♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Márc. 25, 2024 8:37 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Benjamin Alexander Sawyer Vote_lcapBenjamin Alexander Sawyer Voting_barBenjamin Alexander Sawyer Vote_rcap 
Derek Moretti
Benjamin Alexander Sawyer Vote_lcapBenjamin Alexander Sawyer Voting_barBenjamin Alexander Sawyer Vote_rcap 
Robert Holmes
Benjamin Alexander Sawyer Vote_lcapBenjamin Alexander Sawyer Voting_barBenjamin Alexander Sawyer Vote_rcap 
Admin
Benjamin Alexander Sawyer Vote_lcapBenjamin Alexander Sawyer Voting_barBenjamin Alexander Sawyer Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Benjamin Alexander Sawyer Vote_lcapBenjamin Alexander Sawyer Voting_barBenjamin Alexander Sawyer Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Benjamin Alexander Sawyer Vote_lcapBenjamin Alexander Sawyer Voting_barBenjamin Alexander Sawyer Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Benjamin Alexander Sawyer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#1TémanyitásTárgy: Benjamin Alexander Sawyer   Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 11:36 am

Benjamin A. Sawyer
Vegas
2003. 01. 13.
19
Játékszer
Civil
Timothée Chalamet


Amit jó ha tudunk...

Életemben nyolc alkalommal sírtam úgy igazán.
  • Amikor megszülettem
  • Amikor a nyakkendős gyerekek megvertek az első napon
  • Amikor azon a karácsonyon nem mehettünk a nagyiékhoz, mert nem voltak ott
  • Amikor a kutyám nem kelt fel, hiába ébresztgettem
  • Amikor életemben először apa azt mondta, nincs pénz, nem kapom meg az új G.I. Joe figurát
  • Amikor apa meghalt
  • Amikor anya...
  • ...amikor először kellett...

Ha van még mit mondanod...


Kedves rokonok, barátok!
Nagy örömmel tudatjuk veletek, hogy 2003. 01. 13-án 01:32-kor megszületett fiunk, Benjamin Alexander Sawyer. Anya és fia is jól vannak. A kis trónörökös az édesanyja különlegesen zöld szemeit és édesapja éjfekete fürtjeit örökölte. Beanie már most örökmozgó és pontosan tudja, mit akar. Karban lenni, bújni és mosolyogni azokkal az imádnivaló gödröcskékkel az arcán.

Üdvözlettel,
a Sawyer család


Drága Barátom!
Benjamin születésnapi ünnepségét tartjuk január tizenharmadikán, pénteken, délután kettőkör. Szeretnénk meghívni téged és szüleidet. A gyerekeket bohóc várja a birtok kapujában, beljebb pedig egy hatalmas ugrálóvár, bűvész és egyéb meglepetések. Senki nem távozik üres kézzel. Beanie külön kérésére, személyre szabottan egy könyv is kerül minden ajándéktasakba, így kérjük, különös figyelmet fordítsatok a névtáblákra.
A felnőttek sem fognak unatkozni, ugyanis egy, az ünnepséggel egybekötött kertipartira is sort kerítünk.
Szeretettel várunk!

BeAnie és a szülei


Tisztelt Mr. és Mrs. Sawyer!
Örömmel értesítjük, hogy fiuk, Benjamin Alexander Sawyer felvételt nyert iskolai előkészítőnkbe! Az egyenruhához szükséges méreteket intézményünk szabója - Mr. Stanley - fogja felvenni. Az ezzel kapcsolatos időpontról érdeklődjenek titkárságunkon.

Üdvözlünk közöttünk, Benjamin!


Tisztelt Mrs. Sawyer!
Sajnálattal hallottuk férje halálhírét. Iskolánk ezúton is szeretné részvétét nyilvánítani.
Tudjuk, hogy ez most egy nehéz helyzet, de meg kell értenie, ha a következő hónapban nem tudja rendezni a tandíjjal kapcsolatos tartozásokat, nem áll módunkban a jövőben Sawyer úrfi taníttatását vállalni.

Üdvözlettel,
Kelley Marks
igazgató


Kedves Mrs. Sawyer!
Fel kell készülnünk a legrosszabbra. Ha gondolja, a hétvégén be tudok nézni és aktualizálhatjuk a végrendeletét. Esetleg kereshetnék valaki alkalmasabbat a fia gondviselőjének. Keresztszülők, talán a család egy jóbarátja...?

Dr. Theodor Versaw


Drága Benjamin!
Őszinte részvétem édesanyád miatt. Legyél erős! Az élet még sok csodát tartogat számodra, ebben egészen biztos vagyok.

...


Kedves... én...
Ideje felállni a földről, nem gondolod? Nem segít, ha az egész mellé még meg is fázol! A végén még azért is csattan majd a pofon.
Jobb már? Kevésbé nézel ki szánalmasan, hogy nem meztelenül, magzatpózba kuporodva fekszel a kövön. Alábbhagyott a remegés? Remek! Töröld meg az arcod. Vedd fel legalább azt az átkozott inget! Öblítsd ki a szád. El fog múlni, hidd el nekem! Nem fogod mindig a szádban érezni.
Nyeld vissza...! Ne hányj a medence vízébe! ...ezért ki fog csinálni...
Nézd inkább azt a gyönyörű, kék eget! Tudom, hogy nem mulasztja el a fájdalmat. Tudom, tudom... de tedd félre a megalázottság érzését. Vegyél be egy fájdalomcsillapítót. Vagy nyugtatót. Vagy mindkettőt. Zuhanyozz le. Mosd le magadról. Az első után már csak jobb lehet...

Szeretettel,
én
Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Alexander Sawyer   Benjamin Alexander Sawyer Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 4:21 pm

Elfogadva!

Hát üdv itt Vegasban, Pintyőke! nyali

Mit is mondhatnék.. az Élet rendesen kibabrált veled, de ne tessék fosni, a derekad beadni meg pláne nem egy nyerő ötlet!  Shocked
Minden lehetőséged adott, hogy fordíts egyet a világodon, akár 180 fokkal is, még ha perpill nem is így tűnik a helyzet. Wink A hatalom és a pénz persze csoda csecse ketreckét adott neked, de van itt nem is egy segítő kéz aki ezer örömmel segít reszelni a rácsokat, vagy csak lelki támaszt adna amíg megtalálod a kulcsot.
Drága jó nagybátyád meg üdvözlöm innen is, kérlek küldj egy meghívót ha sikerül jóóóóó alaposan tökön rúgnod, csak mert megérdemli.  Twisted Evil

A karakter amúgy remek, nagyon várom a játékaidat vele. Az ET megoldás kifejezetten ötletes.  szív
Szóval rám ruházott hatalmamnál fogva repül a plecsni a popsidra.
Siccenhetsz játszani.  cupp

Avifoglalásod a helyére dobom, ha igényed volna jegyzetkedni a linket pár sorra lentebb találod hozzá.

Vissza az elejére Go down
 

Benjamin Alexander Sawyer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» OH, hi. Nice to meet ya. Benjamin & Peter
» Alexander Montgomery
» Alexander Holmes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Civilians-