz ki onnan, majd megemlékezek rólad egy cigimentes nappal.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#10TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeSzomb. Szept. 16, 2023 7:27 am


Derek& Gloria



-Nem! *Gyorsan rávágom, mielőtt még poénból folytatná, de a szám sarkában már kukucskál a mosoly. Értem én, ő is oda van Benjiért, de nem kell minden intim részletről tudnom. Arról viszont szerettem volna tudni, hogy baj van, hogy nincs pénz és meghalt ez-az. Mindenről későn értesültem és mástól, szóval nem jó érzés azok után amit együtt átéltünk. Derek kiakad, de nem azon, hogy reklamálok, hanem Benji apján, egészen belelovallja magát a dühbe. Az öngyilkosság számomra is a gyávaság szinonimája, ráadásul a vallásom szerint bűn is, jóllehet mióta eljöttem otthonról, egészen lazán gyakorlom. Anyám meg is verne miatta ha tudná. Na jó, elég lenne egy sima legyintett pofon is, hogy helyre tegye a csakráimat. *
-Azért valamit mondhatott volna. *Valamit, amiből tudom, hogy gond van, de nem akar róla beszélni. Megértettem volna. Biztosan másképp álltam volna a dolgokhoz, Benjihez is, az anyjához is, sok mindent megértettem volna ami kimaradt. *
-Háát, én sem láttam, csak Benji mondta, hogy ott áll a garázsban és az apja kedvence volt. * Picit elhúzott szájjal kezdem, mert a végén megint több az infó, de nem teszem szóvá. Elgondolkodnék azon, hogy vajon akkor amikor ott voltunk Benji házánál, amikor hazavittem a telefonos szökése után, ott állt-e még a Bentley a garázsban, vagy az is csak parasztvakítás volt, jórészt önmaga felé, de nem tehetem. Azon egyszerű oknál fogva, hogy azzal kell foglalkoznom, ne lapuljak rá a szélvédőre. A csuklómat masszírozó kezemet lengetem meg elegánsan az orra előtt, hogy félmosollyal kísérve hordjam le a baszd meg után.*
-Ne gyere nekem az úrias olaszoddal te kis te! *Ha nem lenne Benji és a köztünk lévő ellentétek, egészen jó haverok is lehetnénk, bírom a humorát, laza srác….végül is nem értem miért ne lehetnénk haverok? Mondjuk mert nem vigyázott Benjire? Erről tanúskodik az is, hogy az egyetlen nyomkeresőt kilőtték. *
-Hát remek baszki! Neked sem volt több eszed. *Benji ki volt bukva, de aztán megértette a lényegét, legalábbis én akkor úgy éreztem. Hát ezért nem lenne belőlem jó anya, nem mintha nagyon akarnék az lenni, az enyém legnagyobb bánatára. Még mielőtt kiszállnék és bevenném magam a horroroházba, rákérdezek az ügyvéd nevére, mert képtelen voltam elsőre megjegyezni, másrészt a Mr. Vérszívót keresem, nem lenne jó megoldás ahhoz, hogy elnyerjem a bizalmát. Derek azonban megint megkínál..*
-Baszd meg Derek, benned annyi empátia van, mint egy haldokló hangyában. *Azzal kiszállok, legalább az megy, de ha még sem, a nálam már bevált módszerrel próbálkozom. Így vagy úgy, de végül ott állok a kocsi mellett és felszívom magam, majd elindulok elegáns, ringó léptekkel, kopogósan. Mondjuk ha tudom reggel, hogy ma ide jövök, más ruhát vettem volna fel, de már mindegy, talán elég lesz a személyes bájam is. Míg a házhoz érek, magamban sűrűn ismételgetem…”Theodore Versaw…Theodore Versaw…Theodore Versaw” nehogy elfelejtsem. Azért is izgulok, ne botoljak meg, mert akkor a nyelvem is megbotlik és Vérszívó lesz az ügyvédből mire az ajtóhoz érek. Szerencsére minden probléma nélkül megoldom a feladatot és nullára redukálom a kocsi és a ház közötti távot, majd becsengetek. Előre készítem a bájos mosolyt, a nem túl csábos tekintettel és míg nem nyitnak ajtót, előkapok a táskámból egy darab papírt. Mindig van kéznél valami cafat, amit legutóbb beledobtam ilyen-olyan megfontolás alapján, szóval nem gond. Az alibihez elég lesz.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#11TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Szept. 18, 2023 8:34 am




Semmi hálószobatitok, capisco. Nem mintha olyan túl sokat lehetne mondani, de tudnám úgy csavarni, hogy elálljon a szava. Oké, az anélkül is megtörténik, ha úgy vesszük és hamarosan ott vagyunk, hogy Benji miért nem beszélt vele mindenről.
Mintha én tudnám. Mintha a szépfiúban tudatosult volna igazán.
- Megmondhatod neki és lecseszheted érte, amiért nem szólt. Amint megtaláljuk...
...és utána a hajadnál fogva dobhatlak ki, amiért miattad még szomorúbb lesz - persze ez utóbbi mondatot már nem teszem hozzá. Mégis azt kívánom, bár ott tartanánk már!
Kár, hogy ez nem kívánságműsor vagy tündérmese, annak ellenére sem, hogy szerintem simán elmennék egy füstös szemű, csillogó szárnyas fejvadásznak.
Nem a Ford fajtának, ahol az öreg a két órából másfélben bambul a semmibe.
Mondhatnám, hogy én is elbambulok, vagy épp az emlegetett Bentleyn jár az eszem, azért a satufék, de valójában csak későn kapcsolok. A lényeg, hogy megálltunk, nem igaz? Még bunkó sem vagyok, bocsánatot is kérek, amire a reakció kicsikar belőlem egy őszinte, ezerwattos vigyort.
Egész a következő elképzelt kanyarig, amikor le leszek baszva a követő kikapcsolása miatt. Certo.
- Che cazzo vuoi da me?! Bah... Járt érte nekem mosoly és egy csók, szóval azt csináltam. Faszom se gondolta, hogy egyszer csak nem lesz sehol - talán túl hirtelen támadok, de legalább utána próbálom nyugodtabban folytatni.
- Amíg az anyja telefonja nem lapul a csinos seggednél egy zsebben, amúgy sem tudnánk használni - teszem hozzá csendesebben az előbbi kirohanás után.
Próbálok én nem seggfej lenni vele, de rohadt nehéz. Nem azért, mert kiprovokálni vagy ilyesmi, semmi átlátszó indok, egyszerűen csak ingerült vagyok az egész őrület miatt.
Na jó, aggódok. Azért. Cazzo.
Mondanám, hogy a szavaim is ezért nem gondolom át, de valójában bármikor máskor is így beszélnék. Ami jön, annak utat kell adni.
- Grazie - vigyorodok el, poénnak véve az újabb lebaszást, és kutatni kezdek egy szál cigi után. Még van esély, hogy kijön onnan. Még nem gyászolok.
Senkit.
Majd fogva a frissen meggyújtott szálat indoknak, résnyire kilököm én is a kocsi ajtaját. Lehet, hogy nem mutatok túl sok együttérzést, attól még figyelek és kapok az alkalmon, ha be kellene fejezni, ami félbemaradt.
Na meg legalább így jobban hallom, mi történik.
Mondjuk, azon nincs mit hallani, ahogy nyílik az ajtó. Olyan lassan és csendesen történik, mintha bűn lenne felverni a környéket ilyesmivel. Nagy kár, hogy én már valószínűleg megtettem a korábbi fékcsikorgással.
- Segíthetek? - tisztán hallom, ahogy elhangzik a kérdés a magas, nyakkendős alaktól. Minden mosoly vagy érzelem nélkül. Hát persze.
Vérszívó tekintete körbejár a környéken, miközben keze az ajtót fogja, majd végleg megállapodik az előtte álló alakon. De a mosolyt továbbra is mellőzi.
Pont ilyennek képzelem el Halloween éjszakáján is, ahogy ajtót nyit a kölyköknek és megkérdezi, mit is akarnak tőle, majd aláírat velük valamiféle megállapodást a következő tíz évre.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#12TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeSzer. Szept. 20, 2023 10:02 am


Derek& Gloria



-Már csak ott tartanánk, leordítom azt a szép haját a fejéről. *Morgom durcásan, és ha most toppanna elém, bíz isten meg is tenném, olyan a hangulatom, amit Derek mindig tovább tud fokozni az ilyen-olyan kijelentéseivel. Nincs tudomásom arról, hogy Derek közben merre gondolja tovább a dolgokat, de biztosan én sem hagynám magam. Hát, sosem hagytam! Ahogy azért is lecseszem, hogy majdnem felken a szélvédőre, amit máskor, más helyzetben egyszerűen ablaknak mondanék, mert hát az. S ez még semmi ahhoz képest amit akkor kap, amikor kiderül, hogy az egyetlen nyomkövető biszbaszt kilőtte. Persze igaza van, hogy nekem esik, tényleg ki gondolta volna, hogy Benjit elrabolják. Mert az történt, ha nem képes még Dereknek sem telefonálni, pedig ő az egyetlen olyan ember szerintem, aki hatással van rá. Csak visszaemlékszem arra a reggeli üzire, csorgott belőle a boldogság. Miért ne venne tudomást erről? Megenyhülök picit, a hangom is halkabb lesz, de még így is veri a normálist.*
-Megint több az infó, de ja. Erre senki sem számított. *Most ott állunk néhány tisztes méterre az ügyvéd házától, aki jelenleg a legközelebbi információforrás Benjihez, aki Dereknek nem mondott róla semmit, és csak remélem, hogy tényleg a stílusa miatt.*
-Csinos a hátsóm? Kösziii! *Kiragadva a lényegtelen lényeget terelem egy kicsit másfelé a témát, legalább pár lélegzetvételnyi időre, hogy ne kelljen a valósággal foglalkoznom, de hamarosan ott fogok állni az ajtó előtt, és még fogalmam sincs mit mondjak annak a fasznak. Derek is terel, marad ugyan az ügyvéd témánál, de előadja nekem az empatikust. Megint okot adva arra, hogy lehordjam. Ez már menetrendszerű és kezd olyan érzésem lenni, hogy puszta szórakozásból csináljuk ezt a másikkal, ez adja a fűszert. Mondjuk élvezem is.
Aztán azon kapom magam, hogy Derek utolsó szavával a fülemben, ott állok az ajtó előtt, kezemben egy előrángatott cafat papírral és máris szembetalálom magam a Vérszívóval. Csak gondolom, hogy ő az, bár egyáltalán nem hajaz Drakulára. Bájos és ragyogó mosolyt dobok felé, olyat amilyet anyámra szoktam amikor szarban vagyok és ki kell magyaráznom valamit, de Vérszívó nem tudhat a mosoly mibenlétéről, ezért hát tovább ragyog.*
-Hello! *Lenézek a papírra, majd újra felkapom a tekintetem.*
-Theodore Wersaw-t keresem. Úgy gondolom maga az. Gloria Salinas vagyok. *Elteszem a papírt aminek semmi jelentősége nincs, de olyan hatást kelt, mintha onnan olvasnám fel a nevét, valaki leírta nekem, tehát…*
-Szükségem lenne egy ügyvédre és magát ajánlották. Elrabolnám néhány percét, de ígérem rövid leszek. Megengedi? *Intek fejemmel az ajtóra, hogy nyissa már ki bassza meg és engedjen be. Nem nyújtottam a kezem, hogy megfogja, érzésem szerint hideg hal érintése lehet, mint amilyen a szeme is. Máris utálom.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#13TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeSzer. Szept. 20, 2023 2:07 pm




Túl sok infó... túl sok infó... túl sok infó... És én vagyok a hülye, aki néha nem tudja, hogy értik meg egymást az emberek, amikor alig mondanak ki valamit?!
De most inkább csak sóhajtok egyet és mindent beleadok, hogy ne csattanjak azonnal, lényegében bármire. Hol sikerül, hol nem, de végül a vigyor érkezik, amikor a kisherceg anyjának telefonját említve leszűri a kurva nagy lényeget.
Női hátsó. Annyira nem vagyok válogatós, szóval nekem ez elég.
Néha pedig még ennyi sem kell.
Nem mintha most az említésnél akár egy pillanattal is tovább járna ezen az eszem és inkább arra figyelek, ami a dolgom. Hogy készen legyek, bármi történik, miután Gloria odasétál a vérszívó ajtajához.



*Theodore*

Abban az időben, amikor úgy érzem, belefulladok a hivatalos iratokba és a könyvekbe, amikkel bármit agyon lehetne ütni, mindig van valami, ami kirángasson, mielőtt a világ összes perce kifolynak az ujjaim között.
De most elég sokat adnék azért, ha nem tenné, vagy legalább azután történne meg, hogy befejeztem Mrs. Kardosh végrendeletének pontosítását. Mindössze két bekezdés van hátra, amikor felhangzik a kopogás, belőlem pedig kiszökik egy fáradt, frusztrált sóhaj. Valószínűleg akkor is látszik a komorság az arcomon, amikor ajtót nyitok és a nő letámad a szavaival.
Biztosra veszem, valamit haszontalan kütyüt, esetleg biztosítást akar rám sózni.
- ...a lakcímemmel együtt ajánlottak? - kérdezek vissza, könnyedén elhagyva a köszönést és a szóbeli megerősítést is annak irányába, hogy tényleg én vagyok-e.
- Szoktam fogadóórát tartani új ügyfeleknek,  az irodámban, minden kedden és csütörtökön - eszemben sincs első szóra beengedni. Hűvös van idekint, de nem annyira, hogy emberi kegyetlenség lenne pár mondatot az ajtóban állva váltani.
- De ha tényleg röviden összefoglalja, meghallgathatom és megbeszélünk holnapra egy időpontot.



Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#14TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeVas. Szept. 24, 2023 10:13 am


Derek& Gloria



*Dereket magára hagyva a női hátsókról alkotott gondolataival, az ügyvéd házához tipegek, tök gyanútlanul, magamban azzal a tudattal és késztetéssel, hogy Oscar díjas előadást prezentálok. A kezdet messzemenőkig sikerrel kecsegtet, hiába a mogorva arc és a kelletlen kérdés, de aztán…picit elborul az agyam. ~Baszd meg Derek!~ Még pár cirkalmasabb átkot is szórnék a kocsiban lapítóra, de nem szabad sokáig húznom a válaszadást, mert egy ügyvédnek szemet szúr a hezitálás. *
-Meggyőző tudok lenni ha sürgős és kiváltképp fontos dologról van szó. *Nem a kérdésre válaszolok igazán, de a bájos és boszorkányosra vett mosoly épp elegendő ahhoz, hogy hihető legyek. A burkolt lepattintásra megint én következem, és nem hagyom magam.*
-Ez nem várhat addig. *Sem keddig, sem csütörtökig….se holnapig. Baszki! Hogy csiviteljem be magam ajtón belülre? A mosolyt felváltom az aggodalomra, veszek egy nagy levegőt.*
-Oké. Öööö…itt kint foglaljam össze? Meglehetősen bizalmas az ügy és hát maga egy ügyvéd….köti a titoktartás, engem meg a diszkréció iránti feltétel. Másrészt egy kiskorúról lenne szó. *Ha ez sem hatja meg, akkor nem tudom mi. De persze még mindig ott van Derek módszere, vagy egyszerűen beljebb nyomulok finoman és nőiesen. Utóbbit meg is kezdem azzal, hogy testsúlyt váltok egyik lábamról a másikra, a felszabadultat pedig mintegy véletlenül picit előrébb teszem. A küszöbre. Ha rám vágja az ajtót, akkor sem fog fájni, meglehetősen vastag a bőr, nem csak a képemen, hanem a cipőm orrán is.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#15TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Szept. 25, 2023 8:35 am



*Theodore*


Meggyőző tud lenni. Nem csodálom, ilyen külsővel vagy... meggyőző vagy kitaszítja az emberiség a világ szélére.
Én viszont kénytelen vagyok meghúzni az igen határozott vonalat a munka és az életem között. A házasságom már ráment arra, amikor ez a határ igen vékony volt, a fiam és a láthatást nem fogom elbillenteni a kedvezőtlen irányba.
Mégis, el kell ismernem, hogy felcsigázza a kíváncsiságom. Láttam én már nagyon sokat az évek alatt, mégis szeretem az érzést, amikor egy ügy valami újjal és ezáltal kihívással kecsegtet.
Igaz, ami másnak nem várhat, az nekem lehet már rutin, mégis hajlok arra, hogy engedjek a felcsillanó reménynek.
- Tudja, ha nem tetszik a felkínált helyzet, bármikor elsétálhat és felkereshet egy másik ügyvédet. A lakásán - jegyzem meg teljes nyugalommal, de mielőtt ki tudja, mit robbantanék ki - vagy veszítenék egy ügyfelet -, eleresztem az ajtót.
- Csukja be maga után és kövessen, kérem - mire az utolsó szó elhangzik, már háta fordítok neki és igaz, hogy azért a tarkómon lévő szemem őt figyeli, nagy, határozott léptekkel indulok meg a nappali irányába. Egy folyósó és egy jobbra kanyar. Nem tud eltévedni vagy kóborolni.
A nappali nem igazán vendégváró a hely. Talán túl sötét, de nem fogom az emeletre vezetni a dolgozószobámba. Ezzel kell beérnie. A kissé sötét, szürkés függönyök mellett beszűrődő minimális fénnyel, az alig használt, kellemetlenül recsegő bőrkanapéval és az előtte lévő márvány dohányzóasztallal. No meg a végtelen számú könyvet tartalmazó polcokkal.
Az egyetlen, ami valódi életre utal, az a kötetek között megbúvó egy-egy családi kép. Pontosabban olyan, ami a fiam ábrázolja, néha velem, de inkább a kutyánk, Scotch társaságában.
- Foglaljon helyet és hallgatom - intek a kanapé irányába, de nekem eszemben sincs leülni az asztal másik oldalán lévő fotelba. Csak állok mellette, egyik kezem a magas támlára téve és figyelek.



Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#16TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeSzer. Szept. 27, 2023 9:34 am


Derek& Gloria



*Magamban még átkozom Dereket a kialakult helyzet miatt, de közben az ügyvédet fixírozom és van egy pont amikor biztosan tudom, hogy nyertem. Bár a szavaiból inkább elutasítás cseng, a testbeszéde egészen mást közvetít felém. Ehhez értek, jóllehet inkább a fedetlen bőr az amiből sok mindent ki tudok olvasni, de elég régóta, elég közel vagyok a „testhez” szóval mielőtt még elengedné az ajtót, tudom, hogy be fogok menni. A picit keményebben megnyomott utolsó szónál is csak mosolygok, mint akit cseppet sem érdekel, vagy nem is érti miért a tudatos kiemelés….várakozom néhány lélegzetvételnyi ideig. A beengedés csupán a gondolataimban vált ki belőlem örömujjongást, nem kockáztatom meg, hogy az ügyvéd véletlenül vagy szándékosan gondolva egyet megforduljon. Azt viszont nem tudom kihagyni, hogy ne mutassak Derek felé a hüvelykujjammal, persze csak a hátam mögött. Becsukom magam mögött az ajtót és alaposan körülnézve igyekszem a pasi után. A lakás egyszerűen borzalmas. A szalonom is elég sötét színekkel van megáldva, és álmaim lakása is ahhoz hasonló, de ez….nem csak sötét de hót szürke is. Olyan mintha egy rossz horrorfilmbe csöppentem volna, a hideg is kiráz. *
-Lát maga itt bármit is? *Teszem fel az első kérdést ami eszembe jut a látottakról és nem palástoltan nézelődöm tovább. Észreveszem a fényképeket és közelebb lépek, nem tagadom meg önmagam, hiszen a külsőm is azt mutatja, hogy közvetlen, a szabályokat nem igazán figyelembe vevő vagyok. A srácot ábrázolót még meg is érintem.*
-Helyes kölyök. *Jegyzem meg az első benyomásom és visszanyelem a másodikat, ami arról szólna dióhéjban, hogy a gyerek az anyjára ütött, noha fogalmam sincs, hogyan nézhet ki. De biztos nem az ügyvédre hasonlít. A fénykép alapján tele van élettel, a pasi meg csak….ugyanolyan szürke mint a nappalija. A felszólításra – mert az, nem kérés – leülök és akaratlanul is elfintorodom a kiszáradt, nem ápolt bőr nyikorgására, recsegésére. Aztán kacifántosan előadom a kiskorúról szóló történetet.*
-Nos, van egy srác, még kiskorú nagyon is, és meghaltak a szülei. Tudom, hogy az első számú gyám a vérszerinti rokon, de mit lehet tenni akkor, ha a srác nem akar hozzá menni, mert mondjuk….*Kezem emelem és kecsesen meglengetem picit, mintha az összes többi kifogást egy legyintéssel próbálnám elűzni és csak a maradékot osztanám meg vele.*
-….vannak kifogások az életvitelét tekintve. Nem lenne jó hatással a gyerkőcre. Éppen abban a korban van amikor befolyásolható, elveszett, és a mentális egészsége veszélyben van. *Ezt a szöveget az egyik vendégemtől hallottam, nah hát járnak hozzám olyanok akiknek az IQ-ja veri Einsteinét. A tetováltatás nem feltétlenül az ostobák között terjed, sőt! *
-Mit lehetne tenni érte ha nem rokona? *Ezek után jön majd a többi, az elrablásra hajazó eltüntetés, a szabadság korlátozása, a külvilággal való kapcsolatának megszakítása. Csak előbb megvárom mit válaszol és egyáltalán, látok-e rajta, a szemeiben bármilyen jelet arra nézve, hogy ismerős-e neki a felvázolt eset.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#17TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeCsüt. Szept. 28, 2023 8:14 am




Nem mondom, hogy megnyugtat az a felmutatott hüvelykujj. Jobban szerettem volna, ha kint marad és láthatom. Oké, hangyák meg az együttérzés, ahogy említette, de kurvára odamentem volna, ha bármi olyasmi történik.
Mondjuk... mi a fasz történne? Nem egy díler házába nyert belépőt, hanem egy szaros ügyvédhez, aki fél kézzel a falhoz kenek újra, ha kell.
Mindenesetre egyelőre csak kiszállok a kocsiból, kényelmesen nekidőlök, félig ráülök a motorháztetőre - ennek már nem árt -, és ráérősen szívom a cigit, mintha várnék valakit.
Valakit mást és nem azt, aki mögött most csukódott az ajtó.




*Theodore*

- Épp eleget látok - válaszolom kurtán. Általában nem csevegek az ügyfelekkel. Mindenki egy bizonyos gonddal fordul hozzám, amit így vagy úgy, de meg kell oldanom vagy legalább kihozni az ügyből a legjobbat.
Ez most sem változik, ha olyasmivel áll elő, ami felkelti az érdeklődésem és meg tudja fizetni a díjam, segítek neki. De nem barátkozok. Az éles határ az életem és a munkám között marad.
Így hát nem is válaszolok a szavakra, ami a fiam illeti. Ha épp felém pillant, láthatja, hogy bólintok, jelezve, hogy hallom, tudomásul veszem, de ennyi.
- Szóval, amiért jött... - sürgetem meg finoman és végül egy szó nélkül hallgatom a felvázolt helyzetet. Még egy hümmögés vagy morranás sincs közben. Rendezem a kapott információkat és próbálok már fejben összeállítani valamiféle stabil képet.
- Mennyire kiskorú az a bizonyos... srác? - kérdezek vissza, amikor egyértelműnek tűnik, hogy befejezte. Egyszer srácként hivatkozik rá, máskor gyerkőcként. Tény, hogy jogilag nem feltétlen számít, de a valós világot nézve igenis lényegesen, hogy egy hét évesről beszélünk vagy egy tizenhétről.
- Bejelentést bárki tehet a gyámhatóság és a gyermekvédelem irányába. Megfelelő adatokkal, érvekkel, bizonyítékokkal alátámasztva. Kötelesek kivizsgálni - felelem végül, mintha könyvből olvasnám.
- Nem igazán az én hatásköröm - teszem hozzá, kizárólag azért, hogy ezt most tisztázzuk. Nem én vagyok az, akit keres.




Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#18TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeVas. Okt. 01, 2023 11:17 am


Derek& Gloria



*Jó, hát jó szeme van, oké, vágom. Attól még borzalmas ez a sok szürkeség. Egy nagyon öreg, nagyon öregszagú, macskás néni jut eszembe – nem Mrs. Kowalski, mondjuk nincs is macskája – aki beleveszett már a ház porába is. Ugyanezt gondolom az ügyvédről is, bár nem öreg még, de pont úgy viselkedik. Földhöz ragadt, régi dolgokhoz, szokásokhoz ragaszkodó. Vállat vonok, ő tudja, majd megszemlélem a gyerek képét, aki annyira nem illik ide a maga színességével és vibráló életkedvével, mint sáros bakancs a királyiasztalra.
Végül csak leülök és előkerül a történet is, egyelőre Benji neve nélkül. Először be akarom etetni az ügyvédet, hogy mondjon is valamit, az sem baj ha még akaratlanul segítséget is nyújt. *
-Tizenhat. *Mondom az életkort, ami valóban még csak nem is súrolja a nagykorúság határát de már önálló véleménnyel rendelkezhet. A következő elmondani kívánt információkhoz aztán pont az ügyvéd faszi ágyaz meg azzal, hogy elmondja mit is lehetne tenni….ha, nem lennének még más dolgok, amik ezt megakadályozzák. Így frappáns átkötésen sem kell agyalnom.*
-Na igen, a gond csak az, hogy az említett fiút a rokon gyámja olyan helyre vitte, ahol nem elérhető és a telefonját is elvette, ezáltal akadályozza a külvilággal való kapcsolatában. Korlátozza a szabadságát és ezáltal a személyiségi jogait is. Ezen kívül ki tudja mit tett még vele. S mivel nem tudom hol van, bizonyítékom sincs ennek alátámasztására. *Na kíváncsi vagyok erre mit fog mondani. Jön majd mindenféle ügyvédi hivatalos maszlaggal, paragrafusokkal. De akkor megharapom.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#19TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Okt. 02, 2023 8:06 am



*Theodore*


Tizenhat éves. Jogilag gyerek, a való életet nézve viszont már bőven abban a korban van, hogy önálló döntéseket hozzon és ami mindennél fontosabb, ki tud állni magáért. Tizenhat évesen nem olyan egyszerű a dolog, hogy valakit szobafogságra ítélnek és ott marad. Már az én fiam sem marad nyugton, ha azt mondom, irány a szobája és nincs se telefon, se számítógép. Pedig ő messze nem tinédzser még.
Mindenesetre csendben hallgatom a folytatást. Lehet, hogy ő összeszedettnek gondolja magát, de a történet tele van lyukakkal és üres feltételezésekkel.
- Szóval a törvényes gyámja élt a jogaival és új életet, új lehetőséget adott a fiúnak, amihez mindkét félnek joga van egy tragédia után.
Egy kicsit elhallgatok, átpörgetem a fejemben a lehetséges válaszokat. Azt, amit az apa adna és azt, amit az ügyvéd. Utóbbihoz kell ragaszkodnom.
- Ráadásul magának semmi bizonyítéka arra, hogy baj történt volna vagy ne adj'isten a fiú veszélyben lenne. Minden, amit elmondott, feltételezés. Fantáziálás abból kiindulva, hogy nem válaszol senki a telefon másik oldalán. Arra nem gondolt, hogy a fiúnak idő kell? Állítása szerint elveszítette a szüleit, az egész világa megremegett. Lehet, hogy nem akar épp semmit, ami azokhoz az időkhöz köti.
Iszonyatosan szeretném lezárni ezt a beszélgetést. Főként azért, mert ez nem az én ügyem, semmilyen formában és másodikként még mindig ott van az a bizonyos határ a munka és élet között. Ráadásul azt mondta, rövid lesz.
- Nézz... hölgyem - nem tehetem meg, hogy kimondva elfintorodjak, de attól még ott a hezitálás a hangomban - megértem az aggodalmát, de ez édeskevés. Jogilag meg főleg. Feltételezések, rémképek, üres szavak. Ha ragaszkodik az elképzeléséhez, akkor próbálkozzon a gyámügynél. De a törvényes gyám alatti felügyelet nem emberrablás. Ha pedig minden embert eltűntként kezelnének, aki nem válaszol a hívásokra, a rendőrség nem látna ki a papírokból.



Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#20TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeSzer. Okt. 04, 2023 9:22 am


Derek& Gloria



*Nem akarok minden elsőre elmondani, már csak azért sem, mert muszáj némi jogi infót is kihúznom belőle, mielőtt Benjire terelem a szót. Mondjuk folyamat róla van szó, de ezt a halszemű zugügyvéd nem tudja. Nem is szimpatikus, már maga az otthona sem, és aki ilyen szürkén és füstösen él, az összes szín az asztalán lévő fotóban rejlik, az bármilyen szemétségre képes, bárkivel össze tud játszani ha kell. Az, hogy csűri-csavarja a szavaimat nem meglepő, elvégre az ügyvédeket erre tanítják és ha alapból is van hozzá affinitása, már mindenkiből kibeszéli még a nem létező gyereket is. Oké, ha úgy vesszük, tényleg igaza van azzal a mondattal amiben új életet emleget, de én kétlem, hogy ez olyan jó élet lenne, de egyelőre csak rábólintok. Aztán rázom a fejem a további összefoglalóra, mert hát valóban nincs kézzel fogható bizonyítékom, a női megérzést pedig egyik bíróságon sem fogadják el. Nem sértődöm meg azon, hogy fantáziadúsnak ítél meg, mert az vagyok, kell a munkámhoz, anélkül csak pálcikaembereket rajzolnék. Csak akkor emelem fel a mutatóujjamat némi időt kérve a folytatás előtt, amikor az időről beszél.*
-Nos, lehet, de amilyennek én ismerem….*Baszki, majdnem kimondtam a nevét!*
-….a legjobb barátját, lelkitársát felhívta volna. Az apja halála után is felhívta és az anyja halála után is, csak azután kezdett el hallgatni. Szóval minden arra utal, hogy korlátozzák a szabadságában, a jogaiban és meg is félemlítik, azért nem próbált esetleg megszökni. Ehhez hozzávesszük még azt, hogy össze van törve lelkileg, mégis milyen ember az aki ebben az állapotában ezt teszi vele? *Fel vagyok háborodva, egészen belelovalltam magam az egészbe, bár még önmagamhoz képest elég szelíd vagyok, nem kiabálok, nem szitkozódom – legalábbis fennhangon nem – és nem estem még neki az ügyvédnek, de érezhetően lobbant már bennem a tűz. Sajnálatos módon a továbbiakból kiderül, hogy ennél többet nem fog mondani a lehetőségekről és rövid úton ki akarja tenni a szűrömet. Elmosolyodom, bár semmi szép vagy kedves nincs most ebben a mosolyban, én is érzem és ő is érezheti. Felállok és egészen közel lépek hozzá, ha hátrál, akkor addig megyek amíg meg nem akad valamilyen bútorban.*
-Na és ha még a hollétéről sem mond senki semmit? Akkor mi van? Semmilyen elérhetőség nincs hozzá, se másik telefonszám ami esetleg a gyámé akivel lehetne beszélni, sem cím ahova levelet lehetne írni. Olyan nincs, hogy egy tizenhat éves fiú, akinek barátai vannak, ne akarjon legalább egyetlen szót írni, életjelet adni a barátainak azzal, hogy most nem akarok beszélni, de majd jelentkezem. Felelős gondolkodású, pontosan tudja, hogy aggódnak érte és meg kell magyaráznia, és azt is tudja, hogy a barátai ezt megértenék. Van joga a gyámnak eltitkolni a rábízott gyerek kilétét? *Hát ha van baszd meg én megeszem a hajam. De mindegy is mit mond, én most kiteregetem a kártyáimat. *
-Szóval ha van ha nincs, mondja meg kérem, hogy hol rejtegetik Benjit? Benjamin Sawyert. *S persze nem mászok ki a személyes teréből egy centit se, hadd érezze magát kellemetlenül. Mondjuk nem büdös a szám és kellemes illatom is van, szépek a szemeim, legfeljebb a lelkiismeret furdalása lehet kellemetlen, már ha van neki. De majd csinálok. *








_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#21TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeSzer. Okt. 04, 2023 12:59 pm



*Theodore*


Aggódik, én ezt megértem, de nekem ahhoz semmi közöm és semmiféle hatóság nem fog bizonyítékok híján, nyomós érv nélkül, feltételezéseken elindulni. Az egyetlen, ahova fordulhat ilyesmivel az egy kellemes hangú pszichológus.
Amire nem állítom, hogy szüksége lenne, még fel sem ajánlom neki a lehetőséget. Annak ellenére sem, hogy egyre nagyobb felháborodottság csendül ki a hangjából. Megértem. Tényleg. Néhány ember véleményével ellentétben, nem vagyok szívtelen. De ez akkor sem tartozik rám és segíteni sem tudok. Mondanám, hogy legalább türelmes próbálok lenni vele, de ez nem lenne igaz. Még mindig ő az, aki itthon keresett meg, azt állítva, hogy gyorsan elmondja, mit szeretne és máris az ajtó túloldalán lesz.
Ehelyett... most előttem áll, az én kezem pedig rámarkol a fotel háttámlájára. Nem azért, mert megingatna vagy menekülnék, sokkal inkább azért, hogy jelezzem, nem hátrálok meg. Én vagyok itthon, én rendelkezek a saját házamon belül jogokkal.
- Biztos vagyok benne, hogy a gyámnak van elérhetősége. A megfelelő helyen, a megfelelő embernél - kezdek bele, egész lassan ejtve ki a szavakat. Akaratlanul is átváltok egy, szinte már egyenrangú felek közötti beszélgetésből egy alá-fölé rendelt verzióra. Nem lenézve, inkább nehéz esetként kezelve őt.
- Hacsak nem hatósági személyről van szó, a gyám minden kapcsolattartási információt bizalmas kérdésként kezelhet. Szigorúan szem előtt tartva a gyerek érdekeit. Ha szerinte a teljes - hogy az ön szavaival éljek - titoktartás szolgálja a legjobban ezeket az érdekeket... - darálom a jól ismert szöveget és talán még azt is hozzátenném, hogyha egy másik államról van szó, más gyermekvédelmi szabályokkal, megeshet, hogy eleinte kapnak valamiféle ellenőrzést.
De nincs rá esélyem, mert az elképzelt gyerekből hirtelen egy név lesz, a fejemben pedig minden összeáll. Először az fiú egyik barátja, most meg ez a nő...  Miért hiszik el az emberek olyan nehezen, hogy itt nincs szó rejtegetésről, emberrablásról vagy hasonlókról?
- Ahogy már a nem túl kedves barátjuknak is mondtam: nem adhatok ki semmiféle információt. Elégedjen meg annyival, hogy minden a végrendelet szerint zajlott. És most kérem, távozzon. Kikísérem - ezzel látszólag lezárva az egészet, eleresztem a támlát, hogy az előszoba irányába intsek. Ha esetleg időközben... elhomályosultak volna az emlékei, merre is van az arra.



Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#22TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Okt. 09, 2023 10:12 am


Derek& Gloria



*Jön nekem a szövegével de még sem mond semmit. Ilyenek ezek az ügyvédek, a gyereket is belebeszélik a hasadba ha nem figyelsz. Érzem azt is, hogy hülyének néz, mármint nem olyan hülyének, hanem elmebetegnek, aki orvosi eset, dilinyós, gyengeelméjű, akinek mindent a szájába kell rágni, de közben figyelni kell arra is, nehogy egy rossz szó miatt elguruljon a gyógyszer. *
-Ne jöjjön nekem ezzel a hivatalos hablattyal. *Még az orra előtt is képes vagyok hadonászni a mutatóujjammal, kezdek begurulni. Persze még nagyon messze vagyok Derek falhoz nyomós és ütlegelős vagy fojtogatós hangulatától, meg amúgy sem tennék ilyet. Egy nő ilyet nem tesz….legfeljebb ha a saját testi épsége van veszélybe, jelenleg viszont ez nem áll fenn. Szóval kibököm Benji nevét és figyelem a felismerést az ügyvéd arcán, a szemeiben és még arra is próbálok következtetni, hogy mit fog tenni mielőtt még megszólalna. Nem látszik mérgesnek, inkább unottnak, vagy türelmetlennek. S persze k akar dobni, de én nem adom fel ilyen könnyen. Lecövekelek ott ahol állok és tapodtat sem mozdulok. Pereljen be….hja, hogy ő meg is tenné! *
-Én viszont kedves vagyok és szépen kérem, hogy árulja el, hol van Benji, mert nem hiszem, hogy az szolgálja Benji érdekeit, hogy elszakítják a barátaitól, azoktól akik tartották benne a lelket a szülei halála után. Az a gyám mégis mit tett? Semmit. Lefogadom, hogy csak púp a hátán és eszerint is bánik vele. Benji meg olyan….kisfiú még, nem áll ki magáért. Ismertem az anyukáját, biztos vagyok benne, hogy ezt nem írta le a végrendeletében. Ott legfeljebb csak az állhat, hogy ki legyen Benji gyámja. Nos? Esetleg bebizonyíthatná, hogy nincs igazam, mutassa meg a végrendeletet. *Vagy behívom a nem túl kedves barátot, de egyelőre nem fenyegetem meg, majd a következő körben, ha akadékoskodik. *








_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#23TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeSzer. Okt. 11, 2023 7:56 am



*Theodore*


Hivatalos hablaty. Ha tudná, ezt mennyi embertől kapom meg és ahogy ő sem, úgy a többi sem gondol bele, hogy valójában ezért keres fel. Mert ő nem érti, nem tud mit kezdeni a helyzettel, nem ismeri a szakzsargont. Én viszont fordítom.
Mi legyek közben, ha nem hivatalos?
Mégis, mindössze lemondóan megrázom a fejem és próbálom türtőztetni magam. Segíteni. És nem azonnal megkérni, hogy célozza meg a bejárati ajtót. Annak ellenére sem, hogy egyre inkább zavar a stílus, amit megenged magának a házamban.
Amikor végül kiböki a nevet, már mindent értek. Valójában ez erős túlzás, de azt mindenképp, hogy a másik fickó, meg a nő között ott a kapocs.
Oh Charlotte... Milyen körökben hagytad megfordulni a fiad?
- Komolyan azt hiszi, hogy a kedvesség a kulcs? Annyi elég, hogy megszegjek minden szabályt, kockáztassam az állásom, hírnevem és lényegében az egész életem? Mert szépen kéri? - valahol akaratlanul csúszik ki, hiszen nem visz minket előre a beszélgetésben.
Más helyzetben talán nevetséges is lenne, ha tényleg komolyan ez fordul meg a fejében, de most nem vagyok olyan hangulatban, hogy szórakozzak.
- Nincs mit bizonygatnom, hölgyem. Minden a végrendeletben jegyzettek szerint zajlott, az én lelkiismeretem tiszta - alig tartok egy lélegzetvételnyi szünetet, mielőtt folytatnám. Minél kevesebbet jut ő szóhoz, annál jobb.
Nincs mit megbeszélnünk.
- Az pedig, hogy a jelenben mi történik, kizárólag a gyámra, a fiúra és az esetleges hatóságokra tartozik. Az első hetekben valószínűleg kapnak valamiféle ellenőrzést. Államtól függően eltérőek az erre vonatkozó szabályok. De ha olyan helyen tartózkodnak, valaki egészen biztos kiszúrja, ha valami nincs rendben - többet nem adhatok neki. Legalábbis olyasmit nem, amit akar.
- Most pedig, ismételten megkérem, hogy távozzon, különben a rendőrség segítségét kell kérnem, hogy asszisztáljanak és megmutassák a kivezető utat - próbálom teljes nyugalommal mondani, de tény, hogy valami karótnyelt, túlzott magabiztosság süt inkább a hangomból. Tudom, hogy jogilag mit tehetek meg a saját házamban és mit nem. Nem üres szavakkal dobálózok.
Mindenesetre hátrébb lépek kettőt, az folyosó irányába, de nem nyúlok a zsebemben lapuló mobilért. Még.



Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#24TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeVas. Okt. 15, 2023 9:08 am


Derek& Gloria



-Kérhetem csúnyán is. Mégis mi a kulcs ha nem a kedvesség? Fizessek az infóért? Akkor már megérné? *Térjünk akkor a tárgyra, nem mintha lenne annyi pénzem, hogy megfizethessem, de legalább tudnám, hogy miért éri meg neki, ha a testi épségének fenyegetése derek által és az én kedvességem nem volt elég. *
-Szerintem meg Mrs. Sawyer nem hagyta meg a végrendeletében azt, hogy szakítsák el a barátaitól. ~Legfeljebb Derektől ~ *Ezt már csak gondolom, ezalatt az idő alatt ő meg folytatja, nem akar hagyni szóhoz jutni. *
-Ó, hát láttam én már karón varjút! *Velem nem szúr ki, közbe is kotyogok ha kell. Méghogy kiszúrják, ha valami nincs rendben? Hallott már arról amikor valakit éveken át bezárva tartottak? Hol voltak akkor a szomszédok? Egy megfélemlített ember, főleg egy olyan kölyök, mint Benji, azt mondja amit mondanak neki, hogy mondjon. Nem kell ahhoz látványosan megverni valakit, hogy teljesen megsemmisüljön. *
-Szép! Most mi van a lelkiismeretével? Csak jeleztem, hogy az egyik ügyfelével nincs minden rendben, maga meg a rendőrséggel fenyegetőzik. *Mondjuk ezzel célt ér el, mert nekem is vaj van a fejemen, akárcsak Dereknek. Egyelőre azonban még kitartok és nem engedem felszínre kerülni a félelmeimet, amit egy járőr autó megjelenése okozna. *
-Legalább nézzen utána, érdeklődjön, próbálja felvenni vele a kapcsolatot és majd beszélünk. *Nem adom meg a számomat ha esetleg azt kérné, mert sosem hívna fel, de tudja, hogy tudom, hol lakik. *
-A maga végrendeletében mi van? Ha árván maradna a fia, azt adná utasításba a gyámjának, hogy zárja el a barátaitól? Csak egy kicsit gondolkodjon már, mint egy felelős apa, ne úgy, mint egy ügyvéd. *Utolsó próbálkozásom, de nem sok reményt fűzök hozzá, viszont még mindig ott van a lehetősége annak, hogy visszajöjjek és számon kérjem. *









_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#25TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitimeHétf. Okt. 16, 2023 8:01 am



*Theodore*


- Nincs kulcs. A hírnevem és a karrierem van. Ha egyszer bizalmas információt árulok el, az egészet lehúzhatom a toaletten - jelentem ki teljes nyugalommal, annak ellenére is, hogy már tényleg nagyon-nagyon szeretném ajtón kívül tudni.
- Ez nem egy tévéműsor, hölgyem. Nincs "szerintem". Az van, amit a papíron lévő tinta bizonyít. Aminek a megtekintéséhez továbbra sincs joga - szögezem le, továbbra is tartva magam ahhoz, hogy a lehető legszájbarágósabban beszéljek.
De láthatóan nem elég. Minden szavamba beleköt és még ő az, aki felháborodik, mikor végül kiejtem a számon a rendőrséget. Nem fenyegetek, mindössze felvázolom a lehetőségeket. Ahhoz már nem is veszem a fáradtságot, hogy kiigazítsam, nem jelzett semmi komolyat, csak találgatott.
...és ezek után még azt akarja, hogy beszéljek a saját végrendeletemről? Hogy legyek... apa?
- Ha ettől könnyebben megtalálja a kijáratot, akkor váltok majd pár szót a gyámmal - adom be végül a derekam. Ennyit megtehetek.
Charlottért.
- De most már szeretném az ajtó másik oldalán látni.



Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...
» Derek Moretti
» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Perkins & Derek - Per la cronaca, mi sento una merda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-