♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Make the devil cry - Page 3 Vote_lcapMake the devil cry - Page 3 Voting_barMake the devil cry - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Make the devil cry - Page 3 Vote_lcapMake the devil cry - Page 3 Voting_barMake the devil cry - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Make the devil cry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#51TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 1:19 am


"...Ha csak egy szikrányit is átadhatnál a szeretetedből a többi embernek, ez a bolygó, amin mind osztozunk, egy sokkal szebb hely lenne... "


Lassú mosoly csúszik ki az arcomon. Annyira elmondanám neki, hogy én próbálkozom. Annyira, hogy szeretném megváltoztatni ezt az egész világot. Bármit megtennék. Hegyeket mozgatnék, ellenálló, hatalmas hegyeket, de én sem vagyok mindenható. Megtanított már az élet erre, hogy vannak olyan szívek, amin nem jut át sem szeretet, sem fájdalom, de még az őszinte belátás sem, tehetsz akármit, vagy egyenesen mindent, van ami nem változik.
Van aki nem változik...

De ez a pillanat nem az amikor vetélkedjek vele, tisztán érzem. Ezért csak hallgatok, tovább, hallgatom őt, érzem a testében a rezdüléseket, és azt is tudom mikor kezd őszinte könnyezésbe, és gombóc növekszik a torkomon.
Ezek azok a pillanatok...
Azok a pillanatok amikor nem tehetsz semmit.
Azok a pillanatok amikor csak egy asszisztens vagy egy életben, egy támogató, egy szükséges védelmező aki bármit, az ég világon bármit csak valamivel könnyebbé tehet, de meg nem történtté semmiképp. És pokoli nehéz egy próbálkozás...

Nem tudom mikor indult meg a kezem a hátán. Lágyan simogatóba. A pólóm már vizes, de nem érdekel. Csak őt figyelem. Váltakozóban, hol a szavai nyomán a szemközti teret, mégsem tudnék olyat mondani ami bármit könnyebbé tehet. Csak csendben jár a kezem, hozzá alkalmazkodva, finoman a hátán, csak lassan, fel és le, és hagyom hogy kiadja magából. Mindent. Muszáj hogy mindent kiadjon...
És amikor mozdul, és érzem a testében hogy remegni kezd, akkor ölelem csak szorosabban körbe.
És akkor szólalok meg.

- Nem érdemelt meg téged. - mi mást mondhatnék?? Mi mást ami megoldana mindent?? Ez az egyetlen igazság. És ahogy visszatemetkezik a mellkasomon és keserves zokogásba kezd(?), a másik karom is köré csúszik. És csak szorítom.. szorítom... mintha nem lenne holnap. Mintha nem lenne egyetlen további lépés sem, nem lenne világ, sem fájdalom, sem hideg, érzéketlen emberek, és ha minden csak ebben az egyetlen pillanatban sűrűsödne össze. Egy meleg ölelésbe. Egy gyengéd és szelíd ölelés, ami oltalmazva őrködik a világa felett.
Ennél többet nem adhatok.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#52TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 1:27 pm

Nekem a mindent jelenti, hogy Allen velem van és meghallgat. Ennél többet nem is kívánok.
Amilyen hirtelenséggel jött és kitört a belső vihar, úgy el is vesztette az erejét és elvonult, ahogy kitombolta magát. Az utána maradt csendes könnyzápor is alábbhagyott, s végül szép lassacskán az is elállt, miután alaposan eláztatta az arcomat, és Allen felsőjét.
A mellkasán heverek még mindig. Hatalmasat sóhajtok. Aztán még egyet. Már nem ráz a lelki fájdalom, csak azt a meleg ölelést érzem magam körül, amivel szorosan beburkol. Gyógyírként hat.
Még szipogok kicsit, de már vége a megrázkódtatásnak.
Allen bordái között hallgatózok. Figyelem milyen ritmust ver a szíve, és kis idő elteltével az enyém is átveszi ugyanazt a nyugodt ütemet.
- Ne haragudj... – muszáj elvigyorodnom magamon, amikor ráébredek mit csináltam. - Teljesen eláztattalak. – magyarázom rekedtes hangon.
Érzem az arcom alatt a nedves ruhaszövetet. Basszus...
Aprókat szipogok.
- Köszönöm, hogy meghallgattál. – dünnyögöm. Nem sokra rá, már alig hallhatóan el is nevetem magam. - Basszus… Te vagy az első, aki ilyen nyomorult állapotban lát… egy pasi miatt. – döbbenet. Ezt is megéltem; hogy kiboruljak egy farok miatt. Tudtam én, hogy miért nem akarok én pasit… Csak a szívás van velük.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#53TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 3:00 pm

Beáll a csönd. Az óriási csönd. Az a csönd ami már nem vészjósló, sokkal inkább csituló ütemet vesz fel.

Nem mozdulok. Nem mert nem kéne, egész egyszerűen igyekszem biztosan tartani a kezeimben, az utolsó pillanatig. Az utolsó UTÁNI pillanatig...
Ha erre van szüksége.

Aztán mégis megszólal.


"Ne haragudj... Teljesen eláztattalak."

Hallom, de nem igazán foglalkoztat. A pólóm. Csak én is lassú sóhajt veszek fel, és ahogy tovább beszél, csak lassan engedi a rajta keresztben futó kezem.
A másik még mindig öleli.

- Nem számít... - csak némi fáziskéséssel válaszolok az előzőekre. - És ne törődj vele... - ez már a következőkre, de nem tudom, nem akarom hogy félreértse.

- Te is ott voltál amikor nekem kellett.. - lassú, emlékező mosoly csúszik ki a képemen, ahogy az őt ölelő másik kezem is enged, és lassan cirógatni kezdi a gipsze fölött a karján. Csak finoman siklik a bőrén, ide és oda a kezem.

- Még nem köszöntem meg azt a nagyszerű dalt.. Sokat segített... - és még mindig mosolygok. A mennyezetre. Az eszembe jut az az este, amikor olvastam a levelét. És ahogy énekelt nekem. Ha távol is volt, nem lehetett volna annál közelebb.
Abban a pillanatban...


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#54TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 6:32 pm

„Te is ott voltál amikor nekem kellett.”
Mosolyra görbül a szám, és felsóhajtok. Ez csak természetes, hogy az ember lánya megpróbálja megvigasztalni a legjobb barátját. Még akkor is, ha az egy lehetetlen küldetés. Ilyenkor a szavak nem nagyon hatnak, viszont tudod, hogy a másikat boldogítja az érzés, hogy valaki mellette van, és meghallgatja. A sötét oldalon lévőnek pedig jó érzés kiadni a gőzt, valakinek kipanaszkodni magát és megkönnyebbülni. Most én is megtapasztaltam, milyen a sötét oldalon, pedig rohadtul megfogadtam, hogy én az életben nem váltok tagságot az összetört szívek klubjába. Sosem tartanak jó bulikat.
Élvezem, hagyom, hogy Allen cirógassa a karomat, s csak akkor fordulok hanyatt, hogy láthassam az arcát, amikor azt mondja: „Még nem köszöntem meg azt a nagyszerű dalt. Sokat segített.”
A tarkóm nekitámaszkodik, és felé pillantok. A tekintetét keresem. Közben szabad kezemmel a közelebbi kezéért nyúlok, és a hasamra húzom, hogy ott szorongassam önző mód tovább.
- Bárcsak egy dalnál többet tehettem volna akkor érted. Nagyon szerettelek volna megölelni. Az lett volna az igazi. – duruzsolom rámosolyogva. - Én viszont most tobzódhatok. – bukik ki belőlem egy kurta, halk, de őszinte és könnyed nevetés. Máris sokkal jobban vagyok. Allen olyan mint egy gyógyító.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#55TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 6:06 pm

Ahogy megfordul, a teste már egészen más ütemet vesz fel. Vagy legalábbis már sokkal nyugodtabbnak tűnik, és talán ezt valamiféle sikernek könyvelhetem el.
A szemeibe nézek, mert ezt várja tőlem. Elmosolyodok, mikor a szemei már egész másféle hangulatot tükröznek, és jólesik ezt látni. Jól esik ezt érezni...
A kezemért nyúl, én meg önkéntelenül adom, hagyom hogy a hasához húzzon, és lassan, kényelmesen elfektetem az övében.

- Hidd el, így is nagyon sokat jelentett. - mosolygom - Még soha, senki, nem írt nekem dalt, ÁÁÁÁ! - és vicceskedem, mert így esik jól, és mert szeretem ha nevetni látom. Nem akarom azt, hogy elnyomjon mindent. Az ilyen belülről emészt föl, de ahogy úgy látom már felengedett, nem árt egy kis jótékony erő annak a pislákoló tűznek.

- De persze most bepótoljuk.. - váltok vissza mosolyba, és ahogy helyezkedni kezdek, már ha enged nekem, egy kissé.. igyekszem lecsúszni valahogy vele egy szintre.
Ha sikerül, a feje kb. a nyakamnál feküdhet el.
És persze így nem látom a szemeit, de mégis sokkal közelebb érzem magamhoz.

Megszorítom a kezét a kezemben.

- Örülök hogy idejöttél.(költöztél) - és ez valahogy a semmiből jön. Mert így van. És mert most érzem csak igazán, eddig mennyire üres is volt az életem. Pedig sokan részt vettek benne.
És teszik is még.
De ez most mégis valahogy más.
Sokkal... teltebb.
És jól esik ezeket az ingereket érezni.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#56TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 5:10 pm

„Hidd el, így is nagyon sokat jelentett.”
- Háááát, ennek igazán örülök. – vigyorgom, miközben megkísérlek felé fordulni és az arcába pillantani. Kántri zenével azóta sem próbálkoztam, sőt, még a többiek, meg egyáltalán senki sem tud róla, hogy ilyesmit produkáltam.
- És ha csak egy dalon múlik… akkor könnyű téged boldoggá tenni. – fűzöm még hozzá, de aztán azon ahogy „felsikít”, elnevetem magam.
- Tééényleg? Még senki? Pedig csodás múzsa vagy. – döngöm magam elé vigyorogva. - Egyszer majd megleplek egy egész albummal. – a legkomolyabban mondom.
És bizony-bizony, most bepótoljuk azokat az elmaradt öleléseket.
A keze kezemben pihen, a hasamon, és közben érzem, hogy fészkalódni kezd alattam. Megemelem a fejemet, hogy könnyebben lejjebb tudjon keveredni az ágyon, s így a fejem közelebb kerül hozzá.
„Örülök hogy ideköltöztél.” - szorítja meg ezekkel a szavakkal a kezemet, én meg hálásan belemosolygok a térbe.
- Köszönöm, hogy meghívtál, és a gondomat viseled... Az orvosoknak gyógyszerek helyett téged kéne felírniuk receptre. Melletted már csak attól pikk-pakk meggyógyul az ember, hogy az aurádban fürdőzik. – magyarázom jókedvűen. Allen társasága nem csak a lelket, de a testet is gyógyítja. Szinte érzem, ahogy az összes sejtem feltöltődik energiával a közelében. Micsoda kisugárzása van!
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#57TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2020 2:08 pm

Felnevetek. Nem annyira hogy rázkódnia kelljen, de annyira bőven engedem, amennyire megköveteli ez a vidám helyzet. Jó vele itt. TETSZIK! Miért nem csináltuk ezt már korábban is az elmúlt években?? Ő csak elsuhan Kamerunba, vagy én teszek kitérőt Helsinki felé, és... Eltékozolt idő.. Itt van az, ahol már nem tehetsz ellenne...

Most viszont.. most viszont egész más szavai hangzanak el, és ha lehet, most mégjobban vigyorgok.

- Nézd már! Még telhetetlenné teszel! - megint nevetek. Valahogy ez szokásommá vált mellette, és nem mondhatom őszintén, hogy csak azért hogy jobban legyen. Valahogy belülről kísér(t).
Ahogy az is, hogy autonóm helyezkedni kezdek. Csak annyira, hogy kissé lejjebb kússzak, hogy jobban érezzem, és látom engedi is, kialakulva megpihen aztán a nyakam mellett.

De aztán muszáj megint vigyorogni.
Meghibbant ez a lány??

- KÉPZELD! Ha mindenki engem akarna, hát mi jutna Neked belőlem!?? - és már tényleg hahótázó nevetésbe kezdek, mert szórakoztat a tény, és szórakoztat a megítélése, és most arra is képtelen vagyok hogy figyeljek, elvégre még SÉRÜLT! Nem lehet jó rázkódni az ölemben, ezért igyekszem észbe kapva hamar elengedni.

- Bocs. - még mosolygom. Az viszont valahogy beragad a fogaimon, és ahogy még mindig ott figyel a keze a kezemen, a hasán, lassan és önkéntelenül, 5 ujjammal simogatni kezdem.
Mindeközben végig a plafont bámulom.

- Egyszer ezen is túlleszünk.. Ahogy minden máson az életben. - és való igaz. A semmi nem tarthat örökké ötlete nem is csak a jó dolgokra érvényes, a rosszaknak is ugyanúgy felel. Vagyis... csak fel a fejjel! Jönnek még jobb időszakok!
Jönniük kell...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#58TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2020 1:56 pm

„KÉPZELD! Ha mindenki engem akarna, hát mi jutna Neked belőlem!??”
- Fúúú, igazad van! Stipi-stopi! Csakis az én múzsám lehetsz. Nem osztozom! – a nevetésem belekeveredik az övébe, miközben a tarkóm a vállán nyugszik.
Még azt is mókásnak találom, hogy rázkódik a fejem rajta, ő meg nagyon igyekszik, hogy visszafogja magát – mintha valami törékeny porcelánbaba lennék. Kedves, hogy ennyire figyel rám,  de sokkal jobban szórakozom így, a mellkasán döcögve.
Jólesőn beleborzongok az érintésébe, ahogy elkezdi cirógatni a kezemet az ujjaival. Kellemesen csiklandós a bőrömön.
„Egyszer ezen is túl leszünk.. Ahogy minden máson az életben.”
- Bizony. – sóhajtok egy hatalmasat, mosoly ül az arcomon. Néhány másodpercre elhallgatok, csak pislogok magam elé, de aztán rájövök, hogy tartozom egy vallomással.
- Tudod… Az egyik legcsodálatosabb ajándék vagy az élettől. Talán semmi sem volt véletlen; az, hogy betettek a bandába, aztán a baleset… Mi van, ha minden történésnek az volt a célja, hogy te és én itt kössünk ki, ebben a pillanatban? …. Annak idején, amíg leveleztünk, nagyon sokat álmodoztam arról, hogy újra találkozunk és eltöltünk egy kis időt együtt. Mondjuk gipsz helyett tópartról, tábortűzről és gitározásról fantáziáltam. – vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#59TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 3:19 pm

Megint nevetek. De csak mert képes kiforgatni minden részletet, mulatságossá tenni, én meg remekül szórakozom. Ahogy hallom ő is, de mégis muszáj figyeljek, hogy ha már ő nem, legalább én vigyázzak a testi épségére, mert nem hiányzik hogy összetörjön.
Átvitt értelemben.

Ám aztán az egész elhal. Én csak a plafont bámulom, rajta keresztül érzem a szívverésemet, és valahogy muszájnak érzem egy kicsit... elengedni azt ami a fejemben jár. Vagy egyszerű észérvek szólnak belőlem, a tapasztalat... az életvitel, az életpolitika.. vagy szimpla meggyőződések, akárhogyan is fogalmaznám, egyszerűen elengedek mindent.
Rövid, néma csönd áll be. Mégis valahogy tökéletesnek érzem, aztán ahogy beszélni kezd, muszáj egy nagyot sóhajtsak. Talán több pillanat is eltelik mire én is beszélek.


- Hát ha bárki is tervezett ilyet.. - alig szünetet tartok - akkor megmondanám neki, hogy nem kell ahhoz baleset hogy itt kössünk ki egy szobában. - mosolyodom el. De semmit se láthat belőle. - Elég lett volna egy kicsit több sör.. egymást támogattuk volna imbolyogva félrészegen.. - már vigyorgom - aztán elalszunk összegabalyodva. - kis híján már nevetek a képzeletbeli képre, talán csak egyszer, vagy kétszer volt kinn Kamerunban, hogy egy kicsit többet is ittam a helyi... nemtudommiből erjesztett gyümölcslöttyből, de egy életre megtanultam, ha nem iszol, még az a kicsi is fejbeverhet. És NAGYON!

Még mindig nevetek, de eszembe jut akkor más is. Ami azonnal keresztbevágja a jókedvemet, és már jóval jóhiszeműbben eresztem.

- Nem kell ahhoz... hogy bárki is fájdalmat éljen át.. - és a vége elhalkul. Mert talán már meg is bánom. Ahogy kimondtam. Talán attól tartok, hogy épp ezzel teszek rosszat, hogy újra emlékeztetem. Pedig már olyan jó hangulatban voltunk mindketten...
De véletlenül kicsúszott.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#60TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 10:34 pm

„Egymást támogattuk volna imbolyogva félrészegen… aztán elalszunk összegabalyodva.”
Elvigyorodom.
- Hajaj… Aztán másnap reggel meg tanakodhattunk volna, hogy mi történt előző éjjel. - tisztára mint a Másnaposokban, csak ez a vegasi verzió lett volna.
Allennel szinkronban nevetek. Azon is még mindig jól szórakozom, hogy rázkódik a fejem a testén.
De aztán Allen visszakanyarodik egy kissé melankolikusabb gondolathoz.
„Nem kell ahhoz... hogy bárki is fájdalmat éljen át...”
Bölcs szavak. Valóban. És egyáltalán nem kedvtelenít el, tudom, hogy nem akar velük rosszat.
Elmosolyodom.
- Fájdalom? A társaságodban és a közeledben nem ismerem ezt a szót. – magyarázom magam elé kissé már kótyagosan, elvégre elég későre jár, és egy hatalmasat ásítom. Tudom, ez minek a jele. Érzem is a fáradtságot.
Lassan felemelkedem Allenről, elengedem a kezét, hogy kényelmesebb legyen neki, aztán úgy igazodom, hogy mellé heveredjek. A fejemet az övé melletti párnára hajtom.
A szemeim még nyitva, vagyis helyesebben, a pilláim már egyre lejjebb süllyednek.
- Köszönöm, hogy itt alszol... – dünnyögöm, és elmosolyodom. A szemeim ekkor lecsukódnak.
Ha mond valamit, még biztosan hallom. De ha elcsendesedik és percekig nem szólal meg, mélyen magába ránt az álom, mielőtt elmotyoghatnék egy "jó éjszakát".

/ Köszönöm a gamét!  cupp  /
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#61TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 13, 2020 1:12 am

És vigyorgok.. Mindig is mestere volt az ilyen kis játékoknak, és most is.. csak bele kell gondoljak... Persze azért annyira nem, vagyis.. azt meg tudom számolni egyetlen kezemen mikor is volt ilyen hogy én ennyire teljesen elengedjek. Már az egyetemi idők óta, de azért.. van hogy az ember megcsúszik néha, és akadhatnak zűrös esetek. Kissé...

Ám ahogy a móka valahogy véget ér, meglehet én vágom kettőbe, mert becsúszik egy olyan momentum, amire gondolok, de bele viszont nem hogy ezzel esetleg árthatok. Talán ezért is van hogy olyan hamar elhallgatok, hogy úgymond elharapom a végét, és inkább mélyen kukulok, csak hogy kitapogassam, ellenőrizzem nem e csúszott vissza.
És NEM!
A szavai árulkodóak, és talán hálás is vagyok. Hálás, mert régen soha nem gondoltam volna hogy valaha lehetünk ennyire jó... barátok.
És megmosolyogtat az érzés.

- Ennek örülök... - csak mosollyal és félhangon engedem, csak mert.. csak mert nem érzem szükségét kiabálni. Azt mondják a valós érzések soha nem hangosan beszélnek, nem?? Én valahol így hallottam... És ahogy érzékelem hogy fáradt, a kezem is lepakolja magáról ahogy mozdul, csak egy kellemes sóhajjal figyelem, ahogy úgy látszik tényleg megnyugodott.
Szerencsés...
Szerencsés ő, de szerencsés vagyok én is. A dolgok alakulhattak volna egészen másképpen...
Olyan módon ahogy inkább bele sem gondolok.

Visszatűröm az egyik karomat a fejem mögé, és talán még sokáig gondolkodok.
Azután, hogy elnyomta az álom, és hogy én annyit mondtam:

- Szívesen.. - és elmosolyodok.

Valahogy úgy a helyére került minden. A ház... az apám kezdetekbéli ellenérzése, és ez a pillanat is. Találtam valakit... Valakit akiben bízhatok.
És ez sok embernek egy élet alatt nem jön el.
És piszok jó egy érzés...




Én is köszöntem az előzményeket!  Smile láv   pajti



Köv.lépés...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#62TémanyitásTárgy: Re: Make the devil cry   Make the devil cry - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Make the devil cry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-