♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Call me maybe - Page 11 Vote_lcapCall me maybe - Page 11 Voting_barCall me maybe - Page 11 Vote_rcap 
Leon Williams
Call me maybe - Page 11 Vote_lcapCall me maybe - Page 11 Voting_barCall me maybe - Page 11 Vote_rcap 
Derek Moretti
Call me maybe - Page 11 Vote_lcapCall me maybe - Page 11 Voting_barCall me maybe - Page 11 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Call me maybe - Page 11 Vote_lcapCall me maybe - Page 11 Voting_barCall me maybe - Page 11 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#251TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Jún. 22, 2017 5:06 pm

Miután bontom a vonalat Allennel, a pillantásom Ville előttem elsétáló alakjára tapad. Nem tudom mit mondjak. Egyáltalán mondjak-e bármit is. Ez így sehogy sem jó. Ez a borús hangulat, ami megült rajtunk valami rejtélyes oknál fogva.
Hangtalanul sóhajtok egyet, mire odaszól hozzám, hogy szabad a fürdő.
- Oké. – felelem némi mosollyal az arcomon, és már kelek is fel a fotelből, hogy bevegyem magam a zuhany alá.
A víz susogása elnyomja az odakinti beszélgetést, nagyon halkan döng be a férfiú orgánum, kivehetetlenek a szavak. De tudom, hogy Grid felugrott. Nem zavartatom magam miatta. Egyelőre. Csak szorgosan készülődöm. A hajammal nem sokat cicózom most. A legegyszerűbb, ha lófarokba fogod.
A nappaliban találom Villet. A tekintetünk találkozik.
- Kész vagyok. – felelem, és a vállamra akasztom a fekete tatyót, amivel elzúgtam hazulról.
Amikor Ville felém nyújtja a kezét, önkéntelenül is széles mosolyra görbülnek az ajkaim. Gondolkodás nélkül csúsztatom az ujjaimat a markába. Jól esik az érzés.
Azt hiszem, jól van. Már Ville. Én viszont… Nem annyira.
Az ujjaim egy pillanatra rászorítanak az övéire, és megtorpanok, még odabent, mielőtt kilépnénk a folyosóra.
- Figyelj… Elég… szarul érzem magam. – vallom be óvatosan, a szemeibe, ha rám néz. - Nagyon rossz előérzetem van. Valami baj fog történni... Nagy baj.Lehet, a gépre sem kéne felszállnunk. – de ezt már nem fűzöm hozzá. Tiszta ’Végső állomás’ fílingem van. Nem is példálozok vele, Ville úgysem látta azt a filmet, ahol a Halál sorra kinyírta a kölyköket. Többek közt egy repülő is lezuhant, rajta az osztálykirándulókkal.
Nem mintha Ville bármit is tehetne ellene, de azért tudhat róla.
Kurva gyomorémelygés... Kicsinál ez a Grid miatti feszkó.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#252TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 4:51 pm

Ha kész hát... És jól esik ahogy a kezembe csúsznak az ujjai.
Egy rövid mosoly.. talán még az én arcomon is megjátszott, kezemben a táskám, a másikban, és már indulnék is, amikor...

Ő az aki megtorpan.

Visszalépek, vagyis inkább visszaveszem a megkezdett lépést. A szemeibe fordulok. Ráncolom a szemeimet, és próbálom...
Aztán folytatja.

Először nem értem. Valószínű kiütközik a szemeimen is, ahogy továbbra is csak az övéibe bámulok.
Aztán kattan a dolog.

- Persze. Baj lesz. Kicsontozom Gridet. - szín komolyan válaszolom, de még mindig nem engedek a szemeiből. Ha még mindig nem mozdul, elengedem a táskát, az nagyot puffan a padlón és...

..a másik kezem is az ő markába szorít bele.
Már ha ideadja azt nekem.

- Figyelj... Ne parázz. -  rövid a szünet - Megmondtam hogy elintézem, nem lesz semmi gáz. - és rábólintok. A szemeibe. És ha még mindig nem...
Csak akkor húzom magamhoz - és ölelem át -  ha továbbra se szól egy néma szót se, és még mindig olyan fehér az arca...
..ami még engem is megijeszt.  

Kurvára nem akarom így látni!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#253TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 5:32 pm

„Kicsontozza Gridet.” Ezen még csak meg sem lepődöm. Inkább kibukik belőlem egy kurta, halk kacaj.
Igen, sejtem, hogy ilyen tervei vannak. De én nem tágítok. Valahogy nem hoznak megnyugvást az iménti szavak. Aztán Ville ledobja a táskáját, a lába mellett puffan a padlón, és megfogja a másik kezemet is.
Némán fixírozom a szemeit, miközben beszél, és vigasztalni próbál.
Nem neki kéne ezt elintézni. De nem szólok.
Egy beletörődő, nehéz sóhaj a válaszom. Mintha csak azt mondanám; jöjjön, aminek jönnie kell. De még én sem tudom mi az.
Egy rövid lépéssel hidalom át a kettőnk közti kis távolságot, ahogy a kezeimnél fogva odahúz magához, majd kisvártatva átölel. Két tenyerem válaszul a derekára simul, mire a mellkasába temetem az arcomat, hogy mélyen beszippantsam az illatát. Próbálok kapaszkodót, megnyugvást keresni, és most minden apróság hirtelen megint istentelenül értékessé válik.
Lassan felemelem az arcomat, hogy ismét elcsípjem Ville tekintetét.
- Már nagyon régóta Te vagy a legjobb dolog, ami velem történt. Nem akarlak elveszíteni. – duruzsolom elmosolyodva. Szeretném, hogy tudja. Pár másodpercig csendben, szinte elvarázsolva csodálom a szemeit. A tekintetem befutja az arcát, majd egyszer csak lábujjhegyre ágaskodok, hogy elérjem a száját, és egy szerelmes csókot préseljek rá.
- Útravalóul. – dünnyögöm csibészesen vigyorogva, és visszaereszkedem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#254TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 12:48 am

Nevet, de ettől még komolyan gondolom. Mégis jólesik látni azt a kis mosolyt, még ha a szemeiben játszó félelem, vagggy.. akármicsoda, még mindig nem nyugtat meg.

Aztán érzem a kezeit a derekamon. És ahogy hozzám bújik... Valami eddig ismeretlen.. mégis csiklandozó érzés vonul át a gerincemen.
Érzem a lélegzetét.. érzem azt, ahogy felfűződik a testemen, és valamiért...
..valamiért soha többet nem akarom elengedni.

Nagy sóhaj költözik a tüdőmbe...

Nem sokkal azelőtt, mikor felemeli a fejét és rámnéz.
Képtelen lennék elengedni a szemeit..
És a szavai...

Egy pillanatig néma csendben állok ahogy rámnéz. De csak egy pillanat, aztán valahogy önmagától válik önműködővé a kezem, és engedve egyik oldalt a derekát, felemelkedve lassan csúszik végig az arca oldalán.
Annyira szívesen elraktároznám ezt a napot...
Ezt a percet.
ÖRÖKRE!
De aztán mozdul..
És ahogy felismerve a cselekedetet, én is hajolok és rásegítek.
Nem tudom lehetne e ez a pillanat ennél jobb...
És még akkoris nevetek - inkább mosolygok - valószínűsíthetően, amikor visszaereszkedik.
Csak ekkor fogom át másik kézzel is a derekát.

- Ha nem kéne most mennünk.. - hagyom sokatmondóan félbe a mondatot, szemeimmel rájátszva pillantva a háló felé csak egy laposat. De aztán nem bírom tovább.. Elnevetem.
- A hátamra vennélek és végignyargalnám egész Los Angelest mindenkinek a szemébe köpve mennyire.. - de mielőtt kimondanám, most én hajolok.
De csak alig milliméterekre az ajkaitól állva meg.

- Boldog vagyok ha ittvagy.. - csak suttogom. Hogy miért? Nem tudom. Nem érdekel a környezet, nem érdekel senki, se Grid, se az egész.. kibaszott faszszopó világ, az egyetlen ami érdekel itt áll előttem.
És nem vagyok hajlandó ezt semmibe venni...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#255TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 10:25 am

Ville be nem fejezett szavai hallatán összeszűkülnek a szemeim, és játékos gyanakvással méregetem. De aztán teljesen másféle véget ér a mondókája. El kell rajta mosolyodnom. Igazából mindentudóan vigyorgok, miközben halkan nevetgélek.
Persze-persze, én is biztos vagyok benne, hogy erre gondoltál.
De aztán ahogy közelebb hajol, és a számra suttog, ellágyulnak az arcvonásaim. Szerintem még bele is pirulok Ville közelségébe.
Nem tudom megállni, hogy ismét ne mosolyogjak rá, miközben mélyen belenézek a szemeibe. Szeretek elveszni, elkalandozni a tekintetében.
- Én is veled. – vallom be halkan, pont ahogy  ő is suttogott az imént. - Egyedül mi számítunk.  A körülmények csak… háttérzaj. - Ilyenkor, amikor Ville-vel vagyok minden olyan könnyű, és a problémák hirtelen megszűnnek. Úgy érzem, hogy csak mi ketten létezünk az egész univerzumban. Nem fogom hagyni, hogy Grid elválasszon minket, és elvegye tőlem, ami számomra a legfontosabb.
Az iménti szerelmes kifejezés az arcomon lassacskán pimasz banditamosollyá lényegül.
- Hogy is volt azzal aaa… „ha most nem kéne mennünk” dologgal? – incselkedem, miközben halkan felkuncogok. - Szerintem elég hosszú lesz a repülőút hazáig… – rántom feljebb kérdő kifejezésre a fél szemöldökömet, hogy Na? Mit gondolsz?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#256TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 12:55 pm

"Én is veled. Egyedül mi számítunk. A körülmények csak… háttérzaj."

És tényleg... Valahogy mégis elfelejtem ezt hangosan is kimondani, mert valahogy hirtelen vált, túúúl hirtelen, és még meg se kell hallanom a szavait ahhoz hogy már a szemeiből lássam készül valamire.

"Hogy is volt azzal aaa… „ha most nem kéne mennünk” dologgal? Szerintem elég hosszú lesz a repülőút hazáig… "

És a vége felé már én is vigyorgok.

- AZTMONDOD!?? - vágom rá olyan hirtelen, és olyan tettetett csodálkozással, hogy ezért még egy filmszerep is befigyelne, de a következő pillanatban...

- És még a repülőig is hosszú az úúút...! - kapom le a válláról a táskát, dobom át az enyémre, és a következő pillanatban, - már még mielőtt eszmélne - már fordulok is, és elkapva a lábait kapom a hátamra. Pont úgy.. mint akkor ott fenn, a hegyen...!
Csak most eszemben sincs nem a fenekébe jóóól belemarkolni!

- A másik táska.. - ereszkedem le, csak annyira hogy a pántját.. ha ügyes.. elkaphatja, na ide most befigyelhet a tornászvilágbajnokság - (csak ha mégis feladnám a bandát) - és ha sikerül valahogy elmarnia, fél lábbal.. valahogy ügyesen, kituszkolom az alig nyitott ajtót és már nyargalunk is a lift fele.
Odakinn a bengák hada a legkevésbé se érdekel, annál inkább a nevetése, már ha nevet, valahogy nekem is vigyorba rántja az arcomat.
Igen, azt hiszem soha nem voltam boldogabb ennél, egész életemben!
Még ha jól is tudjuk, minden csoda 3 napig tart...
Már MOST... imádom az én csodámat!

- Liftgomb! - és már tartom is oda, hogy jelezzen.

És hogy Grid?? Grid, BEKAPHATJA! Most ő! És az egész kibaszott világ körülöttem!
És már alig várom hogy csilingeljen az ajtó...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#257TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 1:43 pm

Teljesen másra gondolok, amikor szembesít a ténnyel, hogy a reptérig is hosszú az út. Bambán állok Ville előtt, amiért ledobja a vállamról a táskámat, és sarkon pördül, hogy aztán a következő pillanatban jóóól megmarkoljon hátulról és a hátára rántson.
Vihogva ugrok fel rá. Lassan kezdem megszokni, hogy a csontossága ellenére ilyen jó kondiban van.
„A másik táska.”
- Igen is! – nyúlászkodok lefelé a dupla batyu füléért, ahogy lejjebb ereszkedik velem. Jobbommal elkapom a kiszemelt célpontot, miközben a bal karom Ville álla alatt fonódik át. Muszáj erősen kapaszkodnom a művelet közben, különben ledöglök a nyeregből.
- Megvan! – kiáltok diadalittasan, erre Ville megiramodik, és a testével kitaszítja az ajtót. Biztos tök idiótán festünk így, nyargalászva, de engem sem nagyon érdekel mások véleménye.
Szakadatlanul röhögcsélek a füle mellett, mialatt kitartóan csimpaszkodom rajta.
A folyosó végén jön az újabb parancs.
Egyik kezemben a táska, a másikkal meg Ville-ben kapaszkodom. Kéne egy harmadik is.
- Ville, várj már… – vihogok bele a hajába a válla fölött, ahogy egy pillanatra lekulcsolom róla a balomat, és rácsapok a gombra, de mint a villám. A következő pillanatban már ismét megtalálom Ville-n a fogást.
Elég hamar jön a lift a hívás után. Csilingelve húzódik félre előttünk az ajtaja.
Egy nyugdíjas házaspár ácsorog a tükrözött falak közt. Hatalmas, kikerekedett szemekkel merednek ránk.
- Öh… Helló. – vigyorgok rájuk Ville-ről.
Nem teljesen ocsúdnak fel a meglepődöttségükből, de azért odamottyintanak egy köszönést.
Ha Ville bebattyog a liftbe, az ősz hajú férfi rákérdez, hogy földszint?
- Igen. Köszönöm. – felelem nyomban, és címzek neki egy bájosan hálás mosolyt. Elvégre nem nekem kell a gombbal megint megküzdenem.
Már nyomja is a bácsika. Most valahogy én is nyomnám. Már nem a gombot. És nem is az öreget.
Ha Ville letesz, ha nem, odahajolok a füléhez, és tök halkan belesutyorgok. Kizárólag rá tartozik, ami az eszemben jár.
- Ha ketten lennénk, tuti megállítom. – dünnyögöm, és rövid kuncogást hallatok.
Nem tehetek róla. Amikor olyan figyelmes, gyengéd, és játékos, mindig felizgat.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#258TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 5:49 pm

"Ville, várj már…" - hallom ahogy bűvészkedik, énmeg... Várok.
Igazából megtehetném hogy leteszem, de se kedvem, se nem olyan izgalmas az, mint mikor végre pittyen a cucc, nyílik az ajtó és a szemből figyelők egy kurva pillanatig se érdekelnek.
Belépek.

Az öreg félrevonul, igazából mindketten, és most örülök neki hogy nem valami hülye.. rockker aki azonnal a nyakunkba mászik egy autogramér.
A lift hátsó fele tökéletes lesz!
Aztán ezek ketten beszédbe elegyednek, amiiii...
Végülis.. a cél szentesíti az eszközt, én meg...

Aztán mégis ő cselekszik.

A fülemben hirtelen megjelenő lehelet, nem zavar össze annyira, mint a SZAVAK!
A vér.. azonnal száguldozni kezd a fülemben - a FRANCOKAT! - mégis csak egy torokköszörülést ékelek.
Először...
De aztán..

Hozzá fordulok, de nem látok jól a szemeibe...
Viszont...

Az ajkam érte kap, ha hagyja éri, egyszer... mégeegyszer... és megint, egyre elvetemültebben, vagy inkább kitartóan és ha ő is belemelegszik, és zakózik a táska a padlón, még akkor se kapok észbe - vagy érdekel - amikor elölről - a tükörből - nemtetsző torokköszörülések zajlanak, a következő pillanatban már én vagyok az aki cselekszem, és egy ügyes és fingomsincsmilyen lépéssel a lányt egy pillanat alatt előreveszem, és úgy csókolom tovább, egyre inkább belemerülve.

És akkor csilingel megint az a cucc...



_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#259TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 9:49 pm

Elvigyorodom, amiért a szavaim szemmel láthatóan felkeltették Ville érdeklődését.
Tetszik az a sanda tekintete, amivel felém fordul. Ragyogó szemekkel nézek vissza rá, s amint a számért kap, lehunyom a pilláimat. Csak élvezem a puha, szenvedélyes ajkak követelőző csókjait. Minden megszűnik körülöttem. Az sem érdekel, hogy nem vagyunk egyedül.
A táskák a lift padlózatán huppannak, ahogy elejtem őket. Két kézzel kell kapaszkodnom Ville-ben, hogy minél jobban ölelhessem és közelebb érezhessem magamhoz. Tudom, rohadt gáz, hogy ennyire kívánom. Már-már gusztustalan, de nagyon nem érdekel.
Tüzes hévvel viszonzom Ville ajkainak játékát. Fájdalmas, ahogy testileg és lelkileg vágyom rá. Ha Ville nem tartana most a hátán, biztos összerogyok izgalmamban.
A rosszallóan fürkésző szemek sem hűthetnek le. Az a nyugdíjas pár, akivel együtt utazunk a liftben, nem is léteznek az én kis kéjsóvár, felajzott, disznó világomban.
Mohón falom a férfiúi ajkakat, miközben arra eszmélek, hogy a karjaim automatikusan igazodnak, ahogy Ville fogást talál rajtam, és ügyesen előre húz magán, mint valami könnyű batyut.
A manőver miatt rávigyorgok a szájára.
- Így a reptérig sem fogom kibírni. – dünnyögöm halkan heherészve, mire csilingel egyet a lift.
Az ajtó szép lassan félrehúzódik, és a házaspár egymás oldalán porzik ki a földszintre.
- Hát ez hallatlan! – füstölög a fehér hajú úri dáma menet közben is.
- Felháborító! – kontrázik rá a férje mellette, és amilyen gyorsan csak tehetik, elsietnek a tett helyszínéről.
Az előcsarnok elég forgalmas. Jópár fej sasol felénk élénk érdeklődéssel.
- Asszem most már letehetsz. Úgyis folytatjuk... – döngöm. Arcomon még mindig ott trónol a cinkos mosoly.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#260TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 10:52 pm

Én is vigyorgok. De csak egy kóborat, és most először ugrik fel a fejemben, mennyire hívogató is az a visszaút. Ki nem szarja le a repülőt!??
Már épp elszakadok, és beszélnék, amikor..

Ding...

És az a rohadt ajtó megnyílik előre. De még mindig nem akadály a folytatás!

"Haaaa... akarod..."
Igen, pont ezt mondtam volna. És pont valahogy így ha mikor nyílik a szám, és a szememben felizzik az elmélet tüze, nem előz be a következővel.
Így fogom magam és visszacsukom.
Egyelőre.

- Mérget vehetsz rá..! - a szemeim résnyire szűkülnek, de még további.. hosszú másodpercekig nem eresztem. Szeretném itt tartani a karjaimban. MÉG! És valahogy sose elég belőle..
Aztán amikor az a szar megint csenget, és a következőben megindul az ajtó, hirtelen kapok utána.

- Nem menekülsz sokáig.. - csak a homlokára koccanva suttogom csukott szemekkel, de aztán fogom magam és leengedem. Csak két másodperc amíg rendezem a levegőmet. Egy nyaknyújtás.. és már nyújtom is ki felé kérőn a kezem.
Senki nem fog megakadályozni...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#261TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Jún. 29, 2017 7:23 am

Hogy nem menekülök?
- Helyes! – dünnyögöm vigyorogva, miközben a homlokunk összeér. Most viccel? A fene akar tőle menekülni.
Ville lassan leereszt, szüntelenül mosolygom, mint a jóllakott óvodás. Visszaakasztom a vállamra a táskámat, és ő is felkapja a sajátját. Azért itt most mégiscsak viselkednünk kell.
A kezem a kezébe csúszik, miután felém nyúl, és kéz a kézben hagyjuk el a liftet. Most valahogy Grid sem aggaszt, túlságosan lefoglal a boldogság és a szerelem forró érzése.
Amikor megtaláljuk Gridet, derűsen ráköszönök. Mert így illik.
- Jó reggelt!
Hogy árulkodó a jókedvem? Lehet. De ez nem azt jelenti, hogy elfelejtettem az éjjeli kis bunkó kitörését…

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#262TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2017 12:39 pm

A keze az enyémbe csúszik és valami ismeretlen elégedettség tölt el. Valamiiii... Nem is igazán tudom megmondani mi az, de (ki)irtja az ürességet.

Odakinn a szokásosan szaladgálnak az emberek, de most egy percig se érdekel. Ahogy a gyúrmedvék se, akik a jöttünkre a kezükbe beszélnek, Grid mindig is mindent túlspilázott. De behallatszik az odakintről jövő visongás..

- Csak hogy megérkeztetek. - beszél a szemeimbe, miután Octoberre rábiccentette a pillantást. - Nem akartam volna rátoktörni az ajtót... - és már a számlák felé fordul, aláírásra.

Nem?? - csak a fél szemöldököm ugrik, de csak a hátával nézek farkasszemet. Szerencséje van. Kurvára jó a kedvem, és kurvára nemmostfogok leállni vele hadakozni.
Ráér az még később is...

Rászorítok October kezére a kezemben, de csak úgy véletlenszerűen futólagosan.
Grid végez, aztán újra fordul felénk.

- Kinn vár a limó, sokan vannak, de belefér néhány autogram.. - vezényel - mézesmadzagnak, a következőkre. - csak úgy sorolja mint valami ütemtervet, és neki az is. Most mégse tudja kiverni a biztosítékot bennem. Hogy October beszél.. vagy nem teszi... de a következőkben megy a smúzos kézcsók a recepcióscsajnak, - bál túl öreg, tuti nem ő volt az esti préda - aztán hatásosan fordul el és int a többieknek.

Megindulunk...

Az ajtófelé lépkedve még mindig nem tudja elvenni a kedvemet. Semmi. Még az odakinn visítozó tömeg se, kilépünk, a kordonok közé, elengedem Octobert, és tőlem szokatlan módon kiszórok pár autogramot. Valószínű Octobert se hagyják békén a túlvégen.
De amikor már az agyamra megy a meleg, pedig Vegashoz képest ez simogató szellő, veszem is az utat a limó fele, és annak az ajtaja megnyílik előttünk.
Megvárom amíg October végez, fotózkodik, vagy akármit is tesz, és érte nyúlva először őt invitálom be.
Beszáll - ha beszáll - én is, aztán Grid mászik be a hosszanti ülésre.

- Tökéletes.. - és vigyorog. Összecsapja a kezeit, és örül. Magának. Annyira hogy újabb kör pezsgő kerül a poharak egyikébe, de ezúttal felénk is kínál.

Na mitörtént??

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#263TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2017 2:41 pm

„Nem akartam volna rátok törni az ajtót...”
Höhöhöhö. Nem e??? Fut át az agyamon azonnal, aztán lopva Ville-re sandítok. Ő is kábé olyan fejjel néz Grid-re, mint én, de egyikünk sem szól.
Miután intéződött a kijelentkezési procedúra, szép csöndben elindulunk kifelé, és alig kilépünk a szabad levegőre, Ville tőle szokatlan módon, rögvest beveti magát.
Sűrűn tapogatják a karomat, a vállamat, ahol épp érnek a kordonon túlról átnyúló kezek. A rajongók egymást túlkiabálva kérnek közös fotót és autogramot.
Nem kell sokat könyörögniük, igyekszem minél többjükhöz odahajolni a fényképezkedés kedvéért. Némelyek kisebb nagyobb ajándékokkal kedveskednek: bonbonnal, rajzokkal, névre szóló pólókkal, saját készítésű karkötőkkel, October kinézetű babákkal, miegymással. Nem győzöm az iramot, hogy mindent begyűjtsek. Lehetetlen küldetés.
Mire a fekete limuzin látótávolságba kerül, úgy nézek ki, mint aki most szabadult a vásári bazárból.
Ville már rég ott áll a kocsi kitárt ajtajánál, mire én előkavarok a visongó és tolongó tömegből.
Ville keze ismét hívogatóan felém nyúl, de mielőtt beszállnék a kocsiba, még lelkes integetéssel búcsúzok el a rajongóinktól.
Magamra húzom a limót, azaz beszállást szimulálva bemászok, és leteszem magam ölemben a rengeteg játékos kütyüvel. Asszem nagyobb táskát kellett volna hoznom.
Pillanatokon belül Ville és Grid is csatlakozik hozzám az utastérben. Ha elindulunk, a kocsi motorja csendben felzúg, én pedig szórakozottan veszem szemügyre a „zsákmányt”. Szerintem Grid is elvan magával, mert valamiért rohadtul fel van villanyozva a bucija. Elvégre pezsgőt bont. Épp csak fellesek rá.
Minek örülsz, majom?
Mikor elém tolja a poharat, megérzem a pia illatát, és nyomban elkap a hányinger. Remélem nem valami vírus lappang bennem. Nem szeretném végigrókázni a hazautat.
- Nem, kösz. – utasítom vissza szerényen, miközben felnézek az ajándékaim vizsgálódásából. Most határozottan nem esne jól az italozás.
Ennyi. Már merülök is vissza az előbbi szórakozásba; sorra a csuklómra húzom a csillivilli, gyöngyös és fonott bőrkarkötőket, majd hosszasan megcsodálom őket. Amit lehet, azt berámolom a táskámba. A csokit majd megzabálom a repülőn. Arra valahogy rákívántam.
Egészen a reptérig csöndben elvagyok magammal, hacsak útközben nem szólnak hozzám.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#264TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeSzer. Júl. 05, 2017 11:28 pm

- Tiszta gyereknap.. - Grid fintora nem az igazi, vagy legalábbis próbál takargatni, de én simán leveszem.
És ezután kerül képbe a pezsgő...
Más esetben... még el is gondolkoznék az egészen, voltak olyan idők, még nagyon régen, amikor nem álltunk meg a három üvegnél. Reptéri órák..
De ez most nem az a pillanat.
Elintem, közvetlenül October után, és eszemben se lenne egy büdös szót is kibökni, ha nem ő lenne az aki beleszól a képbe.

- Csak így tovább, és mindenki boldog lesz.. - csak az orra alatt dünnyögi, talán nem is nekem, a pezsgőnek, de én tisztában vagyok vele, hogy is szól az egyesség.
És azzal is tisztában vagyok, hogy fog a hazaút kinézni.
UTÁNA!

A repteret elérve az egyik hátsó bejáraton térünk be. Ennek örülök, sokan kiszagolták már az indulást, egy másik kapunál többen tetvészkednek és nemigen fűlik most a ricsaj.
Octoberért nyúlok, ha jön velem, csak követem a nyomait. Gridét.
A becsekk, az első osztályú jegyek.. mind pénzkérdés, és alig több mint egy óra telik el, mire végre fenn ülünk a repülőn.
Még a földön..
És persze szembe Griddel...

Milyen egy üdítő társalgás lesssz...!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#265TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 5:47 pm

Gyereknap… Röhögnöm kell.
A kütyüimből felpillantok Grid-re, és megeresztek felé egy bájos mosolyt. Csak ennyit. Ő főleg odavan a gyerekekért, mit dumál?
Még lélegzetet sem pazarolok rá, meg aztán nem hiányzik a fölösleges szóváltás. Tehát az út a repülőtérig zavartalanul és békében telik.
Az épületben Ville-vel szép csöndben követjük a „főnököt”. Grid speciel semmilyen szemszögből nem az, de hadd higgye, hogy nélküle még levegőt venni se tudnánk.
Szerencsére nem kell sokat várnunk, és simán feljutunk a gépre.
Kényelembe helyezem magam az ülésen, majd pár percig elgondolkodva bámulok ki az ablakon. Inkább a kinti látvány, mint Grid verésért kiáltó ábrázata.
Aztán végül mégiscsak felé fordulok, és megtöröm a csendet.
- Hé, Grid, kösz, hogy nem akadtál ki, amiért csak úgy felbukkantam. Rendes tőled. – mosolyodom a szemébe. Nem, a f@szt nem akadtál ki te gyökér.
Meg kell hagyni, állat volt az éjjeli előadása, de tegyünk úgy, mintha mit sem tudnék róla.
Játsszuk el a jólneveltet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#266TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 1:22 pm

October beszél. Elsőre nem is vágom a részletet, de aztán a szemből jövő szöveg megállít.

- ööö... Azért ebből ne csinálj rendszert. Ha azt mondom Ville-el kell menjünk hivatalos körútra az azt jelenti hogy mindez MUNKA! És én számítok rá... - végez. Félig végez. De én lefogadom hogy van még benne.

- Nemigazán van ITT... ha ott legyeskedsz a közelében. - mindezt már csak dünnyögi. De én továbbra is csak fixírozom. Tisztán látom hogy közben a szája szélét rágja.
Kitörni kíván belőlem egy oltári nagy blamázs. Aztán mégiscsak nyelek egyet.
És inkább Octoberre fordulok.

Nem akarom az egész utat hisztériával fűszerezni...
És ekkor szólalnak meg a hangszóróból a felszállásra vonatkozó információk.
Jóóó lesz minél hamarabb visszaérni...
És majd AZUTÁN(!!).. jönnek a nehéz kérdések!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#267TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 2:12 pm

Gondoltam, hogy jön a letolás. Meg is várom a válasz első, majd a második felvonását is. Csak aztán, hogy már biztos vagyok benne, több szó nem kívánkozik ki Gridből, nagy egyetértésben bólintok.
- Világos. – talán meglepi, de tényleg az. Logikus, amit mond. Amikor Ville-vel beindulunk, én sem vagyok önmagam, még a világot is telibe tojom. Hisz ez a természetes ebben az állapotban.
De hogy MUNKA??? Itt magamba fojtom a röhögést. Ville-vel megdugat egy „királylányt”, aki talán javában kiskorú. Na, ez aztán a kemény meló! Tényleg… Aztán meg még fel is használná ellene az infót, mi? Kinézem Gridből, hogy a jövőben ezzel zsarolta volna Villet.
Grid határozottan pályát tévesztett. Nem tudtam, hogy a striciskedés beletartozik a munkaköri leírásába. Arról nem beszélve, hogy a végén engem is be akart fogni. Újra kéne kalibrálni a „menedzseri hivatás” fogalmát az értelmező szótárak legújabb kiadásában, mert sajna hiányos.
A gép közben elindul, és a magasba emelkedik. Vele együtt a gyomrom is. Csendesen kifelé bámulok az ablakon, és figyelem, ahogy minden hangyányira töpörödik alattunk a földön.
Talán Ville-nek is feltűnik a hallgatásom, de ha Grid nem lenne az arcunkban, mérföldekkel jobb társaság lennék. Asszem ugyanebből az okból kifolyólag burkolózik hallgatásba ő is mellettem. Legfeljebb csöndben telik a hazaút.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#268TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 3:46 pm

October kezére szorítok. Nem tudom mikor, és nem tudom miért, de még azt se tudom az arcáról lerívó hirtelen fintor e - váltja ki - amikor a gép felemelkedik.
Kurvára megszokott momentum...

Az idő csendben telik. Hála Grid se pazarol időt újabb szentbeszédre, baszottul másnapos lehet, bármennyire is próbálja takargatni.
Vagy csak az a fejére felkerült napszemüveg, ahogy aztán fogja és hátradől a székben.
Ekkor szoktam én gondolkozni....

Jön a stewardess, az orrunk elé tuszkol egy újabb pohár pezsgőt, de én elintem. Narancslét kérek. De Grid még időben reagál. Betölti.

Újabb néma percek, és nem eskü hogy még mindig October kezét szorongatom. De meglehet. Ami a biztos, hogy a támlán támaszkodva felé fordítom a fejemet, és ha kifelé is néz, vagy ha felém, csak feltétel nélkül szemlélem.
Nem tudok betelni vele...
És őszintén, nem is akarok.
Akármi is lesz, MEGVÉDEM!
Nem érdekel mi az ami jön...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#269TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 8:12 pm

Miközben a vasmadár a fellegekbe emelkedik, Ville zökkent ki a fejemből. Érzem, hogy megszorítja a kezemet. Felé fordulok, és hálásan rámosolyodom.
Grid visszafogottsága gyanús. Olyan ez, mint a vihar előtti csend. Vagy csak nincs ereje kitörni az átdorbézolt éjszaka után. Ettől függetlenül, mikor a miniszoknyás légi kísérő felbukkan mellettünk, azonnal rácuppan egy újabb pohár pezsgőre.
Mintha nem ittál volna eddig is eleget… – suhan át az agyamon. De végülis nekem tök mindegy. Nem az én szürkeállományom pusztul ki.
Habár Griddel ugyanazt a fizikai teret töltjük ki, igyekszem észre sem venni, tudomást sem venni róla. Nem tetszik, hogy reggel óta ilyen kis szolid. Lehet, hogy pont ezzel a látszattal akarja elaltatni a gyanakvásomat, el akarja érni, hogy megnyugodjak, és kényelmes biztonságban érezzem magam. Csakhogy én sem ma jöttem le a falvédőről. Még inkább résen leszek.
Én csak egy kis üveg bubimentes, hideg ásványvizet kérek a stewardesstől. Igazából nem kívánok semmit, aminek különösebb íze van.
Percek telnek el, komótosan, már-már időtöltés célzattal iszogatom az ásványvizet, amikor Ville-hez fordulok.
- Ne haragudj, ki kell mennem a mosdóba. – mondom halkan, mintegy megkérve, hogy engedjen ki, elvégre rajta keresztül kéne átmásznom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#270TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeSzer. Júl. 12, 2017 1:20 am

Néma a csönd.. Először, és valahogy egyikünknek sincs kedve beszélni.
Nem lenneee... releváns.
Aztán amikor a stewardess megjelenik, kitűnik hogy Grid mégsem halt meg.
Kár érte...

Nagyot sóhajtok, de talán csak az előrevetített feszültségek törnek ki.
Érkezik a narancs és érkezik a víz is, na meg Grid újabb pohár pezsgője ami mindent gyanússá tesz. Nem alapesetben, csak ha ő dönti ilyen ütemben befele, nagy a baj.

Talán ráncolom is a szemem ahogy vizslatom, de aztán Ocober az aki megszólal.

- Menjcsak. - jelzem és kényelmesebbé téve a kijutást, elengedem.
Hosszan nézek utána.
Aztán...

- Remélem nem felejtetted el amiről tegnap beszéltünk.. - Grid hangja töri meg az eddigi csendet, és amikor nem reagálok direktbe, a fejére emeli a napszemüvegét.

- Az hogy tovább játsszátok itt a gerlepárt, nem jelenti azt hogy bármi is el van felejtve.

És engem néz. Hosszan... mélyen. Ahogy nálam is egyre jobban szakad a cérna.
Aztán..

- Megnyugodhatsz.

Csak ennyi. Élesen a szemeibe. Tisztán kell lássa hogy komolyan gondolom, de még MENNYIRE!!

- És ha most megbocsátasz.. - eddig tartott a hideg hangnem, szükségem van...

.. levegőre.


Valahol kinn, a stewardesek közlekedőjében állok meg, és a.. pultra támaszkodva vagy mi a tököm az a hátam mögött, engedem el a levegőket.
És ekkor pittyen az az eddigi világító zár.

Ha nem figyel... gyorsabb vagyok. Egyetlen lépés választ el, ahogy kibújik, az állára kapok - persze vigyázva, meg ne sértsem - és azonnal húzom is magamhoz hogy a számra emeljem, vagy inkább hajolok én, őhozzá.
A szándékoltnál egy kicsit feszesebben tépem meg...
De sikerült.
Egy pillanat alatt vágott keresztbe mindent.

Elengedem, de csak ha ficánkol. Vagy ha eleve ellenkezett, ha nem, az arca még mindig ott a tenyeremben, és csak alig távolodva tőle csak a szemeit figyelem.
Bármit megadnék ha nem kéne törődnöm semmivel...
Semmi... mással.

Egy tökéletes világ reménye...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#271TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeSzer. Júl. 12, 2017 9:47 pm

Az elmúlt fél évben sokat tanultam Ravintól; ”Mindig legyen nálad hashajtó, mert sosem tudhatod kit kell megszopatni.” Igazán bölcs szavak egy tízévestől. És ami a legszebb, hogy a hülyeség ragályos. Azóta mindig tartok magamnál efféle finomságot. A poén kedvéért. Ma még be is vethetném. Míg a mosdó előtt várakozok, megfordul a fejemben, hogy valahogy belepottyanthatnék pár szemet a megnyitott pezsgősüvegbe. Ha mázlim van, Grid is iszik belőle. Ha nincs, legfeljebb jó kis össznépi szarást idézek elő a járaton.
Mire végigzongorázom a lehetőségeket, már kattan is a zár és nyílik az ajtó. Az eddig bent lévő kiscsaj mosolyogva slisszan ki a szűkre szabott budikabinból, én pedig belépek, és magamra zárom az ajtót. Nem kell pisilnem, nem azért jöttem. Szembe fordulok a mosdókagylóval, megnyitom a hideg vizet, és lehajolok, hogy felfrissítsem az arcomat.
Pár másodperc múlva felemelkedem, és egyenesen belebámulok a tükörképem szemeibe. Mit meg nem adnék azért, hogy terrortámadás érjen minket, és Gridet fejbe lőjék. Igen, ez tetszene.
Hatalmasat sóhajtok. Szerencsére csak másfél órás az út. Nem sokat kell nézegetnem az ördögöt.
Megtörlöm magam az illatosított papírkendőkkel, aztán óvatos kézmozdulattal nyitom az ajtót, nehogy orrba vágjam a folyosón várakozót, ha van olyan.
Legnagyobb meglepetésemre Ville dekkol kint, és lesben áll. Jóformán kiszed a budiból, én meg közel úgy esek ki onnan, ahogy elkap egy villámcsók erejéig.
Simán belemegyek a játékba, elvégre ez az egyik kedven elfoglaltságom Őfelségével.
- Na mi van? Megszöktél a cukrosbácsitól? – dünnyögöm rávigyorogva, miután levegőhöz jutok a két tenyerében.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#272TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 13, 2017 1:46 pm


"Na mi van? Megszöktél a cukrosbácsitól?"

Hallom, de csak az arcát nézem. Centiméterről centiméterekre tapogatja le a szemem, és képtelen vagyok elengedni. Egészen a következő pillanatig.

Csak lassan gyengül a szorítás, inkább csak észre térve lassan eresztem. És már teljes terjedelemben állok ott előtte.

- Az járt a fejemben.. - vetítek... félig. - hogy mit is meséltél a hosszú repülőútról... - szííín komolyan kérdezem. Az arcomon max egy rándulás ha meglátszik.

- Szűk az a cucc?? - és szemeim csak egy pillanatra de az ajtó felé intenek. Oda ahonnan kijött. Oda, ahol...
És valahogy ellen nem állva muszáj nyelnem.
Semmit nem tudnék most jobban élvezni...
Semmi... jobbat.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#273TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Júl. 13, 2017 7:25 pm

Hehehe…
Sunyi vigyor terül szét az arcomon Ville csíntalan szavai hallatán.
- Ha el akarsz bújni… Másik mosdót kell keresned magadnak, mert ez már foglalt. – döngöm mély altomon, és jobb tenyeremmel megtámaszkodom az ajtófélfát, mintegy játékosan, néhány másodperce elvágva a karommal Ville útját befelé.
Halkan elnevetem magam.
- Egye fene… Sok jó rocker kis helyen is elfér. – búgom. Közben is töretlenül farkasszemezek a jégzöld férfiúi pillantással. Pimasz félmosoly trónol a képemen, aztán kihívó lassúsággal visszahúzódom a kis kabin falai közé.
Csak Ville-n áll, hogy csatlakozik-e hozzám a „szupertitkos” búvóhelyemen.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#274TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimePént. Júl. 14, 2017 1:48 pm

Tetszik a mosolya... Annál inkább a nevetése, már-már arra is képes, hogy az én fejemen is kihúzzon egy csíkot. De csak majdnem...
Akkor viszont annál inkább amikor hirtelen vágja az utat/mat kettőbe, és a szemei...
Ha nem lennék már, most tutira beleszeretnék...

Megemelkedik a fél szemöldököm.
Aztán megint nevet...

"Egye fene… Sok jó rocker kis helyen is elfér."

A jó zene az én füleimnek is mindig kellemes, és ahogy jelentőségteljesen távolodik.. befele.. az én lábaim is megindulnak.
Nemkülönben tartva a szemkontaktust vele, ami MÁÁR felizgat.

Belépek... csak utána, de magam után zárom az ajtót.
Halkan csukódik.
A kérdés mennyire hátrál, én követem, ha hagyja magát egész a falig, és amikor már nincs hova menekülnie, egyszerűen felkenem.
A mellkasára tapadva, alig centimétereket hagyva szabadon nézek le a szemeibe.

- Tudod jól ha így nézel, nem bírok magammal... - Hogy kérdés?? Vagy állítom?? Jórészt mindkettő. Akárhogy is, ha nem akadályoz meg benne, vagy nem jár a csőre ami szokásosan szokott, csak lassan hajolok le hozzá.. érzékletesen, és csak lassan.. lágyan símogatva végig az orrommal, végül a szájára csókolok...
Mindent elsöprő volt az az este...
Az az első.. ott kinn, az erkélyen!
Tudnia kell, hogy mennyire élvezem...
És hogy már akkoris.. mennyire imádtam őt...
Ez valami eszméletlen..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#275TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitimePént. Júl. 14, 2017 4:07 pm

Ville belép a mosdóba, és halkan záródik mögötte az ajtó. Nem sok helyem van hátrálni, úgyhogy hamar neki ütközök a falnak. Nem Ville elől menekülök, de máskülönben nem férne be.
Ahogy teljes testbedobással rám veti magát és a falhoz présel, a kupám tompán koppan egyet. Akkor is csak vigyorgom, miközben rám szegezi a metsző pillantását.
- Csak ne kend rám. Te sosem bírsz magaddal... – dünnyögöm somolyogva. Meg aztán, a számból vette ki a szót. Ahogy néz azokkal a hidegzöld, hatalmas szemeivel, engem is egyből felhevít. És ahogy közelebb hajol, nyomban lüktetni kezd a vér az ereimben. Az arcom belepirulhatott. Tudom, mert érzem, hogy ég.
Mikor ő még javában szórakozik velem, türelmetlenül azt kívánom, hogy csókolna már meg! Érzéki, amit művel.
Tapinthatóan vibrál köztünk a kabin levegője, és csak azt tudom, hogy akarom Villet.
Mikor az ajkai végül az enyémre találnak, a két karom felkúszik a vállára, és átkulcsolom a nyakát, hogy közelebb húzzam magamhoz, aztán csak egy röpke pillanatra szakadok ki a csókok közül.
Ismét a szemeibe nézek.
- Ahogy én sem… – szinte nyögöm a szavakat Ville szájára az évődéstől, majd folytatom, amit félbehagytam. Egyszerre vagyok lelkes és mohó, ahogy a csókjait viszonzom.
Van úgy másfél óránk hazáig. Ennyi időbe sok minden belefér, nem számít mennyire szűkös ez a mosdó.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#276TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-