♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Hard days, long drinks - Page 4 Vote_lcapHard days, long drinks - Page 4 Voting_barHard days, long drinks - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
Hard days, long drinks - Page 4 Vote_lcapHard days, long drinks - Page 4 Voting_barHard days, long drinks - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hard days, long drinks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#76TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 4:41 pm

És csak beszél...... És én csak hallgatom... És közben fogalma sincs róla mennyire kellemes is ez. Fogalma sincs róla, hogy legalább... 12 éve nem volt ebben részem, így.. ilyenben... és most érzem csak mennyire hiányzott...
Mert őrülten hiányzott. A törődés.
És az hogy bármit elmondhatok.

(pedig rohadtul nem mondhatnék semmit el. PLÁNE neki nem.
ÖRÖK HIBA!)


- Nem tudom megérte e minden.. - és ez az igazság. - Túl sokat követel. - ahogy ez is. - Minden nap fegyverrel az ágyad mellett, alig alszol, éberen, két elbaszott hegyomlásnyi német követi minden léptedet, hátha ő az akit eltalál a következő golyó. - hogy kifolyó részletek?? Minden egyben távozik mint egy megemelt, titkos átjáró eldugott fedele. Úgy szökik ki minden és ezúttal elfelejtem még végiggondolni is.
Pedig tudom, hogy meg fogom bánni.
Bánni fogom.

- Olyan embereket bántok meg, akiket szeretek. Mert muszáj. És olyanokat veszítek el, akiket örökre magamhoz kéne láncolnom. - ezek a tiszta részletek. Egy megvilágosult, gyenge pillanatéi.
Egy olyan élet gyümölcsei, ami mérlegre tesz mindent, néha, és ami elborzad ha rájön mi az amit fizetett.
És aki a kukába dob mindent, ha jön a következő kihívás.

- Téged is tovább kellett volna keresselek... - kapom el a kezét, az egyiket, ha alkalmam nyílik rá, de még mindig csak figyelem, ahogy az ujjai közé csúsztatom az enyémeket, és úgy szorítok rá.
Csak óvatosan.

- Akkor még minden más volt. Egyszerűbb. És egyszerűnek is kellett volna maradnia. - és ezek a tiszta tények. Azok amikben biztos vagyok, és azok... Amik jól tudom, egyszerűbbé tehettek volna mindent.
Kevésbé.... eklektikussá..
Kevésbé bonyolulttá.  

Az egyszerűség, jutalom!
És kevesebb bonyodalom jár érte.

Semmire se vágynék jobban.
Nincs bármi más amire jobban áhítozom.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#77TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 11:22 pm

Csendben hallgatom és talán most segít ez is, hogy meg tudom hallgatni. Engem sosem riasztott Morris kevésbé...úriemberes oldala. Sőt..ha csak valami egyszerű szépfiú lett volna, valószínűleg nem maradok vele, csak kamuházasságban megkopasztom, mint a többieket. Ő azonban más volt és pont attól, amit nem mutatott meg a felszínes barmoknak. Tovább simogatom a bőrét a szivaccsal, mintha tényleg valami fürdőház különlegességében lennénk, de az az igazság, hogy van időnk rá.
- Főnöknek lenni nem könnyű.. - hiszen tudja, ismert olyan embereket, akiket alig lehetett személyesen találkozóra bírni. Bizonyosan most is ismer ilyeneket. Nem véletlenül bújnak el a világ elől a maffiafőnökök sem. Senki sem. - Nem baj, ha vigyázó szemek előtt vagy. Csak megbízható szemek legyenek. - nem is szeretnék belegondolni, hogy van-e vajon az a pénz, amiért a németjei elárulnák őt esetleg...és én éppen belerángattam a Reanti ügybe. Bár isten lássa lelkem, a jó szándékom vezérelt csupán. A következő mondatát viszont nem igazán tudom hová tenni. - Ha magadhoz akarod láncolni, akkor nem hagynád elveszni. Akkor küzdesz érte, mert ilyen vagy. - az örök harcos, aki ha kell, elsőként ugrik a tömeg elé és utoljára hagyja el a csatateret. Ez ő. - Magányos vagy a csúcson. - vonom le a következtetést. Megvan a hely, ő irányítja, megkente akiket kellett és..egyedül van. De nem értem, miért van egyedül?
- Nem találtál volna meg. - nézek az összekulcsolódó kezünkre és bármennyire is rossz, ez az igazság. Elengedett és én elmentem, ha pedig elmegyek, akkor nem talál meg. Megvannak a kapcsolataim és a módszereim is ahhoz, hogy eltűnhessek. - Akkor azt a döntést hoztad, ami a leginkább veszélytelen volt. - ez mondjuk beletelt némi időmbe, mire kimondható formát öltött. Nyilván haragudtam rá valahol, pedig értettem miért csinálta. Tudtam, hogy szükséges volt. Tudtam, csak mégis...elveszítettem őt és ez baromira fájt. Ha fáj, akkor pedig dühös leszek egy idő után. A düh energiáit pedig másba transzformálom. Mégis visszamentem Seattle-be, hogy hátha...és nem volt ott. Jelnek vettem.
Belemosolygok a hajába. Igen, sok minden nagyon is egyszerű volt. Olajozottan működött az egész buli és mindenki magától értetődően tette a dolgát, beletette a saját részét. - Az sem működhetett volna az idők végezetéig. De tényleg jó volt. Precíz és mégis kellően őrült. - marad a mosoly, aztán elmúlt és én visszatértem az életemhez, amit előtte is éltem. Ő pedig építette az álmát. - Te is eltűnhetsz kicsit mások szeme elől. Magad elé tolhatsz bizalmi embereket, akik cselekszenek helyetted. De nem is te lennél, ha nem akarnád az összes terhével együtt cipelni, nem? - megint mosolygok. Nem csodálkoznék, ha így lenne. - Pedig mindenhol nem lehetsz ott egyszerre. Kicsinál. - és ezt az eddigiek alapján is mondom. Ezért nem értem, hogy az én bajomat miért akarja magára rántani. A hallottak alapján ez túl sok és egy önző picsa lennék, ha hagynám neki. - Ezért fogod hagyni, hogy a Reanti ügyet én intézzem el. Mármint a rám eső részét. - és ezen nem fogunk vitatkozni. Vissza kell mennem hozzá, ő meg nem fog őrültséget csinálni. - Felvesszük szépen a szerepeinket. - pedig jól hangzott amit mondott. Akkor. Az irodában. Már nem, mert nem szabad. Kihasználnám és vele nem akarom ezt megtenni.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#78TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 12:47 am

Most először érzem azt.....

Egésznek.

Most először érzek egésznek mindent. Önmagam. A pillanatot. Magát a létezést, és vele egy cseppnyi reményt, hogy minden más lehet.
Még ha ezt a reményt gyorsan be is futja a sötét.

Mert semmi nem ennyire egyszerű..


- Clementine, már megmondtam! - ülök fel. Egy pillanat alatt képes kirázni a hirtelen jött ellazulásból.
A víz löttyen, talán be is teríti félig a fürdőszobát, de akkoris részben szembefordulok.
Csak épp nem távolodok el.

- Reantinak csapdát állítok. A Te dolgod annyi, hogy elintézd, hogy szépen belesétáljon. Szépen mosolyogj... vagy amit szoktál, és egy pillanat alatt vágd el a torkát, ha egy ujjal is hozzád nyúlna! - ez már az iroda óta kavargott bennem, mintha tehetnék neki kitételeket. De ettől még...
A vér nem vállik vízzé, és én próbálkozom.
Ha még egyszer megütné...

- Van gyakorlatom a testek eltűntetésében.. - ezt már valamivel nyugodtabban engedem, leengedve, és már nem a szemeit figyelve, de ettől még...
...bőven van kapcsolati rendszerem.

Ha nem vág közbe, addig, mégis lassan megnyugszom, és bár sokkal lassabban, és még kitartva, de lassan visszafordulok, és helyezkedem.

- Elkapjuk a szemét grabancát. - már csak a szembefalnak ecsetelem. - Olyan felvétel lesz a kezünkben... ami örökre távoltartja Vegastól... - már ha Vegastól kéne. De legalábbis a közelemből. Az Ő.. közeléből.
Mindkettőnk közeléből.
Akárhogyan is végződjön.

Az ami kettőnk közt zajlik.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#79TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:59 pm

Meglepő a hirtelen váltása, de számítottam valami ilyesmire. Morris hirtelen felcsattanós típus és régen én is ilyen voltam, de a megannyi szerepkör...hát nem mondom, hogy jót tett, de talán rosszat sem. Rá jellemzően most is irányítani akarja a helyzetet. De muszáj megbeszélni, hallani akarom tőle, hogy bármi is történik, nem hősködik és nem adja jelét annak, hogy egyáltalán valaha látott engem. Lassan elmosolyodom.
- Te most arra biztatsz, hogy öljem meg? - megrázom a fejem - Gondolod nem nálam kezdenének a zsaruk? - nagy szám lenne, ha elkezdenének utánam kérdezősködni. Bár a hamis papírjaimat jó helyen alkotják meg, azért minden pajzson van egy kis rés. Senki sem tökéletes, ezért igyekszem azon, hogy még közlekedési bírságot se kapjak. - Úgy lesz, de ki kell mondanod, hogy nem szólsz bele! - az én ügyem, az én módszerem, a tesztoszteronnak kívül kell rajta maradnia. - És, ha találkozunk hármasban, mi természetesen nem ismerjük egymást. - ezt tudom, hogy evidens, de akkor is le kell szögeznünk. Én szeretem a részleteket, az ördög mindig azokban lakozik. - Hmm, általában ha randira hívnak, vacsora a program. Nem sírásás. - elütöm az élét és elmosolyodom. Érezhetően belőle is kiszáll a feszültség, máris sokkal jobb.
- Ilyesmit egyik haverja sem kockáztatna meg. Ha meglesz a felvétel, kiütéses győzelem lesz. - szorosabban húzom magamhoz, igen, vannak buktatói. Morálisan pedig meglehetősen mélyre kell süllyedni ehhez az egészhez. Mert a felvételen lesz valaki, aki ártatlannak kellene legyen, nem pedig ilyen mocsok gazemberek játékszere. De talán elég fizetséggel új életet kezdhet majd. Talán. Messze innen. - Én sem mehetek vissza New Yorkba egy ideig. Bár a holmim egy része ott van és ezt sajnálom is. Megint csendben kell majd lennem. - puffogok, de mindig ez van. Miután vége szakad egy ilyen "kapcsolatnak", nekem csend a nevem és eltűnés. - De itt sem bukkanhatok fel rögtön. - csak hangosan gondolkodom. Amíg elül a vihar, nekem el kell valahol rejtőznöm, ha netán...keresni kezdenének.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#80TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 2:13 pm

- Van..... kapcsolatom a rendőrségen. - a hangom azért hezitál. Hogy mi ára lenne. Mert mindennek megvan az ára. De ettől még, úgy ahogy minden egyes esetben tettem - ahogy Nyda férjének is nyoma veszett - biztosra veszem, csak a kapcsolati háló mozduljon meg. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ellenfél.
És eddig mindig kijutottam a szarosvödör közepéből.

De akadékoskodik, és mégvalamit muszáj tisztáznunk.
A békesség érdekében.

- Nem fogom keresztbeköpni a tervet. - és ez biztos. - Ilyet régen se tettem volna. - pedig ha jól belegondolok, valami lehet benne. Régen... Régen minden más volt. MÁSABB. Felelőtlen. Az eltelő években viszont megtanultam felelősséget vállalni. És azt hiszem mesterfokra is fejlesztettem ezt a képességet. Túlzottan eltökélt vagyok.
Ezt néha én is érzem..

Az viszont hogy végül visszadőlök, vagy a befutó vicceskedésnek, vagy csak szimpla önmérsékletnek köszönhető.
Csak egyszerűen jó így. Érezni akarom. A nyugalmat, vele azt a hamis képzetet, amit ő ad most nekem. És talán még sokáig képes is lesz adni, ha mellettem marad.
Vagy talán az egész teljesen más.
Régi, mégis ismerős érzések.
És ahogy végül beszélni kezdek, egyben nyomatékosítom a tervet, nem azok a válaszok érkeznek amikre számítok.

- Hogy akarsz meglépni tőle. - nem kérdés, de nem is kifejezetten állítom. Csak úgy megtörlöm az orromat, mert egész egyszerűen viszket, aztán vissza, de a kezeit már nem fogom meg.
Tudni akarom mi az amire számíthatok.
És tudnom is kell, hogy mi az amivel számoljak.

De sokmindent kéne még tudnom....
 
Egyelőre viszont a jelenben létezek.
Aztán majd minden kialakul.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#81TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 2:39 pm

- Nem. - egyszerű, hűvös és rövid válasz. Nincs rendőrség, soha nem is lesz és esetemben nem is lehet. Ha valami kotnyeles nyomozó jobban elkezd áskálódni csúnya dolgokat találna, amikért sok év börtön várna. És amellett, hogy nem áll jól a narancssárga, jobb szeretem élvezni a szabad levegő gyönyöreit.
- Régen valóban nem. - ebben igaza van, de azóta sok év eltelt és neki már nem csak magáért kell felelnie. Itt van ez a hely, ami egy csomó embernek ad munkát, stabilitást. Nem szabad játszani. És pont ezért nem juthat annak a féregnek a kezére sem. Nem akarom tudni mit művelne vele. A nagy "befektetési tanácsadó" ügyesen ki tudja magának sajtolni mindenből, amit akar. Ezért kell ennek az egésznek sikerülnie úgy, hogy a mi ismeretségünk ne szellőzzön meg. Az nem férne bele semmilyen keretbe.
Mivel elengedi a kezem, csak a vállán dobolok. Nem tudom igazán kérdést kapok-e, vagy ez inkább arra vonatkozik, hogy vajon újfent meglépek-e vagy sem. És erre nagyon nehéz is válaszolni, mármint...nem akarom, hogy totálisan félreértse.
- A részleteit majd végiggondolom. De aznap, amikor üzensz, hogy megvan a felvétel. Utána úgyis zabos lesz és indulna vissza New Yorkba. - hogy én meg hová megyek, hát...azt valóban ki kell még találnom. De van rá időm. Egyedül, nőként nem igazán szoktam feltűnést okozni. Valami viszont nem tetszik, mintha..a légkör is megváltozott volna. Hát fogom és egyszerűen a vízbe nyúlok, hogy lefröcsköljem. (Már amennyire sikerül.) - Elengedhetnénk a témát? Az elmúlt egy évem a pasasról szólt, bőven sok szót fecséreltem rá. - mormogok durcásan. Tudom, hogy tán végeredményben én hoztam fel, de ne akarjunk most lelépési terveket meg mindent. Majd. Mindent a maga idejében. Annyira megszoktam már, hogy mindenre egyedül vagyok és soha nem tesz fel senki kérdéseket, hogy szinte különösnek hat, hogy ő pedig igen.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#82TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 4:53 pm

Tényszerűen közöl, ez a Clementine, tényleg AZ.. a Clementine akire én mindig is emlékeztem, az a kenyérre kenhető mégis határozott, és akit még sokáig... még nagyon sokáig is annyira szerettem.
Talán valahol mélyen elnyomva, meg is mosolygom az érzést. De ettől még.

- Ha bántani fog, én ölöm meg. És nem biztos hogy szemtől szemben. - ezek viszont az én tényeim. Azok a tények, amikből nem engedek, bárhogyan is, vagy bármennyire is próbálna meggyőzni az ellenkezőjéről.

De persze ez korántsem megy szembe a mi kis eltervezett tervünkkel. Vagyis az én terveim, mert mindig mindent próbálj meg megoldani a legegyszerűbben, és eddig - és mindig is - a zsarolás a leginkább bevált.
A megfelelő biztosítékok mellett.
Isten hozott, a szép és új világban...!
És még azt mondják az alvilág a szégyentelen...

- Vannak dolgok amik nem változnak. - és vannak azok is, amik teljesen. De ettől még a szavai nyomán ami a leginkább érdekel, az az, hogy hogyan is tervezi azt a bizonyos lelépést. Mert hozzám már elígérkezett, és a szó.. régen, de bízom benne még ma is, mindig is szent volt közöttünk.
Így nemhiába akarok értesülni az ő terveiről.

- Végső esetben.. Naomi Ward meghalhat. - adom ki a végső tippet. - És újjászülethet... valami más néven. - a legegyszerűbb verzió - Tudok segíteni ebben. - biccentek. Mert nemcsakhogy a papírok, de a hallotti anyakönyvek, egy baleset, vagy szimpla szívrohamról kiállított halotti jegyzőkönyvek.. számtalan lehetőségadott.
És talán ez a legegyszerűbb.

Én kattogok, ő viszont hirtelen vált, és ahogy elhagyják a száját a szavak, én viszont lassan mélyebbre ereszkedem a vízben.
Csak annyira, hogy rendben elfeküdhessek. A mellei között/vagy fölött, ha tudok.

- Tudni akarom hogy mire számítsak... Vagy hogy mikor számíthatok rád. - és ez az egy, igaz. De nem feltétlenül a munka miatt.
Egész más okok amik hajtanak.
Viszont ettől még... egyáltalán nem árt tisztába tenni mindent, és ha most, akkor most, végüliscsak... beszélgetünk.
Legalábbis mégmost.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#83TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 6:04 pm

Lefagyok mögötte egy kicsit és hálás vagyok, hogy nem rám néz ebben a pillanatban, mert a mosoly ami megjelenik az arcomon, kissé elalélós és abszolút idióta is, de azt hiszem minden nő szívesen hallana ilyet egy ilyen férfitól. Persze egy gyilkosság kijelentésén mosolyogni nem vall teljesen tiszta elmére, de az én világomban ezek létező dolgok. Úgyhogy mivel lefagy az agyam, egyszerűen csak átölelem (amennyire sikerül). - Tudom. De ne legyél már ilyen szexi.. - súgok a fülére, hát az eszem megáll tőle, komolyan. És most minden mennybéli jóváírónak befogom a fülét, mert ettől még nem helyes, amire rábólintok, de akkor is...
Egyelőre a tervet kellene tartani, azt, ami már körvonalazódott az irodájában. Persze, talán tévedek a feltételezéseimmel, hogy esetleg elragadhatja menet közben az indulat...de talán nem. Viszont tudja, hogy fontos. Csak bólintok mögötte, tehát még mindig precíz. Megnyugtató.
- Meg kell ölnöd Naomi Wardot. - kapaszkodok rá erre az ötletre. Erre mondjuk gondolhattam volna. Mozdulok mögötte, bepörögnek a gondolataim. - Ez briliáns ötlet! Ha belerondítok akármibe és te megölsz, a felvételek miatt Reanti nem fenyegethet zsarukkal meg egyebekkel. Uhh! - a mosolyból vigyor lesz és már látom is a jelenetet. Vagy jeleneteket, többféle forgatókönyvvel. - Rajongója vagyok az észjárásodnak. - még mindig és ez olyan terv, hogy nem keresne senki sem.
Helyezkedik és vele én is. A tarkóm támasztom a kád szélére. Meghalni. Mennyire egyszerű ötlet és pont ettől tökéletes. - Ha ennél a forgatókönyvnél maradunk, akkor csak pár hét csend kell szerintem. Amíg kikopnak innen és elkészülnek a papírok. Addig is próbálok minél kevesebbet mutatkozni vele. - nem lenne jó, ha mindenki felismerne később. - Nem fogok eltűnni. - mondom ki, ami talán ott lebeg közöttünk. Hisz 12 éve sem így készültem neki és ő sem. Egyébként is megegyeztünk és az adott szó nálam is szent dolog.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#84TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 5:40 pm

Udvarol, de ezzel most nem tud meghatni.
Régen szerettem amikor dörgölőző macskaként dorombol a kezeimben, és azt is... amikor flörtöl velem, de a lényegi és fontos kérdésekről, még akkor sem tudott lerántani.
Mert soha nem beszélek légbőlkapottan. Ebből nem engedek.

- Clementine, komolyan beszélek.. - a hangom nem enged.. a finom hívás mellett, ez lerí belőle, de ettől még szeretném hogy tisztában legyen vele. - Ha az a szemét Hozzád nyúl, ha árt neked, nem fogja megköszönni azt amit kapni fog. - és ez biztos. Még akkor is, ha az aztán hirtelen beszökő ötlet úgy néz ki az ő fantáziáját jobban megmozgatja.

Ez is egy lehetőség, sőt, szerepelhet is a tervekben, de ettől még nem vártam ekkora lelkesedést tőle. Még ha a legegyszerűbb lépés is, és még ha a maga módjában nem is igényel kevés előkészületet, nem lehetetlen jelenség az egészet egyfüst alatt megoldani.

- Rendben. - aztán végül elengedem. Rábólintok. - Akkor kidolgozok egy tervet. - erre is. - Először léprecsaljuk, aztán játszhatja a szomorkodó özvegyet. - magamnak is biccentek, megint - Talán úgy visszatakarodik.
Biztosra veszem hogy visszatakarodik. Egyedül még Ward köphet a levesbe, de ha sikerülnek a felvételek, eszében sem lesz Wardhoz fordulni.
Ezt garantálom.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#85TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 6:16 pm

Kelletlen a sóhaj. Hallom is, hogy komolyan beszél, éppen ezért kell nekem óvatosnak lennem. Reanti nem kellene, hogy meghaljon. A végén még górcső alá kerülne a klub vagy mondjuk Vegas is és egyelőre pont az a szép, hogy a gusztustalan kis baráti köre nem hagyja el a saját védvonalait. Ennek pedig nem kellene változnia. - Morris, tudok vigyázni magamra. - és az elmondottak fényében muszáj is lesz. Neki a fővonalra kell koncentrálnia, nem arra, hogy mi zajlik annak a lakásnak a falai között. - Ne én legyek fókuszban.
Főleg úgy, hogy kimondja a legjobb ötletet, amivel operálni lehet.Ha Naomi Ward egyszerűen meghal, akkor nem maradnak utána kérdések. Senki nem fogja keresni sem. Mi a fenéért nem gondoltam erre? Annyira birka vagyok néha...pedig csak gondolatok kellenek és ötletek.
- Mindenképp vissza fog. Egyébként nem kell agyon tervezni, csak le kell lőnöd a megfelelő időpontban és helyen. - ha már úgyis zsarolásba fog ez az egész átmenni ugye Reanti felé. Ezzel pedig voltaképpen nem őt bántja, hanem engem ment meg, de ez más kérdés. - Addig szétnézek, milyen lehetőségeim lesznek a környéken elrejtőzni egy időre. - nem hiszem, hogy a képem lehoznák az újságok, úgyhogy csak azt kell megvárnom, hogy tiszta legyen a terep. 200%-ig.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#86TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 10:44 pm

Persze hogy tud vigyázni magára... De NEKEM.. is kell tudnom vigyázni Rá! És fogok is.
De ezt a részét már nem említem. Mert egy sokkal komolyabb, és célravezetőbb dolog ami felvetődik, ám ő ezen is képes csavarni egy kicsit.
Miért mindig a bonyolultabb út...

- Nem. - és egyszerűen válaszolok. - Az túl veszélyes. - én képtelen lennék megbírkózni a ténnyel, hogy ha valami balul sül el, és a halála az én lelkemen szárad majd.
Egyszerűen nem lehet.

- Tiszta munka kell. - és erről meg vagyok győződve. Tapasztalat. - Semmi fegyver. Csak szépen és csendben. - altató... nyugtató... vagy drog... bármelyik jó lehet, a kérdés mi az ami ne lenne feltűnő. Az ő esetében.

- Az emberek sokszor halnak meg. Véletlenül. Vagy egyszerűen csak öngyilkosok lesznek. Vagy megmérgezik őket. - tiszta sor -  Bármelyik jó lesz. Ha szedsz altatót, vagy nyugtatót... bármi ami nem tűnik fel. - ez a legbiztosabb megoldás. A segédanyagokkal a kezemben, ez lesz a legegyszerűbb történet.
Egy véletlen halál....

És nincsenek vétkesek.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#87TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 11:05 pm

Nem tudom mennyire hajlandó elfogadni azt a tényt, hogy nagylány vagyok, de legalább nem mond semmit és nem kezdünk parttalan vitába a dologról. Mert az, amit mond bizonyos értelemben tényleg szexi, de bizonyos értelemben mégiscsak egy gyilkosságról beszélünk, amit mondjuk, ha mindent összevetve nézünk..nekem kellene megtennem és nem neki. De épp ezt próbáljuk kikerülni ugyebár.
- Mi az, hogy nem? - döbbenten pislogok a feje mellett, hát ez a legegyszerűbb. Csak egy kevlár és valami látványos dolog, hogy tutira menjünk. Nem értem miért mond rá élből nemet. - De ide nem csend kell, hanem látványosság! - a jelek szerint nem ugyanúgy látjuk a történéssort, de innen szép közös nevezőt találni.
- Ez nem valami Rómeó és Júlia.. - jegyzem meg szárazon, hát mindjárt felrántja a vérnyomásomat vele - Se altatót, se nyugtatót se semmit nem szedek. Sosem tettem. - ha most a szemembe nézne, néminemű megsemmisítő pillantással kellene megküzdenie. - Annyira meg ismer, hogy tudja, sose lennék öngyilkos. Plusz egy ilyen csak időhúzással lenne jó, amúgy meg feltűnő. - akkor is a másik ötlet lenne a legjobb. - Ugyanmár, használhatunk vaktöltényt, vagy kevlárt...teljesen mindegy. - nem tudom mi vele a baja. Számtalan kamu gyilkosság van mindenfelé és ezeket nem olyan nehéz azért beszerezni.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#88TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 11:33 pm


- Nem, Clementine, ebből nemengedek. - nem tehetem. Megmondtam, nem lesz fegyver. Az én kezemben, nem. - egy barátot egy életben, elég volt elveszíteni.

- Bármikor... bármi rosszul sülhet el. - és ez tény. - Arról nem is beszélve, hogy az erőszak mindig erőszakot szül, minden esetben. Sajnos van már tapasztalatom benne. - mindig csak a legvégső megoldás legyen. Ha fegyver durran... onnan már elveszett minden. MINDIG lesz megtorlás! Bárhogyan is érkezik.

- A csend, mindent eltakar. A cirkusz csak felhívná a figyelmet! Gyanússá tesz. Támadhatóvá. - mi így intézzük a "mi" köreinkben.
Ésszel..... És nem a falnak rohanva fejjel, keményen.
Mert úgy nincs mire/kire gyanakodni....

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#89TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 10:38 am

Megcsóválom a fejem. Érdekes, megrendezné a halálomat tök egyszerűen, ami szerintem feltűnőbbnek hat, mintha simán lelőnek. Én, mint öngyilkos...nekem képtelenség. Főleg mert nem zárnak be és amíg úgy ugrálok, ahogyan fütyülnek, elég nagy játszóterem is van. - Rendben, semmi sem kötelező. - nem kell ezt túlságosan szétmagyarázni, végtére is csak egy ötlet volt, amiről nem ugyanúgy gondolkodunk. Nyilván gyors beleegyezésem azt is jelzi, hogy másképp gondolkodunk a dologról, de ez végül is lényegtelen.
- Ezért szoktam többek között csendben eltűnni és utána egyszerűen nem létezni. - tiszta sor, ebben egyetértünk, de magam sem tudom. Ezt a lépést tök egyszerűen megtehetném most is. Csak a hitelkártyát, a rendes mobilt kell hátrahagyni és akkor nem tud bemérni, lekövetni senki sem.
- De szerintem én most sokadlagos tényezője vagyok ennek a történetnek. Előbb a nagy hal kell. - úgyhogy nem hiszem, hogy tovább kellene rágnunk a témát. Bárminek csak akkor van értelme, ha már...igen, az sem lenne jó opció, hogy én eltűnök, mielőtt az egész elkezdődne. Reanti nem hülye, pedig szerettem volna annak nézni. De nem az. - Úgyhogy a halálom nemei még talán halasztható kérdések. - sóhajtok, még egyetlen alteregóm sem halt meg. Más kérdés, hogy mindnek nyoma veszett, de ebben az országban naponta tűnnek el egy csomóan.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#90TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 1:38 pm


Meglep a hirtelen lelkesedése az ötleten. Az első tanúbizonysága, hogy ő... ugyanaz a tüzes nő... mint régen. Csak én fásultam talán bele az életbe kicsit...
Vagy csak túl sokat láttam már....

Mégis megnyerő számomra a nem-ellenkezése, a nyugalom visszahonol, vagy legalábbis a következő megjegyzéséig beáll a néma csönd.
És még talán azután is egy ideig.
De nem esik rosszul.

Aztán mégis a semmiből szólalok meg.

- Ha Naomi Ward meghal... és ha csendben, természetes módon teszi, a fickónak bármilyen forrásai is vannak, bármennyire befolyásos, vagy van lehetősége pénzügyileg, nem fog többé keresni. - mert biztoshogy nem fog. - Kevésbé... veszélyes.... Vagy nyom bélyeget a jövő(d)re... - erről tudnék mesélni... - Ez egy olyan adu, amit érdemes megfontolni. - mert az. A világ a maga nyugalmában folyik tovább, csak egyetlen emberrel kevesebb....
Legalábbis a színfalak előtt.

Ha nem szól közbe, vagy legalábbis várat még magára, egyszerűen, hirtelen ötlettől vezérelve csúszok ki a karjai közül, de nem el tőle, egyszerűen csak le, a víz alá, egy néma és rövid másodpercre, amíg kikapcsolok a világból.
Már vizes fejjel, és megújult érzésekkel térek vissza a valóságba.

De előbb egy másik terv.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#91TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 2:05 pm

Csendben hallgatom, amit mond. Már egy fokkal mintha higgadtabban tenné és bevallom, van abban ráció, amit mond. Így végiggondolva persze. Könnyebb lenne, ha az a tetű még a nevemet is elfelejtené, ráadásul a tudat is rossz, hogy még csak meg sem kopasztottam, helyette egy évig tűrtem tőle minden szart és tudtam a mocskos dolgairól is. Nem vagyok jó ember, nagyon nem. Bár semmit nem tehettem volna, befolyásos barátai vannak, de akkor is...
- Jogos amit mondasz és megfontolom a dolgot. - ami merőben más mint az én módszerem, sőt teljességgel másabb, mert sosem jutott eszembe ilyesmi. Nem volt rá szükségem. De talán Reanti mégis ennyire más, hogy efféle eszközökhöz kell nyúlni. - Kevésbé..radikális és teátrális, mint az enyém. - ezt el kell ismernem. Látja? Változtam! 12 éve kötöttem volna az ebet a karóhoz, hogy márpedig úgy jó, ahogy én gondolom és vitatkoztunk volna rajta még egy hétig. Már megtanultam inkább a végcélokat nézni.
Felvont szemöldökkel nézem, hogy mit művel éppen. Még jó, hogy van ennyi hely ebben a kádban, hogy kivitelezni tudja. - Tudod..megmoshattam volna én a hajad. - felnevetek.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#92TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 5:41 pm


Felbukkanok, de mégsem az a megújult világ vár, amit vártam.
Talán túlzottan belelovalltam magam az emlékekbe, talán az elkövetett hibák azok amik kísértenek.
Bár régen, korábban belátóbb lettem volna...
Vagy akár tudtam volna azt, amit ma tudok.
Talán sokmindent másképp tettem volna.
És velük most is elkövetek egy hibát...
(Talán.)

- Én is elkövettem egy hibát. Még régen. És a mai napig vadásznak rám.. - hogy egy újabb? Meglehetősen. Hisz kiteregetek neki mindent, még a legféltettebb titkomat is... Mindazt amiről összesen... két ember tud ebben az életben, Raina.... és az a mocsok Ward.
(ő nem tőlem, elsőkézből.)
Meg persze tud Toretto, habár jó lenne azt hinni, hogy ennyi év után, feladta a próbálkozást.
Mégse lehetek kishitű. Egyszerűen nem tehetem meg.
Így...

- Ne akarj mindig a hátad mögé nézni amikor átlépsz egy ajtón... - hogy jótanács? Inkább csak a megszokás. Soha... semmit ne adj ingyen, ha van lehetőséged mérsékelni.
Még akkor se ha a bőröd az.

PLÁNE!

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#93TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 5:57 pm

Mondjuk azon nem lepődöm meg, hogy elkövetett ezt-azt, bár egynek titulálni a hibákat, meglehetősen nagy költői túlzás szerintem. Valószínűleg valami komoly dolog lehetett, ha még mindig keresik érte. De...ha összeillesztek pár darabot, talán nem itt történt, akkor nem vinné ennyire nyíltan ezt a helyet...vagy olyan helyeken vannak barátai, ahol megfeszül előtte a védelem hálója.
- És mit követtél el? - ha már belekezdett, akkor talán el is kellene mondania, mert ha nem, akkor talán ne mondott volna semmit. A félig-meddig dolgokat nem kedvelem. De így már kénytelen vagyok felemelni a fejem a kád pereméről és ránézni habos-vizes valójára. - Gondolom ezért hív most mindenki Vincentnek. - vagy engem vert át a múltban a nevével, még ez is benne van a pakliban.
- Ez valami bölcselet kívánna lenni? - kérdővé válik a tekintetem. Eddig sosem súroltam semmi alvilágit, Reanti az egyetlen kivétel, bár ő mondjuk nem a maffiával barátkozik, de a módszereik nekik is megvannak.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#94TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2023 3:07 pm

Sokáig gondolkodom, talán túl sokáig. Még akár neki is feltűnhet, hogy azon töprengek, folytassam e amibe belekezdtem.
Pedig már belekezdtem. És megtehetném, hogy egyszerűen félbe hagyom, de aztán mégis más gondolatok nyernek teret.
Ő Clementine.... a végletekig bízhatok benne...
Vagyis régen megtehettem.
Bízom benne, még ma is érvényes ez.
(Ha mégsem, akkor csak halmozom az elkövetett baklövéseket. )

- Még Friscoban... a lelépésünk után, volt egy vitás helyzetem valakivel. - azért pontosítok. - Oké, nem nekem volt, de belekeveredtem, és azt az egyszerű utat választottam, hogy lelépek. - ma talán már nem így tennék. - Még ma is felbukkannak néha fejvadászok a körletben, és nem árt nyitva tartani a szemem. - Oké, az is igaz, hogy az utóbbi évben erre nem volt példa, de Gabriel hirtelen feltűnése még felkavarhatja ezt a helyzetet. Mindig minden felkavarhatja.

- Azóta megtanultam, hogy a maffiával nem ér packázni. Bárhova is mész, utánadmennek. - legalábbis próbálkoznak. - A politikusok... vagy az üzleti szféra bálnái sem különbek ezeknél. - csak ők nem tisztán fejvadászokat küldenek. Egy zsoldos "hadsereg" már sokkal veszélyesebb.

- És igen, akkortájt vettem fel a Vincent nevet, ahogy a Belvedere-t, de azóta már megszerettem. - mosolygom el. - Más emberré tett. - belátóbbá. Következetesebbé... Felelősségteljesebbé, konstruktívabbá....

- De ettől még néha hiányzik a régi életem. Veled... - mosolyodom el, most először részben hátrafordulva hozzá az elmúlt percekben.
Talán túlzottan hagytam elmélázni magam.
Elveszve....
Az elmúlt emlékeiben.

És nem tudatosítva, hogy ki is van itt velem.

Mert ő biztonságot ad.
(lélekben legalábbis.)

- És nem, csak arra akartam kilyukadni hogy mennyire is.. - keresem a megfelelő szót - bonyolultabb úgy élni, ha nem érzed magad biztonságban. Soha. - és talán EZ... a legfőbb szempont. A mondanivaló. Mert régen ez a dolog más volt, nem tudta senki ki vagy, az arcod... a neved, de most viszont pont ott állsz a középpontban, és nem csak régen, de most is egy kirakatban érzed magad.
Ahol céllövöldének használják a terepet!

Mindig jobb a sötétben megmaradni.

Tapasztalat.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#95TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2023 9:34 pm

Különös, őt még mindig keresik, engem pedig tudtommal azóta sem üldöznek sehol fejvadászok. Érdekes vita lehetett. Persze, én is mindig számíthatnék valakire, aki egyszerűen belelép a történésekbe és utánam küld valakit. A javamra írom mondjuk, hogy széles módszertárral dolgozom, és mindig úgy van intézve, hogy ők hibázzanak. - Érdekes vitás helyzet lehetett, ha még mindig nem felejtették el. - jegyzem meg, egy vita ehhez azért...kicsit kevés.
- Pont ezért nem szoktam alapból maffiózók közelébe sem menni. Reantinál ez az infó annyira rejtett volt, hogy... - legyintek, már nem számít és egyébként sem rám néz, úgyhogy nem is látja mit gesztikulálok itt a háta mögött.
De másképp csináltuk, ő is új névvel él és állítása szerint ez a név megváltoztatta. Igen, most ennek a helynek az arca. A főnöke. A motorja, ha úgy tetszik, tehát nem cselekedhet ostoba módon, mert nem csak rajta fog csattanni, amit tesz. Felsóhajtok.
- De már egyikünk sem ugyanaz. - értem én, tisztában is vagyok vele. Valóban sok idő telt el és nagyon sokat változott. Rajta felelősség van, rajtam...nincs. Magammal foglalkoztam az elmúlt évtizedben, de az exeken láttam, mit művel velük a felelősség.
- Ha nem érzed magad biztonságban, akkor változtatnod kell a rendszeren. - komoly a hangom, mert így élni..előbb utóbb az elméje el fog ebben fáradni és gondolom, azt nem akarja. - Erősítened kell rajta, hogy ne annyi mozgásod legyen, mint a királynak a sakktáblán. - már persze nem kívánok beleszólni, hogyan él és hogyan működteti a helyet. De az nem jó élet, ahol a saját erődítményeden belül is veszélyben érzed magad. - A kérdés az, hogy mi tart vissza..
És most ez nem rólam szól, nem vagyok tényezője az életének nyilván. Magáról szól. A kérdés, hogy mit tud erre felelni. Persze szigorúan feltételes módban..
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#96TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 10, 2023 2:18 pm



- Bonyolult. - engedem el. Mert erről elég ennyit. Egyelőre. - Talán majd egyszer... - ezzel jelzem is egészében, hogy erről a dologról jelenleg nem kívánok többet mondani. Még mindig ott zizeg a fejemben az az apró él, az óvatosság és félelem szele, ettől függetlenül teljességgel hátat fordítok. Mert egyszerűen... Egykor szerettem. És szeretném azt hinni, hogy most is szerethető még.
Legalábbis számomra (az).

Mégis folyik tovább minden, és a következőben beletapint egy igenis fontos és nyomós részletre.
Amiben igazat kell adnom neki.

- Igazad van. - ebben elégtételt nyert. Igazságot. Mert az idő nem állítható meg, a tapasztalat nem tehető meg-nem történtté, így nem is lehetek, soha... többé ugyanaz az ember.
Bármennyire is szeretném.
Én is felsóhajtok, de ettől még nemkevésbé vonzó az opció. Még ha akár csak néhány órára is.
Az azt követő szavaira viszont eltávolodom, megfordulok, és AKAROM.. hogy szembenézhessek vele.
Mert amit mondani akarok.... kell... hogy láthassam az arcát.

De azért nem távolodom el tőle a szükségesnél jobban.

- Az tart vissza, hogy megláttam a saját határaimat... - habozok. Nem a megítélésben, a kimondott szavakban, azok valósak, egyedül a folytatás az amit keresek. A lehető legjobb megfogalmazási mód. Mert előtte úgy érzem tisztán beszélhetek.
Végre valaki előtt....

- Fiatalon az ember azt gondolja bármit elérhet. Az övé az egész VILÁG! - és tényleg, én is így gondoltam. Régen. - Aztán eljössz Vegasba, és rájössz hogy kis pont vagy csak az Univerzumban, és veszélyesek a 'Hatalmasok'. Mindennek megvan a maga rendje. Ha egy kiesik, az a másiknak lehetőség, ha valaki felfelé törne, keresi a gyenge pontokat hogyan törhetne be, és megsínylik az 'Erőtlenek'. - és ez tapasztalat. Hosszú évek kitanult mechanizmusának sűrűje. Egyetlen, rövid gondolatba foglalva. - Itt nem létezik a biztonság... - engedek le, újra visszafordulva, hátat fordítva neki, és ha tudok és hagyja, visszafekszek egyszerűen az ölébe. Vagy csak a karjai közé.

- ...és nem lehetsz hatással a rendszerre... - és ez igaz is. - Hosszú... évtizedek... talán ezredek, (kialakult)beidegződött tapasztalata.. - csak alig, fodrozódva hajtom meg magam előtt a vizet. Mert egyszerűen jólesik.

- Kimaradhatsz... vagy egyszerűen beletörődhetsz. - nincs más út.

- Egyelőre még evickélek. - és hogy később?? Nemtudom. Talán... talán ha egyszer.. majd túl nagy lesz a nyomás, lesznek kész válaszaim.
Vagy egyszerűen magára hagyok mindent.
Ha nem egy golyó iktat ki előbb....

Vagy egy fazon, akit Frederico... Ajola... Fuentes -nek hívnak.  

Bármelyik megtörténhet.
Utóbbi akár záros határidőn belül.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#97TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 10, 2023 5:03 pm

Bólintok, csupán érdeklődöm, hiszen semmit nem tudok az elmúlt évtizedről az életében. Könnyen lehet, hogy nem is egy haragosa van, hanem sokkal több és emiatt is ennyire óvatos, még ha maga az óvatosság fárasztó is lehet. És már nem kölyök, hogy dacból egyszerűen mindent itt hagyjon és elmenjen valahová máshová új életet kezdeni. Mindketten változtunk, de én csak magamért felelek. Nem véletlen nincs családom sem, még a letelepedés is egy teljes képtelenségnek tűnt, mióta vele elváltak az útjaink. Könnyen lehet meg sem tudnám érteni mi az, amivel neki nap mint nap küzdenie kell. Vagy talán mégis...
Kíváncsi tekintettel nézek rá most, hogy felém fordul. Mert valami visszatartja attól, hogy változtasson a rendszeren. A kérdés tényleg az, hogy micsoda.
- Ez azt jelenti, hogy nem vagy már forrófejű ifjonc, Morris. - halványan elmosolyodom. Igen, felnőtt férfi, a szó legnemesebb értelmében. Mindig csodáltam azt a képességét, amivel képes uralni a legostobább, legváratlanabb helyzeteket is. Mert ezt nem lehet tanulni, erre vagy van valakinek képessége, vagy nincs.
- Szóval Vegas a te dzsungeled. - hisz amit mond, lényegében ezt jelenti. Az erősek eltapossák a gyengét és aki nem képes helyt állni, azt kivetik maguk közül. Elgondolkodtat, de nem rossz értelemben. Én nem...féltem őt ettől, hisz évek óta csinálja és az óvatossága talán pont ennek köszönhető.
Mire visszadől nekem, újra csinálok helyet és a mellkasára fektetem a tenyereimet. Tehát így működik itt a rendszer, ezzel jó tisztában lenni. - Tehát idomultál a rendszerhez. És mondd csak, milyen a kapcsolatod a "nagyokkal"? Mennyire vagy tényezőjük a térképen? - naná, hogy erre kíváncsi vagyok, ha már egyszer valami oknál fogva arra kért, hogy dolgozzak neki. Ha így lesz, tanulnom kell a városról és át kell látnom, hogy ki kicsoda. Azt hiszem a polgármesternek már megvan a helye a térképen. - Mmmm... kimaradni sosem jó. Az nem segít az üzletnek. - mármint véleményem szerint. - A biztonságot pedig mindenki magának teremti meg, magadnak emeled a várat, ami megvéd. - ahogy nekem is megvan a saját védelmi rendszerem, úgy megvan neki is. Ezért van még valószínűleg életben.
Cirógatom a bőrét és próbálom magamban megfogalmazni a nagyon evidens kérdéseim egyikét. - Hány olyanról tudsz, aki adott esetben közvetlen veszélyt jelent az életedre? - a többit majd...később.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#98TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2023 5:10 pm

Nem tudom megzavar e, hogy végre valakivel beszélhetek. Ezekről a dolgokról. Nem tudom egyáltalán jól teszem e, hogy beszélek, bárkinek, valakinek, hisz megmondta, magányos vagyok, és most jutok csak ennek tudatába mennyire is igaz ez. Soha... senkivel nem beszélhettem meg ezeket a dolgokat. Nem tehettem ilyen terhet Nydára... vagy akár Rainára. Nem értenék meg! Nem lennének... képesek megérteni, meg kell védenem őket!
De Clementine.... Mindig is erős, magabiztos nő volt, őt soha nem féltettem, vele mindig... egy és ugyanaz a lélek voltunk, kéz a kézben és most valahogy a messzibe tűnnek azok az eltűnt évek. Most valahogy ugyanaz a fiatal lázadó vagyok, aki mellette mindig is lehettem!
Még ha az elmúlt évek tapasztalatai végig is ott figyelnek a hátam mögött.
Valahogy egész másnak tűnik most minden.
Nyugodtnak... magabiztosnak... szabadnak...
Ahol mindent szabad.
És ezúttal én is engedem.

- Jelenleg a mexikóiak a legfőbb veszély.. - alig csak oda sem figyelve lötykölgetem magam előtt a vizet. Máshol járok. Emlékekben. Összegzésekben, végkifejletekben. Igazából próbálom megfogalmazhatóvá tenni ezt az egészet. Megérthetővé.
Legalább féligmeddig.

- Eddig a kolumbiai kartell helyi fennhatósága alá tartoztunk. Velük kötöttem üzletet, ők szabadon teríthettek, - a klubban - én élvezhettem a védelmüket. - alig némi időre állok csak meg - A fejet viszont pár hete megölték. A börtönben. És vélhetően a mexikóiak tették, akik kész tények elé állítottak, ahogy mindenkit. Átállok, vagy alám gyújtják a klubbot. Benne mindenkivel. Nem kell utánanézzek, hogy tudjam, nem a levegőbe beszélnek. - ezek a kész tények. Viszont. - Ha viszont átállok, és Kolumbiából új vezető érkezik, ERŐS vezető, a hűtlenségért is halál jár. De ők talán csak engem lövetnek le, statuálnak példát, nem mindenki mást körülöttem, így egyelőre vonzóbb ez az opció. - hallgatok el. Ha nem szólal meg, alig 1-2 percen belül, újra beszélek.

- A rendőrség itt nem tud megvédeni. Hiába jók a kapcsolataim. - mondhatjuk így is - A kezükben vannak ők is.. tehetetlenek... Egyelőre húzom a napokat és a perceket, amíg döntésre jutok, de alig egy hetem maradt míg választ kell adjak. - és ez az egyetlen biztos pont. És ugyanez itt, a kezeiben.
Ezért.. - és mert épp erre van szükségem - újra fogom magam és lecsúszok, csak egy rövid pillantra a víz alá, fejjel, hogy a hirtelen jött impulzus kitöröljön a fejemből minden kétséget.
Igen, ez lesz a legmegfelelőbb döntés.
Így mindenki más életben marad.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#99TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2023 4:13 pm

Még én is érzem, hogy most valami olyan fordulópontnál vagyunk, ahol Morris vagy tovább nyitja ezt a kaput és beszél, vagy bezárkózik és mégis úgy dönt, nem avat be az élete dolgaiba. Bár akármerről nézem is, a közös munkát, aminek a részleteiről még sokat nem mondott...egyelőre kicsit nehéz elképzelnem. Mert a múlt az múlt és nem tudunk úgy tenni, mintha sosem történt volna meg. Mi nem vagyunk idegenek egymásnak.
- Ugye nem.. - kezdenék bele, de beszél tovább. És a tippem sem kalandozott túl rossz irányba. A kartellek. Vegas remek felvevőpiac és kapcsolat az Államok akár többi részével is, mert itt sose nézik kik áramlanak ki-be, mert mindig jönnek és jönnek az emberek, megállás nélkül. Bár nincs kellően délen...mmmm...
- A fenébe... - érzésből jön, mert két kartell között ingázni nem jelent jót és..ha igazak a hírek, mindig porba hullik néhány fej, amikor új fej áll az élre. - És mit mondanak a kolumbiaiak? - adódik a kérdés, hogy egyáltalán beszélt-e velük, tudnak-e a mexikóiakról vagy a belső problémáikkal vannak elfoglalva. - És ha.. - gondolkodom, mert olyan nincs, hogy valakinek csak fekete vagy csak fehér választási lehetősége van. - Ha a kolumbiai új vezető is gyenge lesz, akkor a mexikóiak előbb-utóbb lesöprik az egészet. - még mindig gondolkodom - Vagy egy másik fogja bekebelezni helyből. - de az már új kartell és új területszerző háborúk, tehát egy másik lap teljesen. - Mexikó közelebb van, mint Kolumbia. - nem, nem kívánok helyette dönteni, de a lojalitás itt most nem számít. Az erősebb kutyának kell villantani és azok most a mexikóiak. Elgondolkodva dőlök hátra. Kartellek...pfú.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#100TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 11, 2023 1:44 pm

Felsóhajtok.
Nem vagyok biztos benne hogy teherrel teszem e, de azt tudom, hogy megvannak a válaszok.
Mert a válaszok mindig előre léteznek.........

- Cordova se volt gyenge.. - ez a valóságtól legtávolabb álló feltételezés. - Hosszú évekig stagnálta a piacot, és senki sem gondolta hogy a család bármikor is megtörhet... - de persze mindig van egy előre ki- vagy épp beszámíthatatlan tényező. - Valami piti üggyel fogták meg... Mint Capone-t - úgysejtem - legalábbis ez a hír járja a körökben, onnan meg már egyszerű céltábla volt. - talán a kolumbiai életmodell az, ami jelenleg a vesztüket okozta. Azt gondolták sérthetetlenek. Ragyogóan működtek a teljes szekcióban, alig volt emberük aki lebukott, de nem léptek időben.. hogy a megfelelő embereket fizessék le (védelemért, a börtönben), nem volt elég idejük rá...  
Talán azt hitték velük ez nem történhet meg ..
(hogy lecsukják)
De a történelem mindig megtanítja, hogy senki sem sérthetetlen. A hatalom, óvatos gyöngyszem, és ugyanolyan törékeny, mint a csiszolatlan gyémánt visszavert fénye.
Ha túl erősen szorítod.... ha azt hiszed már megszerezted, és örökre a tiéd.... AKKOR csusszan ki a kezedből...
Talán az önhittség vezet mindehhez.
A túlzott önhittség....  
Ez az, amiből én soha nem akartam várat építeni.
És épp ezért járok nyitott szemmel.

- A kolumbiaiak természetesen tagadják, hogy bármi baj lenne. Az özvegy eddig remekül helytáll, legalábbis azt mondják, mégis mindennaposak az összecsapások a körletben. - ez is nyílt titok, mindenki hallja, látja aki erre él. - A mexikóiak nem állnak le. Érzik a rést a rendszerben, rámenősek és könyörtelenek, és sajnos van mire. Nem kevés hullát láttam már kihullani a kezeik közül, még ha nem is személyesen.

Ezek azok a dolgok, amiket az ember nem akar soha a saját szemeivel látni. Ténylegesen. Ha ott vagy... valószínűleg már az utolsókat rúgod, ez az a színt, amihez már én se nyúlok jó szívvel és ha lehet a legmesszemenőbbekig is távoltartom magam.
Mégis maga az ÜGY... az ami bekebelez, és jelenleg falja magával az egész körzetet.
Mindannyian ugyanazon a helyen állunk.
Mind, aki valamiféleképpen hatalmat ad.
Mert a terület, hatalom.
És a hírnév pedig örök belépő az Istenek Csarnokába.

Senki nem akarja ingyen visszaadni.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#101TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hard days, long drinks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Long time no see
» Sean és Robbie - (Too) Long Time No See...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Iron Horse motorosbár-