♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
A New Yorki meló - Page 9 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 9 Voting_barA New Yorki meló - Page 9 Vote_rcap 
Derek Moretti
A New Yorki meló - Page 9 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 9 Voting_barA New Yorki meló - Page 9 Vote_rcap 
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 9 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 9 Voting_barA New Yorki meló - Page 9 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 9 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 9 Voting_barA New Yorki meló - Page 9 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#201TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 3:42 pm

Összemosolygunk Villel, aztán ahogy magyarázni kezd, és elhalmozza apró csókokkal az arcomat, lehunyom a szemeimet. Halk kuncogásban török ki, és közben is figyelem az érzékeimmel, hogy hová kapom a következő kedves puszit.
Majd ahogy csendbe lesz, és a csókok is abbamaradnak, ismét kinyitom a szemem, és csillogó, vidám tekintettem ránézek. Tetőtől talpig jóleső, bizsergető melegség jár át.
– Már megéri melóba menni. – vigyorgok Ville-re.
Pár másodpercig még szemezek vele, az íriszei hideg zöldjében gyönyörködve, majd a karjaim a felsőteste köré fonódnak, teljes testemmel nekifeszülök, hogy oldalra gördüljünk. Ha engedi, fölé kerülök.
Most én nézek le az arcába.
- Már alig várom az éjszakát, de mi lenne, ha addigis velem ebédelnél a szünetben? – tudakolom. - Megmutatom azt a varázsmosdót. – vigyorodom el ismét.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#202TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 4:36 pm

Csak egy pillanatig nem figyelek... máris átveszi a gyeplőt.
Nem-hangos, de teljes szívből jövő nevetésben török ki. És megadom magam. Természetesen...
És ahogy a további szavai játszanak, nem is baj, hogy megtettem.
Széles mosoly vonul ki az arcomon.

Ahogy most én nézek fel, a szemeibe, és most az ő haja omlik énrám, csendben végigsimítok az arcán. Már minden mosolyom a semmibe fojtott. Nem mert a messzibe szállt a boldogságom, hanem mert az övé minden figyelmem.

- Nekem okés... mondtam. - és már megint mosolygok. - Amit csak akarsz. - és megint szélesre húz, igen, a mosolyom az, de nem szégyellem hogy ennyire ki tud csinálni. Most csak élvezni akarom. Ezt a fergeteges.. felrobbanó érzést. Ami minden idegszálamat ízlelgeti.
És csak ha lelép, akkor engedem, különben a végletekig itt tartom a kezeimben.
Mert nekem nagyon nem sürgős.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#203TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 6:29 pm

Ville megtehette volna, hogy kötekedik egyet, és nem enged felülre, elvégre mégiscsak ő van erőfölényben. De rendes gyerek volt. Nagyon helyes!
Azt mondja, „amit csak akarok.”
Megintcsak komiszan elvigyorodom. Bele a szemébe.
- Hátbazmeg, téged akarlak... Meglepi! – dünnyögöm, és majdhogynem elnevetem magam, de csak a sunyi vigyor és a hozzá illő tekintet virít a képemen.
Ha nem tiltakozik, úgy megcsókolom, mint még soha senki. Vagyis inkább smárolom. Úgy, hogy besza… na jó, annyira talán mégsem. De a füle kettéáll tóle az fix. Erősen és szenvedélyesen. Nyelvesen. Cuppanósan. Csakhogy nyomatékosítsam az előbbi kijelentésemet.
Halkan belekuncogok a manőverbe, aztán elszakadok a szájától. Elégedetten vigyorgom az arcába. Már amennyiben nem ütköztem ellenállásba.
- Ez még járt nekem, te vén csont. – heherészem egészen közelről az ajkaira, miközben gúnyos pillantást lövellek őfelségére.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#204TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 11:07 pm

Hangos hahótába török ki, de csakmert... Csakmert.
Csakmert piszkosul élvezem. A helyzetet, a légkört, azt hogy itt vele. És igen, jó lenne még fetrengeni, kipróbálni néhány... akár extravagáns kis kört, de jól tudom erre most nincs idő.
Legalábbis...

A gondolatmenetben ő maga szakít ketté, vagyis nem.. nem.. teljesen BELEVÁG.. a közepébe, és nekem eszemben sincs ellenkezni. Amúgy se tenném... na meg hülye lennék ha mégis, szóval csak engedem, hagyom hogy leterítsen, és most csak válaszolok. Nem teperem le, legalábbis egészen addig míg meg nem szólal.

Megtörlöm a csurig-nyálas ajkamat, de egy percig se engedek a szemeiből.
Miről beszélsz Te!??
A szemeim keskeny csíkká szűkülnek, és...

- Tudod ki a vén csont... (!!?) - csak suttogom, de a következő pillanatban azonnal fordul a kocka, és a csuklóit - óvatosan ám, de azért - a feje mellé kétoldalt szorítva, most már ő fekszik a hátán, kiterítve félig-alattam az ágyon. És én vagyok az aki ural.

- De igazad van.. - most már sokkal kellemesebben suttogom. Orrom közben lassan.. finoman simít végig az orra egyik oldalán, csak kellemes, finom lehelettel borítva, majd a másik oldalán is végigsimítom. Csak azután nézek újra a szemeibe.

- Ez még járt.. - elmosolyodom, azzal lassan.. finoman.. az ő korábbi hevét teljesen mellőzve, csak leheletnyi finomsággal megcsókolom.

- És még ez is... - ezt már csak a szájára... ahogy magára hagyom, de..
De mennie kell.

Mennie kell.....

- És most sipirc. - mosolygom újra el, azzal magam mellé emelve a kezeimet fel, elengedem, és felülök.

Bassza meg, ezdenehézvolt....


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#205TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 2:21 pm

Nevetve gördülök hanyatt, ahogy Ville fölém kerekedik és a kezeimet a párnára szorítja.
Behunyom a szememet és érzem, ahogy érzéki finomsággal végigcirógatja az orrával az enyémet. Kellemes melegség jár át – nem csak a vad, erős és irányító énjét szeretem, de ezt a kedveskedő, gyengéd oldalát is.
Elégedetten belemosolygom abba az apró, de annál szeretet-teljesebb csókba, amit tőle kapok, majd ismét felnyitom a pilláimat, hogy az arcába nézhessek.
- Ééés még csak meg sem próbálsz marasztalni… Szégyelld magad. – dünnyögöm vigyorogva, cinkos évődéssel; olyan hangon, hogy Ville tudja, csak viccelek. Valójában hálás vagyok amiért nem tart vissza. Az sokkal rosszabb lenne. Így legalább előbb nekieshetek a munkának, és előbb is elkészülnek az utolsó felvételek. Ha ez megvan, onnantól miénk a világ.
Elenged, lehúzódik rólam, én pedig erőt veszek magamon és lesiklok az ágyról, hogy kikapjak valami hacukát a szekrényből, majd berobogjak a fürdőbe összerakni magam.
Nem sokat tökölök odabent; a zuhanyzás is villámsebességű – már ha őfelsége nem tesz látogatást a kabinban. Egyáltalán nem lenne ellenemre a zuhany alatti szex, sőt, de most jobban teszi, ha nem kísért meg.
Frissen és felöltözve térek vissza hozzá a szobába. Ha az ágyon ücsörög még, akkor odamasírozok hozzá, és szélesen mosolyogva megállok előtte.
- A stúdió mellett van a törzshelyem, ahol ebédelni szoktam. A Little NY... Leírtam neked a címet. – ezzel egy rózsaszín kis „post-it”-ot nyújtok Ville felé. - El sem tudod téveszteni. Rikító piros a bejárati ajtaja... – magyarázom, majd lehajolok Villehez, gyengéden két tenyerembe veszem az arcát, és egy szerelmes búcsúcsókot lehelek a szájára.
- Ha közbejönne valami, és késnék, rád írok, vagy hívlak... - búgom halkan a szemébe, miután megkapta az apró búcsúajándékát.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#206TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 3:39 pm

Szélesre húz a vigyorom... Fel se tűnik, de a következő pillanatban elengedem, felülök.. és...
Igaza van... Pokolian igaza van.
Foggggalma sincs róla milyen nehéz volt ez.
Hát még milyen nehéz visszaejtve a kezeimet csak csendben figyelni ahogy elslisszan és a bennem tornyosuló feszültség, egy orbitális sóhajjal ereszt le.
Megadom magam...
Feladom.
Csak csendben figyelem ahogy működik, ahogy eltűnik a fürdőszoba ajtajában, és a fejem csak jár. Egyre csak jár. Azt ízlelgeti... mi változott. Mi az ami változott. Mitől van az, hogy...

Nyelnem kell, de valamikor ekkor jelenik meg a szobaajtón, és visszaemelem rá a tekintetem. Belül valami nyomni kezd. Kérlelhetetlenül. Feltartóztathatatlanul, és ahogy a közelembe jön, felém nyom valami papírdarabot, én kábán csak bólintok.
Elveszem, de nem engedem ki a szemem az övéiből.
És ahogy hozzám hajol, a kezeit az arcomon érzem, én még mindig csak őt bámulom, az utolsó pillanatig, amíg meg nem kapom a csókomat.

Már távolodik, vagyis már készült, amikor a kezem mégis a kezéért nyúl.
Megállítom, legalábbis ha nem kapja ki az övét és visszafordul, de nem kapkodom el hogy felálljak. Csak lassan, kinyújtom a lábaimat, és ahogy közelebb lépek, már teljesen szembenállok vele.
És csak nézek a szemeibe. Egész közel hozzá... elmosolyodom, és engedelmeskedek az érzésnek.
Jobb kezem lassan felemelkedik, végigsimít az arca oldalán, a füle mögé igazítva a csiklandozó haját, és a szemeibe mosolygom.

- Szeretni fogom... - szinte a semmiből jön elő. És hogy értse is...

Az eddig az arca körül matató kezem újra megemelkedik, és végigsimít lassan, keresztben a hasán.
Aztán a következő mozdulattal visszafelé, feltolja a pólóját, és csendben két térdre ereszkedem, hogy elérjem, hogy nekinyomjam az arcomat, és a hasára egy hosszú csókot nyomjak.
Akarom hogy tudja, nem kell félnie.

Ittleszek.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#207TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:45 pm

Elengedem Ville arcát, és épp ellépek tőle, amikor megfogja a kezem.
Megtorpanok és visszanézek az arcára, a szemeibe. Kérdőn, kíváncsian pislogok rá, ahogy megfontoltan felemelkedik előttem.
Lassan telnek a másodpercek; nem is igazán értem, mire véljem a marasztaló gesztust.
A kezem a markában pihen, miközben másik keze megsimítja az arcomat, majd a fülem mögé tereli a hajamat.
Mosolyog, én pedig akármilyen fura, zavarba jövök, és persze titkon örülök, amiért mégsem megy olyan könnyen ez a búcsúzkodás. Pedig csak pár óra, és megint látjuk egymást.
Aztán, miközben jelentőségteljesen a szemembe néz, elhangzanak a szavai. Kedvesek és gyengédek…
”Szeretni fogom...”
Először nem értem, mire is céloz. Járni kezd az agyam, de igazából nem sok időt hagy az agyalásra, mert legnagyobb meglepetésemre óvatosan, édesgetve simogatni kezdi a hasam.
Elakad a lélegzetem, amint megérint és megérzem az ujjait magamon. A szívem is kihagy egy ütemet. Ez a pillanat, ez a viselkedés, mi tagadás, teljesen váratlanul ért.
Ekkor némán térdre ereszkedik előttem, és a hasamnak simítja az arcát, majd hosszú csókot présel rá.
Csak figyelem...
Hogy mi zajlik bennem, nehezen tudom megfogalmazni. A döbbenet és az értetlenség kéz a kézben kavarog bennem, na meg a riadalom. Ez biztosan csak átmeneti megzakkanás... Villeből sok mindent kinézek, de ezt a vallomást nem vártam.
Moccanni se tudok; mintha gyökeret eresztettek volna a lábaim, amik most remegni kezdenek.
Nagy hatással van rám ez az egész.
A kezeim aztán megmozdulnak, és a fejére simulnak. Tíz ujjammal, mintegy simogatva őt, fésülgetni kezdem a haját.
Fene sem tudja mennyi idő telik el így. Talán percek. Egyáltalán nem akarok elszakadni tőle és kibontakozni az öleléséből. Kevés ilyen meghitt pillanat adatik meg.
Végül lassan leereszkedem Villehez. Egy szót sem szólok. Csak letérdelek vele szemben, ha engedi, és a homlokomat az övének döntöm, miközben a kezeim a válláról a nyaka mögé kúsznak.
Még mindig nem találom a szavakat… Csak egy érzés lángol bennem – hogy mennyire szeretem.
És basszus nem csak ez... Már biztos, hogy pokolra fogok jutni, mert most rohadtul megkívántam a férjemet.
Van ez így.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#208TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 5:21 pm

Megnyúlnak a percek...
Édes, és ringató masszává állnak össze, ahogy kilépek a testemből. Csupa érzés vagyok... Emlékeztet ez. Régi, befülledt éjszakákra, elhúzódó nappalok és hetek.. de ez most valahogy egész másképp csapódik le, ez most... valóságos.
És hihetetlenül élvezem hogy benne égek.

Az ujjainak érintése ránt ki az eufóriából.
Elmosolyodom, de nem biztos hogy látja bennem, a homlokom csak a hasának dől.
Nincs kedvem felállni.
Pedig kéne.
Mégsem akarom elengedni.
Az érzést.
Ahogy az ujjai egyre csak simogatnak, és régi elfeledett emlékeket ébreszt.
Még egészen kicsi voltam.

Aztán mozdul, az én mosolyom meg odaragad.
Engedem.
Figyelem.. a szemeit ahogy megjelennek előttem, és még mindig, ahogy leereszkedik hozzám.
Akkor is, ahogy átölel. Nem szokványos pillanat. Nem is ismertem... eddig... igazán...
És ahogy mélyen szántó levegőt húzok a tüdőmbe, és a homlokom az övével találkozik, lehunyó szemeimen túl muszáj hogy még valamit kiengedjek.

- Ne haragudj hogy eddig tartott... - csak suttogom. - Hogy megértettem... - a szemeim még mindig csukva, engedelmesen minden késztetésnek. Most csak ölelni akarom. A kezeimben tartani. Érezni... Élvezni.
Magamban akarom tudni a felismerést.

Ő az akire mindig számíthatok...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#209TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:47 pm

Váratlan volt ez, és félek, hogy csak pillanatnyi. Olyan törékenynek tűnik ez a helyzet, hogy félek, ha megszólalok, azzal tönkreteszek mindent, és Ville visszaszívja, amit mondott.
Szeretném, ha igaz lenne, és nem csak üres ígéret, ami nem sokára elveszik az éterben. Szeretném hinni, hogy ami kettőnk közt van, az stabil mint egy kőszikla.
Szeretném, ha nem kéne többé attól rettegnem, hogy valamivel, egy oktondi elszólással megijesztem és eltűnik az életemből.
Szeretném tudni, hogy történhet bármi, Ő akkor is mellettem marad.
Lehunyt pillákkal támasztom a homlokomat az övének. Lélegezni is alig merek.
Aztán halkan búgó szavai szelíd mosolyt csalnak az arcomra.
- Nekem csak az számít, hogy velem vagy... Hogy itt vagy... – suttogom.
Szeretném elcsitítani. Nem akarom, hogy eméssze magát, ezért óvatosan odafúrom az arcomat az övéhez, és leheletfinoman megcsókolom a száját.
Aztán megint… És megint.
- Nagyon szeretlek... – lehelem a vallomást ezredszerre is az ajkaira, és közben azt kívánom, bárcsak képes lennék úgy istenigazán kifejezni azt, amit iránta érzek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#210TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 11, 2022 1:48 pm

A szavai egész közelről simogatnak. Mégsem vagyok képes megmozdulni.
Nem is akarok. Örökké nyújtanám a percet.
Az arcom elmosolyodik... csendben és minden előjel nélkül, de nem kell hogy beszéljek.
Tudja azt ő nagyon jól...
És én is tudom.
Az ajkam csak válaszol, halkan és csendben, és tudom hogy valamit még mondanom kell.
Szabadon engedni az egészet...

- Azt akarom hogy tudd. - csak suttogok, a homlokának dőlve. Miután megint nyelek. - Nem akarom hogy félj. Nem akarom hogy azt hidd... - alig szünet - nem értem. Már értek mindent. - préselem össze az ajkaimat, de hogy miért!? Önkéntelen. Mégis, nincs ami kirántson ebből az álomvilágból.

- "Ő" a miénk... És nem fogom elengedni. - nyelek - Téged sem foglak elengedni, nem fogom elengedni azt ami köztünk van... Soha.. többé.... - ömlenek magukból a szavak, és én nem akarom az útját állni. Nem akarom hogy egy percig is azt higgye, bármikor lelépek. Soha... többé... Soha többé nem engedem el, nem szabadul tőlem...
És ebben biztos vagyok.

Különben végem.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#211TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2022 11:31 am

Ezek azok a szavak, amikre én sosem számítottam Ville-től. Meglep, hogy most, és ilyen hirtelen, hogy így előtör ez belőle.
Nem csak letaglóz velük, de egyszerre meg is nyugtat. Biztonságérzet békés melegsége jár át. Hiszek neki. Tudom, hogy komolyan gondolja, mert Ő soha nem dobálózna ilyen komoly és súlyos kijelentésekkel csak úgy.
A szemeim még mindig be vannak hunyva, az arcomra pedig széles mosoly húzódik. ”A miénk...” Beleborzongok; egyszerűen megbabonáz vele. Megbizserget ez az egy szó, ahogy Ville kimondja. Annyira szépen hangzik az ő szájából, a miénk. Biztos vagyok benne, hogy jelent is számára valamit.
- Már nem félek, Ville... – suttogom halkan, az ajkaim lágyan mosolyognak, a homlokom még mindig az övének támaszkodik, a karjaim pedig a nyaka körül pihennek. - Már nem félek semmitől.
Hogy mit érzek? Mérhetetlen boldogságot, és bizonyosságot. Tudom, hogy szeret, épp annyira, ahogy én Őt. Nekem ennél több nem is kell az élettől.
Eltávolodom a homlokától, hogy egy apró csókot préseljek rá.
Két kezem ujjai már a haját simogatják két oldalt a halántékán, és lehet, hogy Ville is kinyitotta a szemeit, és épp egymás szemébe nézünk.
- Eddig is megőrültem érted, de most… ...Ugye tudod, hogy végképp magadba bolondítottál... – vallom be, miközben a mosolyom már aligha lehetne ragyogóbb.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#212TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2022 1:59 pm

"már nem félek Ville... már nem félek semmitől..."

Nem tudom lehetne e a füleimnek ennél szebb zene.
Elmosolyodom. Biztos vagyok benne, habár minden egyes szavát komolyan gondolom.
Mégis átjár ez az érzés. Az értelme....
És most valahogy olyan egyszerűvé válik minden.
Kevésbé... bonyolítottá.
Erősnek érzem magam.
Rettenthetetlennek.
Bárkit képes lennék felborítani, leteríteni, vagy akár megölni...
ÉRTÜK...!
És megrészegít az érzés...

Ahogy a csókja fut fel a homlokomon, azonnal visszaránt a jelenbe.
A szemeim megnyílnak, látnom kell, és ahogy az ujjai belefutnak a hajamba, újra lehunynak. De csak egy rövid pillanatra.

- Szerintem ezt te már megtetted velem nagyon rég... - vigyorgom, de valahogy nyilvánvalóvá váló kérdés. Teljesen más ember vagyok mellette... Más embernek érzem magam.
És ezt imádom.
Most már biztosan tudom.

Egy senki lennék nélküle.



Háttér: zene...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#213TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2022 2:33 pm

Muszáj megcsókolnom. Egyszerűen képtelen vagyok legyűrni a késztetést. Érezni szeretném az ajkait, és ha már a szavak olyan bénák, hogy nem tudják elmondani mennyire szeretem, beszéljen helyettük az a szerelmes, hosszú, forró csók, amivel a száját illetem.
Az ujjaim lassan az arcára siklanak, fájón felsóhajtok, aztán a pilláim felnyílnak, hogy azokba a jégzöld szemeibe nézhessek.
- Egyet tutira vehetsz…- döngöm halkan - Na jó. Kettőt… hogy mindennél jobban imádlak, és egész nap csak szeretkeznék veled….… De jobb lesz, ha már tényleg megyek, mert szar se lesz így a felvételekből. – biggyed le a szám a mondókám végén, aztán nekilódulok, hogy feltápászkodjak a szőnyegről.
Ha Ville közben nem állít meg, már húzom is a fekete dzsekimet, és magamra akasztom a táskámat.
Még az előtt, hogy kinyitnám az ajtót, visszafordulok felé, és rávigyorodom.
- Egész nap csak Rád fogok gondolni. – tudom, hogy ez volt a célja. Hogy mégjobban belehabarodjak. Hát összejött. Igazából madarat lehetne velem fogatni, és jelenleg az sem érdekelne, ha egy üstökös robogna a Föld felé. Ennyire boldog vagyok.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#214TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2022 3:31 pm

A csókja, maga az élet. Maga a bizsergés... A testemben szétfutó melegség érzéke.
Szinte simogat belül...
És ahogy megélem, teljesen magába ránt az érzés.
Egy időre elveszem benne...

Csak elmosolyodom, önkéntelenül amikor elválik tőlem, és csak akkor nyitom fel újra a szemeim, amikor a kezei már az arcomra siklanak.
Vigyorognom kell...
Teljesen, és teli szájjal, amikor feltápászkodik, de egy kóbor pillanatra még visszarántom.
(Inkább húzom.)
Persze én is felállok vele.

- Akárcsak én. - vigyorgom, aztán egy kósza-hosszú pillanatra megint megcsókolom.

- Na hess! - ráütnék a fenekére, már ha sikerül. Ha nem, csak önfeledt vigyorral figyelem, ahogy magára kapja a maradék cuccokat, és megindul az ajtó fele.
Földbe gyökereznek a lábaim.
Muszáj megálljra inteni őket.
Pláne amikor távolodik.
És amikor visszanéz...
Már engedve a tartásomon, rákacsintok.

- Látlak!

Azzal elengedem.

Csak ha kilépett ereszkedem vissza az ágyra...
Vágódom el. Háttal, keresztben.
Magam fölött kinyújtóztatom a karjaimat...
És végig csak egyetlen dolog jár a fejemben.

Mikor jön már az ebéd ideje...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#215TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 18, 2022 4:54 pm



A nap hátralévő részén, nem tudom mikor nyomott el az álom... Aludtam e igazán, vagy csak magába rántott a sötét és felhőtlen éjszaka. A mézédes ízű hajnal... A szavainak ringató árnyéka, a biztos hogy amikor felébredek... és tudatosul a dolog hogy elaludtam útközben, a takaróról szívom vissza a nyálamat.
Vagy az egészet csak képzeltem.

Megdörgölöm a szemeimet, és hamar a felszínre kerülnek a részletek. Mennyi is az idő... Mikor is és hol kéne lennem, de a telefonom csak a nyugati part idejét mutatja. Így inkább egyből eldobom.
Feltolom magam.. hogy keresek valami beszédesebbet, és amikor felemelem a seggem hogy az ablakhoz lépjek, felhúzni a rolót, a beszúró vakító nap fénye szinte kiszúrja a szemem.

- Bassza meg... - fogalmam sincs hány óra lehet otthon. Még a telefon arcomba villanó képét se fogtam fel, de csak lassan mászik, kúszik az eszem a helyére. Semmit nem kapkodok el. Lassan tudatosul, hogy hol is vagyok. Miért jöttem, és döcögve teret kapnak a mai tervek.
"Dögleni itt... a kis suttyót nem kinyírni.. nagyon...  és délre eljutni egy bizonyos címre..."

Hamar eszembe jut az a részlet, hogy megtaláljam a kisss.. papíromat. Azt amit a kezembe nyomott, és felidézzem... miket is mondott, mielőtt...

- Elszelelt...

Vigyorra ránt a szám, de már maga a gondolat beszédes. Az ahogy érzem magam tőle. Bekaphatja Grid... Vegas, vagy a pénzem... Most csak fuldokolni akarok ebben a mámoros érzésben.
De már meg is van a papírdarabom...

- Little New York... - olvasom fel a nevet, de a címen csak a szemeim futnak át.
Hogy hol van ez?? Fingom sincs, de nem azért vagyok itt, hogy keresgéljek.
Így már emelem is a telefont a recepcióért.

A taxit olyan fél óra múlvára kértem.
Addig elintézem a szükségeseket, egy gyors zuhany, hogy legalább büdös ne legyek, és magamra rángatom a tegnapi cuccokat.
Még valami újat is be kell szerezzek.

A fülem mögé tolok egy szálat - ne felejtsem el lefelé a dohányboltot sem - azzal magamra kapva a kabátomat, már be is vágom az ajtót.

Lefele menetben, már a fejembe húzom a kapucnimat. Ahogyan idefele. Nem hiányzik a tömeg, és most kedvem sincs senkivel fotózkodni.
Még ki se lépek, amikor a fülem mögül a cigarettát már a számba tolom. De nem várom meg amíg elém ugrik valamelyik nyikhaj, figyelmeztet hogy itt nem füstölhetek, inkább meg se gyújtom.
Csak amikor kilépek a Hotel üvegajtaján.

Kattan a gyújtóm, lobban a láng és az új dobozt amit az előtérben vettem, beletúrom az egyik zsebembe.
Lassan kerül meg a füst, magasra fújom a hidegben, és most valahogy élvezem, hogy nem.. Vegas torokszorító hősége vesz körül.
Előre lépek... és már be is parkol egy taxi a vörös szőnyeg elé.
Hogy az enyém vagy nem... Nem érdekel ez a részlet, már nyitom is az ajtót, berakom magam, és mielőtt a fickó hőbörögne - már ha teszi - már tolom is elé a papírdarabot.

- Ide... légyszi. - teszem hozzá, de ő rám se néz.. végül, csak biccent a felfirkált szövegre, és már hallom is kifordulni a kocsit.
Nagy dudálások közben.

A bagóm ég... de a fickó nem problémázott vele, csak behúzta a kettőnk közötti üveget, így egyszerűen leszarom. Vagyis indulás... - sóhajtom, azzal kifele figyelek, még akkor is, amikor kis idővel később befutunk a híres newyorki dugóba.

- Nabazdmeg. - ma már másodszor. A telefont valahol a szobában hagytam, így... ha már más  nincs, előre hajolok, hogy a csókát kérdezzem.

- Hé, mennyi az idő?? És mikor érünk oda? - kopogok, de az meg valami embertelen nyelven azonnal karattyolni kezd.
New York...
Már tudom miért választotta Grid mindig inkább a béreltkocsit.

- Tudja mit? Hagyjuk! - vágom el, kitúrok a zsebemből egy húszast, az üveghez vágom, azzal kilököm az ajtót.
Kiszállok.


Utólag már nem látom azt, hogy ez olyan jó ötlet lett volna.
Csak állok ott a járdán, körülöttem vagy ezernyi ember, én meg azt se tudom merre menjek.
Újra az orrom elé veszem a papírdarabot.

- West Himes street, North Webster. - na nem mintha ez segítene, kérdezősködni meg nem fogok, így csak elindulok az egyik irányba.

Hosszú gyaloglás után még mindig nem vagyok előrébb. De a nagy dugóknak már vége, az emberek is gyérültek, nekem meg kiszúrja a szemem ott a távolban egy újabb taxi.
Szinte kiugrom elé... Az csikorogva fékez, de ez legalább angolul küld el a picsába.
Elkapom, elmagyarázom hogy fuvar kell, ide meg ide, jó pénzt fizetek, így hamar megenyhül az ürge, és ahogy már újra ott ülök, egy újabb taxi hátsó ülésén, bízom benne hogy már tényleg a címre, végre teljesen elengedem magam.


A célhoz érve, a csóka közli mennyit fizetek. Kicsengetem, azzal becsapom az ajtót a seggem mögött.
Szemközt nézek azzal a vérpiros ajtóval...

Azt mondta ha közbejönne valami, vagy késne, ír vagy hív. Csak épp nem érne vele most sokat, nekem meg semmi kedvem beülni előre, és csak mereszteni a seggem, akár órákig is, nyakamban vagy ezernyi emberrel.
Így inkább... fordulok egyet, és belőve a szemközti épületeket, meg is látom a romosabb stúdiót.
Az első ötlet, hogy bemegyek.
A második... hogy inkább megvárom a bejárat mellett, végül is.. csak kijön előbb vagy utóbb, és én leszek a meglepetés!

Újra szívom a cigimet, egy újabbat, dudálások mellett húzok át a másik oldalra, szemben, aztán ki is nézem magamnak azt a szimpatikus kis sikátort.
Ismerős...
Nyugalmas és csendes. És legalább tuti nem futok össze senkivel, még ha az a térfigyelő kamera látom is hogy folyamatosan figyel, ez a része nem hat meg. Így lassan besomfordálok és lerakom magam a padkán. Az ajtó mellett.
Ha kell.. akár holnapig is várok rá.



_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#216TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2022 5:08 pm




Ezt szeretem NY-ban... Mindenhol egy taxi, nem kell órákat vadásznod érte, és nem mondom, Vegasban is kényelmes Jonas folyton rendelkezésre álló és vigyázó keze, mégis itt ízesebb a dolog. Talán a változatosság... és az élmények lehetősége....
Most is egyetlen intéssel hívok az út szélére egyet, és azonnal be is szállok a hátsó ülésre. Még korán van, mégis megfogalmazódik egy-két ötlet, kiket is kereshetnék fel, kikkel lenne érdemes megkockáztatni a partnerséget, kit érdemes rábeszélni, és kik azok, akiket ismerek, és nem árt tudniuk, hogy mostantól én is a számításban leszek.
Szóval... egész sokszínűre sikerült a mai tervezet.
Mert bár nehéz bekerülni a szórakoztatóipar berkeibe, de korántsem lehetetlen. A Payne név azért erősen megolajozza a gépezetet.
Legalább haszon is származik belőle.

Olyan dél körül lehet, talán valamivel múlt, amikor úgy érzem a mai napra már ne sűrítsek be többet. Épp elég az a köztes eredmény, miszerint két embert is sikerült megcsípnem, szóval már csak aláfirkantjuk a szerződéseket, és kész az újabb húzó név.  
Csak hát...  a profizmus ellenérve, mivel nem voltam annyira előrelátó - lásd a hirtelen ötletet - hogy magammal vigyek néhány szerződési tervezetet - vagy legalább maileztem volna el - így a biztonságosság, és a meggondolás lehetőségét kizárandó úgy döntök, bármennyire is vágynék máshová inkább, csak meglátogatom a stúdiót. Az irodát legalábbis mindenképpen.
Szóval fogom magam, és az utolsó helyszínről érkeztemben, újra leintek egy újabb taxit. Még vissza is kell érnem...

A címre érkezve kérem a sofőrt, hogy ne a főbejáratnál álljon meg. Szeretném.. a legkisebb feltűnést kelteni, a legkevesebb emberrel találkozni akivel csak lehet. Biztosra veszem hogy Martin mindent kézben tart, telefonált volna ha nem, így hát a stúdió melletti sikátor bejáratát veszem inkább célba.
Fizetek.. aztán kinyitom az ajtót, és kilépek.

New York sikátorai általában elég bűzösek. Ez viszont.. nem tudom hogyan maradhatott meg "elfogadható" helyzetben, a lényeg, hogy így van. Épp ezért, a hátsó bejárat felé veszem az irányt.

Fejemben már sorra pörögnek az események, a jövő zenéi, azok a dalok amiket itt majd felveszek, oké, nem csak én.. de segítséggel, és elsőre nem is tűnik fel, a sikátor végében a padkán megbúvó fekete árny.
Később.. azt gondolom talán egy hajléktalan alak, talán fel is túrom a zsebeimet, hogy némi pénzt.. majd a kezeibe engedjek, de közelebb érve ér csak az igazi meglepetés.


- Ville... (?) - sikerül kissé elhülten, pedig biztosra veszem hogy inkább szántam köszöntésnek, annak ellenére, hogy először is meglepő a tudat hogy itt látom - nem mintha ne számíthattam volna rá - másodszor pedig hogy October erről egyetlen szóval se értesített.
Ugyan mikor tehette volna...

Szóval úgy tervezem a következőkben belépek.
Csakhogy valami teljesen más válasz az ami fogad.

- Téged ismerlek. Te vagy az aki rámászott Octoberre. - először megtorpanok. De se köpni se nyelni sem tudok, így idejének érzem ezzel foglalkozni.

- Parancsolsz? - lépek aztán vissza. Talán én vagyok az aki nem jól értett valamit, vagy csak arcul csap a valóság.

- Semmi. - lép ő is vissza aztán - Csak annyit mondtam, hogy tudom mit műveltél. - és fintorog.
- Tudom hogy kihasználtad amikor a legsérülékenyebb volt. Hogy rámásztál. És nem felejtem el ezt neked. - a hangja nem egészen megveszekedett, de azért rendre süt az indulatosság.

Kiver a víz. De nem azért mert félnék tőle, vagy mert megijednék, egész mások az indokok. Mégsem hagyhatom ezt szó nélkül. És nem is teszem, vagy fogom a jövőben. Ebben biztos vagyok.

- Már megbocsáss, de világosíts fel ha rosszul emlékszem, nem te voltál véletlenül az aki magára hagyta őt? Aki egyszerűen lelépett, otthagyta amikor a LEGSÉRÜLÉKENYEBB - élek a saját szavait ismételve - Hátrahagytad mint egy darab szemetet! És ha én nem vagyok ott, ki tudja mi történhetett volna. - csak nézek a szemeibe, de nem várom el hogy válaszol.

És nem is szól... Néma csend áll be, és először azt hiszem, hogy ennyi volt, befogta a száját, ezt megbeszéltük, itt a vége, és valahol megnyugtat ez a feltételezés.

- Szóval akkor ennyi a válaszod... Vajon miért nem lepődök meg ezen.. - és már tartanék is tovább befele, amikor mégis valami megüti a fülemet.

- Szállj le rólam, oké!!?? - a hangja ismeretlenül magas. - Kurvára nem vagyok arra büszke amit műveltem! SŐT! Rohadtul szégyellem is a pofám, és IGAZAD van! Nincs mentségem, azon kívül hogy végtelenül szerelmes vagyok. - de azután elhallgat. Bár lefogadom, csak egy darabig. Valami azt súgja nem végzett, amikor csendben megfordul a tengelye körül.

- Szóval szerelmes.. - alig hangom engedem, úgy, hogy belém is szúr egy darabon. - Nekem nem tűnt fel.. - motyogom az orrom alatt, de nem mondtam mesebeszédet. Valóban így gondolom.

- Nem tudsz te SEMMIT! Akármit is hiszel... Vagy hiszed, hogy tudod, semmit nem tudsz rólam! Fogalmad sincs róla ki vagyok... Nem is ISMERSZ!! Soha nem értheted meg, hogy...

- Hogy nem ismerlek, Ville!?? Tudod, lehet hogy igazad van. Hihetnék a sok mocskos szennylapnak, de jól ismerem ezt a világot. Azt viszont tudom, hogy nem voltál mellette. Nem voltál mellette akkor, amikor a leginkább szüksége lett volna rád. RÁD... lett volna szüksége!!! De te nem voltál OTT!!! Één.. OTT VOLTAM..! - mutatok magam fele. Nem mintha dicsőség járna a ténynek. - Fogtam a kezét, és hallgattam a zokogását amikor hiányolt!! TÉGED hiányolt!!! És mellette voltam akkor is, amikor újra kivirágzott, és ugyanaz a nagyszerű és csodálatos ember lett, aki mindig is volt!! - alighogy szünetet tartok, de nem teljes tudattal teszem. - Éreztem a fájdalmát..!!! Mert úgy döntöttem ezt teszem!! Nem kérhetsz bocsánatot azért, amit Te viszont nem tettél meg! Mert erre nincsenek felmentések... Fogalmad sincs róla hogy Ő mennyire is egy gyönyörűségteljes és lenyűgöző lélek és hogy mennyi mindent képes adni! NEM tudod mit szalasztottál el..!! És NEM tudod milyen könnyű beleszeretni, mutass nekem egy embert aki ne tette volna meg! NEMÉRDEKEL!! ... hogy mit gondolsz, vagy hogy neked mi nem tetszik, engem csakis Ő érdekel! Csak Ő! És még ha Te is vagy az akit választott végül, bár őszinte leszek, fogalmam sincs miért érdemelted meg, akkor is... Elég ha csak EGYSZER elcseszed! Ha csak bántod... vagy ha újra szomorúvá teszed, én ott leszek hogy újra megvigasztaljam! - szakad ki egyszerre, de még nem tartok ott hogy megbánjam amit teszek. Pedig megfogom... Ez biztos, és a fejem egy halvány szegletében kapargat is a tudat, hogy ezúttal jó nagy bakot lőttem, mégsem vagyok képes rá hogy elhallgassak.
Hisz October érdeke....
Mégsem vagyok képes ellenállni a végső következtetésnek.

- Szóval vigyázz magadra, Ville! Vigyázz arra mit teszel, és tartsd csak a fejedben.
Hogy csak egyetlen dobásod van! Élj vele jól!
- azzal betolom magam előtt az ajtót és mielőtt bármit is mukkanhatna belépek az épületbe.
 
Az ajtó... halkan sziszegve csukódik a hátam mögött...
De a szívem még mindig kalapál. Belül. És fel se függeszti az ütemet, még akkor se, amikor már beérek végre az irodába.

Kihúzom a fiókot, felmarkolom a szerződéseket, azt amiért egyáltalán idejöttem, de ahelyett hogy visszaindulnék, egy félfordulattal a székembe esem.
Nem akarok vele újra találkozni.
Ahogy Octoberrel se.
Egyelőre.

És most kezd csak egyre nyomatékosabbá válni a hétvége szükségszerűsége.

Ott majd mindent elengedek.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#217TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2022 5:31 pm

Egy másik oldalról:  /


Időbe telik... sok időbe, és már vagy bokáig ülök a csikkben, de legalább az öngyújtómat nem hagytam el. Ő, sehol. Na nem mintha sürgetném, vagy sietős lenne, jól megvagyunk itt mi ketten, én meg a blázom. Egy füves, de vesse a szememre bárki, csak épp lazítok egy kicsikét.
Később amúgy se fújnám az orra alá..

Kis idővel később, a sikátor végén újra egy taxi áll meg. Kiugrik egy figura, loboncos mint az állat, mégis túl kevés hogy érdekeljen, de pontosan ebbe az irányba tart.
Ami meg... már nem igazán tetszik annyira.

Közeledik, vigyorog, és közeledik tovább.. nekem meg lassan felsejlik a mélyben az a részlet, hogy ezt a pofát én ismerem.
És bár ne ismerném annyira.  

- Ville.. - hallom már egész közelről. Az irányába nézek.
Ha azt is mondtam Octobernek nem töröm be a pofáját - oké, megpróbálom - attól még nem számítanak a részletek.
Szóval eszemben sincs annyiban hagyni.

- Téged ismerlek. - emelem rá a fejem - Te vagy az aki rámászott Octoberre. - engedem egyszerűen, mert nem mondok semmit, ami ne lenne igaz. Ezzel szemben meg se mozdulok, pedig az indíttatás dolgozik bennem.

Ő megáll... aztán visszalép.

- Parancsolsz? - úgy néz a szemeimbe, mintha egyáltalán bármi légbőlkapottat mondtam volna.
Mégis továbbra is türtőztetek, nem érzem szükségét hogy nekimenjek.
Egyelőre.

- Semmi. Csak épp annyit mondtam, hogy tudom mi az amit műveltél. Tudom hogy kihasználtad amikor a legsérülékenyebb volt. Hogy rámásztál. És nem felejtem el ezt neked. - lököm ki egykedvűen, és ezzel már fel is adom az érzést.
Megdumáltuk?
Mondjuk. Mehet a retekbe.
De a többivel viszont nem kezeskedhetek.

Mégis ő az aki nem hagyja annyiban...

- Már megbocsáss, de világosíts fel ha rosszul emlékszem, nem te voltál véletlenül az aki magára hagyta őt? Aki egyszerűen lelépett, otthagyta amikor a LEGSÉRÜLÉKENYEBB! Hátrahagytad, mint egy darab szemetet! És ha én nem vagyok ott, ki tudja mi történhetett volna. - a szavai tőrként szúrnak. Hogy ne lenne igaza? Kétségem sincsen. Megkeseredik a számban a cigaretta, így egyszerűen eldobom. A legszívesebben kiköpnék.. hátha úgy szabadulok, de aztán nem adom meg ezt az elégtételt.
Helyette csak bámulom.

- Szóval akkor ennyi a válaszod... Vajon miért nem lepődök meg ezen.. - dönti el, és visszafordul az irány fele, de én még nem végeztem.
Keserűen fordul meg a számban a nyelvem, és nem biztos... hogy a legésszerűbb döntést hozom meg.

- Szállj le rólam, oké!!?? - a hangom még a magam számára is ismeretlenül cseng. - Kurvára nem vagyok arra büszke amit műveltem! SŐT! Rohadtul szégyellem is a pofám és IGAZAD van! Nincs mentségem, azon kívül hogy végtelenül szerelmes vagyok. - de nem jön több. Bármennyire is erőltetem, nem jönnek az érvek. Talán mert még én magam is képtelen vagyok elfogadni őket, még ha Ő.. azt is mondta nincs harag. Jól tudom hogy tartozok neki. Ezért ahogy nem jön ki hang a torkomon, egyszerűen mozgásba fojtom a feszültséget.

- Szóval szerelmes...  Nekem nem tűnt fel.. - a cinikussága meglepő, mégis véletlenszerű támadásba csap át.

- Nem tudsz te SEMMIT! - fordulok vissza felé - Akármit is hiszel... Vagy hiszed, hogy tudod, semmit nem tudsz rólam! Fogalmad sincs róla ki vagyok... Nem is ISMERSZ!! Soha nem értheted meg, hogy... - de itt vége szakad. Ő az aki keresztbevágja a történteket.

- Hogy nem ismerlek, Ville!?? Tudod, lehet hogy igazad van. Hihetnék a sok mocskos szennylapnak, de jól ismerem ezt a világot. Azt viszont tudom, hogy nem voltál mellette. Nem voltál mellette akkor, amikor a leginkább szüksége lett volna rád. RÁD... lett volna szüksége!!! De te nem voltál OTT!!! Één.. OTT VOLTAM..! Fogtam a kezét, és hallgattam a zokogását amikor hiányolt!! TÉGED hiányolt!!! És mellette voltam akkor is, amikor újra kivirágzott, és ugyanaz a nagyszerű és csodálatos ember lett, aki mindig is volt!!! Éreztem a fájdalmát..!!! Mert úgy döntöttem ezt teszem!! Nem kérhetsz bocsánatot azért, amit Te viszont nem tettél meg! Mert erre nincsenek felmentések... Fogalmad sincs róla hogy Ő mennyire is egy gyönyörűségteljes és lenyűgöző lélek és hogy mennyi mindent képes adni! NEM tudod mit szalasztottál el..!! És NEM tudod milyen könnyű beleszeretni, mutass nekem egy embert aki ne tette volna meg! NEMÉRDEKEL!! ... hogy mit gondolsz, vagy hogy neked mi nem tetszik, engem csakis Ő érdekel! Csak Ő! És még ha Te is vagy az akit választott végül, bár őszinte leszek, fogalmam sincs miért érdemelted meg, akkor is... Elég ha csak EGYSZER elcseszed! Ha csak bántod... vagy ha újra szomorúvá teszed, én ott leszek hogy újra megvigasztaljam!

A szavai letaglóznak. Képtelen vagyok megválaszolni őket. Képtelen vagyok nyelni, megszólalni, de még lélegezni is. Nem mert nyilvánvalóvá vált a tudat, hogy tényleg.. October és ő... , hanem mert ugyanezek játszódnak bennem is.
És keserű a felismerés.

- Szóval vigyázz magadra, Ville! Vigyázz arra mit teszel, és tartsd csak a fejedben.
Hogy csak egyetlen dobásod van! Élj vele jól!


Az ahogy belép az ajtón, még mindig visszaszorítja a lélegzetemet. Csak nézem.. a hűlt helyét, emésztek, és lassan ér utol a rádöbbenés.
Nem egyszerű viszony volt...


Elönt a belső reszketés..
De nem hagyom a napvilágra jutni, csak hátrálok... egész míg a fal nem érinti a hátamat, és ahogy biztos vagyok, hogy biztonsággal földet érhetek, egyszerűen leguggolok.
Lassan csúsznak ki a lábaim a seggem alól.

A kétségbeesés, a felismeréssel vegyesen, egyszerre tölti el a koponyám.
Csak zakatol belül.. széttép.. megrág, aztán kiöklendez.
A zsigereim szinte egyszerre remegnek...
De kitartok.
És ahogy lassan alábbhagy a sötétség...
A térdeimen könyöklő kezeim összefonódásán, ahogy felemelem a fejemet, hirtelen a gyűrűmre nézek.

Engem választott...

És örökre én akarok lenni a "Szörnyetege".

Ezért egy mély levegőt szívok.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#218TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2022 3:39 pm

Alig csendesedik el a hangom a legutolsó dal végén, néhány másodpernyi csend után a hangszórókból meghallom a többiek ünnepélyesen lelkendező ovációját, amibe harsány taps és fütyülés is keveredik. Fülig futó szájjal nevetnek az üveg túloldalán, ami ragályos, mert áttapad az én fejemre is – már nem az üveg, hanem a nevetésük. Dave a hangmérnök vadul rázza a felfelé mutató hüvelykujját, ”Sikerült, megcsináltuk!” Nevetve veszem le magamról a fejhallgatót és akasztom a helyére. Kimegyek a hangszigetelt kis üvegkalitkából a srácokhoz. Szoros, bolondos ölelkezés a vége. Tényleg megcsináltuk. Befejeztük a felvételeket, ráadásul a tervezettnél sokkal hamarabb, így még a hangmérnöknek is maradt bőven ideje az utómunkálatokra. Florentini ki fog ugrani a gatyájából örömében, ha megtudja. És Allen is odáig lesz.
Allen...
Shannon megkérdez, hogy lenne-e kedvem velük ebédelni, azaz megünnepelni az eseményt, de udvariasan vissza kell utasítanom a meghívást, hiszen várnak rám. Ville. Lehet már az étteremben van, vagy valahol a közelben – őt ismerve.
Egy kis baráti csevej után egyenesen Allen irodája felé visz az utam. Elvégre lenne mit mondanom neki; végeztünk, és...  ideje elmennem. Ideje elköszönnöm.
Megállok az ajtaja előtt. Összerándul a gyomrom. Ideges vagyok. Nagy levegőt veszek, és emelem a kezem, hogy bekopogjak, de megakad a mozdulat. Pokoli nehéz lesz látnom, a szemébe néznem. És az ő helyzetét is csak megnehezíteném, ha most bemegyek hozzá. Egyértelművé tette, hogy nem szeretne látni egy darabig. Megértem. De csak úgy lelépni sem akarok. Egy életen át bánnám és emésztene. A távolból küldött SMS sem tűnik jó megoldásnak, az olyan személytelen. Így inkább más eszközhöz folyamodok.
Elvonulok a mosdóba, és percekkel később egy Allennek címzett borítékot helyezek az ajtó mellett posztoló asztalkára, nekitámasztva a dekorációs vázának. Biztosan megtalálja. Vagy valaki, aki észreveszi, beadja neki a levelet:

"Drága Allen,
Mostanra már biztosan elújságolták a többiek, hogy végeztünk a felvételekkel. : )
Köszönöm, hogy itt lehettem; imádtam ezt a munkát, álomfeladat volt. A stáb tagjairól nem is szólva; fantasztikus csapatot hoztál össze, büszke lehetsz a srácokra és a stúdiódra.
Bár szuper volt az itt töltött idő és régen éreztem ilyen elevennek magam, nem egészen így képzeltem el. Nagyon hiányoztál az elmúlt napokban. És még most is nagyon hiányzol. Ne hidd, hogy nem. De tiszteletben tartom a kérésedet, ezért sem személyesen búcsúzom el (valszeg úgyis csak elbőgném magam), viszont nem akartam köszönés és egyetlen szó nélkül elmenni, ezért ez a levél. Talán mindkettőnknek könnyebb így.
Azt hiszem egy időre hazamegyek Helsinkibe. Ha majd jól leszel és úgy érzed, hogy újra szóba tudsz velem állni, kérlek, adj jelet valamilyen formában. Örülnék, ha hallanék felőled. Sőt. Nagyon várom azt a napot.
Addig is vigyázz magadra.

O."


Ez az üzenet közel sem fejezi ki a hálámat, és a lehetőség meg a munka okán érzett boldogságomat. Borzalmas, hogy távolságtartó modort kell magamra erőltetnem. Bitang kemény meló elnyomni a valós érzelmeimet, közben meg tudom, hogy ez a helyes. Csak remélhetem, hogy amit Allen iránt érzek, lassan elnyugszik majd bennem. Kiszeretni valakiből se egyetlen pillanat műve – vagy csak én vagyok ennyire elcseszett.
Szabadjára engedek egy nehéz sóhajt, és sebes léptekkel távozom az épületből. Ez a legjobb, amit tehetek.
Zsebre dugott kezekkel robogok ki az utcára. Tekintetem a lábam előtt futó lépcsőfokokat, majd a járdát pásztázza merengőn, miközben a kávézó felé tartok. Fel sem nézek, csak elhúzok valami sikátorféle mellett. Ha van is ott valaki, nem érzékelem. A konténerek és a szeméthalmok takarásában végképp.
A gondolataimba merülve lépkedek. Van néhány fontos dolog, amiről Villel mindenképpen beszélnünk kell.
A zebrához érve körbe sem nézek, csak automatikusan lelépek az útra, amikor múló szívritmuszavart okoz először egy hirtelen és rövid fékcsikorgás, majd a hosszan rám üvöltő dudálás. Felkapom a fejem.
- Jól van, bocsi bazdmeg... - dohogom a dagadó fejű, hadonászó taxisofőr felé. Ezerrel jár a szája, tuti anyázik. Engem meg csak valamiért nem érdekel. szívem szerint kurvára beintenék neki. De inkább továbbmegyek. Csak aztán esik le, hogy kis híján kivasaltattam magam, hogy megint felléptem a járdára. A halál perpill nem is tűnik annyira rossz opciónak; minden problémámat megoldaná. Gyűlölöm azt az érzést, ami a mellkasomat feszíti, és a körülményeket, meg azt a tényt, hogy mindenkinek csak ártok, akit szeretek. Ville életét is felforgattam, most meg Allenét. Szörnyű vagyok. Egyikőjüket sem érdemlem meg. Ez a rideg valóság - üdv önutálat.
Elég gyászos hangulatban térek be a piros ajtós étterembe. Körbepillantok, de Villet nem látom. Ezek szerint én érkeztem előbb.
Ledobom magam egy félreeső, eldugott sarokba. A pincérnő persze nem sokkal később már ott is áll az asztal mellett, hogy felvegye a rendelést. Hamburgert, két adag szalmakrumplit, és egy nagy bödön kávét kérek. Rohadt kajás vagyok. Ahogy elém kerül a tányér, unottan majszolni kezdem a krumplit, közben is előhalászom a mobilomat, hogy villám SMS-t pötyögjek Villenek:
”Itt vagyok az étteremben. Merre jársz?” – küldés.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#219TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2022 6:09 pm

Alig némi idővel később döntök úgy, hogy mégis maradok. Telefonon intézem el a szükségeseket, elvégre hiába az eltelt idő, nem lennék jó beszélgetőpartner, most nem tudnám hozni azt, amit az üzlet megkövetel, így egy kis lódítással kevert hazugsággal, miszerint "akadályoztatva vagyok a visszajutásban, így emailben elküldtem a szerződéseket, holnap találkozunk", némileg nem mondtam akkora nagy valótlanságot sem. Csak épp én akadályozom saját magam.

A kitárva hagyott ajtót valamivel a beszökő telefon után zártam be. Szükségem volt a magányra. Egy időre biztosan. Vissza is mehetnék, csendben bújhatnék a hotelszobámba újra, vagy nekiveselkedhetnék a bárnak, megint, ki tudja!? Talán újabb társaságra találhatnék, most mégis szükségem van néhány csendes, magányban töltött percre. Órára...
És alig idővel később... miután az egész egy időre kiesett, kopogásra leszek figyelmes.

Martin az... A hangja az ami kiránt a révedezésből, és azonnal kisimul a ránc a homlokomon.

- Gyere! - mosolygom, és már egy teljesen más férfi néz vissza rá.

- Befejeztük a felvéteket! - örvendezik - Valami csodálatos ez a lány, jól tetted hogy megfogtad, hol találtad? - érzem csak mellékesként beszökő kérdés ez, nem kívánja hogy megválaszoljam.

- Akárhogy is, egy aranybánya a jövőre nézve. Az Empire irigykedhet miatta.- és mosolyog. És mellette már nekem is mosolyra áll a szám.

- Köszönöm a segítségedet. - mosolygok vissza rá - Hogy kisegítettél, és ráadásul ilyen gyorsan. Nem lehetek elég hálás. Tudod.. ha a jövőben bármire szükséged lesz... - hagyom nyitva - Vagy akár az Empire-on belül.. - teszem természetessé azt a részletet, hogy hiába Conrád, a jövőben mellette is teljes vállszélességgel kiállok. Te segítesz engem, én segítelek Téged. Ez a képlet. És amúgy is mindig támogatom a jó embereket, Martin pedig a cégnél az egyik legkiválóbb.

Csak bólint. Én meg bízom benne hogy számára is egyértelmű hogy mennyire komolyan is hálás vagyok.
Így csak visszabólintok.

- Akkor... ezek szerint vissza Vegasba? - kérdezem. -  A tiszteletdíjadat még ma intézem. - mosolygok rá újra. - SŐT! Ha szeretnéd még gépet is intézek! - tehetnék e ennél többet? Végtelenül hálás vagyok.

- Nem.. köszönöm... Nem mindennap jutok el NY-ba, pláne úgy hogy nem fogy a szabadságom, így úgy döntöttem, ha épp te se bánod, hogy ha már eleve úgy terveztük hogy egész hétre, maradok még pár napot. Persze csak ha kimentesz. - és ahogy rám néz, én vigyorgok.

- Hát persze.. Szigorú munkaidő, úgyhogy minimum 3 napig még szükségem lesz a segítségedre. - mosolygok rá, még mindig szemben állva vele, és ez csak természetes. Ő tett nekem szívességet.

- Akkor ezt megbeszéltük. - már ő is vigyorog. - Ha mégis kellek, telefonon elérsz. - indulna kifele, de az eszembe jut még valami.

- October?? October elment? - kérdezem, de inkább a kíváncsiság beszél belőlem, mint tényleg tudni akarom.
Persze ez nem igaz. Akarom tudni...

- Amennyire én tudom, innen már el. De hívd fel, nekünk semmit nem mondott.

- Oké. - bólintok rá, azzal elengedem. - Kellemes New York-ot! - mosolygom aztán visszaülök amikor csukódik a háta mögött az ajtó.

Újabb idő elteltével valami azt súgja nincs miért maradnom. Ha October, már biztosan Ville is eltűnt a környékről, így újabb taxit hívok, és összeszedem az alkatrészeimet.

Az első gondolatom hogy irány a klub... És valahol... biztos is vagyok ebben, elvégre mi lehetne jobb figyelemelterelés mint egy újabb kellemes este, és ugyanezekkel a gondolatokkal lépek is ki az irodám ajtaján.
Amikor viszont kilépek, valami lehullik a lábam elé. Valami fehér, és oda nem illő, lehajolok hogy felvegyem, egy boríték, és ahogy megfordítom megtalálom rajta a nevem.
Először nemigazán értem. Amikor bejöttem, ez biztos hogy nem volt még.. itt. De most.. ahogy csendben kinyitom, és kihúzom belőle azt a papírlapot, már az elején feltűnik az írás ismerőssége.
Azonnal visszadugom.

Egy pillanatra megtorpanok az elhatározásomban. Abban is hogy el akarom e olvasni, itt, vagy egyszerűen visszamegyek a hotelbe, de aztán teljesen mást gondolok.
Odakintről felhangzik egy dudálás, valószínűleg a taxim érkezett, és azonnal meg is születik a döntés.
A borítékot újra összehajtom, becsúsztatom a zakóm belső zsebébe, és azonnal kilódulok az ajtón.

A kocsiba beülve bemondom az ismerős címet.
A klubbé...
Onnan meg majd meglátjuk.

Az út csendes, én nézelődök kifele, de aztán csak furdalni kezdi az oldalam a kíváncsiság, így kiveszem újra a levelet, lehántom róla a borítékot, kettéhajtom és olvasni kezdem.


"Drága Allen,
Mostanra már biztosan elújságolták a többiek, hogy végeztünk a felvételekkel. : )
Köszönöm, hogy itt lehettem; imádtam ezt a munkát, álomfeladat volt. A stáb tagjairól nem is szólva; fantasztikus csapatot hoztál össze, büszke lehetsz a srácokra és a stúdiódra.
Bár szuper volt az itt töltött idő és régen éreztem ilyen elevennek magam, nem egészen így képzeltem el. Nagyon hiányoztál az elmúlt napokban. És még most is nagyon hiányzol. Ne hidd, hogy nem. De tiszteletben tartom a kérésedet, ezért sem személyesen búcsúzom el (valszeg úgyis csak elbőgném magam), viszont nem akartam köszönés és egyetlen szó nélkül elmenni, ezért ez a levél. Talán mindkettőnknek könnyebb így.
Azt hiszem egy időre hazamegyek Helsinkibe. Ha majd jól leszel és úgy érzed, hogy újra szóba tudsz velem állni, kérlek, adj jelet valamilyen formában. Örülnék, ha hallanék felőled. Sőt. Nagyon várom azt a napot.
Addig is vigyázz magadra.

O."


Amint a végére érek, muszáj egyet nyelnem. Hát itt a vége... Elmegy.
És bárhogyan is érzem magam most emiatt, jól tudom hogy így kellett tennie. És nekem is így kell tennem.
Vissszacsúsztatom a levelet a borítékba, vissza a zakó belső zsebébe a szívem fölé, azzal meg is állunk a klub bejárata előtt.
Egy darabig csak nézem.. töprengek... Aztán arra jutok, így lesz a legjobb mindenkinek.
Így ma a zöldet választom.

Azzal kilépek a kocsiajtón.



OFF - Folyt. köv. [url=?]?[/url]

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#220TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 2:10 am


Talán órákig is eltart amíg egyre nyelem a levegőket. Talán csak néhány pillanat. Csakis a kezemre koncentrálok, és arra az egyetlen emlékre.
Milyen is volt amikor ott... belenézett a szemeimbe...
A fejem mosolyogni kezd, de nem eskü hogy a szabadban is megteszem.
Mégis eltölt... belül... És ahogy egyre csak érzékelem, egyre könnyebbé válik a helyzet.
Egyre.. felszabadultabbá...

Óriási sóhajt húzok a tüdőmbe, amikor hirtelen dudálásra leszek figyelmes.
Máskor... máskor tuti nem csapná ki az ingerküszöbömet, sok a balfasz, megszoktam már régen, de az a hang.. ami utána következik, egy pillanat alatt kiakaszt.
És muszáj megtudnom hogy jól hallottam e.

Feltolom a seggem.. lassan.. még mindig a falat használom támaszul hogy talpra érjek.
De nem sietek el semmit.
Csak lassan indulnak meg a lépteim, és egyre... felszabadultabban érzékelem a világot.
Egyre valóságosabb, és egyre... biztosabb is vagyok benne hogy azt láttam amit láttam.
Vagyis hallottam..
Így hát a hangot követem.

Át az úton, és az sem igazán érdekel, hogy újabb dudálások hangja töri meg a képet, mind megállt, időben, így továbbra is tartok a megbeszélt piros ajtó fele.
És ahogy a a lépcsőire érek, benyomom.

Hogy mikorra látom meg??
Talán már legelsőre.
Pont azt a helyet választotta, amit én is tettem volna, ahol nem látnak meg, és ahogy továbbra sem szólva egyetlen szót sem csak csendben csoszogva megközelítem, ha nem néz még felém, csak mellette állok meg, és köpök ki csak ennyit.

- Bú!

De odabenn mosoly késztet.
És másodikra ki is engedem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#221TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 9:17 am

Végeztem a munkával, szabad vagyok, mint a madár, mégsem felhőtlen az öröm. A gondolataim Allen körül forognak. Nem tudom, hogy jól tettem-e, hogy így jöttem el. Hiányérzetem van. De bemenni hozzá sem volt erőm, még ha minden vágyam az is volt, hogy lássam, és ha többet nem is, csak legalább pár szót váltsak vele.
Borzasztóan érzem magam. Pedig örülnöm kéne. Mégsem tudok.
A telefonom az asztalon hever a tányérom mellett. Mereven fixírozom, miközben egymás után tömöm a fejembe a szalmakrumplit. Várom, Ville visszapittyen-e.
Erre talán egy perccel később valami egészen más történik.
Ville hangjára kapom fel a fejem. Ott áll mellettem. Olyan csöndben osont (termett) ide, hogy észre sem vettem. Mint egy árnyék.
- Szia. – vigyorodom fel rá, majd betolom a félbehagyott krumpliszálatt, ami félúton egy pillanatra megállt a kezemben.
- Mégcsak nem is késtél. – hümmintem mosolyogva. Ez valami elismerésféle akart lenni.
- Én is nem rég értem ide….. Öhm, bocsi, hogy nem vártalak meg, de rohadt kajás voltam már. - magyarázom.
- Hogy telt a délelőttöd? – kérdezem, mert érdekel mivel ütötte el az időt a hotelban. Minden esetre le a kalappal előtte, amiért idetalált. Kicsit aggódtam, hogy eltéved, vagy valami történik vele útközben. Nem feltétlenül a legrosszabbra gondolok, de nála sosem lehet tudni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#222TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 2:21 pm

Elvigyorodom...
De közben semmire se várva beteszem a seggem, vele szemben a padon, mielőtt valakinek szemet szúrok.
Lehúzom a kapucnimat.

- Ez meglepő... - dünnyögöm. - Merthogy a hotelben hagytam a telefonom. - vigyorodom el. Csak a szokásos...

- Tényleg? - emelkedik aztán a szemem az éhségére, elvégre... én képes lennék méginkább farkaséhessé tenni. De ezt a ziccert most kihagyom.

- És legalább finom?? - nyúlok át az asztal felett, hogy a tányérjából egy szálat lenyúljak és a számba tömjem. Nem cigaretta.. de most ez is megteszi.
De aztán végtelen sóhaj költözik a tüdőmbe, ahogy hátrahagyva a kaját, két alkarom megtámaszkodik az asztalon magam előtt, és némileg előre hajolok.

- A reggel egész jól telt... Az emlékeddel.. - mosolygok. Oké, még az álmaimban is ő játszott, de erről nem tudok teljes mértékben meggyőződni. - Aztán megjártam fél New Yorkot... gyalog. - hát kábé. Így jár aki hátrahagyja a google app-ot. Az egyetlen amit ismerek. - Azután befutottam ide.. - csak alig szünet után engedem, ahogy szemeim gyorsban körülnéznek - de nem volt szimpi, így a sikátorban vártalak meg. - állammal csak alig bökök az irány fele, végül is nem lényeges.

- Ahol összefutottam a kisrókáddal. - és itt elhallgatok. Hogy miért?? Hogy ne lenne több?? De. Lenne. Csak épp még idejében gondolkodok.
Muszáj tudnom mi az ami elhagyja a számat.

És itt fut be a kávéscsészés pincérnőcske.
Ezért hátratántorodom.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#223TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 3:19 pm

Azon, hogy a szobában hagyta a mobilját, meg sem lepődök, csak a két szemöldököm vonul feljebb néhány másodperc erejéig. Miért nem lep meg... Akkor én írkálhattam volna Villenek. Sebaj. Az a lényeg, hogy idetalált.
„És legalább finom??”
- Ühümm! – bólogatok teli szájjal. Igazából egy bálnát is fel tudnék most zabálni. Akár nyersen is.
Mondanám, hogy vegyen nyugodtan, de már szolgálja is kifelé magát, és mesél a napjáról. Csendben tömődve hallgatom, de a „sikátor” említésekor abbahagyom a rágcsálást. Egy arcvonásom se rezzen, csak bámulok Villere. Ez most komoly? Egy sikátorban lapítottál egész eddig? Normális vagy te? Megcsóválnám a fejem, és egy röpke nevetés is kiböffenne belőlem, de a következő szavak kinyírják a késztetést.
„Ahol összefutottam a kisrókáddal.”
Egyből vágom kire gondol.
- Allenre célzol? – mondom ki szándékosan Allen nevét. A tisztelet megkívánja.
Az első gondolatom, hogy Jééé, Ville milyen szofisztikált. Már szinte cuki, a másik meg hogy TEÚÚÚRISTEN!!!
Azonnal kalapálni kezd a szívem. A falatot, ami megállt a számban, lenyelem. A tekintetem mereven Ville ábrázatára szegeződik. Nem tudom leolvasni mit látok rajta.
Rohadtul nem akartam, hogy ők ketten valaha is összetalálkozzanak. Allen nem sok sikátorban található meg, de Ville valahogy kiszúrja magának azt az egyet is.
Nem akartam Allent ennyire kellemetlen helyzetbe hozni; nem gondolkodtam, amikor megkérdeztem Villet, hogy lenne-e kedve elkísérni NY-ba. Biztos vagyok benne, hogy meglepődött, amikor meglátta őfelségét. Egek... Ez már aligha lehet kínosabb. Pedig de… Belém is nyilall, ami igazán aggasztani kezd:
- Ville… Ugye nem…? Mondd, hogy egyetlen újjal sem értél hozzá... – a hangom vészjóslóan mély, az arcom halálosan komoly. A tekintetem azonnal a kézfejeit kezdi vizsgálni, látok-e valamelyik öklén friss zúzódásokat.
Tudni akarom, hogy nem bántotta. Ha kiderül, hogy Allennek bármi baja esett, itt és most Villehez baszom a gyűrűjét és örökre kisétálok az életéből. Sosem tudnám megbocsátani neki, ha megütötte Allent.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#224TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 3:37 pm

Nem szólalok meg. Egyszerűen csak bólintok. Továbbra is a szemeibe nézve, de akkor befut oldalról az a pincércsaj a.. bilijével a kezében, és meglepődve én is hátratántorodom.
Felém bök a cuccal...  én meg mielőtt felismerne, megrázom a fejem.
Aztán...

- Húzzon el. - csak jelzem, és alig pillanatokkal később ért is a célzásból.
Elkotródik.
Octoberé minden figyelmem.

- Nyugi... egy haja szála sem görült meg.. - emelem fel mentegetőzve a kezeimet, elvégre.. jól tudom mit mondott. Emlékszem. Ahogy arra is, mi volt a biztosíték. A csókja íze még mindig itt futkározik a nyelvemen.
Ha jobban belegondolok.

- Csak beszélgettünk... kicsikét.. - engedem vissza a kezeimet, de a szemeim le nem veszem róla. Látni akarom. Tudni... Azt hogy itt van velem, és én...
... nem akarok mondani vagy tenni semmi olyat amivel megijeszthetem.
Rohadtul nem lennék képes rá...
Ezért muszáj figyelnem.  


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#225TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 4:37 pm

„Húzzon el.”
Majdnem kibukik belőlem egy kurta röhögés, ahogy Ville odaszól szegény pincérnőnek. Kénytelen vagyok összeszorítani a számat, nehogy kiszakadjon belőlem. Már majdnem el is felejtettem miért szerettem bele. A tündéri modoráért. Azért.
Csak Ville arcát és szemeit fürkészem. De látom, ahogy a pincérnő is kilép közben a látóteremből.
„Nyugi... egy haja szála sem görbült meg. Csak beszélgettünk... kicsikét.”
A válasz hallatán, hatalmas kő esik le a szívemről. Micsoda megkönnyebbülés ez nekem.
Szóval csak beszélgettek…
Apró, szapora fejmozdulatokkal, bólogatok a hallottakra. Mintegy megnyugodva véve tudomásul.
Hálás vagyok, amiért uralkodott az indulatain.
- Oké… Jól van... – döngöm. A pillantásom egy másodpercre se téved le Ville szemeiről. Láthatja, hogy a tekintetem megenyhül, és az arcizmaimból is elillan a feszesség.
Nem tudom, hogy akarom-e tudni, miről bájcsevegtek. Igazából kettejükre tartozik. Azonban csak remélni merem, hogy Ville nem volt durva. Allen biztosan úriemberként viselkedett vele, még akkor is, ha nem sokra tartja Villet.
Inkább témát váltok. Feltételezem, hogy Ville amúgyse igen akar beszélni az Allennel való találkozásáról.
- Mondjak egy jó hírt? – megvárom Ville válaszát, aztán… - Végeztem a munkával. – Ville jégzöld szemeit pásztázom, mintha látni akarnám bennük, hogy örül a hallottaknak.
- ...Úgyhogy innentől időm mint a tenger. Azt csinálunk, amit akarunk. – búgom a szemeibe, aztán közelebb hajolok hozzá az asztal fölött.
- Van ötleted mihez kezdjünk? – kérdem. Hátha van valami jó kis elképzelése. Felőlem akár le is léphetünk. Az étteremből, NY-ból...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#226TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-