♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_rcap 
Derek Moretti
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Menekülőút a véletlen szigetén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#76TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 9:19 pm

Jóízűen rágcsálom a kesudiót. Az egyik kedvencem. Imádom az ízét. És még egészséges is. Na és persze, életet ment, amíg a pizza megérkezik.
„Bár ilyen elfogadó lenne mindenki.”
- Igen. Az jó lenne. – mosolyodom el. - Nagyon megkönnyítené az életet. – gondolom, Allen nem véletlenül mondta, amit. A diákjaimmal nem volt nehéz, bezzeg a saját szüleim… Még anyámmal nem is annyira, de apám nem repesett, amikor színt vallottam. Persze megértem, ki a fene akarná azt hallani a fia szájából, hogy Képzeld apa, buzi vagyok. Na de mindegy is, lejárt lemez, ezen is túlvagyok már rég. Amúgymeg, olyan emberek társaságát keresem, akik elfogadnak, olyannak, amilyen vagyok. Ilyen egyszerű a képlet.
Hogy jó hallgatni?
Ettől szélesre húzódik a szám az arcomon.
- Kösz. Ez kedves gondolat. – felelem arra, hogy Allen meglátása szerint jó apa lennék - Egyszer talán kiderül. – még nem gondolkodtam ilyesmin, elvégre egy meleg férfinak csak az örökbefogadás marad, az meg pont azért nem egyszerű, mert meleg.
Aztán jön az újabb kérdés. Hogy mit csinálok szabadidőmben?
- Szeretem a természetet… Szeretek kirándulni, túrázni, sátrazni. Effélék. – felelem Allenre mosolyodva. - Na, és Te? Te hogyan kapcsolódsz ki munka után? – tudakolom, miközben kicsit fészkalódni kezdek, hogy kényelmesebb legyen a hátamnak az ágy támlája.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#77TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2021 5:19 pm

Apának lenni....
Az egész csak egy pillanat amikor felugrik October emléke. A lányáé... vagy éppen fiáé, akármi is lesz.
Nem kapnak utat a régi emlékek, hogyan is tervezgettünk... mi hogyan lesz.. még épp idejében rájövök, hogy az egész csak az én fejem szüleménye volt.
Keserűvé válik a kesudió, mégis lenyelem.
A többit viszont elengedem a kezem ügyéből...

Talán én vagyok aki terel, vagy egész egyszerűen ez csak egy normális életvitel. Elvégre ő az aki érdekel, megismerném. Talán.. többször...is találkozhatnánk ha nem lenne ellenére. Néha... Vagy akár gyakran, az egész csak szervezés kérdése.
És pláne hogy kiderül, nem is különbözünk annyira.

- Tényleg!?? - szinte felkiáltok. Talán észre se veszem, teljesen spontán a reakció.

- Annyiszor mondták nekem hogy kicsi a világ, de én soha nem hittem el! - már szinte nevetek. Teljesen őrültnek néz/het, elvégre vihogok itt mint egy buggyant bolond, ezért hamar igyekszem és beszélek.

- Hogy értsd is.. - fejezem abba - és egyben a kérdésedre is válaszolva, igen, én is imádom a természetet, a túrát, a sátrazást, a falmászást... - kell még mit mondanom?? - és tényleg, mondhatnám azt, hogy pont ezeket is csinálom munka után, de a helyzet sokkal siralmasabb. - szelídül mosollyá.

- Meg kell mondanom, hogy már nem is... EMLÉKSZEM.. mikor voltam terepen utoljára! - és tényleg. Magam elé bámulva révülök el a tényben. A szemöldökeim ráncolnak. - Borzasztóan elpazarolom az életemet.. - csak magam elé dünnyögök. Elvégre nem is neki szánom. Annál inkább a következő szöveget.

- TÉNYLEG!!? Nem lenne... - akadok el. A szemeibe. Egy rövid, és kétséget keltő pillanatra elmélázok azon vajon jó ötlet e ez, de miért is lenne más!? A lehető LEGESLEGJOBB ÖTLET!
Összeszorítom a szemeimet.

- Nem lenne kedved esetleg valamikor velem tartani?? - a szemeim még mindig csukva, nem biztos hogy attól tartok... nem biztos, hogy esetleg kikosarazna, de talán mégis. Vagggy... nem. Nemegészen világos a dolog.

- Vagy nekem veled. - nyitom ki. - Oké, azt mondtuk egyetlen éjszaka, de mi rossz van abban ha két barát túrázik egyet!? - hogy őszintén gondolom? Ez az a dolog amin most nem gondolkozom el. Megragadom a lehetőséget! Mert mindennel élni kell, amit a Mindenható eléd vezet.
Nem azt mondják hogy kifürkészhetetlenek azok az utak!??


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#78TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 4:22 pm

Mosolyogva hallgatom Allent. Mintha egy egészen más emberrel találkoztam volna a bárban; minden esetre örülök, hogy így ellazult, és a bánat helyett a derűt lehet látni rajta. Mondhatni majd kicsattan, olyan lelkesen fogadja a túrázás gondolatát.
- Hááát… Nem hinném, hogy elpazaroltad az életedet. – fűzöm hozzá, még mielőtt érdemben reagálnék a lelkes felindulásból megfogant ötletre. - Csupa remek dolgot csináltál eddig is, és csinálsz épp. Nem sokan mondhatják el magukról, hogy a tiédhez hasonló tartalmas életet élnek. – kacsintok rá. Komolyan gondolom, amit mondok. Nem kéne bánkódnia amiatt, hogy bármit is elpazarolt, mert szerintem egyáltalán nem ez történt.
Aztán felmerül egy kérdés.
”Nem lenne kedved esetleg valamikor velem tartani?? Vagy nekem veled.”
Ezen a megfogalmazáson először csak elvigyorodom, de aztán csak kibukik belőlem egy kurta kacaj.
- De, nekem nagyon is lenne. Miért is ne... És ha már itt tartunk; Neked? – kérdezek vissza vigyorogva. Igazából költői kérdés, hiszen már meg is válaszolta, és egyébként se tagadhatná le, hogy alig várja, hogy kiszabadulhasson a városi taposómalomból lazulni a természetbe.
- A hétvégén például teljesen szabad vagyok. – teszem hozzá.
Egyáltalán nem kombinálok túl semmit; nem látok bele semmit a felvetett ötletbe. Viszont Allen az az ember, akivel ilyen rövid ismeretség után is bármikor benne lennék egy baráti kiruccanásba, elvégre igen kellemes társaság. Rám is rám fér már a kikapcsolódás, és Allen személye üdítően hat rám is.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#79TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 1:45 am

Tartalmas élet... Nos.. ha tényleg őszintén belelgondolnék, tényleg nem az a fajta vagyok aki nagyon megül a fenekén, mégis.. amióta elhagytam az afrikai kontinenst, nemigen szántam időt a könnyed, lazulós estéknek, inkább a kedvét kerestem... Octobernek, és a név felemlegetése azonnal rövid árnyékot is vet a fényre. De nem hagyom kibontakozni.
(Inkább a messzibe tiprom.)

És valahogy talán ő is partner benne, mondhatni kisegít, ahogy a korábbi hirtelen jött és - talán - féleszű gondolatra kedvező a válasz. A szavain én is elvigyorodom.

- Ez nagyszerű. - mosolygom. Már csak fejemet félig leengedve, ahogy oldalra döntött fejjel csak a szemeit pásztázom. - Úgy tűnik én is teljesen szabad vagyok, vagyis mondhatjuk azt hogy ez a Sors keze. - és vigyorgom. Mert miért ne. Lehet ő a MegmentőAngyalom! Mármint... az egyetlen hely ahol mindig is boldog voltam, akármi is történt, az a természet lágy öle.
Mi van ha ez Föld-Anya üzenete??
POZITÍVGONDOLKODÁS!


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#80TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2022 5:59 pm

- Á, ez szuper! – örülök, hogy Allen benne van egy kis kiruccanásban, és elvileg még rá is hétvégén. Előre láthatóan remekül fog telni a hétvége. Jobb híján a szüleimhez akartam leugrani látogatóba, de majd azt is megejtem. A túra után.
- Rengeteg elképesztő túrahely van NY közelében. Mind lélegzet elállító. Ha meglátod őket, vissza sem akarsz majd jönni a városba. – magyarázom elmosolyodva. - Na és? Mihez lenne leginkább kedved? A sivataghoz, a hegyekhez, esetleg egy tóparti lazuláshoz, vagy egy kiadós erdei barangoláshoz? – tudakolom.
Aztán végre kopogtatnak az ajtón. Épp a legjobbkor fut be a szobaszerviz a megrendelt pizzával, ugyanis elfogyott a kesudióm, és mit ne mondjak, az nem igen csillapította az éhségemet. Egy kiadósabb étek jót fog tenni a közérzetemnek.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#81TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2022 12:43 am

Jó figyelni... Csak nézni azt a lelkesedést a szemeiben, és engem is lelkessé tesz.
Már rég nem tapasztalt lelkessé...
Én is elmosolyodom, és szinte eszem a szavait ahogy részletez. Fejben már ott is látom magam, kinn a vadonban, szabadon... jókedvűen, és már most felvillanyoz az érzés.
Szóval legyeeeen...

- Mitszólnááál... - húzom el, de aztán hirtelen kopogtatnak az ajtón. Így amit mondani akartam benntragad, helyette amint eszmélek, és egymásra nézünk talán Nash-el, egyből is jön, mi a feladatom.

- Mindjárt. - vágom rá, azzal letornázom magam az ágyról.
Irány az ajtó. Útközben azért még némi borravalót felkapok az ajtó melletti szekrényről, és amint átveszem a kocsit, - és le is passzoltam azt ami érte jár - a fogantyújába kapaszkodva betolom, hogy lábbal csukhassam az ajtót.
Nem csapódik hangosan.

- Szóval ott tartottunk, hogy vacsora... - emelem meg annak az izének a tetejét - és két nap múlva falmászás? - a szemeim kérdeznek. Persze ha nincs kedve, vagy épp máshoz van kedve, én hajtható vagyok, jórészt bármerre, de a tó partján ücsörgős, sörözős történethez inkább esténként vagyok kapható.
Persze a társaság nem mindegy.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#82TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2022 12:21 pm

Ahogy begurul a tálca, és Allen leemeli a pizzáról a fedőt, hálát adok annak a magasságosnak, hogy végre befutott a vacsora.
- A legjobbkor. Már az éhhalál küszöbén voltam. – mondom, aztán kibukik belőlem egy röpke nevetés. Ez az igazság. Az órákkal ezelőtti hot dog nem igen volt valami tartalmas. Pótolni kell az energiát, elvégre elég mozgalmasra kerekedett ez az éjszaka.
- Ó, remek! Akkor legyen a hétvégei program falmászás. Ismerek is a közelben egy tökéletes túrahelyet, ahol még barlangokat, bányákat, szurdokokat és vízeséseket is láthatsz. Szerintem imádni fogod. Mellesleg télen is elképesztő látványt nyújt a táj, nem csak ilyenkor. – ezzel ha Allen nem bánja, kiszolgálom magam pizza ügyileg, és a tányérommal az ölemben visszaülök az ágyra, és a hátamat a fejtámlának vetem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#83TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 14, 2022 5:24 pm

Szélesre húz a vigyorom. Való igaz, az én gyomrom is korgott már, vagyis... néhány perccel ezelőttig még így volt. (Aztán jött October)
De maga az illat, meg a közeli hétvége fenségességének ígérete, mégiscsak visszacsalja az étvágyamat, így a gyomrom meg is kordul, persze az is lehet  hogy csak én hallom meg.
Simán.

- TÖKÉLETES! - vágom rá nem kicsire sikerült lelkesedéssel, ahogy most mégis hátrahagyva a vacsorát, lehuppanok az ágy szélére. Csak onnan figyelem ahogy kiszolgálja magát.

- Már alig várom... - ezt már csak önmagamnak motyogom az orrom alatt.
Talán pont azért, mert ebben a hétvégében látom a megoldást. Jórészt mindenre. Az elmúlt napok keserűségeire, a jövő jelen kilátástalanságára, és a régmúlt nosztalgikus élményeire, hogy helyrebillenjen a bennem lakó szellem.
Mindennél jobban vágyom rá...
Így csak figyelem, egy darabig ahogy eszik, ahogy rág, ahogy elvigyorodik, és aztán.. valamikor, nekem is kedvem telik hozzá, hogy magamhoz vegyek egy szeletet.
És meg is teszem.

- - -


Ez egy nagyszerű este volt... A pár nappal ezelőttiekhez képest összevethetetlen, de mégis gyógyír a jelenlegi gyötrelemre.
Mert nem akarom így megélni ezt. Ilyen.. keserűen... Én nem ilyen vagyok. Nem ennyire elveszett... És ehhez az kell, hogy a helyére billentsem a lelkemet. Mindennél jobban kívánom, hogy végre az legyek, akinek lennem kell. Aki mindig is voltam, és akarok lenni.
És tudom hogy ehhez élnem kell. Élni a lehetőségekkel.... Nash is egy ilyen lehetőség. Egy féktelen és mindent elsöprő élményre, és eszemben sincs ellenkezni... És nem is akarok.
Így... amint elfogyott a pizza, újabb vigyorgó játékok jöttek, egy darabka film... nevetések, aztán megint csókok... érintések, élvezetek, és végül a megnyugtató álom.
Rég nem volt részem ilyen nyugodt éjszakában. Már napok óta nem. És most...
ahogy eljött a reggel és a csörgő telefon ébresztett, már megújult emberként tekintettem a nap elkövetkező részébe.
Még akkor is, amikor elköszönt az ajtóban.

Csak a hátamra fekszem, alig néhány hosszú percet engedni az érzéseknek. Csak a plafont bámulom, aztán megint elvigyorodom. Napok óta először, újra, úgy igazán.
Nem szerelem ez, csak a való élet. Élmény. Mesés ígéretek, és egy pont, egy nap, egy óra, ahol megint találkozunk. Nem is ő.. hanem az érzése, hogy újra élek.
Befogadóan fordulok a jövőbe.
És újra megvilágosodni látszanak a célok.

Már most élvezem az érzést....
Azzal magamra rántom a szokásos öltönyömet, és kiegyezve a tudattal, hogy ma sem kéne ellenállnom néhány jó.. üzletnek, sebtiben kilépek az ajtón.

Minden egyes nap építsd a jövődet.
Ezt az egyet sohase felejthetem.




Folyt. Köv. helyszín...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#84TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Menekülőút a véletlen szigetén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-