♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 10:10 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
You can hate me - Page 3 Vote_lcapYou can hate me - Page 3 Voting_barYou can hate me - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
You can hate me - Page 3 Vote_lcapYou can hate me - Page 3 Voting_barYou can hate me - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
You can hate me - Page 3 Vote_lcapYou can hate me - Page 3 Voting_barYou can hate me - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 You can hate me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#46TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 03, 2016 4:36 am

- Nem, nem kínait. – nézek vissza a terített asztalra – így… - utalok a célra de aztán kiütközik még egy mosoly. – Még gyerekkoromban. – lököm fel a fejem, azzal kezem keresi a villát.

Hogy a Föld még forog e?? Igen, remekül megvan, párosítja a gyomromat, de mégis valami azt súgja muszáj. Tömködjem le ezt a szart a torkomon.
Újabb kérdések. Nem mintha egy percig is zavarna, elvégre azért van itt. Vagy nem??

- A kötelezőn kívül mint látod nemolyan nagy itt a nyugalom. – hazudok. Én vagyok az aki nem kér belőle, régen még voltak nagy bulik, piadobálás meg egyéb ínyencségek, de egy ideje már én vagyok az akit ez nem érdekel.

- Talán meguntuk hogy a kis tyúkok folyton el akarnak kapni minket.. -  a hangom nyugodt, szokatlanul az, miközben lassan enni kezdek, de eltart némi időbe mire ténylegesen is letúrok a torkomon néhány falatot. – Tíz év után, idővel megszokod a börtönödet. – a korábbi mosolynak már hűlt helye, de kurvára nem is lógatom az orromat. Nem érdekel. Megszoktam. A magányt és a néma kuss sötétséget.

- Viszont te tetszel nekem jeges lány.. – találok vissza a szemeibe, újabb mosoly, de nem kérődzök bele, már rég letoltam rendesen azt az utolsónak tűnő mélyreható falatot. – Meghoztad az újabb ihletet. – sóhajtok bele egy félerővel, végül is, hogy is mondta Grid? Vérfrisssítééés.. Igen. Határozottan ezt én is érzem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#47TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 03, 2016 4:38 am

Egy halvány mosolyféleség rándul fel az arcomra, ahogy Ville a gyerekkort említi. Gyerekkor… Ez a szó emlékeket hoz felszínre. A múlt rémeivel együtt.
- Ha gondolod, máskor is ebédelhetünk együtt. – mondom szelíden rámosolyogva Ville-re.
Nem bámulom, de látom, hogy megküzd az étellel. Nekem ilyen problémám nincs. Az éhség nagy úr. Kiélvezem alaposan az összes falat ízét. Nem sietek. Ráérősen fogyasztom az ebédem.
A kis tyúkokra halk, rövid nevetést hallatok. A tízévnyi börtönre viszont megáll a villa a kezemben, és csak nézek Ville-re, mintha bele szeretnék látni. Mélyebben. Meg lehet szokni az ilyesmit, de valóban élvezi? Kétlem. Ez egy magányos, élettelen hely. Ideje egy kicsit kimozdulni ebből a börtönből.
- Mit gondolsz, elég jól leszel ebéd utánra ahhoz, hogy ne hányj nyakon? – duruzsolom sejtelmesen somolyogva Ville szemébe. - Van még kedved motorozni?... A bukó alatt senki nem fog megismerni.
Mint barát hívom, nem mint nő. És nem hiszem, hogy visszaélne a helyzettel, míg belém kapaszkodva kell ülnie mögöttem.
A „jeges lány” megnevezés néma nevetést csal az ajkaimra. Mi tagadás, nekem meg ez tetszik. Így még senki nem hívott.
- Ennek örülök. Legalább te látsz pozitívumot abban, hogy közétek kerültem.
Na, igen. Remélem idővel a többiek is megenyhülnek. Jó lenne. Valamiért úgy érzem, Vespa a legkeményebb dió a bandában, és ő még okoz nekem bőven kellemetlen pillanatokat.

/ Köszönöm a játékot!  :nyauu:  You can hate me - Page 3 Motorcycle10 /

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#48TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 03, 2016 4:47 am

Közös ebéd... Talán felbukkan egy kóbor mosoly az arcomon, de még szoknom kell a gondolatot. Furcsa hogy itt van velem. Valaki... Mégis valahogy tetszik az érzés...

Amíg eszik, nem figyelem. Nem mert nem vagyok kíváncsi rá, sokkal inkább koncentrálok a lényegre, hogy a kaja bennmaradjon és ha már sikerült letúrnom a torkomon, ne dobjam vissza ki a whiskyvel. Kár lenne érte...
A következő szavai mégis megakasztanak. Még a kaja is megáll ahogy ráfigyelek, talán eljátszom a gondolattal, de akkor a gyomrom vesz egy visszakört, és rájövök ez halott próbálkozás.

- Kösz... majd máskor. Talán...- húzom, aztán megint rágni kezdek - De ne szívd mellre, nem miattad. - Tény. És lefogadom ő is látja a lényeget, de amit meg én látok az...
Na igen, tények és történetek, tetszik nekem és nem is szoktam ezen rágódni, fevilágosítom, csak mert így van.

- Többet is mint hinnéd. - ezt már csak dünnyögöm, mert a kaja.. a pia.. és az anyag hiánya olyan szinten csap össze, hogy egyből kiüti a tudatom. - Viszont most mennem kell... - tolom fel magam, de meghagyom azt a pár pillanatnyi néma csöndet - Kidőlök. Jobb lesz. - nanáhogy jobb! - A kaját meg.. kösz! Majd meghálálom... - naná, hogy meg! - Valahogy... - sóhajtom, de ha megértett ha nem, megcélzom az ajtót és kimászok vissza, hogy elvágódjak az ágyon.
És hogy a hányás?? Majd eltakarítja Grid kis... cserkészcsapata, vagy aki akarja, engem hívogat a sötét.. és egy visszamaradt félálom hívogató zaja.
Szerettem azt az álmot...



/Szintén kösssz.. egy élmény volt! Wink/



_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#49TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

You can hate me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-